medicine.lv skaitļos

Lietotāji online215
Aktīvie uzņēmumi12539
Nozares raksti4564
Ekspertu atbildes20541
Testa rezultāti: Weleda arnikas ķermeņa kopšanas komplekts : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Weleda arnikas ķermeņa kopšanas komplekts

Testa rezultāti: Weleda arnikas ķermeņa kopšanas komplekts
Foto: Testētājas Zanes personiskais arhīvs

Medicine.lv sadarbībā ar "Weleda" piedāvāja saviem lasītājiem testēt Weleda arnikas ķermeņa kopšanas komplektu - sporta dušas gēlu un mazāžas eļļu.

Zane, 27 gadi

Testēju Weleda arnikas ķermeņa kopšanas komplektu - sporta dušas gēlu un masāžas eļļu.

Abi produkti paredzēti lietošanai pēc intensīvām sportiskajām aktivitātēm. Weledas arnikas sporta dušas gēls pēc sporta palīdzēs atslābināties un atjaunot enerģiju, savukārt masāžas eļļa novērsīs muskuļu savilkumus un sāpes.

Tā kā divu nedēļu testēšanas periodā bija paredzēti divi ļoti intensīvi treniņi un deju svētki Jelgavā – uzreiz bija skaidrs, ka redzēšu abu produktu darbību realitātē. Godīgi sakot, iesākumam biju mazliet skeptiska, ka šādi vienkārši produkti varētu atvieglot muskuļu savilkumu, kas dažkārt pēc ļoti smaga treniņa ir pat vairākas dienas. Tomēr rezultāts mani pārsteidza.

Vēlos atzīmēt, ka Weleda ir dabīgās kosmētikas zīmols un man kā dabīgas kosmētikas cienītājai tas ir ļoti būtisks faktors.

Pirmais produkts komplektiņā ir arnikas dušās želeja. Tā sola atslābināt ķermeni un sniegt patīkamu enerģiju pēc sporta, vienlaicīgi maigi attīrot ādu un saglabājot tās dabīgo mitrumu. Dušas želeja tiešām ādu attīra ļoti saudzīgi – tā neputo tādos apjomos, kā varētu būt ierasts, lietojot dažādus ķīmijām pārbagātus dušas produktus. Ar to jārēķinās, lietojot eko kosmētiku. Tomēr tā patīkami kopj ādu, to nekairinot un nesausinot. Dušas želejai piemīt nomierinoša rozmarīna un lavandas smarža, kas uz ķermeņa nepaliek.

Pēc dušas uz mitras ādas paredzēts lietot arnikas masāžas eļļu. Masāžas eļļa ir ar viegli sildošu iedarbību, kas rada uz ādas tādu kā nelielu aizsargkārtiņu un neļauj muskuļiem strauji atdzist, līdz ar to atbrīvojot no sasprindzinājuma un muskuļu sāpēm. Bez tam eļļa arī mitrinās un pabaros ādu, padarot to tvirtu un maigu. Jāpiebilst, ka arī eļļai ir tāda pati smarža kā dušas želejai, taču pēc masāžas uz ķermeņa ir jūtama vairāk viegla citrusu nojausma. Lietotjot eļļu uzreiz pēc dušas – uz viegli nosusinātas, tomēr pietiekami mitras ādas – eļļa iesūcas labi un nepadara taukainu ķermeni vai drēbes, ja vien netiek pārspīlēts ar eļļas apjomu.

Kopumā, lietojot šos produktus, biju pozitīvi pārsteigta par sniegto rezultātu. Pēc tiešām smagiem treniņiem man mēdz diezgan ilgi sāpēt kāju muskulatūra (arī muskuļu izstiepšana pēc treniņa nelīdz), tomēr šie produkti deva necerētu rezultātu, un ķermenis pēc treniņiem jutās tiešām labi. Noteikti katrs organisms šādus produktus var uztvert citādāk, bet es varu teikt tikai labus vārdus un noteikti rekomendēju šo komplektiņu aktīvām sportistēm ķermeņa palutināšanai pēc kārtīga treniņa.

Katrīna, 26 gadi

Weleda ķermeņa kopšanas komplekts – sporta dušas želeja un masāžas eļļa – mani patiešām patīkami pārsteidza. Ikdienā neesmu sevišķi sportiska, neregulāri mēdzu nodarboties ar skriešanu un veicu pietupienus, taču jāatzīst, ka ar treniņiem visbiežāk noslinkoju. Tomēr mana darba diena paiet, sēžot pie rakstāmgalda, tāpēc nereti jūtu saspringumu muskuļos – īpaši plecu, kakla un sprandas zonā. Tieši šī iemesla dēļ vēlējos izmēģināt Weleda produkciju, kas solīja man vēlamo rezultātu.

Weleda dušas gēlam piemīt patīkama smarža. Tā noteikti iekārdinās ikvienu dabisku aromātu cienītāju – jūtams dažādu zālīšu sajaukums. Nespēju atšķirt aromātu, tomēr vēl ilgi pēc mazgāšanās vannas istabā valdīja dabīgu smaržu buķete, atgādinot kaut ko no pirts rituāliem. Arī konsistence ir jauka – ne pārāk šķidra, ne pārāk bieza, viegli puto. Pēc dušas āda ir maiga un gluda.

Taču lielāko prieku man sagādāja tieši masāžas eļļa. Tai ir līdzīgs aromāts kā dušas gēlam – svaigs un dabīgs. Eļļa nav lipīga un patiešām viegli klājas, pildot solītās funkcijas. Pēc saspringto plecu un kakla daļas masāžas sajutu vieglu kņudēšanu un tādu kā sildošu efektu – šķita, ka fiziski jūtams, kā saspringtie muskuļi palēnām atslābinās. Efekts bija tūlītējs – eļļa sniedza viegluma un patīkamas relaksācijas sajūtu.

Šis noteikti ir produkts, ko turpināšu izmantot arī pēc testēšanai paredzētā laika.

Olita, 33 gadi

Sportoju gandrīz katru dienu – apmeklēju trenažieru zāli, vasarā skrienu ārpus telpām, peldu, spēlēju volejbolu un nodarbojos ar citām fiziskām aktivitātēm. Šī iemesla dēļ esmu iecienījusi dažādus sportistiem paredzētus ķermeņa kopšanas produktus. Pēc slodzes muskuļiem ir vajadzīgi produkti, kas spēj atjaunos spēkus un sniegt nepieciešamo atslābumu. Esmu izmēģinājusi vairākus produktus, kuru mērķauditorija ir sportisti, un mana pieredze liecina, ka daudzi no tiem nenodrošina vajadzīgo efektu – nav nekādas atšķirības, vai lietota parastā dušas želeja vai šī paša zīmola sporta produkcija, jo rezultāts ir līdzvērtīgs. Taču Weleda sporta dušas gēls tiešām sniedza vēlamo rezultātu. Gēls maigi puto, padarot ādu mīkstu un taustei patīkamu. Muskuļi patiešām karstās dušas un gēla ietekmē atslābinās, savukārt aromāts uzmundrina. Jāatzīmē, ka smarža patiešām bija īpaši patīkama – absolūti dabīga, atšķirībā no daudziem ķīmiskiem produktiem.

Dušas gēla efektu papildināja masāžas eļļa. Arī tai bija raksturīga jauka smarža, taču visvairāk mani iepriecināja tās radītais efekts – sildošā eļļa neļāva muskuļiem strauji atdzist, tādējādi samazinot sāpju iespēju nākamajā dienā. Tāpat varēja just, ka saspringtais ķermenis gūst atslābumu. Viegla masāža, izmantojot šim nolūkam paredzēto eļļu, bija tieši tas, kas vajadzīgs pēc nogurdinoša treniņa.

Andra, 31 gads

Iestājoties siltam laikam, nolēmu, ka laiks pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Tā kā iepriekš intensīvi treniņi nebija daļa manas ikdienas, pēc sportiskām aktivitātēm nereti jutu sāpes un saspringumu muskuļos. Apguvu dažādus stiepšanās un cita veida vingrojumus, tomēr vēlējos kādu palīglīdzekli – īpaši šim nolūkam paredzētus ķermeņa kopšanas produktus. Tieši tāpēc ļoti vēlējos izmēģināt Weleda arnikas ķermeņa kopšanas komplektu – sporta dušas gēlu un masāžas eļļu.

Iesākumā mani nedaudz pārsteidza, ka gēls neputo tik labi kā ierasts, tomēr sapratu, ka tas tādēļ, ka tas ir pilnīgi dabīgs – tātad daudz veselīgāks un noderīgāks manam ķermenim nekā dažādas ierastās dušas želejas. Putiņas bija vieglas un maigas, pilnvērtīgi pildīja savas funkcijas un padarīja ādu pavisam zīdainu. Man patika arī smarža, kas piepildīja visu dušas telpu. Aromāts reizē nomierināja un uzmundrināja. Tā kā sportoju vakaros, man nereti pēc intensīvās slodzes ir grūti aizmigt. Pēc dušas želejas lietošanas jutu patīkamu sagurumu un, šķiet, pat uzlabojās miegs. Šo efektu pastiprināja masāžas eļļa. To klāju uzreiz pēc dušas, un muskuļi vēl vairāk atslābinājās, ķermeni pārņēma sildošs efekts. Arī eļļas spēcīgā smarža rada tīkamu nogurumu. Uzreiz pēc tās lietošanas devos pie miera un vēl, laižoties miegā, jutu, kā muskuļi viegli kņud – tā bija lieliska sajūta – šķita, ka, kamēr es guļu, produkti darbojas, sniedzot manam ķermenim vajadzīgo rezultātu. Arī no rīta jutos spirgta un gatava jaunai dienai. Pēc tam, kad biju lietojusi produktus vairākas reizes, vairs neizjutu stīvumu un saspringumu.

Krista, 23 gadi

Weleda produkti mani uzrunāja ar dabīgo sastāvu un solīto rezultātu. Turklāt biju izmēģinājusi arī citus šī zīmola radītos produktus, un tie man nekad nav likuši vilties. Arī šī reize nebija izņēmums.

Iesākumā gribu teikt, ka gan dušas gēlam, gan masāžas eļļai piemīt spēcīgs un specifisks aromāts. Iespējams, kādam tas šķitīs pārlieku stiprs, taču man ļoti patika. Šķita, ka pēc dažādām ēteriskām eļļām un dabas augiem smaržo viss dzīvoklis. Esmu iecienījusi ekoloģiskus produktus, tāpēc šī smarža man šķita īpaši tīkama.
Tāpat abi produkti ir patīkami pēc taustes. Viegli, nav taukaini, labi klājas. Eļļa lieliski iesūcas ādā – nav jāraizējas, ka tā notraipīs apģērbu vai gultas veļu. Pēc produktu lietošanas āda paliek mīksta un gluda, turklāt eļļa piešķir tai papildu aromātu – dabīgā smarža jūtama vēl labu laiku pēc lietošanas.

Arī solītais atslābinošais efekts neizpalika. Muskuļi atslāba un tika sildīti. Ieteiktu produktu lietot tieši pirms gulētiešanas – vismaz man smaržu sajaukums un to efekts radīja miegainību. Taču jāatzīmē, ka patīkamu – lielisks rituāls, lai sagatavotu ķermeni naktsmieram.

 

"Weledas veikaliņš"

Rīga, Baložu 28-6, LV 1048, tālr. 67 451855

Rīga, Brīvības gatve 302, LV 1006, tālr. 67 385229

Rīga,E.Birznieka Upīša 20 LV-1050 tālr.26456635

www.weleda.lv

www.weledashop.lv

 src=

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Fitoterapija":

Uzņēmumi nozarē "Fitoterapija"

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Vairāk informācijas par bipolāro gaisa jonizāciju un ozonu var iegūt interneta tīmekļvietnē www.ozonalietas.lv. Lasi, uzzini un domā līdzi!

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika piedāvā konsultācijas gan pie dermatologa, gan infektologa un citiem speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem izpēta organismu no visdažādākajiem aspektiem. Tas tad arī puzles gabaliņus nostāda savās vietās, ļaujot ieraudzīt kopainu. 

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA CBD MED piedāvā testēt pilna spektra CBD eļļas pilienus mieram, relaksācijai un sāpju remdēšanai.

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr.Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu imunitātei un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm" – normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Uzņēmējs runā

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

  1. 29484457
  2. 28682627
  3. arturs_teresko@inbox.lv

Darba laiks

  • P.900-1400
  • O.-
  • T.900-1400
  • C.-
  • P.900-1400
  • S.-
  • Sv.-
  • Fitoterapija, adatu terapija

Apraksts

Dr. Tereško tējas ir pagatavotas no savvaļā augošiem un zaļo zemnieku saimniecībās kultivētajiem ārstniecības augiem 
Vairāk

Atslēgvārdi

Dr. Tereško tējas, ārstniecības augi, augu terapija, fitoterapija,
aknu tēja, sirds tēja, plaušu tēja, tēja imunitātei, nieru tēja,
fitomasāža, vannas tēja, pirts tēja, ārstēšana, slimība,
iekaisums, mazspēja, asinsspiediens, locītavas, adatu terapija,
betulīns.
Vairāk

Saistītie resursi

Mājas lapa internetā