medicine.lv skaitļos

Lietotāji online143
Aktīvie uzņēmumi12643
Nozares raksti1311
Ekspertu atbildes20768
Testa rezultāti: "Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "Spirulina" 500 mg – uztura bagātinātāju ar bagātīgu uzturvielu un vitamīnu daudzumu.

7da7b2fb0b2424b397bd1b008527_15053184_623x466

Inga, 37 gadi

Esmu vegāne jau piecus gadus. Tādēļ man ir svarīgi papildus uzņemt dažādus dabiskas izcelsmes vitamīnus un minerālvielas. Ieraudzīju medicine.lv piedāvājumu notestēt jauno produktu  "HealthAid®" "Spirulina" 500 mg un izlēmu pieteikties, jo man ikdienā ir svarīgs pietiekams enerģijas līmenis, par cik darbs saistīts ar paaugstinātu uzmanību un koncentrēšanos.

Produkts ir ērti lietojams, tabletes ir ar vieglu smaržu, kas nav "uzbāzīga". Garša, uzdzerot ūdeni, tik pat kā nebija sajūtama. Iepakojumums ir viegls, tajā ir 60 tabletes, un tas ir ērti paņemams līdzi somā ikdienas lietošanai.

Pirmajā dienā uzņēmu vienu, otrajā – divas kapsulas un, sākot ar trešo dienu, dzēru uztura bagātinātāju trīs reizes dienā pa vienai tabletei. Pēc pirmajām piecām dienām ievēroju, ka man ir atjaunojusies koncentrēšanās spēja, ir ievērojami labāka pašsajūta.

Noteikti iesaku šo uztura bagātinātāju, īpaši tiem, kas ievēro vegānisku uzturu, kā labu papildu vitamīnu un minerālvielu avotu.

Katrīna, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt uztura bagātinātāju "Spirulina", jo biju dzirdējusi par spirulīnu labvēlīgo ietekmi uz organismu, turklāt aktuāli bija arī mazināt nogurumu un uzņemt papildu uzturvielas - šķita saistoši tas, ka šis uztura bagātinātājs vienlaikus satur tik daudz vērtīgu vitamīnu, minerālvielu un pat polinepiesātinātās taukskābes.

Iepakojuma noformējums neitrāls, patika, ka pudelīte ir ietilpīga - ar vienu iepakojumu pietiek diviem mēnešiem. Lietošana standarta - viena tablete dienā, tā arī to lietoju. Parasti no rītiem, pēc brokastīm kopā ar citiem uztura bagātinātājiem, ko lietoju ikdienā.

Efektu pagaidām grūti raksturot, taču kopumā jūtos labi. Iespējams, nedaudz palielinājusies enerģija un mazinājusies apetīte. Domāju, ka šo uztura bagātinātāju izmantošu arī nākotnē - tā kā tas aizstāj vairākus atsevišķi lietojamus preparātus, šis man šķiet ērtāks risinājums.

Madara, 32 gadi

Mani uzrunāja medicine.lv piedāvājums testēt "Healthaid Baltics" uztura bagātinātāju "Spirulina", kas tiek dēvēts par " zaļo zeltu ". Nolēmu uzreiz pieteikties testēt šo vērtīgo uzturvielu un vitamīnu avotu. Iepazinos ar aprakstu, papildus vēl palasīju informāciju par spirulīnu un sapratu, ka tieši tas man šobrīd ir vajadzīgs, lai uzlabotu veselības stāvokli.

Pirmais iemesls izmēģināt šo produktu bija izteikts nogurums no saspringtās situācijas  darbā un arī visas kopējās situācijas valstī dēļ, kas rada papildus veselības problēmas. Pēdējā laikā trūka spēka un enerģijas, jo ilgāku laiku atrados stresa stāvoklī.

Otrs iemesls bija svara pieaugums, kas mazkustīgā dzīves veida dēļ jau radīja diskomfortu. Jāatzīst, ka mans uzturs arī nav pilnvērtīgs, un mēdz gadīties, ka aizņemtības dēļ sanāk ēst neveselīgi.

Trešais iemesls bija tas, ka mana āda bija kļuvusi sausāka un izskatījās neveselīga, iespējams, dēļ tā, ka man trūksts vitamīni un minerālvielas – kādu laiku nebiju lietojusi nekādus vitamīnus.

"Spirulina" man noderēs arī kā organisma attīrītājs un to ir ieteicams lietot pie svara samazināšanas.

Lietoju uztura bagātnātāju  no rīta pirms ēšanas, uzdzerot glāzi ūdens. Tabletes ir normāla lieluma un nebija grūtības tās norīt, bet nedaudz gan sajutu specifisko spirulīnas aļģu smaržu un garšu, taču tas man netraucēja.

Pirmajā nedēļā sajutu, ka notiek organisma attīrīšanās process un pēc kāda laika samazinājās arī apetīte. Samazinājās stresa līmenis, kaut darbā slodze īpaši nemainījās. Lai atbrīvotos no liekā svara, šī mēneša laikā parūpējos arī par kustībām svaigā gaisā, atsāku skriet, brīvdienās devāmies garākos izbraucienos ar velosipēdu un pastaigās gar jūru. Lietojot "Spirulinu", samazinājās nogurums, sajutu vairāk enerģijas un, pateicoties tam, arī radās vēlme fiziskām aktivitātēm, jo pirms tam dēļ noguruma un nespēka gribējās palikt mājās. Mēneša laikā patiešām uzlabojās pašsajūta. Un vēl izmērāms rezultāts bija svara samazinājums par 4 kilogramiem, kaut likās ka pazuduši vismaz 10 kilogrami. Pēc mēneša uzlabojās arī ādas izskats un nu jau esmu gatava vasaras sezonai.

Esmu ļoti apmierināta un ar prieku dalos ar rezultātiem. Noteikti turpināšu lietot "Spirulina" uztura bagātinātāju.

Paldies par šo uzturvielu un vitamīnu avotu!

Māra, 28 gadi

Man ir diezgan vienveidīgs uzturs, nevaru teikt, ka tas ir sabalansēts. Turklāt, strādājot no mājām, apetīte nav tik liela, kā bija, kad bija jādodas uz darbu un vairāk jākustas, tāpēc ēšanas grafiks nav regulārs. Arī liekie kilogrami ir nākuši klāt, kas nomāc. Līdz ar to gluži loģiski, ka manam organismam nav iespējas uzņemt visus nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Tāpēc, ieraugot medicine.lv iespēju, izmēģināt "Spirulina" uztura bagātinātāju, sapratu, ka tas varētu nākt par labu manai pašsajūtai un veselībai kopumā.

Liekā svara dēļ kopš aprīļa esmu sākusi sekot līdzi uzņemto kaloriju un uzturvielu daudzumam, kā arī katru dienu vingroju un veicu kardiotreniņus, taču svars samazinās ļoti lēnām, kas arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mani piesaistīja iespēja pamēģināt "Spirulina".

Iepriecināja, ka "Spirulina" pudelītē bija tik daudz tabletes – 60, kas nozīmēja, ka varēšu to lietot ilgāku laiku. Tabletes nav pārāk lielas, tāpēc nebija grūtības tās norīt. Smarža tām nav uzkrītoša, līdz ar to arī neradās nekāds diskomforts (daudziem uztura bagātinātājiem ir ļoti specifiska smarža, kas samazina vēlmi tos lietot). Lietoju "Spirulina" pa divām tabletēm dienā, jo ļoti ieintriģēja, ka produkts var palīdzēt pie svara samazināšanas. Vienu tableti dzēru no rīta pēc brokastīm, kopā ar citiem uztura bagātinātājiem un otru – tuvāk vakarpusei, noslēdzoties darba laikam.

Aptuveni pēc nedēļas, pusotras atskārtu, ka ikdienā jutos enerģiskāk, bija vairāk spēka saņemties treniņiem pēc darba. Uzkāpjot uz svariem – mīnus 1,5 kilogrami! Salīdzinājumam – divus mēnešu trenējoties izdevās nokristies tikai par diviem kilogramiem, kas man šķita pārāk lēni, bet "Spirulina", šķiet, iekustināja manu vielmaiņu, tāpēc svars beidzot izkustējās! Tas deva spēcīgu papildu motivāciju treniņiem un uzlaboja manu noskaņojumu, jo biju nogurusi redzēt uz svariem vienu un to pašu ciparu divus mēnešus pēc kārtas. Arī dienas laikā pamanīju, ka labāk strādā galva, varēju paveikt vairāk darba un nejusties dienas beigās pārāk nogurusi!

Esmu ļoti priecīga ar "Spirulina" lietošanas pieredzi un pavisam noteikti iegādāšos papildu iepakojumu ar cerību, ka šis produkts palīdzēs sasniegt man  svara samazināšanas mērķi ātrāk un efektīvāk!

Liels paldies "HealthAid Baltics" un medicine.lv par šo lielisko iespēju!

Dana, 29 gadi

Pieteicos medicine.lv piedāvātajam "Spirulina" testam, jo ikdienas steiga un veikto uzdevumu apjoms ir diezgan liels, tādējādi radot iekšējo oksidatīvo stresu, kas noārda šūnas. Kādā no interneta rakstiem ieraudzīju informāciju par spirulīnas labvēlīgo ietekmi uz organismu kopumā. Īpaši pievērsu uzmanību antioksidantiem un to pozitīvajai ietekmei, lietojot uztura bagātinātāju ilgtermiņā. Tieši tāpēc ļoti vēlējos izmēģināt šo vērtīgo produktu.

Piesaistīja arī uztura bagātinātāja dizains - tas ir lakonisks un lieliski saskaņots ar produkta sastāvu. Lietoju "HealthAid Spirulina" tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā - vienu līdz trīs reizes dienā. Tablešu lietošana nekādas neērtības nesagādāja, kā arī garša un smarža bija man pieņemama.

Pēc laika, regulāri lietojot "HealthAid "Spirulina", novēroju tā labvēlīgo ietekmi uz sejas ādu, pateicoties bagātīgajam vitamīnu un minerālvielu sastāvam. Tāpat pamanīju, ka ir ievērojami mazinājies nogurums, neskatoties uz intensīvo darba dienu. Līdz ar to esmu apmierināta ar produkta sniegto efektu.

Paldies par iespēju izmēģināt šo veselību veicinošo produktu!

70a7437d888483c6a440c0368c20_15053186_623x466

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus jūs varat SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā: 
SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv

Ražotājs: HealthAid Ltd. Lielbritānija.

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical ir viens no vismodernākajiem aizsargājošiem respiratoriem, kas ražots Zviedrijā, un to izmantotu izaicinošos apstākļos, kuros ir nepieciešama aizsardzība pret gaisā esošām daļiņām un baktērijām. Tiki medical īpaši paredzēta medicīniskai lietošanai, tāpēc tā ir piemērota izmantošanai veselības aprūpes un neatliekamās palīdzības dienestos. 

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots

Testa rezultāti:

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "Spirulina" 500 mg – uztura bagātinātāju ar bagātīgu uzturvielu un vitamīnu daudzumu.

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvāja testēt NEO just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai.

ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Joneks" piedāvā testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE.

Uzņēmējs runā