medicine.lv skaitļos

Lietotāji online199
Aktīvie uzņēmumi12644
Nozares raksti1336
Ekspertu atbildes20836
Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvāja testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

silvanols2

Marija, 35 gadi

Pieteicos karstajā jūnija mēnesī medicine.lv testēt VENOLUX kapsulas un gelu no "Silvanols" . Tā kā karstā laikā man ir problēmas ar smaguma sajūtu, tūsku kājās, tad, iepazīstoties ar informāciju par piedāvāto komplekso risinājumu - kapsulas kopā ar gelu kāju veselībai - uzreiz pieteicos. Mani uzrunāja, ka produkts ir dabīgs, sastāv no ārstniecības augiem, turklāt es uzticos "Silvanola" produktiem.

Man ir sēdošs darbs, un kājas ļoti sapampst, arī brīvdienās pēc garām pastaigām kājās ir smaguma sajūta. Lietoju VENOLUX kapsulas katru dienu no rīta, kapsulas ir viegli norijamas. VENOLUX gelu lietoju gan no rīta, gan vakarā, uzklājot to uz apakšstilbiem, kas ir problēmzona. Gela smarža ir viegla, dabīga, sajutu skujukoku un atvēsinošo mentola smaržu - ļoti patīkams un atsvaidzinošs aromāts. Lietoju nelielu gela daudzumu, kas ļoti labi uzsūcās ādā. Patīk arī tas, ka iepakojums ir hermētiski noslēgts un viegli ietojams. Uzreiz sajutu kājām patīkamu atsvaidzinošu efektu.  Jau pēc pāris dienām kājas kļuva vieglākas; lietojot gelu, veicu kājām masāžu un arī biežāk izkustināju kājas, centos pēc iespējas vairāk izstaigāties un, lietojot arī iekšķīgi kapsulas, tas viss kompleksi deva labus  rezultātus. Samazinājās tūska, un kājas kļuva vieglākas. Pēc pāris nedēļām arī pēc garākām pastaigām kājas jutās labi un bija spēks izturēt pastaigas. Vēl novēroju, ka kāju āda kļuva maigāka un mitrināta, kā rezultātā nevajadzēja lietot papildu krēmus.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Vēlos parūpēties arī ilgtermiņā par savu kāju veselību un noteikti lietošu šo komplekso produktu arī pārējos vasaras mēnešos.

Paldies "Silvanolam" un medicine.lv!

Tīna, 36 gadi

Pieteicos "Silvanols" produktu VENOLUX testam, jo smaguma sajūta kājās, nogurums un tūska man ir aktuāla problēma dēļ liekā svara un sēdošā dzīvesveida. Ilgāku laiku pastaigājot vai stāvot kājās, izjūtu diskomfortu – tādu smeldzošu sajūtu kājās un vēlmi apsēsties, atpūtināt kājas.

Lietoju kapsulas un gelu, kā  norādīts – kapsulas vienu reizi dienā, parasti no rītiem pirms darba, bet gelu – divas reizes, rītā un vakarā, dažreiz, kad biežāka staigāšana – trīs reizes. Kapsulas lietoju divas nedēļas, bet gels vēl palicis. Par kapsulu iedarbību vēl ir grūti spriest, domāju, ka tās jāpalieto ilgāk, lai būtu jūtams efekts ilgtermiņā. Savukārt gels gan deva patīkamas sajūtas jau lietošanas laikā, rūpīgi iemasējot apakšstilbos – tam tiešām ir patīkami atvēsinošs efekts, kas sniedz tūlītēju efektu!  Gels ātri uzsūcas, līdz ar to var droši vilkt apģērbu. Arī pēc gela ieziešanas kustoties kājas un katrs solis šķeit vieglāks. Patīk arī tā iepakojums – ļoti vienkāršs un parocīgs lietošanā!

Noteikti iegādāšos vismaz vēl vienu šādu komplektu!

Paldies!

Daiga, 44 gadi

Uzticos "Silvanols" produktiem, vienmēr esmu sajutusi solīto efektu, turklāt dodu priekšroku iespējami dabiskākiem produktiem, tieši tāpēc pieteicos šim testam. Man ļoti bieži sāp kājas, jo ikdienā darbā ir ļoti daudz jāstaigā. Viss, ko vēlos pēc darba, ir apgulties gultā un atpūtināt smeldzošās kājas, reizēm ir jūtama pat tāda pulsējoša sajūta. Līdz ar to iespēja par brīvu izmēģināt "Silvanols" produktus manai problēmai bija tieši laikā un iepriecināja.

Uzskatu, ka produkts, sākot jau ar iepakojuma dizainu, ir veiksmīgi izstrādāts. Iepakojums rada sajūtu, ka tas tiešām ir dabisks produkts. Kapsula lietoju no rītiem un vakaros pēc darba, jo instrukcijā norādīts, ka paaugstinātas slodzes gadījumā var lietot pa divām kapsulām. Kapsulas ir pavisam nelielas un viegli norijamas, uzdzerot glāzi ūdens. 

Gelu gan lietoju biežāk, vismaz trīs reizes dienā, ņēmu to līdzi uz darbu – iepakojums ir kompakts un ērti lietojams, neaizņēma daudz vietas somiņā. Tas būtiski atviegloja manu pašsajūtu darbā, jo sniedza solīto atvēsinošo efektu un padarīja kājas vieglākas, kā arī mazinājās tūska, kas dienas beigās bija ļoti bieža parādība.

Tā kā kapsulas lietoju pa divām dienām, tās ātri beidzās, tāpēc iegādājos vēl divus iepakojumus, lai peietiek ilgākam laikam un lai kāju veselība uzlabotos.

Tiešām noderīgs produktu tests, par ko saku milzīgu paldies!

Magone, 41 gads

Vienmēr ir patikušas ziedes un krēmi ar atvēsinošu iedarbību. Masāžas laikā tie lieliski relaksē! Tāpēc, ieraugot "Silvanols" testu medicine.lv, vēlējos pieteikties un izmēģināt priekš manis jaunos produktus. 

Vasarā sanāk diezgan daudz pastaigāties vairāku stundu garumā  - tad mežā, tad jūras krastā, ar ģimeni mēdzam doties arī garākos pārgājienos. Pēc šādām agrākām pastaigām kājas vienmēr ir pietūkušas, un arī vēnas vairāk izspiežas, kas vizuāli neizskatās diezko labi. Tāpēc cerēju, ka "Silvanols" VENOLUX gels un kapsulas ļaus uzlabot kāju labsajūtu. Un tā arī notika! Protams, vairāk ievērojams efekts bija no gela lietošanas, jo tas iedarbojās tūlītēji – lieliski atsvaidzināja un pēc pāris nedēļām regulāras lietošanas pamanīju, ka arī vēnas vairs tik ļoti neizspiežas, kā arī kājas šķita vieglas kā pūciņas! Pamanīju arī, ka lielākas pastaigas vairs nesagādā tik ļoti lielu diskomfortu, tāpēc vērtēju šo produktu kā ļoti iedarbīgu! No kapsulām negaidīju ātru iedarbību, jo kā jau uztura bagātinātāju tās jālieto ir ilgāk – ar vienu iepakojumu nepietiks. To lietošana nekādas neērtības nesagādāja, lietoju vienu reizi dienā, ap pusdienlaiku, uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas ir maziņas, tāpēc domāju, ka ikvienam tās būs vienkārši lietojamas. Vēlos parūpēties arī turpmāk par savu kāju veselību, tāpēc plānoju kapsulas un, protams, arī gelu palietot vairākus mēnešus. Gels šobrīd man ir kļuvis par tādu kā "ātro palīdzību" diskomforta mazināšanai kājās. 

Mīļš paldies medicine.lv un "Silvanolam"!

Aldis, 35 gadi

Esmu sportists -  daudz skrienu un apmeklēju sporta zāli, tāpēc ikdienā jau iepriekš esmu lietojis dažādus gēlus, kas atslābina kāju muskuļus. Ieraugot, ka ir iespēja izmēģināt bez maksas jaunu (priekš manis) līdzekli pret nogurušām kājām, nodomāju - kāpēc gan nepamēģināt? Neko jau nezaudēšu un sliktāk sev nenodarīšu!

Kapsulas lietoju divas reizes dienā, par cik esmu aktīvs cilvēks un ir nepieciešama lielāka uztura bagātinātāja deva. Tās ir vienkārši norijamas, un iepakojums ērti ņemams līdzi, ja gadījās būt ilgāku laiku ārpus mājas (patīk arī doties dažādos aktīvos izbraukumos un pārgājienos). Arī gēla iepakojums ir labi pārdomāts un elementāri lietojams, pateicoties dozatoram. Gēls ļoti ātri uzsūcas, ļaujot jau uzreiz vilkt pa virsu apģērbu, tas neatstāj lipīguma sajūtu.

Atzīšos, ka tās smēres, ko lietoju iepriekš, nedeva tik ātru un jūtamu efektu, bet "Venolux" gēls atlsābināja kājas un mazināja nogurumu jau tūlīt pēc ieziešanas, kā arī papildus priecēja ar patīkamo mentola aromātu.Mēnesi pēc kapsulu lietošanas izanalizēju savu pašsajūtu ikdienā un secināju, ka nogurums un smeldze kājās nu ir retāks ikdienas sabiedrotais pat pēc ļoti intensīviem treniņiem!

Iesaku "Venolux" komplektu ikvienam, kas sastapies ar kāju noguruma un tūskas problēmām! Paldies

Agnese, 27 gadi

Pieteicos medicine.lv VENOLUX gela un kapsulu izmēģināšanai, jo strādāju biroja darbu, kas loģiski atsaucas arī uz kāju pašsajūtu, jo asinsrite ir traucēta. Pēc vairākām nosēdētām stundām darbā kājas ir stīvas un lielus attālumus pastaigāt ir grūti, kājas ātri nogurst un vakarā ir neliela tūska. Iepriekš lietoju citu krēmu kājām un vēlējos salīdzināt, kurš sniedz labāku iedarbību - VENOLUX vai iepriekš lietotais krēms. 

Jāatzīst, ka VENOLUX efekts man patika labāk, tas ļoti labi atslābina kājas un krietni ātrāk uzsūcas ādā, neatstājot lipīgu virskārtu. Pateicoties patīkamajam atvēsinošajam efektam un relaksējošajam gela aromātam, bija vēlme lietot šo gelu biežāk nekā divas reizes, iemasēju to vismaz trīs reizes dienā  - pirms darba, pusdienlaikā un vakarā pēc darba. Arī cena ir pieņemama un iepakojums – ļoti parocīgs, tāpēc ikdienā to vienmēr ņēmu līdzi, lai kurp dotos. 

Kapsulas lietoju vienu reizi dienā pēc brokastīm, ar to lietošanu nekādu problēmu nebija, iedzēru un viss. Izlietojot visu iepakojumu, novēroju nelielas izmaiņas kāju pašsajūtā pēc darba, diskomforts vairs nebija tik jūtams kā agrāk. Taču grūti spriest, vai pašsajūta uzlabojās no kapsulām vai gela, iespējams, abi līdzekļi kopā kā līdzēja. Ieteicu VENOLUX arī savām kolēģēm, kuras nomoka līdzīgas problēmas.

Paldies!

Lelde, 39 gadi

Vēlējos izmēģināt "Silvanola" VENOLUX, jo, pirmkārt, piesaistīja jau pats iepakojuma vizuālais izpildījums, kas rada priekšstatu kā par dabisku produktu, kā arī uzrunāja arī pats dabiskais sastāvs, jo cenšos izvairīties no ķīmijas, kas ir dažādās citās ziedēs un uztura bagātinātājos. Turklāt par "Silvanola" produktiem esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes.

Kopš pēc dzemdībām esmu manāmi pieņēmusies svarā, arī staigāšana sagādā problēmas – jau pēc pusstundu ilgas pastaigas kājas ir nogurušas un ar tādu karstuma sajūtu. Tā kā atteikties no pastaigām nebūtu prātīgi un arī nevēlos, bija jāmeklē kāds risinājums, kā atvieglot ikdienas kustības, tāpēc ļoti iepriecināja šāda iespēja izmēģināt kompleksu risinājumu VENOLUX.

Kapsulas bija vienkārši lietojamas, lietoju tās katru dienu, tiesa gan, dažādos laikos. Tām nav smaržas, kas arī priecē, jo es esmu diezgan jutīga uz dažādiem aromātiem. Paralēli lietoju arī gelu VENOLUX divas trīs reizes dienā – tas pārvērtās par tādu patīkamu ikdienas rituālu, jo bija iespēja izbaudīt biežāku kāju masāžu no sava vīriņa. Gelam ir superatvēsinošs efekts un patīkama smarža, kas vēl vairāk uzlaboja labsajūtu masāžas laikā! Noskaņojums pēc masāžas – lielisks, kājas vieglas! Ko vēl vairāk var vēlēties? 

Sirsnīgi pateicos medicine.lv, ka dodat tādu iespēju izmēģināt tik noderīgus produktus, kā arī "Silvanols" par kvalitatīviem un iedarbīgiem produktiem! Noteikti ieteikšu VENOLUX arī draudzenēm un tuviniekiem, kā arī pati iegādāšos to pēc iespējas!

Guntis, 60 gadi

Manā vecumā nogurušas kājas un diskomforts staigājot nav nekas neparasts, bet samierināties ar to nekādā gadījumā negribu un nevienam neiesaku, tāpēc informācija, ka testēšanai pieeejamas "Venolux" kapsulas un gēls ppret kāju nogurumu, mani pamudināja pieteikties un sākt kaut ko darīt savas veselības labā.

Katru dienu, lai "neierūsētu", cenšos iziet garākās vakara pastaigās - aptuveni pusotru stundu līdz divu stundu garās. Netālu no mājas ir mežs, kas ir lieliska vieta šādai nodarbei. Turklāt vasarā te var arī salasīt sēnes un ogas - papildu fiziskā slodze un baudījums garšas kārpiņām! Tomēr pastaigu laikā un arī pēc tam kājas ir ļoti smagnējas un sāp, tāpēc bija cerība, ka "Venolux" palīdzēs sajusties vieglāk. 

Lietoju gan gēlu, gan kapsulas, kā norādīts instrukcijā. Gēls, var teikt, ir kā ātrā palīdzība, bet kapsulas - risinājums pret nogurušām kājām ilgtermiņā. Lietoju gēlu neilgi pirms pastaigām un pēc tām un varu droši apgalvot, ka pastaigas kļuva patīkamākas, jo nejutu vairs tik izteiktu diskomfortu. Pēc divām trim nedēļām sajutu, ka nav nepieciešamības gēlu lietot tik bieži kā iepriekš, jo šķita, ka kāju pašsajūta ir kļuvusi labāka. Gēlu lietoju jau vairs tikai vienu reizi - pēc pastaigām. Man ļoti patika arī gēla piparmētru aromāts - tas vienmēr atslābina un nomierina.

Godīgi sakot, pret visādām zēlēm un uztura bagātinātājiem esmu izturējies diezgan skeptiski, bet "Venolux" mani patīkami pārsteidza, jo deva solīto efektu!

Paldies medicine.lv un "Silvanols"!

Katrīna, 29 gadi

Pieteicos testēt VENOLUX uztura bagātinātāju un gelu nogurušām kājām, jo vasarā regulāri kājas ir piepampušas, novērojama smaguma sajūta un izteikts nogurums.

Produktiem ir pievilcīgs dizains, tie ir ērti lietojami. Ļoti patika gels – smarža, konsistence, to bija viegli uzklāt, un patīkami atvēsinoša sajūta jūtama jau pirmajās minūtēs. Abus produktus lietoju reizē, no rītiem un vakaros, aptuveni viena mēneša garumā, un efekts patiešām bija sajūtams. Nepatīkamās sajūtas mazinājās un tūsku vairs nenovēroju. Patiešām iesaku šo produktu visiem, kas saskārušies ar līdzīgām problēmām!

Maija, 36 gadi

VENOLUX uztura bagātinātāju un gelu nogurušām kājām vēlējos izmēģināt, jo ikdienas darbos lielākoties stāvu kājās, kā rezultātā vakaros jūtos pārgurusi, kājas sāp, ir piepampušas, reizēm ir bijis pat tā, ka pēdu nav iespējams novietot uz zemes. Tā kā piemēroti apavi nesniedza vēlamo efektu, nolēmu, ka jāizmēģina kāds papildlīdzeklis. 

Gels ir kompakts, to ērti paņemt līdzi un ērti lietot, pateicoties dozatoram. Tas viegli klājas un ātri iesūcas ādā. Lietoju divas reizes dienā, taču reizēm arī biežāk – reizēs, kad jutu kāju nogurumu jau pusdienlaikā. Kapsulas lietoju vienu reizi dienā, vakaros.

Produkti ir ļoti, ļoti labi. Man bija vieglāk nostrādāt darbadienu, arī vakaros gels sniedza tūlītēju aatvieglojuma sajūtu. Ja iepriekš bija reizes, kad šķita, ka varu tikai gulēt un nekustēties, tad tagad jutos gana labi, lai pēc darba nodotos arī citām aktvitātēm. Noteikti turpināšu produktus lietot arī turpmāk!

Irina, 52 gadi

Vēlējos izmēģināt VENOLUX produktus nogurušām kājām, jo šīs sajūtas man nav svešas – vakaros jūtu sagurumu, kas īpaši izteikts ir pēc pastiprinātas slodzes, īpaši garākām pastaigām.

Abiem produktiem ir skaists dizains – izteikti toņi, gaumīgs noformējums. Lietošana ir ērta, ja vajag – abus var ērti paņemt arī līdzi. Uztura bagātinātāju man novērtēt grūti – pieļauju, ka tas jālieto ilgāk nekā dažas nedēļas, lai spriestu par efektu, taču gelu gan varu paslavēt – efekts jūtams uzreiz, turklāt ļoti izteikti. Uzklājot jūtama atvēsinošā iedarbība, kas ļoti atvieglo sāpes, saspringumu, sajūtas līdzīgas kā pēc masāžas. Esmu ļoti priecīga par šo atklājumu un noteikti lietošu gelu vēl pēc nepieciešamības.

Sabīne, 28 gadi

Pieteicos produkta testam VENOLUX uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām, jo ikdienā staigāju augstpapēžu apavos, tāpēc vakaros nereti kājas sāp, ir nogurušas. Nepatīkamās sajūtas īpaši izteiktas ir vasarā, kad vakaros novērojama arī tūska, kājas ir kā notirpušas.

Zīmola "Silvanols" produktus esmu lietojusi iepriekš un varu teikt, ka man tie tiešām patīk – vienmēr esmu droša par kvalitāti, par to, ka produkti ir dabīgi un kvalitatīvi. VENOLUX priecē ar gaumīgu dizainu, skaistām krāsām – iepakojums ir tiešām glīts, visa informācija ir skaidri saprotama. Arī lietojamību vērtēju kā labu. Vienīgi gela iepakojums varēja būt lielāka tilpuma, lai pietiktu ilgākam laikam.

Produktu lietoju kā ieteikts – gelu divas reizes dienā, uztura bagātinātāju – vienu reizi. Gela iedarbība ir ļoti laba. Ja, atnākot mājās, kājas šķita, kā mēdz teikt, "kā ķieģeļi", tad jau dažas minūtes pēc uzklāšanas bija jūtams atvieglojums, nepatīkamās sajūtas ievērojami samazinājās. Lietojot gelu no rītiem, arī pa dienu bija vieglāk un vakarā simptomi nebija izteikti. 

Paldies par iespēju pamēģināt VENOLUX! Noteikti gelu turēšu pa rokai, un šī nebūs pēdējā reize, kad izmantoju šo produktu!

Liāna, 32 gadi

Jūnijā man bija lieliska iespēja izmēģināt VENOLUX gelu un uztura bagātinātāju nogurušām kājām. Esmu aktīva dzīvesveida piekritēja, dažkārt sanāk visu dienu pavadīt uz kājām. Ir reizes, kad dienas otrajā pusē jau jūtu, ka kājas ir nogurušas un piepampušas. Ja vakarā pēc darba paredzētas kādas aktivitātes, ir grūti saņemties, kājas sāp. 

Lietoju gan gelu, gan kapsulas. Kapsulas ir viegli norijamas, mutē nepaliek nepatīkama piegarša Gelam ir kompakts iepakojums. Tas ir tūbiņā ar dozatoru, kas padara lietošanu vienkāršāku, atšķirībā no citiem šāda veida produktiem. Gelam nepiemīt spēcīgs mentola aromāts, kā arī pēc lietošanas āda nepaliek lipīga – tas man ir ļoti svarīgi. Gels ātri iesūcas āda, uzreiz ir jūtams atvēsinošs efekts. Lietoju jau mēnesi, pēc nepieciešamības. Esmu ļoti apmierināta, jo, pateicoties šim gelam, manas kājas jūtās lieliski un dienas saspringtais ritms man vairs nav šķērslis. 

Ramona, 29 gadi

Pieteicos VENOLUX uztura bagātinātāja un gēla testēšanai, jo tas man ir ļoti aktuāli. Ir liekais svars, tāpēc esmu pievērsusies aktīvākam dzīvesveidam - gandrīz katru dienu vakaros pēc darba (sēdošs darbs) eju skriet parkā. Vakaros kājas ir nogurušas un mēdz uztūkt, kas, visticamāk, ir no tā, ka organisms vēl nav pieradis pie šādām aktivitātēm..varbūt arī kaut ko daru nepareizi.

Lietoju uztura bagātinātāju katru dienu no rītiem, savukārt gēlu divas reizes dienā - no rīta pirms došanās uz darbu un vakarā pēc skriešanas. Gēls parādīja savu efektivitāti jau uzreiz pēc iemasēšanas kājās - kājas kļuva jūtami vieglākas un patīkami atvēsinātas, sniedzot nepieciešamo relaksāciju. Aptuveni pēc divām nedēļām sapratu, ka skriešana un sajūtas pēc tam vairs nesagādāja tādu diskomfortu, līdz ar to VENOUX kļuva par labu risinājumu manā situācijā.

Liels paldies!

Artis, 41 gads

Strādāju fiziski smagu darbu, esmu celtnieks, kam bieži vien darba dienas garums krietni pārsniedz 8-9 stundas. Uz darba dienas beigām regulāri izjūtu smeldzi kājās un smagumu, kas apgrūtina gan darba veikšanu, gan arīdzan slikti atsaucas uz noskaņojumu un kopējo pašsajūtu. Ieraugot medicine.lv iespēju notestēt uztura bagātinātāju un gēlu nogurušām kājām VENOLUX, nodomāju, ka tas varētu atvieglot manu situāciju, un pieteicos.

Lietoju kapsulas aptuveni divas nedēļas, divas reizes dienā, jo ikdienā slodze ir intensīvāka - no rītiem un vakaros pirms gulētiešanas. Gēlu ņēmu līdzi uz darbu un lietoju pēc nepieciešamības, darba pārtraukumos -  tam ir kompakts un ērti lietojams iepakojums, kas atviegloja tā lietošanu ikdienā. Jāsaka, ka pēc divām nedēļām jutos jau nedaudz labāk, kājas spēja izturēt garākas darba dienas un sajūtas vakaros nebija tik nepatīkamas, īpaši palīdzēja gēls, jo tas sniedza tūlītēju atvieglojumu.

Tā kā man patika abu līdzekļu kopīgā iedarbība, iegādājos vēl vienu komplektu, kā arī, visticamāk, VENOLUX lietošu tikmēr, kamēr jutīšu, ka varu ikdienā iztikt arī bez jebkādiem palīglīdzekļiem. Paldies par iespēju!

 

Ražotājs: SIA "Silvanols", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija.
Vairāk informācijas: http://www.silvanols.lv/; www.facebook.com/SilvanolsLV; www.instagram.com/silvanols.lv

 

Neizmantot  uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus!

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Labklājības skola piedāvā licencētas pieaugušo izglītības programmas, kas ir speciāli izstrādātas kā efektīvs instruments sevis sakārtošanai. Programmas “Stresa noturības veicināšana kā izdegšanas sindroma profilakse” un gan individuālas, gan grupu konsultācijas “Randiņš ar sevi”, kur tiek izmantoti neirografikas algoritmi, ir lieliska iespēja, kā ieklausīties sevī un atrast jaunus enerģijas avotus. 

Aktuālie piedāvājumi

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Sekss pēc 60…

Sekss pēc 60…

Seksuālā veselība ir neatņemama vispārējās veselības sastāvdaļa, kas ietekmē vīriešu un sieviešu labklājību un vispārējo dzīves kvalitāti. Par to laikus jāpadomā, vēršoties pie speciālista, jo jaunie medicīnas sasniegumi ļauj vīriešiem nodrošināt ilgstošu dzimumaktivitāti un līdz ar to augstu dzīves kvalitāti.

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Augustā un septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt dabīgos un garšīgos "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem.

HealthAid Neuroforte® – sinerģisks atbalsts smadzeņu un nervu veselībai

HealthAid Neuroforte® – sinerģisks atbalsts smadzeņu un nervu veselībai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt "Neuroforte®" smadzeņu un nervu veselībai.

LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvā testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Uzņēmējs runā