medicine.lv skaitļos

Lietotāji online27
Aktīvie uzņēmumi12209
Nozares raksti1422
Ekspertu atbildes21477
Viegli darījumi atbildīgajā nekustamo īpašumu jomā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Viegli darījumi atbildīgajā nekustamo īpašumu jomā

Jau vairāk nekā trīsdesmit gadus dzīvojam iekārtā, kurā brīvi pērkam un pārdodam gan zemi, gan ģimenes mājas un pat fabrikas. Situācijas, vēlmes un intereses kā no pircēju, tā no pārdevēju puses mēdz būt visdažādākās.

Nekustamā īpašuma joma ir ļoti mainīga gan tirgus pieprasījuma ziņā, gan likumu, noteikumu un nodokļu ziņā, tāpēc neprofesionālim šajos labirintos nav viegli orientēties. Taču likmes ir augstas un kļūdas var maksāt dārgi. Kur vērsties situācijā, kad vēlaties pēc iespējas labāk pārdot savu īpašumu vai iegādāties citu un netikt apkrāpts? 

Maz ir to uzņēmumu Latvijā, kas pārdzīvoja pasaules mēroga nekustamā īpašuma krīzi 2008./2009. gadā, un IMMOSTATE ir viens no tiem. Jau vairāk nekā astoņpadsmit gadus (kopš 2004. gada) uzņēmums sniedz daudzveidīgus pakalpojumus īpašniekiem visdažādākajās situācijās un atrisina problēmas, kas var šķist nepārvaramas. 

Katrs, kas sadarbojas ar IMMOSTATE, atzīst, ka uzņēmuma stiprās puses ir informācijas drošums, teicama sadarbība, kompetence, plaša datubāze un, secīgi, arī lielisks rezultāts

Daudzveidīgi pakalpojumi plašam klientu lokam

Uzņēmums nodrošina darījumu veikšanu, konsultācijas un īpašumu pārvaldības pakalpojumus, ietverot dzīvojamo namu, komercīpašumu un investīciju projektu segmentus, projektu attīstības konsultācijas, kā arī sertificētu nekustamo īpašumu vērtēšanu.

IMMOSTATE veic nekustamā īpašuma pārdošanas un īres starpniecības darījumus, tajā skaitā līgumu sagatavošanu, darījumu juridisko vadību un īpašumtiesību reģistrāciju zemesgrāmatā. 

Pieredzējušie uzņēmuma eksperti palīdzēs piesaistīt kredītus vai cita veida investīcijas, veiks jauno projektu koncepcijas izstrādi un sniegs attīstības konsultācijas. Tāpat IMMOSTATE speciālisti vērtē visa veida nekustamos īpašumus un piedāvā īpašumu pārvaldību, nodrošinot ne tikai īpašuma vērtības saglabāšanu, bet arī pieaugumu, ilgtermiņā. Uzņēmums nodarbojas gan ar ekonomiskās un vidējās klases dzīvojamajiem īpašumiem, gan visa veida komercīpašumiem. 

Immostate strādā profesionāļi ar lielu pieredzi dažāda apjoma investīciju projektu realizēšanā. Uzņēmums konsultē klientus par izdevīgākajām investīcijām Rīgas un Latvijas nekustamajos īpašumos, kā arī piedāvā kompleksus pakalpojumus tiem klientiem, kuri vēlas iegādāties īpašumus, arī tālākā to attīstībā un pārvaldīšanā. 

Uzticama datubāze un informācija

Uzņēmuma datubāzē ir vairāki attīstības objekti, kā, piemēram, namīpašumi, zeme, komerpclatības, naudas plūsmas un biznesa objekti – tirdzniecības centri, biroju ēkas, restorāni. 

Lai piedāvātu vairākus īpašumu variantus, ir jāiegulda laiks un resursi objektu izpētē, lai kopīgi ar klientu atrastu vispiemērotāko risinājumu un noslēgtu visizdevīgāko darījumu, tādēļ nepārtraukti tiek meklēti dažāda veida nekustamie īpašumi pārdošanai un īrei – dzīvokļi, privātmājas, mājokļi jaunos projektos. Katrā individuālā gadījumā IMMOSTATE speciālisti uzklausa klienta individuālās vēlmes un piedāvā labākos risinājumus.

Tirdzniecības un komercplatības

Immostate komercīpašumu nodaļas komandas spēks ir gadu gaitā uzkrātā plašā informācijas bāze un kompetence, tādēļ uzņēmuma rīcībā ir vienota biroju centru datubāze, kurā pieejama aktuālā informācija par brīvajām platībām. IMMOSTATE rīcībā ir arī ļoti bagātīgs tirdzniecības platību piedāvājums, un klients vienmēr var būt pārliecināts, ka saņems iespējami plašāko īpašumu piedāvājumu. 

Ilgtermiņa sadarbība un reputācija

Uzņēmuma pamatvērtības ir atbildība, uzticamība un ilgtermiņa attiecību veidošana, kā arī konsekventa rīcība atbilstoši šīm vērtībām – ar rūpēm par klientu interesēm. Lai vai cik mainīgs un nestabils ir tirgus, IMMOSTATE profesionāļu noturīgā un plānveidīgā rīcība ir garants drošai darījumu videi, atbilstošiem risinājumiem un klientu īpašumu aktīvu pieaugumam.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Par godu e-veikala EVOLU.LV atklāšanai izsludinām unikālu 30% atlaidi visam veikala sortimentam*. Atlaide tiks aktivizēta, pasūtījuma noformēšanas laikā ievadot promo kodu. Ienāciet šeit: www.evolu.lv, izvēlieties preces, ievadiet promo kodu un saņemiet atlaidi!

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

Lai sniegtu ādai nepieciešamās rūpes, tu vari pieturēties pie 3 soļu principa – attīrīt, atjaunot un mitrināt. Šie vienkāršie ikdienas ieradumi ļaus tavai āda starot, un skatīties uz sevi spogulī varēsi ar smaidu sejā.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testēt LIVEO® pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu pilienos.

"ApiMI" sejas krēmu komplekts vīriešiem un sievietēm

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt dermataloģiski testētus Sejas krēmus gan puišiem, gan meitenēm.

"Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Green Wing Paleo Skincare" piedāvā izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai. 

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt atjaunojošu pretgrumbu serumu sejai un acu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Septembris Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā – Senioru mēnesis! Tiek nodrošināta 20% atlaide flebologa konsultācijai, izmeklējumam un vēnu lāzeroperācijām. Veselas kājas – ātri un bez sāpēm!

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mūsu organisma funkciju normālai norisei D vitamīna nepieciešamība ir jau zinātniski pierādīta. Latvijā aptiekās D vitamīns pieejams gan kā uztura bagātinātājs, gan kā recepšu zāles.