5 izplatītas kļūdas, ko nepieļaut pēc aktīva treniņa

Lai fiziskās aktivitātes sniegtu vēlamo efektu, nepieciešams ne tikai pareizi veikt vingrinājumus un ievērot slodzes sadalījumu, bet arī nepieļaut kļūdas treniņa noslēgumā.

Sports veselībai, sporta centri

Kāpēc bērnam sāp auss? Skaidro ārste (VIDEO)

Ne tikai rudens un ziemas sezonā, kad ir izplatītas dažādas infekcijas, bet arī vasarā bērni nereti sūdzas par sāpēm ausīs. Lai nerastos komplikācijas, ir svarīgi noskaidrot sāpju cēloni.

Otorinolaringoloģija

Kad iet pie ārsta, bet kad pie farmaceita?

Nereti ikdienas steigā, kad sašūpojas veselība, mēdzam doties pie nepareizā veselības aprūpes speciālista. Viens no acīmredzamākajiem iemesliem, kāpēc tā notiek, ir laika taupīšana.

Medikamentu tirdzniecība, aptiekas

10 iemesli, kāpēc tu pastāvīgi jūti izsalkumu

Ja tev pēkšņi šķiet, ka nekādi nespēj sasniegt sāta sajūtu un tu pastāvīgi jūties izsalcis, pie vainas, iespējams, ir nepareizi ēšanas paradumi vai veselības problēmas.

Medicīna

Vai pareizs uzturs pasargā no vēža un palīdz izveseļoties? Skaidro ārste (VIDEO)

Ir zināms, ka uzturs var mazināt iespēju saslimt ar vēzi līdz pat 30%, bet kāda ir uztura nozīme ārstēšanās laikā un pēc tās?

Onkoloģija / ļaundabīgas saslimšanas

6 ieteikumi, kā pareizi uzglabāt pārtikas produktus

Pārtikas produktiem ir noteikts derīguma termiņš, taču bieži vien tie sabojājās ātrāk, īpaši tad, ja tiek nepareizi uzglabāti. Pieļaujot kļūmes, rodas labvēlīga vide baktērijām, kas var izraisīt virkni veselības problēmu, piemēram, saindēšanos.

Veselīgs uzturs

Kādos gadījumos jādodas pie matu ārsta? Atbild speciāliste

Kaut matu un galvas ādas veselība bieži vien šķiet atkarīga no matu kopšanas līdzekļiem, to artava matu kopējā veselības stāvoklī ir salīdzinoši niecīga. Ja mati ir slimi - tie jāārstē ar pareiziem līdzekļiem.

Triholoģija / matu veselība

Kā pasargāt bērnu no vēdera vīrusa? Skaidro infektoloģe

Vai zināji, ka dažādie vēdervīrusi ir pat lipīgāki par saaukstēšanās slimībām? Turklāt aukstajā gadalaikā tie uzdarbojas ar īpašu intensitāti.

Gastroenteroloģija / gremošanas sistēma

12 mīti par difteriju

Šis gads veselības jomā aizsācies ne vien ar kārtējo gripas epidēmiju, bet arī infektologu, epidemiologu un citu sabiedrības veselības speciālistu bažām par epidemioloģisko situāciju saistībā ar difteriju Latvijā.

Elpceļu / plaušu saslimšanas

Ieradumi, kas veicina hemoroīdu veidošanos

Hemoroīdi ir asinsvadu paplašinājumi, kas veido izspīlējumu taisnās zarnas lejasdaļā. Dzīves laikā šī saslimšana skar aptuveni 50% cilvēku, un to veicina ne vien iedzimtība un organisma īpatnības, bet arī dažādi ikdienas ieradumi.

Proktoloģija

Fiziski simptomi, kas var liecināt par garīgu saslimšanu

Pētījumi apliecina, ka garīgās veselības problēmas spēj būtiski ietekmēt arī mūsu fizisko labsajūtu, veicinot dažādus nepatīkamus simptomus, kā arī mainot mūsu uzvedību un ieradumus.

Medicīna