medicine.lv skaitļos

Lietotāji online139
Aktīvie uzņēmumi12584
Nozares raksti4727
Ekspertu atbildes20646
THE BLACK PEARL LINE : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

THE BLACK PEARL LINE

THE BLACK PEARL LINE

 hspace=4 src=Nāves jūra Izraēlā ir viszemākā vieta uz Zemes attiecībā pret jūras līmeni un viens no populārākajiem SPA kūrortiem pasaulē.
Tik liela kūrorta popularitātes pamatā ir unikālā jūras īpašība dziedēt dažādas dermatoloģiskas  slimības, noņemt muskuļu sāpes, ārstēt reimatismu un slimības saistītas ar asinsriti.

By Sea of Spa

Nāves jūra

israel, dead sea, 
salt concretion. 
fotosearch - search 
stock photos, 
pictures, images, 
and photo clipart

Nāves jūra ir vislielākais minerālsāls un ārstniecisko dubļu ieguves avots. Ūdens ir augsti koncentrēts ar magnēziju, kāliju, nātriju, kāds nav vairs nevienā vietā uz Zemes. Salīdzinājumam varam minēt, ka citās jūrās un okeānos minerālu koncentrācija ir 2% uz to pašu ūdens daudzumu, kur Nāves jūrā to koncentrācija ir ap 30%.

27 minerāli tika atrasti tikai Nāves jūrā! Nāves jūras minerāli nav pakļauti gaisa oksidācijai, jo, pateicoties gaisa temperatūras apstākļiem, faktiski atrodas terapeitiskā iekonservētā stāvoklī un tiem piemīt lipīdu īpašības, kas ļauj ūdens molekulas ievadīt dziļajos ediperma slāņos.

SEA OF SPA izstrādāja un piedāvā jaunu produktu uz Nāves jūras dabīgo minerālu, sāls un dubļu pamata.

Pateicoties intensīvām izstrādēm un laboratorijas pētījumiem, ko veica augstas klases dermatologi, bioķīmiķi, starptautisko prēmiju biotehnoloģiju jomā laureāti un kosmoloģijas konkursu uzvarētāji, kā arī know-how formulai, 2007. gadā SPA OF SPA kļuva par vadošo Dead Sea cosmetics ražotāju.


Sea of Spa

 hspace=4 src=... Mūsu iedvesma ir jaunu veidu meklēšana skaistuma vairošanai, jaunumu paildzināšanai un vecuma pēdu dzēšanai. Šodien mēs piedāvājam Black Pearl Line Face Reflexions™ - analītiska ādās kopšanas sistēma, kas ne tikai uzlabo ārējo izskatu, bet ārstē ķermeni no iekšienes.

... Mūsu ambīcijas ir izveidot to, kas spēs pret stāvēt laikam. Produktu, kas apvienos  atrastos 27 Nāves jūras minerālus, jaunākās mūsdienu tehnoloģijas un dabiskās sastāvdaļas: ūdenszāles un unikālo pērļu pūderi, kam piemīt īpašība barot un atjaunot ādu un atveseļot ķermeni.

...Mūsu izgudrojuma Black Pearl Product Line slepenā formula ir unikāls un revolucionārs minerālu, aminoskābju un melno pērļu, bagātu ar organisko kalciju, pūdera kokteilis.

...Mūsu panākums ir mūsu veltījums veselībai, skaistumam un ādas kopšanas vadībai, nodrošinot mūsu produkcijas lietotāju lielisku pašsajūtu un lojalitāti mūsu produktiem.

Black Pearl produkcija klāsts

ar spēcīgiem anti-oksidantiem

paredzēti ādas novecošanas procesa apstādināšanai.

Perfect Face Care – Black Pearl line

100% labs jums un jūsu ādai,

Jo skaistums nāk no iekšpuses

Sea of Spa FACE  REFLEXIONS™

The Black Pearl produktu klāsts

no Dead Sea kosmētikas

Kas ir Sea of Spa Face Reflexions™?

Tā ir iespēja diagnosticēt vairākas veselības problēmas pēc ārējām pazīmēm uz sejas ādas, kā arī novērst vai veikt atveseļošanos ar noteikto sejas ādas zonu stimulācijas palīdzību, jo katra sejas daļa ir kādas ķermeņa daļas atspulgs (Reflexion). Turklāt šī procedūra ietver ādas mitrināšanas un barošanas ar minerālus palīdzību.

 


Sea of Spa Face Reflexions™


Sea of Spa Face Reflexions™

Pētām savu ādu!

Sea of Spa Face Reflexion™

Palīdzēs izzināt savu ķermeni!

Ādas mitrināšana ar Black Pearl produkcijas klāstu baros un lutinās jūsu ķermeni.

Sea of Spa Face Reflexions™

Ar aplikāciju un maigas masāžas palīdzību uz sejas atspoguļojošām daļām ar BLACK PEARL Cream Serum and Contouring Face & Eye Cream Serum uzsākas process, kas vitaminizē ādas šūnas, uzlabo asinsriti, skābekļa padevi ādai un ādas struktūru, tonizē sejas ādas muskuļus, sekmē tauku sadalīšanos un kolagēna izstrādi, un, galvenais, sejas atspoguļojošo daļu stimulācija brīnumaini iedarbojas uz ķermeni!

Ar rokas pirmajiem trim pirkstiem nodrošiniet nelielu spiedienu masāžas laikā. Izvēlēties lēnu, bet vienmērīgu ritmu. Masāžas gaitā samaziniet tā tempu. Nekad neizmatojiet darbības virzienā uz augšu (!), tas palīdzēs cīnīties ar gravitācijas spēku.

{IMAGE NR=5}

Sea of Spa Face Reflexions™

Piere – 1. zona  "resnā zarna"         

             2. zona    "urīnpūslis"


Mēs bieži sastopamies ar pīnēm uz pieres. Tas ir rādītājs sliktam organisma attīrīšanas procesam. Te ir nepieciešama steidzama barības vielu uzņemšanas korekcija un lielāka ūdens daudzuma uzņemšana. 

Pieres centrālā daļa  – 3. zona  "aknas"

2 lielas vertikālās līnijas starp uzacīm – tā ir nopietna aknu disfunkcija. Alkohola un taukainu produktu pārmērīga lietošana izsauc aknu darbības pārpūli, kas savukārt netiek galā ar toksīnu filtrāciju un izvadi.

Izmantojot trīs pirkstus masējiet ar BLACK PEARL CREAM SERUM punktā starp uzacīm, viegli turpiniet to un virzieties pa pieri uz augšu apļveidīgām kustībām. Tad sāciet apļveidīgas kustības no pieres vidus uz deniņiem. Izmanatojiet serumu tik daudz, lai netraumētu ādu ap acīm. Atkārtot 5 reizes.

Acis – 4. zona  "nieres"

Maisi, apļi, tumši loki vai jebkuras citas zīmes zem acīm attiecas uz pārlieka liela šķidruma daudzuma lietošanu. Nieres ir visas jūsu iekšējās veselības atspulgs.

{IMAGE NR=7}

Āda ap acīm ir īpaši delikāta un plānāka nekā jebkurā citā ķermeņa vietā. Ar rādītājpirksta palīdzību virs uzacs un vidējo pirkstu zem acs uzlieciet BLACK PEARL CONTOURING FACE & EYE CREAM SERUM vieglām "slaucošām" kustībām virzienā no acs iekšējā kaktiņa uz ārējo. Atkārtot 3 reizes. Garo pirkstu novietojiet gultnē zem acs, blakus degunam, un maksimāli akurātām kustībām veiciet 5 vieglus spiedienus. Jau 5 procedūras noņems stresa un saspringuma pēdas.

Vaigi – 5. zona  "plaušas"

Vaigu krāsa rāda mūsu organisma skābuma līmeni un krūts zonu. Cilvēkiem, ko nomoka stipras alerģijas vai tie ilgstoši pīpē, bieži ir pārplīsuši kapilāri uz vaigiem – kuperoze.


{IMAGE NR=8}

Sākot no zoda veiciet lēnas kustības uz augšu pāri vaigiem uz deniņu pusi ar BLACK PEARL CREAM SERUM. Dariet to ar vidējo un rādītājpirkstu. Kad sasniedzat deniņus, veiciet 3 pilnu apļu masāžu pulksteņa rādītāja virzienā. Visu procedūru atkārtojiet 5 reizes.

Deguns – 6. zona - "sidrs"

Deguna ādas sarkanā krāsa liecina par sidrs skābekļa nepietiekamību, iespējams, dēļ pārmērīga alkohola, kofeīna un cukura lietošanas. Parasti šo rādītāju ignorēšana noved līdz asinsspiediena slimību progresam.

{IMAGE NR=9}

Sākt masāžu ar rādītājpirkstu, lietojot BLACK PEARL CREAM SERUM, no acs ieloka uz leju pa deguna malām. Centieties nespiest pārāk stipri un neapgrūtināt elpošanu. Serumam nevajadzētu iekļūt nāsīs. Atkārtot 4 reizes.

Vertikālā līnija no deguna uz lūpu pusi – 7. zona -  "reproduktīvie orgāni"

Nepilnas vai neproduktīvas reproduktīvās sistēmas rādītājs

{IMAGE NR=10}

Lūpas – gremošanas sistēma – 8. zona - augšējā lūpa "kuņģis"

- 9. zona apakšējā lūpa "organisma attīrīšanas sistēma"

Jebkuras pumpas vai izmetumi uz lūpām norāda uz gremošanas sistēmas nepietiekamību. Uzmanīgi sekojiet jūsu uzturam, īpaši skābju un sārmu līdzsvaram.

Ar rokas lielo un rādītājpirkstu sākot no zoda, izmantojot BLACK PEARL CONTOURING FACE & EYE CREAM SERUM, apļveidīgām kustībām virzieties uz augšu gar lūpām. Nobeidziet masāžu virs augšlūpas pie deguna nāsīm. Masāža ļoti efektīva ziemas laikā, kad ļoti daudziem rodas plaisas uz lūpām.

Zods – 10. zona   "nieres"

Atspoguļo jūsu kaulu un zobu kvalitāti.

{IMAGE NR=11}

Žokļa līnija– 11. zona  "kuņģis"

Acne vai nevēlams apmatojums uz zoda norāda uz hormonu nelīdzsvarotību.

Šajā zonā tikpat labi var atrasties arī tauku atlikumi. Sākot no žokļa līnijas, veiciet vieglas kniebjošas kustības, tad ar vidējo un rādītājpirkstu veiciet šķērveidīgas kustības gar žokli. Masāžu ar BLACK PEARL CREAM SERUM atkārtot 5 reizes. 

Ausis12. zona   "nieres"

Ķīnieši saka: "labs klausītājs var būt tikai cilvēks ar stiprām nierēm". Ja jūsu ausis ir pārāk karstas, lēnām samaziniet kofeīna daudzumu un dzeriet vairāk ūdens.

{IMAGE NR=12}

Veiciet spirālveida masāžu ar BLACK PEARL CREAM uz augšu, izmantojot lielo un rādītājpirkstu. Masējiet ausu galiņus, tur atrodas daudz apkupunktūro punktu. Atkārtojiet 4 reizes. Nobeidzot masāžu, nobrauciet ar pirktu no aizmugurējās auss daļas līdz žoklim. Tas noņems saspringumu žokļa līnijā.

Kakls un dekoltē zona pieprasa pastāvīgu un maigu aprūpi.

{IMAGE NR=13}

Uzsāciet masāžu no kakla muguras daļas ar BLACK PEARL CREAM SERUM sīkām apļveidīgām kustībām virzoties uz galvas augšu. Atkārtot 5 reizes. Tad vienmērīgi pāriet uz kakla priekšpusi, izmantojot 3 pirkstus, masāžu sākt no mugurkaula un uz aušu uz zodu. Atkārtot 4 reizes.

Aizturiet vecuma pazīmes!

Pirmās vecuma pazīmes var parādīties jau 20-30 gadu mijā.

Saglabājiet jaunavīgu ādu un veselīgu izskatu, barojot un mitrinot ādu ar kosmētiku BLACK PEARL LINE. Tas apturēs šķidruma zaudēšanu, brīvos radikāļu iedarbību, kas grauj jūsu ādu piesārņotā vidē, saules apdegumus un stresa ietekmi.

Vislabākais, kas ir kosmētikā Black Pearl Line, ir tajā ietvertie 27 dabīgie Nāves jūras minerāli. Tie liek justies cilvēkam labāk no iekšienes, bet kopā ar melno pērļu pūderi palīdz izskatīties jaunākam un veselīgākam. Domājiet par to kā par "citādu skaistumu".

Neviens cits uzņēmums vēl nepiedāvā tādu veselīgu ķermeņa aprūpi, kādu piedāvājam mēs ar Sea of Spa un Black Pearl Line.

Divi galvenie ādas novecošanas faktori ir:

 1. Ādas kolagēna un elastāna šķiedru nodilums;
 2. Ādas šūnu atjaunošanās procesa palēnināšanas.

Gan kolagēns, gan elastāna šķiedras atrodas mūsu ādas dziļākajos slāņos.

Epidermas (ādas slānis) sastāv no 95% kolagēna un 5% elastāna šķiedrām.

{IMAGE NR=14}

Kolagēna šķiedras dod ādai izturīgumu, elastīgumu un stingrumu.

Elastāna šķiedras dod ādai elastību un atveseļo to no traumām.

Ar laiku šīs šķiedras nodilst, tā rados grumbiņas, grumbas un āda nokarās. Mūsu āda pastāvīgi atjaunojas ar jaunu šūnu izveidošanos dziļajos epiderma slāņos. Jaunās šūnas ceļo no dziļajiem epidermas slāņiem uz augšu nomainīt atmirušās. Bet ādas atjaunošanās process ar laiku palēninās.

Black Pearl Line kosmētikas formulā mēs esam iekļāvuši ļoti spēcīgus antioksidantus, kas māk atjaunot un aizsargāt ādu. Kā arī tajā ir iekļauts liels vitamīnu A, C, E daudzums un tādas dabīgās vielas, kas būvē kolagēnu, mīkstina un nogludina ādu.

Nekādu skarbo ķīmisko vielu Black Pearl Line produkcijā.

Produkcija  ir izgatavota no dabīgām izejvielām, un tajā nav arī pielietotas dzīvnieku izcelsmes vielas.

Black Pearl Line ir pietiekami jūtīga, lai to varētu lietot visiem ādas tipiem.

Tā sastāv no 14 dažādiem produktiem, kur katrs domāts kādam atsevišķam mērķim.

Lieliska āda mājas apstākļos top ar sekojošu 5 soļu palīdzību:

 1. attīrīšana
 2. atlobīšana
 3. atjaunošana
 4. barošana
 5. mitrināšana

1. solis  Sejas attīrīšana

Attīrīšana ir svarīgs ādas skaistuma un kopšanas process. Sejas āda jāattīra katru rītu, lai noņemtu visus netīrumus, un katru vakaru, lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku. Tas ir pirmais skaistas ādas kopšanas likums.

BLACK PEARL Face Mousse Cleanser (sejas attīrīšanas muss) ir bagātināts ar melnās pērles, jūraszāļu un Nāves jūras minerāliem.

Speciālā melno pērļu pūdera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu kombinācija veido unikālu līdzekli ar zīdainu struktūru, kas pēc lietošanas padara ādu atslābinātu, tīru un aizsargātu no brīvajiem radikāļiem un bez sausuma sajūtas. 5.5 pH līmenis ir piemērots visiem ādas tipiem.

Lietošana:

Samitriniet sejas ādu ar remdenu ūdeni un uzlieciet nelielu musa apjomu. Masējiet ar apļveidīgām kustībām. Atstājiet uz vienu minūti, tad noskalojiet ar remdenu ūdeni. Jūsu āda būs tīra un spoža. Nelietojiet līdzekli acu zonā.

2. solis Sejas ādas atlobīšana (dziļā attīrīšana)

Sejas ādas atlobīšana jeb dziļā attīrīšana ir atmirušo ādas šūnu noņemšana no augšējā ādas slāņa. Atmirušās ādas šūnas krājās uz ādas, tās aizsprosto poras ar netīrumiem un taukiem, kas izraisa pīņu, pūtīšu un citu ādas iekaisumu veidošanos.

Šo procedūru jāveic vismaz vienu reizi nedēļā, kas uzturēs ādu veselīgi skaistu.

BLACK PEARL dziļi attīroša sejas maska bagātināta ar pērļu pūderi, jūraszālēm un Nāves jūras minerāliem.


Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu kombinācija ir unikāla sejas ādas dziļas attīrīšanas un atmirušo šūnu atlobīšanas maska. Maksa ir ļoti delikāta, satur relaksējošas sastāvdaļas un bagātināta ar mitrinātājiem. Pēc lietošanas jūsu āda mirdzēs.

Lietošana: Uzlieciet masku un tīras ādās, izvairoties no acu un kakla zonas. Pēc 3-5 minūtēm labi nomazgājiet ar remdenu ūdeni. Lietojiet 1-2 reizes nedēļā.

BLACK PEARL attīroša sejas maksa bagātināta ar pērļu pūderi, jūraszālēm un Nāves jūras minerāliem

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu kombinācija ir unikāla sejas ādas attīrīšanas maska, kas atjauno ādas šūnas. Derīga visiem ādas tipiem. Bagātināta ar dabīgiem ekstraktiem, kas baro, attīra, dziedē un mitrina ādu. Pēc tās lietošanas āda izskatās labi, ir tīrības un atjauninātības sajūta.

Lietošana: uzlieciet masku uz sejas un kakla ļoti plānā kārtā. Atstājiet uz 15-20 minūtēm līdz tā pilnīgi izžūst un tad uzsāciet tās noņemšanu (novilkšanu) no ādas. Sāciet no kakla uz augšu līdz pilnīgai noņemšanai.

3. solis   Sejas atjaunināšana

Šī sejas maska ir unikāla, tai ir acumirkļa efekta īpašība, kas noslēdz ikdienas sejas kopšanas procedūru. Tā dod papildus spēku porām elpot, kad lieto ierastajā kopšanas režīmā: tīrīšana, tonizēšana un mitrināšana.

BLACK PEARL relaksējoša skaistuma maska

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu kombinācija ir relaksējoša un efektīva skaistuma maska, kas bagātināta ar atslābinātājiem un mitrinātājiem. Pagara ādu mirdzošu un svaigu.

Lietošana:  Uzlieciet lielu daudzumu uz tīras sejas un kakla, izņemot acu zonu. Atstājiet uz 10-15 minūtēm, noņemiet ar salveti.

BLACK PEARL Kakla un dekoltē zonas maska

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu kombinācija veido barojošu masku delikātās kakla un dekoltē zonas ādas ārstēšanai. Maksa ir derīga visiem ādas tipiem, tā ir bagāta ar barojošiem, attīrošiem, dziedējošiem un mitrinošiem komponentiem. Pēc lietošanas ādas jutīsies tīra un atjaunota.

Lietošana: uzlieciet biezu maksas kārtu uz kakla un dekoltē zonas, iemasējiet to ādā ar apļveida kustībām līdz tā pilnībā absorbējas.

4. solis  Sejas ādas barošana

Sejas ādas serums tiek lietots kā ādas ikdienas kopšanas līdzeklis, to uzliekt uzreiz pēc ādas attīrīšanas, bet pirms mitrināšanas. Serums satur aktīvās vielas un izveidots jūsu ādas elastības atjaunošanai un nostiprināšanai, kā arī tas sniedz efektīvu aizsardzību. Aktīvās vielas ātri iesūcas dziļi ādā, tāpēc tiek ļoti rekomendēta ādas masāža. Pārliecinieties, ka tūlīt pēc seruma lietošanas, lietojat mitrinošu krēmu, lai serums iedarbotos visefektīvāk.

BLACK PEARL sejas un acu kontūra krēms-serums

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu koncentrācija savienojumā ar zīdaino struktūru padara ādu atslābinātu, tīru un pasargātu no brīvo radikālu iedarbības bez sausuma sajūtas. 5.5 pH līmenis.

Lietošana: Uzlieciet serumu divas reizes dienā pirms mitrinošā krēma. To uzklājot veiciet vieglas masējošas kustības, kā aprasktīts Sea of Spa Face Reflexions rokasgrāmatā. Var lietot arī vakarā pirms barojoša kŗema uzlikšanas.

BLACK PEARL pērļu krēms-serums

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu unikālā kombinācija izveido sevišķi koncentrētu serumu, kas palīdz aktīvajām vielām iesūkties dziļajos ādas slāņos, palielinot lietotā krēma efektivitāti, harmonizējot un atjaunojot ādu kā arī to mīkstina un novērš grumbas.


Lietošana: Lietojiet katru dienu, iemasējot to tīrā sejas ādā. Šis krēms-serums ir arī ideāls pamats dekoratīvās kosmētikas uzlikšanai.

BLACK PEARL acu krēms-serums

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu koncentrācija savienojumā ar zīdaino struktūru padara ādu atslābinātu, tīru un pasargātu no brīvo radikālu iedarbības bez sausuma sajūtas. 5.5 pH līmenis. Piemērots visiem ādas tipiem.

 

Lietošana:  Uzlieciet krēmu-serumu uz attīrītas ādas zonā ap acīm, viegli paplikšķinot līdz krēms iesūcas. Lietojiet dienā un vakarā.

5. solis   sejas ādas mitrināšana

Ādas mitrināšana ir pēdējas ikdienas ādas kopšanas solis. Tas padara jūsu ādu maigu, gludu un elastīgu.

BLACK PEARL viegls dienas krēms, bez eļļas

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu unikālā kombinācija veido mitrinošu krēmu ar īpaši vieglu struktūru. Sastāvā ietilpst unikāla mitrinošas formula, kas maksimāli aizsargā no dabīgā mitrinātāja zuduma. Krēms harmonizē un atjauno ādu, izlīdzina grumbas un viegli iesūcas ādā. Piemīt pretiedeguma īpašība. SPF.

Lietošana:  Lietot ikdienā pēc Black Pearl Serum, uzlikt krēmu uz attīrītas ādas ar vieglas masāžas palīdzību līdz pilnīgai absorbēšanai. Ideāls pamats dekoratīvās kosmētikas uzlikšanai.

BLACK PEARL  nakts krēms

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu unikālā kombinācija veido barojošu krēmu, kas vakara un nakts stundās ādai sniedz maksimālu aizsardzību no kaitīgās ietekmes, uzlabo tās izskatu sniedzot atjaunotu, veselīgu un dzīvīgu ārieni, izlīdzina grumbas. Ātri iesūcas ādā.

Lietošana:  Uzlieciet krēmu katru vakaru un ar vieglām kustībām iemasējiet līdz pilnīgai uzsūkšanai.

BLACK PEARL  acu un lūpu kontūra izlīdzinošs krēms

Šī pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu speciālā kombinācija veido unikālu krēmu ar zīdainu struktūru, kas veicina dabīgo ādas šūnu atjaunošanās procedūru, noņem tumšos lokus zem acīm un izlīdzina grumbas ap lūpām. 5.5 pH līmenis. Piemērots visiem ādas tipiem.

Lietošana: uzlieciet krēmu rītos un vakaros uz tīras acu un lūpu zonas ādas, viegli paplikšķinot. Krēmam nevajadzētu trāpīt acīs.

BLACK PEARL  dienas krēms sausai un ļoti sausai ādai

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu kombinācija veido unikālu mitrinošu krēmu. Bagātināts ar aktīvām vielām, kas aizsargā jūtīgo sejas ādu un līdzsvaro mitruma līmeni. Krēms atsvaidzina ādu, aizsargā no miruma zuduma un sniedz viegluma sajūtu, gludu un starojošu izskatu un atjauno ādas vitalitāti.  Piemīt pretiedeguma īpašība. SPF

Lietošana:  Uzlieciet uz tīras sejas ādas ar vieglām masāžas kustībām.

BLACK PEARL ķermeņa krēms

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu speciālā kombinācija veido ķermeņa krēmu ar pērļu struktūru, kas kopj ādu ar svarīgāko minerālu palīdzību, padara to mīkstu, sniedz svaiguma sajūtu visu dienu.

Lietošana:  uzlieciet krēmu cik nepieciešams, iemasējiet ar apļveidīgām kustībām līdz pilnīgai uzsūkšanai.

BLACK PEARL  velveta pēdu krēms

Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu speciālā kombinācija veido delikātu pēdu krēmu, kas kopj pēdu ādu; atslābina, mīkstina un gludina sausu un saplaisājušu pēdu ādu. Uzlabo pēdas papēža ādas stāvokli. Ātri iesūcas  un atstāj patīkamu viegluma sajūtu uz ilgu laiku. Satur dezodorējošus komponentus.

Lietošana:

Pirms atpūtas vai miega nomazgājiet un nosusiniet kājas, tad uzlieciet krēmu un iemasējiet līdz pilnīgi iesūcas.

BLACK PEARL barojošs roku un nagu krēms

Roku krēms sniedz ilglaicīgu un spēcīgu aizsardzību. Šī  pērļu pulvera, jūraszāļu un Nāves jūras minerālu speciālā kombinācija līdzsvaro, mīkstina un attīra roku ādu, kas katru dienu tiek pakļauta smagiem apstākļiem. Roku ādu jākopj sevišķi un tā jāaizsargā no ārējās iedarbības. Krēma sastāvā ir iekļauta sāls, stabilizatoru un starojuma filtri, kas spēcīgi kopj un aizsargā roku ādu.

Lietošana: Uzlieciet nepieciešamo krēma daudzumu uz roku ādas un uz ādas ap nagiem. Krēms izveido ārējas iedarbības aizsargslāni. Pat ļoti sausu un saplaisājošu roku ādu krēms padarīs mīkstu un maigu. Satur starojuma filtrus.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Uzņēmumi nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība"

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

EVOLU bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas palīdz ātri noteikt ķermeņa temperatūru uz pieres, ausī, telpā un šķidrumā

EVOLU bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas palīdz ātri noteikt ķermeņa temperatūru uz pieres, ausī, telpā un šķidrumā

EVOLU non-contact termometrs, kas funkciju ziņā palīdz noteikt temperatūru ātri, ērti, droši dažādās situācijās jau 1 sekundes laikā – nenotiek nekāda termometra saskare ar cilveku, objektu un virsmu, kam tiek noteikta temperatūra.

Covid-19 noteikšana 15 minūšu laikā! 

Covid-19 noteikšana 15 minūšu laikā! 

Covid-19 noteikšana 15 minūšu laikā! Ekspress tests jūsu uzņēmuma personāla pārbaudei – 97% precizitāte!

Video

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)<b></b>

Dr. med. Viktorija Ķēniņa, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Reto slimību koordinācijas centra atbalsta vienības vadītāja aicina ikvienu reto slimību pacientu: "Tavs dzīvesstāsts, kā tu pārvari grūtības, pieredze, sadzīvojot ar reto slimību, kādu citu pacientu var iedvesmot. Ja jūti, ka nevēlies palikt viens un gribi satikt citus, kuriem ir līdzīgi dzīves izaicinājumi, tad pievienojies kādai biedrībai..."

Produktu testi

Pīlings-gēls SEA STARS CHOCKOLATE  – ādas atjaunošanai

Pīlings-gēls SEA STARS CHOCKOLATE  – ādas atjaunošanai

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvā testēt atjaunojošu šokolādes un hialuronskābes pīlingu sejas un ķermeņa ādai.

Testa rezultāti: GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Testa rezultāti: GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas ražotāju SIA "Silvanols" piedāvāja testēt divus dabīgus līdzekļus ar nomierinošu iedarbību – uztura bagātinātājus GoRelax Day (lietošanai dienā) un GoRelax Night (lietošanai uz nakti) pieaugušajiem.

Testa rezultāti: HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Testa rezultāti: HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt HealthAid Wintervits® – uztura bagātinātāju imūnās sistēmas atbalstam ziemas laikā.

Uzņēmējs runā

Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā?

vija_plume

Arī ārkārtas situācijas apstākļos var gadīties vajadzība pēc ārsta padoma. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienu tehnoloģijas šobrīd ļauj sniegt nepieciešamo ārsta atbalstu arī citādākā formātā, nekā līdz šim ierasts. Ginekoloģe Vija Plūme piedāvā iespēju saņemt ginekologa konsultācijas arī interneta vidē (online).

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Darba laiks

 • P.900-2100
 • O.900-2100
 • T.900-2100
 • C.900-2100
 • P.900-2100
 • S.1000-1700
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003579535
 2. LV40003579535
 3. "Swedbank"
 4. LV28HABA0551002098381
 5. 24.01.2002
 6. Rīga, Emiļa Melngaiļa iela 5, LV-1010

Apraksts

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Lūpu palielināšana, Plazmoliftings, Mezodiegi
Skaistumkopšana, fotoatjaunošana, atjaunojošās injekcijas, pīlings,
mikrodermabrāzija, oksiterapija, aparātu procedūras, maskas, tīrīšana,
"Christiana" skaistuma receptes, dermatoloģiskās procedūras, kosmētika,
vakuumterapija, figūras modelēšana, mezoterapija, SPA procedūras,
ietīšana, masāžas, kavitācija, fotoepilācija, vaksācija, roku kopšana,
manikīrs, kāju kopšana, pedikīrs, ilgnoturīgais make-up, skropstu pieaudzēšana,
Gelish laka, tredliftings, karboksiterapija, kosmetologs, Ericson Laboratoire kosmetika,
skaistuma injekcijas, filleri, dermatologs. Celulīta ārstēšana.
Bērnu dermatologs, permanentais grims, ādas diagnostika, Danne kosmētika,
DMK kosmētika. Lūpu palielināšana, liftings, plazmaliftings,
celulīts, nagu pieaudzēšana, gēla nagi, PRP, botulinotoksins,
aptos diegi, mezodiegi.
Vairāk

Saistītie resursi

Foto 12

"Nofrete", SIA, Skaistumkopšanas centrs
Skaistumkopšana
atjaunojošās injekcijas
Skaistumkopšanas centrs Rīgā
maskas, tīrīšana

Mājas lapa internetā