medicine.lv skaitļos

Lietotāji online115
Aktīvie uzņēmumi12559
Nozares raksti4646
Ekspertu atbildes20592
Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

1607506252_woom_prod_tests_15048059_600x400

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA WOOM piedāvāja testēt zobu pastu ļoti jutīgiem zobiem WOOM SENSITIVE +.

Alise, 35 gadi

Man kopš bērnības ir ļoti slikti zobi. Agri zaudēju piena zobus un tagad gandrīz katrs zobs ir vairākas reizes labots. Papildus tam zobi ir ļoti jutīgi. Sajūta ir, ka jutīgs ir gan pats zobs, gan žoklis ap zobu. It sevišķi, kad mainās temperatūra, viss paliek ļoti sāpīgs. Visgrūtāk ir ziemā. Kad ienāku siltā telpā un ja vēl uzreiz iedzeru karstu dzērienu, tad ir traki. Tāpēc nolēmu pamēģināt jauno zobu pastu Woom, jo tā atbilst manām prasībām.

Iepakojums ir ērts un parocīgs, kā jau visas zobu pastu tūbiņas. Zobu pasta smaržo pēc piparmētrām – mazliet ne tāda smarža, kā man patīk, bet ir labi. Konsistence – līdzīga kā citām zobu pastām. Kad tīru zobus, īpašu atšķirību nejūtu.

Izmaiņas pamanīju ap sesto dienu. Zobiem pazuda tā aukstuma sajūta, kas izraisa jutīgumu. Mazāka ir kairinājuma sajūta, bet pavisam tā vēl nepazuda. Arī smaganas vairs nav tik apsārtušas, kā iepriekš. Rekomendēju šo zobu pastu īpaši jutīgiem zobiem, to tīrīšanai un profilaksei.

Paldies!

Katrīna, 23 gadi

Jaunā zobu pasta Woom ieinteresēja, pirmkārt, dēļ modernā iepakojuma.

Lietoju daudz pastas ļoti jutīgiem zobiem – dažas ir labas, citas nē. Man ir svarīgi, lai zobu pasta nesatur saldinātājus, kuri izraisa kariesu. Man ir ļoti jutīgas smaganas un kaulu daļa zem smaganām. Šī pasta satur ksilītu, kurš neizraisa papildu kariesu un pēc tīrīšanas atstāj mutes dobumā patīkami svaigu garšu ļoti ilgu laiku. Ar to pirmajā dienā šī zobu pasta ļoti atšķīrās no līdzīgām pastām. Papildus tam  tas daudz labāk noņem aplikumu un ilgstoši tie vairs neveidojas. Jutīgums pazuda pēc apmēram 10 dienām, katru dienu lietojot pastu divas reizes dienā, rītā un vakarā. Iesaku WOOM SENSITIVE + zobu pastu ikdienas lietošanai ļoti jutīgiem zobiem!

Zane, 30 gadi

Ir mēģinātas ļoti daudzas līdzīgas zobu pastas un parasti tās sola ātru un iedarbīgu efektu. Ieraugot portālā aicinājumu izmēģināt WOOM, tūlīt pieteicos, jo arī man ir ļoti jutīgi zobi kopš pusaudža gadiem/ pārejas vecuma, un nekas nav mainījies arī tagad, 30 gados. Zobu jutīgums ir ļoti traucējošs ikdienā un lietojot dažādu sastāvu un temperatūru ēdienu. Reakcijas brīdī ir tādas asas sāpes, kuras ātri ir redzamas sejā. Tādēļ bieži meklēju jaunus produktus, kuri man varētu šajā zobu jutīgumā kaut kā palīdzēt.

Man patīk WOOM modernais, matētais iepakojums, vieglā zobupastas smarža un ne pārāk spēcīgā garša. Tīrot zobus, jutu, ka arī aplikums ātrāk noņemas, un pēc skalošanas bija jūtama ļoti svaiga sajūta mutes dobumā. Zobu jutīgums ar laiku, apmēram pēc trim dienām, palika izteikti mazāks, it sevišķi pie karstiem dzērieniem. Šis ir ļoti labs līdzeklis, lai tiktu galā ikdienā ar ļoti jutīgiem zobiem. Noteikti iesaku!

Jana, 25 gadi

Pēc Paulas Freimanes ieteikuma  Instagramā  sāku interesēties par WOOM produkciju un ļoti vēlējos izmēģināt WOOM Sensitive zobu pastu.  Portālā medicine.lv ieraudzīju piedāvājumu, ka var pieteikties uz produktu testu – ļoti sapriecājos un uzreiz arī tam pieteicos, jo, par cik man ir jutīgi zobi, galvenokārt meklēju zobu pastu jutīgiem zobiem.

Man ļoti patika WOOM Sensitive zobu pastas pēcefekts. Mutē tiešām ilgi paliek svaiguma sajūta un jau pēc pāris dienu lietošanas bija sajūta, ka smaganas un zobi ir mazāk jutīgi. Kā arī zobupastai ir ļoti patīkama, svaiga garša.

Noteikti turpināšu lietot šo zobu pastu un ar pārliecību to varu ieteikt lietot tiem cilvēkiem, kam ir jutīgi zobi. Vienīgā piebilde – šo zobu pastu nedrīkst lietot mazi bērni.

Gita, 32 gadi

Zobu pastu WOOM man rekomendēja kolēģe, tāpēc izmantoju medicine.lv piedāvāto iespēju to pamēģināt.

Vispirms jau patīk zobu pastas vizuālais noformējums – tas ir uzrunājošs tieši ar savu vienkāršību un uzsvērtu galveno uzdevumu. Iespējams, "gaisīgāks" jeb "Maigāks" lillā tonis būtu vairāk atbilstošs nosaukumam SENSITIVE un pašas zobu pastas garšai, krāsai.

WOOM lietošana bija ērta līdz pat pēdējai lietošanas reizei. Lietoju to divas reizes dienā. Zobu pasta pārsteidza ar jauko aromātu un krāsu, kas arī atspoguļo tās vērtību – rūpes par jutīgiem zobiem. Bija patīkami atvērt tūbiņu un veikt regulāro zobu tīrīšanas rituālu. J

Lietošanas laikā zobu jutīguma mazināšanas efektu nepaspēju sajust, bet, iespējams, tāpēc, ka tā nav tik izteikta nepieciešamība ikdienā. Tomēr dēļ patīkamā aromāta un garšas, kā arī maigās konsistences izmantotu šo zobu pastu atkārtoti. Paldies!

Kristīne, 29 gadi

Pieteicos  WOOM SENSITIVE +  zobu pastas izmēģināšanai, jo jau ilgāku laiku man parādījusies izteikta zobu jutība, īpaši reaģējot uz krasām ēdiena/dzēriena temperatūras svārstībām. Nejauši pamanīju medicine.lv lapā piedāvājumu izmēģināt jaunu, Latvijā neredzētu zobu pastu, kas paredzēta tieši šādai problēmai, un nolēmu pieteikties un pamēģināt.

Tiklīdz saņēmu savu izmēģinājuma produktu, iepazinos arī ar produkta sastāvu. Priecē, ka zobu pasta nesatur nātrija laurilsulfātu, un sastāvs kopumā man likās labs.

Ļoti patika zobu pastas iepakojums, vizuāli gaumīgi noformēta gan kastīte, gan tūbiņa. Man ļoti patīk piesātinātas krāsas un šim iesaiņojumam izvēlētā violetā krāsa priecēja acis. Iepakojums ir klasisks kā jau zobu pastām un tādēļ lietošanai ērts, pierasts. Tūbiņa ir liela (75 ml) un šķiet, pietiks vēl ilgam laikam.

Patika, ka zobu pastai nebija specifiski nepatīkama garša, nedz arī uzbāzīga piparmētru/eikalipta garša/aromāts, kāds piemīt daudzām zobu pastām, līdz ar to nebija lieka kairinājuma. Zobu pasta "garšoja" svaigi, tomēr ne uzbāzīgi, nedaudz saldi. Pēc konsistences zobu pasta likās želejveida, krāsa maiga, nav spilgti balta, nedz indīgi zaļa vai zila. Svaiguma sajūta elpai saglabājas pietiekami ilgi (vismaz līdz nākamajai kafijas krūzei noteikti).

Zobu pastu lietoju katru rītu un vakaru, kā norādīts – pēc ēšanas. Jutīgums nepazuda uzreiz, bet efektu piefiksēju pēc apmēram pusotras nedēļas. Auksts ūdens, auksts gaiss, karsta kafija – mani zobi no tiem vairs nesāka "īdēt", kā tas bija līdz šim. Attiecībā uz pārējo – zobu pasta tika galā tikpat labi kā jebkura parastā zobu pasta.

Paldies, par iespēju pamēģināt!

Inese, 40 gadi

Man jau kādu laiku atpakaļ radās problēma ar zobiem un smaganām. Zobi kļuva jutīgi un smaganas mazliet asiņoja. Tā kā esmu aktīva portāla medicine.lv lietotāja, ieraudzīju iespēju notestēt WOOM Sensitive zobu pastu jutīgiem zobiem un uzreiz pieteicos.

Zobu pasta ir ar patīkamu, svaigu garšu, caurspīdīgā, mazliet violetā krāsā.  Pēc zobu tīrīšanas vēl kādu laiku ir jūtama svaiguma sajūta. 

Zobu pastu lietoju rītā un vakarā. Apmēram pēc nedēļas pamanīju, ka zobi kļuva mazāk jutīgi un arī smaganas pārstāja asiņot. Tātad – rezultāts ir.

Šī zobu pasta tiešām attaisno savu lietderību – noteikti varu ieteikt tiem cilvēkiem, kam arī ir jutīgi zobi, vienīgi jāsaprot – šī nav nekāda burvju zobu pasta, proti, vienu reizi iztīrot zobus, jutīgums nepazudīs – ir vajadzīgs laiks un regularitāte. Jāpiebilst – zobu pasta ir domāta tikai pieaugušajiem.

Paldies veselības portālam medicine.lv par iespēju notestēt WOOM SENSITIVE zobu pastu jutīgiem zobiem!

Laura, 30 gadi

Vēlējos izmēģināt WOOM zobu pastu, jo, pirmkārt, uzrunāja tā mūsdienīgais dizains; manuprāt, ir veiksmīgi piemeklētas krāsas, kas savā starpā kontrastē un tādējādi piesaista uzmanību.

Otrs, kas mani uzrunāja, ir tas, ka zobu pasta domāta jutīgiem zobiem, bet man, cik sevi atceros, vienmēr ir bijuši jutīgi zobi. Izjūtu asas sāpes, kad ēdu saldumus vai kaut ko aukstu. Tāpat arī vēsā laikā, kad pūš vējš, parādās zobu jutīgums. Vēl ir problēma ar smaganu asiņošanu zobu tīrīšanas laikā, tāpēc cerēju, ka WOOM zobu pasta varētu palīdzēt mazināt šo problēmu. Ir arī bijuši periodi, kad man ir drupuši zobi kalcija trūkuma dēļ, tāpēc mani piesaistīja, ka zobu pastas sastāvā ir kalcijs, kas palīdzētu stiprināt zobu emalju.

Lietoju WOOM divas reizes dienā, no rīta un vakarā. Patika gan pastas neuzbāzīgā smarža, gan arī maigā garša (vairumam zobu pastu, ko iepriekš lietoju, garša bija diezgan spēcīga un "koda" mēlē"). Pēc zobu tīrīšanas un skalošanas svaiguma sajūta mutē bija vēl ilgi – kā arī solīts zobu pastas aprakstā. Tāpat pamanīju, ka šī zobu pasta, salīdzinot ar citām, labāk noņem aplikumu un ilgstošāk pasargā no tā veidošanās. Attiecībā uz jutīgumu – tas tik tiešām mazinājās, pagāja aptuveni 2 nedēļas, kad sapratu, ka zobi kļuvuši mazāk jutīgi (paeksperimentēju ar aukstiem un saldiem produktiem). Mazāka bija arī smaganu asiņošana. Esmu ļoti apmierināta ar visiem ieguvumiem, ko sniedza WOOM, tāpēc turpmāk vēlētos lietot tikai šo zobu pastu, lai nodrošinātu zobu un mutes dobuma labsajūtuilgtermiņā!

Paldies medicine.lv, ka iepazīstinājāt ar labu un iedarbīgu produktu, ko noteikti ieteikšu arī citiem!

Ainārs, 36 gadi

Zobu pastas WOOM testam pamudināja pieteikties sieva, kas ieraudzīja piedāvājumu medicine.lv. Bieži sūdzos par zobu jutīgumu un esmu izmēģinājis dažādas zobu pastas, bet īpašu efektu tā arī neesmu jutis. Turklāt man ir daudz bojātu zobu, kas jutīgumu vēl vairāk pastiprina.

Parasti produkta dizains man nav svarīgs, koncentrējos uz to, ko sola ražotājs, un pievēršu uzmanību sastāvam. WOOM zobu pastai sastāvs nedaudz atšķiras no iepriekš lietotajām zobu pastām – īpaši piesaistīja tas, ka tajā ietilpst KALCIJA GLICEROFOSFĀTS, kas veicina kalcija absorbciju, tādējādi uzlabojot zobu izturību, NĀTRIJA FLUORĪDS zobu emaljas stiprināšanai, kā arī ksilīts, kas ir galvenais zobu bojāšanās un emaljas noārdīšanās ierosinātājs.

Zobu pastu lietoju ik dienu, divas reizes dienā pēc ēšanas, tīrot zobus vismaz divas minūtes. Patika tas, ka pastai nav tik izteikta garša kā citām manis lietotajām, kā arī smarža ir neitrālāka, ne tik uzkrītoša. Arī krāsa ir maiga, nav zilo, zarkano un zaļo krāsu piejaukumu, kā daudzām citām veikalos pieejamajām zobu pastām, kas manī parasti raisīja neizpratni, liekot domāt, ka pastām ir piejauktas kaut kādas krāsvielas.

Lai saprastu, vai zobu jutīgums ir mazinājies, aptuveni pēc pusotras nedēļas noriskēju, pamēģinot apēst kādu saldumu, uz ko mani zobi it sevišķi saasināti reaģēja. Man par lielu izbrīnu, es nesajutu tik lielu diskomfortu, kā tas vienmēr bijis līdz šim, līdz ar to biju iepriecināts un motivēts turpināt lietot šo zobu pastu. Esmu ieinteresēts arī turpmāk iegādāties WOOM zobu pastu, lai izvairītos no nepatīkamā jutīguma ilgtermiņā! Paldies!

Agnese, 23 gadi

Tā kā ar vīru ļoti vēlamies izveidot ģimeni, ir ļoti svarīgi vispirms savest kārtībā zobu veselību, kas dotajā brīdī nav iepriecinoša. Katru mēnesi apmeklēju zobārstu un laboju caurumus, un tikmēr ļoti bieži izjūtu ļoti lielu diskomfortu, ēdot saldus produktus vai zobiem saskaroties ar aukstumu. Tāpēc mani ierpiecināja tas, ka medicine.lv piedāvā produktu testu – WOOM zobu pastu jutīgiem zobiem, kam uzreiz pieteicos.

Produktam ir gaumīgi piemeklēts piesaistošs dizains, kas vieš cerību, ka tas ir augstas kvalitātes. Produkta lietošana jau ir pirmo reizi radīja labu iespaidu, jo man patika zobu pastas maigā garša. Iepriekš lietoju citas, visiem labi zināmas zobu pastas, kuras ik dienu reklāmē TV, taču tām nepatika asā garša, kas radīja vēlmi ātrāk iztīrīt zobus un izspļaut zobu pastu. Ar WOOM zobus var tīrīt ilgāku laiku, līdz ar to arī kārtīgāk, jo garša nav uzmācīga. Pēc zobu tīrīšanas patika ilgstošā svaiguma sajūta mutē, kā arī man šķiet, ka zobu aplikums ar WOOM tika likvidēts krietni efektīvāk.

Tā kā esmu saldummīle, tad bija vienkārši novērot galveno zobu pastas solīto efektu – jutīguma mazināšanos. Parasti saldumus ēdu ar ļoti lielu piesardzību un centos ēst ar tiem zobiem, kas ir mazāk jutīgi. Taču pēc nedēļu ilgas intensīvas zobu pastas lietošanas atskārtu, ka varu jau daudz drošāk ēst saldumus, jo tik ļoti liels jutīgums vairs nebija. Zobi bija jutīgi, bet ne tik ļoti, lai to nevarētu paciest. Tas man uzlaboja noskaņojumu, jo kam gan patīk ierobežot sevi un neēst kaut ko tikai tāpēc, ka baidās no asajām zobu sāpēm! Tāpēc es noteikti turpināšu lietot šo zobu pastu arī turpmāk, jo esmu apmierināta ar tā sniegto iedrbību! Liels paldies!

Mareks, 28 gadi

Pieteicos WOOM testam, jo man kā smēķētājam ir paaugstināts zobu jutīgums, tāpēc nodomāju, ka piemērota zobu pasta maniem zobiem nāktu par labu un palīdzētu mazināt smēķēšanas izraisītās problēmas. Zobu jutīgums izteikts bija, lietojot gāzētus dzērienus, izejot ārā aukstā, vējainā laikā, kā arī ēdot aukstus produktus un savā starpā temperatūras ziņā kontrastējošus produktus.

Lietoju pastu divas, dažreiz trīs reizes dienā, zobus tīrīju aptuveni pusotru minūti. Pēc garšas WOOM zobu pasta likās ļoti laba, neizjutu nekādu garšas diskomfortu. Arī smarža ir patīkama, nav tik izteikta piparmētra, kā citām zobu pastām, kas dažkārt pat "koda" acīs". Jau pēc pirmās zobu tīrīšanas sajutu atšķirību no citām zobu pastām – zobi šķita gludāki, tīrāki, un svaigums vēl ilgi saglabājās mutē.

Par zobu jutīguma mazināšanos pagaidām vēl ir grūti spriest, jo , ņemot vērā, ka smēķēju, negaidu nekādu ātro efektu, bet šķiet, ka zobi tomēr ir kļuvuši mazāk jutīgi...vismaz likās, ka pa šo testa periodu mazāk izjutu nepatīkamās sajūtas, ko rada jutīgi zobi. Domāju, ka turpināšu lietot WOOM vēl kādu laiku, jo sastāvā esošās vielas raisa lielu cerību, ka ar laiku zobi tiešām varētu būt mazāk jutīgi un labāk pasargāti.

Sintija, 40 gadi

Bija interese pamēģināt WOOM, jo man ir jutīgas gan smaganas, kas mēdz asiņot, gan arī paši zobi, no kuriem puse vēl nav salabota, līdz ar to bieži mēdzu ēšanas/dzeršanas laikā izjust nepatīkamas sajūtas. Visbiežāk zobi asi reaģē uz saldumiem, un asas sāpes mēdz turpināties pat vairāk nekā divas minūtes, kas bojā visu prieku par apēsto. Turklāt arī produkta dizains ir uzrunājošs, rada iespaidu kā par augstas kvalitātes produktu.

Patika gan zobu pastas smarža, gan arī garša un konsistence. Tāpat arī iedziļinājos produkta sastāvā, līdz ar to bija cerība, ka manā gadījumā zobu pasta varētu palīdzēt mazināt jutīgumu un stiprināt manus zobus, kā arī profilaktiski pasargāt no turpmākiem bojājumiem. Pakonsultējos arī ar savu zobārstu, un viņš bija labās domās par šo zobu pastu, teica, lai droši to lietoju.

Patīkami pārsteidza tas, ka jau pēc kādām piecām dienām, lai arī zobu jutīgums vēl saglabājās, tas vairs nebija tik izteikti traucējošs, bet es saprotu to, ka lai būtu 100% efekts, zobu pasta ir jālieto ilgstoši un regulāri. To arī plānoju darīt, jo redzu, ka jau pēc pirmajām lietošanas reizēm iedarbība uz maniem zobiem ir notikusi. No pēdējā laikā lietotajām zobu pastām šī man patika vislabāk, tāpēc turpmāk lietošu WOOM! Paldies par šo iespēju!

Produktus iespējams iegādāties DROGAS tīkla veikalos un specializētā interneta veikalā www.baltizobi.lv.

WOOM SIA
Dzirnavu 57A-4, LV-1010, Rīga  
www.woombrand.com/
info@woombrand.com

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Zobārstniecība / mutes veselība":

Uzņēmumi nozarē "Zobārstniecība / mutes veselība"

"BF ESSE", SIA, STOMATOLOĢIJAS CENTRS

"BF ESSE", SIA, STOMATOLOĢIJAS CENTRS

Stomatoloģijas centrs SIA "BF-ESSE" piedāvā augsti kvalitatīvus un efektīvus pakalpojumus Jums un Jūsu bērniem. Mūsu centrā strādā sertificēti ārsti ar plašu pieredzi, mums ir moderna ārstniecības un diagnostiskā aparatūra, kas atbilst Latvijas Republikas un Eiropas Savienības prasībām. SIA "BF-ESSE" specializējas un sniedz palīdzību: zobu ārstēšanā, protezēšanā, zobu higiēnā, kā arī implantācijā. Mūsu draudzīgs kolektīvs ar īpašām rūpēm parūpēsies par Jūsu smaidu. Augsti kvalitatīvi materiāli zobārstniecībai un protezēšanai, kas balstīti uz zinātniskajām inovācijām nozarē, pieredzējuši ārsti, moderna ārstniecības un diagnostika aparatūra un laipna apkalpošana nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Uzņēmums "Prāna Ko" Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau 25 gadus. Uzņēmums sadarbojas ar spēcīgiem zīmoliem un, pateicoties tiem, var sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes saimniecības un higiēnas preces, profesionālus uzkopšanas līdzekļus un inventāru.

Covid-19 infekcijas ārstēšana mājas apstākļos

Covid-19 infekcijas ārstēšana mājas apstākļos

Ārsts Artūrs Tereško apkopojis informāciju pētījumiem un ārstēšanu, kā arī piedāvā plānu, ko darīt, ja gadās saslimt, lai slimību varētu vieglāk pārciest. 

Video

Trīs minūšu rīta rosme prāta spēju uzlabošanai (VIDEO)

Trīs minūšu rīta rosme prāta spēju uzlabošanai (VIDEO)

Neliela izkustēšanās pēc pamošanās ir veids, kā atmosties, sagatavoties dienai un uzlabot prāta spējas. Rīti kļūst gaišāki, tāpēc ikvienam, kuram mācības un darbs notiek attālināti, fiziskās sagatavotības eksperts iesaka trīs minūšu rīta rosmes vingrojumus. Ideālā variantā rīta rosmi vajadzētu veikt ārā – svaigā gaisā. 

Produktu testi

GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas ražotāju SIA "Silvanols" piedāvā testēt divus dabīgus līdzekļus ar nomierinošu iedarbību – uztura bagātinātājus GoRelax Day (lietošanai dienā) un GoRelax Night (lietošanai uz nakti) pieaugušajiem.

HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Janvārī medicine.lv sadarbōibā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt HealthAid Wintervits® – uztura bagātinātāju imūnās sistēmas atbalstam ziemas laikā.

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA WOOM piedāvāja testēt zobu pastu ļoti jutīgiem zobiem WOOM SENSITIVE +.

Uzņēmējs runā

Zobu ekstrakcija grūtniecēm 

smaida_linija

Topošajām māmiņām iesaka atlikt zobu izraušanu, taču stipru sāpju gadījumā un noteiktajos klīniskajos gadījumos SMAIDA LĪNIJAS speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt – klīnikā zobu ekstrakciju grūtniecēm veic tikai pieredzējušākie ķirurgi.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 67521184
 2. 28953947
 3. stomatologija@bfesse.lv

Darba laiks

 • P.1000-1600
 • O.1000-1600
 • T.1000-1600
 • C.1000-1600
 • P.1000-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003033268
 2. LV40003033268
 3. 28.10.1991
 4. Rīga, Brīvības gatve 369 k-2, LV-1024
 5. 2019

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Rīga, Brīvības gatve 369 k-2, LV-1024
  67521184

Apraksts

Stomatoloģijas centrs SIA "BF-ESSE" piedāvā augsti kvalitatīvus un efektīvus pakalpojumus Jums un Jūsu bērniem. Mūsu centrā strādā sertificēti ārsti ar plašu pieredzi, mums ir moderna ārstniecības un diagnostiskā aparatūra, kas atbilst Latvijas Republikas un Eiropas Savienības prasībām. SIA "BF-ESSE" specializējas un sniedz palīdzību: zobu ārstēšanā, protezēšanā, zobu higiēnā, kā arī implantācijā. Mūsu draudzīgs kolektīvs ar īpašām rūpēm parūpēsies par Jūsu smaidu. Augsti kvalitatīvi materiāli zobārstniecībai un protezēšanai, kas balstīti uz zinātniskajām inovācijām nozarē, pieredzējuši ārsti, moderna ārstniecības un diagnostika aparatūra un laipna apkalpošana nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Zobārstniecība un mutes higiēna, zobārstniecība, zobārsti zobu protezēšana,
zobārsts, ortodontija, stomatologs, zobu higiēna, bērnu zobārsts,
zobu tehniskā laboratorija, ķirurģija, stomatoloģija, protezēšana,
zobārstniecība un mutes higiēna, zobārstniecība bērniem, bērnu stomatoloģija,
higiēnists, zobu, balināšana, implanti, bērnu zobārstniecība,
zobarstnieciba, raušana, mutes higiēna, rentgens, zobu rentgens,
bērniem, zobu implantēšana, zobarstnieciba un mutes higiena, zobarstniecība,
zobu restaurācija, higiēna, zobu terapija, zobārstniecība Rīgā,
restaurēšana, implantācija, zobarstniecibas, zobārsts Rīgā,
stomatologs bērniem, zobu protēzes, zobārstniecības klīnika juglā,
zobārstniecība un mutes higiēna, zobi, bezmaksas zobu ārstēšana bērniem,
zobārste, zobārstniecības, klīnika Rīgā, zobarsti, atlaide,
zobu implanti, zobu tehnika, zobu ārstēšana bērniem, zobārstniecība
un zobu protēžu izgatavošana, zobu higiēnists, zobarsts, zobārstniecības klīnikas,
kape, zobarst, bērnu zobārsts Rīgā, zobārstniecība un mutes,
higiēna berniem, ārstniecība, zobs, augsti kvalificēti speciālisti,
titāna kronis, plastmasas kronis, porcelāna kronis, zobakmens noņemšana,
jutīgu zobu apstrāde, zobu izraušana, kanālu tīrīšana, breketes,
zobu kapes, zobārstniecība Juglas Medicīnas centrs, zobārsti,
visa veida zobu ārstēšana, restaurācija, zobu regulēšana, sakodiena,
labošana, bērniem un pusaudžiem, līdz 18 gadu vecumam bezmaksas ārstēšana,
terapeitiskā stomatoloģija, estētiskā stomatoloģija, ortopēdija,
zobu implantācija, endodontija, profesionālā zobu higiēna, zobu balināšana,
ķirurģiskā stomatoloģija, zobu ārstēšana, zobu sakņu kanālu ārstēšana,
zobu protezēšana, implantēšana, implantoloģija, sakodiena labošana,
higiēnista pakalpojumi, dažāda līmeņa zobu ķirurģija, zobu ķirurģija,
paradontoloģija, sedatīvā ārstēšana, profilakse, diagnostika,
kariesa kontrole, zobu aplikuma noņemšana, kosmētiskā zobārstniecība,
smaganu ārstēšana, zobārstniecības klīnikas rīgā, stomatoloģija Rīga,
zobu klīnika, zobārsts bērniem, balti zobi, zobu protezēšana Rīgā,
zobu higiēnists Rīgā, zobu implants, zobu labošana, zoba implants,
zobārsti Rīgā, zobārstniecības Rīgā, bērnu zobārsti rīgā,
zobu raušana, zobu breketes, higiēnists Rīgā, labs zobārsts rīgā,
zobārstniecības klīnika, keramiskās breketes, ortodonts, stomatoloģijas klīnika.
Vairāk

Saistītie resursi

Foto 8

Stomatoloģijas centrs
Elastīgs darba laiks
Mājīgas, gaišas telpas
Kvalitāte
Profesionāli darbinieki
Zinoši speciālisti
Laipna apkalpošana
Individuāla pieeja

Mājas lapa internetā