medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12658
Nozares raksti1337
Ekspertu atbildes20843
Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Augustā un septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt dabīgos un garšīgos "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem.

Līga, 56 gadi

Pieteicos Nateo D Gummy testēšanai ģimenē, jo uzrunāja tas, ka NATEO izmantotais D vitamīns ir dabiskāks – iegūts no aitu vilnas lanolīna.

Diemžēl D vitamīna efektu šobrīd grūti raksturot, jo, kopš uzsākām to lietot, ir pagājusi tikai pusotra nedēļa, bet, lai varētu sniegt pilnvērtīgu vērtējumu, tas būtu jāpalieto vismaz divus mēnešus.

Tomēr paldies par iespēju piedalīties šī produkta testā! Mūsu ģimenei patika gan D vitamīna iepakojuma vizuālais noformējums, gan arīdzan tas, ka D vitamīns ir želejas konfekšu formā. Manai mazmeitai (8 gadi) Nateo D vitamīns ļoti garšoja, kā arī viņai patika katru dienu apēst citas krāsas želejkonfekti. Lietošana bija ērta, jo šādā formā D vitamīns nebija eļļains. Mazmeita lietoja pa vienai želejkonfektei (2000 SV) dienā, savukārt dēls (17 gadi) – pa divām. Efektu gan vēl nejūtam, taču bērni ir priecīgi, veseli, apmeklē skolu klātienē un turpina lietot Nateo D Gummy D vitamīnu.

Anna, 28 gadi

Diemžēl D vitamīnu man nākas lietot diezgan regulāri esošā D vitamīna deficīta organismā dēļ, kas ikdienā liek justies pastiprināti nogurušai. NATEO košļājamo D vitamīnu vēlējos izmēģināt, jo tas ir dabīgas izcelsmes produkts, kam ir alternatīva –  interesanta želejveida konsistence ar labu garšu, bet galvenokārt, jo vitamīni pilnībā nodrošina ieteicamo D vitamīna diennakts devu un ir draudzīgi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Produkta vizuālais iepakojums ir patīkami uztverams un atbilstošs uztura bagātinātāja noformējumam, nav pārsātināts ar liekvārdību vai krāsām, skaidri rada priekšstatu par pašu produktu, tā daudzumu un saturu, iepakojuma informācija ir pilnīga un kodolīga. Paša iepakojuma lielums atbilst produkta daudzumam un lielumam. 

Salīdzinot ar cietām D vitamīna tabletēm vai kapsulām, Nateo želejvitamīni atgādina bērnu želejkonfektes – „Haribo” lācīši. Tos ir viegli un ar baudu sakošļāt pirms norīt, tos ēdot, varu būt pilnībā droša par D vitamīna izšķīšanu organismā. Šāds D vitamīna formāts sniedz pavisam jaunu uztura bagātinātāju lietošanas pieredzi, ir patīkams, turklāt želejvitamīnu forma, saules logo un divas krāsas būs interesants un aizraujošs papildu elements bērniem.

Želejvitamīnu smarža bija viegli salda un neuzbāzīga. Konsistence – samtaina, mīksta. 

Lietoju katru dienu kā uztura bagātinātāju galvenās maltītes laikā, jo D vitamīns gremošanas traktā uzsūcas labāk ar uzturā lietojamiem taukiem. Kopumā pašsajūta ir uzlabojusies, taču pilnīgam efektam ir jāveic asins analīžu aina pēc iepakojuma izlietošanas.

Paldies!

Inga, 36 gadi

Pieteicos testēt NATEO D Gummy D vitamīnu, jo piesaistīja tas, ka tie ir želejvitamīni – šķita ļoti jauka alternatīva parastajiem uztura bagātinātājiem, turklāt tie ir piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tāpat, protams, vēlējos papildus uzņemt D vitamīnu, kas īpaši svarīgi, sākoties rudenīgam laikam.

Iepakojums ir ērti lietojams, bet paši vitamīni – ļoti gardi. Lietojām tos katru dienu – tā kā D vitamīnu vislabāk uzņemt kopā ar ēdienu, visa ģimene lietojām tos pēc pusdienām. Iepriecināja tas, ka šie želejveida vitamīni ļoti patīk bērniem, vienlaikus aizstājot arī tik ierastos našķus. Ja iepriekš pēc pusdienām meitas vēlējās dabūt kādu konfekti, tad šobrīd jau esam pieradušas, ka pēc maltītes laiks gardajam vitamīnam.

Noteikti iegādāšos šo produktu vēl, esmu ļoti priecīga, ka bija iespēja izmēģināt – atklājām jaunu, lielisku produktu, kas patīk visai mūsu ģimenei!

Ainārs, 37 gadi

Pieteicos "Nateo D Gummy" D vitamīna testēšanai, jo visa ģimene lietojam regulāri D vitamīnu, arī C vitamīnu un zivju eļļu, kā arī ievērojam veselīgu uzturu. Mums ir 6 un 8 gadus veci bērni, kuriem arī cenšamies rādīt labu piemēru un ieaudzināt veselīgus paradumus. Nekad iepriekš nebijām redzējuši un mēģinājuši D vitamīnu konfekšu formā, tāpēc bija interesanti pieteikties.

Tā kā iepakojumā ir 50 D vitamīna želejas konfektes, tad visai ģimenei ar vienu iepakojumu ir par maz, bet lietošanai tikai bērniem pilnībā apmierina šis daudzums. Ar sievu dzeram D vitamīnu kapsulās, garšīgās konfektes atstājām bērniem, kuriem ļoti patīk šis produkts. Saka, ka ir pat garšīgāks nekā "Haribo" lācīši un citas želejkonfektes, ko dažkārt mēdzam viņiem pirkt.

Vēl viens "Nateo D Gummy" pluss ir, ka želejkonfektes nesalīp, kā tas ir ar parastajām konfektēm, tādējādi uzlabojot lietošanas ērtumu. Visticamāk, ka arī turpmāk turpināsim iegādāties saviem bērniem "Nateo" D vitamīnu, bet paši lietosim, kā ierasts, kapsulās, jo mums kā pieaugušajiem tā garša nav tik būtiska, galvenais, ka veselīgi.

Paldies!

Santa, 29 gadi

Pieteicos testēt  "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem, jo man ir 4 gadus veca meitiņa. Gatavojoties rudens sezonai, kad mums parasti sākās iesnas un klepus, medicine.lv izlasīju rakstu par D vitamīna svarīgumu gripas sezonā un pakonsultējos arī ar ģimenes ārsti. Šis piedavājums testēt D želejvitamīnus bija īstajā laikā. Svarīgi arī, ka tā sastāvs ir no dabīgām izejvielām. Tā kā pilienu veidā meitiņa ne labprāt gribēja lietot D vitamīnu, tad šis bija ideāls variants.

Nateo D Gummy iepakojums ir saulains un jautrs. Jau atverot pudelīti, smarža ir ļoti  patīkama – pēc ogām un auglīšiem. Metiņa kā pirmo izvēlējās  sarkano želejvitamīnu, kas garšoja pēc zemenītēm. Nākamajā dienā garšojām dzelteno želejvitamīnu, kas garšoja pēc apelsīniem vai persikiem. Meitiņai ļoti garšoja abi želejvitamīni. Tā kā arī ikdienā viņa ēd dažādas želejkonfektītes, tad salīdzinot – šīs D vitamīna želejkonfektes viņai garšoja labāk. Arī es to pagaršoju pirmjās reizēs un varu piekrist, ka Nateo D Gummy ir ļoti garšīgs, tas kūst mute un garša nav tik izteikta kā parastajām želejkonfektēm.

Lietojot Nateo D Gummy, radās tikai viena problēma – meitiņa vēlējās vairāk par vienu želejvitamīnu. J Tomēr mēs sarunājām, ka tas ir saules vitamīns un to katru dienu ēdīsim tikai pa vienam, un tad būsim veseli.

Kopš sākām lietot Nateo D vitamīnu, vēl nav pagājis mēnesis, tāpēc turpināsim lietot arī turpmāk, lai nostiprinātu imunitāti.

Galvenais ieguvums ir, ka bērnam ļoti garšoja un arī pusdienas tagad labprātāk ēdam, jo pēc tam zinām, ka būs „Gammītis”.

Šajā laikā iesnas un klepus nav bijuši, esam veseli. Esmu pārliecināta, ka D vitamīns ir svarīgs bērna augšanas procesā un lai uzlabotu imunitāti jau pirms gripas sezonas.

Paldies par šo vērtīgo un garšīgo želejvitamīnu!

Kate, 35 gadi

Augustā pamanīju portālā aicinājumu izmēģināt jaunos  "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem. Tā kā man ir mazs bērns, kam ir 4 gadi, tad rudens tuvošanās ir īstais laiks uzņemt papildu uztura bagātinātājus un stiprināt imūnsistēmu.

„Nateo D Gummy” iepakojums ir ļoti ērts un vizuāli patīkams. Pudelīte ir pietiekami hermētiska, kas liecina par kvalitatīvu uzglabāšanu, aizsargājot uztura bagātinātāju pret saulesstariem un gaismu (esmu lasījusi, ka gaismas ietekmē daudzi uztura bagātinātāji zaudē uzturvērtību).

Lietojām D vitamīnu vienu reizi dienā, kas ir vecumam atbilstoša deva, lai gan želejvitamīns ir tik garšīgs un smaržīgs, ka mazais labprāt to ēstu vēl. Noteikti iesaku „Nateo D Gummy” D vitamīnu māmiņām ar maziem bērniņiem, jo īpaši tāpēc, ka nav jānopulās, lai bērnu pierunātu D vitamīnu uzņemt. Rekomendēju šo D vitamīnu, lai veiksmīgi mazam bērnam nodrošinātu nepieciešamo devas uzņemšanu.

Lelde, 26 gadi

Parasti D vitamīnu sāku lietot septembrī, taču, tā kā šogad vasaras augusts izcēlās ar īpaši tumšu un aukstu laiku, nolēmu sākt uzņemt D vitamīnu jau ātrāk, izmēģinot to jaunajā, želejkonfekšu formā. Līdz šim D vitamīnu biju lietojusi pilienveidā, kas arī ir ļoti efektīvs.

Vēlējos pamēģināt  "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem, jo mani pārsteidza skaistais iepakojums un ērtā lietošana. Želejkonfektes ir dzeltenas un sarkanas; neskatoties uz želejveida konsistenci, tās nebija salipušas.

Lietoju D vitamīnu divas reizes dienā, lai uzņemtu pieaugušajam nepieciešamo dienas devu. Garša ir kā augļiem – ļoti garda! Dēļ patīkamās garšas, varētu pat apēst vairāk nekā nepieciešams.

Pēc pāris dienām jutu, ka ir manāmi uzlabojies garastāvoklis, tas vairs nebija tik svārstīgs. Patīkami, ka D vitamīns iedarbojas ilgtermiņā, jo darba dienas stundas ir garas, un nogurums ir itin bieži.

Noteikti iesaku šo D vitamīnu lietotot tumšajā gada laikā, lai uzņemtu saules vitamīnu!

Vita, 31 gads

Vienmēr, kad nododu asinsanalīzes un pārbaudu D vitamīna līmeni, tas ir kritiski zems, tāpēc nedomājot pieteicos Nateo D gummy D vitamīna testēšanai. Turklāt man ir piecus gadus vecs dēliņš, līdz ar to šis produkts ir ideāli piemērots lietošanai ģimenē.  

Pārsteidza D vitamīna forma želejkonfekšu veidā, kas arī bija viens no iemesliem, kāpēc bija interese pamēģināt šo produktu - nekad iepriekš nebiju lietojusi uztura bagātinātājus konfekšu veidā. Uzskatu, ka tas ir ideāls risinājums, lai ikvienam bērnam, izvairoties no niķošanās, varētu nodrošināt nepieciešamo D vitamīna daudzumu dienā. Turklāt arī iepakojuma dizains tik uzkrītoši neliecina par to, ka tas būtu uztura bagātinātājs -  tas ir jautrās, pozitīvās krāsās, uz iepakojuma ir attēlota D vitamīna želejkonfekšu forma, kas piesaista bērna uzmanību. 

Pirmais, kas patika mums abiem ar dēlu, bija tas, ka, atverot iepakojumu, bija jūtama patīkama smarža. Arī garšas ziņā, protams, želejvitamīni izrādījās ļoti gardi - ne pārāk saldi, ar nelielu skābumiņu, gluži kā augļiem un ogām - tieši laikā priekš manis, jo ļoti salda garša man neiet pie sirds, kā arī, protams, priekš dēliņa, kam gardumi nu ļoti iet pie sirds. 

Par efektu gan nevaru šobrīd komentēt, jo Nateo D Gummy lietojam vien nedaudz vairāk  kā divas nedēļas, bet uztura bagātinātāja iedarbības izvērtēšanai nepieciešams ilgāks laiks. Varu vienīgi teikt to, ka šajā laikā neesam ne reizi jutušies apaukstējušies, enerģijas ir pietiekami un noskaņojums labs, kaut apkārt, rudenim sākoties, daudzi sākuši slimot.

Šāda D vitamīna uzņemšana man personīgi pat iepatikās krietni labāk nekā pilienu vai kapsulu formā, tāpēc apsveru arī turpmāk iegādāties Nateo D Gummy sev un savam bērnam. :) Apmierina arī cena, atbilstoša produkta daudzumam. Turpināsim to lietot, lai stiprinātu savu imunitāti. Paldies!

Karīna, 47 gadi

"Nateo D Gummy" D vitamīnu vēlējos izmēģināt, jo man un manam 12 gadus vecajam dēlam ir D vitamīna trūkums, un to nozīmējis mums ģimenes ārsts.

Vispirms piesaistīja produkta labi pārdomātais vizuālais noformējums, kas jau nelasot liek noprast, kas tas par produktu (saule simbolizē d vitamīnu un želejkonfekšu attēls parāda, kas iepakojumā iekšā). Tā kā pieaugušajiem jālieto pa diviem želejvitamīniem dienā, tad, protams, gribētos lielāku vitamīnu daudzumu vienā iepakojumā, taču priekš bērna šis daudzums ir pat ļoti labs, jo ar to pietiek gandrīz diviem mēnešiem. Arī lietošanas ziņā pudelīte ar vitamīniem ir ērta, želejkonfektes ir ērti izņemamas, tās arī nav salipušas kopā.

Man un arī dēlam ļoti patika produkta smarža - atverot pudelīti, tā bija  uzreiz jūtama, bet vienlaikus nebija pārāk "uzbāzīga". Arī garša patīkami pārsteidza, jo nebiju domājusi, ka D vitamīns var būt tik garšīgs un ka tam vispār var būt garša - bija pierasts lietot D vitamīnu pilienu vai kapsulu veidā.

Pirms pamēģinājām "Nateo D gummy", jau iepriekš regulāri pati lietoju un dēlam devu D vitamīnu, jo zinu, ka tas labi palīdz imunitātei un zobu veselībai, kā arī enerģijai un noskaņojumam. "Nateo D Gummy" galvenokārt lieto mans dēls - 2 reizes dienā pēc ēšanas, pati ar vīru gan turpinām dzert jau iepriekš iegādāto D vitamīnu kapsulu formā.

Paldies par iespēju izmēģināt šo interesanto un vērtīgo produktu! Dēls ir apmierināts ar šo produktu, turklāt patīk tas, ka viņš vienmēr zina, ka pēc ēšanas sekos kaut neliels, bet tomēr - gardums.

Džeina, 29 gadi

Man ir 3 gadus jauna meitiņa, kuras veselībai ļoti cītīgi sekoju līdzi un ievēroju arī visus ģimenes ārsta norādījumus, no kuriem viens saistīts ar D vitamīna nodrošināšanu bērna veselības stiprināšanai. Ļoti ieinteresēja jaunā D vitamīna forma želejkonfekšu veidā - paldies par šo pārdomāto risinājumu! Jo mazu bērnu tik tiešām ir grūti pierunāt iedzert kapsuliņu vai pilienus, kā arī apēst dažādus citus veselībai vērtīgus produktus, bet gardumi jau garšo visiem bērniem. :) 

Tā kā man jau uzreiz iepatikās šis produkts, papētīju arī, kāda ir tā cena, un biju priecīga, ka tā ir pat ļoti apmierinoša, ņemot vērā to, ka ar šo D vitamīnu pietiek teju diviem mēnešiem. 

Mazajai ļoti patīk "Nateo D gummy" garša un smarža, kā arī tas, kā viņai to pasniedzu - kā saules vitamīnu un gardumu pēc ēšanas. Vienīgā situācija, kas varētu rasties vecākiem, kas saviem bērniem dod šo vitamīnu, ir, ka bērni varētu prasīt vēl, jo tiešām garšīgs, un es pilnībā to saprotu - pamēģināju arī pati un man patika un gribējās vēl. :) Tomēr atstāju šo produktu tīri savai meitiņai, jo pati lietoju D vitamīna pilienus.

Man kā vecākam arī bija svarīgi, ka produkts nesatur mākslīgas krāsvielas un citas liekas sastāvdaļas un ka produkts ir dabīgs, kas ir ļoti svarīgi augošam bērna organismam, tāpēc atsevišķs paldies ražotājiem par to, ka ir rūpīgi piedomājuši pie sastāva. 

Paldies par iespēju iepazīt jaunu produktu - "Nateo D gummy" D vitamīns stabili būs mūsu mājās pastāvīgi! :)

 

Iegādāties NATEO produktus visai ģimenei iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī ražotāja e-veikalā par patīkamām cenām: www.e-sagitus.lv

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Sagitus", E. Smiļģa iela 2A, Rīga, Latvija

Vairāk informācijas:

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Labklājības skola piedāvā licencētas pieaugušo izglītības programmas, kas ir speciāli izstrādātas kā efektīvs instruments sevis sakārtošanai. Programmas “Stresa noturības veicināšana kā izdegšanas sindroma profilakse” un gan individuālas, gan grupu konsultācijas “Randiņš ar sevi”, kur tiek izmantoti neirografikas algoritmi, ir lieliska iespēja, kā ieklausīties sevī un atrast jaunus enerģijas avotus. 

Aktuālie piedāvājumi

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Sekss pēc 60…

Sekss pēc 60…

Seksuālā veselība ir neatņemama vispārējās veselības sastāvdaļa, kas ietekmē vīriešu un sieviešu labklājību un vispārējo dzīves kvalitāti. Par to laikus jāpadomā, vēršoties pie speciālista, jo jaunie medicīnas sasniegumi ļauj vīriešiem nodrošināt ilgstošu dzimumaktivitāti un līdz ar to augstu dzīves kvalitāti.

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid  MagCitra®" – uztura bagātinātāju nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai.

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns Select" RELAXOL spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Augustā un septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt dabīgos un garšīgos "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem.

Uzņēmējs runā