medicine.lv skaitļos

Lietotāji online126
Aktīvie uzņēmumi12754
Nozares raksti1353
Ekspertu atbildes20942
VCA gatava iesaistīties papildu plānveida operāciju nodrošināšanā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

VCA gatava iesaistīties papildu plānveida operāciju nodrošināšanā

“Veselības centru apvienības” (VCA) medicīnas iestādes, ja būs nepieciešama palīdzība  COVID-19 trešā viļņa laikā papildus nodrošināt plānveida operācijas, ir gatavas to darīt nekavējoties, jo to pašlaik atļauj uzņēmuma kapacitāte, informē VCA valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.          

“Mēs labi apzināmies, ka pašreizējā situācijā lielākās valsts slimnīcas Rīgā un reģionos tiek  noslogotas ar COVID-19 pacientu ārstēšanu un tām samazinās  iespēja veikt plānveida operācijas. Mūsu rīcībā ir 14 medicīnas iestādes visā Latvijā, tajā skaitā Baltijā modernākā privātā ķirurģijas klīnika "AIWA Clinic", kur spējam nodrošināt papildus valsts apmaksātās plānveida ķirurģiskās operācijas,” uzsver Stella Lapiņa.

Pašlaik VCA kā daudzfunkcionāls privātais veselības nozares uzņēmums spēj nodrošināt papildu pakalpojumu iespējas ginekoloģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā, neiroķirurģijā, oftalmoloģijā un vispārējā ķirurģijā.

“Esam ieguldījuši ievērojamus līdzekļus, lai sagatavotu savas klīnikas darbam epidemioloģiski drošos apstākļos, gan piedāvājot klientiem sociālās distancēšanās iespējas, gan arī vakcinējot medicīnas personālu,” norāda VCA valdes priekšsēdētāja. „Šī brīža  situācijā mums nopietni jārēķinās ar medicīnas personāla kapacitāti. Esam palielinājuši savus personāla resursus, mūsu kolektīvam pievienojās vairāki  jaunie ārsti pēc studijām rezidentūrā un vidējais medicīnas personāls. Tas VCA ļāva ieņemt vakcinācijas līdera pozīcijas valstī. Mūsu klīnikas turpina sniegt visus ikdienas veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī ļoti intensīvi turpinām strādāt ar pacientu vakcinēšanu pret COVID-19 un gripu,” stāsta S. Lapiņa.  Pierakstīties uz vizīti pie ārsta vai uz vakcīnu ir visērtāk interneta portālā www.epoliklinika.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Testa rezultāti: HealthAid® 100% tīra E vitamīna eļļa ķermenim – veselīgai, elastīgai un tvirtai ādai

Testa rezultāti: HealthAid® 100% tīra E vitamīna eļļa ķermenim – veselīgai, elastīgai un tvirtai ādai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt HealthAid® 100% tīru E vitamīna eļļu ķermenim (50 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Valtera protēžu laboratorija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Valtera protēžu laboratorija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA „Valtera protēžu laboratorija” ir vienīgais acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilgstošu darbības pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas savas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Lielbritānijā un ASV. 

Dr. Mauriņa Vēnu centrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa Vēnu centrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. Katru gadu klīniku apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veiksmīgi izārstētas vēnu varikozes, trofiskās čūlas un citas vēnu saslimšanas ar mūsdienīgām, drošām un pārbaudītām metodēm.