medicine.lv skaitļos

Lietotāji online96
Aktīvie uzņēmumi12539
Nozares raksti4560
Ekspertu atbildes20540
Testa rezultāti: "TianDe" fitoplāksteri : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "TianDe" fitoplāksteri

Testa rezultāti: "TianDe" fitoplāksteri

Oktobrī medicine.lv piedāvāja testēt "TianDe" fitoplāksterus dažādas izcelsmes ķermeņa sāpju mazināšanai.

Katrīna, 29 gadi

Pieteicos produkta testam TianDe fitoplāksteri, jo ikdienā strādāju sēdošu darbu, kā rezultātā vakaros jūtu intensīvas sāpes sprandas un plecu apvidū. Esmu uzsākusi fizioterapijas kursu, taču vingrojumi, kā zināms, iedarbojas tikai ilgtermiņa, tāpēc aktīvi meklēju līdzekli, kas palīdzētu noņemt sāpju sajūtu. Mani neinteresē dažādi medikamenti, priekšroku dodu dabīgas izcelsmes līdzekļiem. Piesaistīja gan plāksteru sastāvā esošās vielas, gan to izmantošanas veids.

Iepakojums no pirmā acu uzmetiena neļauj saprast produkta funkciju, taču esmu ievērojusi, ka līdzīgi ir daudziem produktiem, kas saistīti ar Āzijas valstīm. Pievienotais apraksts toties ir skaidrs un labi saprotams, sniedz detalizētu informāciju gan par produkta sastāvu, gan pareizu lietošanu.

Lietoju plāksteri vakarā, pirms gulētiešanas, uz sprandas daļas, kas man sagādā vislielākās ciešanas. Atstāju to uz visu nakti. Plāksteris rada patīkamu sajūtu. Šķiet, ka atslābinošais efekts pilnīgi ir sajūtams. Ļoti labi palīdz. No rīta jutos ievērojami labāk, šķita, ka muskuļi ir atlaidušies, saspringums un sāpes pazuduši. Daļēji tas, protams, saistāms ar miegu, taču parasti tik labas sajūtas nav.

Paldies par šo iespēju! Domāju, ka iegādāšos plāksterus vēl, lietojot tos kā papildinājumu savam vingrojumu kompleksam. 

Anda, 37 gadi

Pieteicos fitoplāksteru testam, jo nekad līdz šim neesmu neko līdzīgu mēģinājusi, turklāt uzrunāja arī produkta dabīgais sastāvs.

Jau vairākus gadus ciešu no muguras sāpēm, īpaši sāp sprandas rajonā, kas saistīts ar neārstētu nelielu skrimšļa lūzumu jaunības gados. Sāpes vairāk izjūtu darba laikā, strādājot pie datora. Atnākot mājās no darba, sāpes parasti kļūst vēl intensīvākas. Tādos gadījumos parasti mēģinu visādi izstaipīties vai lūdzu vīram izmasēt sāpīgo vietu, taču atvieglojums parasti ir īslaicīgs. Saprotu, ka būtu regulāri jāvingro, lai muguru ārstētu un samazinātos sāpes, taču tam vienkārši nav laika.

Arī pretsāpju medikamentus izvairos lietot, jo tie, kaut arī noņem sāpes, taču nodara lielu kaitējumu aknām un kuņģim - lietoju tos tikai tādos gadījumos, kad nekas cits nepalīdz.

Vienā no tādām dienām, kad stiprāk sāpēja mugura, pamēģināju TianDe fitoplāksteri - pirms došanās gulēt uzlīmēju to sprandas rajonā, kur parasti sāp visvairāk un reizēm rodas arī pietūkums. No rīta pamostoties, pietūkums bija pazudis, arī sāpju ziņā jutu atvieglojumu. Plānoju šādu plāksteri iegādāties arī turpmāk, jo iepriecināja efekts, ko tas sniedza - un tas viss bez jebkādas ķīmijas grūšanas sevī.

Lietošana likās ļoti ērta - var uzlīmēt gan pirms gulētiešanas, gan arī dienas laikā, strādājot pie datora. Ārēji nekas nav redzams. Arī smarža patīkama, es pat teiktu, ka nomierinoša.

Noteikti iesaku arī citiem, kas cieš no hroniskām sāpēm!

Laura, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt TianDe fitoplāksteri ķermenim "Wutong", jo interesē dažādi alternatīvi medicīnas piedāvājumi, labprāt izmēģinu ko jaunu. Tā kā reizēm ir muguras sāpes, zināju, ka plāksterim radīšu pielietojumu.

Labi palīdz pret sāpēm. Tāda vēsa sajūta, labi turas uz ādas, nelīp nost, var droši atstāt arī miegā. Iepriekš izmēģināju līdzīgus produktus, un tie pa nakti bija atlīmējušies, līdz ar to efekta nebija. Liekas, ka atvieglojuma sajūta ir, taču domāju, ka būtu jālieto regulārāk, lai varētu saprast, vai ir efekts.

Santa, 28 gadi

Vēlējos testēt TianDe fitoplāksteri, jo nodarbojos ar sportu un reizi pa reizei gadās sastiepumi, locītavu sāpes un tamlīdzīgi. Ikdienā labprāt izmēģinu arvien jaunus līdzekļus pret šādām problēmām, lai atrastu tos, kas man der vislabāk.

Iepakojums uzreiz norāda, ka produkta izcelsme ir Āzija. Grūtāk saprast produkta nolūku, taču, izlasot viss ir skaidrs. Produkts viegli un ērti lietojams, labi pielīp un labi turas. 

No vienas lietošanas reizes efekts ir, taču tas nav ļoti izteikts. Domāju, ka šāda produkta iedarbību vislabāk var saprast, lietojot vairākas reizes plus papildus domājot par veselības uzlabošanu.

Inga, 36 gadi

Pieteicos medicine.lv produktu testam TianDe fitoplāksteris "Wutong", jo produkts ieinteresēja, neko līdzīgu nebiju mēģinājusi.

Atklāti sakot, piesakoties testēt produktu, manas ekspektācijas nebija augstas. Tikai dabīgas izcelsmes vielas, atsauces uz Ķīnas medicīnu, es uztvēru diezgan skeptiski, ņemot vērā to, ka man ir diezgan izteiktas sāpes jostas daļā. Tomēr biju patīkami pārsteigta par plākstera iedarbību – pēc lietošanas sāpes tiešām bija mazākas, likās, ka muskuļi ir vairāk atslābināti, sajūta bija ievērojami labāka. Labprāt pamēģinātu produktu vēl kādas pāris reizes.

Karīna, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt fitoplāksteri, jo mani nomoka muguras sāpes, un es labprāt testēju dažādus veidus, kā tās mazināt. Plāksteri ir ļoti vienkārši lietojami. Instrukcijā bija rakstīts, ka tas jāuzlīmē uz 8-12 stundām, tādēļ es to pielīmēju no rīta - šis process kļuva kā daļa no rīta rituāla. Atstāju to pielīmētu visu darba dienas laiku un noņēmu, atnākot mājās. Lai arī plāksteris ir diezgan liels, tas netraucēja, un pat varētu teikt, ka to nevarēja just uz ādas. Jutu, ka muguras sāpes vairs nav tik izteiktas. Parasti, sēžot biroja krēslā, ik pa laikam ir vēlme izstaipīties, jo mugurai paliek neērti un rodas sāpes. Kamēr lietoju šo plāksteri, es jutos ērti, nebija tāda diskomforta kā iepriekš. Produkts patīkami pārsteidza!

Dārta, 36 gadi

Pieteicos testēt fitoplāksteri, jo man ļoti sāpēja mugura. Iepakojums parocīgs, viegli iegaumējams, jo atšķiras no ierastā pretsāpju plāksteru iepakojuma. Ļoti priecēja tas, ka vienā iepakojumā ir pieejami 5 gab., jo standartā šāda veida plāksteri tiek pārdoti pa 1 gab.

Šis plāksteris pie ādas pielīp labāk un ir noturīgāks nekā līdzīgi  plāksteri, ko biju lietojusi iepriekš un kuri īsti pat neturas pie ādas. Pēc izturības vairāk atgādina piparu plāksterus, bet šie nerada dedzinošu sajūtu ādai, kā to dara piparu plāksteri.

Lietoju muguras sāpju gadījumā. Patīkama atvēsinoša sajūta, sāpju vietā parādās patīkams vēsums, kas remdē sāpēs uzreiz. Var likt uz nakti šādu plāksteri. Iesaku šo produktu, jo izturība ir laba un kvalitāte arī atbilstoša cenai.

Juta, 43 gadi

Vēlējos izmantot, jo kā reiz ir sāpes un muskuļu saspringums plecu daļā. Esmu izmēģinājusi daudzas smēres, bet jūtamu iedarbību no tām neesmu sajutusi. Tādēļ nolēmu pamēģināt šo plāksteri. Lietojamībai ērts un viegli lietojams. Izmēģināju vienu reizi. Aromāts no plākstera ir patīkams un nav pārāk intensīvs. Uzliekot ir sildoša sajūta, visdrīzāk no esošā mentola ekstrakta, kas ir plāksterī. Pēc lietošanas sāpes un saspringums problēmzonā nedaudz mazinājās, bet īslaicīgi, pieļauju, ka, lietojot to periodiski un regulāri, efekts būtu jūtamāks krietni labāk. Bet ar plākstera lietojamību un iedarbību izmēģinot esmu apmierināta, noteikti vēlēšos to iegādāties un nepieciešamības gadījumā lietot.

Inga, 24 gadi

Vēlējos izmēģināt fitoplāksterus, lai novērstu muskuļu sāpēs kājas apakšstilba apvidū. Plāksteris ir ļoti viegli lietojams un parocīgs, turklāt ar vairāku stundu noturību un efektivitāti. Iepakojuma vizuālais noformējums liek manīt par šīs ārstniecības metodes izcelsmi - Ķīnu.

Iepakojuma lielums ir parocīgs - tas neaizņem daudz vietas, ir ērti uzglabājams un viegli pārnēsājams arī ikdienas gaitās. Lietoju profilaktiski, lai mazinātu sāpes muskuļos. Pirms miega uzlīmēju plāksteri sāpošajā apvidū un atstāju to līdz rītam. Plāksteris ņoņem sāpes un tūsku, efekts ir jūtams pēc pirmās lietošanas reizes.

Anita, 33 gadi

Pieteicos medicine.lv un TianDe produktu testam, jo ieinteresēja produkta apraksts. Regulāri jūtu sāpes un saspringumu muguras, plecu, kakla apvidū, tāpēc šāds plāksteris man lieti noderēja.

Iepakojums parocīgs, neliels. Labi tas, ka jau vienā iepakojumā ir pieci plāksteri, un produktu var izmēģināt vairākas reizes. Uzliekot jūtama iedarbība. Plāksterus atstāju uz nakti un nākamā rītā jutos līdzīgi kā pēc masāžas. Muskuļi bija atbrīvotāki, jutos "vieglāka". Man tiešām patika! Paldies!

 

"Tiande Balt", SIA, Servisa centrs

Tālr.:  26805763

Elizabetes iela 22 (1. stāvs), Rīga, LV-1050

E-pasts: tiande.riga@gmail.com

Apskati produktu katalogu šeit: https://medicine.lv/infolapa/?c=tiande-balt-sia-servisa-centrs

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Vairāk informācijas par bipolāro gaisa jonizāciju un ozonu var iegūt interneta tīmekļvietnē www.ozonalietas.lv. Lasi, uzzini un domā līdzi!

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika piedāvā konsultācijas gan pie dermatologa, gan infektologa un citiem speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem izpēta organismu no visdažādākajiem aspektiem. Tas tad arī puzles gabaliņus nostāda savās vietās, ļaujot ieraudzīt kopainu. 

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA CBD MED piedāvā testēt pilna spektra CBD eļļas pilienus mieram, relaksācijai un sāpju remdēšanai.

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr.Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu imunitātei un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm" – normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Uzņēmējs runā

Kā mazināt stresu ikdienā jautājumos par naudu?

pexels

Mūsdienu cilvēkam ikdienā stresu netrūkst – ir pastāvīgi jādomā, kā efektīvāk plānot ikdienu, lai pietiekami nopelnītu un vēl veltītu pietiekami daudz laika ģimenei un saviem vaļaspriekiem. Diemžēl ne visi spēj atrast to maģisko formulu, kas ļauj darba dienas beigās atslēgties no domām par darbu un finansiālo situāciju. Šādu situāciju ir iespējams mainīt.