medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12083
Nozares raksti1505
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: OstroVit Glikozamīns + MSM + Hondroitīns locītavu veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: OstroVit Glikozamīns + MSM + Hondroitīns locītavu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA FIT & HEALTHY piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "OstroVit" ar glikozamīnu, MSM un hondroitīnu (90 tab.) locītavu veselības uzturēšanai.

 

Elvīra, 43 gadi

Pēc 40 gadiem sāku just, ka locītavas paliek stīvākas un sāpošākas. Sākotnēji cerēju šo diskomforta sajūtu mazināt ar fiziskiem vingrinājumiem, kuri tiešām kādu laiku arī palīdzēja. Tomēr pēc pāris gadiem šīs sajūtas un vieglās sāpes atgriezās un palika tikai stiprākas. Par locītavu veselību esmu daudz lasījusi un zinu, ka bez papildu uztura bagātinātājiem, speciāli paredzētiem šīm problēmām, neiztikt.

Lasot medicine.lv portālā jaunākos rakstus, ieraudzīju, ka tiek piedāvāts testēt OstroVit Glikozamīnu+MSM+Hondroitīnu. Pēc nosaukuma bija skaidrs, ka tas būs kāds uzlabots Glikozamīns locītavu veselības uzturēšanai. Un instrukcijā tā arī ir rakstīts, ka satur zināmo glikozamīnu, tad vēl metilsulfonilmetānu, kā arī hondroitīnu. Kopā tas nozīmē savā starpā labi saderīgas un viena otru papildinošas vielas, kuras palīdz stiprināt locītavas un saites un palīdz uzlabot ādas, matu un nagu stāvokli.

Lietoju 2 tabletes dienā, kā noteikts instrukcijā, kas ir arī dienas ieteicamā deva. Man patika sajūta pēc nedēļas – locītavas palika lokanākas un šķietami vieglākas. Pietupjoties vairs nebija tā vieglā sāpēšana, tā bija pārgājusi pilnībā. Es noteikti iesaku šo līdzekli lietot cilvēkiem pēc 40 gadiem locītavu, skrimšļu un saistaudu uzturēšanā labā kārtībā!

Sanita, 54 gadi

Pēc garās ziemas un mazkustīgā dzīvesveida , kad atsāku vairāk pievērsties fiziskajām aktivitātēm, sajutu sāpes ceļu locītavās. Pēc ģimenes ārstes ieteikuma nolēmu izvēlēties kādu no glikozamīnu saturošiem uztura bgātinātājiem. Tā kā esmu medicine.lv lasītāja, mani uzrunāja iespēja sadarbībā ar SIA FIT & HEALTHY izmēģināt uztura bagātinātāju  "OstroVit" ar glikozamīnu, MSM un hondroitīnu locītavu veselības uzturēšanai. Par uztura bagātinātāju  "OstroVit" pirms tam nebiju dzirdējusi. Iepazīstoties ar izsmeļošo aprakstu ,sapratu ka tas man būs ļoti noderīgs, lai uzlabotu locītavu veselību.

Jāatzīstās, ka man ir parādījušās arī liekā svara problēmas un līdz ar to ir arī lielāka slodze uz locītavām. Savukārt, lai varētu pievērsties lielākām fiziskām aktivitātēm, ir sācis traucēt stīvums locītavās un sāpes. Saprotu, ka ar uzturu nevarēšu uzņemt visu nepieciešamo, lai nodrošinātu locītavu veselību.

„Ostrovit” uztura bagātinātāja dizains ir vienkāršs, norādot galvenās sastāvdaļas un tablešu skaitu – 90 tabletes, kas paredzētas 45 dienām, lai varētu novērtēt rezultātus. Lietoju divas "OstroVit"  tabletes katru rītu pēc ēšanas, uzdzerot pietiekami daudz ūdens, jo tabletes priekš manis ir diezgan lielas. Sākumā gan bija grūtības norīt tableti, bet ar laiku iemanījos to izdarīt bez problēmām, smaržu un garšu īpaši nesajutu. Lietošana bija ērta, jo visu dienas devu jāuzņem no rīta vienā reizē. Ja būtu jālieto pēc katras ēdienreizes, tas būtu apgrūtinoši.

Pēc mēneša pašsajūta uzlabojās, jo stīvums, sāpes locītavās un arī muskuļu sāpes, kas bija izteiktas pēc fiziskām aktivitātēm, patiešām samazinājās. Tā kā sekoju ieteikumiem uzturēties svaigā gaisā, vairāk staigāt, nūjot, arī tas man uzlaboja pašsajūtu. Un, pateicoties uztura bagātinātājam "OstroVit", es varu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm bez sāpēm un kustību traucējumiem.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un plānoju turpināt lietot šo uztura bagātinātāju. Paldies portālam Medicine.lv par iespēju iepazīties un izmēģināt šo produktu! Paldies SIA FIT & HEALTHY par piedāvāto vērtīgo uztura bagātinātāju "OstroVit" veselām locītavām!

Katrīna, 35 gadi

Vēlējos izmēģināt Ostrovit glikozamīnu + MSM + Hondroitīnu, jo pēdējā laikā izjutu nepatīkamas sāpes locītavās, īpaši ceļgalos. Diskomforts un sāpes parādījās kā pēc sporta nodarbībām, tā ikdienā - pēc ilgstošas sēdēšanas, reizēs, kad kājas ilgāku laiku bijušas saliektā pozā, un citās situācijās. Pēdējos gadus - līdz ar mājsēdi - fizisko kustību bija mazāk, tāpēc domāju, ka nepatīkamos simptomus radīja ķermenim neierastā slodze, atsākot ierasto dzīves ritmu.

Uztura bagātinātāja lietošana, kā ierasts, vienkārša - to nepieciešams dzert pa divām tabletēm, no rītiem. Ņemot vērā, ka iepakojumā ir 90 tabletes, vienas pudelītes satura pietiek aptuveni pusotram mēnesim. Ievēroju instrukcijā norādīto lietošanas pamācību un šobrīd uztura bagātinātāju esmu lietojusi jau vienu mēnesi. Varu teikt, ka situācija ir uzlabojusies, nepatīkamās sajūtas ir mazinājušās, diskomfortu un sāpes vairs nenovēroju. Varu izturēt ilgāku fizisko slodzi, un treniņš nav jāpārtrauc diskomforta dēļ. Lietošanas kursa laikā guvu traumu - smagu locītavas sasitumu -, taču ļoti veiksmīgi un ātri izveseļojos, domāju, ka arī šai situācijā glikozamīns palīdzēja. Tāpat esmu pamanījusi, ka uzlabojies matu un  nagu stāvoklis - tie kļuvuši spēcīgāki, veselīgāki, sākuši ātrāk augt. 

Noteikti turpināšu lietot uztura bagātinātāju vēl atlikušās divas nedēļas, esmu gandarīta par rezultātu un nepieciešamības gadījumā par to atcerēšos arī nākotnē. Paldies par jauko iespēju izmēģināt!

Anita, 32 gadi

Īsi pirms ieraudzīju Medicine.lv iespēju pieteikties „Ostrovit” uztura bagātinātāja testam, biju saņēmusies un pievērsusies aktīvākam dzīvesveidam, jo, tā kā man ir sēdošs darbs, kas turklāt ir no mājām, kustību sanāk diezgan maz dienas laikā. Lai uzlabotu pašsajūtu un fizisko formu, bija kaut kas jāsāk darīt lietas labā. Mājās bija novārtā atstāts trenažieris (eliptiskais), tad nu sāku uz tā trenēties pa stundai katru dienu, izņemot svētdienas. Papildus braucu ar velosipēdu dažas reizes nedēļā. Jau pēc 15 minūtēm, gan uz trenažiera, gan velosipēda, sāku just diskomfortu ceļu locītāvās, ne gluži sāpes, bet tādu velkošu saspringuma sajūtu, ko nācās paciest visu treniņa laiku. Man ir liekais svars, tāpēc pieļauju, ka šīs sajūtas ir saistītas tieši ar to, jo uz locītavām ir palielināta slodze. Ieraugot Medicine.lv piedāvājumu izmēģināt uztura bagātinātāju „Ostrovit” un iepazīstoties ar tā aprakstu, nodomāju, ka man tas nenāktu par ļaunu, tieši pretēji – sniegtu atblastu manās fiziskajās aktivitātēs, lai sāpju un diskomforta dēļ nebūtu tās atkal jāpamet.

„Ostrovit” tabletes pietika pusotram mēnesim – iepakojumā bija 90 tabletes, kas jālieto 2 reizes dienā. Pati lietošana – vienu reizi dienā pa divām tabletēm – ir ērta, no rīta iedzer un aizmirst. Lietoju šo uztura bagātinātāju kopā ar citiem vitamīniem. Neesmu sajūsmā gan par pašām tabletēm. Pirmajā reizē tableti mēģināju norīt, bet sapratu, ka vairs tā nedarīšu, jo ļoti grūti bija norīt. Iesaku citiem, kam mēdz būt grūtības norīt lielākas tabletes, labāk tās sakošļāt. Domāju, ka tablešu izmēru varētu samazināt, lai tās būtu vieglāk norijamas, jo košļājot var just tabletes garšu, kas īsti neiet pie sirds. Bet nu veselības labā var šīs nenozīmīgās nianses paciest.

Pirmās pozitīvās izmaiņas sāku just aptuveni pēc pusotras nedēļas. Treniņi vairs nebija tik mokoši. Ceļu locītavas, lai arī bija jūtamas, vairs nesagādāja tik lielu diskomfortu, kustēties bija kļuvis vienkāršāk. Iespējams, ka ķermenis pats vienkārši bija pieradis pie slodzes, taču domāju, ka arī „Ostrovit
 uztura bagātinātājs sniedza labumu un ātrāk palīdzēja sajusties locītavām labāk. Tagad, pēc pusotra mēneša uztura bagātinātāja lietošanas, vispār vairs nejūtu nekādu diskomfortu locītavās un varu brīvi kustēties. Un, pateicoties tam, ka treniņos nekādas sāpes vairs netraucēja un jutos labi, man izdevies arī atbrīvoties no dažiem kilogramiem, par ko liels prieks! Bonusā ievēroju vēl vienu pozitīvu izmaiņu – uzlabojās matu stāvoklis! Iepriekš tie pastiprināti mēdza izkrist, taču tagad ir kļuvuši spēcīgāki.

Esmu ļoti apmierināta ar šiem rezultātiem un noteikti iesaku pamēģināt visiem, kam ir kādas locītavu problēmas, kas nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm un kam ir liekais svars!

Paldies!

Kontaktinformācija:

SIA FIT & HEALTHY
https://www.fithealthy.eu/lv/products/ostrovit-glucosamine-msm-chondroitin
Rīga, Puškina iela 1, LV-1050 (Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 18:00)
+371 20000046, +371 20000558

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Noderīgi padomi, kā justies labāk, baudot vasaras aktivitātes

Noderīgi padomi, kā justies labāk, baudot vasaras aktivitātes

Vasara ir dažādu aktivitāšu laiks, tāpēc ideāls veids, kā rūpēties par kāju veselību, saglabāt labu asinsriti un novērst pietūkumu, ir valkāt kompresijas zeķes, turklāt kompresijas zeķes ir noderīgas arī ilgstošas stāvēšanas gadījumos, kā arī esot augstpapēžu kurpēs, piemēram, koncertos, kāzu ceremonijās, izlaidumos un citos pasākumos, kas ir neiztrūkstoša vasaras sastāvdaļa. 

Aktuālie piedāvājumi

Dievu garšviela: viss par safrāna labvēlīgajām īpašībām

Dievu garšviela: viss par safrāna labvēlīgajām īpašībām

Mūsdienās ne visi zina, ka safrāns var ne tikai uzlabot pazīstamu ēdienu garšu, bet arī palīdzēt cīņā pret vairākām slimībām gan kā pretiekaisuma līdzeklis, gan kā viela, kas uzlabo garīgās spējas, mieru, miegu un jaunību. 

Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

Rūpes par kājām sākas tieši ar apavu izvēli, taču ne visi tam pievērš uzmanību. Pareizi un ērti profesionālie apavi ir veselu kāju garantija, ietekmē vispārējo fizisko stāvokli un samazina saistīto slimību attīstības risku. 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

"Safrino" stresa mazināšanai un smadzeņu darbības veicināšanai

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvā testēt "Safrino", kurā apvienots patentēts Irānas safrāna ekstrakts un mioinozitols. Produkta iedarbība ir vērsta uz stresa mazināšanu, miera un nosvērtības sekmēšanu un smadzeņu darbības, fokusa un koncentrācijas spēju uzlabošanai.

Testa rezultāti: RUUTe® Melleņu cilmes šūnu koncentrāts ādas aizsardzībai un atjaunošanai

Testa rezultāti: RUUTe® Melleņu cilmes šūnu koncentrāts ādas aizsardzībai un atjaunošanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt Melleņu cilmes šūnu koncentrātu ādas aizsardzībai un atjaunošanai.

Testa rezultāti: “Assimilator” gremošanas sistēmas atbalstam

Testa rezultāti: “Assimilator” gremošanas sistēmas atbalstam

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja izmēģināt veselības produktu gremošanas procesu atbalstam “Assimilator”. Šis unikālais enzīmu komplekss, kurā ietilpst A un D vitamīni, paredzēts, lai veicinātu uzturvielu uzsūkšanos un palīdzētu samazināt diskomfortu kuņģī un zarnās.

Testa rezultāti: HealthAid Brainvit® smadzeņu darbības veicināšanai

Testa rezultāti: HealthAid Brainvit® smadzeņu darbības veicināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Brainvit®" smadzeņu darbības veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Lotos Pharma" "Larifan" zobu pasta: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Izvēloties zobu kopšanas līdzekļus, ierasti vērtējam to spēju samazināt aplikumu, baltināt zobus un novērst kariesu. Izrādās, zobu pasta arī var būt noderīgs līdzeklis, kas neļauj organismā iekļūt dažādiem vīrusiem un mikrobiem.

MUSS dabīgie ziemeļu dabas BIO ogu ekstrakti: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

MUSS dabīgie ziemeļu dabas BIO ogu ekstrakti: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Tiek uzskatīts, ka ogām piemīt augstāks antioksidācijas efekts nekā jebkuram citam augu izcelsmes avotam. Ziemeļvalstu daba ar garajām vasaras dienām un vēso temperatūru rada labvēlīgu vidi tādiem īpašiem bioaktīviem savienojumiem kā vitamīni un polifenoli. Tieši šeit MUSS iegūst savas tīrākās sastāvdaļas.