medicine.lv skaitļos

Lietotāji online54
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "Preimmu" – prebiotika spēcīgai imunitātei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Preimmu" – prebiotika spēcīgai imunitātei

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Valens Nutri" piedāvāja testēt "Preimmu" – prebiotiku spēcīgai imunitātei.

Gunta, 46 gadi

Jau pasen esmu ieklausījusies ārstu ieteikumos lietot probiotikas, bet šoreiz medicine.lv testa produktu piedāvājumā ieinteresēja šī nosaukuma līdzinieks - prebiotika. Tas ierindas lietotāju, arī mani, var samulsināt, bet, nedaudz pameklējot informāciju internetā, atšķirību sapratu un nolēmu izmantot iespēju izmēģināt man nepazīstamo produktu.

VALENS NUTRI piedāvātajam produktam Preimmu ir gandrīz vai desmits uzlabojumu solījumu, un gandrīz visus gribētos piedzīvot! Līdz šim Preimmu nebiju pamanījusi, tāpēc apskatījos arī iepriekšējo lietotāju atsauksmes. Tās iedrošināja!

Testam saņēmu glītu kārbiņu ar interesantu dizainu, ērtu aizdari un gana plašu informāciju par produktu latviešu un angļu valodā. Kārbiņā atrodamās 30 šķīstošo šķiedrvielu paciņas ir ērtas lietošanai gan mājās, gan līdzņemšanai. Kaut arī tajās ir tikai 3,5 grami, tā ir norādītā sākuma dienas deva. Līdz šim šķiedrvielas esmu lietojusi, ieberot tās jogurtā, pievienojot putrām, biezpienam. Preimmu lietošanas rekomendācijās lasīju, ka pulveris ir termoizturīgs un to drīkst pievienot arī karstiem dzērieniem. Tomēr pagaidām esmu palikusi uzticīga iepriekšējai pieredzei, līdzīgas veselīgās piedevas lietojot kopā ar vēsiem produktiem. Preimmu baltais, saldenais pulveris labi garšo, tāpēc, iejaucot to jau pieminētajā jogurtā, ieguvu patīkamu garšas kombināciju. Pagaidām no citiem eksperimentiem esmu atturējusies. Neesmu arī palielinājusi dienas devu līdz rekomendētajām 2- 3 paciņām, jo paralēli lietoju arī citas šķiedrvielas kliju veidā.

Tā kā testu sāku nedaudz vēlāk, vēl grūti spriest par rezultātiem. Nevarētu teikt, ka Preimmu ir pilnībā mazinājis vēlmi pēc salda. Tomēr zināmu gremošanas sistēmas darbības stabilizācijas tendenci gan laikam var novērot. Centīšos izlietot visas 30 paciņas. Tad varēšu spriest, vai kursu turpināt un vēlāk arī atkārtot. Katrā ziņā tas ir inovatīvs, lietošanā patīkams un ērts uztura bagātinātājs.

Paldies par piedāvāto iespēju!

Enija, 38 gadi

Veselības portālā medicine.lv pamanīju rakstu par Preimmu - prebiotikām spēcīgai imunitātei. Tā kā ir iestājies pavasaris aktīvā tā plaukumā un jaunie dārzeņi un zaļumi tikai vēl sāk augt un gatavoties, man ir svarīgi uzņemt vērtīgas vielas, lai stiprinātu savu imunitāti. Tāpēc pieteicos Preimmu šķiedrvielu testēšanai.

Testējamais produkts  Preimmu ir iepakots glītā un praktiskā kartona kastītē, kuru ir ļoti ērti un viegli lietot. Pats prebiotikas pulveris ir mazās, baltās vienas devas paciņās. Tās tikai jāatver un jāizlieto, kā ērtāk un labāk. Ļoti praktiski un pārdomāti! Baltais pulveris ir arī termoizturīgs, un, par cik tam ir saldena piegarša, mēdzu to piebērt rīta tējai cukura vietā. 

Jau pēc divu nedēļu lietošanas tas lieliski uzlaboja vēdera izeju un tiešām ar laiku ievērojami mazināja kāri pēc cukura, turklāt ir garšīgs mentālās veselības atbalstītājs. Es iesaku izmēģināt Preimmu prebiotikas un, ja patiks, lietot tās arī ilgtermiņā!

Dzidra, 56 gadi

Valens Nutri Preimmu prebiotikas izvēlējos pusaudzim, kuram ir saldumu, saldināto dzērienu atkarība, kā arī šis ir tas posms, kad parādās dažādas ādas problēmas.

Preimmu prebiotikas ir ērti lietojamas – var sajaukt ar pienu vai putru, jo tam nav specifiska aromāta vai izteiktas garšas.

Pusaudzis šīs prebiotikas lieto tikai divas nedēļas, pa vienam pulverītim no rīta, bet jau tagad ir acīmredzami uzlabojumi – kāre pēc saldumiem un saldinātiem dzērieniem ir krietni mazinājusies, ir paradījusies normāla apetīte, kā arī ādas stāvoklis sāk pamazām uzlaboties. Preimmu lietošana vēl turpinās, bet ļoti ticams, ka būs jāapsver arī turpmāka tā lietošana, lai sasniegtu pozitīvo efektu ilgtermiņā.

Dace, 37 gadi

Vēlējos izmēģināt Valens Nutri Preimmu prebiotikas, jo gremošanas sistēma ir mana jutīgā vieta – pastāvīgi ir problēmas ar kuņģa-zarnu traktu, ir smaguma sajūta pēc ēšanas, neregulāra vēdera izeja, turklāt arī imunitāte ir samērā slikta un pastāvīgi nomoka kāre pēc saldumiem. Iepazīstoties ar produkta aprakstu un solītajiem efektiem, šķita, ka tas radīts tieši priekš manis.

Iepakojums ir glīts – šķiet, radīts no ekoloģiskiem materiāliem –, un pats pulveris sapakots atsevišķās, ērti lietojamās paciņās. Tā kā mana ikdiena ir samērā saspringta, šis ir labākais risinājums – nav nepieciešams nomērīt devas, lietot mērkarotes utt., atliek vien atvērt paciņu un uzņemt dienā nepieciešamo uztura bagātinātāja devu. Uztura bagātinātājam ir viegli salda garša, lietoju to gan vienu pašu, gan pievienojot brokastu putrai, jogurtam, tējai. Tas praktiski nemaina ēdiena garšu, varbūt jūtams vien neliels papildu saldums. 

Aptuveni pēc nedēļas novēroju, ka gremošanas darbības sistēma ir uzlabojusies. Pēc maltītes jutos labāk, enerģiskāk. Kopumā uzlabojusies arī vēdera izeja, tā kļuvusi regulārāka, šķiet, ka ir labāka imunitāte, jo ierastās pavasara sezonas saslimšanas šogad gājušas secen. Tāpat ilgāk saglabājas sāta sajūta, un roka retāk stiepjas pēc dažādiem našķiem. Noteikti iesaku šo produktu ikvienam, kurš vēlas beidzot sakārtot savu gremošanas sistēmu – ērts, viegli lietojams un efektīvs risinājums.

Anna, 37 gadi

Palasot par Preimmu gan Medicine.lv, gan Valens Nutri mājaslapā, radās ļoti liela interese par šo produktu, tāpēc uzreiz pieteicos un biju priecīga par to, ka tas tobrīd vēl bija pieejams. Svarīgākais iemesls, kāpēc vēlējos izmēģināt Preimmu, bija vēlme sakārtot gremošanas sistēmu, mazināt vēdera pūšanos, kas nedēļā vismaz pāris reizes mēdza piemeklēt. 

Lietoju Preimmu pirmo nedēļu 2 reizes dienā, pēc tam pa vienai paciņai. Pārsvarā liku  to klāt kafijai, jo aprakstā teikts, ka tas ir termoizturīgs. Kafijas garšu tas neizmainīja. Tāpat bieži lietoju Preimmu kopā ar proteīna dzērienu pēc treniņiem.

Pirmais, ko pamanīju, ka aptuveni pēc nedēļas man vairs neprasījās kafija... Parasti rīti vienmēr iesākās ar kafiju, bet, palietojot Preimmu, varēju par kafiju atcerēties tikai dienas otrajā pusē. Un jāatzīst, ka arī bez kafijas jutos tīri labi.

Bet visvairāk gaidīju efektu uz gremošanu, ko arī saņēmu. Vēders nu jūtas krietni labāk, jā, tas var uzpūsties, bet nu jau ievērojami retāk, un parasti tad zinu arī iemeslu. Visu Preimmu lietošanas laiku jutos labi. Labāk nekā iepriekš. Bija vairāk enerģijas, labāka kopējā pašsajūta. Papildus pamanīju, ka veikalā roka retāk stiepjas pēc kārumiem, kas arī deva rezultātu – mīnus 2 kg. :) Esmu apmierināta tiktāl, tāpēc plānoju lietot to kādu laiku arī turpmāk.

Aigars, 25 gadi

Preimmu deva cerību, ka tas palīdzēs uzlabot ādas stāvokli. Ik dienu uz sejas uzmetās kāda pumpa, kas turklāt diezgan ilgi dzīst. Tas, protams, ietekmē arī garastāvokli un pašpārliecinātību. Nekādi kopjošie līdzekļi sejai arī nedeva nekādu dižo efektu. Izlasot informāciju par Preimmu, sapratu, ka varbūt man tik tiešām organismā ir slikto baktēriju pārsvars, pret kuru varētu mēģināt pacīnīties...

Preimmu lietošana ir ļoti vienkārša. Pulverītis pildīts mazās, viegli atplēšamās paciņās, kas iepakotas praktiskā kartona kastītē. Pamēģināju pulverīti pēc garšas, nedaudz saldena. Tomēr tas līp pie zobiem, smaganām, tāpēc izlēmu to labāk likt klāt vai nu kafijai vai auzu pārslu putrai, dažkārt bezpiedevu jogurtam...kā kuru reizi. Lietoju to katru dienu, reizēm 1 paciņu, reizēm 2 dienā. 2 paciņas vairāk lietoju, kad bija plānots apēst ko saldu, piemēram, saldējumu, vai arī kad kuņģī bija diskomforts, piemēram, pūšanās. Vienkārši šķita, ka tā ir pareizi – izdzert vairāk šādās reizēs, jo sapratu, ka cukurs baro sliktās baktērijas organismā, kas savukārt rezultējas ar citiem nelabvēlīgiem procesiem, bet Preimmu baro un vairo labās baktērijas, kas cīnās ar sliktajām, tādējādi uzlabojot pašsajūtu.

Preimmu deva par sevi zināt jau pēc nedēļas, pusotras. Es pamanīju, ka pumpas vairs neuzmetas tik bieži, sejas stāvoklis sāka uzlaboties. Protams, vēl ir pie tā jāstrādā, bet uzlabojumi ir, un tas motivē turpināt lietot Preimmu tālāk.

Šobrīd, kad jau viena kastīte ir galā, varu teikt arī to, ka ikdienā ir vairāk enerģijas, kā arī to pašu iepriekš minēto saldējumu vairs nekārojas tik bieži kā iepriekš, kas noteikti arī nāk par labu ādas veselībai. Papildus jūtu, ka ir noregulējusies kuņģa darbība, mazāk saskaros ar gremošanas traucējumiem, kaut uzturā nekas nav mainīts. Esmu apmierināts ar šo pieredzi un gribētu paturpināt Preimmu lietošanu, lai izvērtētu tā iedarbību ilgākā termiņā. Liels paldies!

Agnese, 34 gadi

Jau sen meklēju produktu, kas palīdzētu vieglāk atteikties no saldumiem un samazināt cukura patēriņu, jo apzinos cukura negatīvo ietekmi uz organismu, pasšsajūtu un izskatu. Turklāt cukurs arī ir viens no galvenajiem traucēkļiem atbrīvoties no liekā svara. Ieraugot iespēju izmēģināt Preimmu, biju ļoti priecīga, jo biju jau redzējusi tā reklāmu iepriekš, taču māca šaubas, vai ir vērts tajā ieguldīt, vai būs pietiekami efektīvs, lai realizētu manas vēlmes.

Preimmu iepakots vienkāršā kartona kastītē, kas ir viegli atverama un aizverama. Preimmu pulverītis ir mazās paciņās, kas ir viegli atplēšamas. Lietoju Preimmu lielākoties no rītiem reizi dienā (lai pietiek ilgākam laikam). Katru rītu ar prieku lietoju Preimmu, jo bija liela cerība, ka tas palīdzēs sasniegt manus mērķus. Pulverīti liku klāt rīta kafijai ar pienu, un tas ļāva no 2 tējkarotēm cukura samazināt uz vienu tējkaroti, vēlāk pietika tikai ar pustējkaroti cukura pie kafijas. Man kā kaislīgai kafijas cienītājai šķita neiespējami dzert kafiju bez cukura, tāpēc fakts, ka man izdevās samazināt cukura daudzumu pie kafijas gandrīz divas reizes, ir ievērības cienīgs. :) Pulverīša garša kombinācijā ar kafiju ir tikko nojaušama un nepasliktina kafijas garšu, kas man arī bija svarīgi. Vēlos paslavēt ražotāju, ka ir radījis prebiotiku, kas ir termoizturīga –  tas padara šo produktu vēl ērtāk lietojamu!

Tātad, pirmais pozitīvais moments – man izdevās samazināt cukuru pie kafijas no 2 uz pusi tējkarotes. Plānoju iegādāties otru kastīti un jau mēģināt iztikt pie kafijas tikai ar Preimmu, bez cukura. Otrais moments, ko nezinu, kā noraksturot – pozitīvi vai negatīvi – kafiju sāku vēlēties no rītiem krietni retāk, jo arī bez kafijas jutos pietiekami enerģiski. Bet turpināju to dzert, kad atcerējos, tikai tāpēc, ka ļoti mīlu kafiju. :D Saprotu, ka šī ir lieliska iespēja atteikties no kafijas pavisam, bet es neredzu tam jēgu, kāpēc sev atņemt šo prieku. :) Trešais pozitīvais moments un, iespējams, pats svarīgākais, – atskārtu, ka mēneša laikā krietni retāk esmu ēdusi saldumus. Bija mazāka tieksme uz tiem. To apzinos tikai tagad, rakstot atsauksmi, jo šī vēlme pēc saldumiem samazinās nemanot. Ceturtais moments – jūtu, ka ir lielāks enerģijas pieplūdums. Un, saprotot, ka atteikšanās no saldumiem būs vieglāka, pateicoties Preimmu, ir radies entuziasms aktīvāk nodarboties ar sportu, kā arī palielinājusies ticība, ka beidzot izdosies veiksmīgāk atbrīvoties no liekā svara. Turpināšu lietot Preimmu un gaidīt vēl vairāk pozitīvo ieguvumu! Liels paldies par šo lielisko iespēju izmēģināt unikālo prebiotiku Preimmu, kas turklāt radīta Latvijā, par ko ir liels lepnums.

Dzintra, 29 gadi

Vēlējos izmēģināt Preimmu prebiotikas, jo bieži ir vēdera darbības traucējumi, pūšas vēders, ir apgrūtināta vēdera izeja. Tāpat izjūtu jau kādu laiku enerģijas trūkumu, bieži jūtos nogurusi.

Preimmu ir vienkāršs noformējums un praktisks, ērti lietojams iepakojums – kartona kastīte ar ērti atveramu un aizveramu vāciņu, pats produkts ir iepildīts mazās, baltās paciņās, kas ir vienkārši atplēšamas, pateicoties iegriezumam. Pulverītis ir ar nedaudz saldenu garšu, uzberot uz mēles un pagaršojot, attālināti atgādināja ko līdzīgu bezē cepumiem. Taču mutē pulverītis pielipa pie zobiem un smaganām, tāpēc izlēmu to lietot, sajaucot ar pienu vai rīta kafiju, kas ir ļoti ērts veids, kā šīs prebiotikas lietot.

Lietoju Preimmu katru dienu, dažreiz pa vienai paciņai, dažreiz pa divām – atkarībā no vēdera un vispārīgās pašsajūtas. Pēc nedēļas jau jutos kopumā labāk, bija mazinājies nogurums, bija vairāk enerģijas ikdienas aktivitātēm. Vēdera izeja arī ir uzlabojusies un kļuvusi regulārāka, aizcietējumi un pūšanās ir retāk, taču vēl ir, tāpēc plānoju turpināt Preimmu lietošanu arī turpmāk, jo redzu pozitīvu tendenci pašsajūtā. 

Vēlos vērst ražotāju uzmanību, ka manā iepakojumā diemžēl gadījās 3 tukšas paciņas, bez pulverīša, bet, tā kā šis bija bezmaksas izmēģinājums, tad tam lielu nozīmi nepiešķīru, vienkārši vēlos, lai ražotājs pievērš tam lielāku vērību nākotnē.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar Preimmu lietošanas pieredzi. Uzskatu, ka tas ir patiešām vērtīgs produkts gan kuņģa un zarnu trakta veselības, gan vispārējās veselības veicināšanai. Liels paldies!

Karīna, 39 gadi

Pieteicos Preimmu prebiotiku testam, jo ieinteresēja iespēja samazināt kāri pēc cukura. Zināms, ka cukurs neko labu veselībai nedod, tieši pretēji, bet es vēlos savu veselību uzlabot. Arī dažus kilogramus nenāktu par ļaunu nomest. :) Esmu saldummīle, tāpēc varu labi izvērtēt produkta iedarbību cukura kāres mazināšanā.

Patīk Preimmu iepakojums, tas ir ērts un parocīgs. Glabāju to savā uztura bagātinātāju un aptieciņas skapītī, no kura katru rītu to bija ērti paņemt un izdzert kopā ar tēju. Preimmu ir nedaudz saldens pulverītis, tāpēc ar to varēju aizvietot cukuru, ko parasti bēru klāt tējai vienu karoti. Iepriecināja, ka, pateicoties Preimmu, – mīnus viena tējkarote cukura ik dienu. :)

Lietoju prebiotiku katru dienu pa vienai paciņai no rītiem, un jāatzīst, ka mēneša laikā patērēto saldumu apjoms bija krietni mazāks, ko pamanīju gan ietaupītās naudas ziņā, gan uz svariem – mīnus 2,4 kilogrami! Esmu ieintriģēta par Preimmu sniegto iedarbību uz organismu, palasīju arī informāciju ražotāja mājaslapā, tāpēc apsveru iespēju palietot Preimmu ilgstošāk un pilnvērtīgāk izvērtēt efektu. Mīļš paldies par šo iespēju!

Inta, 21 gads

Preimmu prebiotiku testēšanai pieteicos, jo, meklējot līdzekļus, kas palīdzētu normalizēt kuņģa zarnu trakta darbību, jau biju manījusi Preimmu  reklāmu agrāk, taču to iegādāties atturēja cena, neskatoties uz daudzajām pozitīvajām atsauksmēm. Biju izlasījusi krustām šķērsām arī ražotāja mājaslapu un šķita – nu īsts brīnumlīdzeklis! Protams, kad ieraudzīju, ka ir iespēja to izmēģināt bez maksas, uzreiz pieteicos – manuprāt, ideāla iespēja, ko nevar laist garām!

Saņēmu testam glītu kartona kastīti, kurā iekšā bija 30 paciņas ar Preimmu pulverīti un lietošanas instrukcija. Izlēmu lietot Preimmu pa vienai reizei dienā, bet dienās, kad jutu diskomfortu vēderā – divus pulverīšus, lai organisms saņem tādu kā labo baktēriju "trieciendevu".

Pagaršoju pulverīti – nedaudz saldens. Domāju sākumā, ka lietošu to, vienkārši ieberot mutē un uzdzerot ūdeni, bet tad sapratu, ka pulverītis saķep ap zobiem, līdz ar to būs ērtāk to piebērt klāt kādam jogurtam, putrai, pienam vai kafijai. Principā, tā kā Preimmu garša nav ļoti izteikta, to varēja likt klāt jebkuram ēdienam vai dzērienam, ņemot vērā, ka tas ir termoizturīgs (kas, starpcitu, ir ģeniāli, jo padara lietošanu praktiskāku, daudzveidīgāku, ērtāku).

Patika Preimmu ērtā lietošana – vienkārši jāatplēš paciņa un tās saturs jāizber dzērienā vai ēdienā, jāsajauc ar to un viss, var ēst / dzert. Man pietika ar Preimmu kādām 20 dienām, bet jāatzīst, ka pozitīvas izmaiņas sāku just jau nedēļas laikā. Kļuva regulārāka (gandrīz kā pulkstenis) vēdera izeja, kā arī mazāk bija vēdera pūšanās gadījumu. Bonusā pamanīju uzlabojumus sejas ādas izskatā, ko nemaz negaidīju. Mazāk piemeklēja pūtītes, kā arī sejas āda kopumā izskatījās veselīgāka. Pamanīju arī, ka jūtos ikdienā enerģiskāka, mundrāka no rītiem. Šie ieguvumi pārliecināja mani iegādāties Preimmu papildus, lai pavērotu tā iedarbību ilgākā laikā. Liels paldies par šo lielisko iespēju!

Jana, 36 gadi

Pieteicos Preimmu testam laikā, kad tikko biju pārslimojusi vēdera vīrusu. Pašsajūta, protams, bija būtiski pasliktinājusies, biju novārgusi,  kā arī maz gribējās ko ēst, baidījos tā kārtīgi kaut ko ieēst, jo kuņģis bija nomocīts. Grūti padevās arī ikdienas uzdevumi, jo nebija enerģijas. Līdz ar to meklēju kaut ko, kas pieceltu mani uz kājām un palīdzētu sajusties atkal normāli, un atradu aicinājumu pieteikties Preimmu prebiotiku testēšanai Medicine.lv portālā. Lasīju, ka Preimmu ir neaizstājams palīgs vēdera vīrusa gadījumos, regulē kuņģa un zarnu trakta darbību uzlabo fizisko un mentālo labsajūtu un kopumā stiprina imunitāti. Sapratu, ka tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs, un pieteicos.

Sākumā divas dienas lietoju pa 3 paciņām dienā, no rīta, pusdienlaikā un vakarā. Un biju patīkami izbrīnīta, ka pēc šīm pāris dienām sajutos jau krietni labāk. Turpināju lietot pa divām paciņām divas dienas, tad pārgāju uz vienu paciņu. Kopumā mana pašsajūta noregulējās pavisam kādas nedēļas laikā. Atgriezās ēstgriba, vēdera pašsajūta kļuva stabilāka, arī spēka kļuva vairāk. Preimmu man palīdzēja atgriezties ierastajās sliedēs, par ko esmu neizsakāmi pateicīga. Noteikti šo produktu atcerēšos un iegādāšos, kad būs nepieciešams papildu atbalsts organismam, kā arī, balstoties savā pieredzē, ar pārliecību varēšu ieteikt to ģimenei un draugiem! Mīļš paldies!

Uldis, 47 gadi

Jau ilgāku laiku biju pamanījis, ka teju vienmēr pēc piena produktiem, jogurtiem, kefīra, saldējuma u. tml. ļoti asi reaģē kuņģis. Vēderā viss griežas un ir šķidra vēdera izeja. Tas ik reizi apbēdināja, jo negribēju atteikties no šiem produktiem. Izlasot, ka Preimmu palīdz mazināt laktozes nepanesamību, uzlabo tās sagremošanu, bija interesanti paeksperimentēt.

Produkts ir ļoti ērti lietojams, paciņas ir viegli attaisāmas un ērti uzglabājamas. Patīk, ka produktam ir saldena garša, bet nav lieku kaloriju. Pamēģināju to pievienot gan kafijai, gan tējai un secināju, ka ar to var droši aizvietot to vienu cukura tējkaroti, ko parasti liku klāt. Bija nedaudz citādāka piegarša, bet pēc pāris reizēm jau pieradu un tīri labi garšoja gan tēja, gan kafija.

Izlēmu palietot Preimmu nedēļu, pa vienai paciņai dienā, tad pamēģināju izdzert kefīra glāzi, jo no tā man  stabili vienmēr bija problēmas ar vēderu. Taču šajā reizē tiku cauri sveikā! Nodomāju – ok, sagadīšanās. Tāpēc turpināju lietot Preimmu tālāk un atkal mēģināt apēst kaut ko no piena produktiem.  Jāsaka, ka vēders tik tiešām kļuva mierīgāks un vairs tik asi uz laktozi nereaģēja. Jā, bija dažas reizes, kad vēders vai nu uzpūtās vai tajā viss sagriezās, bet, kopumā vērtējot, pašsajūta bija labāka un vēdera izeja – normāla visu Preimmu lietošanas laiku. Manuprāt, eksperiments ir izdevies, un esmu atradis produktu, kurš ne tikai palīdz man justies labāk, bet arī ļauj samazināt ikdienā cukura patēriņu un stiprina imunitāti. Super, paldies!

Katrīna, 42 gadi

Vairākkārt biju lasījusi dažādus rakstus un klausījusies informāciju par prebiotikām un to labvēlīgo ietekmi uz mūsu veselību. Bet Preimmu produkts nav lēts, tāpēc līdz šim nebiju vēl to iegādājusies, lai pamēģinātu. Regulāri lasu rakstus medicine.lv portālā un pamanīju, ka tiek piedāvāts izmēģināt Preimmu prebiotikas bez maksas. Pieteicos testam, saņēmu produktu un sāku lietot. Vēlējos lietot prebiotikas, jo vakaros ir grūti atturēties no saldumiem, kas savukārt nav nekas labs veselībai. Protams, saldumu lietošana atstāj manāmas izmaiņas arī ķermeņa aprisēs.

Preimmu lietoju vienu reizi dienā, pēc brokastīm. Iepakojums ir ērti atverams un uzreiz lietojams. Patīkami pārsteidza pulverīša garša! Tas ir garšīgs! Pirmajās lietošanas dienās nekādas izmaiņas nemanīju. No rīta lietoju prebiotiku, vakarā našķojos ar saldumiem. :) Apmēram pēc nedēļas jau piefiksēju, ka kāre pēc saldumiem ir krietni samazinājusies un saldumu krājumi tukšojās daudz lēnāk. Šobrīd lietoju Preimmu jau trīs nedēļas un tiešām saldumus ēdu daudz mazāk, bet pavisam vēl atteikties neizdodas.

Noteikti lietošu prebiotikas vismaz kādus trīs mēnešus, lai saprastu tā pa īstam, kā uz to reaģē mans organisms. Un, ja pozitīvās izmaiņas būs noturīgas, tad noteikti turpināšu prebiotiku lietošanu. Paldies!

Ināra, 28 gadi

Paldies medicine.lv par iespēju testēt šo produktu. Par Preimmu prebiotikām līdz šim nebiju dzirdējusi, bet, izlasot informāciju par Preimmu Produktu testu sadaļā, sapratu, ka noteikti gribu pamēģināt.

Gandrīz vienmēr pēc ēšanas ir diskomforts – vēders pūšas un burkšķ. Kā arī patīk panašķēties starp ēdienreizēm ar dažādiem saldumiem, kas būtu otrs iemesls Preimmu lietošanai.

Pirmajās Preimmu lietošanas dienās vēdera pūšanās bija vēl spēcīgāka un diskomforta sajūta arī. Tad apmēram pēc nedēļas viss atgriezās tajās sajūtās, kā bija, pirms uzsāku lietot prebiotikas. Diemžēl, pagaidām nav vērojami uzlabojumi vēdera pašsajūtā, arī saldumu kāre nav mazinājusies. Taču katrs organisms ir individuāls un, iespējams, ka manējais ir priecīgs gan par prebiotikām, gan saldumiem vienlaicīgi! Visvairāk cerības biju likusi, ka mazināsies vēdera pūšanās… Iespējams, man jāpalieto Preimmu ilgāk, lai būtu efekts. Tomēr ir arī kāds pozitīvs moments – no rītiem jūtos enerģiskāka, ir vieglāk piecelties nekā iepriekš, un,  iespējams, tas ir Preimmu nopelns, jo citus uztura bagātinātājus papildus nebiju lietojusi.

Jebkurā gadījumā – paldies par iespēju pamēģināt šo produktu!

Guntars, 49 gadi

Pieteicos Preimmu prebiotiku testam, jo man ļoti garšo saldumi un tikpat ļoti ceļas arī cukura līmenis un holesterīns. Izlasot medicine.lv portālā par Preimmu, sapratu, ka šis varētu būt īstais risinājums, lai samazinātu saldumu patēriņu un uzlabotu veselību! Jāsaka, ka iepriekš par šādu Preimmu prebiotiku nebiju dzirdējis.

Patīk produkta iepakojums, jo mazās paciņas ir ērti paņemt līdzi. Man tas ir svarīgi, jo pulverīti lietoju pusdienu ēdienreizē, ieberot un iemaisot kefīrā. Par garšu sūdzību nav, kefīrs arvien paliek garšīgs. Prebiotiku lietoju jau trīs nedēļas un esmu priecīgs, ka esmu palicis mazāk kārs uz saldumiem. Padzeršu Preimmu vēl kādus pāris mēnešus un uztaisīšu asins analīzes, un tiešām priecāšos, ja būs kaut nedaudz uzlabojušies arī mani cukura un holesterīna rādītāji! Jo, ja ir mazinājusies kāre uz saldumiem, tam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt organismu kopumā. Paldies medicine.lv par iespēju testēt Preimmu prebiotikas!

Maira, 23 gadi

Mani vienmēr ir skārušas problēmas ar vēdera pūšanos, bet nekad nebiju ntā īsti eko darījusi, lai šo vēdera pūšanos mazinātu. Izlasīju www.medicine.lv portālā rakstu par prebiotikām, kā arī ieraudzīju, ka ir iespēja šo produktu pamēģināt – tā arī izlēmu beidzot ko sākt darīt lietas labā un pieteicos testam.

Produktu lietoju gandrīz mēnesi – vienu paciņu pie pusdienām, izšķīdinot jogurtā vai ūdenī, un tik tiešām varu teikt, ka vēdera pūšanās ir pārgājusi, kaut, sākot lietot Preimmu, vēdera pūšanās bija vēl spēcīgāka nekā ierasts.

Iepakojums ērts un parocīgs, viegli paņemt līdzi un lietot jebkurā laikā, vienīgi dažreiz ir gūti atvērt mazo paciņu, ja šķēres nav pa rokai. Noteikti turpināšu lietot prebiotikas vēl kādu laiciņu, lai saprastu, kā īsti organisms uz to reaģēs. Paldies!

Natālija, 31 gads

Par cik vakaros ir vēlme pēc saldumiem, kā arī ir regulāra vēdera pūšanās, izdomāju pieteikties produktu testam un dot iespēju Valens Nutri produktam Preimmu uzlabot manu pašsajūtu.

Lietoju šo produktu jau vairāk nekā trīs nedēļas, katru vakaru pirms miega paciņas saturu izberot zem mēles, bet nekādas lielas izmaiņas nenovēroju, varbūt tikai to, ka ir vairāk enerģijas no rītiem. Vēdera pūšanās un kāre pēc saldumiem pagaidām nav pazudusi, bet, palasot atsauksmes par šoi produktu, saprotu, ka uz katru produkts iedarbojas dažādi, viens redz rezultātu jau pirmajā nedēļā, cits pēc ilgāka laika, kāds diemžēl nejūt efektu vispār. Tāpēc nolēmu dot otro iespēju Preimmu un iegādāšos papildu iepakojumu, varbūt manam organismam tiešām nepieciešams vairāk laika! Turklāt priecē produkta ērtā lietošana, iespēja to jaukt klāt jebkuram ēdienam un dzērienam, kā arī uzslavējams ir tas, ka, ražotājs, veidojot iepakojumu, ir padomājis arī par nekaitīgumu apkārtējai videi.

Ēriks, 40 gadi

Jau no pusaudžu vecuma esmu cīnījies ar ādas izsitumiem un pumpām uz sejas, kā arī kāri uz saldumiem. Esmu izmēģinājis vairākus dermatologa ieteiktus krēmus un centies neēst saldumus, bet nekas īsti nav palīdzējis. Izlasīju Latvijas veselības portālā medicine.lv par Valens Nutri Preimmu prebiotikām un iekrita acīs, ka prebiotikas samazina kāri pēc cukura un uzlabo ādas veselību. Tāpēc pieteicos produkta testam.

Šobrīd lietoju prebiotikas jau gandrīz mēnesi, no rīta ēdot brokastis, un varu teikt, ka izsitumi ir mazinājušies un saldumus tik ļoti kā agrāk vairs neprasās, bet vēl nav tā, ka nemaz tos neēdu.

Produkta iepakojums ir parocīgs un varu paņemt to līdzi, ja kaut kur braucu, jo katra deva ir savā paciņā, nevis lielā traukā, kur pašam ar karoti jāmēra vienas reizes deva. Plānoju šo produktu lietot arī turpmāk, jo ļoti vēlos atbrīvoties no izsitumiem un pumpām.

Una, 49 gadi

Pirms neilga laika sociālajos tīklos lasīju par Valens Nutri produktiem. Bet vēl nenopirku. Tad lasīju rakstu medicine.lv un nolēmu pieteikties testam. Preimmu prebiotikas pēc apraksta bija tas, ko man vajag, jo ilgāku laiku ir problēmas ar vēderu. Pēc ēšanas bieži ir spiedoša sajūta un vēders ļoti bieži uzpūšas – pat no tādiem produktiem, kuri it kā to neizraisa.

Pirmajās lietošanas dienās likās, ka diskomforta sajūta pastiprinās un gribēju pārtraukt lietot prebiotikas. Bet tad noklausījos Anša videoierakstu Valens Nutri Facebook lapā un sapratu, ka jāturpina Preimmu lietot ilgāku laiku, lai organisms pierod, un tikai tad varu gaidīt kādus rezultātus. Tagad ir pagājušas nedaudz vairāk par trim nedēļām, un tiešām diskomforts, kas saistīts ar vēdera pūšanos un spiešanu, ir mazinājies. Varbūt interesanta sakritība, bet novēroju arī, ka vairāk uzturā lietoju dārzeņus un svaigos salātus, augļus. Iepriekš no šiem produktiem diezgan izvairījos, jo vēdera pūšanās, lietojot svaigos dārzeņus un augļus, bija īpaši spēcīga.

Patīk, ka pulverīts ir sadalīts pa porcijām atsevišķās paciņās un varu devu ātri un ērti iemaisīt kādā jogurtā vai dzērienā, citreiz ieberu vienkārši mutē un uzdzeru kādu dzērienu. Izskatās, ka Preimmu ir man piemērots. Noteikti iegādāšos šīs prebiotikas un lietošu ikdienā! Pastāstīju par savu novērojumu jau arī dažiem kolēģiem, jo sēdoša darba darītājiem vēdera pūšanās ir bieža parādība. 

Tamāra, 62 gadi

Līdz ar vecumu arvien biežāk novēroju vēdera darbības traucējumus. Ir jāatsakās no arvien vairāk produktiem, ko iepriekš ļoti mīlēju, jo pēc tiem uzpūšas vēders. Šo produktu vidū ir gan dārzeņi un augļi, gan piena produkti. Saprotu, ka ar vecuma izmaiņām organismā dažādi procesi bremzējas, kas atsaucas arī uz izskatu un pašsajūtu. Tomēr, izlasot informāciju par Valens Nutri prebiotikām Preimmu, bija cerība, ka kaut nedaudz varu savu pašsajūtu un veselību uzlabot.

Lai arī no pirmās kastītes negaidīju nekādu dižo efektu, jo jebkurš uztura bagātinātājs ir jālieto ilgstoši, tomēr vēdera pašsajūta pēc divām nedēļām bija nedaudz uzlabojusies. Šobrīd, kad jau mēnesis ir pagājis (lietoju vienu paciņu dienā, pieberot pie jogurta, ūdens vai tējas), esmu secinājusi, ka kopumā šis mēnesis pašsajūtas ziņā bija labāks nekā iepriekš. Vēdera darbības traucējumi, lai arī piemeklēja, tomēr bija retāki, arī vēdera izeja sākusi normalizēties, jo iepriekš tā bija neregulāra. Tāpēc plānoju drīzumā iegādāties vēl vienu kastīti un vērošu turpmākās izmaiņas. Liels paldies!

Uztura bagātinātājs

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Uzzini vairāk:

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.