medicine.lv skaitļos

Lietotāji online120
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Uzlabojiet dzīves kvalitāti ar matu transplantāciju klīnikā Rubenhair : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Uzlabojiet dzīves kvalitāti ar matu transplantāciju klīnikā Rubenhair

Matu transplantācijas klīnikā "Rubenhair" tiek veiktas unikālas matu transplantācijas, sabiezināšanas un atjaunošanas procedūras gan vīriešiem, gan sievietēm. Tiek veikta arī bārdas, ūsu zonas korekcija un uzacu pilnīga atjaunošana.

Klīnika Latvijā darbojās jau 8 gadus, un kopumā ir veiktas vairāk nekā 2000 veiksmīgu matu transplantācijas operāciju. Matu transplantācija ir pieejama ikvienam arī Latvijā. Klīnikā "Rubenhair" matu transplantācijas operācijas veic matu transplantācijas speciālists ķirurgs Andrejs Miļčevskis, kurš ir stažējies dažādu valstu klīnikās un kuram ir vairāk nekā divdesmit piecu gadu ilga pieredze. 

Kas ir matu transplantācija?
Matu transplantācija ir ķirurģiska metode, ar kuras palīdzību matu folikulas tiek izņemtas no vienas ķermeņa daļas, parasti galvas pakauša lejas daļas, ko dēvē par "donora zonu", un tās tiek pārstādītas vajadzīgajās vietās, kur mati ir izkrituši. Klīnikā Rubenhair tiek izmantota bezrētu un bezšuvju matu transplantācijas metode. Tiek izmantota vietējā anestēzija un operācija noris bez sāpēm.

Kas ir matu grafts matu transplantācijā?
Matu grafts ir matu transplantācijas vienība. Tas satur matu folikulu (sakni, sīpoliņu), kura pēc transplantācijas rada, izaudzē matus. Graftu veido folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem. 

Kā matu transplantācijas FUE metode darbojas?
Procedūras laikā atsevišķas folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem – noņem vietējās anestēzijas laikā. Ekstrakcijas procedūrai izmanto mikroķirurģisko ekstrakcijas instrumentu, lai noņemtu folikulas. Transplantācijas speciālists pēc tam pārstāda folikulas vajadzīgajās vietās, kur mati ir izkrituši vai tie ir jāsabiezina. Mūsu speciālisti ir eksperti matu sajaukšanā, ievietojot matus pareizajā leņķī un dabiskā blīvumā, kas atbilst oriģinālajiem matiem, un tāpēc tas atgādinās dabisku un naturālu matu tipu.

Autors: Frontal_hairline_Rubenhair
Autors: Frontal_hairline_Rubenhair

Cik ilga ir matu transplantācijas procedūra?
Bezrētu un bezšuvju matu transplantācija var tikt veikta vienā sesijā vai vairākās sesijās. Pēc tās nepaliek acīmredzamas un tipiskas rētas, kuras paliek pēc ķirurģiskas operācijas. Tas parasti ir atkarīgs no tā, cik daudz graftu ir nepieciešams pārstādīt. Pāris stundu laikā var pabeigt mazāku procedūru, kurā nepieciešams pārstādīt tikai aptuveni 500 graftus. Tomēr lielāka procedūra no apmēram 2500 līdz 3000 graftiem prasīs sesiju, kas ilgst vienu dienu. Matu pārstādīšanas procedūras laikā tiek veikta tikai lokālā anestēzija, un pacients procedūras laikā sāpes nejūt. Šajā laikā pacients atrodas sēdus pozīcijā un ir iespējams skatīties televizoru, lietot portatīvo datoru vai lasīt grāmatu.
 
Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai atgūtos pēc procedūras?
Matu transplantācijai arī nav vajadzīga galvas ādas izgriešana. Nav arī nekādu griezumu galvas aizmugurē, un tas neatstāj nekādas rētas. Kad atsevišķas folikulas tiek noņemtas, tad paliek tikai nelielas caurumošanas rētas, kuras praktiski nav redzamas ar neapbruņotu aci. Pēc procedūras lielas sāpes un diskomforts nav, un vidējais atlabšanas periods parasti ir 3 dienas. Šo dienu laikā transplantētajiem matiem nedrīkst skarties klāt, jo pastāv risks tos netīšām izraut ārā. 
 
Autors: Top_Rubenhair
Autors: Top_Rubenhair

Cik ilgi paliek matu transplantācijas rezultāti?
Kad esat veicis matu pārstādīšanu, rezultāti ir pastāvīgi. Sākotnējie pārstādītie mati sāks augt pēc dažām nedēļām pēc ārstēšanas. Ir nepieciešams laiks, lai tie adaptētos jaunajā vidē un sāktu veidot jaunu mata stiebru. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 līdz 4 mēnešiem pēc pārstādīšanas. Mati augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.
 
Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Zvaniet vai aizpildiet elektronisko formu, un mēs sazināsimies ar jums!
 
Autors: rubenhair_logo
Autors: rubenhair_logo

Tel. / Whatsapp: +371 26777776
E-pasts: info@rubenhair.eu
https://www.rubenhair.eu

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".