medicine.lv skaitļos

Lietotāji online102
Aktīvie uzņēmumi12794
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA WOOM piedāvāja testēt zobu pastu ļoti jutīgiem zobiem WOOM SENSITIVE +.

Alise, 35 gadi

Man kopš bērnības ir ļoti slikti zobi. Agri zaudēju piena zobus un tagad gandrīz katrs zobs ir vairākas reizes labots. Papildus tam zobi ir ļoti jutīgi. Sajūta ir, ka jutīgs ir gan pats zobs, gan žoklis ap zobu. It sevišķi, kad mainās temperatūra, viss paliek ļoti sāpīgs. Visgrūtāk ir ziemā. Kad ienāku siltā telpā un ja vēl uzreiz iedzeru karstu dzērienu, tad ir traki. Tāpēc nolēmu pamēģināt jauno zobu pastu Woom, jo tā atbilst manām prasībām.

Iepakojums ir ērts un parocīgs, kā jau visas zobu pastu tūbiņas. Zobu pasta smaržo pēc piparmētrām – mazliet ne tāda smarža, kā man patīk, bet ir labi. Konsistence – līdzīga kā citām zobu pastām. Kad tīru zobus, īpašu atšķirību nejūtu.

Banner 280x280

Izmaiņas pamanīju ap sesto dienu. Zobiem pazuda tā aukstuma sajūta, kas izraisa jutīgumu. Mazāka ir kairinājuma sajūta, bet pavisam tā vēl nepazuda. Arī smaganas vairs nav tik apsārtušas, kā iepriekš. Rekomendēju šo zobu pastu īpaši jutīgiem zobiem, to tīrīšanai un profilaksei.

Paldies!

Katrīna, 23 gadi

Jaunā zobu pasta Woom ieinteresēja, pirmkārt, dēļ modernā iepakojuma.

Lietoju daudz pastas ļoti jutīgiem zobiem – dažas ir labas, citas nē. Man ir svarīgi, lai zobu pasta nesatur saldinātājus, kuri izraisa kariesu. Man ir ļoti jutīgas smaganas un kaulu daļa zem smaganām. Šī pasta satur ksilītu, kurš neizraisa papildu kariesu un pēc tīrīšanas atstāj mutes dobumā patīkami svaigu garšu ļoti ilgu laiku. Ar to pirmajā dienā šī zobu pasta ļoti atšķīrās no līdzīgām pastām. Papildus tam  tas daudz labāk noņem aplikumu un ilgstoši tie vairs neveidojas. Jutīgums pazuda pēc apmēram 10 dienām, katru dienu lietojot pastu divas reizes dienā, rītā un vakarā. Iesaku WOOM SENSITIVE + zobu pastu ikdienas lietošanai ļoti jutīgiem zobiem!

Zane, 30 gadi

Ir mēģinātas ļoti daudzas līdzīgas zobu pastas un parasti tās sola ātru un iedarbīgu efektu. Ieraugot portālā aicinājumu izmēģināt WOOM, tūlīt pieteicos, jo arī man ir ļoti jutīgi zobi kopš pusaudža gadiem/ pārejas vecuma, un nekas nav mainījies arī tagad, 30 gados. Zobu jutīgums ir ļoti traucējošs ikdienā un lietojot dažādu sastāvu un temperatūru ēdienu. Reakcijas brīdī ir tādas asas sāpes, kuras ātri ir redzamas sejā. Tādēļ bieži meklēju jaunus produktus, kuri man varētu šajā zobu jutīgumā kaut kā palīdzēt.

Man patīk WOOM modernais, matētais iepakojums, vieglā zobupastas smarža un ne pārāk spēcīgā garša. Tīrot zobus, jutu, ka arī aplikums ātrāk noņemas, un pēc skalošanas bija jūtama ļoti svaiga sajūta mutes dobumā. Zobu jutīgums ar laiku, apmēram pēc trim dienām, palika izteikti mazāks, it sevišķi pie karstiem dzērieniem. Šis ir ļoti labs līdzeklis, lai tiktu galā ikdienā ar ļoti jutīgiem zobiem. Noteikti iesaku!

Jana, 25 gadi

Pēc Paulas Freimanes ieteikuma  Instagramā  sāku interesēties par WOOM produkciju un ļoti vēlējos izmēģināt WOOM Sensitive zobu pastu.  Portālā medicine.lv ieraudzīju piedāvājumu, ka var pieteikties uz produktu testu – ļoti sapriecājos un uzreiz arī tam pieteicos, jo, par cik man ir jutīgi zobi, galvenokārt meklēju zobu pastu jutīgiem zobiem.

Man ļoti patika WOOM Sensitive zobu pastas pēcefekts. Mutē tiešām ilgi paliek svaiguma sajūta un jau pēc pāris dienu lietošanas bija sajūta, ka smaganas un zobi ir mazāk jutīgi. Kā arī zobupastai ir ļoti patīkama, svaiga garša.

Noteikti turpināšu lietot šo zobu pastu un ar pārliecību to varu ieteikt lietot tiem cilvēkiem, kam ir jutīgi zobi. Vienīgā piebilde – šo zobu pastu nedrīkst lietot mazi bērni.

Gita, 32 gadi

Zobu pastu WOOM man rekomendēja kolēģe, tāpēc izmantoju medicine.lv piedāvāto iespēju to pamēģināt.

Vispirms jau patīk zobu pastas vizuālais noformējums – tas ir uzrunājošs tieši ar savu vienkāršību un uzsvērtu galveno uzdevumu. Iespējams, "gaisīgāks" jeb "Maigāks" lillā tonis būtu vairāk atbilstošs nosaukumam SENSITIVE un pašas zobu pastas garšai, krāsai.

WOOM lietošana bija ērta līdz pat pēdējai lietošanas reizei. Lietoju to divas reizes dienā. Zobu pasta pārsteidza ar jauko aromātu un krāsu, kas arī atspoguļo tās vērtību – rūpes par jutīgiem zobiem. Bija patīkami atvērt tūbiņu un veikt regulāro zobu tīrīšanas rituālu. J

Lietošanas laikā zobu jutīguma mazināšanas efektu nepaspēju sajust, bet, iespējams, tāpēc, ka tā nav tik izteikta nepieciešamība ikdienā. Tomēr dēļ patīkamā aromāta un garšas, kā arī maigās konsistences izmantotu šo zobu pastu atkārtoti. Paldies!

Kristīne, 29 gadi

Pieteicos  WOOM SENSITIVE +  zobu pastas izmēģināšanai, jo jau ilgāku laiku man parādījusies izteikta zobu jutība, īpaši reaģējot uz krasām ēdiena/dzēriena temperatūras svārstībām. Nejauši pamanīju medicine.lv lapā piedāvājumu izmēģināt jaunu, Latvijā neredzētu zobu pastu, kas paredzēta tieši šādai problēmai, un nolēmu pieteikties un pamēģināt.

Tiklīdz saņēmu savu izmēģinājuma produktu, iepazinos arī ar produkta sastāvu. Priecē, ka zobu pasta nesatur nātrija laurilsulfātu, un sastāvs kopumā man likās labs.

Ļoti patika zobu pastas iepakojums, vizuāli gaumīgi noformēta gan kastīte, gan tūbiņa. Man ļoti patīk piesātinātas krāsas un šim iesaiņojumam izvēlētā violetā krāsa priecēja acis. Iepakojums ir klasisks kā jau zobu pastām un tādēļ lietošanai ērts, pierasts. Tūbiņa ir liela (75 ml) un šķiet, pietiks vēl ilgam laikam.

Patika, ka zobu pastai nebija specifiski nepatīkama garša, nedz arī uzbāzīga piparmētru/eikalipta garša/aromāts, kāds piemīt daudzām zobu pastām, līdz ar to nebija lieka kairinājuma. Zobu pasta "garšoja" svaigi, tomēr ne uzbāzīgi, nedaudz saldi. Pēc konsistences zobu pasta likās želejveida, krāsa maiga, nav spilgti balta, nedz indīgi zaļa vai zila. Svaiguma sajūta elpai saglabājas pietiekami ilgi (vismaz līdz nākamajai kafijas krūzei noteikti).

Zobu pastu lietoju katru rītu un vakaru, kā norādīts – pēc ēšanas. Jutīgums nepazuda uzreiz, bet efektu piefiksēju pēc apmēram pusotras nedēļas. Auksts ūdens, auksts gaiss, karsta kafija – mani zobi no tiem vairs nesāka "īdēt", kā tas bija līdz šim. Attiecībā uz pārējo – zobu pasta tika galā tikpat labi kā jebkura parastā zobu pasta.

Paldies, par iespēju pamēģināt!

Inese, 40 gadi

Man jau kādu laiku atpakaļ radās problēma ar zobiem un smaganām. Zobi kļuva jutīgi un smaganas mazliet asiņoja. Tā kā esmu aktīva portāla medicine.lv lietotāja, ieraudzīju iespēju notestēt WOOM Sensitive zobu pastu jutīgiem zobiem un uzreiz pieteicos.

Zobu pasta ir ar patīkamu, svaigu garšu, caurspīdīgā, mazliet violetā krāsā.  Pēc zobu tīrīšanas vēl kādu laiku ir jūtama svaiguma sajūta. 

Zobu pastu lietoju rītā un vakarā. Apmēram pēc nedēļas pamanīju, ka zobi kļuva mazāk jutīgi un arī smaganas pārstāja asiņot. Tātad – rezultāts ir.

Šī zobu pasta tiešām attaisno savu lietderību – noteikti varu ieteikt tiem cilvēkiem, kam arī ir jutīgi zobi, vienīgi jāsaprot – šī nav nekāda burvju zobu pasta, proti, vienu reizi iztīrot zobus, jutīgums nepazudīs – ir vajadzīgs laiks un regularitāte. Jāpiebilst – zobu pasta ir domāta tikai pieaugušajiem.

Paldies veselības portālam medicine.lv par iespēju notestēt WOOM SENSITIVE zobu pastu jutīgiem zobiem!

Laura, 30 gadi

Vēlējos izmēģināt WOOM zobu pastu, jo, pirmkārt, uzrunāja tā mūsdienīgais dizains; manuprāt, ir veiksmīgi piemeklētas krāsas, kas savā starpā kontrastē un tādējādi piesaista uzmanību.

Otrs, kas mani uzrunāja, ir tas, ka zobu pasta domāta jutīgiem zobiem, bet man, cik sevi atceros, vienmēr ir bijuši jutīgi zobi. Izjūtu asas sāpes, kad ēdu saldumus vai kaut ko aukstu. Tāpat arī vēsā laikā, kad pūš vējš, parādās zobu jutīgums. Vēl ir problēma ar smaganu asiņošanu zobu tīrīšanas laikā, tāpēc cerēju, ka WOOM zobu pasta varētu palīdzēt mazināt šo problēmu. Ir arī bijuši periodi, kad man ir drupuši zobi kalcija trūkuma dēļ, tāpēc mani piesaistīja, ka zobu pastas sastāvā ir kalcijs, kas palīdzētu stiprināt zobu emalju.

Lietoju WOOM divas reizes dienā, no rīta un vakarā. Patika gan pastas neuzbāzīgā smarža, gan arī maigā garša (vairumam zobu pastu, ko iepriekš lietoju, garša bija diezgan spēcīga un "koda" mēlē"). Pēc zobu tīrīšanas un skalošanas svaiguma sajūta mutē bija vēl ilgi – kā arī solīts zobu pastas aprakstā. Tāpat pamanīju, ka šī zobu pasta, salīdzinot ar citām, labāk noņem aplikumu un ilgstošāk pasargā no tā veidošanās. Attiecībā uz jutīgumu – tas tik tiešām mazinājās, pagāja aptuveni 2 nedēļas, kad sapratu, ka zobi kļuvuši mazāk jutīgi (paeksperimentēju ar aukstiem un saldiem produktiem). Mazāka bija arī smaganu asiņošana. Esmu ļoti apmierināta ar visiem ieguvumiem, ko sniedza WOOM, tāpēc turpmāk vēlētos lietot tikai šo zobu pastu, lai nodrošinātu zobu un mutes dobuma labsajūtuilgtermiņā!

Paldies medicine.lv, ka iepazīstinājāt ar labu un iedarbīgu produktu, ko noteikti ieteikšu arī citiem!

Ainārs, 36 gadi

Zobu pastas WOOM testam pamudināja pieteikties sieva, kas ieraudzīja piedāvājumu medicine.lv. Bieži sūdzos par zobu jutīgumu un esmu izmēģinājis dažādas zobu pastas, bet īpašu efektu tā arī neesmu jutis. Turklāt man ir daudz bojātu zobu, kas jutīgumu vēl vairāk pastiprina.

Parasti produkta dizains man nav svarīgs, koncentrējos uz to, ko sola ražotājs, un pievēršu uzmanību sastāvam. WOOM zobu pastai sastāvs nedaudz atšķiras no iepriekš lietotajām zobu pastām – īpaši piesaistīja tas, ka tajā ietilpst KALCIJA GLICEROFOSFĀTS, kas veicina kalcija absorbciju, tādējādi uzlabojot zobu izturību, NĀTRIJA FLUORĪDS zobu emaljas stiprināšanai, kā arī ksilīts, kas ir galvenais zobu bojāšanās un emaljas noārdīšanās ierosinātājs.

Zobu pastu lietoju ik dienu, divas reizes dienā pēc ēšanas, tīrot zobus vismaz divas minūtes. Patika tas, ka pastai nav tik izteikta garša kā citām manis lietotajām, kā arī smarža ir neitrālāka, ne tik uzkrītoša. Arī krāsa ir maiga, nav zilo, zarkano un zaļo krāsu piejaukumu, kā daudzām citām veikalos pieejamajām zobu pastām, kas manī parasti raisīja neizpratni, liekot domāt, ka pastām ir piejauktas kaut kādas krāsvielas.

Lai saprastu, vai zobu jutīgums ir mazinājies, aptuveni pēc pusotras nedēļas noriskēju, pamēģinot apēst kādu saldumu, uz ko mani zobi it sevišķi saasināti reaģēja. Man par lielu izbrīnu, es nesajutu tik lielu diskomfortu, kā tas vienmēr bijis līdz šim, līdz ar to biju iepriecināts un motivēts turpināt lietot šo zobu pastu. Esmu ieinteresēts arī turpmāk iegādāties WOOM zobu pastu, lai izvairītos no nepatīkamā jutīguma ilgtermiņā! Paldies!

Agnese, 23 gadi

Tā kā ar vīru ļoti vēlamies izveidot ģimeni, ir ļoti svarīgi vispirms savest kārtībā zobu veselību, kas dotajā brīdī nav iepriecinoša. Katru mēnesi apmeklēju zobārstu un laboju caurumus, un tikmēr ļoti bieži izjūtu ļoti lielu diskomfortu, ēdot saldus produktus vai zobiem saskaroties ar aukstumu. Tāpēc mani ierpiecināja tas, ka medicine.lv piedāvā produktu testu – WOOM zobu pastu jutīgiem zobiem, kam uzreiz pieteicos.

Produktam ir gaumīgi piemeklēts piesaistošs dizains, kas vieš cerību, ka tas ir augstas kvalitātes. Produkta lietošana jau ir pirmo reizi radīja labu iespaidu, jo man patika zobu pastas maigā garša. Iepriekš lietoju citas, visiem labi zināmas zobu pastas, kuras ik dienu reklāmē TV, taču tām nepatika asā garša, kas radīja vēlmi ātrāk iztīrīt zobus un izspļaut zobu pastu. Ar WOOM zobus var tīrīt ilgāku laiku, līdz ar to arī kārtīgāk, jo garša nav uzmācīga. Pēc zobu tīrīšanas patika ilgstošā svaiguma sajūta mutē, kā arī man šķiet, ka zobu aplikums ar WOOM tika likvidēts krietni efektīvāk.

Tā kā esmu saldummīle, tad bija vienkārši novērot galveno zobu pastas solīto efektu – jutīguma mazināšanos. Parasti saldumus ēdu ar ļoti lielu piesardzību un centos ēst ar tiem zobiem, kas ir mazāk jutīgi. Taču pēc nedēļu ilgas intensīvas zobu pastas lietošanas atskārtu, ka varu jau daudz drošāk ēst saldumus, jo tik ļoti liels jutīgums vairs nebija. Zobi bija jutīgi, bet ne tik ļoti, lai to nevarētu paciest. Tas man uzlaboja noskaņojumu, jo kam gan patīk ierobežot sevi un neēst kaut ko tikai tāpēc, ka baidās no asajām zobu sāpēm! Tāpēc es noteikti turpināšu lietot šo zobu pastu arī turpmāk, jo esmu apmierināta ar tā sniegto iedrbību! Liels paldies!

Mareks, 28 gadi

Pieteicos WOOM testam, jo man kā smēķētājam ir paaugstināts zobu jutīgums, tāpēc nodomāju, ka piemērota zobu pasta maniem zobiem nāktu par labu un palīdzētu mazināt smēķēšanas izraisītās problēmas. Zobu jutīgums izteikts bija, lietojot gāzētus dzērienus, izejot ārā aukstā, vējainā laikā, kā arī ēdot aukstus produktus un savā starpā temperatūras ziņā kontrastējošus produktus.

Lietoju pastu divas, dažreiz trīs reizes dienā, zobus tīrīju aptuveni pusotru minūti. Pēc garšas WOOM zobu pasta likās ļoti laba, neizjutu nekādu garšas diskomfortu. Arī smarža ir patīkama, nav tik izteikta piparmētra, kā citām zobu pastām, kas dažkārt pat "koda" acīs". Jau pēc pirmās zobu tīrīšanas sajutu atšķirību no citām zobu pastām – zobi šķita gludāki, tīrāki, un svaigums vēl ilgi saglabājās mutē.

Par zobu jutīguma mazināšanos pagaidām vēl ir grūti spriest, jo , ņemot vērā, ka smēķēju, negaidu nekādu ātro efektu, bet šķiet, ka zobi tomēr ir kļuvuši mazāk jutīgi...vismaz likās, ka pa šo testa periodu mazāk izjutu nepatīkamās sajūtas, ko rada jutīgi zobi. Domāju, ka turpināšu lietot WOOM vēl kādu laiku, jo sastāvā esošās vielas raisa lielu cerību, ka ar laiku zobi tiešām varētu būt mazāk jutīgi un labāk pasargāti.

Sintija, 40 gadi

Bija interese pamēģināt WOOM, jo man ir jutīgas gan smaganas, kas mēdz asiņot, gan arī paši zobi, no kuriem puse vēl nav salabota, līdz ar to bieži mēdzu ēšanas/dzeršanas laikā izjust nepatīkamas sajūtas. Visbiežāk zobi asi reaģē uz saldumiem, un asas sāpes mēdz turpināties pat vairāk nekā divas minūtes, kas bojā visu prieku par apēsto. Turklāt arī produkta dizains ir uzrunājošs, rada iespaidu kā par augstas kvalitātes produktu.

Patika gan zobu pastas smarža, gan arī garša un konsistence. Tāpat arī iedziļinājos produkta sastāvā, līdz ar to bija cerība, ka manā gadījumā zobu pasta varētu palīdzēt mazināt jutīgumu un stiprināt manus zobus, kā arī profilaktiski pasargāt no turpmākiem bojājumiem. Pakonsultējos arī ar savu zobārstu, un viņš bija labās domās par šo zobu pastu, teica, lai droši to lietoju.

Patīkami pārsteidza tas, ka jau pēc kādām piecām dienām, lai arī zobu jutīgums vēl saglabājās, tas vairs nebija tik izteikti traucējošs, bet es saprotu to, ka lai būtu 100% efekts, zobu pasta ir jālieto ilgstoši un regulāri. To arī plānoju darīt, jo redzu, ka jau pēc pirmajām lietošanas reizēm iedarbība uz maniem zobiem ir notikusi. No pēdējā laikā lietotajām zobu pastām šī man patika vislabāk, tāpēc turpmāk lietošu WOOM! Paldies par šo iespēju!

Produktus iespējams iegādāties DROGAS tīkla veikalos un specializētā interneta veikalā www.baltizobi.lv.

WOOM SIA
Dzirnavu 57A-4, LV-1010, Rīga  
www.woombrand.com/
info@woombrand.com

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Zobārstniecība / mutes veselība":

Uzņēmumi nozarē "Zobārstniecība / mutes veselība"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2023

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā