medicine.lv skaitļos

Lietotāji online300
Aktīvie uzņēmumi12819
Nozares raksti1595
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr. Pakalns SELECT piedāvāja testēt produktu elpceļu veselībai un imūnsistēmai.

Violeta, 30 gadi

Biju sajutusi jau pirmās saaukstēšanās pazīmes, kad ieraudzīju medicine.lv iespēju testēt Dr. Pakalns Select produktu "Plantago balsam", tāpēc uzreiz arī pieteicos.

Banner 280x280

Man bija parādījušās iesnas un nedaudz kņudēja kaklā, kā arī bija mitrs klepus. Sāku lietot "Plantago" un vieglāk sajutos jau nākamajā dienā, iesnas bija pazudušas, bet klepus vēl bija. Lietoju sīrupu kā norādīts – trīs reizes dienā. Tā kā, iespējams, apslimusi biju, jo arī draugs pirms manis saslima, tad sīrupu lietojām abi. Ar vienu pudelīti pietika aptuveni nedēļai vai pusotrai. Taču ar to daudzumu, ko abi izlietojām, pilnība pietika, lai atbrīvotos no saaukstēšanās simptomiem, iespējams, diezgan laicīgi uzsākām tā lietošanu. Papildus lietojām arī gardās Dr.Pakalna pastilas elpceļu veselībai, kā arī cita ražotāja deguna pilienus, un, jāatzīst, ka pirmo reizi tik viegli tikām cauri sveikā, jo vismaz es parasti neatkarīgi no zālēm izeju cauri visiem saaukstēšanās posmiem, man parasti slimošana norit smagāk un ilgstošāk, tāpēc bija liels prieks, ka slimību izdevās apturēt jau sākumstadijā. Man klepus pārgāja jau pēc trim četrām dienām. Arī drauga veselība manāmi uzlabojās – viņam smagākas bija iesnas, ar tām jau kādu laiku viņš mocījās, pirms sāka lietot sīrupu. Bet pēc pāris dienām sīruma lietošanas arī viņam iesnas kļuva krietni vieglāk panesamas, līdz beidzot pārgāja pavisam.

Sīrupam ir patīkama, salda garša, to lietot nebija nekādu problēmu, turklāt par lietošanas ērtību ir padomāts, jo iepakojumā ir arī dozators, kas ļauj nomērīt vienas lietošanas devas lielumu.

Nākamreiz, saskaroties ar saaukstēšanos, noteikti iegādāšos "Plantago", jo tas tiešām ātri palīdzēja! Paldies!

Arnis, 36 gadi

Esmu jau iepriekš mēģinājis Dr. Pakalns produktus, un tie izrādījās ļoti efektīvi, tāpēc bija interese pamēģināt arī "Plantago", ņemot vērā, ka jutos pēdējā laikā nedaudz vārgāks, bija uzradušās iesnas un jutu niezi kaklā.

Arī "Pantago" nemaz nepievīla, palietojot to trīs dienas, jutos jau ievērojami labāk, elpot bija vieglāk, kā arī niezēšana kaklā pazuda pavisam, tomēr, lai arī simptomi mazinājās, turpināju šo sīrupu lietot, lai nostiprinātu efektu. Man ļoti patika sīrupa garša, lai arī tā ir salda, tomēr tā nešķebināja, kā tas ir gadījumos ar citiem sīrupiem. "Plantago" bija ērti lietot dozatora dēļ, kas palīdzēja lietot precīzas devas. Sīrupu dzēru trīs reizes dienā.

Paldies, ka devāt iespēju pamēģināt produktu, kas tik tiešām palīdzēja!

Karīna, 28 gadi

Esmu liela Dr. Pakalns piekritēja, var teikt, ka tad, kad jūtos apslimusi, pirmie produkti, ko iegādājos ir no Dr.Pakalna. Tie, kaut arī ir dabīgi, vienmēr diezgan īsā laikā spēj atvieglot saslimšanas simptomus. Arī šoreiz, izmēģinot "Plantago", kad man sāpēja kakls un bija sauss klepus, pēc dažām dienām situācija būtiski mainījās uz labo pusi. Sīrups ļoti labi mazināja kakla sāpes un šķidrināja krēpas, līdz ar to vieglāk bija paklepot. Domāju, ka, ja laicīgi sāk šī sīrupa lietošanu, tad pilnībā pietiek ar vienu pudelīti, lai paātrinātu atveseļošanos, turklāt "Plantago" neizmaksā dārgi.

Dr. Pakalns produktu dizains vienmēr ir paticis -  tas ir gaumīgs un ieturēts, kā arī veido priekšstatu kā par dabīgu sastāvdaļu produktu. "Plantago" lietošana arī bija ļoti ērta, labi, ka iepakojumā bija iekļauts dozators, kas ļāva nomērīt precīzas lietošanas devas. Arī garša man ļoti patika, bija patīkami šo sīrupu lietot. Esmu apmierināta ar šo un citiem Dr. Pakalns efektīvajiem produktiem. Paldies!

Iveta, 37 gadi

Rudens ir saaukstēšanās laiks, un tādēļ bija nepieciešams līdzeklis, kas palīdz pie kakla kņudēšanas un saaukstēšanās simptomiem. Sīrupu piedāvājums  ir ļoti liels, bet par cik biju jau lasījusi par Dr. Pakalna lieliskajiem pretsaaukstēšanās līdzekļiem, izvēlējos izmēģināt "Plantago Balsam". Un nebiju vīlusies.

Sīrups pēc smaržas uzreiz atgādināja bērnībā lietoto Mežrozīšu sīrupu, lai gan mežrozītes kā sastāvdaļa tur nemaz nav. Garša ir saldeni skābena - garšīga. Uzrunāja arī tas,  ka sīrups ir 100% augu izcelsmes produkts, vispār nesatur alkoholu un nav ģēnētiski modificēts.

Sīrupu lietoju trīs reizes dienā - kā minēts lietošanas noteikumos.

Šis sīrups tiešām nomāc kakla kņudēšanu un iekaisumu.  Regulāri to lietojot, kaklasāpes mazinājās. Sīrupu var iejaukt arī tējā, kas uzlabo tējas garšu.

Paldies!

Aina, 41 gads

Biju saaukstējusies. Tā kā esmu Veselības portāla medicine.lv lietotāja, pie produktu testiem ieraudzīju iespēju pieteikties testēt EASY BREATHE PLANTAGO BALSAM. Pieteicos, jo uzrunāja tas, ka produkts ir radīts Latvijā.

Produkts ir kā sīrups un ir ērti lietojams, jo ir  dozatora glāzīte. Vienīgais - pirms sīrupa lietošanas to obligāti vajag sakratīt, lai sajauktos sastāvdaļas. Sīrups pēc smaržas un garšas ir saldi skābens, tiešām garšīgs.  Lietojot šo sīrupu regulāri, kā teikts lietošanas instrukcijā, kakla sāpes palika mazākas un elpot kļuva vieglāk.  Sīrupu var lietot arī bērni no trīs gadu vecuma, esmu pārleicināta, ka arī bērniem garša patiktu.

Noteikti iesaku - jo 100% dabīgs līdzeklis, kas nesatur krāsvielas,  lipekli un alkoholu.

Maira, 55 gadi

Izvēlējos izmēģināt "Plantago", jo Dr. Pakalna profesionalitāte farmācijā ir unikāla! Visi viņa produkti ir no pārdomātas kombinācijas augiem, ar sabalansētu sastāvu.

Kā jau visi citi Dr. Pakalns produkti, arī šis bija ļoti viegli lietojams. Arī vizuālais noformējums ir  debešķīgs -  gan krāsas, gan  druka, gan iepakojuma informācijas izvietojums! Bija ne tikai ērti, bet arī patīkami lietot šo produktu. Smarža  ļoti patīk, un garša atgādina mežrozīšu sīrupu.

Lietoju šo sīrupu trīs reizes dienā, jo bija kņudēšana kaklā. Sīrups palīdzēja atbrīvoties no nepatīkamās kņudēšanas jau otrajā dienā! Tāpēc liels paldies par šādu produktu!

Linda, 49 gadi

Izvēlējos izmēģināt šo produktu, jo iepriekš lietoju arī Dr. Pakalna pastillas, kam bija  labs efekts.

Arī par šo sīrupu esmu sajūsmināta, jo neko citu tik estētisku un skaistu, turklāt efektīvu nebiju pirms Dr. Pakalna produktiem lietojusi. Sīrupa lietošana bija viegla, problēmas nesagādāja. Tam ir patīkama smarža, bet garša ļoti atgādina manas  iemīļotās mežrozītes. Sīrupu lietoju pēc vajadzības, kad sajutu kādus elpceļu saaukstēšanās simptomus, tie ātri izzuda, kad palietoju "Plantago". Man  palīdz, tāpēc iesaku arī citiem!

Paldies!

Sandra, 37 gadi

Vēlējos notestēt Dr. Pakalns Select "Plantago balsam" tāpēc, ka tas ir Latvijā ražots produkts, kā arī tāpēc, ka ir zināms ražotājs, kas jau sevi pierādījis ar izcilu kvalitāti.

Iepakojumu dizainu vērtēju kā ļoti kvalitatīvu - krāsas ļoti atbilstošas, kā arī iepakojuma kvalitāte izcila. Ērtākai lietošanai iepakojumā bija ērts mērtrauciņš, ar kura palīdzību dozēt ikdienas devas.

Pēc konsistences "Plantago" ir  patīkami biezs - nav tik biezs kā medus, kas ne uzreiz šķīst, bet nav arī kā ūdens. Pēc garšas ļoti atgādina mežrozīšu sīrupu. Ļoti patīkama skābuma deva, kas patīkami atšķaida medaino saldumu. Lietoju to trīs reizes dienā, kā ieteikts uz iepakojuma. Sīrups labi mīkstināja kaklu, novērsa kasīšanos kaklā, tāpēc uzskatu, ka tas ir ļoti efektīvs rudens pārejas laikā, kad organisms sāk pierast pie temperatūras izmaiņām. Iesaku!

Anita, 42 gadi

Vēlējos izmēģināt "Plantago", jo šajā rudens laikā organismam nepieciešamas papildu piedevas imunitātes stiprināšanai. Tā kā dzirdētas labas atsauksmes par daktera Pakalna produktiem, nolēmu izmēģināt.

"Plantago" ir ērts iepakojums, kā jau parasti sīrupiem. Ļoti uzrunāja zaļais tonis, kas šobrīd ir aktuāla krāsa, patīkami, ka arī par to ir padomāts. Lietot produktu bija ērti, var ieliet ērti karotē vai izmantot mazo trauciņu, kas pievienots pudelē.

Sīrupam ir patīkama smarža un arī šķidrums labi lejas gan karotē, gan trauciņā. Lietoju to divas reizes dienā kā uztura bagātinātāju, kā stiprinājumu organisma imunitātei, tāpēc acīmredzamu neko nenovēroju, bet ticu, ka organisms papildus saņēma nepieciešamās uzturvielas tieši šajā rudens laikā, kad tas visvairāk nepieciešams.

Paldies!

Elvīra, 35 gadi

Katru gadu, šajā laikā, kad ir vējains un mitrs laiks un tuvojas sals, man ir lielas problēmas ar kaklu. Tas kņud, kasās un nepārtraukti ir kaut kas jālieto, lai to nomierinātu. Parasti lietoju kādas pastilas vai tabletes. Dažreiz der, dažreiz nē, kasās tāpat. Ir lietots arī sīrups kā, piemēram, klasiskais Pektusīns vai Pertusīns. Neatteicos izmēģināt jauno "Plantago Balsam", jo pirmkārt, zinu Dr. Pakalna pastilas, kuras ir ļoti efektīgas. Otrkārt, gribēju zināt šī balzāma iedarbību. Pirmais, ar ko ļoti atšķiras produkts, ka sīrupa vietā ir balzams. Tam ir ļoti maiga, šķidram medum līdzīga konsistence, pa kaklu slīd lēnām, mazliet izdedzina rīkli, un tā kņudēšana pāriet. Lietoju trīs reizes dienā, pēc ēšanas. Pēc ēdienreizes - lai efekts ir ilgstošs.

Vizuālais noformējums pārspēj ārzemju ražojumus, tas ir ļoti ērtā iepakojumā. Nav jāzīlē, cik daudz vienā reizē jālieto, jo ērtumam pievienots mērtrauciņš. Efektu jutu jau pēc pirmās dienas. Kakls nekņudina, neniez, kas sniedz man komfortu šajā nemīlīgajā un drēgnajā laikā. Noteikti iesaku pamēģināt šo produktu, atbalstiet vietējos ražojumus un novērtējiet šī produkta augsto efektivitāti!

https://www.drpakalns.com/

Ražotājs un izplatītājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija.

Produktu iegādāties iespējams Latvijas aptiekās – "Mēness aptieka", "BENU aptieka", "Aptieka1", "Apotheka", "Mana Aptieka".

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

Nedēļas tēma

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Dr. Mauriņa klīnika akciju "Vēnu pavasaris" organizē jau 14. gadu un šis ir laiks, kad ārsti aicina pārbaudīt kāju asinsvadu veselību. Uzzināsim, kā notiek vēnu problēmu diagnostika un kā atšķiras ārstēšanas metodes – skleroterapija no lāzeroperācijas?

Aktuālie piedāvājumi

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Apjukt sejas kopšanas līdzekļu piedāvājumā šobrīd ir vieglāk nekā jebkad. Mārketinga saukļu un zīmolu solījumu džungļos izdarīt pareizās izvēles, nekaitējot savai ādai un vienlaikus nepārmaksājot par ādas kopšanas līdzekļiem, ir izaicinājums. Uzzināsim, kāpēc izvēlēties dabiska sastāva ādas kopšanas līdzekļus un kas jāzina, tos izvēloties?

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Pavasaris ienes ne vien vairāk saules gaismas, bet arī lielāku motivāciju pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ir būtiski piedomāt, kā atsākam šīs fiziskās aktivitātes – skriešanu, nūjošanu, soļošanu u.c. Fizioterapeite Aiga Korpa dalās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā ikvienam aktīvas dzīves piekritējam. 

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļus.

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Kontakti

 1. +371 25220220
 2. +371 67244220
 3. P.O.T.C.P.(9.00-19.00 ) S.( 10.00-17.00 ) Sv.( 10.00-15.00)
 4. https://www.220.lv/lv
 5. P.O.T.C.P.(10.00-19.00) S.(10.00-17.00) Sv.(10.00-15.00)
 6. palidziba@220.lv
 7. info@220.lv
 8. P.O.T.C.P.S.(9.00-20.00) Sv.(9.00-18.00)
 9. P.O.T.C.P.S.Sv.(10.00-22.00)

Darba laiks

 • P.1000-2100
 • O.1000-2100
 • T.1000-2100
 • C.1000-2100
 • P.1000-2100
 • S.1000-2100
 • Sv.1000-2100

Juridiskie dati

 1. 43603025092
 2. LV43603025092
 3. 17.11.2005
 4. 17.11.2005
 5. Maskavas iela 257, Rīga, LV-1019

Apraksts

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Rotaļlietas, bērnu preces, Bērnu aprūpe, Rotaļlietas zēniem, meitenēm, zīdaiņiem, Preces skolai, Rotaļlietas un spēles no 3 gadiem, Bērnu izklaidei ārā, Apģērbs, apavi bērniem un zīdaiņiem, Rotaļlietas bērniem līdz 3 gadiem, Bērnu istaba, ballītes piederumi, grāmatas, Spēles bērniem, Populāru zīmolu preces, Mēbeles un interjers, Viesistabas mēbeles, Guļamistabas mēbeles, Biroja mēbeles, Virtuves mēbeles, Bērnu mēbeles, Dārza mēbeles, Paklāji un kājslauķi, Apgaismojums, Rullo žalūzijas, aizkari, karnīzes, Priekšnama mēbeles, Interjers, Vannas istabas mēbeles, Spoguļi, Mēbeļu furnitūra, Dekoratīvie akmeņi, Premium mēbeles, Black Red White mēbeles, Gultas veļa, segas, spilveni, Smaržas, kosmētika, Smaržas, Higiēnas preces, Matu kopšanas līdzekļi, Sejas kopšanas līdzekļi, Dekoratīvā kosmētika, Ķermeņa kosmētika, Kosmētika, Populārākās smaržas, Populārākā kosmētika, Mobilie telefoni, planšetdatori, Foto, Mobilie telefoni un aksesuāri, Viedpulksteņi un fitnesa aproces, Fotokameras un piederumi, Smart ierīces un piederumi, Videokameras un piederumi, MP3 atskaņotāji un diktofoni, Termokameras, Teleskopi un mikroskopi, Binokļi, Digitālie foto rāmji, Stacionārie telefoni, Viedtālruņi, Auto audio tehnika, Planšetdatori, e-grāmatu lasītāji un piederumi, Auto GPS, Mobilo telefonu zīmoli, Populārākie telefonu modeļi, Datortehnika, Perifērijas ierīces, Portatīvie datori, somas, Gaming datori, aksesuāri, Planšetdatori, e-grāmatu lasītāji un piederumi, Monitori un monitoru statīvi, Datoru komponentes, Biroja tehnika un piederumi, Ārējie datu nesēji, Droni, Tīkla iekārtas, Datortehnikas piederumi, Stacionārie datori, Programmatūra, Atvērtā koda elektronika, Komplektējamie portatīvie datori, Valūtas detektori, Dārza preces, Dārza tehnika, Mājiņas/novietnes malkai un instrumentiem, Dārza instrumenti, Motorzāģi, Līdzekļi pret kaitēkļiem un insektiem, Komposta kastes un āra konteineri, Siltumnīcas, Āra apgaismojums, Laistīšanas sistēmas, Ziedu statīvi, puķu podu turētāji, Līdzekļi pret odiem, ērcēm, Puķu podi, šķīvji, Mēslojumi, Dārza dekori, Mikroorganismi, baktērijas, Dārza baseinu un strūklaku aprīkojums, Sēklas, Mulča, dekoratīvie apmetumi, Grunts, zeme, kūdra, komposts, Āra baseini, Batuti, Dārza mēbeles, Apģērbi un apavi dārza darbiem, Grili, mangali, kūpinātavas, Zoo preces, Suņiem, Kaķiem, Grauzējiem, Putniem, Zivīm, Mājlopiem, Eksotiskajiem dzīvniekiem, Gudrā māja, Gudrā sadzīves tehnika mājai, Viedās mājas drošība, Viedais apgaismojums un elektropreces, Gudrās rotaļlietas, Viedierīces, Gudrā dārzkopība, Kolekcijas, Pārtikas preces, Bakaleja, Dzērieni, Gaļa, zivis, Piena produkti, Gatavā kulinārija, Vitamīni un uztura bagātinātāji, Augu izcelsmes produkti, Bio pārtika, Preces birojam, skolai, radošiem darbiem, Preces rokdarbiem, Biznesa dāvanas, Penāļi, Somas, mugursomas, maciņi, Kārtridži, Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi, Kafijas automāti un kafija, Mēbeles skolai, birojam, Gleznošanas piederumi, Interaktīvās tāfeles, Kancelejas preces, Klades, papīrs, Rakstāmpiederumi, Mācību grāmatas, Aploksnes, pastkartes, Informatīvās zīmes, TV un Sadzīves tehnika, Saimniecībai, Skaistumam, Mazā sadzīves tehnika virtuvei, Televizori un piederumi, Lielā sadzīves tehnika virtuvei, Apģērba kopšanas tehnika, Ledusskapji un saldētavas, Video un audio tehnika, Veļas mašīnas, Sadzīves tehnikas piederumi, Veļas žāvētāji, Klimata kontrole, Spēļu aksesuāri, spēles, Vispopulārākie sadzīves tehnikas zīmoli, Sports, tūrisms un atpūta, Trenažieri, Velosipēdi, skrejriteņi, skrituļslidas, skrituļdēļi, Brīvais laiks un atpūta, Sporta preces, Tūrisma preces, Ziemas sports, Radoša atpūta, Sporta apģērbs un apavi, Sporta uzturs, preparāti, funkcionālā pārtika sportam, Mājai un remontam, Klimata kontrole, Santehnika, Darbarīki, Apkure, Virtuves iekārtas, piederumi, Apgaismojums un elektropreces, Mājas drošība, Darba apģērbs, drošības aprīkojums, Durvis, Ūdens sūkņi, Seifi, Žogi, vārtu automātika, Pastkastītes, mājas numuri, Sienu apdare, tapetes, Apdares materiāli, Ūdens attīrīšanas sistēmas un filtri, Grīdas segumi, Saunas un pirts aprīkojums, Kāpnes, Kanalizācijas caurules, pieslēgumi, Lietus notekūdeņu sistēmas, Sertificēti seifi, Mājsaimniecības preces, Virtuves trauki, piederumi, Gultas veļa, mājas tekstils, Tīrīšanas līdzekļi un piederumi, Veļas kopšanai, Apģērbi, apavi, aksesuāri, Sievietēm, Vīriešiem, Bērniem, Dizainieru preces, Populārākie zīmoli, Premium, Aizsardzības, dezinfekcijas, medicīnas preces, Vitamīni, uztura bagātinātāji, preparāti, Medicīniskās preces, Individuālie aizsardzības līdzekļi, Higiēnas preces, Māmiņām un bērniem, Auto preces, Citas auto preces, Auto ķīmija un gaisa atsvaidzinātāji, Auto paklājiņi, Akumulatori, lādētāji, Elektroiekārtas, Auto video reģistratori, Auto eļļas, Augstspiediena mazgāšanas iekārtas un piederumi, Auto aksesuāri un piederumi, Auto audio tehnika, Riepas, Auto radio sakari, Moto preces, GPS navigācija, Auto tūrisma inventārs, Auto rezerves daļas, Lietie diski, Dāvanas, svētku atribūti, Svētku atribūti, Oriģinālas dāvanas, Šķiltavas un aksesuāri, Reliģiskas preces, Ziemassvētku rotājumi, Floristika, Asprātīgas dāvanas, Oriģināls apģērbs, Biznesa dāvanas, Garšīgas dāvanas, Dāvanas pieaugušajiem, Dāvanu kartes, Dāvanas sievietei, Dāvanas vīriešiem, Dāvanas bērniem, Dāvanas senioriem, Valentīndienas dāvanas, Grāmatas, Grāmatas par personīgo izaugsmi, Vaļasprieki, Grāmatas svešvalodās, Daiļliteratūra, Grāmatas bērniem un jauniešiem, Profesionālā attīstība un uzziņu literatūra, Grāmatu jaunumi, Grāmatzīmes, Mācību grāmatas, Kalendāri, piezīmju grāmatas, Outlet veikals, Atjaunināti vienumi, Preces "mīnusā"


Vairāk

Foto 5

Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv

Mājas lapa internetā