medicine.lv skaitļos

Lietotāji online324
Aktīvie uzņēmumi12800
Nozares raksti1627
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: NATEO D Forte – D vitamīna pilieni jebkuram vecumam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: NATEO D Forte – D vitamīna pilieni jebkuram vecumam

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testam NATEO D Forte pilienus – dabisku D vitamīnu īpaši attīrītā eļļā, kas palīdzēs D vitamīnam uzsūkties organismā.

Daiga, 34 gadi

Iestājoties rudenim, aktuāla tēma ir imunitāte un pietiekams D vitamīna līmenis asinīs. Parasti rudens, ziemas un pavasara sezonās man ir pazemināta imunitāte un bieži mēdzu slimot. Savukārt D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, kā arī uztur kaulu un zobu veselību. Iestājoties vēsākam laikam, jau biju paspējusi apaukstēties un tāpēc pievērsu uzmanību imunitātei. Tāpēc, kā ierasts, veicu arī D vitamīna analīzes. Rezultāti uzrādīja 19,9 ng/mL D vitamīna līmeni asinīs, kas ir nepietiekams. Tāpēc mani uzrunāja veselības portāla Medicine.lv iespēja izmēģināt NATEO D Forte D vitamīna pilienus, ko piedāvā Latvijas farmācijas uzņēmums SIA Sagitus. Tā kā aptiekās piedāvātā D vitamīna klāsts ir diezgan liels un grūti izvēlēties, tad šī bija brīnišķīga iespēja notestēt.

NATEO D Forte ir vienkāršs, bet gaumīgs dizains, iepakojums ir atbilstošs – oranžos toņos ar saulīti. D vitamīns ir nelielā, tumšā 10 ml stikla pudelītē ar kvalitatīvu stikla pipetīti, kas nodrošina ērtu dozēšanu. Viens piliens NATEO D Forte satur 1000 SV, ieteicamā deva pieaugušajiem ir 4000 SV dienā. Pirms lietošanas konsultējos ar savu ģimenes ārsti un viņa ieteica lietot 6 pilienus dienā. Lietošana ir ļoti ērta, jo ar pipetīti var dozēt nepieciešamo pilienu daudzumu, D vitamīnu uzņēmu kopā ar ēdienu no rīta.

D vitamīna pilieniem nesajutu nekādu smaržu un garšu. Tas man patīk, jo nav pievienoti nekādi saldinātāji un aromatizatori. Cītīgi lietoju tos visu mēnesi. Novēroju, ka pašsajūta uzlabojās, samazinājās nogurums. Kaut arī saulīte mūs iepriecināja mazāk, jutos pozitīvāka un pietiekami enerģiska. Pozitīvi, ka mēneša laikā nebija novērota saaukstēšanās vai citas vīrusa saslimšanas. Biju ieplānojusi arī veikt D vitamīna analīzes, lai varētu labāk novērtēt Nateo D Forte iedarbību, jo arī pašai bija interese, kāds būs rezultāts, lai saprastu, vai turpināt lietot. Pēc mēneša kursa asins analīzes uzrādīja 29 ng/ml  D vitamīna līmeni asinīs. Tas ir ļoti labs rezultāts, jo norma ir no 30 ng/mL. Noteikti turpināšu lietot NATEO D Forte, konsultējoties ar ģimenes ārsti par ieteicamo pilienu skaitu dienā. Manuprāt, sekot līdzi savam D vitamīna līmenim ir ļoti svarīgi, jo tas ir nozīmīgs mūsu imunitātei un veselībai kopumā. Sirsnīgs paldies par šo iespēju!

Maija, 30 gadi

Rudens ir īstais laiks papildus ikdienā uzņemt D vitamīnu. Daudzi to dēvē par ''saules vitamīnu'', jo parasti lielākai daļai jūtami uzlabojas garastāvoklis un mentālā pašsajūta, paaugstinās darba spējas un reakcija uz ikdienā notiekošo ir vieglāka. Līdzīgi ir arī man. Un nav jau arī brīnums, D vitamīna regulāra lietošana īstajā laikā dara patiesi brīnumu lietas – uzlabo un normalizē imūnsistēmu, uztur labā kārtībā zobu un pārējo kaulu veselību, veicina kalcija un fosfora uzsūkšanos ķermenī. Tas viss ir ļoti svarīgi un nepieciešami organismam. Tādēļ laikus sāku skatīties internetā un meklēt starp daudzajiem D vitamīna variantiem, kurus iegādāties un lietot.

Latvijas veselības portālā medicine.lv pamanīju, ka var testēt NATEO D Forte D vitamīna pilienus ikdienas lietošanai. Pieteicos, rakstot portāla redakcijai, un drīz to saņēmu un sāku testēt. NATEO D Forte  ir mazā, ērti lietojamā, tumši brūnā stikla pudelītē ar caurspīdīgu pipeti galā, lai var izpilināt precīzu devu. Viens piliens satur 1000 SV, kas atbilst  25 μg D vitamīna, šķidrums ir caurspīdīgs, bez īpašas smaržas.

Lietoju to divas nedēļas, katru dienu iepilinot zem mēles 4 pilienus šī  NATEO D Forte. Parasti D vitamīnu iesaka lietot kopā ar pārtiku, lai labāk uzsūcas. Savukārt citas pieredzes un pētījumu prakses apgalvo, ka tieši caur siekalām notiek vislabākā D vitamīna uzsūkšanās. Novēroju to, ko parasti, lietojot D vitamīnu – parādījās tiešām izteikti labāks garastāvoklis, kā baudot sauli siltajās zemēs. Es noteikti vairāku iemeslu dēļ, kurus minēju pašā sākumā, pati tos lietošu arī turpmāk gada tumšajos mēnešos un iesaku to darīt arī citiem!

Amanda, 34 gadi

Pieteicos izmēģināt NATEO D Forte pilienus, ko testam oktobrī piedāvāja Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS, jo līdz šim vēl nebiju lietojusi D vitamīnu šķidrā, pilienu veidā, tikai kapsulās un tabletēs ar vāju SV koncentrāciju. D vitamīns pilienu veidā man asociējās ar maziem bērniem paredzētu uztura bagātinātāju, bet, iepazīstot produkta saturu, kur teikts, ka viens piliens NATEO D Forte satur 1000 SV (starptautiskās vienības), kas atbilst 25 μg D vitamīna, sapratu, ka šo produktu var lietot jebkurā vecumā, attiecīgi dozējot nepieciešamo pilienu daudzumu un lietošanas biežumu.

Kā galvenais iemesls, kāpēc vēlējos izmēģināt Nateo D Forte pilienus, ir asins analīzēs septembra sākumā konstatētā D vitamīna nepietiekamība (23,4 ng/mL). Ģimenes ārste ieteica iegādāties aptiekā D vitamīnu un lietot to visu rudens, ziemas un pavasara sezonu nepārtraukti. Ikdienā mēģinu uzturā iekļaut pārtikas produktus, kuri satur D vitamīnu, tomēr izrādās, ka organismam ar to nepietiek. Izjūtu pastiprinātu nogurumu, nereti muskuļu sāpes un vispārēju vājumu kopā ar depresivitāti.

Iepakojums lietošanā ir ērts, parocīgs, aromāts un garša neitrāli (nejūt). Tilpums izlietojās mazāk nekā mēneša laikā. Kā nākošo savā aptieciņā iegādājos NATEO D pilienus PRO (4000 SV), kura koncentrācija ir vairāk piemērota tieši manām D vitamīna vajadzībām.

Lai uzlabotu D vitamīna rādītājus asinīs un uzturētu optimālu līmeni, lietoju Nateo D Forte D vitamīnu pa pieciem pilieniem vienu reizi dienā, agrā pēcpusdienā). Visērtāk to lietot, uzpilinot uz maizes gabaliņa un kopā ar uzturu notiesāt. Kā zināms, D vitamīns vislabāk uzsūcas kopā ar ēdienu, un pilināmos D vitamīna preparātus daudzi lieto nepareizi, vienkārši iepilinot mutē un uzdzerot kafiju. Bet ir jābūt produktam, kas vitamīnu absorbē, piemēram, maize, biezpiens, ola, t.sk. iesaka uzdzert pienu.

Rezultāti ir sekojoši – mēneša laikā, lietojot Nateo D Forte un uzsākot lietot Nateo D Pro (5 dienas), asins analīzes uzrādīja 34,6 ng/mL. Uzlabojums ir acīmredzams, tāpēc noteikti turpināšu regulāri lietot Nateo D vitamīnu. Sirsnīgs paldies Medicine.lv un SIA SAGITUS par iespēju iepazīt NATEO D vitamīna uztura bagātinātāju!

Gunta, 48 gadi

D vitamīnu lietoju jau daudzus gadus un saprotu, ka Latvijas klimatiskajos apstākļos tam jābūt nepārtrauktam procesam. Pilnīgi likumsakarīga un veiksmīga bija portāla medicine.lv un Nateo D Forte ražotāja Sagitus ideja un sarūpētā iespēja oktobrī izmēģināt šo produktu portāla lasītājiem. Zīmīgi, ka šajā laikā, kad saules intensitāte kļūst mazāka, un cilvēkiem jāatceras, ka  D vitamīna vasarā uzkrātās rezerves jau nepieciešams papildināt,  novembra sākumā tiek atzīmēta Starptautiskā D vitamīna diena!

D vitamīnam piemīt vairākas nozīmīgas funkcijas organismā – veicināt kalcija un fosfora uzsūkšanos, nodrošināt kaulu un zobu veselību, kā arī normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību. To internetā atradu arī Slimību profilakses un kontroles centra atgādinājumā.

Šoreiz testējamais produkts NATEO  D Forte pilieni ir dabisks D vitamīna šķīdums eļļā, kas piemērots visai ģimenei – ērti dozējamu pilienu veidā. Jāteic, ka tieši šis veids – D3 vitamīna šķidrums eļļā – man pašai patīk vislabāk. Lielākoties esmu lietojusi recepšu D vitamīnu. Tāpēc nevilšus gribas salīdzināt. Abiem garšas liekas līdzīgi neizteiktas, kaut arī izmantotas dažādas eļļas (sezama un saulespuķu eļļa). Tā kā D vitamīnu parasti lietoju pēc brokastīm, lielākais ieguvums šķiet Nateo ražotā produkta pildījums tumši brūnā  10 ml stikla pudelītē ar caurspīdīgu stikla pipetīti, ar kuru var ātri paņemt nepieciešamo dienas devu. Recepšu D vitamīnam ir polietilēna pilinātājs, un tas rīta steigā mēdz būt traucējoši lēns. Savulaik dzirdēju, ka nav jēgas uzņemt mazāk par 10 pilieniem dienā. Tā arī sākumā darīju, testējot šo produktu. Tomēr vēlāk uz iepakojuma kārbiņas izlasīju, ka pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma rekomendēts lietot pa vienam līdz četriem pilieniem dienā. Tad gan devu samazināju, tomēr mierinājumam atcerējos agrāk no ārstiem dzirdēto, ka D3 vitamīna šķīdumu var uzņemt vienā lielākā devā, kas pietiekama vairākām dienām vai pat nedēļai.

Parādot šajā laikā veikto  analīžu rezultātus ārstam, saņēmu vērtējumu, ka man ir labs D vitamīna līmenis. Iepriekš esmu dzirdējusi, ka D vitamīna līmenis nevar mainīties mēneša laikā. Apmēram tik ilgam laikam pietiek vienas Nateo D3 vitamīna pudelītes. Tomēr tam noteikti ir bijusi nozīme līdzšinējā līmeņa uzturēšanā. Kaut arī domāju  turpmāk izmanot recepšu medikamentu, laiku pa laikam to varētu aizvietot ar šo uztura bagātinātāju – Nateo D Forte pilieniem.

Paldies par iespēju izmēģināt!

Jana, 33 gadi

Nateo D Forte D vitamīna pilienus vēlējos izmēģināt, jo šobrīd meklēju kvalitatīvu D vitamīnu. Man ir pazemināts D līmenis organismā, bet zināms, ka D vitamīnam organismā ir liela nozīme.

Nateo D Forte D vitamīna iepakojuma lielums ir ļoti parocīgs un ērts. Vienīgi pipetīte varēja būt garāka, jo, kad eļļiņa iet uz beigām, tad paliek grūti to dabūt ārā.  D vitamīna pilieniem ir patīkama garša, bez smaržas. Lietoju Nateo D Forte vienu reizi dienā, no rīta, ēšanas laikā. Pēc mēneša lietošanas fiziski efektu vēl neesmu sajutusi, iespējams, ja lietotu šos pilienus ilgāk, piemēram, divus mēnešus, tad efekts būtu pamanāmāks. Tiesa gan, vēl neesmu paspējusi atkārtoti nodot analīzes un pārbaudīt, kā mainījies D vitamīna līmenis, bet noteikti to izdarīšu. Liels paldies par iespēju izmēģināt šo produktu, esmu sapratusi, ka šāda D vitamīna uzņemšanas forma – pilienos – man ir visērtākā, tāpēc arī turpmāk pievērsīšu uzmanību tieši pilieniem.

Denija, 25 gadi

Katru gadu taisu asins analīzes un, kā jau tas bieži notiek, arī šogad mans D vitamīna līmenis bija pamanījies būt zemāks par visu citu. Tāpēc prieks, ka tieši šajā laikā man bija izdevība pamēģināt Nateo D Forte D vitamīna pilienus! 

Saņēmu savu jauno “labāko draugu” un sāku lietot pilienus uzreiz. Vizuāli iepakojums atgādina jebkuru citu vitamīnu iepakojumu – profesionāli noformēts, visa vajadzīgā informācija ir viegli atrodama, viss ļoti ērti un vienkārši. Pati “piltuvīte” arī ļoti ērti lietojama. Par garšu un smaržu – lietoju pilienus kopā ar ēdienu un dzērienu, tāpēc man smaržu un garšu nav īsti sanācis just, bet tā man pašai patīk arī labāk, sanāk tik vienkārši un ērti. 

Tā kā D vitamīns analīzēs uzrādījās zems, sākumā lietoju aptuveni divus trīs pilienus katru dienu pusdienās, kopā ar kafiju, sulu vai citiem dzērieniem, ko uzņemu kopā ar ēdienu. Pēc atkārtotām analīzēm D vitamīns jau bija nostabilizējies un vēlāk samazināju D vitamīna daudzumu līdz vienam diviem pilieniem dienā, lai noturētu D vitamīnu līmenī. Manuprāt, lielisks produkts – vēlamais efekts tika panākts un noteikti to ieteiktu arī citiem, ja D vitamīnu ir vēlme dabūt normas robežās!

Agnese, 33 gadi

Priecājos par iespēju pamēģināt Nateo D Forte D vitamīna pilienus, jo D vitamīns ir ļoti aktuāls produkts, īpaši šajā drūmajā un tumšajā laikā. Vienmēr līdz ar rudens iestāšanos mans vasarā gūtais pozitīvisms strauji noplok; dienas gaismai kļūstot īsākai un pasliktinoties laikapstākļiem, būtiski mainās arī mans noskaņojums. Mēdz nemanot piezagties arī kaut kas līdzīgs depresijai – biežāk ir apātija, ir grūti piespiest sevi no rītiem piecelties, kā arī ar gulētiešanu ir problēmas – miegs sāk nākt tikai ap vieniem naktī. Arī retāk sanāk iziet svaigā gaisā. Zinu, ka tas viss ietekmē arī imunitāti, tāpēc D vitamīns ir ļoti svarīgs. Turklāt ar Nateo produktiem jau biju iepazinusies iepriekš, un tie vienmēr ir attaisnojuši manas cerības un snieguši solīto efektu.

Jāatzīst, ka, pirms uzsāku lietot Nateo D Forte, asins analīzes uz D vitamīnu gan nenodevu, bet, gadu no gada vērojot, savu organismu jau pietiekami labi pazīstu – ap rudens laiku D vitamīna līmenis man vienmēr ir pazemināts, ko ļoti izjūtu arī fiziski un emocionāli. Tāpēc Nateo D Forte lietoju pa četriem pilieniem dienā, kā bija ieteicis arī pats ražotājs. D vitamīna lietošana pilienu formā ir ļoti ērta, to parasti lietoju vai nu īsi pirms vai īsi pēc brokastīm. Pilieniem nav jūtama nekāda specifiska garša, arī smaržu nejutu. Vienīgi lietojot pa četriem pilieniem dienā, tas ātri vien izbeidzās, šķiet, pietika knapi divām nedēļām vai mazāk, tomēr efektu paspēju sajust. Īsi pēc tam, kad biju uzsākusi D vitamīna lietošanu, saķēru saaukstēšanos. Zinot sevi, parasti man saaukstēšanās norit ilgi un pašsajūta tad ir smaga. Ir smagas iesnas un diezgan stipras kakla sāpes, vēlāk arī spēcīgs klepus, saslimšana parasti mērķtiecīgi attīstās neatkarīgi no manis lietotajiem medikamentiem un uztura bagātinātājiem. Bet šoreiz no šī visa ļoti veiksmīgi izvairījos – saaukstēšanās simptomi pazuda tikpat ātri, cik strauji tie parādījās. Kakls pasāpēja vien nedaudz, neradot nekādu īpašo diskomfortu, arī iesnas ļoti netraucēja, jo uzreiz nopirku pretiesnu aerosolu. Saslimšana tālāk neattīstījās un jau nedēļas laikā tā nemanot pazuda. Ja parasti saaukstēšanās laikā nespēju normāli pastrādāt, tad šoreiz darbs necieta. Arī enerģijas un noskaņojuma ziņā jutu uzlabojumus – izdevās saglabāt pozitīvu noskaņojumu pat lietainās, aukstās un tumšās dienās. Kāpu mājās uz trenažiera, slēdzu iekšā mīļāko seriālu un tik uz priekšu trenēties! :) Novērtēju D vitamīna ietekmi uz pašsajūtu un imunitāti, tāpēc arī turpmāk to lietošu, tikai vēlos piemeklēt lielāku iepakojumu. Liels paldies!

Juris, 39 gadi

Pieteicos Nateo D Forte izmēģināšanai, jo, kā jau daudziem, arī man katru rudeni jāsaskaras ar enerģijas izsīkumu, svārstīgu noskaņojumu un pazeminātu imunitāti, ko veicina laikapstākļu maiņa. Manā darbā ļoti svarīgi, lai būtu pietiekami daudz spēka un enerģijas, fizisks darbs, kur atlagojums atkarīgs no paveiktā apjoma, tāpēc nevaru atļauties slimot un palikt mājās ne dienu (izņemot, protams, brīvdienas). Par D vitamīna ietekmi uz pašsajūtu un veselību, protams, zinu jau sen. Bet aizņemtības un citu apstākļu dēļ ikdienā par to gluži vienkārši nedomāju un reti sanāk to nopirkt. Tāpēc labi, ka Medicine.lv pamanīju iespēju to pamēģināt, tas kalpoja kā labs atgādinājums, ka ir īstais laiks parūpēties par pietiekamu D vitamīna līmeni.

Ļoti ērta šķita lietošana, šķidrā formā. Lietoju to brokastīs, uzpilinot četrus pilienus uz vienas no ikrīta brokastu maizītēm. Ļoti parocīgi. Un labi, ka D vitamīna pilieniem nav garšas un smaržas. 

Efektu sāku novērot aptuveni nedēļas laikā - dienas laikā bija stabilāks noskaņojums, neskatoties uz ārējās vides "kairinātājiem", kā arī bija vairāk enerģijas veikt ierasto darbu. No rītiem sāku justies mundrāk. Otrajā D vitamīna lietošanas nedēļā vienudien sajutu tādu kā graušanu kaklā un vakarā arī deguns aizkrita ciet. Tai nedēļā kolēģis bija saslimis, bet turpināja staigāt uz darbu, nodomāju, ka no viņa būšu saķēris vīrusu. Uz nakti iedzēru karstu kumelīšu tēju ar medu, un, nākamajā dienā pamostoties, sapratu, ka jūtos pilnīgi normāli, kakls nesāpēja un deguns bija vaļā. Varbūt sakritība, varbūt nē, bet domāju, ka D vitamīns bija viens no faktoriem, kas aizkavēja slimības attīstību un ļāva organismam to veiksmīgi atvairīt. Esmu jau iegādājies papildus D vitamīnu, arī no Nateo tikai kapsulās, 4000 SV, lai pietiek ilgākam laikam. Paldies!

Mudīte, 46 gadi

Rudens man asociējas ne tikai ar lietu un vēju, bet arī arī slimošanas sezonu, esmu diezgan uzņēmīga pret vīrusiem un bieži rudens/ziemas periodā slimoju. Tāpēc ik rudeni ir jāmeklē papildu produkti, kas veicinātu organisma aizsargspējas. Prieks, ka tieši laikā ieraudzīju piedāvājumu izmēģināt D vitamīnu no Nateo zīmola, ko jau pazīstu pēc citiem produktiem, kas noteiktos dzīves periodos ir lietoti un palīdzējuši. 

Tā sanāca, ka īsi pirms pieteicos testam, biju nodevusi asins analīzes, kurās, protams, D vitamīna līmenis bija zems, un ģimenes ārste stingri ieteica sākt aktīvi lietot D vitamīnu. Kad konsultējos ar viņu par Nateo D Forte, viņa ieteica lietot maksimālo ieteicamo devu - četrus pilienus, ēšanas laikā. Tā arī darīju.

Pēc tam, kad D vitamīns bija beidzies, analīzes aktārtoti gan neveicu, bet varu droši teikt, ka jūtu izmaiņas savā pašsajūtā. Dienas laikā jūtu, ka ir vairāk enerģijas, vairāk pozitīvisma. Bet vissvarīgākais - kamēr darbā kolēģīte bija saaukstējusies un gan šķaudīja, gan klepoja, mani saslimšana apgāja ar līkumu, iespējams, jo laikus biju sākusi lietot D vitamīnu. Iepriekš uz D vitamīna lietošanu biju diezgan kūtra, jo arī cena šādiem uztura bagātinātājiem ne vienmēr ir apmierinoša priekš manis, bet turpmāk domāju, ka centīšos regulāri lietot vismaz D vitamīnu, jo saprotu, ka no visiem vitamīniem šis aukstajā sezonā ir vissvarīgākais. 

Sintija, 39 gadi

Oktobrī man bija lieliska iespēja izmēģināt NATEO D Forte D vitamīna pielienus. Pieteicos produkta testam, jo, kā zināms, D vitamīnu lielākoties sintezējam ar saules staru palīdzību, taču rudenī šādas iespējas faktiski nav, tāpēc vairumam Latvijas iedzīvotāju novērojams D vitamīna deficīts. Arī es nebiju izņēmums - veicot atbilstošās analīzes, secināju, ka D vitamīna līmenis ir zem ieteicamās normas, līdz ar to izlēmu, ka nepieciešams uzņemt papildu uztura bagātinātāju devu.

Produkta iepakojums ir neliels, paciņā dominē dzīvespriecīgi oranžais tonis, bet pati pudelīte ir samērā maza, kompakta un cieši noslēgta - ļoti ērti paņemt līdzi, arī dodoties gaitās ārpus mājas. Tiesa, jāņem vērā, ka pēc atvēršanas produkts jātur ledusskapī, to noteikti nevajadzētu aizmirst somiņā. Produkts jālieto pa 1-4 pilieniem dienā, ieteicams ēšanas laikā, es lietoju trīs pilienus līdz ar brokastīm. Lai gan neesmu sajūsmā par uztura bagātinātājiem, kam piemīt eļļas konsistence - īpaši nepatīk to garša un radītās sajūtas, šim uztura bagātinātājam bija mazāk izteikta garša un lietošana nesagāja nepatīkamas sajūtas. Ļoti jauki, ka produkts piemērots visai ģimenei - ievērojot ieteicamās devas, to droši var lietot arī zīdaiņi un bērni.

Pēc NATEO Forte D kursa atkārtoti veicu D vitamīna analīzes, un nu tās bija normas robežās, par ko liels prieks! Arī kopumā jūtos labi, nav sūdzību, pašsajūta ir uzlabojusies. Noteikti pielietošu šo produktu atkārtoti - lielisks palīgs imunitātei, ikvienam, kurš lielāko dienas daļu pavada iekštelpās un raizējas par to, vai D vitamīns uzņemts pietiekamā daudzumā! Paldies!

 

Uztura bagātinātājs

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Ražotājs un izplatītājs: SIA SAGITUS, Ozolkalnu iela 11, Mārupe, LV-2167, Latvija

Vairāk informācijas:

Mājaslapā: https://e-sagitus.lv/nateo-d-vitamins-visai-gimenei/
Facebook: https://www.facebook.com/DvitaminsNateo
Instagram: https://www.instagram.com/nateodvitamins/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dr. Mauriņa klīnikā – tagad arī laparoskopiskā ķirurģija

Dr. Mauriņa klīnikā – tagad arī laparoskopiskā ķirurģija

Līdzās jau labi pazīstamajiem un pacientu atzinību ieguvušajiem fleboloģijas, proktoloģijas, dermatoloģijas un estētiskās medicīnas pakalpojumiem Dr. Mauriņa klīnikā tagad uzsāktas žultspūšļa un trūču laparoskopiskās operācijas. Vairāk par laparoskopiskās ķirurģijas priekšrocībām un abiem jaunajiem operāciju veidiem pastāstīs klīnikas ķirurģe Dr. Sintija Lapsa.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.