medicine.lv skaitļos

Lietotāji online402
Aktīvie uzņēmumi12800
Nozares raksti1627
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "Sunbeam Cosmetics" matu kopšanas komplekts – šampūns "Citronzāle" un kondicionieris "Persiks" : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Sunbeam Cosmetics" matu kopšanas komplekts – šampūns "Citronzāle" un kondicionieris "Persiks"

 

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar "Sunbeam Cosmetics" piedāvāja testēt dabīgu cieto šampūnu un kondicionieri saudzīgai un efektīvai ikdienas matu kopšanai.

Zane, 25 gadi

Paldies par iespēju testēt „Sunbeam cosmetics” produktus! Šobrīd lietoju citus cietos šampūnus un kondicionierus un man bija ļoti interesanti notestēt vēl kādu Latvijā ražoto cieto  šampūnu un kondicionieri. 

Ļoti gaumīgs iepakojums, vienīgi pēc lietošanas produkts pielīp pie iepakojuma un atkārtoti ir pagrūti to dabūt ārā.  Iepakojuma izmērs ir ļoti ērts, lai paņemtu līdzi ceļojumos. Skaistas etiķetes. 

Šampūns patīkami puto. Arī kondicionieris puto, kas mani patīkami pārsteidza, taču mati pēc tā lietošanas paliek vidēji vijīgi. Abiem produktiem ir ļoti patīkams aromāts un krāsa, kas veicināja to lietošanu katrā matu mazgāšanas reizē. Kondicionieris „Persiks” ir spilgti oranžā krāsā un tiešām garšīgi smaržoja pēc persika. Šampūnam „Citronzāle” ir patīkams, svaigs citrusu aromāts un skaists zaļgans tonis.

Produktus lietoju jau 4 nedēļas un to apjoms nav sarucis. Pieļauju, ka produkti pietiks ilgam laikam (pieļauju, ka tie varētu būt 3-5 mēneši, lietojot 3-4 reizes nedēļā).

Patiesi prieks kondicioniera sastāvā redzēt dabīgos svietsus un eļļas! Šis ir labākais cietais kondicionieris, ko esmu lietojusi!  Produkti patiesi pozitīvi pārsteidza. Noteikti lietošu vēl. Patiess prieks par latviešu ražotājiem, kas rada tik brīnišķīgus produktus! 

Paldies par iepsēju piedalīties testā!

Gunita, 37 gadi

„Sunbeam Cosmetics” cieto šampūnu un cieto kondicionieri uzreiz vēlējos izmēģināt, jo regulāri sekoju līdzi jaunumiem skaistumkopšanas jomā, lai ikdienu padarītu sev ērtāku.
Šie matu līdzekļi uzrunāja ar savu pievilcīgo dizainu un naturālo vēstījumu, ka saviem matiem došu tikai pašu labāko. Lietošanas instrukcijas ir viegli izlasāmas un izprotamas. 

Cietais šampūns "Citronzāle" ir saulaini zaļā krāsā, kas atgādina vasaras pļavas un to ziedu aromātus. Vēl līdz šim neviens šampūns nemazgāja manus matus tik saudzīgi un efektīvi kā cietais šampūns "Citronzāle". Zinu, ka citronzāles ārstnieciskās īpašības un šampūna sastāvā esošie vitamīni dziedina arī manu galvas ādu.

Cietais kondicionieris "Persiks" ir ar izteiktu un kārdinošu persiku smaržu, kas vēl otrā dienā jūtama matos, un matu zīdīgums paliek līdz pat nākamajai matu mazgāšanas reizei. 
Mati pēc tā ir viegli ķemmējami, kas ir pateicoties sastāvā esošajam šī sviestam.

Iepakojumi ir dabai draudzīgi un vannas istabā neaizņem daudz vietas. Šo šampūnu un kondicionieri ņemšu līdzi vasarā gaidāmajā ceļojumā, jo somā aizņems ļoti maz vietas.
Tie ir labi aizskrūvējami, tāpēc bērniem droši. Tukšās kārbiņas varēšu atkārtoti izmantot saimniecībā.

Ieva, 29 gadi

Esmu samērā nepakļāvīgu, biezu un garu matu īpašniece. Tā kā mani mati ir gan mans skaistums, gan reizē izaicinājums, esmu izmēģinājusi tiešām dažnedažādākos šampūnus un kondicionierus – gan lētākus, gan dārgākus. Redzēju sociālajos tīklos ierakstu par „Sunbeam cosmetics” cieto šampūnu un kondicionieri. Nodomāju – tas noteikti nav maniem matiem! Tad draudzene ieteica, ka to var izmēģināt. Nodomāju – pamēģināt jau varu! Un biju ļoti, ļoti patīkami pārsteigta.

Smarža neuzbāzīga, jauka. Pirmajā reizē nedaudz bija jāpatrenējas, kā labāk ar tiem darboties, lai tos ieklātu matos. Bet efekts vienkārši negaidīti labs, mati palika mīksti, viegli! Es pat nezinu, vai pēc salona apmeklējuma man kādreiz tādi mati ir bijuši. Jāsaka gan, ka esmu jau kādas sešas reizes mazgājusi matus ar šiem produktiem un šķiet, ka mati nedaudz pierada pie tiem, jo pēdējās reizes vairs tas efekts nebija tik liels. Bet kopumā tāpat varu teikt, ka cietais šampūns un kondicionieris man ir liels atklājums, kas turpmāk papildinās manus matu mazgāšanas ieradumus.

Marija, 25 gadi

Jau agrāk biju dzirdējusi par cietajiem šampūniem un kondicionieriem, tomēr tā arī nekad nebija iznācis tos pamēģināt. Atklāti sakot, vienmēr šķita, ka tie nesniedz vēlamo efektu un matiem vairāk kaitē, nevis palīdz. Tomēr „Sunbeam Cosmetics” piedāvājums ieinteresēja – patika gan produkta dizains, gan solītā iedarbība un bagātīgais sastāvs. Nolēmu izmēģināt!

Testa ietvaros saņēmu cieto šampūnu "Citronzāle" un cieto kondicionieri "Persiks". Abi produkti bija iepakoti atsevišķi, glītās metāla kārbiņās ar atšķirīgas krāsas vāciņiem. Produkti ir skaisti un eleganti, iepakojuma krāsas – labi izvēlētas. Atverot vāciņu, pārsteidza produktu pievilcīgās krāsas un bagātīgā smarža – burvīgs, reibinošs aromāts, kas tā vien mudina šo produktu pamēģināt. 

Šampūnu samitrinot, veidojas maigas un gaisīgas putas. Iepriekš bažījos, ka šampūns pietiekami labi neputos, taču kļūdījos, matu mazgāšana bija viegla un patīkama, turklāt procesā labi varēja just citronzāles aromātu. Uzreiz pēc tam lietoju kondicionieri, ko izvēlējos paturēt matos aptuveni divas minūtes, tādējādi radot maskas efektu. Esmu sajūsmā par kondicioniera smaržu – saldu aromātu cienītājiem ļoti patiks! Pēc mazgāšanas mati bija gludi, veselīgi, pabaroti un viegli ķemmējami – lielisks rezultāts, pat nelietojot papildu produktus matu kopšanai. 

Esmu ļoti priecīga, ka pamēģināju „SunBeam Cosmetics” produktus, esmu jau noskatījusi citus šīs sērijas produktus un noteikti ieteikšu tos arī citiem. Paldies!

Ieva, 36 gadi

Jau ilgāku laiku veikalu plauktos un interneta piedāvājumos biju novērojusi, ka tiek piedāvāti šampūni un kondicionieri ziepju formātā. Tā kā nebiju dzirdējusi atsauksmes no paziņām par šādiem jaunumiem, tad ieraduma pēc turpināju izvēlēties pierasti šķidrā veida matu mazgāšanas līdzekļus, līdz ieraudzīju iespēju tos testēt. Tā kā pēdējos gados izvēlos kvalitatīvāku kosmētiku, tad tas, ka „Sunbeam Cosmetics” neizmanto SLS, parabēnus un citas ķimikālijas, bija vēl lielāks iemesls tos izmēģināt.

Iepakojumi ir nelielas skrūvējamas kārbiņas, kas aizņem maz vietas un ir ļoti ērti atveramas un attiecīgi aizveramas, kā arī neaizņem daudz vietas izbraucienos. Trauciņi ir vizuāli glīti un noformēti saprotamā, viegli uztveramā veidā. Atverot iepakojumus, aromāts ir patīkami izteikts un svaigs. Cietais šampūns ar ūdens palīdzību viegli masējas matos, veido putas. Tā kā mani mati ir balināti, tad nebrīnījos, ka pēc to izskalošanas, mati ir cieti un liekas neizķemmējami, kas radīja bailes. Tā kā uzreiz izmantoju matu kondicionieri, manas raizes tas mitēja, jo, līdz ko mati tika izskaloti, tie ieguva patīkamu struktūru un bija viegli ķemmējami. Persiku aromāts no kondicioniera saglabājas kādu laiku, tāpēc var sajust matu mazgāšanas svaigumu. Arī ar šiem cietajiem matu līdzekļiem matus, kā ierasts, mazgāju ik pēc divām dienām, efekts saglabājas nemainīgs, lai pēc 2 dienām tos varētu pārmazgāt. Paldies par patīkamu pirmo pieredzi un, iespējams, ne pēdējo!

Līva, 28 gadi

„Sunbeam Cosmetics” cieto šampūnu un kondicionieri gribēju izmēģināt, jo pirms vairākiem gadiem biju izmēģinājusi vienu citu cieto šampūnu. Tā kā visi paliekam ar vien zaļāk domājoši, gribēju atkal izmēģināt, lai varbūt nākotnē varētu vairs nepirkt milzīgos plastmasas iepakojumus. Kad saņēmu produktus, biju ļoti priecīga, ka tie ir ielikti jau metāla kārbiņās. Kad pirmo reizi mēģināju citas firmas cieto šampūnu, šī bija pirmā problēma, ka šampūnam līdzi nenāca trauciņš, tāpēc pēc lietošanas tas stāvēja uz vannas malas un smērēja visu malu ar šampūna putām, produktu un ik pa laikam samitrinājās. 

Sākšu ar labajām lietām. Gan šampūns , gan kondicionieris smaržo vienkārši fantastiski. Šampūnu ir viegli lietot, bet  kondicionieri man īsti neizdevās iesmērēt matos tādā daudzumā, kā es gribētu. Iespējams, ka tomēr maniem ballinātajiem/sausajiem matiem šis dabīgais kondicionieris ir par dabīgu un nerada maniem matiem to nogludināšanas sajūtu, ko profesionālie balzāmi un maskas. Bet parastajiem matiem, kuri nav ķīmiski sabojāti kā mani, domāju, ka rezultāts varētu būt ļoti labs. Lai ir saprotams, es tiešām ikdienā pēc mazgāšanas gandrīz vienmēr lietoju masku, lai matus pēc mazgāšanas varētu izķemmēt. Es noteikti šos produktus ņemšu līdzi ceļojumos, jo tie aizņem maz vietas un nav šķidrums, tāpēc neattiecas uz šķidrumu tilpumu ierobežojumiem. 

Kopumā domāju, ka ķīmiski nebojātiem matiem šie produkti būs ideāli, noteikti, pirms sākt lietot, vajag paskatīties „Sunbeam Cosmetics” Facebok labā, kā pareizi prodoktus lietot, saputot, lai lietošana būtu vieglāka un saprotamāka un matos nonāktu pareizs produkta daudzums. Iesaku šos produktus izvēlēties, ja arī jums gribas pāriet uz dabīgākiem matu līdzekļiem un nepirkt katru reizi jaunus lielus plastmasas iepakojumus. 

Aiva, 47 gadi

Jau pirms kāda laika biju pamanījusi „Sunbeam Cosmetics” produkciju, sekoju Instagram kontam un vēlējos pamēģināt. Uzrunāja tas, ka tai ir dabisks sastāvs.

Pēc testa komplekta saņemšanas esmu lietojusi tikai šos produktus matu mazgāšanai. Jau pēc pirmās mazgāšanas reizes ar šampūnu bija sajūta, ka kondicionieris pat nav vajadzīgs. Mati bija mīksti un gludi. Arī cietā ūdenī izmazgā ļoti labi.

Gan šampūns, gan kondicionieris ir iepakoti ērtās, aizskrūvējamās metāla bundžiņās. Tas atrisina jautājumu, kur glabāt ziepes starp lietošanas reizēm, kā arī tās ir ērti paņemamas visur līdzi.

Šāda veida produktu lietoju pirmo reizi, tāpēc no sākuma bija jāsaprot, kā tad to pareizi lietot. Izlasīju ieteikumus un arī video pamācību noskatījos. Otrajā reizē lietošana jau bija ļoti viegla un saprotama.

Gan citronzāles šampūns gan persiku kondicionieris ir ar ļoti izteiktu (patīkamu) smaržu. Pēc kondicioniera lietošanas jaukais citronzāles aromāts diemžēl ir zudis… Tas ir vienīgais mīnusiņš šim produktu komplektam.

Zinu, ko ņemšu līdzi nākamajā ceļojumā!

Sintija, 28 gadi

Meklēju Latvijā veidotas produkcijas, kas ir videi draudzīgas un pēc iespējas dabiskākas. Man ir ļoti sausa galvas āda, un pēc katras matu mazgāšanas ar parastajiem veikalā nopērkamajiem šampūniem cīnos ar sausās ādas plēksnītēm, tāpēc matus cenšos mazgāt pēc iespējas retāk, aptuveni 2 reizes nedēļā.

Pieteicos testēt „Sunbeam cosmetics” dabiskos matu kopšanas līdzekļus, jo ieinteriģēja mazais iepakojums, dabisko sastāvdaļu un cietais lietošanas veids. Iepakojums vizuāli patīkams, mazs,ērts (ieliekams kosmētikas somiņā). Iepakojums ir viegli attaisāms – liels bonuss ir tas, ka nekas nevar izlīt, kā tas reizēm notiek ar pudelītēm. Bet vispatīkamākais ir saldais un atspirdzinošais augļu aromāts, kas liek par sevi manīt uzreiz, atverot iepakojumu. Šampūnam ir spēcīga, atsvaidzinoša citronzāles smarža, bet kondicioniera saldais persika aromāts liek siekalai notecēt. Abus produktus sanāca lietot  tikai 2 reizes ar  4 dienu intervālu starp reizēm. Pozitīvs rezultāts bija pamanāms uzreiz, nebija vairs izteiktais galvas ādas sausums un nenovēroju ādas lobīšanos, kas mani ļoti pārsteidza. Tāpat varu pieminēt, ka mati kļuvuši daudz gludāki un vieglāk ķemmējami.

Paldies, tiešām vērtīgs produkts, kuru noteikti iesaku izmēģināt! 

Gunta, 43 gadi

Aprīlī ievēroju Medicine.lv piedāvājumu testēt vēl vienu Latvijā radītu produktu – „Sunbeam Cosmetics” matu kopšanas komplektu, kurš sastāv no diviem produktiem – cietā matu šampūna un cietā matu kondicioniera. Kaut arī par tādiem biju informēta, pati vēl nebiju izmēģinājusi. Izvēlējos testēt, jo interesēja, kā tas darbojas. Un vēl – tas varētu nedaudz atsaukt atmiņā bērnību, kad šķidro šampūnu bija pavisam maz, kondicionierus nepazinām un nācās izmantot tradicionālās ziepes, kurām šķietami arī līdzinās izmēģināmie produkti.
 
Ražotāja mājaslapā ievēroju, ka šis komplekts tiek piedāvāts kartona kārbiņā, bet izmēģināšanai produktus saņēmu divos atkārtoti lietojamos, izskrūvējamos alumīnija trauciņos. Uzreiz nodomāju, ka tas ir daudz praktiskāk un noderīgāk! Tā kā produktu svars ir neliels – 62 g un 50 g –, apaļās kārbiņas ir mazas, bet parocīgas gan uzglabāšanai mājās, gan līdzņemšanai. Abiem produktiem uz kārbiņām ir arī vienā stilā veidotas, bet atšķirīgas uzlīmes. Varbūt tas ir subjektīvs viedoklis, bet persiku kondicioniera uzlīmei gribētos krāsas, kas patiešām ataino persiku toni. Citronzāles šampūna etiķete pilnībā atbilst! Man gan ir vēl viens jautājums – kāpēc šie produkti neveido līniju vai pat divas – citronzāles šampūns un kondicionieris un attiecīgi otra līnija – persiku šampūns un kondicionieris?! Bet varbūt to var noskaidrot pēc lietošanas?

Atverot abas kārbiņas, pirmais iespaids – ļoti patīkama un intensīva smarža. Pēc neilga laika sāk smaržot visa telpa! Abiem produktiem ir arī piesaistoša krāsa! Citonzāles šampūnam ir raupjāka konsistence, var saskatīt tādas kā skujiņas, bet persiku kondicionieris – cietāks un gludāks.

Abus produktus izmēģināju, kā norādīts pamācībā. Jau pirms tam biju dzirdējusi, ka šie šampūni jāieziepē vairākkārt. Tā arī darīju. Putojās gana labi! Pēc izskalošanas matus ieziepēju ar kondicionieri, paturēju neilgu brīdi un izskaloju. Pēc fēnošanas, kad mati bija izžuvuši, tie bija ieguvuši tīru un svaigu izskatu, bet abu produktu aromāti bija izveidojuši interesantu smaržas kokteili! Varbūt tas arī bija ražotāja mērķis – radīt jaunu aromātu?!

Paldies par iespēju! Lai izdodas radīt arvien jaunus produktus!

Santa, 27 gadi

Izmēģināt „Sunbeam Cosmetics” cieto šampūnu un kondicionieri vēlējos jau labu laiku iepriekš. Interneta vidē ieraudzīju iespēju to izdarīt bez maksas, piedaloties medicine.lv organizētajā testēšanas procesā. Jau aptuveni gadu lietoju cita uzņēmuma cieto šampūnu un kondicionieri, tādēļ iespēja salīdzināt mani uzrunāja. 

Iepakojums ir ērts – lieliska iespēja metāla iepakojumā ielikt prodiktus, kad dodos ceļojumā vai arī nakšņoju ārpus mājas. To es tiešām novērtēju. 

Lietot cieto šampūnu un kondicionieri ir ērti, ja vien vannas istabas telpā atrodas vieta, kur tam ļaut izžūt. Es izmantoju lufu, bet to esmu iegādājusies pati. Tad varu produktus pēc lietošanas novietot maliņā, lai tie nožūst.

Smarža un konsistence ir lieliska – citronzāle smaršo kā pļava vasaras vidū. Savukārt persika aromāts kondicionierim ir salds un tropisks. Konsistence abiem produktiem ļoti patīkama. Kondicionieris darbojas perfekti. Produktu lietoju ik pēc divām dienām, tāda ir manu matu mazgāšanas rutīna. Pēc mazgāšanas mati ir tīri, patīkami, gludi, viegli ķemmējami un nespurojas. Katrā ziņā noteikti varu tos rekomendēt arī citiem cilvēkiem.

Dace 37 gadi

Par cieto šampūnu iepriekš biju tikai dzirdējusi, bet par cieto kondicionieri nē. Nolēmu izmēģināt, lai saprastu kā tas darbojas. Ikdienā lietoju tikai šķidrā veidā gan šampūnu, gan kondicionieri. „Sunbeam cosmetics” produkti mani patīkami pārsteidza.

Iepakojums ir ļoti ērts. Vieglas metāla bundžiņas ar skrūvējamu vāku ir ļoti praktiskas. Ideāls ceļojumu komplekts, kad nav iespējas paņemt līdzi lielās pudeles. Un liels pluss tam, ka nekas nekur neizlīs. Vizuāli ļoti skaisti, askētiski un saprotami.

Noteikti pie šāda cietā varianta ir jāpierod. Es parasti matus mazgāju no rīta, kad katra minūte ir no svara. Lietojot cieto variantu, laiks ir vajadzīgs ilgāks, bet tās ir vien dažas minūtes un to var mierīgi samenedžēt. Ļoti labi puto šampūns, un kondicionieris padara matus viegli ķemmējamus. Sākumā biju skeptiski noskaņota, bet pēc dažām lietošanas reizēm man iepatikās.

Parasti matus mazgāju katru trešo dienu. Un stingri apņēmos lietot cieto variantu, jo gribēju saprast produktu pilnībā. Tas tiešām ir lielisks. Smarža ir fantastiska, ņemot vērā, ka persiks ir viens no maniem mīļākajiem augļiem. Smarža matos saglabājās dienas garumā un pat spilvens smaržoja pēc persikiem.

Pēc vairākām mazgāšanas reizēm mati kļuva tādi kā zīdaināki, neskatoties uz to, ka mājās ir ļoti ciets ūdens. Pārsteidza tas, ka pēc kondicioniera lietošanas slidenums matos palika arī pēc žāvēšanas. Parasti lietoju matu serumu, bet pēc šī kondicioniera to īpaši nevajadzēja. Tāds tīru matu efekts.

Es noteikti vēlētos savā matu kopšanas arsenālā šos produktus, jo tie ir citādāki un, manuprāt, uzlabo matu stāvokli. Šī noteikti bija patīkama pieredze, lietojot tādu neparastu šampūna un kondicioniera veidu.

Dana, 34 gadi

Aizvien vairāk savā kosmētikas produktu izvēlē pievēršu uzmanību tam, lai tie būtu dabai draudzīgi gan sastāva, gan iepakojuma ziņā. Matu produkti ir vieni no tiem, kas man iztērējas ļoti ātri. Tāpēc nolēmu izmēģināt “Sunbeam Cosmetics” dabīgu cieto šampūnu “Citronzāle” un kondicionieri “Persiks”, kas salīdzinājumā ar šķidrajiem līdzekļiem ir ekonomiskāki un iepakojumi atkārtoti izmantojami.

Ļoti patīk, ka katrs cietais matu produkts ir iepakots vienkāršā, bet ļoti ērtā, vieglā un gaumīgā kārbiņā ar aizskrūvējamu vāciņu, tā lai nekas lieks netiek klāt. Tāpat uz katras kārbiņas ir uzlīme, kas neļauj produktus sajaukt (pat šķiet, ka ražotājs uzlīmju krāsu ir pieskaņojis produktu krāsai). Iepakojumam ir parocīgs izmērs, jo ir ērti paņemt līdzi ārpus mājas lielākā/mazākā somā, tāpat arī neaizņem daudz vietas vannas istabā. Pateicoties to konsistencei, tie ir ļoti prakstiski līdzņemšanai. Nav jābaidās, ka izlīs vai produkts varētu deformēties.

Saņemot produktus, pirmais, ko gribējās sajust, bija to smarža. Tā man ir ļoti svarīga. Noņemot vāciņu, uzreiz sajutu svaigi-citrusīgu citronzāli un saldu, sulīgu persiku. Smarža ir diezgan izteikta, bet nav uzmācīga vai par stipru. Lietošanas laikā tā kļūst daudz maigāka. Man, kā jutīgas galvas ādas īpašniecei, nekādu kairinājumu vai alerģiju tā neradīja. Paši produkti ir kā cieti ziepju gabaliņi, jo ne velti tie tiek saukti arī par šampūnziepēm.

Cietā šampūna un kondicioniera gabaliņi ir ļoti ērti lietojami. To forma ir apaļa un labi ieguļ plaukstā. Saskarē ar ūdeni šampūns ātri un viegli saputojas. Putas ir vieglas un gaisīgas. Es izmantoju abus veidus – putoju gan rokās, gan uzreiz matos. Ar mazo gabaliņu ir iespējams krietni vienmērīgāk saziepēt visus matus un izkontrolēt tā daudzumu, kas ne vienmēr izdevās ar šķidro šampūnu. Vieglāk piekļūt arī tuvāk galvas ādai. Savukārt cietais kondicionieris ir tikai pāris reizes ar cieto gabaliņu jāpārvelk pār matiem un tad jāizskalo. Ērti. Būtiski atcerēties, ka pēc šo gabaliņu lietošanas tos uzreiz nedrīkst likt atpakaļ kārbiņā, jo var piekalt un nākošreiz būs grūti dabūt ārā. Es tos žāvēju uz vāciņa un ārpus mitras telpas, lai produkts saglabātu savu cieto konsistenci.

Pēc matu mazgāšanas ar cieto šampūnu sajutu, ka mati un galvas āda ir saudzīgi, bet tajā pašā laikā efektīvi attīrīti. Man pat uzlabojās galvas ādas stāvoklis, samazinājās nieze. Arī mati kļuva mīksti, zīdaini un stiprināti. Tie ir ilgāk tīri, pat tīrāki un vieglāki nekā pēc šķidrā šampūna lietošanas. Savukārt no matu kondicioniera lietošanas novēroju, ka mati ir pabaroti, mitrināti, vieglāk izķemmējami un nogludināti. Mati tik ļoti vairs nepūkojās un var iztikt bez matu taisnotāja. Galvenais – nenoturēt par ilgu matos (vislabāk, kā norādīts – 2-3 minūtes), lai būtu kondicioniera efekts. Turot ilgāk, tas iedarbosies kā maska, bet tad gan var būt par treknu, ja nav sausi vai bojāti mati. Tāpēc ir svarīgi pakontrolēt laiku.

Izmēģinot šos produktus, esmu patīkami pārsteigta, ka Latvijā tiek ražoti tik saudzīgi, dabīgi, efektīvi, dabai un cilvēkiem draudzīgi produkti. Noteikti turpināšu šāda veida produktus lietot, atstājot pagātnē šķidros matu kopšanas līdzekļus. Iesaku arī citiem izmēģināt ko šādu, nebaidoties no tā, ka tās ir šampūnziepes, jo sastāvs ir ļoti pārdomāts un rezultātā liek iemīlēties.

Kate, 34 gadi

Matu kopšanā izmantoju dažādus līdzekļus un arvien meklēju jaunus un interesantus produktus. Regulāri apmeklēju sporta zāli, un nēsāt līdzi šampūna un kondicioniera pudeles ir pasmagi. Savukārt pārlejot tās mazajās, ceļojumiem piemērotajos iepakojumos, nākas sajaukt vai bieži uzpildīt, kas parasti aizmirstas. Pieteicos testēt sauso šampūnu „Citronzāle” un kondicionieri „Persiks” matiem, jo tie ir metāla kārbiņās, ļoti viegli un praktiski.

Vispirms mitros matos ieputoju šampūnu „Citronzāle” divas reizes. Putojās un iemasējās ļoti labi un šampūns skaisti smaržo.  Tad izskaloju un vidusdaļā līdz matu galiem iemasēju sauso kondicionieri „Persiks”. Smaržo tiešām pēc svaiga persika, skaisti! Paturēju kādas pāris minūtes, kamēr mazgājos, un tad izskaloju. Vienīgā ķēpa, ka abi apaļie gabaliņi ir mazliet jāapžāvē, lai liktu atpakaļ kārbiņās. Bet nu tas ir tāds sīkums, nosusināju dvielī, uzliku uz vāciņa un, kamēr apģērbos un izžāvēju matus, tie jau bija pilnīgi sausi. Maniem matiem šis šampūns „Citronzāle” un kondicionieris „Persiks” ļoti patika. Tie bija ļoti tīri, spīdīgi un nepūkojās. Smaržoja mati pēc svaiguma, ar vieglu persiku aromātu.

Es šos produktus noteikti lietošu, ejot uz sporta zāli vai braucot ceļojumos, jo tie ir praktiski un ērti, iesaku arī citiem!

Inese, 32 gadi

Pateicoties portālam medicine.lv, atklāju priekš sevis jaunus matu kopšanas līdzekļus  – dabīgo cieto šampūnu un kondicionieri, ko radījis Latvijas ražotājs "Sunbeam Cosmetics". Pieteicos izmēģināt šo matu kopšanas komplektu, jo tas ir dabīgs un ļoti patīk galvenās sastāvdaļas – citronzāle un persiks. Tāpat vēlos iepazīt un atbalstīt vietējos ražotājus.

Man ir īsi ,smalki un krāsoti mati. Tā kā matus katru dienu mazgāju un žāvēju ar fēnu, lai ieveidotu frizūru, tie ir spuraini un sausi. Matu kopšanas komplektu šampūnu "Citronzāle" un kondicionieri "Persiks" saņēmu katru savā skaistā metāla kārbiņā, dizains gaumīgs.

Ērti paņemt līdzi, kad dodos uz baseinu vai uz laukiem. Lietojot mājās, uzglabāju cieto šampūnu un kondicionieri katru savā ziepju trauciņā, paliekot apakšā lina auduma drāniņu. Cik brīnišķīgi pēc atsvaidzinošas citronzāles un kārdinošā persika smaržoja visa vanasistaba! Cietā šampūna smarža ir tik atsvaidzinoša, uzmundrinoša un dabīga! Šampūns ļoti labi saputojās un tajā pašā laikā ir maigs un zīdains. Jau pēc pirmās mazgāšanas reizes sajutu, ka mati ir gludāki. Pēc tam lietoju persiku kondicionieri. Arī tam ir tik burvīgs un kārdinošs aromāts! Arī kondicionieris putoja, bet mazāk; sajutu zīdaino kakao un šī sviestu.

Ar baudu maigi izmasēju galvas ādu un paturēju dažas minūtes kondicionieri. Tad izmazgāju un jau pēc pirmās reizes sajutu, ka mani mati ir maigāki, zīdaināki, un burvīgais persiku aromāts saglabājās. Saņēmu komplimentus par brīnišķīgo smaržu no apkartējiem. Reizi nedēļā izmēģināju persiku kondicionieri paturēt ilgāku laiku, un tad mati tika vairāk pabaroti un mitrināti.

Esmu ļoti priecīga par rezultātiem. Mani mati vairs nav sausi un izskatās veselīgi un mirdzoši. Un veidot frizūru īsiem matiem ir daudz vieglāk un rezultāts ir brīnišķīgs. Tāpat sapratu, ka dēļ tā, ka mati ir kļuvuši veselīgi, vairs nav vajadzības tos mazgāt katru dienu un īpaši veidot, jo tie vairs nav tik spuraini un trausli. Un, neskatoties uz biežo mazgāšanu, šampūns un kondicionieris sanāks vēl kādam mēnesim.

Sirsnīgs paldies  "Sunbeam Cosmetics" par dabīgajiem, saules un mīlestības piepildītajiem matu kopšanas līdzekļiem!

Agnese, 28 gadi

Mani ieinteresēja medicine.lv piedāvātā iespēja izmēģināt matu kopšanas komplektu – cieto šampūnu "Citronzāle" un kondicionieri "Persiks", jo tie ir dabīgi un paredzēti arī bojātiem matiem saudzīgai un efektīvai ikdienas  kopšanai. Kā arī tas priekš manis bija jaunums – cietais šampūns un kondicionieris. Tāpēc nolēmu izmēģināt šos dabīgos līdzekļus, ko ražo Latvijas uzņēmums "Sunbeam Cosmetics".

Man ir pusgari mati, tie ir balināti un arī krāsoti. Jau kādu laiku pēc balināšanas mani mati ir sausi un bojāti, kā arī ir problēmas ar matu izkrišanu. Matu kopšanas līdzekļi, ko lietoju pirms tam, nedeva vēlamo rezultātu.

Ļoti jauki, ka cietais šampūns un kondicionieris ir katrs savā nelielā un gaumīgā metāla trauciņā, kas ir ērti paņemams līdzi, kad dodos komandējumos. Vizuālais noformējums vienkāršs un ļoti atbilstošs dabīgam produktam. Man ļoti patīk šampūna zaļā un kondicioniera persika krāsas.

Šampūna "Citronzāle" aromāts ir atsvaidzinošs, uzmundrinošs un dabīgs. Matus mazgāju katru otro dienu no rīta, cietā šampūna lietošana ir ērta, jo tas ir maigs un arī labi saputo. Pēc mazgāšanas ir patīkama tīrības sajūta un mati kļūst mīkstāki un saglabājas uzmundrinošais aromāts. Pēc tam lietoju cieto kondicionieri "Persiks", viegli iemasējot to mitros matos un padarot tos zīdainus. Centos paturēt kādas 5 minūtes kondicionieri matos, lai labāks efekts. Kodicioniera persika aromāts ir brīnišķīgs, dabīgs un saglabājas arī pēc izskalošanas. Pēc mazgāšanas lietoju fēnu, lai izžāvētu un ieveidotu matus. Jau pēc pāris nedēļām  novēroju, ka mati ir kļuvuši veselīgāki un vieglāk izķemmējami.

Šobrīd varu padalīties ar rezultātiem pēc viena ar pusi mēneša lietošanas, esmu ļoti apmierināta, jo mani mati ir labi mitrināti, pabaroti, kļuvuši zīdaināki, viegli izķemmējami un vairs nav novērojama pastiprināta matu izkrišana. Mani mati izskatās veselīgi un mirdzošāki. Vairs nav jāslēpj mati, sasienot tos zirgastē.

Noteikti turpināšu matu kopšanu ar "Sunbeam Cosmetics" efektīvajiem un dabīgajiem līdzekļiem.

Paldies mūsu vietējam ražotājam "Sunbeam Cosmetics" par šo dziedinošo matu kopšanas komplektu!

Tamāra, 26 gadi

Bija interesanti izmēģināt „Sunbeam Cosmetics” cieto šampūnu un kondicionieri, jo piesaistīja to nosaukumi „Citronzāle” un „Persiks”. Nodomāju, ka tiem varētu būt jauka smarža, ko es ļoti augsti novērtēju kosmētikas produktos, turklāt man ļoti patīk citrona aromāts. Tāpat bija svarīgi, ka produkti nesatur SLS un citas ķīmiskas piedevas, jo man ir diegzan jutīga galvas āda.

Ļoti patīkami bija saņemt produktu – skaisti noformētas un praktiskas metāliskas kārbiņas, kurās glabāt šos produktus, tādējādi nenosmērējot vannas malu. Arī ceļojot šāds produktu formāts ir ļoti ērts, nav jāsatraucas, kā tas ir ar šķidrumiem, cik daudz paņemt līdzi.

Atverot katru trauciņu, kļuva tik jauki – smarža ir vienkārši burvīga! Nemaz nesmaržo pēc šampūna vai kondicioniera, bet pēc reāla citrona un persika! Vēlējos iespējami ātrāk pamēģināt.

Man ir gari mati, pāri pleciem, un sakumā šampūna un kondicioniera lietošana sagādāja neērtības, jo sanāca izraut dažus matus procesā, par cik slapji mati kļūst trauslāki un, slidinot šampūnziepes un kondicionieri pāri matiem, kā norādīts pamācībā, no dažiem matiem nācās atvadīties. Taču ar laiku iemanījos lietot abus produktus tā, lai pasaudzētu matus. Man viņi ir diezgan trausli un vienmēr, gan amzgājot, gan ķemmējot, gan žāvējot, mati lūst, tā kā šī problēma ir neatkarīgi no tā, kādus produktus matiem lietoju  cietos vai šķidros.

Iepriecināja, ka, neskatoties uz SLS neesamību šampūnziepēs, tās tomēr labi puto; arī kondicionieri matos ieeziest ir vienkārši. Un visu matu mazgāšanas procedūras laiku lutina burvīgā produktu smarža. Produkti ir ļoti viegli izskalojami no matiem, kas ietaupa laiku, jo nav ilgi jāskalo kā šķidrie šampūni un kondicionieri.

Lietoju šampūnziepes un kondicionieri 2 reizes nedēļā. Ļoti patīk, kādi mati paliek pēc mazgāšanas – mīksti, vijīgi, viegli, mirdzoši! Un smaržīgi! Manam draugam ļoti patika! :)

Salīdzinot ar šķidrajiem matu kopšanas līdzekļiem, cietais formāts man patika labāk un turklāt ir saudzīgāks matiem un galvas ādai, tāpēc turpmāk došu priekšroku šiem produktiem. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka ar tiem pietiek ilgākam laikam nekā ar šķidrajiem matu kopšanas līdzekļiem.

Mīļš paldies par iespēju testēt šos lieliskos produktus!

Alise, 32 gadi

Pieteicos testēt „Sunbeam Cosmetics” cietos matu kopšanas līdzekļus, jo savas dzīves laikā tā arī nav izdevies atrast tos īstos un vienīgos matu kopšanas līdzekļus, ko regulāri lietot. Esmu lietojusi gan pa televīziju reklamētos, gan dabīgos, taču visiem bija vairāki trūkumi. Par „Sunbeam” biju redzējusi informāciju sociālajos tīklos, taču vēl nebiju paspējusi pamēģināt, kaut tīri vizuāli un pēc aprakstiem bija ļoti interesanti pamēģināt. Protams, tiklīdz ieraudzīju, ka tos var pamēģināt bez maksas, uzreiz pieteicos.

Man patika viss, – sākot no produkta noformējuma, līdz pat efektam pēc lietošanas. Smarža ir vienkārši superīga, kas rada vēlmi izmantot šos produktus kaut katru dienu, taču, protams, to nedaru, jo tas nav ieteicams. Tā kā man ir īsi mati, man bija ļoti ērti lietot abus produktus – tie ērti ieguļ plaukstā. Protams, ir jāpierod pie šāda veida matu kopšanas, bet nekādu diskomfortu tas nesagādā. Mati pēc mazgāšanas bija mīksti, smaržīgi un svaiguma sajūta pavadīja vairāku dienu garumā. Žēl tikai, ka smarža turās tikai paŗis stundas matos.

Kopumā no visiem līdzekļiem, ko līdz šim mēģināju, „Sunbeam Cosmetis” produkti man ļoti simpatizē un kādu laiku noteikti tos lietošu. Paldies!

Unda, 37 gadi

Kosmētika ir mana vājība un vienmēr cenšos izmantot katru iespēju pamēģināt ko jaunu. Tāpēc ļoti liela interese bija par „Sunbeam Cosmetics” cieto šampūnu „Citronzāle” un cieto kondicionieri „Persiks”. Jau pats nosaukums produktiem ir intriģējošs, „garšīgs”.

Lai arī esmu daudz  un dažādus matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus mēģinājusi, līdz cietajiem produktiem matiem vēl nebiju tikusi – vēl viens stimuls pamēģināt, ja reiz tāda iespēja tika dota bez maksas.

Izmēģinot abus produktus, var izcelt vairākas priekšrocības:

1. Kolosāls aromāts, kas izraisa pozitīvas emocijas lietošanas laikā un priecē vēl pāris stundas pēc matu mazgāšanas;

2. Šampūns viegli puto un kondicionieris viegli ieziežams matos, jo nav tik ciets kā šampūnziepes un silta ūdens iedarbībā paliek pavisam nedaudz mīkstāks, lai vienkāršāk varētu iesmērēt matos.

3. Abi produkti nav ilgi jāskalo no matiem – viss notiek ļoti ātri (daži šķidrie šampūni un kondicionieri mēdz būt grūti izskalojami no matiem, līdz ar to matu mazgāšanas process ieilgst).

4. Šāds produktu formāts – lieliska iespēja izmasēt galvu, kas ir relaksējoši.

5. Mati pēc mazgāšanas ir kā pēc friziera salona apmeklējuma – viegli, gaisīgi, mirdzoši, mīksti un viegli ieveidojami, smaržīgi; svaiguma efekts ir krietni jūtamāks nekā pēc šķidrajiem matu mazgāšanas līdzekļiem.

No mīnusiem tikai viens – gribētos, lai smarža matos saglabātos ilgāk. :)

Paldies ražotājiem par šo rūpīgi pārdomāto un izstrādāto matu mazgāšanas produktu komplektu un iespēju pammēģināt! Šī derēs gan kā lieliska dāvana kādai draudzenei, mammai, gan arī noteikti atradīs vietu manā vannasistabā.

Aija, 19 gadi

Dažas manas draudzenes jau lieto „Sunbeam Cosmetics” produktus un ir stāvā sajūsmā, savukārt pašai vēl nebija radusies iespēja iegādāties. Tāpēc vēlējos pieteikties šim testam, jo atsauksmes bija ļoti labas.

Produkta dizains ir ļoti gaumīgs, šampūns un kondicionieris ir foršās, košās krāsās, kas piesaista uzmanību un rada vēlmi pamēģināt. Patīk, kā iepakots – ērtās, nepieciešamības gadījumā līdzi paņemamās formiņās. Formiņas ir viegli atskrūvējamas un pēc produktu lietošanas tos droši var ievietot atpakaļ trauciņā un tie īpaši nepielīp un atkārtoti ir viegli dabūjami ārā.

Uzlabojās noskaņojums, atverot abus trauciņus – nekad nebiju kosmētikas produktiem jutusi tik izteiktu pozitīvā nozīmē smaržu, tāda sulīga, kārdinoša, atspirdzinoša.

Šampūns un kondicionieris bija vienkārši lietojami – man ir īsi līdz pleciem mati, tāpēc šampūns ātri saputoja un kondicionieris viegli ieziedās matos. Ziepes un kondicionieris no rokām ārā neslīdēja, jo ir tieši tādā lielumā, lai ērti iekļautos plaukstā. Taču domāju, ka uz gariem matiem leitošana varētu nebūt tik vienkārša, taču tas, protams, katram pašam jāmēģina, lai saprastu.

Esmu priecīga par efektu pēc matu mazgāšanas – matus žāvēju ar fēnu un visu žāvēšanas laiku bija jūtams persika kondicioniera jaukais aromāts. Pēc žāvēšanas gan tas pazuda, žēl. Taču mati bija izteikti vieglāki un patīkamāki pieskārienam nekā pēc iepriekš manis lietotajiem līdzekļiem. Turklāt svaiguma un tīrības sajūta saglabājās vismaz četras dienas – vairāk nekā ar šampūniem, kuru sastāvā ir ķīmija.

Pievienojos savām draudzenēm, kas ir stāvā sajūsmā par „Sunbeam Cosmetics” produktiem un noteikti iegādāšos citus šī ražotāja produktus ķermenim. Liels paldies!

Jekaterina, 33 gadi

Biju dzirdējusi iepriekš par citronzāles ārstnieciskajām īpašībām, taču nebiju mēģinājusi matu kopšanas produktus ar to sastāvā. Man ir jutīga galvas āda, bieži parādās blaugznas un mēdz niezēt galvas āda, tāpēc vēlējos noskaidrot, vai „Sunbeam cosmetics” produkti man palīdzēs atvieglot šīs problēmas.

Liels kompliments ražotājiem par produktu skaisto dizainu – ērtiem un gaumīgiem trauciņiem, košajiem produktiem un apburošo smaržu, kas uzmundrina un uzlabo garastāvokli! Šādi produkti vēl manas rokās nav pabijuši. Tāpat liela uzņēmuma produktu priekšrocība ir tā, ka produkti ir brīvi no SLS, SLSA, PEG, parabēniem, konservantiem, silikoniem, sintētiskām krāsvielām un aromatizētājiem. Tas mūsdienās kļūst aizvien svarīgāk.

 

Šampūnziepes un cieto kondicionieri lietoju divas trīs reizes nedēļā, bet pilnībā pietika pat ar divām, jo efekts, ko nodrošina šie produkti, ir ilgstošs, un trešā reize bija tīri SPA/aromaterapijas efektam, nevis kopšanai. :) Mati pēc mazgāšanas un turpmākās trīs četras dienas ir pakļāvīgi, viegli un mīksti, kā arī veselīgi mirdzoši. Pēc mēneša, lietojot tikai šos produktus, sapratu, ka mana galvas āda vairs nav tik jutīga, tā vairs neniez tik bieži – liels prieks par to, jo nieze patiesi sagādāja milzīgu diskomfortu! Blaugznas gan nav pazudušas, bet tāds nemaz nebija šo produktu mērķis, tāpēc uz to necerēju. Man gavenais bija, lai galvas āda justos labāk. Mans secinājums – skaisti, smaržīgi, ērti un patīkami lietojami, videi un cilvēkam draudzīgi un iedarbībi produkti matu kopšanai. Paldies Medicine.lv un „Sunbeam Cosmetics”!

SIA "Sunbeam cosmetics"
+371 27869905
info.sunbeamcosmetics@gmail.com
Rīgas iela 68, Gulbene, Latvija, LV-4401

Produktus var iegādāties: https://www.sunbeamcosmetics.lv/veikals/

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dr. Mauriņa klīnikā – tagad arī laparoskopiskā ķirurģija

Dr. Mauriņa klīnikā – tagad arī laparoskopiskā ķirurģija

Līdzās jau labi pazīstamajiem un pacientu atzinību ieguvušajiem fleboloģijas, proktoloģijas, dermatoloģijas un estētiskās medicīnas pakalpojumiem Dr. Mauriņa klīnikā tagad uzsāktas žultspūšļa un trūču laparoskopiskās operācijas. Vairāk par laparoskopiskās ķirurģijas priekšrocībām un abiem jaunajiem operāciju veidiem pastāstīs klīnikas ķirurģe Dr. Sintija Lapsa.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.