medicine.lv skaitļos

Lietotāji online205
Aktīvie uzņēmumi12228
Nozares raksti1461
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr. Pakalns SELECT piedāvāja testēt produktu elpceļu veselībai un imūnsistēmai.

Violeta, 30 gadi

Biju sajutusi jau pirmās saaukstēšanās pazīmes, kad ieraudzīju medicine.lv iespēju testēt Dr. Pakalns Select produktu "Plantago balsam", tāpēc uzreiz arī pieteicos.

Man bija parādījušās iesnas un nedaudz kņudēja kaklā, kā arī bija mitrs klepus. Sāku lietot "Plantago" un vieglāk sajutos jau nākamajā dienā, iesnas bija pazudušas, bet klepus vēl bija. Lietoju sīrupu kā norādīts – trīs reizes dienā. Tā kā, iespējams, apslimusi biju, jo arī draugs pirms manis saslima, tad sīrupu lietojām abi. Ar vienu pudelīti pietika aptuveni nedēļai vai pusotrai. Taču ar to daudzumu, ko abi izlietojām, pilnība pietika, lai atbrīvotos no saaukstēšanās simptomiem, iespējams, diezgan laicīgi uzsākām tā lietošanu. Papildus lietojām arī gardās Dr.Pakalna pastilas elpceļu veselībai, kā arī cita ražotāja deguna pilienus, un, jāatzīst, ka pirmo reizi tik viegli tikām cauri sveikā, jo vismaz es parasti neatkarīgi no zālēm izeju cauri visiem saaukstēšanās posmiem, man parasti slimošana norit smagāk un ilgstošāk, tāpēc bija liels prieks, ka slimību izdevās apturēt jau sākumstadijā. Man klepus pārgāja jau pēc trim četrām dienām. Arī drauga veselība manāmi uzlabojās – viņam smagākas bija iesnas, ar tām jau kādu laiku viņš mocījās, pirms sāka lietot sīrupu. Bet pēc pāris dienām sīruma lietošanas arī viņam iesnas kļuva krietni vieglāk panesamas, līdz beidzot pārgāja pavisam.

Sīrupam ir patīkama, salda garša, to lietot nebija nekādu problēmu, turklāt par lietošanas ērtību ir padomāts, jo iepakojumā ir arī dozators, kas ļauj nomērīt vienas lietošanas devas lielumu.

Nākamreiz, saskaroties ar saaukstēšanos, noteikti iegādāšos "Plantago", jo tas tiešām ātri palīdzēja! Paldies!

Arnis, 36 gadi

Esmu jau iepriekš mēģinājis Dr. Pakalns produktus, un tie izrādījās ļoti efektīvi, tāpēc bija interese pamēģināt arī "Plantago", ņemot vērā, ka jutos pēdējā laikā nedaudz vārgāks, bija uzradušās iesnas un jutu niezi kaklā.

Arī "Pantago" nemaz nepievīla, palietojot to trīs dienas, jutos jau ievērojami labāk, elpot bija vieglāk, kā arī niezēšana kaklā pazuda pavisam, tomēr, lai arī simptomi mazinājās, turpināju šo sīrupu lietot, lai nostiprinātu efektu. Man ļoti patika sīrupa garša, lai arī tā ir salda, tomēr tā nešķebināja, kā tas ir gadījumos ar citiem sīrupiem. "Plantago" bija ērti lietot dozatora dēļ, kas palīdzēja lietot precīzas devas. Sīrupu dzēru trīs reizes dienā.

Paldies, ka devāt iespēju pamēģināt produktu, kas tik tiešām palīdzēja!

Karīna, 28 gadi

Esmu liela Dr. Pakalns piekritēja, var teikt, ka tad, kad jūtos apslimusi, pirmie produkti, ko iegādājos ir no Dr.Pakalna. Tie, kaut arī ir dabīgi, vienmēr diezgan īsā laikā spēj atvieglot saslimšanas simptomus. Arī šoreiz, izmēģinot "Plantago", kad man sāpēja kakls un bija sauss klepus, pēc dažām dienām situācija būtiski mainījās uz labo pusi. Sīrups ļoti labi mazināja kakla sāpes un šķidrināja krēpas, līdz ar to vieglāk bija paklepot. Domāju, ka, ja laicīgi sāk šī sīrupa lietošanu, tad pilnībā pietiek ar vienu pudelīti, lai paātrinātu atveseļošanos, turklāt "Plantago" neizmaksā dārgi.

Dr. Pakalns produktu dizains vienmēr ir paticis -  tas ir gaumīgs un ieturēts, kā arī veido priekšstatu kā par dabīgu sastāvdaļu produktu. "Plantago" lietošana arī bija ļoti ērta, labi, ka iepakojumā bija iekļauts dozators, kas ļāva nomērīt precīzas lietošanas devas. Arī garša man ļoti patika, bija patīkami šo sīrupu lietot. Esmu apmierināta ar šo un citiem Dr. Pakalns efektīvajiem produktiem. Paldies!

Iveta, 37 gadi

Rudens ir saaukstēšanās laiks, un tādēļ bija nepieciešams līdzeklis, kas palīdz pie kakla kņudēšanas un saaukstēšanās simptomiem. Sīrupu piedāvājums  ir ļoti liels, bet par cik biju jau lasījusi par Dr. Pakalna lieliskajiem pretsaaukstēšanās līdzekļiem, izvēlējos izmēģināt "Plantago Balsam". Un nebiju vīlusies.

Sīrups pēc smaržas uzreiz atgādināja bērnībā lietoto Mežrozīšu sīrupu, lai gan mežrozītes kā sastāvdaļa tur nemaz nav. Garša ir saldeni skābena - garšīga. Uzrunāja arī tas,  ka sīrups ir 100% augu izcelsmes produkts, vispār nesatur alkoholu un nav ģēnētiski modificēts.

Sīrupu lietoju trīs reizes dienā - kā minēts lietošanas noteikumos.

Šis sīrups tiešām nomāc kakla kņudēšanu un iekaisumu.  Regulāri to lietojot, kaklasāpes mazinājās. Sīrupu var iejaukt arī tējā, kas uzlabo tējas garšu.

Paldies!

Aina, 41 gads

Biju saaukstējusies. Tā kā esmu Veselības portāla medicine.lv lietotāja, pie produktu testiem ieraudzīju iespēju pieteikties testēt EASY BREATHE PLANTAGO BALSAM. Pieteicos, jo uzrunāja tas, ka produkts ir radīts Latvijā.

Produkts ir kā sīrups un ir ērti lietojams, jo ir  dozatora glāzīte. Vienīgais - pirms sīrupa lietošanas to obligāti vajag sakratīt, lai sajauktos sastāvdaļas. Sīrups pēc smaržas un garšas ir saldi skābens, tiešām garšīgs.  Lietojot šo sīrupu regulāri, kā teikts lietošanas instrukcijā, kakla sāpes palika mazākas un elpot kļuva vieglāk.  Sīrupu var lietot arī bērni no trīs gadu vecuma, esmu pārleicināta, ka arī bērniem garša patiktu.

Noteikti iesaku - jo 100% dabīgs līdzeklis, kas nesatur krāsvielas,  lipekli un alkoholu.

Maira, 55 gadi

Izvēlējos izmēģināt "Plantago", jo Dr. Pakalna profesionalitāte farmācijā ir unikāla! Visi viņa produkti ir no pārdomātas kombinācijas augiem, ar sabalansētu sastāvu.

Kā jau visi citi Dr. Pakalns produkti, arī šis bija ļoti viegli lietojams. Arī vizuālais noformējums ir  debešķīgs -  gan krāsas, gan  druka, gan iepakojuma informācijas izvietojums! Bija ne tikai ērti, bet arī patīkami lietot šo produktu. Smarža  ļoti patīk, un garša atgādina mežrozīšu sīrupu.

Lietoju šo sīrupu trīs reizes dienā, jo bija kņudēšana kaklā. Sīrups palīdzēja atbrīvoties no nepatīkamās kņudēšanas jau otrajā dienā! Tāpēc liels paldies par šādu produktu!

Linda, 49 gadi

Izvēlējos izmēģināt šo produktu, jo iepriekš lietoju arī Dr. Pakalna pastillas, kam bija  labs efekts.

Arī par šo sīrupu esmu sajūsmināta, jo neko citu tik estētisku un skaistu, turklāt efektīvu nebiju pirms Dr. Pakalna produktiem lietojusi. Sīrupa lietošana bija viegla, problēmas nesagādāja. Tam ir patīkama smarža, bet garša ļoti atgādina manas  iemīļotās mežrozītes. Sīrupu lietoju pēc vajadzības, kad sajutu kādus elpceļu saaukstēšanās simptomus, tie ātri izzuda, kad palietoju "Plantago". Man  palīdz, tāpēc iesaku arī citiem!

Paldies!

Sandra, 37 gadi

Vēlējos notestēt Dr. Pakalns Select "Plantago balsam" tāpēc, ka tas ir Latvijā ražots produkts, kā arī tāpēc, ka ir zināms ražotājs, kas jau sevi pierādījis ar izcilu kvalitāti.

Iepakojumu dizainu vērtēju kā ļoti kvalitatīvu - krāsas ļoti atbilstošas, kā arī iepakojuma kvalitāte izcila. Ērtākai lietošanai iepakojumā bija ērts mērtrauciņš, ar kura palīdzību dozēt ikdienas devas.

Pēc konsistences "Plantago" ir  patīkami biezs - nav tik biezs kā medus, kas ne uzreiz šķīst, bet nav arī kā ūdens. Pēc garšas ļoti atgādina mežrozīšu sīrupu. Ļoti patīkama skābuma deva, kas patīkami atšķaida medaino saldumu. Lietoju to trīs reizes dienā, kā ieteikts uz iepakojuma. Sīrups labi mīkstināja kaklu, novērsa kasīšanos kaklā, tāpēc uzskatu, ka tas ir ļoti efektīvs rudens pārejas laikā, kad organisms sāk pierast pie temperatūras izmaiņām. Iesaku!

Anita, 42 gadi

Vēlējos izmēģināt "Plantago", jo šajā rudens laikā organismam nepieciešamas papildu piedevas imunitātes stiprināšanai. Tā kā dzirdētas labas atsauksmes par daktera Pakalna produktiem, nolēmu izmēģināt.

"Plantago" ir ērts iepakojums, kā jau parasti sīrupiem. Ļoti uzrunāja zaļais tonis, kas šobrīd ir aktuāla krāsa, patīkami, ka arī par to ir padomāts. Lietot produktu bija ērti, var ieliet ērti karotē vai izmantot mazo trauciņu, kas pievienots pudelē.

Sīrupam ir patīkama smarža un arī šķidrums labi lejas gan karotē, gan trauciņā. Lietoju to divas reizes dienā kā uztura bagātinātāju, kā stiprinājumu organisma imunitātei, tāpēc acīmredzamu neko nenovēroju, bet ticu, ka organisms papildus saņēma nepieciešamās uzturvielas tieši šajā rudens laikā, kad tas visvairāk nepieciešams.

Paldies!

Elvīra, 35 gadi

Katru gadu, šajā laikā, kad ir vējains un mitrs laiks un tuvojas sals, man ir lielas problēmas ar kaklu. Tas kņud, kasās un nepārtraukti ir kaut kas jālieto, lai to nomierinātu. Parasti lietoju kādas pastilas vai tabletes. Dažreiz der, dažreiz nē, kasās tāpat. Ir lietots arī sīrups kā, piemēram, klasiskais Pektusīns vai Pertusīns. Neatteicos izmēģināt jauno "Plantago Balsam", jo pirmkārt, zinu Dr. Pakalna pastilas, kuras ir ļoti efektīgas. Otrkārt, gribēju zināt šī balzāma iedarbību. Pirmais, ar ko ļoti atšķiras produkts, ka sīrupa vietā ir balzams. Tam ir ļoti maiga, šķidram medum līdzīga konsistence, pa kaklu slīd lēnām, mazliet izdedzina rīkli, un tā kņudēšana pāriet. Lietoju trīs reizes dienā, pēc ēšanas. Pēc ēdienreizes - lai efekts ir ilgstošs.

Vizuālais noformējums pārspēj ārzemju ražojumus, tas ir ļoti ērtā iepakojumā. Nav jāzīlē, cik daudz vienā reizē jālieto, jo ērtumam pievienots mērtrauciņš. Efektu jutu jau pēc pirmās dienas. Kakls nekņudina, neniez, kas sniedz man komfortu šajā nemīlīgajā un drēgnajā laikā. Noteikti iesaku pamēģināt šo produktu, atbalstiet vietējos ražojumus un novērtējiet šī produkta augsto efektivitāti!

https://www.drpakalns.com/

Ražotājs un izplatītājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija.

Produktu iegādāties iespējams Latvijas aptiekās – "Mēness aptieka", "BENU aptieka", "Aptieka1", "Apotheka", "Mana Aptieka".

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

HealthAid Baltics, SIA

HealthAid Baltics, SIA

SIA "HealthAid Baltics" ir Lielbritānijas uzņēmuma "HealthAid" Ltd. produkcijas eksluzīvais izplatītājs Latvijā. Latvijas tirgū mēs piedāvājam Premium klases uztura bagātinātājus, minerālvielas un multivitamīnus, kā arī dabīgo kosmētiku un aromaterapijas produkciju - ēteriskās eļļas un bāzes eļļas.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

RUUTe dabiska eļļa, cietais šampūns un kondicionieris veseliem un mirdzošiem matiem

RUUTe dabiska eļļa, cietais šampūns un kondicionieris veseliem un mirdzošiem matiem

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar zīmola RUUTe® izveidotāju Inesi Vasiļevsku piedāvā testēt matu kopšanas komplektu – dabisku eļļu veseliem matiem, cieto šampūnu ar zilajiem māliem un kondicionieri mirdzošiem matiem ar rabarbera ekstraktu.

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

Aloe Body Lotion – labākais ķermeņa losjons 2022. gadā

Aloe Body Lotion – labākais ķermeņa losjons 2022. gadā

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar Alveja.lv piedāvā izmēģināt 2022. gada labāko ķermeņa losjonu ar alveju "Aloe Body Lotion".

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Uztura bagātinātājs "Mamita", dr. V. Veisas viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs grūtniecēm "Mamita" ir neaizstājamu omega -3 taukskābju komplekss vienā kapsulā. Vai grūtniecēm papildus jālieto vitamīni, atbild ginekoloģe, dzemdību speciāliste Vija Veisa.

Intas Dinsbergas klīnika – integrēta pieeja sievietes veselībai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Intas Dinsbergas klīnika – integrēta pieeja sievietes veselībai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

HealthAid Baltics, SIA

HealthAid Baltics, SIA

Darba laiks

 • P.0000-2400
 • O.0000-2400
 • T.0000-2400
 • C.0000-2400
 • P.0000-2400
 • S.0000-2400
 • Sv.0000-2400
 • Pasūtījumu apstrāde P.-Pk. no pulkst. 9.00 līdz 17.00

Juridiskie dati

 1. 40103799262
 2. LV40103799262
 3. 13.06.2014
 4. Mastu iela 2 – 52, Rīga, LV-1045
 5. 2021

Apraksts

SIA "HealthAid Baltics" ir Lielbritānijas uzņēmuma "HealthAid" Ltd. produkcijas eksluzīvais izplatītājs Latvijā. Latvijas tirgū mēs piedāvājam Premium klases uztura bagātinātājus, minerālvielas un multivitamīnus, kā arī dabīgo kosmētiku un aromaterapijas produkciju - ēteriskās eļļas un bāzes eļļas.

 
Vairāk

Atslēgvārdi

uztura bagātinātāji, dabīgā kosmētika, vitamīni, vitamīnu kompleksi.

healthaid, prostavital, livercare, aknu veselība, acu veselība, vitamīni sievietēm, naktssveces eļļa, magnija citrāts, wintervits, locītavas, uztura bagātinātāji, bērnu vitamīni, pienskābās baktērijas, ražots Lielbritānijā, imunitātes stiprināšana, imunitātei ziemā, aizsardzība pret vīrusiem, kaulu sāpes, vitamīni acīm, kvalitatīvi uztura bagātinātāji, Premium vitamīni, neuroforte, brainvit, juniorvit, dabīgā kosmētika, alveja, alvejas produkti, alvejas želeja ķermenim, alvejas želeja apdegumiem, bojātai ādai, veselīga āda, ķermeņa eļļa, eļļa ķermenim, eļļa ar e vitamīnu, skaista āda, veselīga āda, skaistumkopšanai, aromterapija, aromterapijas eļļas, dabīgās eļļas, augstas kvalitātes arom eļļas, aromeļļa, ēteriskās eļļas, 100% ēteriska eļļa, uztura bagātinātāji, vitamīni, vitamīni imunitātei sievietēm, vitamīni imunitātei bērniem, vitamīni imunitātei vīriešiem, sportistiem, sportistu pārtikas piedevas, Glucosamine, minerālvielas, vitamīnu kompleksi, zivju eļļa, augu ekstrakti, matu skaistumam, ādas skaistumam, nagiem, naktssveces eļļa skaistumam, organisma attīrīšana, attīrīt organismu, svara vērošana, svara samazināšana, svara palielināšana, svara saglabāšana, sieviešu veselībai, vīriešu veselībai, sirdij, asinsritei, sirds veselībai, gremošanai, gremošanas uzlabošanai, muskuļiem, kauliem, locītavām, preparāti locītavām un stipriem kauliem. stipriem matiem, spīdīgi, stipri mati, b vitamīns, vegāniem, veģetāriešiem, nervu veselībai.


Vairāk

Foto 53

Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni
Uztura bagātinātāji, vitamīni

Mājas lapa internetā