medicine.lv skaitļos

Lietotāji online183
Aktīvie uzņēmumi12209
Nozares raksti1420
Ekspertu atbildes21477
Virtuālās terapijas laboratoriju prezentē “Expo 2020” un “Arab Health 2022” : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Virtuālās terapijas laboratoriju prezentē “Expo 2020” un “Arab Health 2022”

Latvijas paviljonu izstādē “Expo 2020” papildina virtuālās terapijas laboratorijas risinājums, kuru prezentēs arī pasaules veselības aprūpes izstādē “Arab Health 2022”. Inovācijas autori – Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs kopā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumu “Tietoevry”.

Dubaijā notiekošajās izstādēs – “Expo 2020” un “Arab Health 2022” – risinājuma prezentācija noris Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētās biomedicīnas tirdzniecības misijas ietvaros.

Virtuālās terapijas laboratoriju ir izveidojuši vietējie un ārvalstu psihoterapijas un informācijas tehnoloģiju eksperti. Risinājums izstrādāts, lai uzlabotu nozīmīgas emociju kontroles prasmes pusaudžiem un jauniešiem. Inovācija rada iespēju psihoterapijas konsultācijas nodrošināt virtuālās paplašinātās realitātes vidē, izmantojot nākamās paaudzes tehnoloģijas.

“Ierastos procesus var paplašināt un uzlabot, izmantojot virtuālo realitāti. Pacientam un speciālistam fiziski ir iespēja atrasties atšķirīgās vietās, turklāt arī vērtēšanu un diagnostiku var veikt padziļināti un precīzāk. Šajā sarežģītajā laikā ir ārkārtīgi svarīgi atbalstīt pusaudžu un jauniešu garīgo veselību, tāpēc ceram, ka risinājums mainīs priekšstatus par garīgās terapijas metodēm,” skaidro informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “Tietoevry” Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna.

Virtuālās terapijas laboratorijas pirmā fāze ekspertiem sniedza pārliecību, ka inovatīvā pieeja speciālistu vadībā ir efektīva. Patlaban norisinās otrā fāze, lai veiktu klīniskus pētījumus, kuru secinājumus prezentēs pasaules lielākajā personības psihodiagnostikai veltītajā konferencē ASV pilsētā Čikāgā.

“Mēs esam aizraujoša ceļojuma sākumā, lai uzlabotu jauniešu labsajūtu visā pasaulē, kas nesīs pozitīvas pārmaiņas visai sabiedrībai kopumā. Virtuālās terapijas laboratorijas telpā atsevišķi elementi atbilst realitātei, kur norisinās terapija. Tajā pašā laikā izstrādes process ļāva noteikt tos pieredzes elementus, ko var uzlabot virtuālā terapija, piemēram, padarīt telpu tumšāku vai tieši otrādi – gaišāku, kā arī integrēt dažādus priekšmetus, lai sekmīgi atspoguļotu vizītēs nepieciešamo noskaņojumu un vajadzības,” atklāj Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.

Pasaules vadošā veselības aprūpes izstāde notiek Dubaijā līdztekus “Expo 2020”, kur valstis prezentē jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, inovāciju prototipus un pakalpojumus, un klātienē industrijas pasākumu apmeklē vairāk nekā 56 000 nozares profesionāļu.

Apvienotajos Arābu Emirātos izstāde “Arab Health 2022” norisinās no 2022. gada 24. līdz 27. janvārim, savukārt “Expo 2020” – no 2021. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 31. martam.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Veselīgs uzturs – tas ir lēti!

Veselīgs uzturs – tas ir lēti!

Uzzināsim par 7 vietējiem pārtikas produktiem, kas ir pieejami tepat Latvijā un padarīs šķīvja saturu vērtīgāku jūsu skaistumam, veselībai un labsajūtai!

Aktuālie piedāvājumi

Jostas daļa – īpaši saudzējams mugurkaula posms

Jostas daļa – īpaši saudzējams mugurkaula posms

Mugurkauls ir svarīgākā cilvēka balsta aparāta daļa, savukārt skriemeļi ir smalks locītavu mehānisms, kas ir īpaši jāsaudzē. Dzīves laikā ļoti bieži cieš mugurkaula jostas daļa, tam iemesli var būt visdažādākie. Noskaidrosim, kādi ir jostas daļas sāpju rašanās iemesli, ārstēšana un profilakse.

Profesionālie medicīnas apavi

Profesionālie medicīnas apavi

Ērti apavi medicīnas personālam ir svarīga sastāvdaļa, kas atvieglos darba laiku un mazinās kājām radīto slodzi. Noskaidrosim, kāpēc sabo kurpes ir tik populāras mūsdienu veselības aprūpes speciālistu vidū?

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

"Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Green Wing Paleo Skincare" piedāvā izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai. 

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt atjaunojošu pretgrumbu serumu sejai un acu ādai.

Testa rezultāti: "ApiMi" Ķermeņa losjons ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu

Testa rezultāti:

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt Ķermeņa losjonu ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu.

D vitamīns ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā

D vitamīns ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvā testēt jaunumu no NATEO D vitamīna – “NATEO D + Magnijs B6” kapsulas.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Septembris Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā – Senioru mēnesis! Tiek nodrošināta 20% atlaide flebologa konsultācijai, izmeklējumam un vēnu lāzeroperācijām. Veselas kājas – ātri un bez sāpēm!

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mūsu organisma funkciju normālai norisei D vitamīna nepieciešamība ir jau zinātniski pierādīta. Latvijā aptiekās D vitamīns pieejams gan kā uztura bagātinātājs, gan kā recepšu zāles.