medicine.lv skaitļos

Lietotāji online486
Aktīvie uzņēmumi12826
Nozares raksti1594
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

Autors: soluroduo
Autors: soluroduo

Marina, 40 gadi

Vēlējos izmēģināt Soluro® DUO, jo tas ir vietējā uzņēmuma ražojums, turklāt mana imunitāte ir novājināta, līdz ar to pirms peldsezonas atklāšanas vēlējos stiprināt urīnceļu veselību. Piesaistīja arī produkta pievilcīgais un gaumīgais iepakojums.

Kapsulas ir vienkārši lietojamas, bez smaržas un garšas, lietoju tās, kā norādīts instrukcijā. Tā kā uztura bagātinātāju lietoju profilaktiski, turklāt neesmu lietojusi vēl pilnu kursu, tad grūti spriest par efektu, taču ir vismaz drošības sajūta, ka esmu parūpējusies par savu veselību. Domāju, ka iegādāšos vēl vienu iepakojumu, lai nostiprinātu efektu.

Paldies "Solepharm Pharmaceuticals" un Medicine.lv, ka devāt iespēju izmēģināt noderīgu produktu!

Lauma, 46 gadi

Pieteicos testam, jo nesen kā pabeidzu antibiotiku kursu, bet antibiotikas nogalina visas labās baktērijas, līdz ar to vēlējos bagātināt savu uzturu un stiprināt organismu – lietoju "Soluro" paralēli citiem uztura bagātinātājiem. Mani arī nomocīja bieža sajūta, ka vajag uz tualeti, kas bija maldinoša un sagādāja ikdienā neērtības, tāpēc nolēmu, ka šis produkts man varētu nākt par labu. Mani uzrunāja produkta  dabīgais sastāvs, kurā ietilpst dzērveņu ekstrakts, jo dzērvenēm patiešām piemīt daudz vērtīgu īpašību. Jāatzīst, ka arī košais iepakojums zemapziņā nostrādāja un pamudināja pieteikties testam.

"Soluro" ir lietošanā ērts, divu kapsulu lietošana vienu reiz dienā nekādas neērtības nesagādāja, turklāt kapsulām nav nekādas smaržas, kas dažkārt, lietojot dažādus vitamīnus, medikamentus, padara šo procesu nepatīkamu. "Soluro" kapsulas lietoju vienu reizi dienā, no rītiem pēc brokastīm. Jāsaka, ka, iepakojumam tuvojoties uz beigām, jutu uzlabojumus. Problēma, kuras dēļ pieteicos šim testam, sāka mazināties. Tāpēc paldies par šo iespēju, turpmāk zināšu, ka šis uztura bagātinātājs palīdz, un nepieciešamības gadījumā to izvēlēšos.

Krista, 51 gads

"Soluro DUO" ieteica izmēģināt mana ģimenes ārste, pārzinot manu veselības vēsturi, turklāt arī pati zinu par dzērveņu labvēlīgo ietekmi uz organismu. Tā kā produkts ir dabīgs, ilgi nedomājot pieteicos šim testam.

Iepakojuma lielums ir pieņemams, turklāt līdzi to ņemt ārpus mājas nebija nepieciešamības, lietoju kapsulas tikai mājās. Uzskatu, ka pie vizuālā noformējuma varētu ar laiku piestrādāt, lai uzreiz būtu saprotams, ka produkts satur augstas koncentrācijas dzērveņu ekstraktu – domāju, ka dzērvenes daudziem asociējas ar efektivitāti dažādu veselības likstu profilaksei un ārstēšanai.

Produkta lietošana bija ērta, lietoju to profilaktiskos nolūkos saskaņā ar norādījumiem -  vienu reizi dienā. Kapsulu lietošanas laikā pašsajūta bija laba, taču nevaru spriest par efektu, tā kā man nav urīnceļu infekcijas un produktu lietoju profilaksei.

Mairita, 43 gadi

Pieteicos medicine.lv testēt uztura bagātinātāju "Soluro DUO" ar D-mannozi urīnceļu veselībai, jo vispirms mani uzrunāja raksts medicine.lv "Ko darīt, ja ir akūts urīnpūšļa iekaisums? " Iepazīstoties ar plašāku informāciju par šo problēmu un izpētot testam piedāvātā produkta dabīgo sastāvu, uzreiz pieteicos uz testēšanu, turklāt  man bija parādījušies pirmie simptomi urīnceļu iekaisumam, kas man mēdz rasties vairākas reizes gadā. Iepriekšējo urīnceļu iekaisumu biju ielaidusi un nācās lietot antibiotikas, tāpēc šoreiz pie pirmajiem nepatīkamajiem simptomiem sāku lietot "Soluro DUO" uztura bagātinātāju.

Lietoju, kā ieteikts, vienu sarkano un vienu balto kapsulu no rīta. Mani patīkami pārsteidza, ka jau nākamajā dienā jutos daudz labāk, un iekaisums pēc pāris dienām samazinājās. Lietojot šo uztura bagātinātāju 2 nedēļas, visi urīnceļu iekaisuma nepatīkamie simptomi bija pazuduši. Jāatzīst, ka no visiem iepriekš lietotajiem līdzekļiem "Soluro DUO" bija visefektīvākais. Man ir ļoti svarīgi, ka tas ir dabīgs produkts, uzrunāja arī, ka tas ir ražots tepat, Latvijā. Ja tomēr atkal radīsies urīnceļu  iekaisums, tad noteikti lietošu šo uztura bagātinātāju. Paldies par šo brīnišķīgo produktu!

Alda, 60 gadi

Pieteicos izmēģināt uztura bagātinātāju "Soluro", jo bieži apaukstēju urīnceļus. Manuprāt, arī iepakojuma dizains izvēlēts veiksmīgs, jo piesaistīja manu uzmanību, aplūkojot medicine.lv portālu. Turklāt, izlasot sīkāku informāciju, ka uztura bagātinātājs satur dabīgas vielas – dzērveņu ekstraktu lielā koncentrācijā, sapratu, ka ir vērts pamēģināt.

Produktam ir labi pārdomāta vienas dienas deva, jo nav jālieto vairākas reizes dienā. Kapsulas ir viegli norijamas, uzdzerot glāzi ūdens. Lietojot šo uztura bagātinātāju, jau pēc pāris stundām sapratu, ka tas dod kādu efektu, jo bija biežāka urinēšana, arī iekaisuma pazīmes pārgāja ātrāk nekā parasti. Noteikti iesaku uztura bagātinātāju "Soluro" urīnceļu iekaisumu gadījumos!

Baiba, 44 gadi

Nolēmu izmēģināt "Soluro Duo", jo tas ir dzērvenes saturošs preparāts, kā arī tam ir skaists un uzrunājošs iepakojums. Uzticību viesa arī tas, ka uztura bagātinātājs ražots Latvijā, bet es esmu no tiem, kas atbalsta vietējos ražotājus. Turklāt ar savu imunitāti lepoties nevaru, līdz ar to izlēmu, ka nenāktu par sliktu kādu laiku palietot šo uztura bagātinātāju, ņemot vērā arī to, ka ir jāsagatavo organisms peldēšanās sezonai, kad ļoti ātri var saķert kādu infekciju.

Lietošana grūtības nesagādāja, uztura bagātinātāju dzēru katru rītu pirms brokastīm. Kamēr lietoju "Soluro", pašsajūta bija labāka nekā pirms tam, tāpēc turpināšu lietot to arī turpmāk profilaksei. Paldies!

Aiga, 35 gadi

Pieteicos šī uztura bagātinātāja testēšanai, jo ginekologs manu slikto urīna analīžu dēļ ieteica palietot kādu uztura bagātinātāju urīnceļiem. Kopumā lietoju "Soluro" vienu mēnesi, reizi dienā. Neesmu gan vēl veikusi atkārtotas urīna analīzes, tāpēc par efektu neko teikt nevaru, taču jūtos es labi. Vairs nav arī izteikts diskomforts pēc tualetes apmeklējuma.

Iepakojums arī ir skaists un parocīgs, tāpēc, nakšņojot ārpus mājas nebija problēmas to paņemt līdzi. Arī lietošana ir ērta, kapsulas nav lielas, tāpēc ir viegli norijamas.

Kopumā esmu apmierināta, tāpēc turpināšu lietot šo uztura bagātinātāju arī turpmāk. Paldies!

Kaija, 30 gadi

Ik pa laikam, neregulāri, izjūtu diskomfortu – reizēm ir sajūta, ka vajag uz tualeti, taču aizejot saprotu, ka vajadzības tomēr nav. Tāpat arī pēc urinēšanas mēdz būt nepatīkama sajūta – it kā vajadzētu vēl. Tā parasti turpinās kādu pusstundu un tad pāriet. Tā kā šīs sajūtas nav regulāras, tad tām īpašu vērību nepievērsu. Skatoties medicine.lv portālu, ik pa laikam uzmetu aci uz produktu testiem. Ieraudzīju košo "Soluro" iepakojumu, un tas mani ieinteresēja. Kad iepazinos ar informāciju par šo produktu, tai skaitā arī "Soluro" mājaslapā, sapratu, ka man tas varētu būt noderīgs manu sūdzību dēļ, tāpēc pieteicos.

Lietoju "Soluro" 3 nedēļas, parasti vakaros pēc darba. Jāatzīst, ka šo nedēļu laikā ne reizi neizjutu iepriekš minēto diskomfortu, bet grūti spriest, vai tas ir pateicoties tieši šim uztura bagātinātājam. Parasti vismaz reizi vai divas mēnesī šādas sajūtas piemeklēja, bet pagaidām to nav bijis, tāpēc, iespējams, ka uztura bagātinātājs ir līdzējis. Apsveru domu palietot to vēl kādu laiku, lai saprastu ilgtermiņā tā efektivitāti. Paldies, ka iepazīstinājāt ar šo produktu!

Brigita, 33 gadi

Produkta "Soluro" testu medicine.lv pamanīju ļoti laicīgi! Pāris dienas pirms tam ar draudzenēm izlēmām atklāt peldēšanās sezonu un izpeldējāmies laukos, netālu esošajā ezerā. Jau uz vakarpusi jutu tādu kā dedzināšanu urinējot, kā arī visu laiku bija "jāskraida" uz tualeti, jo bija sajūta, ka vajag, taču izrādījās, ka tomēr nevajag. Pie ģimenes ārsta negribēju iet, jo neuzskatu viņu par labu profesionāli, tāpēc cerēju, ka varbūt tas pāries pats no sevis. Pagaidīju dažas dienas, bet šīs sajūtas nemazinājās. Tad ieraudzīju, ka ir izsludināts produkta "Soluro" tests, un nekavējoties pieteicos.

Uztura bagātinātāju kopā lietoju 4 nedēļas, taču uzlabojumus jutu jau pēc pāris dienām, kas krietni uzlaboja manu garastāvokli, jo līdz tam darbā jutos ļoti neērti. Turpināšu lietot šo līdzekli tik ilgi, kamēr būšu pārliecināta, ka man nekas vairs nekaiš – drošības pēc nodošu arī analīzes! Paldies par tik aktuālo produkta testēšanas iespēju!

Laura, 36 gadi

Pieteicos testēt "Soluro DUO", jo maija sākumā biju nodot urīna analīzes, un tās neko labu neuzrādīja. Sākās viss ar to, ka biju apaukstējusies pēc tam, kad vēsā laikā rušinājos pa dārzu. Ģimenes ārste lika palietot vitamīnus un uztura bagātinātājus, lai uzlabotu situāciju. Pēc laiciņa ieraudzīju, ka ir iespējams izmēģināt bez maksas šo uztura bagātinātāju, un nosūtīju pieteikumu, par cik manā gadījumā tas bija ļoti nepieciešams.

Uztura bagātinātāju "Soluro DUO" lietoju vienu mēnesi, katru dienu pa abām kapsulām, tikai dažādos laikos darba grafika dēļ. Lietošana nebija sarežģīta, kapsulas ir nelielas un vienkārši norijamas, uzdzerot ūdeni. Pagaidām nevaru droši apgalvot, ka šis uztura bagātinātājs ir palīdzējis, jo neesmu atkārtoti nodevusi analīzes, bet katrā ziņā pašsajūta gan ir kļuvusi labāka. Paldies!

Vineta, 28 gadi

Mani vienmēr interesē iespēja bez maksas izmēģināt kādus produktus, arī šī reize nebija izņēmums. Palasot informāciju par uztura bagātinātāju mājaslapā, sapratu, ka tas varētu būt man piemērots, jo ir aktīva dzimumdzīve. Drošības pēc pakonsultējos arī ar savu ginekoloģi, kas apstiprināja, ka man nenāktu par ļaunu to profilaktiski palietot.

Saņemt produktu testēšanai bija patīkami, jo tam ir skaists un gaumīgs iepakojums. Lietošanā pieturējos pie norādījumiem un lietoju kapsulas katru dienu, vienu reizi dienā, visbiežāk pusdienlaikā. Tā kā šo uztura bagātinātāju lietoju profilaktiski, grūti novērtēt ir tā efektu, vienīgi iekšēji jutos tāda kā pasargātāka. Cerams, ka nesaskaršos ar urīnceļu iekaisumu, bet, ja tā tomēr kādreiz notiks, iespējams, pamēģināšu šo produktu vēlreiz, lai izvērtētu, cik tas efektīvs, par cik jau esmu ar šo uztura bagātinātāju iepazinusies.

Paldies!

Sandra, 55 gadi

Man iespēja izmēģināt "Soluro DUO" bija ļoti aktuāla, jo teju katru vasaru piemeklē urīnceļu iekaisums (vāja imunitāte, kā skaidroja ģimenes ārsts). Iekaisums rada patiešām nepatīkamas sajūtas, tāpēc vēlējos jau laikus sevi no tām paglābt, palietojot profilaktiski uztura bagātinātāju "Soluro". Turklāt uzticos pašmāju ražotājiem, kuru produkti vienmēr izrādījušies efektīvi.

"Soluro" lietoju reizi dienā, divas nedēļas, nekādu neērtību ar lietošanu nebija. Kapsulas ir standarta lielumā, bez smaržas. Atzinīgi novērtēju produkta dizainu, vienkāršs, bet tai pat laikā piesaista uzmanību.

Diemžēl nevaru komentēt, cik šis uztura bagātinātājs bija iedarbīgs, taču esmu pārliecināta, ka tas noteikti spēj palīdzēt pie urīnceļu iekaisumiem, jo tam ir labs un dabīgs sastāvs, kur ietilpst arī tik slavenās dzērvenes, ko iesaka pie saaukstēšanās.

Paldies!

Kate, 29 gadi

Esmu grūtniecības 5. mēnesī, un man kā grūtniecei ginekoloģe ieteica palietot kādus vitamīnus un uztura bagātinātājus labsajūtai un organisma stiprināšanai, turklāt man uznāk periodi, kad ir bieža vajadzība urinēt. Tāpēc, ieraugot medicine.lv produkta testu "Soluro DUO", jautāju ginekoloģes viedokli – vai man šāds produkts būtu ieteicams, un viņa teica, lai droši to lietoju, ka tas noteikti nākšot tikai par labu.

Pēc nedēļu ilgas "Soluro" lietošanas biežā urinēšana vairs nebija tik bieža, kas ļoti priecēja, jo šāds simptoms ir ļoti nepatīkams un nogurdinošs. Savukārt, izlietojot visu iepakojumu un pagaidot vēl kādu laiciņu, sapratu, ka problēma vairs jau kādu laiku nav manīta, tātad secinājums – uztura bagātinātājs "Soluro DUO" nodrošina gaidīto efektu!

Mīļš paldies ražotājam un medicine.lv!

Tīna, 25 gadi

Paldies medicine.lv un "Solepharm Pharmaceuticals"! Testam piedāvātais produkts ir patiesi labs! Mana problēma bija urīnceļu infekcija, ko, kā ginekoloģe skaidroja, veicinājusi mana intensīvā seksuālā dzīve ar draugu. Uzsvēršu, ka problēma BIJA, un, pateicoties tam, ka palietoju šo uztura bagātinātāju, protams, kopā ar dakteres izrakstītajām zālēm, izdevās ātri atbrīvoties no visiem nepatīkamajiem simptomiem un atgriezties ierastajā dzīvē! Profilaksei iegādājos vēl vienu iepakojumu, ko šobrīd turpinu lietot. Lietošana nekādas grūtības nesagādā, tāpēc esmu apmierināta! Paldies vēlreiz!

Mairita, 34 gadi

Maija vidū man tika konstatēts akūts nekomplicēts cistīts, jo biju ievērojusi, ka urinējot izdalās arī asinis, par ko ļoti sabijos un nekavējoties konsultējos ar savu ginekoloģi, kas pēc manis apskates un iztaujāšanas noteica šo diagnozi. Izrakstīja man zāles un ieteica paralēli lietot arī dzērvenes vai tās saturošus uztura bagātinātājus. Tā kā uz to brīdi man bija finansiālas problēmas, visu uzreiz nopirkt nevarēju, iegādājos tikai zāles. Tāpēc biju ļoti priecīga un patīkami pārsteigta, kad ieraudzīju, ka medicine.lv tieši piedāvā izmēģināt man vajadzīgu uztura bagātinātāju!

Palietojot to aptuveni 3-4 dienas kopā ar zālēm, briesmīgie cistīta simptomi kļuva jau krietni paciešamāki. Atzīšu, ka, kamēr lietoju tikai zāles, jutos nedaudz sliktāk nekā ar šo uztura bagātinātāju, bet varbūt tās ir tikai manas iedomas vai sagadīšanās, to ir grūti tā 100% pateikt.

Esmu ļoti apmierināta, jo man beidzot ir izdevies izveseļoties un domāju, ka lielā mērā tas ir arī pateicoties "Soluro". Noteikti to nepieciešamības gadījumā iegādāšos atkārtoti (bet, cerams, nebūs tāda vajadzība), kā arī ieteikšu ģimenei, paziņām un draugiem! Paldies!

Evija, 31 gads

Pieteicos testēt SOLURO DUO, jo, var teikt, katra saaukstēšanās man rezultējas ar cistītu, arī imunitāti nepieciešams spēcināt, jo saaukstēšanās mani piemeklē diezgan bieži, īpaši šogad. Daktere jau bija man rekomendējusi palietot vitamīnus un pārskatīt arī savu uzturu un dzīvesveidu (tas man tāds pasīvs), taču līdz šim esmu ieviesusi pagaidām tikai nelielas izmaiņas uzturā – daudz ēdu ogas, augļus, dārzeņus. Un tagad arī SOLURO uztura bagātinātāju.

Iepriekš gan par šādu produktu nebiju neko dzirdējusi, pamanīju produkta testu, pateicoties košajam iepakojumam – mani vienmēr pirmās uzrunā krāsas. Dizains ir skaists.

Lietošana bija ļoti vienkārša, dzēru kapsulas katru rītu, līdz iepakojums beidzās. Esmu uz priekšdienām nopirkusi vēl divus iepakojumus, lai ilgstošāk palietotu to profilaksei un pavērotu, vai būs kādas izmaiņas. Protams, vislabāk gan iepriekš būtu bijis nodot analīzes, lai pēc uztura bagātinātāja lietošanas varētu salīdzināt, taču man diemžēl nebija tādas izdevības. Turpināšu lietot šo produktu un vērot savu veselību! Paldies!

Irina, 28 gadi

SOLURO DUO testam pieteicos, saskaņojot to ar savu ginekoloģi. Gaidu bērniņu, mums ir jau 3 mēnesīši. Tomēr prieku par grūtniecību nobojāja problēmas ar urīnpūsli, kas grūtniecēm, cik saprotu, ir izplatīta parādība diemžēl. Bieža urinēšana, bieža sajūta, ka vajag uz tualeti, bet rezultātā nekas neiznāk, un visi pārējie simptomi, kas liek justies drausmīgi... Tā kā nevēlējos lietot nekādus medikamentus grūtniecības laikā, ar ginekoloģi izrunājām, ka mēģināsim sākumā bez tiem – palietojot vairāk vitamīnus, vitamīniem un minerālvielām bagātus produktus, tējiņas u. tml. Ieraugot produktu testu medicine.lv portālā, uzreiz apjautājos savai ārstei, vai to drīkst lietot, un viņa atbalstīja.

SOLURO palietoju aptuveni nedēļu vai pusotru, kā norādīts instrukcijā. Nezinu, kas man īsti palīdzēja – uztura bagātinātājs vai viss uzturs un vitamīni kopā, bet visi simptomi ir pārgājuši, jūtu neizsakāmu atvieglojumu! Protams, neskatoties uz to, ka sūdzības pārgāja, izlietoju visu iepakojumu un drošības pēc aizgāju nopirkt vēl vienu, jo nevēlos, lai kas tāds atkārtotos! Arī cena ir pat ļoti pieņemama, tā kā domāju, ka to varēs atļauties vairums, kam tas nepieciešams! Iesaku!

Rita, 42 gadi

Pieteicos SOLURO testam, jo vēlējos profilaktiskos nolūkos parūpēties par urīnceļu veselību pirms peldsezonas, par cik tas ir laiks, kad visbiežāk šī saslimšana piemeklē. Ļoti patīk arī iepakojuma modernais dizains.

Kapsulas lietoju pa divām vienu reizi dienā, uzdzerot vienu glāzi ūdens, kā teikts lietošanas norādījumos. Iepakojumā ir 30 tabletes, ar kurām pietiek 15 dienām. Domāju, ka profilaktiskos nolūkos uztura bagātinātāji ir jālieto ilgstošāk, tāpēc šobrīd turpinu lietot jau otro iepakojumu. Cena pilnībā apmierina, turklāt, runājot par veselību, naudu žēlot nevajadzētu. Novērtēt tā efektivitāti nevarēšu, jo nekādu sūdzību, paldies Dievam, nebija, taču esmu pārliecināta, ka ilgtermiņā šis uztura bagātinātājs nāks par labu. Paldies!

Luīza, 30 gadi

Regulāri apmeklēju medicine.lv portālu, jo tajā vienmēr atrodu noderīgu informāciju, tai skaitā bieži vien uzrunā produktu testi. Šoreiz ieraudzīju sarkanbalto SOLURO iepakojumu – uztura bagātinātāju urīnceļiem. Lai arī man problēmu ar urīnceļiem šobrīd nav, bet ir pāris reizes tādas bijušas, nodomāju – kāpēc nepamēģināt? Piezvanīju arī savam ģimenes ārstam, kas teica, ka profilaktiski varu to padzert, tā kā iepriekš jau esmu pie viņa vērsusies ar urīnceļu iekaisumu.

Protams, uztura bagātinātāja SOLURO lietošanā pieturējos pie norādījumiem un lietoju kapsulas 1 reizi dienā pēc ēšanas, bagātīgi uzdzerot ūdeni. Kapsulas ir viegli norijamas, kā arī nav jūtama nekāda specifiska smarža, kas lietošanu padara ērtāku.

Uzticos Latvijas farmācijas uzņēmumiem, kuru ražojumi nekad nav pievīluši, tāpēc paļaujos, ka arī šis uztura bagātinātājs izdarīs savu uzdevumu, labvēlīgi iedarbojoties uz urīnceļiem. Šobrīd, protams, par efektivitāti neko teikt nevaru. Tomēr, ņemot vērā, ka sastāvā ir dzērvenes, domāju, ka "Soluro" ir efektīvs.

Paldies!

Natālija, 23 gadi

"Soluro" testam pieteicos, lai iedotu to izmēģināt savai mammai, kura tobrīd sūdzējās par diskomfortu urīnceļu apvidū, vairāk nomocīja jeb, drīzāk, kaitināja biežā vajadzība iet uz tualeti. Tobrīd pie ārsta-urologa viņa netika, jo bija garas rindas, tāpēc bija kaut kas jādara, lai justos labāk.

Mamma lietoja uztura bagātinātāju SOLURO DUO aptuveni 5 dienas, kad jau sajuta pirmos uzlabojumus. Arī es biju laimīga, ka varēju viņai palīdzēt sajusties labāk. :) Savukārt pēc divām nedēļām vajadzība pēc ārsta apmeklējuma jau tika aizmirsta, jo visi simptomi bija izzuduši. Mamma domā, ka, iespējams, viņa nebija tik ļoti ielaidusi šo problēmu, tāpēc arī ātri izdevās no sūdzībām atbrīvoties. Lai nu kā – paldies par iespēju izmēģināt! No mums abām! :)

Iegādāties šo un citus "Solepharm Pharmaceuticals" produktus jūs varat internetveikalā www.avemed.lv, kā arī aptiekās visā Latvijā.

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Āda kā spogulis. 7 izplatītas ādas problēmas un to cēloņi

Āda kā spogulis. 7 izplatītas ādas problēmas un to cēloņi

Āda atspoguļo daudzu organismā notiekošo procesu izpausmes, īpaši pavasarī, jo ziemas sezonā ne vienmēr izdodas pilnvērtīgi parūpēties par sevi un savu ķermeni. Sekas pamazām sakrājas un parāda savu īsto "seju". Uzzināsim par anti-age medicīnas ārsta-kosmetologa-nutriciologa rekomendācijām 7 populārāko ādas problēmu novēršanai!

Aktuālie piedāvājumi

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Apjukt sejas kopšanas līdzekļu piedāvājumā šobrīd ir vieglāk nekā jebkad. Mārketinga saukļu un zīmolu solījumu džungļos izdarīt pareizās izvēles, nekaitējot savai ādai un vienlaikus nepārmaksājot par ādas kopšanas līdzekļiem, ir izaicinājums. Uzzināsim, kāpēc izvēlēties dabiska sastāva ādas kopšanas līdzekļus un kas jāzina, tos izvēloties?

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Pavasaris ienes ne vien vairāk saules gaismas, bet arī lielāku motivāciju pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ir būtiski piedomāt, kā atsākam šīs fiziskās aktivitātes – skriešanu, nūjošanu, soļošanu u.c. Fizioterapeite Aiga Korpa dalās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā ikvienam aktīvas dzīves piekritējam. 

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Francijas ražotāja Biocyte Prebiotiskā sejas maska

Francijas ražotāja Biocyte Prebiotiskā sejas maska

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt Prebiotisko sejas masku.

RUUTe sejas krēms un serums ar peptīdiem – kad daba un zinātne satiekas vienkopus

RUUTe sejas krēms un serums ar peptīdiem – kad daba un zinātne satiekas vienkopus

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar Ineses Vasiļevskas veidoto zīmolu RUUTe® piedāvā testēt dienas krēmu un koncentrētu serumu ar peptīdiem.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.