medicine.lv skaitļos

Lietotāji online80
Aktīvie uzņēmumi12742
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr. Pakalns SELECT piedāvāja testēt produktu elpceļu veselībai un imūnsistēmai.

get_5902_15046767_623x466

Violeta, 30 gadi

Biju sajutusi jau pirmās saaukstēšanās pazīmes, kad ieraudzīju medicine.lv iespēju testēt Dr. Pakalns Select produktu "Plantago balsam", tāpēc uzreiz arī pieteicos.

Man bija parādījušās iesnas un nedaudz kņudēja kaklā, kā arī bija mitrs klepus. Sāku lietot "Plantago" un vieglāk sajutos jau nākamajā dienā, iesnas bija pazudušas, bet klepus vēl bija. Lietoju sīrupu kā norādīts – trīs reizes dienā. Tā kā, iespējams, apslimusi biju, jo arī draugs pirms manis saslima, tad sīrupu lietojām abi. Ar vienu pudelīti pietika aptuveni nedēļai vai pusotrai. Taču ar to daudzumu, ko abi izlietojām, pilnība pietika, lai atbrīvotos no saaukstēšanās simptomiem, iespējams, diezgan laicīgi uzsākām tā lietošanu. Papildus lietojām arī gardās Dr.Pakalna pastilas elpceļu veselībai, kā arī cita ražotāja deguna pilienus, un, jāatzīst, ka pirmo reizi tik viegli tikām cauri sveikā, jo vismaz es parasti neatkarīgi no zālēm izeju cauri visiem saaukstēšanās posmiem, man parasti slimošana norit smagāk un ilgstošāk, tāpēc bija liels prieks, ka slimību izdevās apturēt jau sākumstadijā. Man klepus pārgāja jau pēc trim četrām dienām. Arī drauga veselība manāmi uzlabojās – viņam smagākas bija iesnas, ar tām jau kādu laiku viņš mocījās, pirms sāka lietot sīrupu. Bet pēc pāris dienām sīruma lietošanas arī viņam iesnas kļuva krietni vieglāk panesamas, līdz beidzot pārgāja pavisam.

Sīrupam ir patīkama, salda garša, to lietot nebija nekādu problēmu, turklāt par lietošanas ērtību ir padomāts, jo iepakojumā ir arī dozators, kas ļauj nomērīt vienas lietošanas devas lielumu.

Nākamreiz, saskaroties ar saaukstēšanos, noteikti iegādāšos "Plantago", jo tas tiešām ātri palīdzēja! Paldies!

Arnis, 36 gadi

Esmu jau iepriekš mēģinājis Dr. Pakalns produktus, un tie izrādījās ļoti efektīvi, tāpēc bija interese pamēģināt arī "Plantago", ņemot vērā, ka jutos pēdējā laikā nedaudz vārgāks, bija uzradušās iesnas un jutu niezi kaklā.

Arī "Pantago" nemaz nepievīla, palietojot to trīs dienas, jutos jau ievērojami labāk, elpot bija vieglāk, kā arī niezēšana kaklā pazuda pavisam, tomēr, lai arī simptomi mazinājās, turpināju šo sīrupu lietot, lai nostiprinātu efektu. Man ļoti patika sīrupa garša, lai arī tā ir salda, tomēr tā nešķebināja, kā tas ir gadījumos ar citiem sīrupiem. "Plantago" bija ērti lietot dozatora dēļ, kas palīdzēja lietot precīzas devas. Sīrupu dzēru trīs reizes dienā.

Paldies, ka devāt iespēju pamēģināt produktu, kas tik tiešām palīdzēja!

Karīna, 28 gadi

Esmu liela Dr. Pakalns piekritēja, var teikt, ka tad, kad jūtos apslimusi, pirmie produkti, ko iegādājos ir no Dr.Pakalna. Tie, kaut arī ir dabīgi, vienmēr diezgan īsā laikā spēj atvieglot saslimšanas simptomus. Arī šoreiz, izmēģinot "Plantago", kad man sāpēja kakls un bija sauss klepus, pēc dažām dienām situācija būtiski mainījās uz labo pusi. Sīrups ļoti labi mazināja kakla sāpes un šķidrināja krēpas, līdz ar to vieglāk bija paklepot. Domāju, ka, ja laicīgi sāk šī sīrupa lietošanu, tad pilnībā pietiek ar vienu pudelīti, lai paātrinātu atveseļošanos, turklāt "Plantago" neizmaksā dārgi.

Dr. Pakalns produktu dizains vienmēr ir paticis -  tas ir gaumīgs un ieturēts, kā arī veido priekšstatu kā par dabīgu sastāvdaļu produktu. "Plantago" lietošana arī bija ļoti ērta, labi, ka iepakojumā bija iekļauts dozators, kas ļāva nomērīt precīzas lietošanas devas. Arī garša man ļoti patika, bija patīkami šo sīrupu lietot. Esmu apmierināta ar šo un citiem Dr. Pakalns efektīvajiem produktiem. Paldies!

Iveta, 37 gadi

Rudens ir saaukstēšanās laiks, un tādēļ bija nepieciešams līdzeklis, kas palīdz pie kakla kņudēšanas un saaukstēšanās simptomiem. Sīrupu piedāvājums  ir ļoti liels, bet par cik biju jau lasījusi par Dr. Pakalna lieliskajiem pretsaaukstēšanās līdzekļiem, izvēlējos izmēģināt "Plantago Balsam". Un nebiju vīlusies.

Sīrups pēc smaržas uzreiz atgādināja bērnībā lietoto Mežrozīšu sīrupu, lai gan mežrozītes kā sastāvdaļa tur nemaz nav. Garša ir saldeni skābena - garšīga. Uzrunāja arī tas,  ka sīrups ir 100% augu izcelsmes produkts, vispār nesatur alkoholu un nav ģēnētiski modificēts.

Sīrupu lietoju trīs reizes dienā - kā minēts lietošanas noteikumos.

Šis sīrups tiešām nomāc kakla kņudēšanu un iekaisumu.  Regulāri to lietojot, kaklasāpes mazinājās. Sīrupu var iejaukt arī tējā, kas uzlabo tējas garšu.

Paldies!

Aina, 41 gads

Biju saaukstējusies. Tā kā esmu Veselības portāla medicine.lv lietotāja, pie produktu testiem ieraudzīju iespēju pieteikties testēt EASY BREATHE PLANTAGO BALSAM. Pieteicos, jo uzrunāja tas, ka produkts ir radīts Latvijā.

Produkts ir kā sīrups un ir ērti lietojams, jo ir  dozatora glāzīte. Vienīgais - pirms sīrupa lietošanas to obligāti vajag sakratīt, lai sajauktos sastāvdaļas. Sīrups pēc smaržas un garšas ir saldi skābens, tiešām garšīgs.  Lietojot šo sīrupu regulāri, kā teikts lietošanas instrukcijā, kakla sāpes palika mazākas un elpot kļuva vieglāk.  Sīrupu var lietot arī bērni no trīs gadu vecuma, esmu pārleicināta, ka arī bērniem garša patiktu.

Noteikti iesaku - jo 100% dabīgs līdzeklis, kas nesatur krāsvielas,  lipekli un alkoholu.

Maira, 55 gadi

Izvēlējos izmēģināt "Plantago", jo Dr. Pakalna profesionalitāte farmācijā ir unikāla! Visi viņa produkti ir no pārdomātas kombinācijas augiem, ar sabalansētu sastāvu.

Kā jau visi citi Dr. Pakalns produkti, arī šis bija ļoti viegli lietojams. Arī vizuālais noformējums ir  debešķīgs -  gan krāsas, gan  druka, gan iepakojuma informācijas izvietojums! Bija ne tikai ērti, bet arī patīkami lietot šo produktu. Smarža  ļoti patīk, un garša atgādina mežrozīšu sīrupu.

Lietoju šo sīrupu trīs reizes dienā, jo bija kņudēšana kaklā. Sīrups palīdzēja atbrīvoties no nepatīkamās kņudēšanas jau otrajā dienā! Tāpēc liels paldies par šādu produktu!

Linda, 49 gadi

Izvēlējos izmēģināt šo produktu, jo iepriekš lietoju arī Dr. Pakalna pastillas, kam bija  labs efekts.

Arī par šo sīrupu esmu sajūsmināta, jo neko citu tik estētisku un skaistu, turklāt efektīvu nebiju pirms Dr. Pakalna produktiem lietojusi. Sīrupa lietošana bija viegla, problēmas nesagādāja. Tam ir patīkama smarža, bet garša ļoti atgādina manas  iemīļotās mežrozītes. Sīrupu lietoju pēc vajadzības, kad sajutu kādus elpceļu saaukstēšanās simptomus, tie ātri izzuda, kad palietoju "Plantago". Man  palīdz, tāpēc iesaku arī citiem!

Paldies!

Sandra, 37 gadi

Vēlējos notestēt Dr. Pakalns Select "Plantago balsam" tāpēc, ka tas ir Latvijā ražots produkts, kā arī tāpēc, ka ir zināms ražotājs, kas jau sevi pierādījis ar izcilu kvalitāti.

Iepakojumu dizainu vērtēju kā ļoti kvalitatīvu - krāsas ļoti atbilstošas, kā arī iepakojuma kvalitāte izcila. Ērtākai lietošanai iepakojumā bija ērts mērtrauciņš, ar kura palīdzību dozēt ikdienas devas.

Pēc konsistences "Plantago" ir  patīkami biezs - nav tik biezs kā medus, kas ne uzreiz šķīst, bet nav arī kā ūdens. Pēc garšas ļoti atgādina mežrozīšu sīrupu. Ļoti patīkama skābuma deva, kas patīkami atšķaida medaino saldumu. Lietoju to trīs reizes dienā, kā ieteikts uz iepakojuma. Sīrups labi mīkstināja kaklu, novērsa kasīšanos kaklā, tāpēc uzskatu, ka tas ir ļoti efektīvs rudens pārejas laikā, kad organisms sāk pierast pie temperatūras izmaiņām. Iesaku!

Anita, 42 gadi

Vēlējos izmēģināt "Plantago", jo šajā rudens laikā organismam nepieciešamas papildu piedevas imunitātes stiprināšanai. Tā kā dzirdētas labas atsauksmes par daktera Pakalna produktiem, nolēmu izmēģināt.

"Plantago" ir ērts iepakojums, kā jau parasti sīrupiem. Ļoti uzrunāja zaļais tonis, kas šobrīd ir aktuāla krāsa, patīkami, ka arī par to ir padomāts. Lietot produktu bija ērti, var ieliet ērti karotē vai izmantot mazo trauciņu, kas pievienots pudelē.

Sīrupam ir patīkama smarža un arī šķidrums labi lejas gan karotē, gan trauciņā. Lietoju to divas reizes dienā kā uztura bagātinātāju, kā stiprinājumu organisma imunitātei, tāpēc acīmredzamu neko nenovēroju, bet ticu, ka organisms papildus saņēma nepieciešamās uzturvielas tieši šajā rudens laikā, kad tas visvairāk nepieciešams.

Paldies!

Elvīra, 35 gadi

Katru gadu, šajā laikā, kad ir vējains un mitrs laiks un tuvojas sals, man ir lielas problēmas ar kaklu. Tas kņud, kasās un nepārtraukti ir kaut kas jālieto, lai to nomierinātu. Parasti lietoju kādas pastilas vai tabletes. Dažreiz der, dažreiz nē, kasās tāpat. Ir lietots arī sīrups kā, piemēram, klasiskais Pektusīns vai Pertusīns. Neatteicos izmēģināt jauno "Plantago Balsam", jo pirmkārt, zinu Dr. Pakalna pastilas, kuras ir ļoti efektīgas. Otrkārt, gribēju zināt šī balzāma iedarbību. Pirmais, ar ko ļoti atšķiras produkts, ka sīrupa vietā ir balzams. Tam ir ļoti maiga, šķidram medum līdzīga konsistence, pa kaklu slīd lēnām, mazliet izdedzina rīkli, un tā kņudēšana pāriet. Lietoju trīs reizes dienā, pēc ēšanas. Pēc ēdienreizes - lai efekts ir ilgstošs.

Vizuālais noformējums pārspēj ārzemju ražojumus, tas ir ļoti ērtā iepakojumā. Nav jāzīlē, cik daudz vienā reizē jālieto, jo ērtumam pievienots mērtrauciņš. Efektu jutu jau pēc pirmās dienas. Kakls nekņudina, neniez, kas sniedz man komfortu šajā nemīlīgajā un drēgnajā laikā. Noteikti iesaku pamēģināt šo produktu, atbalstiet vietējos ražojumus un novērtējiet šī produkta augsto efektivitāti!

https://www.drpakalns.com/

Ražotājs un izplatītājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija.

Produktu iegādāties iespējams Latvijas aptiekās – "Mēness aptieka", "BENU aptieka", "Aptieka1", "Apotheka", "Mana Aptieka".

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” ir uzņēmums ar senu vēsturi, kas šobrīd ieņem līdera pozīciju Baltijas tirgū augu valsts farmaceitisko produktu ražošanā. A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” savu darbību uzsāka jau 1950. gadā kā zāļu fasēšanas iecirknis un pēc septiņiem gadiem iegūstot “Rīgas Farmaceitiskās fabrikas” statusu 1957. gadā. Uzņēmums ražo herbālās zāles (tinktūras, kombinētos pilienus, ziedes, linimentus un pulverus), tējas, uztura bagātinātājus un kosmētiku. Uzņēmumam piederošie zīmoli ir RFF, Dr.Pakalns SELECT un NEO.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

Kontakti

 1. +371 67355550
 2. www.drpakalns.lv
 3. https://www.facebook.com/Dr.PakalnsLatvija
 4. https://www.facebook.com/rff.lv
 5. https://www.facebook.com/neolatvija
 6. https://www.instagram.com/dr.pakalns_latvija/
 7. https://www.instagram.com/neo_latvija/

Darba laiks

 • P.800-1630
 • O.800-1630
 • T.800-1630
 • C.800-1630
 • P.800-1630
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003000765
 2. LV40003000765
 3. 26.03.1991
 4. Rīga, Ozolu iela 10, LV-1005
 5. 2020

Apraksts

A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” ir uzņēmums ar senu vēsturi, kas šobrīd ieņem līdera pozīciju Baltijas tirgū augu valsts farmaceitisko produktu ražošanā. A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” savu darbību uzsāka jau 1950. gadā kā zāļu fasēšanas iecirknis un pēc septiņiem gadiem iegūstot “Rīgas Farmaceitiskās fabrikas” statusu 1957. gadā. Uzņēmums ražo herbālās zāles (tinktūras, kombinētos pilienus, ziedes, linimentus un pulverus), tējas, uztura bagātinātājus un kosmētiku. Uzņēmumam piederošie zīmoli ir RFF, Dr.Pakalns SELECT un NEO. 
Vairāk

Atslēgvārdi

RFF, Rīgas Farmaceitiskā fabrika, fabrika, fitoterapija, ražots Latvijā,
Latvijas produkts, ārstniecības augi, herbālās zāles, zāles,
augu izcelsmes produkti, dabīgi produkti, dabisks, tinktūra, pilieni,
ziede, šķīdums, ekstrakts, augu ekstrakti, tējas, pulveris, aktīvās vielas,
kuņģa pilieni, enzīmi, gremošanas enzīmi, vērmele, sirds pilieni,
mātere, rīcineļļa, likopodijs, terpentīns, kampars, salicilskābe,
sērs, glicerīns, vazelīns, borskābe, zaļais, jods, ūdeņradis,
Dr. Pakalns SELECT, Dr. Pakalns, Dailonis Pakalns, Pakalns, uztura bagātinātāji,
miegam, veselīgam miegam, iemigšanai, bezmiegs, grūtības iemigt,
diennakts ritms, spriedze, spriedzes mazināšana, nervi, nervu sistēma,
stress, sirdsdarbībai, relaksācijai, mieram, nomierinošs, baldriāns,
pasiflora, melatonīns, grifonija, vilkābele, melisa, HYPNOSOLS,
RELAXOLS, sirds veselībai, asinsvadiem, holesterīns, holesterīna
līmeņa regulēšanai, Monokolīns K, resveratrols, vīnogu sēklu ektrakts,
ķiploks, E vitamīns, B6 vitamīns, B1 vitamīns, sarkanā rauga rīss,
CARDIOSOLS, acu veselībai, acu aizsardzībai, acīm, redzei, redzes uzturēšana,
rūpes par redzi, brilles, redzes pasliktināšanās, melleņu ekstrakts,
mellenes, žibulītis, žibulīša ekstrakts, luteīns, zeaksantīns,
A vitamīns, selēns, VISIOSOLS, gremošanai, uzlabo gremošanu,
gREMOŠANAS UZLABOŠANAI, aknu darbības veicināšanai, aknas, aknu veselība,
aknu produkti, pienene, rozmarīns, artišoks, HEPAHOLS, imunitāte,
imunitātes stiprināšana, organisma aizsargspējas, saaukstēšanās,
pret klepu, elpceļu veselībai, oksidatīvais stress, ehināceja,
kumelīte, cinks, C vitamīns, ingvers, medus, HOT DRINK, VIVASOLS,
kakla sāpes, islandes ķērpis, dekspantenols, piparmētra, klepus,
kakla iekaisuma mazināšanai, kakla iekaisuma atvieglošanai, iekaisis kakls,
asinszāle, kliņģerīte, smiltsērkšķis, smiltsērkšķa eļļa,
ķūdēšana kaklā, pastilas, sprejs kaklam, LORO SPRAY, NEO SPRAY,
STOP SPRAY, ICELAND MOSS SPRAY, ceļteka, ceļtekas lapu ekstrakts,
elpceļiem, bērniem, priežu pumpuri, priede, priežu pumpuru sīrups,
mārsils, mārsila ekstrakts, atkrēpošanai, atklepošanai, produktīvs klepus,
sauss klepus, kairinājums kaklā, piparmētras tinktūra, altejas sakņu ektrakts,
alteja, hibisks, hibiska ziedu ektrakts, ICELAND MOSS SYRUP, PERTUSIN,
PINI PLUS, BRONCHO SYRUP, PLANTAGO BALSAM, iesnas, mazina iesnas,
elpošanas atvieglošanai, tējaskoka eļļa, eikalipts, olīveļļa,
mīkstina, ziede degunam, mitrina, aizsargā, OTERINO, vitamīni,
sīrupi, deguna pilieni, NEO, magnijs, muskuļiem, omega-3, zivju eļļa,
smadzeņu darbībai, NEO just Mg+B6, NEO just OMGEGA-3 1000 mg, lavanda,
lavandas eļļa, mandeļu eļļa, ķermeņa eļļa, eļļa ķermenim,
mitrinoša eļļa, barojoša eļļa, ķermeņa kopšana, sausa āda,
TONIQ OIL, D vitamīns, saules gaismas trūkums, ziema, rudens, D3,
kaulu veselībai, veseliem zobiem, NEO just D3 4000 IU SPRAY, NEO just D3 1000 IU DROPS,
asinsritei, asinsvadiem, K2 vitamīns, NEO just D3+K2 DROPS, noguruma mazināšanai,
ādas veselībai, ādai, NEO just B COMPLEX SPRAY, beta glikāns,
vitalitātei, NEO β-IMMUNE.

Vairāk

Saistītie resursi

Foto 26

BRONCHO
CARDIOSOLS
GINGER&HONEY
HEPAHOLS FORTE
HEPAHOLS
HOT DRINK
HYPNOSOLS
ICELAND MOSS
LORO SPRAY
NEO B IMMUNE
NEO just D3
NEO just Mg B6
NEO just OMEGA 3 1000mg
NEO SPRAY
PASTILLES
PERTUSIN
PINI PLUS
PLANTAGO BALSAM
RELAXOLS
STOP SPRAY
VIVASOLS
ICELAND MOSS SPRAY
OTERINO deguna pilieni
OTERINO OINTMENT
TONIQ OIL
Dailonis Pakalns

Mājas lapa internetā