medicine.lv skaitļos

Lietotāji online213
Aktīvie uzņēmumi12451
Nozares raksti4391
Ekspertu atbildes20418
Testa rezultāti: "Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam : medicine.lv - Latvijas veselības portāls

Testa rezultāti: "Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

lotos_pharma_logo_15044211_600x400

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju vēdera disomforta mazināšanai "Spasmoil".

Santa, 35 gadi

Vēlos padalīties ar savu pieredzi, saistībā ar  "Spasmoil".

Daudzus gadus jau cīnos ar regulāru vēdera pūšanos. Esmu izmēģinājusi daudzus līdzekļus pret vēdera pūšanos, bet efekts bija tikai uz pāris stundām, kā arī pēc dažiem šiem līdzekļiem mutē mēdz palikt nepatīkama piegarša.

"Spasmoil"  patīkami pārsteidza ar savu iedarbību un pieejamo cenu. Lietošana arī ļoti vienkārša, man pietika tikai ar vienu tableti dienā, lai noņemtu vēdera sāpes. Iedarbība bija jūtama jau pēc 15 minūtēm.

Vienīgais mans ieteikums ražotājiem - būtu lieliski, ja tabletes būtu pieejamas arī pa 30 gabaliem iepakojumā.

Ja Jums ir problēmas ar vēderu pūšanos un dodat priekšroku dabīgiem līdzekļiem, tad šis būs īstais. Efekts ir jūtams jau pēc īsa brīža un uz ilgu laiku.

Evita, 32 gadi

Pateicoties medicine.lv, iepazinos ar "Lotos Pharma" uztura bagātinātāju "Spasmoil" un pieteicos testēt šo produktu, jo man ir diskomforta sajūta gremošanas traktā. Jāatzīstas, ka pirms tam gan nebiju ievērojusi šo uztura bagātinātāju, kaut ar gremošanas problēmām mocījos jau kādu laiku. Izvēlējos pamēģināt uztura bagātinātāju "Spasmoil", jo mani uzrunāja tā dabīgais sastāvs - piparmētras un fenheļa ēteriskā eļļas. Vēlos lietot pēc iespējas dabīgākus produktus veselības uzlabošanai.

"Spasmoil" kapsulas ir caurspīdīgsa un tajās redzama zeltaina eļļa. Atverot iepakojumu, uzreiz sajutu patīkamu piparmētru smaržu. No sākuma  kapsulas likās diezgan lielas, bet ātri pieradu un tās norīt bija viegli. Kapsulas lietoju pirms ēdienreizēm divas reizes dienā - no rīta un vakarā -, kārtīgi uzdzerot glāzi ūdens.

Galvenā problēma bija vēdera uzpūšanās un dēļ tā arī sāpes vēderā, kas radīja lielu diskomfortu, bet jau pirmajās "Spasmoil" lietošanas reizēs sajutu uzlabojumus, samazinājās vēdera uzpūšanās un spazmas. Sen nebiju jutusies tik viegli un, pateicoties tam, uzlabojās kopējā pašsajūta. 

Tā kā gatavojos Līgo svētkos braucienam uz laukiem, kur kā parasti bija bagātīgs svētku mielasts, "Spasmoil", protams, ņēmu līdzi. Priecājos, ka tas palīdzēja pret vēdera uzpūšanos un uzlaboja gremošanu.

Lietoju uztura bagātinātāju arī caurejas gadījumā. Tas palīdzēja sakārtot gremošanu.

Tā kā gremošana jau ir normalizējusies, tad "Spasmoil" lietoju  gadījumos, kad tas ir vajadzīgs. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Esmu atradusi sev dabīgu palīdzību diskomforta likvidēšanai.

Paldies Latvijas ražotājam "Lotos Pharma" par šo unikālo uztura bagātinātāju!

Vita, 30 gadi

Ieraugot medicine.lv produktu testu "Spasmoil", biju priecīga, ka bez maksas ir iespējams izmēģināt man noderīgu līdzekli pret vēdera uzpūšanos.

Kopš sevi atceros, vēdera pūšanās mani piemeklē ļoti bieži – gan pēc konkrētiem ēdieniem, gan pie mazākās nervu spriedzes. Tas ļoti traucē veikt ikdienā darbu un koncentrēties, kā arī kustības, protams, ir apgrūtinātas, kad vēders ir uzpūties. Tāpat, uzpūšoties vēderam, gandrīz vienmēr ir problēmas ar vēdera izeju, nomoka aizcietējumi. Esmu izmēģinājusi dažādus līdzekļus pret šīm problēmām, bet neviens vēl nav sniedzis cerēto efektu, tāpēc naudas taupības nolūkos neko vairs arī nepirku un problēmu piecietu.

"Spasmoil" lietoju vienu līdz trīs reizes dienā pēc nepieciešamības – gan kad zināju, ka ēdīšu produktus, no kuriem visbiežāk pūšas vēders, gan arīdzan, kad vēders uzpūtās stresa rezultātā. Abos gadījumos "Spasmoil" attaisnoja manas cerības, un vēdera uzpūšanos vai nu novērsa jau pirms tās rašanās vai arī, kad uzpūšanās jau bija radusies dēļ stresa! Mani pārsteidza tas, cik ātra bija iedarbība – 15-30 minūšu laikā diskomforts vēderā jau bija krietni vien mazāks, turklāt bija atvieglota arī vēdera izeja, līdz ar to uzlabojās arī kopējā pašsajūta un noskaņojums, kas veicināja darbaspējas ikdienā.

Jau atverot iepakojumu, bija jūtama piparmētru smarža. Arī ieliekot kapsulu mutē, bija jūtama piparmētru garša – jāsaka, tas gan man negāja īsti pie sirds, labāk būtu, ja kapsulas būtu bez jebkādas garšas un smaržas. Man bija vēlme kapsulu ātrāk norīt un uzdzert lielu daudzumu ūdens. Tomēr, ņemot vērā, ka tās deva solīto efektu, garšas un aromāta diskomfortu varēju pieciest. Tāpat, kad kapsula jau bija iedarbojusies, ik pa laiciņam nāca tādas pavisam nelielas atraugas, kurām bija piparmētru piegarša. :D Tas likās tā savādi, nekad neko tādu nebiju izjutusi.

Kopumā ar produktu esmu apmierināta un pēc iespējas to iegādāšos arī turpmāk, jo zinu, ka tas palīdz!

Paldies!

Katrīne, 36 gadi

Pieteicos testēt "Spasmoil", jo vēdera uzpūšanās ir mans "sabiedrotais" teju ik dienu. Uzpūšoties vēderam, rodas grūtības pakustēties un viss, ko vēlos tajos brīžos, ir apgulties gultā uz sāniem, paliekto zem vēdera  spilvenu (tā parasti kļūst nedaudz vieglāk). Bet, protams, tā kā katru dienu ir darbs, tas nav iespējams, tāpēc vajadzēja līdzekli, kas var ātri palīdzēt diskomforta brīžos.

"Spasmoil" kapsulas ir nelielas, tās nav grūti norīt. Sanāca tās lietot pārsvarā divas reizes dienā vai nu pirms ēšsana vai, ja aizmirsās, pēc ēšanas, ja jutu, ka vēders varētu uzpūsties. Kapsulām ir mentola smarža un garša – tā nav mana iecienītā garša, bet tā, kā galveno iedarbību nodrošina tieši piparmētra, tad tas ir saprotams, jo piparmētrai pašai par sevi ir spēcīga garša un aromāts. Tiem, kam piparmētra neiet pie sirds, iesaku vienkārši uzdzert kapsulai lielāku daudzumu ūdens.

Esmu apmierināta ar šo produktu tādā ziņā, ka vēdera uzpūšanās mani nomocīja arvien retāk, kā arī, zinot, ka kapsulas man ir līdzi somiņā, jutos arī drošāk, jo zināju, ka nepieciešamības gadījumā ātri atbrīvošos no diskomforta vēderā. Produkts tiešām labi un ātri palīdz – jau apmēram 20 minūšu laikā.

Esmu no tiem cilvēkiem, kas izvairās pirkt dārgus medikamentus un uztura bagātinātājus, tāpēc priecē arī "Spasmoil" zemā cena. Ņemot vērā, ka vēdera uzpūšanās man ir bieži, varēšu atļauties regulāri iegādāties "Spasmoil". Līdzeklis ir patiešām iedarbīgs un palīdz uzlabot ikdienas kvalitāti. 

Kopumā esmu priecīga, ka bija iespēja izmēģināt šo produktu un ņemšu vērā, ka tas garantēti palīdz! Paldies!

Sintija, 24 gadi

Esmu aso ēdienu cienītāja, taču mans vēders ar to nav mierā, protestējot ar tādu izpausmi kā vēdera uzpūšanās. J Pamanot medicine.lv iespēju izmēģināt "Spasmoil", nolēmu pieteikties un saprast, vai šis līdzeklis varētu palīdzēt pilnvērtīgāk baudīt dzīvi, tai skaitā dažādus ēdienus.

Jā, "Spasmoil" tiešām palīdz. Lietoju to tikai reizēs, kad bija plānots apēst ko asu vai marinētu, pēc kā vienmēr piemeklēja vēdera uzpūšanās un aizcietējumi. "Spasmoil" dzēru pusstundu pirms ēšanas. Eksperiments bija izdevies, jo vairākas reizes pēc šādiem ēdieniem gaidītā vēdera uzpūšanās tomēr izpalika. Paldies ražotājiem par kvalitatīvu risinājumu!

Turklāt patīk tas, ka kapsulām ir mentola aromāts un arī piegarša – man jau vienmēr ir patikuši produkti, kas labi smaržo, un, ja vēl arī palīdz izvairīties no sliktas pašsajūtas  - vispār lieliski! Arī kapsulas un pats iepakojums ir neliels, ērti ņemams līdzi somiņa.

Paldies! Ieteikšu to arī saviem tuviniekiem un draugiem, kā arī pati lietošu nepieciešamības gadījumos!

Lauris, 41 gads

Pieteicos "Spasmoil" testam, jo man vienmēr bijušas problēmas ar gremošanu – vēders bieži sāp, pūšās, nereti ir aizcietējumi. Tā kā veicu fiziski aktīvu darbu, tad vēlējos izvairīties no šīm sajūtām, pretējā gadījumā turpmākā darba veikšana ir krietni apgrūtināta.

Tiešām liels paldies par šo produktu, jo tas ne tikai ir ērti lietojams un labi smaržo, bet, pat galvenais, palīdz izvairīties un mazināt vēdera uzpūšanos, kā arī atvieglo vēdera izeju! Sākotnēji nemaz neticēju, ka tas var palīdzēt, jo līdz šim neesmu atradis neko, kas labi un ātri atrisinātu vēdera problēmas! Bet, protams, jāpiebilst, ka paļauties tikai uz  "Spasmoil" nevajadzētu – ir jāpārskata arī savs uzturs atbilstoši savam ikdienas aktivitāšu režīmam, kā arī jāizvairās no produktiem, kas veicina šo pūšanās sajūtu! Noteikti iesaku arī citiem pamēģināt "Spasmoil"!

Kristīne, 21 gads

Jau kopš agras bērnības man ir hronisks gastrīts – bieži ir vēdersāpes, vēdera uzpūšanās, ja apēdu kādu nepiemērotu produktu vai ēdienu, spazmas. Tā kā ne vienmēr izdodas ievērot pareizu ēšanas režīmu, nolēmu, ka nenāktu par ļaunu, ja manu aptieciņu papildinātu kāds līdzeklis ar spazmolītisku efektu. Iepriekš esmu mēģinājusi dažādus bezrecepšu medikamentus pret šo problēmu, bet neesmu jutusi tādu vērā ņemamu atvieglojumu. Tad nu šoreiz nolēmu pamēģināt "Spasmoil".

Iepakojumā ir 15 (varētu būt arī vairāk) maza izmēra kapsulas, kam piemīt piparmētru smarža. Lietošana nekādas grūtības, protams, nesagādāja – tikai jāatceras iedzert kapsulu pirms ēšanas. Man gan gadījās reizēm par to piemirst, bet jāsaka, ka "Spasmoil" palīdz ar tad, ja tas lietots uzreiz pēc ēdienreizes vai, kad vēders jau ir uzpūties! Tāpēc domāju, ka nav sevišķi lielas nozīmes tam, kad to lietot.

Ja salīdzina "Spasmoil" ar iepriekš lietotajiem līdzekļiem pret vēdera diskomfortu, tad "Spasmoil" noteikti izceļas ar labāku un ātrāku iedarbību; pat nesaprotu – kāpēc, jo nekad nedomāju, ka dabiski līdzekļi spēj ātri un efektīvi palīdzēt. Vērtēju "Spasmoil" kā kvalitatīvu un iedarbīgu produktu, ko ir vērts iegādāties, ja ir vēlme uzlabot dzīves kvalitāti un izvairīties no nepatīkamajām un traucējošajām vēdera problēmām. To tik tiešām var saukt par inovatīvu produktu!

Paldies "Lotos Pharma" un medicine.lv!

Alise, 19 gadi

Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem vienmēr patīk izmēģināt ko jaunu, bet šoreiz pamanīju produkta testu, kas man tiešām būtu noderīgs ikdienā. Problēma ir delikāta – bieži vien sanāk paēst vakariņas diezgan vēlu vakarā un tad parasti naktīs jūtu spazmas vēderā un gāzu veidošanos, līdz ar to miegs ir traucēts un nekvalitatīvs. Cerēju, ka "Spasmoil" palīdzēs šo problēmu mazināt, un tā arī bija.

"Spasmoil" lietoju īsi pirms vakariņām – tām ir patīkams piparmētru aromāts un piegarša, uzdzerot glāzi ūdens. Pirmajās reizēs tas īsti nepalīdzēja, jo tāpat bija jūtamas spazmas, veidojās gāzes. Taču tā kā tas ir uztura bagātinātājs, un uztura bagātinātāji pārsvarā jālieto ilgstoši, lai tie palīdzētu, biju pacietīga. Pēc trim četrām dienām sajutu jau uzlabojumus – miegs kļuva mierīgāks, jo spazmas bija kļuvušas manāmi mazākas un nesagādāja tik lielu diskomfortu, tāpēc arī iemigt izdevās ātrāk. Savukārt jau pēc nedēļas pusotras atskārtu, ka savas vēdera problēmas vairs tā īsti nejūtu. Tas tiešām iepriecināja, jo jutos krietni labāk un noskaņojums nākamās dienas laikā bija lielisks! Lietošu to arī turpmāk, līdz ar pārliecību varēšu iztikt arī bez tā, kā arī centīšos piekoriģēt savu ēšanas režīmu, lai nebūtu jādodas gulēt ar pilnu vēderu. Paldies!

Māris, 28 gadi

Vēlējos pamēģināt "Spasmoil" pret vēdera diskomfortu,  jo nevaru savu uzturu raksturot kā veselīgu – aizņemtā dienas režīma dēļ bieži iegriežos ātrajās ēstuvēs, kas nozīmē, ka manā ēdienkārtē bieži ir tādi ēdieni kā hotdogi, hamburgeri, gāzētie dzērieni, karstmaizītes u. tml. Tā rezultātā, protams, neizbēgamas ir vēdera problēmas – gāzes, atraugas, vēdera uzpūšanās un sāpes. Tiesa, pats vainīgs, ir jāstrādā pie sava uztura režīma, lai justos labi. Tomēr  tas prasa ilgāku laiku un, kamēr situāciju savā uzturā neesmu labojis, meklēju citas alternatīvas, kā uzlabot pašsajūtu pēc ātrajām uzkodām.

Dzēru "Spasmoil" kapsulas 3 reizes dienā pirms ēšanas. Tā kā tās ir maziņas, tad arī ērti bija nēsāt tās līdzi jostas somiņā. "Spasmoil" vienmēr bija pa rokai. Lai arī nemaz negaidīju pirmajās reizēs nekādu iedarbību, "Spasmoil" tomēr lika justies pēc ēdienreizēm labāk. Reizēm gadījās, ka uzpūšas vēders vai nāk atraugas, bet tas bija salīdzinoši retāk nekā bez "Spasmoil". Kad iepakojums jau bija gandrīz beidzies (15 kapsulas iepakojumā), sapratu, ka nu jau vēdera diskomforts ir diezgan reti un ikdienā īpaši vairs netraucē. Šad tad, protams, bija vēdera pūšanās un sāpes, bet "Spasmoil" arī nav brīnumlīdzeklis – es apzinos, ka man pašam arī ir kaut kas jādara, lai izvairītos no vēdera problēmām.

Kopumā esmu apmierināts ar "Spasmoil" iedarbību un turpināšu to lietot, turklāt cena šādam produktam ir pat ļoti pieņemama.

Paldies ražotājiem un medicine.lv!

Linda, 23 gadi

Manuprāt vēdera diskomforts manā vecuma grupā, kad ir biežas ballītes draugu lokā un tiek lietoti dažādi neveselīgi našķi, ir ierasta parādība. Protams, tam gan tā nevajadzētu būt un atpūsties var arī veselībai nekaitīgi, bet nu dzīvē jāizbauda viss un jāmācās no kļūdām. Viena no šīm kļūdām ir ballīšu un grila pasēdēšanu neveselīgais ēdiens katru vai katru otro nedēļas nogali. Rezultāts – tajā pašā vakarā vai nākamajā dienā vēders vai nu sāp vai ir uzpūties, ir apgrūtināta vēdera izeja. Lai no šādām situācijām izvairītos, nolēmu izmēģināt "Spasmoil", par cik bieži sanāk ielūkoties medicine.lv portālā, kur arī pamanīju produkta testu.

Ikdienā vēdera diskomforts mani nomoka ļoti reti, tā ir galvenokārt tikai ballīšu problēma. Tāpēc "Spasmoil" lietoju tikai dienās, kad bija paredzēta tikšanās ar draugiem. Lai sagatvotu (kā man šķita) savu organismu gaidāmajam izaicinājumam, dzēru "Spasmoil" no rīta pirms brokastīm, pirms pusdienām un pusstundu pirms ballītes sākuma. Šķiet pārsteidzoši, bet nākamajā dienā nejutu tik pat kā nekādas vēdera problēmas. Tā turpināju lietot "Spasmoil" arī pirms nākamajām ballītēm un sapratu, ka varu justies jau drošāk, ēdot dažādos kaut arī neveslīgos, bet gardos ēdienus, kas lieliski uzlaboja noskaņojumu, jo netraucēja nekāds vēdera diskomforts!

Šī noteikti būs viena no pastāvīgajām manas aptieciņas sastāvdaļām! Paldies par kvalitatīvo un iedarbīgo produktu! Esmu padalījusies ar pozitīvo pieredzi arī ar saviem draugiem!

Lauma, 34 gadi

Paldies, medicine.lv un "Lotos Pharma", ka devāt iespēju izmēģināt šo iedarbītgo produktu "Spasmoil". Šī iespēja uzradās tieši tsd, kad to visvairāk vajadzēja.

Aptuveni mēnesi vai divus biju pamanījusi, ka arvien biežāk uzpūšas vēders, pat nezinu, no kā, jo uzturā neko sevišķi mainījusi nebiju. Vienīgi stresa bija vairāk nekā parasti, iespējams, tāpēc. Man kā radošam cilvēkam šīs nepatīkamās sajūtas ikdienas darbā ļoti traucēja, nespēju koncentrēties un kvalitatīvi paveikt darbu. Pamēģināju "Spasmoil" - lietoju to pirms katras ēdienreizes trīs reizes dienā, un vēdera pūšanās mazinājās, bija vēl pāris epizodes, kad vēders uzpūtās, bet, salīdzinot ar to, laiku, kad nelietoju "Spasmoil", neizjutu tik ļoti lielu diskomfortu.

Tas, kas likās interesanti, bija, ka aptuveni pusstundu līdz stundu pēc "Spasmoil" iedzeršanas, sāku just, ka ik pa laikam nāk uz augšu kaut kas līdzīgs nelielaām atraugām un tajos brīžos mutē bija jūtama piparmētras garša. Neko tādu iepriekš neesmu izjutusi. Tas gan bija nedaudz nepatīkami, bet paciešami, galvenais, ka "Spasmoil" paveica savu galveno uzdevumu un atbrīvoja mani no vēdera diskomforta.

Vēlreiz paldies!

Rasa, 33 gadi

Pieteicos produkta "Spasmoil" testam, jo ik pa laikam mēdz uzpūsties vēders. Tas nenotiek egulāri, bet vēlējos, lai šādiem gadījumiem mājas aptieciņā būtu kāds līdzeklis.

Līdz šim vēl neesmu izlietojusi visu iepakojumu, jo lietoju "Smasmoil" tikai tajās reizēs, kad uzpūšas vēders. Tas palīdz, arī iedzerot to kādu laiku pēc ēšanas, turklāt līdz atvieglojuma sajūtai nav ilgi jāgaida - kādas 20-30 minūtes tikai."Spasmoil" lietošana bija ļoti vienkārša, kapsulas mazas, viegli norijamas, ar patīkamu piparmētru aromātu un piegaršu. 

Šad tad pie manis ciemos atnāk draudzenes, un vienai no viņām ir problēmas ar gremošanu, bieži sūdzas par spazmām un vēdera uzpūšanos, kas rada sāpes sānos. Tad nu iedevu arī viņai pamēģināt "Spasmoil" - palīdzēja, tāpēc arī viņa iegādājās šo uztura bagātinātāju un saka, ka pūšanās sajūta vairs nav tik izteikta.

Dabisks, kvalitatīvs, vizuāli pievilcīgs un iedarbīgs produkts. Paldies!

Gunta, 44 gadi

Pirmo reizi izlēmu pieteikties kādam produkta testam, jo uzrunāja gan produkta vizuālais noformējums, gan dabiskais sastāvs, gan arī tas tobrīd bija man ļoti aktuāls.

Man ir veģetatīvā distonija, kuras rezultātā izpaužas dažādas veselības problēmas, tai skaitā vēdera uzpūšanās, smaguma sajūta un vēdersāpes vismaz pāris reizes nedēļā, visbiežāk stresa brīžos. Šādi simptomi vēl vairāk nomāc, tāpēc nodomāju, ka nekas nebūs zaudēts, ja palietošu kādu dabisku līdzekli pret vēdera diskomfortu. 

"Spasmoil" lietoju divas reizes dienā pirms galvenajām ēdienreizēm (aizņemtā grafika dēļ ēdu tikai divas reizes dienā un starplaikos uzkožu kādu augli). Nedaudz mulsināja "piparmētru atraugas" (nezinu, kā lai tās vēl nosauc), bet kopumā lietošana nekādas neērtības nesagādāja. Tā kā ar vienu iepakojumu man pietika septiņām ar pusi dienām, iegādājos vēl vienu, jo vēlējos maksimāli sakārtot savu gremošanu. "Spasmoil" pasūtīju avemed.lv internetveikalā, kur šī uztura bagātinātāja cena ir viszemākā, turklāt arī piegāde ir ļoti ātra. 

Pēc pusotras "Spasmoil" lietošanas nedēļas sapratu, ka jau kādu laiciņu neuztrauc vēdera problēmas. Jāsaka gan, ka papildus lietoju arī nervus nomierinošus medikamentus, ko izrakstīja ārsts, tāpēc grūti spriest, vai palīzēja tieši "Spasmoil", vai arī pati kļuvu mierīgāka, tāpēc vēdera problēmas mazinājās. Esmu nopirkusi vēl trešo iepakojumu, kas glabāsies somiņā, lai būtu pa rokai nepeiciešamības gadījumos. Paldies par šo iespēju!

Aleksejs, 40 gadi

Manuprāt līdzekļiem pret vēdersāpēm, uzpūšanos un cita veida diskomfortu jābūt katra cilvēka mājas aptieciņas sastāvā, jo vēdera problēmas nav nekāds retums, tās ir izplatītas. Tieši tāpēc pieteicos "Spasmoil" izmēģināšanai, kā arī meklēju kādu efektīvu līdzekli, uz ko var paļauties vēdera uzpūšanās gadījumos. Reizēm piemeklē arī aizcietējumi, kas var vilkties pat veselu dienu un sagādā diezgan lielas neērtības.

"Spasmoil" bija ērti lietojams, tāpat kā līdzīga veida līdzekļi. Patīk tas, ka kapsulas ir maziņas un viegli norijamas, kā arī iepakopjums ir kompakts, ērti ņemams līdzi uz darbu vai atpūtā ārpus mājas. Man "Spasmoil" ļoti noderēja Līgo svētkos, kad biju laukos, kur vienmēr tiek bagātīgi klāts galds un visu ir vēlme pagaršot. Tas, protams, neizbēgami rezultējas ar vēdera diskomfortu. Tomēr šie svētki man pagāja bez īpašām vēdergraizēm, jo "Spasmoil" dzēru pirms katras lielās ēdienreizes, sanāca kādas trīs reizes dienā (mums svētki sākās 23. jūnijā no rīta līdz pat 24. jūnija vēlai naktij, līdz ar to ēšanas bija daudz). Līdz ar to secinājums, ka "Spasmoil" palīdz, un domāju, ka, visticamāk, šis būs tas līdzeklis, uz kuru varēšu paļauties svētku reizēs un citos gadījumos, kad plānots tā vairāk ēst. Paldies!

Violeta, 38 gadi

Ārsts man konstatējis kairinātas zarnas sindromu. Protams, jāievēro stingra diēta, kā arī ieteica palietot arī līdzekļus vēdera diskomforta mazināšanai. Jautāju viņam, ko viņš domā par "Spasmoil", un ārsts to raksturoja kā labu esam, tāpēc pieteicos "Lotos Pharma" "Spasmoil" testam medicine.lv. 

Kā jau pie kairinātas zarnas sindroma, bieži izjūtu visdažādākos simptomus - vēdersāpes (vairāk kreisajā paribē), meteorismu, vēdera uzpūšanos, tad caureju, tad aizcietējumus.. gandrīz katru reizi pēc ēšanas ir kāda vēdera problēma. Tas emocionāli ļoti nospiež, un mana dzīves kvalitāte ir pasliktinājusies jau vairāk nekā trīs mēnešu garumā.

Tā kā simptomi izpaužas ktru dienu, tad "Spasmoil" lietoju trīs reizes dienā pirms katras ēdiena uzņemšanas reizes. Pirmajās četrās dienās jūtamu uzlabojumu nebija, un iepakojums gāja jau uz beigām, tāpēc bija nepieciešams iegādāties papildus, lai saprastu, vai ir jēga to lietot tālāk. Kaut kur sestajā, septītajā dienā jutu jau nelielus uzlabojumus, vēdera diskomforts nebija tik liels, arī vēdera izeja lielākoties bija normāla; tas deva cerību, ka "Spasmoil" tiešām spēs man palīdzēt atbrīvoties no šīm ciešanām. Vēl joprojām turpinu lietot šo uztura bagātinātāju un ir tiešām liels atvieglojums, ka vēdera diskomforts ir arvien retāk. Protams, papildus cenšos ievērot arī pareizu ēšanu, kā arī dabisku līdzekli nervu spriedzes mazināšanai, jo ārsts teica, ka kairinātas zarnas sindromu pastiprina arī stresa apstākļi. Kopumā esmu sākusi justies jau krietni labāk! Paldies, ka piedāvājāt tik vērtīgu produktu izmēģināšanai, tas bija tā vērts!

Arturs, 27 gadi

Bieži izjūtu vēdera diskomfortu, konkrēti pūšanos, kas ir teju vienmēr pēc miltainu ēdienu (maizes, bulciņu, picu u. tml.) vai augļu ēšanas (it sevišķi pēc āboliem un arbūziem), tāpēc, pamanot informāciju par produktu testu, uzreiz pieteicos, jo no iepriekš minētiem produktiem atteikties nav vēlēšanās.

Iepakojums ir diezgan vienkāršs un gaumīgs, tajā ir 15 pavisam nelielas kapsulas, kas smaržo pēc mentola. Lietoju "Spasmoil" reizēs, kad ēdu produktus, pēc kuriem seko vēdera diskomforts - 10-15 minūtes pirms ēšanas. Biju patīkami pārsteigts, ka vairākas reizes pēc iepriekš minēto produktu ēšanas tā arī nekādas diskomforta pazīmes neizjutu, vienīgais, ko jutu, bija tādas savādas atraugas, kas atdod pēc mentola. Tās sevišķi netraucēja, jo bija vieglas. Kopumā esmu apmierināts ar šo produktu. Paldies!

Jolanta, 20 gadi

Man ir diezgan jutīgs kuņģis - gandrīz vienmēr, kad apēdu ko asāku, skābu vai miltainu, klāt ir vēdersāpes, uzpūšanās, aizcietējumi vai viss kopā. Tāpēc nolēmu pamēģināt kādu līdzekli pret vēdera diskomfortu.

Parasti uzticos un atbalstu Latvijas ražotājus, tāpēc arī "Spasmoil" mani uzrunāja, kā arī esmu dzirdējusi, ka piparmētra pret šādām problēmām var būt efektīva. "Spasmoil" uztura bagātinātāju lietoju kādas 2 nedēļas - pa divām kapsulām dienā. Atzīšos, ka vēdera aizcietējumi parasti šajā periodā jau noteikti būtu bijuši vairākas reizes, bet šoreiz varbūt tikai vienu reizi, turklāt tas bija pašā sākumā, kad tikko sāku lietot kapsulas. Vēdersāpes šo divu nedēļu laikā neatminos. Uzpūšanās ir bijusi pāris reizes, bet tas bija Līgo svētkos un pēc tam, jo tika tiešām daudz ēsts. "Spasmoil" lietošana bija pavisam vienkārša, kā jau jebkuram uztura bagātinātājam vai tabletēm.

Tā kā pati vēl nepelnu un ģimenē cenšamies dzīvot taupīgi, tad "Spasmoil" arī šajā ziņā ļoti iepriecina, jo tas nemaksā daudz un to būs iespējams iegādāties jebkad, kad nepieciešams, salīdzinot ar citiem šāda veida produktiem, kam mēdz būt ne katram pieejamas cenas.

Kopumā esmu apmierināta ar šo pieredzi.

Vitālijs, 23 gadi

Pieteicos "Spasmoil" testam, jo nedēļā vismaz divas trīs reizes ir vēdera aizcietējumi, kas visdrīzāk ir dēļ neveselīgās "ātrās" pārtikas. Ļoti garšo picas, burgeri un tamlīdzīgi ēdieni. Protams, ir arī liekais svars. Ieraugot medicine.lv "Spasmoil" pret vēdera diskomfortu, nolēmu to pamēģināt.

"Spasmoil" ir elementāri lietojams, to ir viegli norīt, kapsula smaržo pēc piparmētras, tomēr, kaut arī neesmu piparmētras cienītāju vidū, smarža nebija tik ļoti spečīga un netraucēja. Lietoju uztura bagātinātāju divas reizes dienā - man bija ērtāk no rīta pirms brokastīm un pirms pusdienām. Ar vienu iepakojumu pietiek 2 nedēļām, ja pieturas pie šāda lietošanas daudzuma dienā. Lietošanas laikā vēdera izeja īpaši problēmas nesagādāja, aizcietējumi divu nedēļu laikā bija tik vienu reizi. Plānoju nopirkt vēl vienu divas kastītes, lai izvērtētu "Spasmoil" ilgtermiņā. Domāju, ka paralēli uztura koriģēšanai tas varētu palīdzēt.

Kitija, 22 gadi

Nolēmu pamēģināt uztura bagātinātāju vēdera diskomfortam "Spasmoil", jo esmu ļoti emocionāla būtne, kurai pārdzīvojumu, spriedzes, stresa brīžos, kas man ir diezgan regulāri pēdējā laikā, pūšas vēders, spiežot uz vēdera sānu daļu. Kad tā jūtos, visi plāni parasti ir vējā un garastāvoklis - nekāds. Ārsts man ieteica padzert antidepresantus, taču savā vecumā es nekam tādam neesmu gatava, ceru, ka pati tikšu galā. Vienīgais, kas man ļoti traucē, ir tā vēdera pūšanās, no kuras gan vēlējos ātrāk atbrīvoties. Jautāju dakterim, vai šis līdzeklis manā gadījumā palīdzēs, un viņš teica, ka varu mēģināt, jo sastāvā ir piparmētras, kuras iesaka vēdera problēmu gadījumos.

Ar vienu "Spasmoil" iepakojumu man pietika 14 dienām, jo dzēru kapsulas divas reizes dienā. Pa virsu dzēru lielu daudzumu ūdens, jo nepatika piparmētru garša mutē.Tāpat nepatika arī atraugas, kas sāka kļūt biežākas pēc kapsulu lietošanas un kam arī bija tāds piparmētru piesitiens. Bet nu nodomāju, ka laikam tā tam jābūtt āpēc neieciklējos uz to.  Vienlaikus vēlos paslavēt ražotājus par šo produktu, jo kaut arī tam ir priekš manis nepatīkamas nianses, tas tomēr man palīdzēja atvieglot pašsajūtu, es krietni retāk mocījos ar vēdera uzpūšanos. Divas nedēļas ir mazs laiks, lai būtu kāds ilgtermiņa efekts, tāpēc noteikti nopirkšu vēl pāris "Spasmoil" kastītes, lai nostabilizētu rezultātu.

Pateicos!

Sigita, 26 gadi

Esmu mēģinājusi dažādus līdzekļus pret vēdesāpēm, smaguma sajūtu un pūšanos, bet neviens kaut kā nav devis to, uz ko biju cerējusi - pretēji "Spasmoil", tas mani patīkami pārsteidza! Testam pieteicos jo jau kopš bērnības mēdz piemeklēt dažādi kuņģa darbības traucējumi. Vēdera sāpju gadījumā parasti dzeru bezrecepšu pretsāpju zāles, bet cīņai ar vēdera uzpūšanos, gāzēm, kuņģa dedzināšanu gan vēl neko neesmu labu atradusi.

"Spasmoil" priekš manis bija jaunums. Tam ir veiksmīgi piemeklēts nosaukums, kas satur gan uztura bagātinātāja pielietojuma mērķi, gan arīdzan rada dabiska sastāva priekšstatu (oil - eļļa). Iepazinos sīkāk ar sastāvu un nolēmu izmēģināt.

Kapsuliņas bija ļoti mazas un tāpēc viegli norijamas, kā arī tām piemīt jauka piparmētru smarža. Kapsulas lietoju pēc nepieciešamības -  pārsvarā, atrodoties darbā, pirms pusdienām, jo tas ir laiks, kad nu galīgi nebūtu vēlams, ka nomoka vēdera problēmas. Šad tad gadījās piemirst iedzert "Spasmoil" -  reizēm paveicās un nekāda diskomforta vēderā pēc pusdienām nebija, bet dažreiz gan vēders bija ļoti uzpūties - nekavējoties dzēru "Spasmoil" ar cerību, ka tas palīdzēs, arī iedzerot to pēc ēšanas.  Cerības "Spasmoil" attaisnoja - pietūkums vēderā mazinājās un varēju brīvāk justies un normāli nobeigt darba dienu. Paturēšu prātā šo uztura bagātinātāju. Paldies!

Ražotājs: SIA "Lotos Pharma"
Adrese: Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
E-pasts: veikals@lotos-pharma.com
Tālrunis: +371 26 002 554

Iegādāties šo un citus "Lotos Pharma" produktus jūs varat internetveikalā www.avemed.lv, kā arī aptiekās visā Latvijā.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Gastroenteroloģija / gremošanas sistēma":

Uzņēmumi nozarē "Gastroenteroloģija / gremošanas sistēma"

"Rehabilitācijas centrs Līgatne", SIA

"Rehabilitācijas centrs Līgatne", SIA

Pirmatnīgas dabas ieskauts Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – veselības atgūšanai un profilaksei, veselīgai atpūtai, garšīgām brīvdabas maltītēm, aktīvai izklaidei un piedzīvojumiem meža takās! Centru ieskauj kupls mežs, kuru caurvij gleznainām ainavām rotātas un dabas dzīvības caurstrāvotas pastaigu takas. Taču lielākā uzņēmuma vērtība ir augsti kvalificētais un pieredzes bagātais personāls, kas strādā multifunkcionālā medicīniskās rehabilitācijas komandā (fizikālās un medicīniskās rehabilitācijas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēds, psihologs, deju terapeits, fizikālās medicīnas un ūdensdziedniecības procedūras, masieri u.c. speciālisti). Centrs ir piemērota ārstēšanās vieta gan pacientiem ar mugurkaula, kaulu locītavau un palielināta svara problēmām, gan psihoemocionālas pārslodzes, gan daudzu citu slimību ārstēšanai un profilaksei.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs "Līgatne": Daba dziedē, bet kopā ar mums – ātrāk!

Rehabilitācijas centrs "Līgatne": Daba dziedē, bet kopā ar mums – ātrāk!

Ja vēlaties relaksēties, uzlabot veselību vai izskatīties vēl skaistāk, tad rehabilitācijas centrs "Līgatne" ir īstā vieta, kur to darīt. Pasakaina daba, profesionāls personāls, medicīniskās tehnoloģijas, viesnīca, ēdināšana, dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas – tas viss ir pie mums!  

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Video

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti Pēteris Apinis, Andrejs Ērglis un Roberts Fūrmanis sirsnīgi uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus par to, ko ikvienam svarīgi atcerēties svētku brīvdienu laikā. Roberts Fūrmanis, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs: "Mums priekšā ir daudz skaistu dienu, siltas, patīkamas dienas, taču es aicinu Latvijas iedzīvotājus šīs dienas nepadarīt par traģēdiju."

Produktu testi

Testa rezultāti: "Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Testa rezultāti: "Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju vēdera disomforta mazināšanai "Spasmoil".

Ekoell ādu attīrošs un atjaunojošs krēms ar sapropeli "Mežezers"

Ekoell ādu attīrošs un atjaunojošs krēms ar sapropeli "Mežezers"

 Jūlijā medicine.lv sadarbībā ar SIA "Ekoell" piedāvā testēt ādu attīrošu un atjaunojošu krēmu ar sapropeli "Mežezers".

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

 Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvāja testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Uzņēmējs runā

SIA Daktera Kuzņecova klīnika "Acu Mikroķirurģijas Centrs" - lāzerkorekcija tālredzībai, lāzerkorekcija tuvredzībai, lāzerkorekcija astigmātismam

lazerkorekcija_talredzibai_lazerkorekcija_tuvredzibai_lazerkorekcija_astigmatismam_Acu_Mikrokirurgijas_Centrs_SIA

Hipermetropija jeb tālredzība (kad nepieciešamas pozitīvas jeb pluss lēcas skaidrākai redzei tuvumā) ir problēma, ar kuru ik dienas pie acu ārsta vēršas liels pacientu skaits. Mūsdienu ārstniecības iespējas, tai skaitā pacientu vidū tik populārā lāzerkorekcija tālredzībai, ļauj efektīvi un droši koriģēt tālredzību atbilstoši pacienta vajadzībām.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 64161915
 2. 26467747
 3. 64161917
 4. 26431450
 5. 64161912
 6. ligatne.rehcentrs@gmail.com

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1700
 • S.900-1600
 • Sv.900-1600
 • MEDICĪNA: P.-Pk. no 8:00-17:00; S.-Sv. no 9:00-16:00

Juridiskie dati

 1. 40003273506
 2. LV40003273506
 3. 20.11.1995
 4. Līgatnes nov., Līgatnes pag., "Skaļupes", LV-4110
 5. 2019

Apraksts

Pirmatnīgas dabas ieskauts Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – veselības atgūšanai un profilaksei, veselīgai atpūtai, garšīgām brīvdabas maltītēm, aktīvai izklaidei un piedzīvojumiem meža takās! Centru ieskauj kupls mežs, kuru caurvij gleznainām ainavām rotātas un dabas dzīvības caurstrāvotas pastaigu takas. Taču lielākā uzņēmuma vērtība ir augsti kvalificētais un pieredzes bagātais personāls, kas strādā multifunkcionālā medicīniskās rehabilitācijas komandā (fizikālās un medicīniskās rehabilitācijas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēds, psihologs, deju terapeits, fizikālās medicīnas un ūdensdziedniecības procedūras, masieri u.c. speciālisti). Centrs ir piemērota ārstēšanās vieta gan pacientiem ar mugurkaula, kaulu locītavau un palielināta svara problēmām, gan psihoemocionālas pārslodzes, gan daudzu citu slimību ārstēšanai un profilaksei. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Rehabilitācijas programmas, rehabilitācijas ārsti, veselības uzlabošanas programmas,
veselības uzlabošana, skaistumkopšanas programmas, ēdināšanas pakalpojumi,
ēdināšana, viesnīcas pakalpojumi, telpas semināriem, telpas konferencēm,
konferenču telpas, ballīšu telpas, telpas ballītēm, telpas svinībām,
telpas vecpuišu ballītei, telpas vecmeitu ballītei, pazemes bunkura apskate,
centrālās nervu sistēmas slimības, centrālās nervu sistēmas
slimības ārstēšana, perifērās nervu sistēmas slimības, perifērās
nervu sistēmas slimību ārstēšana, sirds un asinsvadu sistēmas slimības,
sirds un asinsvadu sistēmas slimību ārstēšana, plaušu slimības,
mugurkaula slimības, locītavu slimības, muskuļu slimības, vielmaiņas traucējumi,
palielināts svars, psihoemocionāla pārslodze, stress, hronisks sāpju sindroms,
rehabilitācija pēc operācijas, ārstu konsultācijas, speciālistu konsultācijas,
rehabilitologs, fizikālās medicīnas ārsts, rehabilitācijas medicīnas ārsts,
internists, funkcionālo speciālistu konsultācijas, nodarbības,
fizioterapeits, ergoterapeits audiologopēds, psihologs, ajūrveida,
podologs, krioterapija, baseins, vingrošana baseinā, arodslimības,
arodslimību ārstēšana, medicīniskā palīdzība rehabilitācija,
rehabilitācija, skaistumkopšana, rehabilitācijas centrs, muguras ārstēšana,
rehabilitalogs, fizioterapeita konsultācijas, muguras masāža,
zemūdens masāža, dūņas, dūņu aplikācijas, pērļu vannas,
nūjošana, kaulu locītavu ārstēšana, muskuļu slimību ārstēšana,
cīpslu traumu ārstēšana, artrozes, artrīti, kāju vannas, roku vannas,
rehabilitācija pēc insulta, insults, pēc miokarda infarkta, rehabilitācija
pēc miokarda infarkta, valsts apmaksāta programma, sirds un asinsvadu,
slimību ārstēšana, pēc sirds operācijām, paaugstināta asinsspiediena
ārstēšana, palielināta cukura līmeņa ārstēšana, palielināta
svara ārstēšanai, vielmaiņas uzlabošana, elektrokardiogramma,
enerģijas atjaunošana, pacienti ar izsīkuma sindromu, ajūrvēda,
Leilani masāža, karsto akmeņu terapija, apkakles masāža, krustu masāža,
pēdu masāža, augšstilbu masāža, plaukstu masāža, apakšdelmu masāža,
masāža, ārstnieciskā vingrošana, vingrošana fizioterapeita pavadībā,
SPA, SPA programmas, medicīniskās SPA atpūtas programmas ikvienam,
pirts, pirtis, pirts rituāli, pirts kopā ar pirtnieku, zāļu tējas,
zāļu tēju kūres, sulas, sulu kūres, sauna, SPA diviem, Spa nedēļas nogalei,
medicīniskā atpūtas programma dāmām, medicīnas tūrisms, cirkulārā duša,
riteņbraukšana, distanču slēpošana, kalnu slēpošana, slēpošanas kalns Līgatnē,
telpas svētkiem, telpas atpūtai, telpas banketiem, banketu telpas,
relaksācijai, telpas relaksācijai, svētku galdu klāšana, aukstais galds,
siltais galds, galdu klāšana, konditoreja, tortes, semināru telpas,
teipošana, pīlings, skrubis, sejas ādas attīrīšana, jūras sāls,
vannas skaistumkopšana, vannas procedūras, manikīrs, pedikīrs,
dāvanu kartes, ekskursijas, tūrisms, padomju laika slepenais bunkurs,
ballīte slepenajā bunkurā, realitātes spēle Objekts X, Gaujas Nacionālais parks,
Pastaigu takas, velomaršuti, futbols, volejbols, basketbols, pikniku vietas,
ragavu noma, Vidzeme, Latvia, Cēsis, Valmiera, Limbaži, Madona,
Valka, Smiltene, Gulbene, Balvi, Līgatne, Latvija, Baltija, Rīgas rajons,
Sigulda, viesnīca, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts,
fizioterapija, profesionālitāte, profesionāla palīdzība, uzticama palīdzība,
uzticami speciālisti.
Vairāk

Foto 6

"Rehabilitācijas centrs Līgatne", rehabilitācija, fizioterapija
"Rehabilitācijas centrs Līgatne", rehabilitācija, fizioterapija
"Rehabilitācijas centrs Līgatne", rehabilitācija, fizioterapija
"Rehabilitācijas centrs Līgatne", rehabilitācija, fizioterapija
"Rehabilitācijas centrs Līgatne", rehabilitācija, fizioterapija
"Rehabilitācijas centrs Līgatne", rehabilitācija, fizioterapija

Mājas lapa internetā