medicine.lv skaitļos

Lietotāji online310
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Inese, 40 gadi

Sirsnīgs paldies par lielisko iespēju izmēģināt "Kaleja Silks" zīda matu rulli. Biju par šo produktu jau dzirdējusi un vēlējos to izmēģināt. Tā kā ikdienā staigāju ar izlaistiem matiem, gribējās kaut kā atsvaidzināt matu sakārtojumu, neizdarot nekādas lielas izmaiņas. Man vienmēr ir patikušas lokas, bet “Kaleja Silks” matu rullis ir ideāls risinājums, lai iegūtu skaistas, dabīgas lokas. Pats galvenais, ka matiem netiek nodarīts pāri, jo nav nekāda karstuma efekta, viss notiek ļoti saudzējoši. Iepriekš esmu veidojusi matus ar lokšķērēm, bet tās sabojāja matus, un tie palika sausāki.

Ļoti labi noderēja video par matu ruļļa lietošanu, kuru atradu "Kaleja Silks" Facebook. Izmēģināju rulli ielikt gan pa dienu, gan uz nakti. Rullis ir mīksts un maigs, ar patīkamu struktūru, matiem patika, bet tomēr pa nakti gan to laikam vairs negribētu likt, jo esmu diezgan jutīga, un tāpēc tas man nedaudz traucēja gulēt. Pirmo laiku izvēlējos rulli lietot tikai kādos īpašos gadījumos, bet tagad jau esmu iemācījusies to lietot, un ieveidošana ir ļoti ātra un ērta. Sajūta ir patīkama kā pēc friziera apmeklējuma, bet bez liekiem izdevumiem. Arī ar iepakojumu esmu apmierināta. Kastīte ir ērta, visu var uzglabāt un nekas netiek pazaudēts. 

Paldies, ieteikšu arī savām draudzenēm! 😉 

Sintija, 32 gadi

Man ir gari, blondi mati, kas ikdienā gana daudz dabū ciest – regulāra krāsošana, fēnošana, ieveidošana nodara tiem kaitējumu, pat neņemot vērā to, ka lietoju tikai augstvērtīgus matu kopšanas produktus un kvalitatīvus instrumentus. Šī iemesla dēļ lokas veidoju tikai reizi pa reizei, uz svētkiem, īpašiem notikumiem. Turklāt matu ieveidošana ar lokšķērēm ir laikietilpīga, un, neskatoties uz to, ka ik reizes izlietoju teju puspudeli matu lakas, cirtas ātri vien izstiepjas. Tomēr man ļoti, ļoti patīk lokas, un tāpēc vēlējos izmēģināt “Kaleja Silks” slaveno matu rulli, par ko iepriekš biju dzirdējusi daudz labu atsauksmju. Bažījos, ka man neizdosies tā ieveidot, un ka lokas neturēsies, tāpēc iepriekš tā arī nebiju saņēmusies to iegādāties, bet, ieraugot piedāvājumu šo produktu testēt Medicine.lv, uzreiz pieteicos.

Zīmols padomājis par katru mazāko detaļu – jau kaste, kurā rullis iepakots, ir eleganta un skaista. Rullis veidots no kvalitatīva un maiga zīda, kas ir ļoti patīkams taustei. Komplektā ir arī matu sprādze un divas zīda gumijas, ar ko nostiprināt ruļļa galus. Tas viss iepakots caurspīdīgā maisiņā, kur ērti visu salikt pēc katras lietošanas reizes. 

Ruļļa lietošana ir pārsteidzoši vienkārša. Man nav ietrenētas rokas, reti veidoju frizūras, nepinu bizes, tāpēc nebiju droša, ka matus izdosies sapīt, taču viss sanāca jau pirmajā reizē. Kopumā ruļļa ietīšana aizņem aptuveni divas trīs minūtes, bet iztīšana – tikai vienu. Uzreiz jāsaka, ka katrai pašai jāeksperimentē ar matu mitruma pakāpi, šķipsnu biezumu – atkarībā no tā cirtas sanāk izteiktākas, smalkākas vai brīvākas, gaisīgākas. Milzīgs bonuss ir tas, ka rulli iespējams nostiprināt uz galvas, tādējādi ir gan ērtāk gulēt un miegā tas neizjūk, gan iespējams ērti darboties, ja rullis ietīts pa dienu, uz vakara pasākumu. Nekas netraucē, nekrīt, neraisās vaļā. Man pašai pietika vien ar četrām stundām pa dienu, lai vakarā būtu smukas, izteiktas lokas. 

Esmu sajūsmā par šo rulli, nudien negaidīju, ka būs TIK labi! 🙂 Ja ar lokšķērēm veidotās lokas ātri izstiepjas, šīs turas lieliski un labi izskatās vēl otrajā dienā, pat nelietojot fiksējošos produktus. Saņēmu milzums komplimentu no apkārtējiem, ļoti, ļoti daudz ietaupīta laika – iztin rulli un esi gatava doties, nekādas matu veidošanas, taisnošanas, un vari neraizēties par matiem visas dienas garumā. Šo rulli noteikti lietošu regulāri un bez šaubām iesaku arī citām meitenēm, tas tiešām ir to vērts!

Elīze, 34 gadi

Jau sen gribēju pamēģināt šo matu rulli, un ļoti priecājos par šo iespēju. Esmu matus veidojusi ar dažādiem ruļļiem un lokšķērēm, tāpēc gribēju salīdzināt efektu un noturību! “Kaleja Silks” iepakojums ir ļoti parocīgs un ērts gan uzglabāšanai, gan ērtai ņemšanai līdzi, rullis ir ļoti viegls salīdzinājumā ar lokšķērēm un citiem veidotājiem, un to ir ērti paņemt līdzi ceļojumos un izbraucienos. 

Matu uztīšanas laiks neaizņem ilgāk par 5-7 minūtēm. Sākumā vajadzēja nedaudz iepraktizēties un atrast vislabāko ruļļa turēšanas ilgumu, matu mitruma pakāpi un šķipsnu biezumu uztīšanai uz ruļļa. Manuprāt, rezultāts sanāca lielisks. Pat nelietojot papildu fiksējošos matu līdzekļus, lokas turas visu dienu un pat ilgāk. Maniem matiem vislabāk der uztīšana tikko izmazgātos un izžāvētos matos, paturot divas trīs stundas. 

Noteikti iesaku šo produktu, jo tas tiešām strādā lieliski dažāda garuma un biezuma matiem. Tas ir ļoti praktisks, parocīgs un ērts līdzņemšanai, ar lielisku un noturīgu rezultātu. Mati netiek bojāti. Kopš man ir “Kaleja Silks” matu rullis, ar vien biežāk izmantoju to matu ieveidošanai un retāk izmantoju karstās matu veidošanas ierīces.

Kate, 35 gadi

Man ļoti patīk lokas, taču nav ne laika, ne pacietības matus ieveidot ar lokšķērēm. Esmu skatījusies video, kā panākt loku efektu ar matu taisnotāju, bet arī tas man īsti nepadodas, sanāk tikai sabojāt matus. :( Tomēr lokainus, viļņainus matus ik pa reizei vēlējos, tāpēc meklēju risinājumus, kas palīdzētu panākt šo efektu ātri un vienkārši, un atradu, ka to var izdarīt ar “Kaleja “Silks” matu rulli. Atzīšos, ka sākotnēji cena par to man šķita augsta, tāpēc meklēju ekonomiskākas alternatīvas. Rezultātā pasūtīju internetā ko līdzīgu, bet krietni lētāk. Diemžēl, lai kā centos, vēlamo efektu ar to neizdevās iegūt, lokas bija pārāk vājas, ātri izjuka, kā arī pati “konstrukcija” ar uz ruļļa uztītiem matiem neturējās tik cieši un pa nakti izjuka. Velti iztērēts laiks. Kad ieraudzīju, ka ir iespēja Medicine.lv notestēt “Kaleja Silks”, nedomājot pieteicos. Vēlējos saprast atšķirību. Un atšķirība tiešām ir būtiska - sākot jau ar iepakojuma noformējumu un beidzot ar efektu!

"Kaleja Silks" matu rullis ir iepakots skaistā sudrabotā maisiņā, kur visu var ērti uzglabāt, kā arī līdzi nāk divas zīda matu gumijas un ļoti laba, stingra matu sprādze, ko izmantoju diezgan bieži ikdienā, lai savāktu matus astē. Salīdzinot ar veikalos pirktajām, šī tik tiešām stingri turas matos! Vēl mani ļoti iepriecināja, ka zīda matu rullim, to izpakojot, bija jūtama patīkama, maiga smarža. Ražotājs ir parūpējies par katru detaļu! Tāpat pats rullis ir patīkams taustei.

Jāatzīst, ka pirmais mēģinājums nebija veiksmīgs, bet savu kļūdu sapratu – biju tā kārtīgi samitrinājusi matus un ļoti cieši un rūpīgi apvijusi tos ap rulli, katru pusi sadalot kādās piecās sešās sekcijās, kā arī atstāju rulli matos uz visu nakti. Pirmajā reizē arī aptīšanas process aizņēma kādas 15 minūtes, jo vēlējos aptīt matus perfekti, lai nekur nekas nespurotos, tāpēc ar pirmo reizi nesanāca un bija nepieciešami vairāki piegājieni. Rezultātā, nākamajā dienā iztinot matus, līdzinājos pūdelim - saku, kā ir. :D Otrajā reizē gan matus vairs tik ļoti nesamitrināju, sadalīju tos četrās sekcijās katrā pusē un aptinu ap rulli vaļīgāk. Atstāju rulli matos tikai uz divām trim stundām. Pats process aizņēma kādas piecas vai mazāk minūtes. Un šoreiz rezultāts bija iepriecinošs – ieguvu viegli viļņainus matus kā bildē, tieši tādi man patīk! Un papildus varēju labāk novērtēt savas frizieres veikumu – balinātās matu šķipsnas, kas uz viļņainiem matiem izskatās īpaši jauki, mati laistās dažādos toņos. Turklāt rullis matos turas ļoti labi – arī naktī, un nemaz netraucē, nerada nekādu smaguma sajūtu. Esmu ļoti priecīga, ka man bija iespēja izmēģināt šo matu rulli un salīdzināt to ar citu ražotāju lētajām alternatīvām. Mans secinājums – “Kaleja Silks” pavisam noteikti ir vērts iegādāties, ja ir vēlme iegūt kvalitatīvu rezultātu, nebojājot matus! Mīļš paldies par šo “brīnumu”! "Kaleja Silks" matu rullis pavisam noteikti var kļūt par lielisku dāvanu ikvienai sievietei, kura vēlas skaistas lokas!

Žanna, 22 gadi

Esmu ļoti pateicīga par iespēju testēt ''Kaleja Silks'' zīda matu ruļļus veselīgām salona kvalitātes lokām. Biju dzirdējusi par šiem ruļļiem un ik pa laikam iedomājos par tiem, jo vairākām paziņām tie ir un atsauksmes ir labas. 

Pieteicos “Kaleja Silks” matu ruļļa testam Medicine.lv un tajā pašā dienā devos uz redakciju tam pakaļ. Rullis ir ļoti eleganti iepakots. Tas izskatās pēc superīgas dāvanas draudzenei, un es noteikti kādreiz to pasniegšu kā dāvanu! Iekšā ir garš zīda rullis, divas matu gumijas un matu sprādze.

Jāatzīst, ka, to testējot, man gāja kā pa ''amerikāņu kalniem''. Vairākas reizes noskatoties Instagram video, ķēros klāt pie loku veidošanas. Protams, kā jau iesācējai pirmajās reizēs sanāca visādi. No sākuma nevarēju saprast, cik daļās dalīt matus, jo mati ir biezi. Tad, turot matus diennakti, izrādījās, ka esmu šķipsnu paņēmusi pa biezu un tie viducī vēl ir pamitri, un mati ātri iztaisnojās. Citā piegājienā naktī laikam tā grozījos, ka zīda matu ruļļa lente, kas ir diezgan slidena, atraisījās vaļā un palika vien savītais pinums. Tikai pēc ceturtā mēģinājuma man veiksmīgi izdevās tikt pie savām lokām, cik nu mani smagie mati to ļauj. Tā kā mati ir biezi un smagi, vismaz man tos nav ieteicams pēc lentas izņemšanas aiztikt - laist cauri pirkstus un izpurināt. Uzreiz uzpūtu matu laku  un tad uz kādu laiku man bija fantastiskas lokas. Noteikti iegādāšos vēl zīda miega cepurīti, kas “Kaleja Silks” mājaslapā ir nopērkama, tad noteikti būs ērtāk naktī gulēt un pinums stabili turēsies aptīts ap galvu. 

Kad iemanās un vairākas reizes lokas uztin, tas tiešām ir ātri un ļoti vienkārši! Meitenēm ar smagiem matiem iesaku noteikti pirms tīšanas iepūst matos kādu smidzināmu fiksatoru un matus tīt knapi mitrus, teiktu, ka gandrīz sausus. Es noteikti iesaku lietot ''Kaleja Silks'' zīda matu ruļļus veselīgu, garu un skaistu loku iegūšanai!

Pievienojies jau vairāk kā 4000 apmierinātiem klientiem Latvijā! Lasiet vairāk "Kaleja Silks" atsauksmes.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Arvien vairāk siltais laiks par sevi liek manīt, kas liek domāt par to, ka drīz jau varēsim sauļoties. Lai kā mums patiktu šis process, pārmērīga saules iedarbība ir būtisks faktors, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb fotonovecošanos. Kā pasargāt sejas ādu no saules, zilās gaismas un apkārtējās vides piesārņojuma?

Aktuālie piedāvājumi

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Žoržs Žabūrs ir asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists un flebologs. Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Žoržs Žabūrs ir arī Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.