medicine.lv skaitļos

Lietotāji online179
Aktīvie uzņēmumi12196
Nozares raksti1446
Ekspertu atbildes21477
Viena no labākajām izvēlēm, kur studēt – Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Viena no labākajām izvēlēm, kur studēt – Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža

Jau vairāk nekā 40 gadus Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) – ir viena no labākajām izvēlēm, kur studēt, lai kļūtu par pieprasītu profesiju pārstāvi veselības aprūpes nozarē!

LU Rīgas Medicīnas koledžā studijas iespējams uzsākt kādā no trīs studiju programmām – “Ārstniecība”, “Masāža un Hidroterapija”, kā arī jaunākajā koledžas piedāvātajā programmā “Optometrista asistents”.

LU RMK absolventi iegūst ārsta palīga, neatliekamās medicīnas ārsta palīga, ambulatorā dienesta ārsta palīga, masiera vai optometrista asistenta profesionālo kvalifikāciju. Vērojams liels pieprasījums pēc koledžas absolventiem, proti, 97% koledžas absolventu strādā iegūtajā profesijā. Viņiem ir ļoti plašas darba iespējas veselības aprūpē.

LU RMK lepojas ar savu mācību nodrošinājumu – mūsdienīgi aprīkotām auditorijām, jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, kā arī medicīnas manekeniem un mulāžām, praktisko iemaņu apguvei izmantojot studiju procesā integrētās simulācijas.

Šeit ir viss, lai kļūtu par izcilu veselības aprūpes speciālistu! Piesakies elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, vai klātienē – Hipokrāta ielā 1, Rīgā.

Pieteikšanās elektroniski līdz 8. jūlijam.

Pieteikšanās klātienē līdz 22. jūlijam.

 

Vairāk par uzņemšanu:

https://www.facebook.com/rmkoledza/

https://www.instagram.com/lu.rmkoledza/

 

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža

Hipokrāta iela 1, Rīga, LV-1079

Tālrunis +371 67840744

E-pasts: koledza@rmkoledza.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Zobu pasta ir svarīga labas mutes dobuma higiēnas sastāvdaļa. Plaši pieejamajā klāstā var būt grūti noteikt, kura no izvēlēm būs pareizā. Noskaidrosim, kādi ir plusi un mīnusi fluorīdu saturošai zobu pastai un zobu pastai bez fluorīda!

Aktuālie piedāvājumi

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

Pateicoties plašajai iedarbībai uz organisma veselību, labsajūtu un skaistumu, alveja tiek dēvēta par dabas aptieku vienā augā. Izvēlies pārbaudītu kvalitāti ar drošu sirdi – www.alveja.lv! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE – ar smiltsērkšķiem vai ar medu.

Testa rezultāti: "Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Testa rezultāti:

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar "Green Wing Paleo Skincare" piedāvāja izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".