medicine.lv skaitļos

Lietotāji online191
Aktīvie uzņēmumi12553
Nozares raksti4637
Ekspertu atbildes20584
Testa rezultāti: "Unifarma Herbals" uztura bagātinātājs Spirulina : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Unifarma Herbals" uztura bagātinātājs Spirulina

Testa rezultāti:

Martā medicine.lv sadarbībā ar "Unifarma Herbals" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Spirulina ar Embliku.

Sabīne, 28 gadi

Biju daudz dzirdējusi par Spirulinas labvēlīgo ietekmi, proti, to, ka tā uzskatāma par vērtīgāko uztura bagātinātāju un satur virkni cilvēka veselībai un pašsajūtai labvēlīgu vielu. Šī iemesla dēļ Spirulinu vēlējos izmēģināt jau sen un, ieraugot iespēju produktu testēt, uzreiz pieteicos. Man ļoti patika "Unifarma Herbals" ērtais un kompaktais iepakojums – burciņu bija iespējams ērti nēsāt līdzi rokassomā, tādā veidā es vienmēr atcerējos, ka pienācis laiks izdzert kārtējo kapsulu. Tāpat patika arī sniegtais efekts. Lai gan uzskatu, ka uztura bagātinātāju doto rezultātu ir grūti definēt, tomēr jutu uzlabojumus – regulāri lietojot produktu, jutos enerģiskāka, šķiet uzlabojās imunitāte un kopējais pašsajūtas līmenis. Domāju, ka turpināšu to lietot arī turpmāk, jo viena kapsula aizvieto vairākus citus uztura bagātinātājus.

Marika, 33 gadi

Iestājoties pavasarim, jūtos nogurusi un miegaina. Šķiet, ka organismam trūkst uzturvielu, bet ar ikdienā uzņemto pārtiku ir par maz, lai nodrošinātu ķermeni ar visu tam nepieciešamo. Lai kompensētu uzturvielu trūkumu, jau kādu laiku prātoju par to, ka vajadzētu papildus ēdienkartei lietot kādu no uztura bagātinātājiem. Ieraudzīju piedāvājumu testēt "Unifarma Herbals" Spirulinu portālā medicine.lv un nolēmu pieteikties. Ik rītu lietoju divas kapsulas uzreiz pēc brokastīm. Aptuveni pēc pusotras nedēļas tiešām sāku justies ievērojami labāk. No rītiem bija vieglāk piecelties, ikdienā bija vairāk enerģijas. Nevaru izcelt kādu vienu uzlabojumu, taču kopējais pašsajūtas līmenis noteikti kļuva labāks. Iesaku šo produktu arī citiem!

Aija, 36 gadi

Tā kā esmu veģetāriete par Spirulinas aļģēm jau biju sākusi interesēties un ļoti priecājos par piedāvāto iespēju izmēģināt  "Unifarma Herbals" uztura bagātinātāju Spirulina. Tuvojoties pavasarim, sajutu nogurumu un to, ka organismam trūkst vitamīnu un minerālvielu. Izpētot uztura bagātinātāja sastāvu, man ļoti patika, ka tajā ir dabiskās olbaltumvielas un minerālvielas, kā arī  C vitamīns. Spirulina ir ļoti vērtīgs papildinājums veģetāram uzturam.

Mēneša garumā lietoju divas kapsulas uztura bagātinātāj brokastu laikā, un pirmais pārsteigums bija tas, ka samazinājās lielais izsalkums, kas parasti mani mocīja īpaši vakaros. Patiesi bija sajūta, ka jau brokastu laikā esmu saņēmusi organismam vajadzīgo, un bija ļoti laba pašsajūta visu dienu, ar laiku samazinājās arī nogurums, un uzlabojās darba spējas. Pats lielākais gandarījums ir tas, ka pa šo laiku esmu atbrīvojusies no vairākiem liekajiem kilogramiem ķermeņa svara. Spirulina kopā ar uzturu man palīdzēja uzņemt visas vajadzīgās vielas, esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un plānoju turpināt lietot Spirulina uztura bagātinātāju. Paldies par iespēju izmēģināt šo brīnišķīgo produktu no Spirulinas aļģēm!

Evija, 34 gadi

Par Spirulina Plus biju dzirdējusi jau iepriekš, bet nebiju to lietojusi. Zināju, ka mikroaļģe ir izcili bagāta ar vērtīgām uzturvielām kā dabas brīnums.
Esmu dārzniece-floriste. Man pavasaris ir visdarbīgākais gadalaiks pēc ziemas gulšņāšanas mēnešiem. Šogad visu rudeni nomocījos ar dažādiem vīrusiem, nācās dzert antibiotikas, kas manam organismam nebija ierasta lieta. Vēl svarīgi man bija atbrīvoties no uzkrātajām ziemas rezervītēm.

Lietoju katru dienu,  bet efektu sāku izjust tikai, kad pudelīte sāka tukšoties. Jutu, ka šis aļģes palīdz man pārvarēt lielu slodzi un saspringtu periodu darbā. Šķiet, ka esmu atguvusi spēkus pēc slimības, un pavasara nogurums ir pārvarēts! Esmu guvusi spēku un enerģiju jaunajai darba sezonai. Gluži nemanot, esmu atbrīvojusies no kāda nevēlama kilograma, precīzāk, ir mazinājusies kāre pēc našķiem vēlās vakarstundās. Galvenais, ka notiek process!

Paldies, ka bija iespēja pamēģināt, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgi, jo ne vienmēr visu organisms pieņem!

Olita, 24 gadi

Jau kādu laiku jutu, ka organisms ir novājināts pēc ziemas saslimšanām un vīrusiem. Parasti pavasarī izjūtu strauju enerģijas pieplūdumu, taču šogad tā nebija – pastāvīgi jutu nespēku un gribējās tikai gulēt. Sapratu, ka organismam vajadzīgi papildu vitamīni, taču nebiju droša, kā tos iegūt. Izpētot informāciju par dažāda veida uztura bagātinātājiem, ievēroju Spirulinu – šajā produktā vienuviet atrodamas vairākas ķermenim nepieciešamās vielas. Toreiz tā arī produktu neiegādājos, taču tad ieraudzīju piedāvājumu testēt "Unifarma Herbals" Spirulinu ar Embliku un nolēmu izmantot šo iespēju.

Produkts man ļoti patika. Pēc pirmajām divām lietošanas nedēļām gan neizjutu īpašas pārmaiņas, taču ar laiku sapratu, ka pašsajūta jūtami uzlabojusies. Atguvu dzīvesprieku, mazinājās apetīte, ikdienā sajutos daudz enerģiskāka un mundrāka. Esmu nolēmusi turpināt produkta lietošanu arī pēc šīs pudelītes  – domāju, ka rezultāti tikai uzlabosies.

Iveta, 50 gadi

Tuvojoties pavasarim, sāku domāt par organisma aizsargspēju stiprināšanu. Imunitāte vienmēr bijusi mans klupšanas akmens, tā ietekmē manu fizisko un garīgo veselību, un tas tūlīt atsaucas uz manām darbaspējām, kas ir ļoti svarīgi. Parādoties pirmajiem saules stariem, daļēji izjūtu prieku, bet diemžēl arī spēka izsīkumu un nogurumu, ar kuru ir grūti cīnīties.

Biju ļoti priecīga izmēģināt ko jaunu, jo šādu produktu līdz šim nebiju lietojusi. Parasti dzēru C vitamīnu un B grupas vitamīnu kompleksu. Spirulina Plus tabletes lietoju katru rītu ēšanas laikā pa divām tabletēm.

Pēc kursa beigšanas esmu sajutusi labu efektu. Domāju, ka tas ir iedarbīgs līdzeklis, tikai noteikti vajadzētu to turpināt lietot vismaz vēl kādus divus mēnešus. Katrā gadījumā man ir uzlabojusies pašsajūta. Apmeklējot kosmetologu, saņēmu komplimentus, ka mana sejas āda ir pārsteidzoši laba un nav nepieciešamas nekādas papildu procedūras.

Esmu gatava pavasarim!

Ināra, 25 gadi

Vēlējos izmēģināt Spirulinu, jo biju dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par šo uztura bagātinātāju un tā labvēlīgo ietekmi uz organismu. Man patīk dabiski produkti, kas sniedz organismam labvēlīgu efektu bez dažādām ķimikālijām un kaitīgām vielām.

Ļoti patika parocīgais iepakojums, ko bija ērti nēsāt līdzi. Spirulinu lietoju vienu reizi dienā, pēc brokastīm, pa divām kapsulām, un jau pēc pāris lietošanas reizēm sajutu enerģijas pieplūdumu. Nejutos vairs tik nogurusi kā iepriekš, un pašsajūta kopumā bija ļoti uzlabojusies. Turpināšu lietot produktu arī pēc testēšanas perioda beigām, jo patiesi sajutu pozitīvas pārmaiņas.

Gunita, 39 gadi

Līdz ar pavasara iestāšanos, es, kā jau daudzi no mums, nolēmu, ka pienācis laiks kaut ko darīt savas veselības labad. Pētot dažādus produktus, uzgāju medicine.lv piedāvāto iespēju testēt "Unifarma Herbals" uztura bagātinātāju Spirulina ar Embliku. Pirms tam biju daudz lasījusi par šīs aļģes sniegto labumu un vērtīgo sastāvu – tas satur tik ļoti vajadzīgās taukskābes, milzums olbaltumvielu, un īpaši lieliska, manuprāt, ir tā solītā spēja samazināt kāri pēc našķiem, kā arī ātrāk sašķelt cieti saturošos produktus organismā, tādā veidā neļaujot tiem iet labumā un rezultēties liekos kilogramos.

Lietoju Spirulinu mēnesi, pa divām kapsulām dienā, un pašsajūta patiešām uzlabojās. Tāpat secināju, ka mazinās kāre pēc našķiem un uzkodām – bija daudz vieglāk ierobežot neveselīgās pārtikas patēriņu nekā ierasts. Arī efekts nebija ilgi jāgaida – ķermeņa svars jau nedaudz mazinājies, turklāt viss vēl ir procesā. Paldies par iespēju testēt šo uztura bagātinātāju, noteikti izmantošu to arī turpmāk!

Monta, 24 gadi

Vēlējos izmēģināt "Unifarma Herbals" uztura bagātinātāju tāpēc, ka pēdējā laikā izjūtu pastiprinātu interesi par dažāda veida dabiskiem produktiem, to sniegto efektu un rezultātu. Papildus painteresējos par Spirulinas sastāvu un biju patīkami pārsteigta, cik daudz vērtīgu vielu iespējams uzņemt, iedzerot tikai vienu maziņu kapsulu.

Produkts bija ērti lietojams, iepakojums gana parocīgs, instrukcija skaidra, un to arī ņēmu vērā, lietojot uztura bagātinātāju – ik dienas izdzēru vienu kapsulu brokastlaikā. Lai gan ir pagājis salīdzinoši neilgs laiks – domāju, ka produkts jālieto ilgtermiņā, vismaz vairākus mēnešus, tomēr zināmus uzlabojumus esmu novērojusi. Kopumā jūtos labāk un noteikti turpināšu lietošanu arī pavasara un vasaras periodā.

Ražotājs: Aptiekas Produkcija, Latvija

Iepakojums: 60 kapsulas

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

www.unifarma-herbals.lv


 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Uzņēmums "Prāna Ko" Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau 25 gadus. Uzņēmums sadarbojas ar spēcīgiem zīmoliem un, pateicoties tiem, var sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes saimniecības un higiēnas preces, profesionālus uzkopšanas līdzekļus un inventāru.

Covid-19 infekcijas ārstēšana mājas apstākļos

Covid-19 infekcijas ārstēšana mājas apstākļos

Ārsts Artūrs Tereško apkopojis informāciju pētījumiem un ārstēšanu, kā arī piedāvā plānu, ko darīt, ja gadās saslimt, lai slimību varētu vieglāk pārciest. 

Video

Produktu testi

GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas ražotāju SIA "Silvanols" piedāvā testēt divus dabīgus līdzekļus ar nomierinošu iedarbību – uztura bagātinātājus GoRelax Day (lietošanai dienā) un GoRelax Night (lietošanai uz nakti) pieaugušajiem.

HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Janvārī medicine.lv sadarbōibā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt HealthAid Wintervits® – uztura bagātinātāju imūnās sistēmas atbalstam ziemas laikā.

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA WOOM piedāvāja testēt zobu pastu ļoti jutīgiem zobiem WOOM SENSITIVE +.

Uzņēmējs runā

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

prana_ko

Uzņēmums "Prāna Ko" Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau 25 gadus. Uzņēmums sadarbojas ar spēcīgiem zīmoliem un, pateicoties tiem, var sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes saimniecības un higiēnas preces, profesionālus uzkopšanas līdzekļus un inventāru.