medicine.lv skaitļos

Lietotāji online127
Aktīvie uzņēmumi12832
Nozares raksti1641
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

Gunta, 45 gadi

Kosmētiskās maskas es lietoju reti, bet tomēr interese par tām man ir bijusi.  Tieši tāpēc pieteicos šim testam. Arī tamdēļ, ka pirms tam biju sākusi izmēģināt „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist”, ko piedāvā tas pats uzņēmums. Mājas lapā www.balticbeautyprof.com izlasīju informāciju gan par vienu, gan par otru produktu. Likās, ka šie kosmētikas produkti varētu labi papildināt viens otru. Testa uzsākšanas brīdī nejutu kādas īpašas sejas ādas problēmas, tomēr ziemīgie āra apstākļi un sausais gaiss iekštelpās apkures sezonā savas nelielas sekas tomēr jau bija radījis.

Testam saņemtais komplekts bija 2 maskas želejas, kā arī 2 sejas un kakla maskas-aktivatori. Želeja, iepildīta palielā 25 ml tilpuma šļircē, bija gandrīz bezkrāsaina, ar tikko manāmu, neitrālu smaržu. Lietošanas pamācībā mājaslapā izlasīju, ka maskas želeja jāuzklāj uz attīrītas ādas. Tā arī darīju. Neinvazīva karboksiterapijas procedūra – tas skan nopietni, tāpēc pirmo reizi to veicu brīvdienas vakarā, lai negaidīts rezultāts neietekmētu darbdienu gaitas. Biju lasījusi, ka var būt arī apsārtums. Ja pati želeja pēc uzklāšanas uz sejas un kakla ādas nekādas nepatīkamas sajūtas neizraisīja,  tad maskas – aktivatora uzlikšana jau uzreiz radīja viegli dzelošu sajūtu. Maska pielipa pie sejai un kaklam uzklātās želejas, bet tomēr ik pa brīdim, ik pēc 10 minūtēm  to bija jāpielabo – jāpielipina klāt. Tas atgādināts arī lietošanas ieteikumā. Rekomendēts to turēt līdz 30 minūtēm, tā arī darīju. Kad masku noņēmu, nekādas īpašas izmaiņas nemanīju. Sekojot ieteikumam, sejas ādu nomazgāju. Saglabājās nedaudz velkoša sajūta.  Tomēr uz ādas nemanīju alerģisku reakciju vai apsārtumu. Sākumā nolēmu uzpūst „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist”, bet tomēr neliela diskomforta sajūta nepazuda. Tad uzliku nakts krēmu, un velkošā sajūta pamazām izzuda. Arī pēc naktsmiera no rīta viss bija kārtībā. Nebija nekāda apsārtuma, āda likās gludāka, elastīgāka. Tāpat rīkojos ar otru komplektu nākamajā vakarā. Reakcija un rezultāts bija līdzīgi. Pēc produkta apraksta mājas lapā nesapratu, vai tam jābūt piecu procedūru ciklam vai maskas lieto atsevišķi pēc nepieciešamības. Katrā ziņā pārliecinājos, ka manai sejas un kakla ādai šī maska der, un, iespējams, kādreiz šo procedūru atkārtošu. Paldies par jaunas pieredzes iespēju!

Marta, 36 gadi

Decembris bija svētku mēnesis, tāpēc mani uzrunāja brīnišķīgais piedāvājums portālā medicine.lv izmēģināt masku sejai un kakla ādai „Riox NEO CO2 Carbon Mask”, lai uzlabotu sejas ādas izskatu pirms svētku pasākumiem.

Parasti pati mājās uzjaucu kādu masku no māliem. Taču, iepazīstoties ar produkta aprakstu, sapratu, ka „Riox NEO CO2 Carbon Mask” ir profesionālā maska un rezultāts varētu būt kā pēc kosmetologa apmeklējuma. Vēl piesaistīja, ka šajā gadījumā veselīgu sejas ādu var iegūt bez injekcijām. Vēlējos uzlabot sejas un kakla ādas tonusu un elastību un iegūt veselīgāku izskatu. Mani ļoti ieinteresēja, kāds varētu būt efekts pēc maskas lietošanas.

„Riox NEO CO2 Carbon Mask” bija drošā iepakojumā, vienkāršā kastītē un izskatījās kā profesionālā kosmētika. Komplektā bija 2 šļirces ar gēlu (25 ml) un 2 maskas-aktivatori – 2 lietošanas reizēm.

Pirmo sejas maskas procedūru izmēģināju uzreiz, tajā pašā dienā, lai būtu droša, ka viss izdosies labi, un saprastu, vai varu to darīt dienu pirms ballītes. Sekoju lietošanas instrukcijai. Pirms procedūras attīrīju sejas un kakla ādu. Tad gēlu no šļirces vienmērīgā slānī uzklāju uz sejas un kakla ādas, sanāca diezgan biezs slānis. Gels ir causpīdīgs, vidēji biezs, smarža ir patīkama un sajūtas labas, uzklājot atvēsinošo gelu. Pēc tam virs gēla uzklāju masku-aktivatoru un piespiedu to cieši pie ādas. Kad maska sāka  piesātināties ar gelu, tad gan bija pārsteigums, jo sajutu kņudēšanu un tādu sprakstošu skaņu. Sapratu, ka notika aktivācijas process. Ātri pieradu pie šī procesa un un drīz vien kņudēšana pārgāja, jo maska bija pilnībā piesātināta. Ik pēc 10 minūtēm piespiedu masku pie sejas atkārtoti. Pēc 30 minūtēm noņēmu masku un notīrīju seju ar salveti, tad nomazgāju ar ūdeni. Procedūra bija paveikta un varēju novērtēt rezultātus.

Rezultāts bija brīnišķīgs jau pēc pirmās reizes, sejas un kakla āda izskatījās veselīgāka, tonizēta un elastīgāka. Āda bija gluda, mirdzoša, piepildīta, tāpēc nebija redzamas smalkās krunciņas un poras bija samazinājušās. „Riox NEO CO2 Carbon Mask” savu uzdevumu izpildīja un dziļi atjaunoja manu sejas un kakla ādu.

Pēc pāris nedēļām izmanotoju arī otru masku. Pozitīvi bija tas, ka pēc procedūras nebija novērojams apsārtums un, uzklājot sejas krēmu, varēju doties uz pasākumu. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem.

Paldies SIA "Baltic Beauty Prof" par šo brīnišķīgo iespēju veikt skaistumkopšanas procedūru mājās!

Aiga, 39 gadi

Es ļoti rūpējos par savu izskatu, it sevišķi par sejas un kakla ādu. Skaistumkopšanas līdzekļi ir mēģināti visādi, sākot ar „lēto galu”, beidzot ar dārgiem un ļoti ekskluzīviem līdzekļiem. Pamatā visam ir kvalitāte. Un samērā bieži pat ļoti lēts kosmētikas produkts pārsteidzošā kārtā izrādās ļoti augstvērtīgs un kvalitatīvs. Tā nu kārtējos jaunu sejas kopšanas līdzekļu meklējumos uzgāju portālā medicine.lv testēšanai piedāvāto masku sejas un kakla ādai „Riox NEO CO2 Carbon Mask”. Mani uzrunāja šī neinvazīvā karboksiterapija, kuras pamatā ir molekurāra CO2 ievadīšana šūnas audos intradermāli. Šķita, ka vajadzētu būt līdzīgam efektam kā lietojot līdzekļus, ko ar adatas palīzību ievada zem virsējā ādas slāņa, tāpēc nolēmu pamēģināt! 

Vispirms kārtīgi attīrīju ādu ar attīrošo toniku. Lai būtu tiešām labs efekts, papildus veicu attīrīšanu ar skrubi. Pēc tam masku, kura atrodas špricē bez adatas, vienmērīgi uzklāju uz sejas un kakla zonas ādas un viegli izlīdzināju, atstājot neuzklātu lielu laukumu ap acīm. Maskas iekļūšana acīs ir ļoti bīstama, tādēļ to liku tālu no acīm. Tad virsū uzklāju klāt pievienoto sejas masku-aktivatoru. Ik pēc 10 minūtēm viegli ar pirkstu galiem pabungāju pa sejas un kakla virsmu, tādējādi papildus aktivizējot CO2 procesu. Pēc 30 minūtēm masku noņēmu. Ar mitru salveti noslaucīju pāri palikušo gēlu, apstrādāju sejas ādu ar losjonu un uzklāju barojošu krēmu. 

Rezultāts bija tiešām satriecošs! Kā minēts produkta aprakstā, „Riox NEO CO2 Carbon Mask” nodrošināja tūlītēju liftinga efektu, palielināja tonusu un elastību un samazināja poras. Seja bija it kā piepildīta ar kaut ko ļoti augstvērtīgu un labu. Sīkās grumbiņas un rieviņas bija burtiski pazudušas. Nepalika ne miņas no noguruma pazīmēm un rieviņām, kuras parasti grūti ''noslēpt''. Es tiešām iesaku šo masku sejas un kakla ādai „Riox NEO CO2 Carbon Mask” kā augstvērtīgu un kvalitatīvu skaistumkopšanas līdzekli sievietēm!

Jana, 32 gadi

Produkta „Riox NEO CO2 Carbon Mask” testam pieteicos, jo ieintriģēja apraksts, turklāt nekad nebiju neko tādu mēģinājusi, šķita, ka šāda veida kosmētikai vajadzētu tiešām nodrošināt tūlītēju efektu.

Saņemtajā testa komplektā bija divas želejas, kas iepildītas špricē ērtākai uzklāšanai, un divas sejas-kakla zonas maskas. Padalījos ar šo komplektu ar vīru, jo viņam ir problemātiska sejas āda. Procedūru veicām kopīgi, drošības pēc brīvdienās, jo, tā kā šis produkts bija kaut kas jauns, nevarējām paredzēt, kā uz to reaģēs mūsu sejas āda. Šis pasākums bija interesants. :) No malas droši vien izskatījās amizanti, kā mēs abi sēžam ar maskām uz sejas, paskats bija uzjautrinošs. :)

Pirms šīs sejas procedūras abi noskrubējām sejas ādu ar skrubi, notīrījām ar sejas toniku. Tad izlietojām špricē iepildīto želeju, vienmērīgi uzklājot to uz sejas un kakla ādas. Mums ar vīru pat šķita, ka želejas bija par daudz, bet tomēr izmantojām visu daudzumu.

Pirmais masku uzlika mans vīrs, teica, ka sāka tā kā nedaudz sūrstēt seja, un želeja, saskaroties ar masku, sāka sprakšķēt. Tas mani nedaudz darīja piesardzīgu. Kad pati uzliku masku, sapratu, par ko ir runa. Pirmā sajūta mani, godīgi sakot, pat nobiedēja, jo aprakstā neatradu brīdinājumu, ka varētu sākt sūrstēt seja. Drošības pēc ik pa brīdim aiz maskas maliņas pacēlu to nedaudz augšā, lai paskatītos, vai nav kādas izmaiņas uz sejas, vai tā nav palikusi sarkana, vai nav kāda nevēlama reakcija, bet viss bija kārtībā, tad nomierinājos. Pēc laiciņa šī sūrstošā sajūta un sprakšķēšana pārgāja un vairs neko nejutu. Pēc 30 minūtēm želeja bija pilnībā uzsūkusies un nebija daudz pārpalikumu, ko noņemt. Noņēmām masku, notīrījām seju un kaklu ar salveti, noskalojām ar ūdeni. Tad vēlreiz apstrādājām ar sejas toniku un uzklājām krēmu.

Efekts bija redzams abiem. Vīram āda palika it kā gaišāka, apsārtumi, kas pirms tam bija labi ievērojami, bija tikpat kā pazuduši, āda šķita gludāka, jo samazinājās poras, kas vīram iepriekš bija palielinātas, āda izskatījās veselīgāka, tonizēta, nomierināta. Arī man patika savas sejas ādas stāvoklis pēc šīs procedūras. Tiešām bija redzams liftinga efekts, kā minēts aaprakstā, āda izskatījās starojoša, atsvaidzināta, palutināta, pabarota un maiga. Ticu, ka, veicot visas piecas procedūras, rezultāts būtu vēl labāks!

Esam apmierināti, ka pamēģinājām šo produktu, šī bija interesanta pieredze! Paldies!

Santa, 30 gadi

Pieteicos testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask, jo ārkārtīgi patīk sevi palutināt ar dažādām sejas maskām - labprāt tās lietoju kā vertīgu papildinājumu ikdienas sejas kopšanas rutīnai. Turklāt piesaistīja šīs konkrētās sejas maskas formāts un solītais efekts.
 
Produkts iesaiņots rūpīgi un pārdomāti, pats produkta iepakojums – ļoti interesants un iepriekš neredzēts. Maskas gēls iepildīts šļircē, komplektā ir arī maska-aktivators. Viena šļirce paredzēta vienai lietošanas reizei. Šīs maskas lietošana noteikti ir vesela procedūra – šļircē ir ļoti daudz gēla, tas ir samērā šķidras konsistences, un paiet zināms laiks, kamēr visu šo daudzumu izdodas uzklāt uz sejas. Maskas kārta ir tiešām bieza, taču instrukcijā norādīts, ka tieši tā tam jābūt. Uzliekot masku-aktivatoru uz biezās gēla kārtas, ir nedaudz dedzinoša sajūta, tā norimst, bet atkal parādās brīdī, kad masku piespieš pie sejas stingrāk. To darīju ik pēc desmit minūtēm – atbilstoši lietošanas pamācībai. Ik reizi šķita, ka viegli dedzinošā sajūta pastiprinās, bet uz ādas ir tāda grūti raksturojuma burbuļošana – domājams, tā ir solītā CO2 reakcija. Sajūtas nav izteiktas – mierīgi iespējams noturēt masku visu ieteikto laiku – 20-30 minūtes.
 
Biju droša, ka vieglās dedzināšanas rezultātā seja būs apsārtusi, taču nekas tāds nebija novērojams. Āda bija izcilā stāvoklī – ļoti maiga, gluda, ar izlīdzinātu toni, sašaurinātām porām, ļoti tīra un veselīga. Patiešām bija sajūta un rezultāts kā pēc kosmetologa apmeklējuma – vēl nekad iepriekš nebiju piedzīvojusi šādu efektu no mājās lietojama produkta. Noteikti iesaku šo sejas masku ikvienam, kurš vēlas iegūt izcilu rezultātu mājas apstākļos! Lielisks atklājums, paldies!

www.balticbeautyprof.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Mūsdienu pasaulē rūpes par izskatu un veselību iegūst aizvien lielāku nozīmi, un katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu. Uzziniet, kā atgūt jaunību un pašpārliecību ar progresīvu pārveidošanās tehnoloģiju palīdzību estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas klīnikā GESR!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Glabājot pārtikas produktus vakuumā, produkti ilgāk ir svaigi, saglabājot savu smaržu un uzturvērtību. Iespēja ilgāk saglabāt svaigus pārtikas produktus ļaus jums retāk apmeklēt veikalu un iegādāties lielāku daudzumu produktu, ieekonomējot gan jūsu laiku, gan finanses. Kas ir VacSy®, un kādas ir VacSy® vakuuma pārtikas uzglabāšanas sistēmas priekšrocības?

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvāja testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Testa rezultāti:

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.