medicine.lv skaitļos

Lietotāji online229
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "MindSet” – sabalansēts aktīvo vielu komplekss smadzeņu darbības uzlabošanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "MindSet” – sabalansēts aktīvo vielu komplekss smadzeņu darbības uzlabošanai

Augustā Medicine.lv redakcija sadarbībā ar starptautisku zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu smadzeņu darbības uzlabošanai “MindSet” – sabalansētu vitamīnu, aminoskābju un citu aktīvo vielu kompleksu, kas veicina asinsriti, atmiņu un uzmanību, kā arī kognitīvās spējas.

Baiba, 49 gadi

Vēlējos parūpēties par savu nervu sistēmu, tāpēc uzrunāja “Coral Club” uztura bagātinātāja “MindSet” apraksts, nolēmu to pamēģināt. Pēdējā laikā biju kļuvusi ļoti nervoza un noskaņojums dienas laikā varēja būtiski atšķirties. Daudz pienākumu mājās, darbā, sev pašai laika atliek maz. Loģiski, ka, ilgstoši tā dzīvojot, nervi sāk “uzvilkties” arvien vairāk un vairāk. Tas ietekmējis arī miegu, ilgi nevaru aizmigt, bet, kad iemiegu, bieži vien pamostos no murgiem. Uzrunāja, ka produkts sastāv no dabīgiem ekstraktiem un ka tas palīdz nomierināt nervu sistēmu, neizraisot miegainību un nogurumu, bet tieši pretēji, sniedzot organismam enerģiju. Arī iepakojums patīk – tas ir pozitīvās, gaišās, uzmundrinošās krāsās.

“MindSet” lietoju pa vienai kapsulai brokastu laikā. Kapsula ir standarta lieluma, viegli norīt, uzdzerot ūdeni, tai nav nekādas specifiskas smaržas vai garšas. Efekts, lietojot uztura bagātinātāju vienu mēnesi, bija stabilāks noskaņojums, šķiet, šobrīd esmu kļuvusi noturīgāka pret stresu un tik ātri neaizsvilstos. Tāpat esmu iemanījusies atrast laiku katru dienu tikai priekš sevis, kad neviens cits netraucē, kad domāju tikai par sevi – sāku nodarboties ar jogu. Un jāsecina, ka kopumā šobrīd jūtos krietni labāk nekā mēnesi atpakaļ. Domāju, tas ir gan “MindSet” , gan jogas nopelns. Arī miegs kļuvis mierīgāks. Turklāt pozitīvās izmaiņas ir pamanījis arī mans vīrs, saka, ka es beidzot esmu kļuvusi mierīgāka un biežāk redzot mani normālā noskaņojumā. Tāpēc es noteikti turpināšu lietot “MindSet”, jo man ir izveidojusies pārliecība, ka tas labi atbalsta manu nervu sistēmu.

Liels paldies par iespēju!

Vija, 61 gads

Esmu pensionāre, tomēr vēl joprojām strādāju un aktīvi darbojos dažādos interešu klubiņos. Mazmeita ieteica pamēģināt ''MindSet'' sabalansēto aktīvo vielu kompleksu smadzeņu darbības uzlabošanai. Nav jau tā, ka man būtu pavisam traki ar domāšanu un atmiņu, tomēr šad tad jaucu mazbērnu vārdus un ātrumā nevaru atcerēties, kurš tieši man jāuzrunā. Arī aptiekā tā uzreiz nevaru atcerēties norēķinu kartei PIN kodu. Es daudz adu, tamborēju un risinu katru rītu pa kādai krustvārdu mīklai. Līdz ar to nodomāju, ka nenāktu par ļaunu palietot profilaksei kādu atmiņu un ikdienas pašsajūtu uzlabojošu uztura bagātinātāju. 

''MindSet'' sabalansētu aktīvo vielu kompleksu smadzeņu darbības uzlabošanai sāku lietot uzreiz, tiklīdz to saņēmu. Iepakojums – paliela, balta plastmasas pudelīte ar kapsulām iekšā. Lietoju tās pa reizei dienā trīs nedēļas, pie launaga, kā ieteikumos rakstīts. 

No sākuma nekādu īpašu izmaiņu nejutu un neredzēju. Taču pamazām sāku pamanīt izmaiņas ikdienas kvalitātē – vispirms mazliet uzlabojās redze, vairs nevajadzēja tik ļoti acis piemiegt, lai kaut ko saskatītu, it kā tāds plīvurs no acīm būtu nokritis. Arī atmiņa mazliet uzlabojās, ātrāk sāku atcerēties, kuru mazbērnu jāpasauc vārdā vai kura draudzene sen nav sazvanīta. :) Līdz ar to kā līdzekli, lai vispārīgi justos labāk un uzlabotos dzīves kvalitāte, es noteikti šo  ''MindSet'' sabalansēto aktīvo vielu kompleksu smadzeņu darbības uzlabošanai lietošu arī turpmāk un iesaku to lietot papildus uzturam arī citiem!

Katrīna, 36 gadi

Atgriežoties no atvaļinājuma, šogad bija sarežģīti ar pilnu jaudu atsākt darba gaitas. No rītiem nespēju pamosties, jau pusdienlaikā atkal jutos miegaina, bija grūtības koncentrēties, jutos nervoza, un ierastie darbi aizņēma vairāk laika, pacietības un nervu. Kad portālā Medicine.lv pamanīju iespēju pieteikties izmēģināt uztura bagātinātāju “MindSet” smadzeņu darbības uzlabošanai, uzreiz pieteicos, jo šķita, ka organismam nepieciešams atbalsts. 

Produkta iepakojums ir neitrāls. Uz etiķetes attēloti augi, kas liek domāt, ka produkta sastāvā ir dabīgas izcelsmes sastāvdaļas. Sastāvs produktam patiesi ir iepriecinošs – šeit atrodami ne vien tādi dabīgi preparāti kā rozmarīns, ingvers un gingko biloba, bet arī dažādas aminoskābes un vitamīni, kas sakomplektēti ar mērķi panākt iespējami labāko efektu, uzlabojot kā smadzeņu darbību, tā veselību un pašsajūtu kopumā. Produkta lietošana ir ērta un parocīga, jālieto viena kapsula dienā, un tas jādara ēšanas laikā. Lietošanas režīmu ieviest bija viegli – uztura bagātinātāju lietoju no rītiem, pie brokastīm.

Pēc vairāku nedēļu ilgas lietošanas varu teikt, ka kopumā jūtos labāk. No rītiem ir vieglāk pamosties, jūtos labāk izgulējusies, šķiet, ka ikdienā esmu mierīgāka, dažādas stresa situācijas pārvaru vieglāk, tās neatstāj tik graujošu iespaidu uz pašsajūtu. Ir vieglāk koncentrēties, uzlabojusies uztvere un problēmrisināšanas spējas. Kopumā domāju, ka uztura bagātinātājs labi veic savu funkciju – apvienojumā ar veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, proti, pietiekami ilgi guļot, sportojot un veselīgi ēdot, esmu ievērojami uzlabojusi to, kā jūtos. Paldies, ka devāt iespēju izmēģināt šo produktu!

Sandra, 39 gadi

Mani ļoti ieinteresēja Medicine.lv piedāvājums sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" izmēģināt "MindSet” – sabalansētu aktīvo vielu kompleksu smadzeņu darbības uzlabošanai. Biju dzirdējusi un arī portālā lasījusi pozitīvas atsauksmes par citiem "Coral Club" uztura bagātinātājiem. Pieteicos izmēģināt šo uztura bagātinātāju "MindSet”, jo, iepazīstoties ar produkta aprakstu, bagātīgo, dabīgo un vērtīgo  sastāvu, sapratu, ka tas man ir piemērots, lai uzlabotu pašsajūtu. Man darbs ir ar cilvēkiem un tas mēdz būt stresains, jo jārisina daudz jautājumu un mēdz būt arī problēmsituācijas, kad vajadzīga pacietība, izturība. Tas prasa daudz enerģijas un koncentrēšanos. Tāpēc dažreiz, kad stresa līmenis ir pārāk augsts, pietrūkst spēka un enerģijas, samazinās koncentrēšanās spējas. Šobrīd jūtos nogurusi un ir traucēts miega ritms, sanāk vēlu iet gulēt un no rītiem grūti piecelties, kā arī dēļ stresa dažreiz ir bezmiegs. Esmu vieglāk aizkaitināma. Nedaudz ir palielināts arī asinsspiediens.

Uztura bagātinātājam "MindSet” ir gaumīgs dizains, iepakojums ir patīkamās, dabīgās krāsās, uzrunā gaiši zaļā krāsa ar dzelteniem ziediņiem. Pudelītē ir 90 kapsulas, kas ir nelielas un var redzēt, ka caurspīdīgajā kapsulā ir gaiši brūns augu pulverītis. Tā kā dienā ir paredzēta viena kapsula, tas nozīme, ka sanāk veseliem trīs mēnešiem. Tas ir ļoti labi, jo tā var ilgtermiņā izvērtēt uzlabojumus un pilnvērtīgi uzņemt visus vērtīgos vitamīnus, aminoskābes, dabīgos ekstraktus.

Lietoju, kā ieteikts, vienu kapsulu no rītiem kopā ar ēdienu. Tas ir ļoti ērti, jo biežāk lietot vienkārši nesanāktu laika. Šobrīd pēc mēneša lietošanas jau var sajust pozitīvas izmaiņas un pašsajūtas uzlabošanos. Uzlabojās miega kvalitāte, labāk izguļos un ir vieglāk piecelties no rītiem, jo esmu mundrāka. Enerģijas ir vairāk  un koncentrēšanās spējas ir uzlabojušās, kā arī atmiņa ir labāka. Vairs neesmu tik ļoti aizkaitināta un nervoza. Uztveru visu mierīgāk un pozitīvāk un ir sajūta, ka vairs nerodas tāds haoss, kā bija pirms tam. Tā visa iespaidā normalizējās arī asinsspiediens. Protams, viss vēl nav ideāli, bet esmu ļoti apmierināta ar jau sasniegtajiem uzlabojumiem un, turpinot lietot uztura bagātinātāju "MindSet”, esmu pārliecināta, ka pašsajūta turpinās uzlaboties. Noteikti iesaku izmēģināt! Sirsnīgs paldies Medicine.lv un "Coral Club", ka ir iespēja iepazīt un izmēģināt tik vērtīgus produktus!

Elīza, 41 gads

Mana ikdiena ir diezgan noslogota gan ar mājas pienākumiem, gan arīdzan darba jautājumu menedžēšanu. Nereti tas, protams, rada nevajadzīgu stresu, kā rezultātā ir grūti koncentrēties un visu atcerēties. Tādēļ, sākoties rudens sezonai, nolēmu papildus pamēģināt kādu uztura bagātinātāju, kas būtu gan kā papildu vitamīnu avots, gan arī palīdzētu un uzlabotu manas koncentrēšanās spējas un līdzsvarotu nervu sistēmu. Priecājos par iespēju notestēt “Coral Club” piedāvāto produktu smadzeņu darbības uzlabošanai “MindSet” – sabalansētu vitamīnu, aminoskābju un citu aktīvo vielu kompleksu, kas veicina asinsriti, atmiņu un uzmanību, kā arī kognitīvās spējas. Tas šobrīd ir tieši tas, kas man ir nepieciešams.

Patīk, ka tā sastāvā ir arī B grupas vitamīni, kas lieliski palīdzēja muskuļiem atjaunoties pēc slodzes, mazināja saspringumu un uzlaboja nervu sistēmas darbību. Uzsāku to lietot un jau pēc divām nedēļām sajutu pirmos uzlabojumus. Patīk, ka kapsula ir viegli norijama, neatstāj nekādu pēcgaršu. Dzeru to no rītiem uzreiz pēc ēšanas. Izejot pilnu kursu, pavērošu, kā ir mainījusies mana koncentrēšanās un vai ir uzlabojies arī nervu sistēmas līdzsvars, un, iespējams, iegādāšos papildu iepakojumu! Šobrīd vēl turpinu to lietot. Paldies!

Aija, 26 gadi

Esmu daudz dzirdējusi par “Coral Club” produktiem un to iedarbību. Internetā, sērfojot pa veselības rakstiem, ievēroju, ka veselības portāls Medicine.lv sniedz iespēju lasītājiem iepazīties un testēt  ''MindSet'' sabalansēto aktīvo vielu kompleksu smadzeņu darbības uzlabošanai. Tā kā man šobrīd ir intensīvs laiks augstskolā, uzsākot studijas, nolēmu, ka piedalīties šī produkta testā man nāktu tikai par labu. 

“MindSet” ir palielā baltā plastmasas trauciņā iepildītas kapsulas, kas paredzētas ikdienas lietošanai smadzeņu darbības uzlabošanai, miega cikla uzlabošanai, pareizai adrenalīna sintēzei, asinsrites, atmiņas un uzmanības veicināšanai. Lietoju tās regulāri, katru dienu, vienā un tajā pašā laikā. Pēc 2 nedēļu lietošanas es sāku justies patiešām lieliski – man bija krietni labāks garastāvoklis, par sīkām ikdienas ķibelēm vairs tik ļoti nepārdzīvoju un pašsajūta bija lieliska. 

Tāpēc iesaku šo  ''MindSet'' sabalansēto aktīvo vielu kompleksu smadzeņu darbības uzlabošanai ikvienam lietot brīžos un situācijās, kad iestājas tāds saspringtāks laiks, kad jāmācās kaut kas jauns un nebijis, kā arī neierastās dzīves situācijās, lai saglabātu vienmērīgi labu pašsajūtu un garastāvokli!

Juta, 33 gadi

Man ir radošs darbs un ir svarīgi, lai katru dienu es būtu “formā” un spētu padarīt savu darbu, taču dažkārt, arī šajā augustā, uznāk periodi, kad nespēju koncentrēties, kad galva atsakās strādāt, kas negatīvi atsaucas uz mana darba kvalitāti, pieļauju vairāk kļūdas. Pat nezinu, ar ko tas saistīts, varbūt trūkst vitamīni, varbūt uzturs pie vainas, nezinu. Jebkurā gadījumā man bija vajadzīgs risinājums, lai “aktivizētu” domāšanu un spētu uzlabot koncentrācijas spējas. Meklējot risinājumu, uzgāju informāciju portālā Medicine.lv, kur tika piedāvāta iespēja testēt “Coral Club” “Mindset” uztura bagātinātāju smadzeņu darbības uzlabošanai. Piesaistīja tas, ka šis uztura bagātinātājs jālieto tikai vienu reizi dienā, ko ir viegli atcerēties. Būtu jālieto biežāk – noteikti sanāktu izlaist kādas reizes aizmāršības dēļ, kas man arī brīžiem ir ļoti izteikta.

Lietoju “Mindset” no rītiem brokastu laikā. Kapsula ir bez smaržas un garšas, kas ir labi, jo tādējādi nekas netraucē šo uztura bagātinātāju lietot. Iepakojumā ir 90 kapsulas – lieliski, pietiek trīs mēnešiem. Šobrīd uztura bagātinātāju vēl lietoju, tāpēc nevaru tā pilnvērtīgi novērtēt tā iedarbību, taču esmu pamanījusi, ka domāšanas spējas ir kļuvušas labākas un spēju labāk koncentrēties konkrētiem uzdevumiem, kuri iepriekš padevās ne visai raiti. Iespējams, ka šie uzlabojumi  ir saistīti ar “Mindset” lietošanu, jo tam ir patiesi vērtīgs sastāvs. Kopumā jūtos arī enerģiskāka, kā arī ir uzlabojies miegs –  vairs neceļos naktīs augšā tik bieži kā iepriekš (tās varēja būt vismaz divas trīs reizes), pamostos tikai vienu reizi, līdz ar to arī no rītiem jūtos vairāk izgulējusies un ir vieglāk piecelties. Nevaru 100% apgalvot, ka tas ir “Mindset” lietošanas rezultāts, jo nav pagājis vēl pietiekami ilgs laiks, taču katrā ziņā savā dzīvesveidā, uzturā, ikdienā neko neesmu mainījusi, izņemot to, ka pievienoju “Mindset” uztura bagātinātāju, bet uzlabojumi pašsajūtā ir. Paldies par šo pieredzi, turpinu uzcītīgi lietot šo produktu!

Karīna, 28 gadi

Jau vairākus mēnešus mokos ar bezmiegu. Nevaru iemigt ātrāk par pulksten vieniem naktī, un nakts laikā vismaz divas reizes pamostos. Rezultāts - smagi rīti, kad ir grūti piespiest sevi piecelties darbu. Loģiski, ka arī dienas laikā nejūtos tādēļ pietiekami enerģiska un paiet ilgs laiks, līdz es pilnībā esmu pamodusies. Lasīju, ka tas varētu būt vitamīnu trūkuma dēļ. Palasot par "Mindset", radās cerība, ka tas varētu situāciju palīdzēt kā vērst par labu, jo šis uztura bagātinātājs satur B grupas vitamīnus, kas atbildīgi par miega cikla normalizēšanu un novērš darbības traucējumus dažādās smadzeņu daļās un palīdz šūnām atjaunoties pēc slodzes un stresa. Tad nu pieteicos cerībā, ka B grupas vitamīnu trūkums ir īstais iemesls manām sūdzībām.

Lietoju uztura bagātinātāju pa vienai kapsulai dienā kopš 15. augusta. Lietošana ir ļoti ērta, ir viegli atcerēties iedzert kapsulu vienu reizi dienā, turklāt produktam nav nekādas smaržas un garšas. Šobrīd miegs kļuvis ciešāks, pamostos vairs tikai vienu reizi un tas nav katru nakti, līdz ar to kopumā dienas laikā jūtos mundrāka. Ar iemigšanas laiku gan vēl jautājums nav atrisinājies, bet, tā kā ir pagājis vien tikai viens mēnesis kopš testa uzsākšanas un iepakojums domāts trim mēnešiem, pieļauju, ka šis uztura bagātinātājs vēl turpinās regulēt procesus manā organismā. Ar līdz šim brīdim sasniegto efektu esmu ļoti apmierināta, turpināšu lietot "Mindset" un paralēli centīšos arī pati kā regulēt savu miega režīmu. Liels paldies!

Paula, 36 gadi

Tā kā šobrīd apvienoju darbu ar mācībām, man ir jāspēj dienas laikā pilnvērtīgi iesaistīties abās jomās un saplānot savu dienu pareizi. Dažkārt visa kā gan darbā, gan mācībās, kā arī papildus mājās ir par daudz, vairs nesaprotu, ko un kā paspēt, uzmanību novērš visdažādākās lietas. Stresa, pārslodzes rezultātā arī miegs kļuvis nestabils un "nervi streiko" dienas laikā, pat atmiņa mēdz pieklibot un varu aizmirst būtiskas lietas izdarīt. Ieraugot iespēju bez maksas izmēģināt uztura bagātinātāju "MindSet" smadzeņu darbības uzlabošanai un palasot par to aprakstu, bija sajūta, ka tas ir kā man radīts, tāpēc tūlīt pieteicos, tai pašā dienā saņēmu un tai pašā dienā sāku lietot.

Jāatzīstas, ka aiz izmisuma pirmajā nedēļā lietoju pa divām kapsulām dienā, no rīta un pusdienlaikā, un organisms uz to reaģēja normāli, nebija nekādu blakusparādību. Cerēju, ka tad organisms dabūs tādu kā vitamīnu "trieciendevu" un efekts būs sajūtams ātrāk. Nekādas izmaiņas pirmajā nedēļā nesajutu, bet turpināju lietot "MindSet" pa vienai kapsulai dienā, kā norādīts. Sapratu, ka labāk pieturēšos pie lietošanas norādījumiem. Turklāt vienu kapsulu arī bija vienkāršāk atcerēties lietot.

Pašsajūta sāka pamazām kļūt labāka aptuveni pēc divām nedēļām. Atskārtu, ka dažās stresa situācijās jūtos mierīgāka nekā parasti un spēju pieņemt nosvērtus lēmumus. Turpināju sevi vērot. Uz doto brīdi varu teikt to, ka kopumā jūtos nedaudz labāk, iespējams, arī tāpēc, ka miegs kļuvis ciešāks, taču, tā kā kursu neesmu vēl izgājusi, tad nevaru sniegt pilnvērtīgus secinājumus, vēl turpinu sevi vērot, taču paldies par laikā sniegto arbalstu smadzeņu darbībai un kopējai pašsajūtai. Esmu pārliecināta, ka, palietojot šo uztura bagātinātāju ilgāk, būs labāk pamanāms efekts un lielāks labums organismam, jo sastāvs ir tiešām labs! Paldies!

Jolanta, 52 gadi

Pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka ir grūtības koncentrēties gan darbam, gan ikdienas pienākumiem un arī atmiņā "parādījušies robi", kas vedina meklēt risinājumu papildu uzturvielu uzņemšanai, tas ir, produktus smadzeņu darbības uzlabošanai. Kad pamanīju medicine.lv  mājaslapā iespēju testēt produktu “MindSet” – sabalansētu vitamīnu, aminoskābju un citu aktīvo vielu kompleksu, kas veicina asinsriti, atmiņu un uzmanību, kā arī kognitīvās spējas, ko Latvijas tirgū piedāvā “Coral Club”, es pieteicos! 

Ar “Coral Club” produktiem jau biju pazīstama un par kvalitāti nešaubījos, arī produkta "MindSet" sastāvs lielisks. 

Iepakojums uzrunājošs – mierīgos toņos, ar asinszāles auga zīmējumu fonā, klasiskā kārbā un kā senākos laikos ar vates aizdari, kas kapsulām neļauj "dauzīties" un saglabā optimālu mitruma līmeni.  Produkts fasēts kapsulās, kas ir ērts veids lietošanai, viens iepakojums paredzēts 3 mēnešu kursam, kas nozīmē, ka efekts būs jūtams ilgākā laika periodā. Šobrīd esmu to lietojusi pāris nedēļas un man patīk! 

Mani noteikti uzrunāja produkta dabiskais sastāvs (dabīgi ekstrakti), pievienotais B vitamīns, aminoskābes – viss, kas nepieciešams smadzeņu darbības atbalstam, atmiņas uzlabošanai, nervu sistēmas mieriņam un pie visa klāt – tas arī palēnina novecošanās procesu. Vispārējais uzlabojums (atmiņa un koncentrēšanās spējas) jūtams jau pēc pāris nedēļām produkta lietošanas un noteikti turpināšu to lietot, lai sasniegtu maksimāli iespējamo pašsajūtas rezultātu.

Paldies par lielisko iespēju izmēģināt "MindSet" no “Coral Club” un izteikt savu viedokli par produktu medicine.lv! Lai visiem laba veselība!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties https://lv.coral.club/shop/mindset.html

Koraļļu klubs veikals, SIA

+371 67389200
lv.coral.club/
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.