medicine.lv skaitļos

Lietotāji online337
Aktīvie uzņēmumi12106
Nozares raksti1573
Ekspertu atbildes21477
Veiksmīgas dzīves nosacījumi : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Veiksmīgas dzīves nosacījumi


Foto: Pixabay.com

No dziednieka Elmāra Orleja rakstiem.

Mēs lasām daudz dažādu grāmatu, bet visinteresantākā no tām ir mūsu dzīve un visnezināmākie 
 mēs paši. Ielūkojieties sevī, sajūtiet vēlmi darboties, darbojieties kādā virzienā, kas šķiet vispatīkamākais, rodiet iekšējo spēku un talantu  no Dieva doto , saprotiet, pa kādu ceļu dzīvē iet, veidojiet savu dzīvi mūža garumā priecīgu, pašapmierinātu, radot laimes sajūtu par mūsu esību Paradīzes dārzā, ko Dieviņš mums ir radījis šeit, uz Zemes. 

Kas ir pašapziņa?
Tas ir vispārīgs jēdziens. Ar to mēs saprotam cilvēka iekšējo spēku. Mums vispirms ir jāielūkojas sevī. Jāizprot, ko mēs vēlamies saņemt no savas dzīves. Jāizprot un jāiepazīst savs patiesais ES. 

Mēs visi esam piedzimuši ar potenciālu talantu. Tāpēc ieejiet sevī, ieklausieties, atklājiet un izmantojiet pašapziņas spēku, jo pašapziņa ir galvenā visos vājuma brīžos. Ja vēlamies savā dzīvē ieviest pozitīvas pārmaiņas, būsim optimisti, domāsim pozitīvas domas, tas stiprinās mūsu pašapziņu.

Pasaule ir vieta, kur patīkamo dzīvot. Visu, ko vēlēsities, Jūs saņemsit. Tāds ir Dieva likums – dabas likums. Dzīve ir logs, pa kuru mēs ar maņu orgāniem ieraudzīsim un  sajutīsim labo un slikto. Viss ir atkarīgs no mūsu domām un vēlmēm. Pirms diviem tūkstošiem gadu Jēzus teica: "Lūdziet ticībā, un jums tiks dots." Tātad mūsu vēlmes domu spēkā pēc dabas likumiem piepildīsies – materializēsies. Un tā arī tas notiek, spriežot pēc manas pieredzes. 

Mūsu dzīve nav tukšs sapnis. Tas ir laiks no dzimšanas līdz nāvei. Tas pieder tikai mums kā indivīdiem, katram savs atvēlētais laiks šeit, uz Zemes. Ar kādu saturu mēs piepildīsim šo laiku, ir atkarīgs no katra paša vēlmēm, talantiem, izglītošanās iespējām un gribasspēka. Neviens cits nav atbildīgs par Jūsu dzīvi kā vien Jūs paši. Mēs paši esam atbildīgi par savu dzīvi. 

Vēlreiz par pašapziņu – tā ir ticība saviem spēkiem, radošai enerģijai un spējām veidot sava mūža modeli. 

Dievs cilvēku ir apveltījis ar superdatoru – smadzenēm, lai viņš radoši domātu, ar rokām un kājām kustētos un strādātu. Sliņķiem dzīve stāv uz vietas, jo viņi nedzīvo, viņi eksistē. Tikai neatlaidīgā darbībā mēs varam sasniegt izvirzītos nākotnes mērķus. 

Panākumu lielākais ienaidnieks ir slinkums, savukārt bezdarbība ir nabadzības cēlonis. 

**

Mēs varam atvieglot savu dzīvi, nedzīvojot pagātnē, bet dzīvojot tagadnē, koncentrējoties uz vienu lietu – darbību. Iesākto lietu, darbību nevajag atlikt uz vēlāku laiku, jo tad darbības apjoms palielināsies un tās būs grūtāk veicamas. Kas šodien darāms – izdariet. Lielus darbus padara nevis ar spēku, bet gan ar neatlaidību. 

Viss ir atkarīgs no mūsu gribas. Sākums katrai darbībai ir doma – ideja. Domāšana ir cilvēka eksistences sastāvdaļa. Ir svarīgi sev ticēt, zināt, ko gribi sasniegt, ticēt idejai, tās realizācijai, materializācijai. 

Visa sākums ir doma
Domas ir nemirstīgas. Piemēram, Jēzus Kristus domas ir nemirstīgas, tās dzīvo cilvēku prātos un sirdīs tūkstošiem gadu garumā un cilvēcei joprojām ir svarīgas. Tāpat arī Budas un citu filozofu mācības un gudrības kalpo un ietekmē lielu daļu pasaules iedzīvotāju prātu. 

Fiziskais ķermenis ir mirstīgs, tā ir čaula, kurā dzīvo dvēsele, gars un domas, jūtas. Mirstīgā čaula var izgaist, bet domas paliek, veidojot cilvēces attīstību, progresu uz lieliem sasniegumiem. Tas viss, kas šodien uz Zemes ir radīts šajā civilizācijā, ir cilvēku domu materializācijas kopums. Spēcīga ideja, stipra doma, kas virza ideju, un nepieciešamā rīcība aizved pie mērķa, pie lieliem sasniegumiem. 

Smadzenes ir cilvēka nervu sistēmas galvenā sastāvdaļa. Tajā mīt prāts trijos līmeņos: apziņas prāts, zemapziņas prāts un virsapziņas prāts. Visas mūsu darbības un atmiņu nodrošina apziņas prāts. Apziņas prātu cilvēks kontrolē savā darbībā, uzvedībā un ir atbildīgs par visu notiekošo.   

***

Zemapziņa, meditācija un lūgšana
Zemapziņas prātam ir cita loma. No apziņas prāta daļas nepiepildīto domu un ideju iegulst zemapziņas prātā un var realizēties nākotnē. Zemapziņa ir prāta visspēcīgākā daļa. No savas garā mūža pieredzes varu apliecināt, ka manas idejas, domas un vēlmes no bērnības laikiem 90 % ir realizējušās, piepildījušās. 

Daudz cilvēku neprot savu zemapziņas prātu izmantot savu vajadzību apmierināšanai, sava likteņa veidošanai nākotnē. Uzskatu, ka tā ir viena no lielākajām dāvanām, ar kuru Dieviņš cilvēkus ir apveltījis. 

Zemapziņas prāts mistiskā veidā realizē jebkuru mūsu domu, vēlmi, ieceri īsākā vai garākā laika periodā. Zemapziņas prāts nedarbojas viens pats, tam ir vajadzīga doma – ideja. Zemapziņas prāts izstrādā plānu, lai ideju pārvērstu īstenībā. Ideja ir kā SĒKLA – jā, to iesēj zemapziņā ar domu palīdzību. Tā izaug par varenu ozolu ar daudz zīlēm, un jūsu vēlmes piepildīsies, domas materializēsies. Vēloties darīt kaut ko, Jums ir jābūt pārliecībai par to, ko vēlaties darīt, bet pats galvenais – jātic tam, ka jūs to varat paveikt. Jātic ar domām un sirdi, ka jums ir pa spēkam to izdarīt. 

Jūsu zemapziņa pārņems ideju no prāta un virzīs jūs uz darbību, radot labvēlīgus apstākļus mērķu sasniegšanai. Lai realizētu kādu ideju, tai ir jābalstās uz pašapziņu – ideja ir jāievada zemapziņas prātā, kas izraisīs iniciatīvu un enerģiju, lai ideja materializētu. Cilvēka smadzenēm ir liels potenciāls, kas jums ir jāizmanto pilnībā – loģiskā domāšana. 

Smagā darbā, ticībā, lūgšanās, idejai piesaistot pozitīvās domas un Visuma enerģiju, jūs sasniegsit visu, ko vēlaties. Lūgšanas ir koncentrēšanās metode uz Visuma spēku. Meditācija ir koncentrēšanās uz mūsu Radītāju –Dievu. Meditācija ir veids, kā izslēgt no savas apziņas visas domas, lai to vietu ieņemtu zemapziņa. Tas nozīmē atbrīvot apziņu no domām, rosinot zemapziņu savienoties ar Visuma saprātu. 

Ieplūstot Visuma enerģijai, mēs saņemam spēku veikt jebkuru iecerēto uzdevumu. Apgūstot meditāciju, mēs koncentrējamies uz vienu vienīgu domu, lai attīrītu prātu no domu jūkļa – haosa. Praktizējot meditāciju, atbrīvojoties no domu jūkļa – daudzām domām –, mums ieslēdzas Zemapziņa, kura savienosies ar Visuma saprātu. 

Ar meditāciju ir jānodarbojas regulāri katru dienu. Meditācija attīra prātu, uzlabo apziņas stāvokli, nomierina nervu sistēmu, cilvēks redz pasauli skaistāku, jūtas priecīgāks, laimīgāks, dzīvojot šajā Dieva radītā Paradīzē, ko sauc par Zemīti. Meditācijas laikā cilvēks saņem Visuma enerģiju, kas dod lielu spēku fiziskajam ķermenim, un spēku veikt lielus darbus dzīvē. Zemapziņas prāts, kad to izmantojam meditācijām, kļūst par milzīgas enerģijas krātuvi un ideju krātuvi. Meditācijas laikā nostiprinās prāts. Mēs iegūstam pašapziņu, lai darītu visu, ko gribam. 

**

Grūtos brīžos cilvēks iet savās domās un lūgšanās pie mūsu Radītāja ticībā un pārliecībā, ka viņš palīdzēs risināt radušās problēmas. Un tā jau ir sēkla, ko cilvēks iesēj savā Zemapziņā, radot enerģiju grūtību pārvarēšanai ar Dieva palīdzību. Cilvēks ir fizisko un garīgo spēku kopums, ko radījis Dievs. 

Meditācija un lūgšana ievada mūsu dzīvi pareizās sliedēs. Tā attīra prātu no sārņiem, atbrīvo fizisko ķermeni no spriedzes, savilktiem muskuļiem, uzlabojas asins cirkulācija, apskaidrojas prāts, iestājas miers, atveras enerģijas kanāli, sāk piepildīties meridiāni – vertikālie un horizontālie kanāli (čakras – indiešu apzīmējums, sanskrita valodā nozīmē 'ritenis'). 

Meditējot mēs pieslēdzamies enerģijas laukiem un dažu minūšu laikā nomierinām prātu un saņemam atvieglinājumu un spēku fiziskajam ķermenim. Atcerēsimies, ka lūgšana ticībā ir spēks, kas savieno mūs ar Dievu. Meditācija attīra mūsu prātu un uzlabo apziņas stāvokli, tuvinoties mūsu Radītājam, kurš palīdzēs atrisināt mūsu problēmas, uzlabos dzīves kvalitāti. Viss ir atkarīgs no paša cilvēka gribas un vēlmēm nodzīvot skaistu dzīvi.

Meditējot mēs nomierinām Apziņas prātu, ieejot alfas stāvoklī. Alfa ir kolosāla vieta, uz kurieni mums doties. Par alfu mēs saucam stāvokli, kurā mūsu smadzeņu viļņi palēninās uz pusi no savas parastās frekvences. Parasti tas notiek meditējot un pirms aizmigšanas naktī un pamošanās no rīta. Ir konstatēts, ka cilvēka ķermenī notiek pozitīvas pārmaiņas, atrodoties alfas līmenī: pulss stabilizējas, asinsspiediens normalizējas, sasprindzinātie muskuļi un orgāni atslābinās. Organismā ieplūst enerģija un spēks. Iestājas miera sajūta. 

Zinātnieki smadzeņu viļņiem dod šādu kvalifikāciju: kad cilvēks ir aktīvs un nomodā, viļņu biežums ir 14–21 reize sekundē. To sauc par betas stāvokli. Relaksējoties vai gatavojoties aizmigt, smadzeņu viļņu biežums samazinās līdz 7–14 reizēm sekundē, un to mēs saucam par alfas stāvokli. 

Teta stāvoklī, vieglā miegā, viļņu garums sekundē ir 4–7.

Delta stāvoklī, dziļā miegā, zemapziņā – 4 viļņi sekundē. 

Alfa ir dabisks, ērts, mierpilns, atspriegots, svētlaimīgs stāvoklis, kurā var labi justies. Lai sasniegtu alfas stāvokli, ir daudz paņēmienu: meditācija, lūgšana, skaitīšana, nomierinošas mūzikas klausīšanās, autogēnais treniņš, skaitot uz leju – no 100 līdz 0  vai no 50 līdz 25 utt. – vairākas reizes. Prāts nomierināsies, ieies alfas stāvoklī. Var meditēt, koncentrēties uz sveces liesmu 10–20–30 minūtes un lietot citus paņēmienus, kas nomierina prātu. Meditācijai var izmantot dažādas mantras, kā tradicionālo OM vai pa čakrām: OM-ŠRĪ-SAI-RAM un citas jogas mantras. Ļoti laba mantra ir šī: pie ieelpas "es esmu", pie izelpas "mīlestība". Tātad mēs pieslēdzamies un uzņemam mīlestības enerģiju, radošo enerģiju, jo Dievs ir mīlestība. 

**

Kā mēs varam sevi ieprogrammēt alfas stāvoklī? 
Noņemot spriedzi no ķermeņa, meditējot, attīrot prātu no sārņiem un negatīvām domām, mēs varam viegli mainīt savu zemapziņas psihisko programmu. Zemapziņa ir atvērta, kad atrodas alfas stāvoklī. Tā uzņem informāciju – pozitīvu un negatīvu. Cilvēki var izmantot alfas stāvokli savas veselības uzlabošanai, likteņa veidošanai, lielām pārmaiņām savā dzīvē –attiecībās, biznesa veidošanā, ceļošanā un visu vēlmju piepildīšanā. Uzņēmīgā alfas stāvoklī viss ir iespējams. 

**

Kā sākt meditāciju – attīrīt prātu, noņemt spriedzi no ķermeņa, nonākt alfas stāvoklī? 
Apsēdieties ērti krēslā, atbalstoties ar kājām uz grīdas, rokas jāuzliek uz augšstilbiem, plaukstas atvērtas uz augšu (kučiera pozā). Var apgulties uz muguras gultā vai citur, rokas gar sāniem, plaukstas uz augšu. Var arī sēdēt lotosa pozā. Meditēt jāsāk ar ritmisku dziļo ieelpu un izelpu. Pie izelpas jāsajūt, ka ķermenis atbrīvojas no spriedzes. Izjūtiet, ka saspringums aizplūst no galvas, pieres, pleciem pa muguru, vēderu, rokām un kājām. 

Turpiniet elpot lēni un dziļi, izbaudiet šo patīkamos relaksācijas nomierinošo sajūtu. Tātad mēs sākam meditāciju ar dziļo ritmisko elpošanu. Pēc tam sākam skaitīt savās domās kādu mantru, līdz sajutīsim prāta nomierināšanos, cik ilgi vēlamies. Jāizjūt pilnīgs miers visā ķermenī, viegluma sajūta arī galvā, enerģijas pieplūdums visā ķermenī. 

Meditēt var vairākas reizes dienā. Tas ir jādara katru dienu. Būs skaidrāka galva, tā nesāpēs, uzlabosies atmiņa un veselība, jo meditējot mēs pieslēdzamies Visuma enerģijas laukiem, dzīvības enerģijai. Meditācija ir koncentrēšanās uz kaut ko. 

Kā jau iepriekš minēts, lai mēs sevī ieprogrammētu, ko vēlamies, mums jāieiet alfas stāvoklī. Tātad jāsāk meditēt ar elpošanu – cik dziļas ieelpas, tik garas izelpas. Atbrīvoties no negatīvām domām un darbiem. Domāt gaišas, labas domas. Veidot sevī un ap sevi harmonisku vidi: saskaņu ģimenē, labas attiecības ar kolēģiem, paziņām. 

**

Sarunas ar savu zemapziņu 
Pēc manas izstrādātās shēmas, atrodoties alfas stāvoklī, mēs varam zemapziņā ievadīt jebkādas vēlmes. Mums ir: Apziņa –Domas – Vēlmes – Plāns – Mērķis.

Lai sasniegtu mērķi, vakarā, ieejot gulēt, pirms aizmigšanas dodiet savai zemapziņai kādu noteiktu pavēli, konkrētu, īsu programmu, ko jūs vēlaties, un jūs varēsit pārliecināties par tās brīnumdarītājas spēku. Formulējumu atkārtojiet vakaros, kamēr iemiegat, un no rīta pirms pilnīgas atmošanās. 

Lai zemapziņa akceptētu jūsu vēlmes, tās jāvizualizē dabā, jājūt, jāiztēlojas un – galvenais – jātic, ka mūsu vēlmes izpaužas šeit un tagad, nevis kaut kad nākotnē. Jūsu zemapziņa vada visus jūsu organismā svarīgos procesus un zina atbildi uz visiem jautājumiem. Zemapziņas darbība izriet no jūsu domām – pozitīvām un negatīvām. Neticot vai šauboties par ievadīto programmu zemapziņā, jūsu vēlmes nerealizēsies. 

Cilvēka veiksme, veselība un liktenis ir tieši atkarīgs no tā, kā viņš domā, JŪT un TIC tam, ko viņš ievada zemapziņā. Ar savām pozitīvām domām, ticībā iekustinot zemapziņas spēkus, jūs sasniegsit visu, ko vēlaties. Atbrīvosities no nabadzības, neveiksmēm, ciešanām, vilšanās. 

Bībelē teikts: "Un visu, ko jūs TICĪBĀ lūgsiet, to jūs dabūsiet."

Zemapziņa – tā ir daļa no dvēseles, tai ir tieša saikne ar Radītāju, kurš palīdzēs jums atrisināt problēmas. 


Orlejs E., dziednieks
Elizabetes 75-32, 1.st., Rīga, LV-1050
Tālrunis 29478396
https://orlejs.wordpress.com
 

Banner 280x280 Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Psihoterapija / psihiatrija":

Uzņēmumi nozarē "Psihoterapija / psihiatrija"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunums Latvijas tirgū: mini-nebulaizers EVOLU nano AIR MINI – revolūcija elpceļu saslimšanu ārstēšanā

Jaunums Latvijas tirgū: mini-nebulaizers EVOLU nano AIR MINI – revolūcija elpceļu saslimšanu ārstēšanā

EVOLU nano AIR MINI – tas ir inovatīvs risinājums rūpēm par jūsu un jūsu tuvinieku veselību. Uzzināsim par šī inhalatora priekšrocībām, kas padarīs ārstēšanas procesu efektīvāku un ērtāku!

Hialuronskābes nozīme ādas mitrināšanā

Hialuronskābes nozīme ādas mitrināšanā

Ādas kopšanas līdzekļu izvēle nav jābūt cīņai pret ādas novecošanos, bet drīzāk rūpēm par ādu. Hialuronskābe ir viens no svarīgākajiem un spēcīgākajiem mitrinātājiem. Noskaidrosim, kāpēc ieteicams iekļaut hialuronskābes serumu savā ikdienas rutīnā!

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Intīmā higiēna – atklāj saaudzīgu ikdienas intīmās higiēnas kopšanu un aizmirsti par kairinošu sajūtu savā intīmajā zonā!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu “Griffonia”.

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Silmachy remedies” piedāvā testēt dabīgas un saudzīgas ziepes intīmajai higiēnai.

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Ginkovital®" perifērās asins cirkulācijas un kognitīvo funkciju veicināšanai.

"BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts veselības atbalstam

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvā testēt BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Ārsts osteopāts, ķirurgs Andris Zemītis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Ārsts osteopāts, ķirurgs Andris Zemītis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Kas ir osteopātija? Osteopātija ir medicīniskās diagnostikas un ārstēšanas sistēma. Tās pamatā ir filozofija par struktūras (anatomiskā uzbūve) un funkcijas (fizioloģija) vienotību, kā arī cilvēka ķermeņa spēju pašatjaunoties un pašdziedināties.

Aprūpes skola: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Aprūpes skola: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Rūpes par citiem – gan profesionāli, gan ģimenē – paņem ļoti daudz spēka. Cilvēkiem, kas to dara, ir nepieciešams stiprs atbalsts, lai viņi varētu turpināt rūpēties par citiem. Aprūpes skola ir tapusi, lai sniegtu šo atbalstu.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2022

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā