medicine.lv skaitļos

Lietotāji online148
Aktīvie uzņēmumi12733
Nozares raksti1384
Ekspertu atbildes21050
Testa rezultāti: OstroVit Glikozamīns + MSM + Hondroitīns locītavu veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: OstroVit Glikozamīns + MSM + Hondroitīns locītavu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA FIT & HEALTHY piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "OstroVit" ar glikozamīnu, MSM un hondroitīnu (90 tab.) locītavu veselības uzturēšanai.

 

Elvīra, 43 gadi

Pēc 40 gadiem sāku just, ka locītavas paliek stīvākas un sāpošākas. Sākotnēji cerēju šo diskomforta sajūtu mazināt ar fiziskiem vingrinājumiem, kuri tiešām kādu laiku arī palīdzēja. Tomēr pēc pāris gadiem šīs sajūtas un vieglās sāpes atgriezās un palika tikai stiprākas. Par locītavu veselību esmu daudz lasījusi un zinu, ka bez papildu uztura bagātinātājiem, speciāli paredzētiem šīm problēmām, neiztikt.

Lasot medicine.lv portālā jaunākos rakstus, ieraudzīju, ka tiek piedāvāts testēt OstroVit Glikozamīnu+MSM+Hondroitīnu. Pēc nosaukuma bija skaidrs, ka tas būs kāds uzlabots Glikozamīns locītavu veselības uzturēšanai. Un instrukcijā tā arī ir rakstīts, ka satur zināmo glikozamīnu, tad vēl metilsulfonilmetānu, kā arī hondroitīnu. Kopā tas nozīmē savā starpā labi saderīgas un viena otru papildinošas vielas, kuras palīdz stiprināt locītavas un saites un palīdz uzlabot ādas, matu un nagu stāvokli.

Lietoju 2 tabletes dienā, kā noteikts instrukcijā, kas ir arī dienas ieteicamā deva. Man patika sajūta pēc nedēļas – locītavas palika lokanākas un šķietami vieglākas. Pietupjoties vairs nebija tā vieglā sāpēšana, tā bija pārgājusi pilnībā. Es noteikti iesaku šo līdzekli lietot cilvēkiem pēc 40 gadiem locītavu, skrimšļu un saistaudu uzturēšanā labā kārtībā!

Sanita, 54 gadi

Pēc garās ziemas un mazkustīgā dzīvesveida , kad atsāku vairāk pievērsties fiziskajām aktivitātēm, sajutu sāpes ceļu locītavās. Pēc ģimenes ārstes ieteikuma nolēmu izvēlēties kādu no glikozamīnu saturošiem uztura bgātinātājiem. Tā kā esmu medicine.lv lasītāja, mani uzrunāja iespēja sadarbībā ar SIA FIT & HEALTHY izmēģināt uztura bagātinātāju  "OstroVit" ar glikozamīnu, MSM un hondroitīnu locītavu veselības uzturēšanai. Par uztura bagātinātāju  "OstroVit" pirms tam nebiju dzirdējusi. Iepazīstoties ar izsmeļošo aprakstu ,sapratu ka tas man būs ļoti noderīgs, lai uzlabotu locītavu veselību.

Jāatzīstās, ka man ir parādījušās arī liekā svara problēmas un līdz ar to ir arī lielāka slodze uz locītavām. Savukārt, lai varētu pievērsties lielākām fiziskām aktivitātēm, ir sācis traucēt stīvums locītavās un sāpes. Saprotu, ka ar uzturu nevarēšu uzņemt visu nepieciešamo, lai nodrošinātu locītavu veselību.

„Ostrovit” uztura bagātinātāja dizains ir vienkāršs, norādot galvenās sastāvdaļas un tablešu skaitu – 90 tabletes, kas paredzētas 45 dienām, lai varētu novērtēt rezultātus. Lietoju divas "OstroVit"  tabletes katru rītu pēc ēšanas, uzdzerot pietiekami daudz ūdens, jo tabletes priekš manis ir diezgan lielas. Sākumā gan bija grūtības norīt tableti, bet ar laiku iemanījos to izdarīt bez problēmām, smaržu un garšu īpaši nesajutu. Lietošana bija ērta, jo visu dienas devu jāuzņem no rīta vienā reizē. Ja būtu jālieto pēc katras ēdienreizes, tas būtu apgrūtinoši.

Pēc mēneša pašsajūta uzlabojās, jo stīvums, sāpes locītavās un arī muskuļu sāpes, kas bija izteiktas pēc fiziskām aktivitātēm, patiešām samazinājās. Tā kā sekoju ieteikumiem uzturēties svaigā gaisā, vairāk staigāt, nūjot, arī tas man uzlaboja pašsajūtu. Un, pateicoties uztura bagātinātājam "OstroVit", es varu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm bez sāpēm un kustību traucējumiem.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un plānoju turpināt lietot šo uztura bagātinātāju. Paldies portālam Medicine.lv par iespēju iepazīties un izmēģināt šo produktu! Paldies SIA FIT & HEALTHY par piedāvāto vērtīgo uztura bagātinātāju "OstroVit" veselām locītavām!

Katrīna, 35 gadi

Vēlējos izmēģināt Ostrovit glikozamīnu + MSM + Hondroitīnu, jo pēdējā laikā izjutu nepatīkamas sāpes locītavās, īpaši ceļgalos. Diskomforts un sāpes parādījās kā pēc sporta nodarbībām, tā ikdienā - pēc ilgstošas sēdēšanas, reizēs, kad kājas ilgāku laiku bijušas saliektā pozā, un citās situācijās. Pēdējos gadus - līdz ar mājsēdi - fizisko kustību bija mazāk, tāpēc domāju, ka nepatīkamos simptomus radīja ķermenim neierastā slodze, atsākot ierasto dzīves ritmu.

Uztura bagātinātāja lietošana, kā ierasts, vienkārša - to nepieciešams dzert pa divām tabletēm, no rītiem. Ņemot vērā, ka iepakojumā ir 90 tabletes, vienas pudelītes satura pietiek aptuveni pusotram mēnesim. Ievēroju instrukcijā norādīto lietošanas pamācību un šobrīd uztura bagātinātāju esmu lietojusi jau vienu mēnesi. Varu teikt, ka situācija ir uzlabojusies, nepatīkamās sajūtas ir mazinājušās, diskomfortu un sāpes vairs nenovēroju. Varu izturēt ilgāku fizisko slodzi, un treniņš nav jāpārtrauc diskomforta dēļ. Lietošanas kursa laikā guvu traumu - smagu locītavas sasitumu -, taču ļoti veiksmīgi un ātri izveseļojos, domāju, ka arī šai situācijā glikozamīns palīdzēja. Tāpat esmu pamanījusi, ka uzlabojies matu un  nagu stāvoklis - tie kļuvuši spēcīgāki, veselīgāki, sākuši ātrāk augt. 

Noteikti turpināšu lietot uztura bagātinātāju vēl atlikušās divas nedēļas, esmu gandarīta par rezultātu un nepieciešamības gadījumā par to atcerēšos arī nākotnē. Paldies par jauko iespēju izmēģināt!

Anita, 32 gadi

Īsi pirms ieraudzīju Medicine.lv iespēju pieteikties „Ostrovit” uztura bagātinātāja testam, biju saņēmusies un pievērsusies aktīvākam dzīvesveidam, jo, tā kā man ir sēdošs darbs, kas turklāt ir no mājām, kustību sanāk diezgan maz dienas laikā. Lai uzlabotu pašsajūtu un fizisko formu, bija kaut kas jāsāk darīt lietas labā. Mājās bija novārtā atstāts trenažieris (eliptiskais), tad nu sāku uz tā trenēties pa stundai katru dienu, izņemot svētdienas. Papildus braucu ar velosipēdu dažas reizes nedēļā. Jau pēc 15 minūtēm, gan uz trenažiera, gan velosipēda, sāku just diskomfortu ceļu locītāvās, ne gluži sāpes, bet tādu velkošu saspringuma sajūtu, ko nācās paciest visu treniņa laiku. Man ir liekais svars, tāpēc pieļauju, ka šīs sajūtas ir saistītas tieši ar to, jo uz locītavām ir palielināta slodze. Ieraugot Medicine.lv piedāvājumu izmēģināt uztura bagātinātāju „Ostrovit” un iepazīstoties ar tā aprakstu, nodomāju, ka man tas nenāktu par ļaunu, tieši pretēji – sniegtu atblastu manās fiziskajās aktivitātēs, lai sāpju un diskomforta dēļ nebūtu tās atkal jāpamet.

„Ostrovit” tabletes pietika pusotram mēnesim – iepakojumā bija 90 tabletes, kas jālieto 2 reizes dienā. Pati lietošana – vienu reizi dienā pa divām tabletēm – ir ērta, no rīta iedzer un aizmirst. Lietoju šo uztura bagātinātāju kopā ar citiem vitamīniem. Neesmu sajūsmā gan par pašām tabletēm. Pirmajā reizē tableti mēģināju norīt, bet sapratu, ka vairs tā nedarīšu, jo ļoti grūti bija norīt. Iesaku citiem, kam mēdz būt grūtības norīt lielākas tabletes, labāk tās sakošļāt. Domāju, ka tablešu izmēru varētu samazināt, lai tās būtu vieglāk norijamas, jo košļājot var just tabletes garšu, kas īsti neiet pie sirds. Bet nu veselības labā var šīs nenozīmīgās nianses paciest.

Pirmās pozitīvās izmaiņas sāku just aptuveni pēc pusotras nedēļas. Treniņi vairs nebija tik mokoši. Ceļu locītavas, lai arī bija jūtamas, vairs nesagādāja tik lielu diskomfortu, kustēties bija kļuvis vienkāršāk. Iespējams, ka ķermenis pats vienkārši bija pieradis pie slodzes, taču domāju, ka arī „Ostrovit
 uztura bagātinātājs sniedza labumu un ātrāk palīdzēja sajusties locītavām labāk. Tagad, pēc pusotra mēneša uztura bagātinātāja lietošanas, vispār vairs nejūtu nekādu diskomfortu locītavās un varu brīvi kustēties. Un, pateicoties tam, ka treniņos nekādas sāpes vairs netraucēja un jutos labi, man izdevies arī atbrīvoties no dažiem kilogramiem, par ko liels prieks! Bonusā ievēroju vēl vienu pozitīvu izmaiņu – uzlabojās matu stāvoklis! Iepriekš tie pastiprināti mēdza izkrist, taču tagad ir kļuvuši spēcīgāki.

Esmu ļoti apmierināta ar šiem rezultātiem un noteikti iesaku pamēģināt visiem, kam ir kādas locītavu problēmas, kas nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm un kam ir liekais svars!

Paldies!

Kontaktinformācija:

SIA FIT & HEALTHY
https://www.fithealthy.eu/lv/products/ostrovit-glucosamine-msm-chondroitin
Rīga, Puškina iela 1, LV-1050 (Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 18:00)
+371 20000046, +371 20000558

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Alerģiju ir iespējams ārstēt!

Alerģiju ir iespējams ārstēt!

Alerģija ir pastiprināta cilvēka imūnsistēmas atbilde uz noteiktām vielām (alergēniem), piemēram, ziedputekšņiem, mājas putekļu ērcītēm, pelējumiem vai dzīvnieku blaugznām. Par to, kas ir alerģija, un tās ārstēšanas veidiem stāsta LOR Klīnikas alergoloģe Dace Kārkliņa.

Aktuālie piedāvājumi

Kāpēc rodas strijas, un kā tās kopt?

Kāpēc rodas strijas, un kā tās kopt?

Ikvienam var veidoties strijas neatkarīgi no vecuma un dzimuma, un tās var rasties dažādās ķermeņa daļās. Uzzināsim, kas ir galvenie iemesli, kāpēc rodas strijas, un noskaidrosim to, kā strijas ārstēt.

Zambroza no Natures Sunshine Products

Zambroza no Natures Sunshine Products

Zambroza ir unikāls, dabīgs dzēriens, bez mākslīgām krāsvielām, konservantiem un aromatizētājiem. Dzēriens Zambroza ir bezalkoholisks produkts ne tikai ar izcilu garšu, bet arī ar neticamu spēju neitralizēt brīvos radikāļus cilvēka organismā.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Eliksīrs REDZEI

Testa rezultāti: Eliksīrs REDZEI

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt Eliksīru REDZEI – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju.

Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvā izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: 100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei

Testa rezultāti: 100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar „BestBerry” piedāvāja testēt 100% Irbenāja pulveri kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Sievietes veselības klīnika AS “Latvijas Jūras medicīnas centrs”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Sievietes veselības klīnika AS “Latvijas Jūras medicīnas centrs”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas Jūras medicīnas centrs ir piemērotākā vieta, kur rūpēties par savu veselību un uzlabot savu dzīves kvalitāti. Šī ir lielākā privātā ārstniecības iestāde Latvijā, kur augsti kvalificēti ārsti ar visjaunākajām medicīnas iekārtām spēj nodrošināt kvalitatīvu un efektīvu visu nepieciešamo veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu vienuviet.

SIA "GenEra": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA

SIA „GenEra” - akreditēta klīniski diagnostiska laboratorija, kas specializējusies DNS izmeklējumos. Laboratorija jau 20 gadus specializējas molekulārās ģenētikas jeb DNS testēšanas jomā. Uzņēmuma misija ir palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti ar zināšanām, ko sniedz ģenētiskā informācija.