medicine.lv skaitļos

Lietotāji online135
Aktīvie uzņēmumi12625
Nozares raksti4837
Ekspertu atbildes20719
Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista! : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

lotos_pharma_logo_

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm" – normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Sigita, 41 gads

Šobrīd ģimenē ir grūta situācija, vīrs zaudējis darbu, līdz ar to attiecībās un arī iekšēji jūtos saspringta, bieži ir nomāktība un nevēlēšanās kaut ko darīt. Bet jādara IR, tāpēc bija cerība, ka "Sedanorm" kaut cik varētu pašsajūtu stabilizēt.

Tā arī notika! Sajutu pirmās pārmaiņas pēc kādas nedēļas – lai arī ģimenē nekas nebija mainījies, tomēr es atskārtu, ka nejūtos tik ļoti nomākta. Jā, biju stresā, ka esmu palikusi vienīgā ģimenē, kas pelna, un domāju, kā lai nomaksā visus rēķinus, bet spēju uz to paskatīties arī no pozitīvās puses – ka pārmaiņas nāks par labu, ka vīrs atradīs labāku darbu un tas pozitīvi ietekmēs arī attiecības un noskaņojumu ikdienā! Līdz ar to, ka pati jutos mierīgāka, kļuva arī mazāk strīdu ar vīru. Arī viņš pamanīja, ka esmu kļuvusi pozitīvāk noskaņota un spēju dažādās situācijās atrast ko labu, uzreiz nereaģēmju uz visu negatīvi, kā tas bieži vien bija iepriekš. Līdz ar to "Sedanorm" tiešām varu rekomendēt arī citiem, kas nonākuši grūtās situācijās, jo tas palīdz to visu pārdzīvot vieglāk. Protams, iespējams, arī pašiedvesma, ka lietoju līdzekļi nerviem, drošivien nospēlēja, bet nu tāpat – efekts ir un tas ir pozitīvi! Tāpēc milzīgs paldies, ka tik piemērotā brīdī piedāvājāt pamēģināt šo produktu!

Katrīna, 37 gadi

Šobrīd, kad atkal uzliesmojis Covid-19, visapkārt jūtu paaugstinātu spriedzi, kas ietekmē arī manu pašsajūtu un noskaņojumu ikdienā. Nevēlos būt atkarīga no apkārtējās situācijas, tāpēc nolēmu, ka nenāktu par ļaunu palietot uztura bagātinātāju nervu stiprināšanai un smadzeņu darbības veicināšanai.

Lietošana bija ļoti ērtā, kapsula nav liela, tāpēc to bija viegli norīt. Tai nav arī smaržas un garšas, kas dažkārt mēdz radīt diskomfortu, lietojot uztura bagātinātājus vai medikamentus. Lietoju pa vienai kapsulai katru dienu no rīta pēc ēšanas.

Pirmās izmaiņas sajutu pēc aptuveni vienas līdz divām nedēļām – nebiju vairs tik kašķīga, biju labvēlīgāk  noskaņota pret apkārtējiem, mierīgāk un  nosvērtāk skatījos uz dzīves ķibelēm vai negatīvām situācijām, kas man parasti nav raksturīgi. Arī noskaņojums kļuva pacilātāks nedaudz, jo atbrīvojos no iepriekšējās spriedzes. Pirms "Sedanorm" man bija grūtības iemigt kādu laiku, taču, palietojot šo uztura bagātinātāju, arī šajā ziņā situācija normalizējās, vairs tik bieži nenomocīja bezmiegs un  miegs bija ciešāks.

Paldies ražotājiem un medicine.lv, ka devāt iespēju pamēģināt šo uztura bagātinātāju!

Zanda, 29 gadi

Vēlējos pieteikties produkta "Sedanorm" testam, jo pēdējā laikā darba kļūst arvien vairāk un reizēm šķiet, ka nespēšu ar visu tikt galā. Tas rada lielu satraukumu, kas savukārt liek justies saspringtai ik  mirkli.

Lietoju "Sedanorm", kā norādīts uz iepakojuma – vienu reizi dienā, parasti pirms uzsāku darbu. Strādāju kā daudzi šobrīd attālināti, līdz ar to ir svarīgi saņemt sevi rokās un nenovērsties uz citām lietām, koncentrējoties tikai darbam. Līdz šim tas bija grūti, bet, palietojot "Sedanorm" pusotru nedēļu, jutu, ka kļūst vieglāk koncentrēties, vieglāk domāt un arī jutos kopumā labāk, biju pozitīvāk noskaņota. Tas man tik tiešām bija ļoti nepieciešams, tāpēc  noteikti iesaku "Sedanorm" kā labu līdzekli nervu sistēmas un smadzeņu darbības atbalstam ikdienā! Paldies!

Sabīne, 18 gadi

Šobrīd ir ļoti daudz darba studiju procesā, kas rada spriedzi, turklāt ir svarīgi, lai arī galva strādātu labi, tāpēc iepriecināja iespēja medicine.lv bez maksas pamēģināt uztura bagātinātāju nerviem un smadzeņu darbības uzlabošanai "Sedanorm".

Palietojot "Sedanorm" vienu nedēļu, nekādas lielas izmaiņas nejutu, vienīgi miegs kļuva labāks, bija vieglāk iemigt, nemot vērā, cik daudz informācijas man šobrīd ik dienu ir jāapstrādā. Savukārt pēc divām nedēļām jau pamanīju, ka esmu kļuvusi mierīgāka, nosvērtāka, spēju labāk koncentrēties veicamajiem darbiem, nenovēršot uzmanību uz blakuslietām, kā tas bija iepriekš. Lietoju uztura bagātinātāju katru dienu no rītiem, uzdzerot glāzi auksta ūdens, jo auksts ūdens pēc miega arī palīdz vieglāk pamosties. Kapsula ir normāla lieluma, līdz ar to bija viegli norīt. Garšas un smaržas kapsulai nav, kas ir pozitīvi, jo netraucē lietošanai.

Iepakojuma lielums ir apmierinošs, jo šo līdzekli lietoju tikai mājās. Noliku to redzamā vietā, lai neaizmirstu iedzert. Iepakojumu vērtēju kā neitrālu, taču prasījās vairāk informācijas par produkta sasstāvu un tā iedarbību – man parasti patīk vairāk palasīt par to, ko lietoju, sākot no kosmētikas, līdz medikamentiem u. tml.

Jebkurā gadījumā – efekts tika panākts un esmu ar to ļoti apmierināta, jo kļuva vieglāk veikt mācību darbus! Liels paldies!

Laura, 30 gadi

"Sedanorm" testēšanai pieteicos, jo, jau diezgan ilgu laiku – vairākus mēnešus, jūtu iekšēju spriedzi, kā arī privātajā dzīvē bieži gadās dažādas situācijas, kas rada pārdzīvojumus, līdz ar to vēlējos kaut kā stabilizēt savu nervu sistēmu, lai neuztvertu problēmsituācijas tik saasināti, kā arī mani piesaistīja tas, ka šis līdzeklis uzlabo arī smadzeņu darbību, kas man kā radošam cilvēkam darbā ir ļoti nepieciešams.

"Sedanorm" iepakojums ir neitrāls, parasti nepievēršu uzmanību vizuālajam izskatam šādiem līdzekļiem, jo galvenais ir saturs. Vienīgais, ko gan vajadzētu uzlabot, ir produkta apraksts uz iepakojuma – man (un domāju daudziem) parasti patīk, ka apraksts ir detalizētāks un garāks. Šajā gadījumā par sastāvdaļām nācās meklēt papildu info internetā, kas aizņēma laiku. Iepazīstoties ar sastāvdaļu aprakstu, sapratu, ka produkts varētu izrādīties efektīvs.

"Sedanorm" lietoju, kā norādīts – vienu reizi dienā, taču dažādos laikos, parasti pirmajā dienas pusē – pēc ēšanas, kopā ar citiem uztura bagātinātājiem. Mēnesi palietojot, atskārtu, ka tik tiešām vairs neuztveru dažādas stresa situācijas tik saasināti kā agrāk, kā arī smadzeņu darbība bija uzlabojusies, jo kļuva vienkāršāk strādāt, bija vairāk ideju un domu galvā. Taču jāpiebilst, ka papildus "Sedanorm" lietoju arī medikamementu nervu spriedzes mazināšanai, tā kā domāju, ka arī tas deva efektu papildus "Sedanorm". Kopumā sajutos pozitīvāk noskaņota un mierīgāka, jo vispār esmu emocionāls cilvēks.

Uztura bagātinātāja lietošana nekādas problēmas nesagādāja, kapsulu bija viegli norīt, uzdzerot ūdeni, kā arī patīk tas, ka nav jūtama ne smarža, ne garša.

Visticamāk, kādu laiku to vairs nelietošu, jo vēlos pavērot savu pašsajūtu bez jebkādiem uztura bagātinātājiem un medikamentiem. Ja jutīšu, ka tomēr atbalsts nervu sistēmai un smadzeņu darbībai ir nepieciešams, noteikti iegādāšos "Sedanorm", par cik esmu ar to jau pazīstama tagad un zinu, ka tas strādā.

Paldies!

Santa, 38 gadi

Tā kā spriedze šajā laikā tikai piņemas spēkā, nolēmu pamēģināt "Sedanorm".

"Sedanorm" iepakojums ir askētisks, domāju, ka tas varētu varbūt būt krāsaināks un košāks.

Produkta lietošana ir ļoti ērta, kā jau kapsulām. Tā kā produkts ir kapsulā, smaržu un konsistenci nepārbaudīju, viss apmierina. Lietoju produktu vienu reizi dienā, kā teikts instrukcijā. Pamanīju, ka, kādu laiku lietojot, ir uzlabojusies atmiņa un arī uztvere, tāpēc domāju, ka turpināšu vēl kādu laiku to lietot, lai rezultāti būtu ilgtermiņa.

Paldies!

Elza, 40 gadi

Šī gada sākumā man ir iestājies iekšējs uztraukums un nemiers. Ļoti asi reaģēju uz mazāko sīkumu, esmu uzbudināta, neiecietīga, nervoza, nepacietīga. Bieži aizmirstu visvienkāršākās lietas kā, piemēram, vai aizslēdzu durvis, izslēdzu tējkannu, paņēmu lietussargu. Nespēju tikt galā ar pēkšņām dusmu lēkmēm. Paziņa ieteica pamēģināt medicine.lv piedāvāto testējamo preparātu "Sedanorm".

"Sedanorm" jādzer tikai viena kapsula dienā. Patīk tas, ka tā sastāvā ir gan nomierinošā raudene, gan  grifonijas sēklu ekstrakts, kas labi palīdz smadzeņu darbībai. 

Kapuslas ir viegli norīt, uzdzerot ūdeni. Pēc mēneša kursa ir jūtams miera efekts uzvedībā. Mierīgāk reaģēju uz pēkšņiem ārējiem faktoriem. Sarunājoties vairs nepaceļu balsi, pacietīgāk ieklausos kolēģos. Šis produkts noteikti neaizstāj iedarbīgākus nervu nomierinošus līdzekļus, bet iesaku to kā viegli stabilizējošu un normālu nervu sistēmu uzturošu līdzekli!

Inita, 36 gadi

Nolēmu izmēģināt "Sedanorm" preperātu nervu sistēmas uzlabošanai un smadzeņu darbībai, jo šī brīža situācija saistībā ar COVID ir ļoti stresaina. Izvēlējos "Sedanorm", jo tas ir dabīgs produkts. Vēl viens no galvenajiem aspektiem, kādēļ izvēlējos "Sedanorm", ir tas, ka preparāts ir Latvijā radīts. Arī par grifonijas sēklām biju lasījusi, ka tās palīdz uzturēt stabilu nervu sistēmu.

Lietoju "Sedanorm" vienu reizi dienā - no rīta pēc brokastīm. Īsti uzreiz nekādas izmaiņas nemanīju, bet apmēram nedēļu pēc "Sedanorm" lietošanas mans nakts miegs palika kvalitatīvāks, vairs naktī bez iemesla nemodos. Uzlabojās arī koncentrēšanās spējas, tāpēc paldies par iespēju pamēģināt šo produktu!

Marta, 50 gadi

Izmēģināju "Sedanorm", jo esmu arī iepriekš ļoti daudz lietojusi produktus nervu sistēmas stiprināšanai, par cik tā ir kļuvusi ļoti labīla.

Kapsulu cenšos ātri norīt, un nekādu smaržu vai garšu nejutu, tāpēc lietošana nekādu diskomfortu nesagādāja. "Sedanorm" lietoju vienu mēnesi un piefiksēkju, ka spēju ātrāk uztvert lielāku informācijas apjomu nekā iepriekš. Tieši tāpēc vēlos turpināt šī produkta lietošanu. Paldies!

Maija, 56 gadi

Izmēģināju "Sedanorm", jo esmu diezgan saspringta, aizmāršīga, kā arī ātri aizsvilstos un nevaru ilgi nomierināties.

Diemžēl kapsula man izrādījās par lielu, bija grūti norīt, taču, lai darītu labu savai nervu sistēmai to var pieciest. Tā kā "Sedanorm" sāku lietot vēlāk pēc tā saņemšanas, pagaidām par efektu ir grūti spriest. Plānoju lietot šo preparātu vismaz trīs mēnešus, lai saprastu rezultātus ilgtermiņā.

Paldies, ka dodat iespēju iepazīties ar veselībai noderīgiem produktiem!

Elizabete, 37 gadi

Pateicoties piedāvājumam medicine.lv, pieteicos testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm". Iepazinos ar produkta aprakstu un mani uzrunāja tas, ka šis ir dabīgs produkts.

Vēlējos pamēģināt "Sedanorm", jo, jau tuvojoties rudenim, parasti jūtos nedaudz depresīvi un diemžēl arī šī brīža situācija saistībā ar vīrusa izplatību rada papildu stresu gan darbā, gan vispār sadzīvē. Protams, sanāk satraukties arī par nākotni, kā rezultātā sajūtu depresiju, biežāk kā parasti – nogurumu un pēc garās darba dienas nevēlēšanos kaut ko darīt. Stresa ietekmē man bija parādījušies arī miega traucējumi, līdz ar to arī pasliktinājās pašsajūta un vispārējais veselības stāvoklis. Tāpēc nolēmu izmēģinot šo dabīgo uztura bagātinātāju "Sedanorm" - normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Lietoju uztura bagātinātāju no rīta pa vienai kapsulai, uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas nav lielas un bez smaržas, tāpēc to lietošana nesagādāja grūtības. Uzlabojumus pašsajūtā sāku sajust pēc pāris nedēļām. Vispirms uzlabojās miegs. Vakaros vieglāk aizmigu un atbrīvojos no bezmiega, līdz ar to bija vieglāk piecelties un dienas laikā samazinājās nogurums. Pašsajūta uzlabojās pamazām. Lai gan apkārtējā situācija nemainījās, mans garastāvoklis uzlabojās, jo jutos labi izgulējusies, mierīgāka, pozitīvāka.

Pieņemu, ka, priecājoties par savu veselības uzlabošanos, arī apkārtējā situācija vairs nelikās tik dramatiska, jo ne jau visu varam izmainīt, bet varam pieņemt. Tagad radās arī vēlme nodarboties ar patīkamiem vaļaspriekiem.

Mēneša laikā manuprāt rezultāti ir ļoti labi, tāpēc turpināšu lietot uztura bagātinātāju "Sedanorm" arī turpmāk, jo vēlos nostiprināt nervu sistēmu un uzlabot smadzeņu darbību.

Paldies ražotājiem par šo dabīgo un vērtīgo  produktu!

Gunta, 35 gadi

Oktobrī testēšanai saņēmu Latvijas farmācijas uzņēmuma "Lotos-pharma" uztura bagātinātāju "Sedanorm".

Nosaukums lika domāt, ka tas ir sedatīvs, nomierinošs līdzeklis, un šajā samērā nomācošajā laikā, kad plosās Covid-19 un sācies gada tumšais un drēgnais periods, kaut kas sevis līdzsvarošanai ir nepieciešams!

Nebiju kļūdījusies – "Sedanorm" ražotājs raksturo to kā dabīgu antidepresantu ar L-triptofānu – neaizstājamo aminoskābi, kas nepieciešama būtiskām funkcijām mūsu ķermenī.

Ar interesi internetā izlasīju, ka "Sedanorm" sastāvā esošais L-triptofāns tiek pārvērsts slavenajā serotonīnā, kam jāpaveic mūsu organismā svarīgi uzdevumi, vairojot pat laimes sajūtu!

Diemžēl uz iepakojuma informācija ir skopa, minot vien to, ka "Sedanorm" sastāvā esošais grifonijas sēklu ekstrakts palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas un smadzeņu darbību. Arī par trešās sastāvdaļas – raudenes jeb oregano ekstrakta – iedarbību uz iepakojuma nekas nav minēts, bet informācijas lapiņas iepakojuma iekšienē nebija.

Pirms "Sedanorm" lietošanas padomu lūdzu neiroloģei, pie kuras jau konsultējos daudzus gadus, un viņa manu izvēli pamēģināt šo uztura bagātinātāju pilnībā atbalstīja.

"Sedanorm" ir 30 kapsulu iepakojums klasiski balti zilās krāsās. Tādas krāsas esmu ievērojusi vairākiem "Lotos-pharma" produktiem. Iespējams, tā ir atpazīstamības koncepcija.

Sarkanbrūnās kapsulas ir palielas. Ja pareizi saprotu, tās satur 250 mg aktīvo vielu. Man patīk mazākas kapsulas, bet ražotāja mājas lapā izlasīju, ka tāda ir "Lotos-pharma" filozofija – izveidot tādus produktus, kas ir interesantāki patērētājiem, ar lielākām aktīvo vielu devām, kas ļauj produktu lietot retāk.

"Sedanorm"  ieteikts lietot pa vienai kapsulai vienu reizi dienā. Tā arī darīju. Tā kā citu norāžu nav, to lietoju vakaros, pēc vieglām vakariņām. Kapsulā ietvertais sastāvs  nekādu garšu nedod. Tomēr vienu kapsulu atvēru, jo man gribas pārliecināties, kā garšo tas, ko lietoju. Garša ir rūgtena, bet neatstāj nekādu ilgstošu pēcgaršu. Varbūt šo preperātu var lietot arī, ieberot ūdenī, jogurtā u. tml. – to gribētos uzzināt.

"Sedanorm" lietoju vakaros, jo man parasti bijis grūti iemigt, domāju, ka produkta lietošana iemigšanu ir uzlabojusi. Par pārējo iedarbību vēl pāragri spriest.

Tā kā "Sedanorm" nelietoju pilnu mēnesi, bet iepakojumā ir 30 kapsulas, tests vēl turpinās.

No internetā ievērotās pārdošanas akcijas, piedāvājot trīs "Sedanorm" iepakojumus trīs mēnešu kursam, sapratu, ka tā lietošana drīkst būt arī ilgstoša, bet tas ir tikai mans minējums. Tāpēc būtu vēlama konkrētāka informācija uz iepakojuma. Tas, manuprāt, palīdzētu īstenot "Lotos-Pharma" mājas lapā minēto vēlmi – ".. radīt oriģinālproduktus, pie kuriem klients vēlētos atgriezties."

Paldies par šo testēšanas iespēju! Ceru, ka ilgtermiņā "Sedanorm" man palīdzēs!

Jana, 29 gadi

Vēlējos izmēģināt "Sedanorm", jo tobrīd bija diezgan stresains posms dzīvē.

"Sedanorm" ir patīkams un vienkāršs noformējums, kā arī patīk iepakojuma lielums. To varēju atvērt bez grūtībām, arī kapsulas ir viegli izņemamas. Pašas kapsulas ir cietas un bez smaržas. Lietoju tās katru dienu, vienu reizi dienā pēc ēdienreizes, kā teikts instrukcijā.

Pēc mēnesi ilgas lietošanas likās, ka miegainība vakaros nedaudz palielinās, kas ļāva ātrāk iemigt; iespējams, ka kļuvu arī nedaudz mierīgāka ikdienā un neuztvēru dažas situācijas tik saasināti kā agrāk.

Paldies!

Indra, 36 gadi

"Sedanorm" testam pieteicos, jo vēlējos vienkārši pamēģināt to, kas nāktu par labu nervu sistēmai.

"Sedanorm" iepakojums ir ļoti vienkāršs un patīkamās krāsās, taču varētu būt nedaudz košāks, jo aptiekas plauktos, līdzīgu produktu plašajā klāstā, iespējams, to tā neievērotu. Tā kā bieži esmu ārpus mājas, produktu nēsāju līdzi somiņā, līdz ar to kastīte prasījās nedaudz mazāka. Arī pati kapsula šķita nedaudz par lielu, taču, tā kā tās ir bez smaržas un garšas, nav pārāk cietas, tad lietošana grūtības nesagādāja. Lietoju "Sedanorm" tikai dažas dienas, bet pēc tam tas piemirsās, kā arī nebija sevišķi lielas vajadzības, jo jutos mierīga. Tieši tāpēc ir grūti kaut ko teikt par efektu, jo palietoju tikai dažas kapsulas, taču šāds produkts ir jālieto ilgstoši, lai iedarbība būtu jūtama.

"Sedanorm" plānoju sākt aktīvāk lietot tad, kad pēc tā tiešām būs jūtama vajadzība, šobrīd aizņemtajā dzīves ritmā bieži vien aizmirstas iedzert kapsulu. Palasot sastāvu un izpētot informāciju par to internetā, esmu pārliecināta, ka tas ilgtermiņā būs efektīvs.

Paldies par šo iespēju!

Mārīte, 30 gadi

Izlēmu izmēģināt šo preparātu, jo pēdējā laikā jūtu pastāvīgu nogurumu un nespēju koncentrēties uz veicamajiem darbiem.

Pats iepakojums ir ļoti vienkāršs, īpašu sajūsmu neizraisa, taču tas arī nav tik svarīgi. Preparāta lietošana mani ļoti apmierināja, jo jālieto tikai viena tablete dienā. Pārsvarā lietoju "Sedanorm" no rīta, pēc tam, kad biju paēdusi brokastis.

Lietojot šo preparātu, neizjutu nekādus blakusefektus, piemēram, paaugstinātu asinsspiedienu vai pretēji - miegainību. Pēc divu nedēļu lietošanas sajutu, ka spēju daudzkārt labāk koncentrēties darbiem un vakarā neizjutu tik pastiprinātu nogurumu, kāds parasti ir pēc garas darba dienas, līdz arf to produkts man nācis par labu.

Paldies!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Ražotājs: SIA "Lotos Pharma"
Adrese: Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
E-pasts: veikals@lotos-pharma.com
Tālrunis: +371 26 002 554

Iegādāties šo un citus "Lotos Pharma" produktus jūs varat internetveikalā avemed.lv, kā arī aptiekās visā Latvijā.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Sieviešu veselība darbā

Sieviešu veselība darbā

Pētot darba vides riska faktorus un to ietekmi uz veselību, ne vienmēr tiek ņemta vērā dzimumu atšķirība. Daudzas sieviešu veselības problēmas darbā nav pietiekami apzinātas un pētītas. Tomēr mūsdienās ir jādomā par sieviešu veselības stāvokļa īpatnībām un to saistību ar darba vides riska faktoriem.

Aktuālie piedāvājumi

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical ir viens no vismodernākajiem aizsargājošiem respiratoriem, kas ražots Zviedrijā, un to izmantotu izaicinošos apstākļos, kuros ir nepieciešama aizsardzība pret gaisā esošām daļiņām un baktērijām. Tiki medical īpaši paredzēta medicīniskai lietošanai, tāpēc tā ir piemērota izmantošanai veselības aprūpes un neatliekamās palīdzības dienestos. 

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvā testēt NEO just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai.

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Martā medicine.lv sadarbībā ar "H Drop Latvia" piedāvāja testēt kaņepju eļļu miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram.

Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt uztura bagātinātāju veselīgiem matiem.

Uzņēmējs runā

Elpošanas terapija ar ReOxy 

reoxy

REOXY® ir jauna elpošanas terapijas medicīniska ierīce. Ar šīs ierīces palīdzību pacients saņem individuāli dozētu gāzu maisījumu ar samazinātu skābekļa daudzumu (hipoksiju).

Sieviešu veselība darbā

pexels_anna_shvets_5231220

Pētot darba vides riska faktorus un to ietekmi uz veselību, ne vienmēr tiek ņemta vērā dzimumu atšķirība. Daudzas sieviešu veselības problēmas darbā nav pietiekami apzinātas un pētītas. Tomēr mūsdienās ir jādomā par sieviešu veselības stāvokļa īpatnībām un to saistību ar darba vides riska faktoriem.