medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12101
Nozares raksti1567
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10 : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt atjaunojošu pretgrumbu serumu sejai un acu ādai.

Marija, 45 gadi

Pateicoties portālam medicine.lv, iepazinos ar Latvijā radīto "MARUSHA Nord Ecosmetic" atjaunojošo pretgrumbu serumu sejai un acu ādai un esmu priecīga, ka uzreiz varēju to izmēģināt, piesakoties testēšanai.

Priekš manis serums sejai bija jaunums un, izlasot aprakstu, biju patīkami pārsteigta par unikālo sastāvu un iedarbību, kā arī, ka tas ir 100 % dabīgs.

Man ir kombinēta sejas āda,taču rudens un ziemas sezonā tā ir sausāka un mēdz būt apsārtusi. Tāpat ir parādījušās sīkas mīmikas  grumbiņas, īpaši ap acīm, un sejas āda ir arī nelīdzena. Pēc  saulainās vasaras uz sejas ir parādījušies sīki pigmentācijas plankumiņi, kā vasaras raibumiņi. Uz sejas  ir viens lielāks pigmentācijas plankums, kas jau ir sen, un nav izdevies no tā atbrīvoties, lietojot dažādus kosmētikas līdzekļus. Kopumā sejas āda izskatās nogurusi. Noteikti vēlos to atjaunot un parūpēties, lai tiktu aizkavēta grumbiņu veidošanās.

MARUSHA sejas serums ir nelielā, tumšā stikla pudelītē ar pipetīti, kas ir lieliski piemērota eļļas dozēšanai. Vizuālais noformējums ir vienkāršs, kā jau dabīgam produktam. Vienīgi man patiktu, ka nosaukums būtu latviešu valodā, bet otrā pusē ir apraksts arī latviski. Pieņemu, ka šis vērtīgais produkts tiek pārdots arī ārpus Latvijas. Serums ir skaistā dzeltenā krāsā, izskatās kā eļļa, bet patiesībā tam ir viegla un zīdaina struktūra atšķirībā no eļļas. Smarža ir patīkama, viegla un dabīga, grūti gan noteikt, kura no eļļām pieķir šo aromātu serumam.

Uzklāju serumu uz tīras sejas un acu ādas katru vakaru un arī no rītiem. Lietošana ir ļoti ērta, pateicoties pipetītei, ar kuru uzpilinu pāris seruma pilienus uz pirkstiem un viegli iemasēju serumu sejas ādā un ādā ap acīm. Serums ir viegls un uzreiz uzsūcas, padarot ādu maigu, piepildītu, un nepaliek nekādi lieki taukaini pārpalikumi, kā tas ir, lietojot eļļu.

Jātzīstas, ka pirmajā reizē mana āda bija diezgan sausa un uzklāju vairāk seruma nekā parasti, bet tāpat pilnīgi viss uzsūcās un āda bija mitrināta,  pabarota un mirdzoša. No rītiem pietiek ar pāris pilītēm, un āda jau ir mitrināta un zīdaina. Es vairs nelietoju tonālo krēmu, lai noslēptu ādas problēmas, un dekoratīvo kosmētiku, jo, pateicoties MARUSHA sejas serumam, sejas āda izskatās ar katru dienu arvien labāk. Brīnišķīgi, ka var lietot  serumu gan sejai gan acu zonai, jo parasti ir jālieto divi dažādi līdzekļi. Rezultātā pēc gandrīz mēnesi ilgas lietošanas sīkās grumbiņas ir izlīdzinājušās, sajūta, ka tās ir piepildītas, un sejas āda ir kļuvusi gludāka, mitrināta un pabarota, īpaši maiga ir āda ap acīm. Pazuduši smalkie pigmentācijas punktiņi un ādas krāsa ir uzlabojusies. Lielais pigmentācijas plankums ir kļuvis bālāks un nav vairs tik izteikts. Kopumā mana sejas āda ir atjaunojusies un esmu ļoti gandarīta par rezultātiem. Noteikti plānoju turpināt rupēties par sejas ādu, lietojot MARUSHA  serumu ar koenzīmu Q10, lai aizkavētu novecošanās pazīmes.

Sirsnīgs paldies "MARUSHA Nord Ecosmetic", ka radījāt šo unikālo, dziedinošo sejas serumu!

Gunta, 49 gadi

„Marusha” seruma testēšanu uztvēru kā labu iespēju turpināt iepazīt un mācīties lietot serumus! Arī pati „Marusha” kosmētika man ir jaunums.

Atjaunojošais „Marusha” sejas serums ir iepildīts tumša stikla pudelītē ar korķītī iestrādātu pipeti. Tas nedaudz atgādina ārstniecības līdzekli un vienlaicīgi ir arī ļoti ērts, jo pats lietotājs var dozēt nepieciešamo daudzumu. Uz etiķetes minēts, ka tas ir dabīgs produkts. Tāpēc likumsakarīga ir arī norāde pudelītei otrā pusē, ka produkts jāuzglabā tumšā, vēsā vietā istabas temperatūrā. Atverot pudelīti vaļā un aplūkojot caurspīdīgo pipeti, var redzēt, ka serums ir gaiši dzeltens, dzidrs šķidrums. Pasmaržojot var sajust īpatnēju, ārstniecības augu uzlējuma, tādu kā viegli vītušu augu smaržu. Izpētot uz pudelītes izlasāmo informāciju, atrodu, ka savdabīgo smaržu, iespējams, rada interesants savienojums – brokoļu sēkliņu un mežrozīšu eļļa. Un tas vēl nav viss – saturā ir 14 augstvērtīgas eļļas, ekstrakti un vitamīni. Izlasīju, ka īpaša nozīme ir arī kliņģerīšu macerātam. Piesaistošs moments noteikti ir koenzīma Q10 klātbūtne un atzīme par to uz etiķetes.

Sākumā šo vieglas konsistences šķidrumu piesardzīgi izmēģināju, uzpilinot uz rokas. Šķiet, ka serums ir eļļains, bet, uzpilinot uz ādas un to iemasējot, tas uzsūcas neticami ātri un neatstāj nekādu taukainumu, vien patīkamu sajūtu, ka āda ir pabarota ar ko labu, un kādu laiku nebūs traucējošas sausuma sajūtas! Nemanot nekādu alerģisku reakciju, testu turpināju, pielietojot to īstajam adresātam – sejas ādai. Minēts, ka to var lietot arī ādai ap acīm, kur parasti jāizvēlas maigāki kosmētiskie līdzekļi. Serumu lietoju, vadoties pēc ieteikumiem – vakaros un no rīta. Ērti, ka to var lietot visai sejas ādai! Sajūtas ir patīkamas. Šķiet, ka arī rezultāts ir iepriecinošs – āda kļuvusi maigāka, elastīgāka. Drēgnajā rudenī patiešām patīkami lietot produktus, kuri ir barojoši, un tāds liekas arī šis pretgrumbu atjaunojošais serums.

Paldies par iespēju izmēģināt! Lai veicas!

Evelīna, 47 gadi

Man ļoti patīk rūpēties par savu ķermeni, īpašu vērību pievēršot sejai. Seja ir kā dvēseles spogulis un to kopt ir īpaši nepieciešams. Pēdējos gados Latvijā ražo ļoti augstvērtīgus un izcili kvalitatīvus sejas kopšanas produktus. Es pat teiktu, –  pasaules līmenī. Jo to lietošanas efektivitāte ne ar ko neatšķiras no dārgiem pasaulē pazīstamu brendu kosmētikas produktiem. Pie šāda secinājuma nonācu kārtējo reizi, iepazīstoties ar pašmāju uzņēmuma „Eirobaltik” zīmolu „MARUSHA Nord Ecosmetic” un tā ražoto produktu. Līdz zīmola mājaslapai nonācu caur Latvijas veselības portālu medicine.lv, kur piedāvā testēt produktus. Ieejot mājaslapā www.marusha.lv, produktu klāsts ir plašs un piemērots katram. Ar lielu interesi pieteicos MARUSHA atjaunojošā seruma sejai un acīm testēšanai. Ņemot vērā manus gadus, ādai jāvelta īpaši daudz laika un uzmanības, un serumam jābūt labam un kvalitatīvam.

Serums ir mazā un tumšā pudelītē, satur 14 dažādas eļļas, ekstraktus un vitamīnus. Pudelītē ir ērti lietojama pipetīte, ar ko uzpilināt augstvērtīgo eļļu tik, cik nepieciešams. Eļļa ir gaiši dzeltenā krāsā, ar izteikti delikātu smaržu. To lietoju divas reizes dienā, no rīta un vakarā, uz attīrītas ādas. Vislielāko uzmanību veltīju tieši acu zonai, par cik tur visvairāk grumbiņu un jutīgākā āda. Uzklājot, serums viegli izlīdzinās pa ādu un labi uzsūcas, ir izteikti patīkama eļļas tekstūra. Manai sejas ādai zem acīm un pārējai ādai šī eļļa ļoti patīk! Tie ir kā viegli zīda pieskārieni, kā viegla aizsargkārtiņa, ar kuru seja jūtas ļoti labi.

Man ļoti patika lietot MARUSHA atjaunojošo serumu sejai un acīm un iesaku visām sievietēm nobriedušas sejas ādas ikdienas kopšanai!

Inga, 32 gadi

Ļoti vēlējos pamēģināt zīmola MARUSHA atjaunojošo serumu ar koenzīmu Q10, jo produkts ieinteresēja ar tā daudzveidīgo sastāvu – tik daudz vērtīgu vielu un īpašību! Sejas kopšana ir mans iecienītākais un arī svarīgākais skaistumkopšanas rituāls, tāpēc vienmēr patīk izmēģināt ko jaunu. Rūpīgi sekoju līdzi arī produktu kvalitātei un dodu priekšroku produktiem, kas ražoti no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām. Šķita interesanti, ka šis ir pašmāju zīmols, turklāt produkts ir 100% dabīgs. 

Serums ir nelielā pudelītē ar pipeti. Tas ir ļoti ērti, jo tādējādi vienā lietošanas reizē var paņemt tieši tik, cik nepieciešams – ne par daudz, ne par maz. Lietoju serumu divas reizes dienā, kā norādīts – no rīta un vakarā –, parasti pirms tam, kad uzklāju sejas krēmu. Pēc produkta uzklāšanas gan jānogaida kāds laiks, kamēr tas uzsūcas – procesam palīdz viegla sejas masāža, kas vienlaikus arī atslābina muskuļus un uzlabo pašsajūtu. Ja parasti ar sejas masāžu mēdzu noslinkot, tad serums bija lielisks papildu iegansts šo svarīgo soli neizlaist. Sajūta pēc uzklāšanas ir patīkama, sejas āda jau uzreiz kļūst daudz maigāka, krēms labāk un vieglāk klājas. 

Par to, kā serums palīdz novērst grumbu veidošanos, pagaidām grūti spriest, taču noteikti varu teikt, ka pēc ilgākas lietošanas pamanīju, ka uzlabojies sejas ādas stāvokis. Rudens sezonā mana āda vienmēr kļūst sausāka, raupjāka, mēdz parādīties apsārtums, reizēm pat sausi pleķi uz vaigiem un pieres. Šosezon neko tādu nepiedzīvoju – āda ir gluda, izskatās svaigāka, mitrinātāka, ir samazinājušās poras, izlīdzinājusies ādas krāsa. Ļoti palīdzēja tieši pret sausumu. Ļoti labs produkts, mīļš Jums paldies par šo iespēju!

Kate, 32 gadi

Ļoti vēlējos izmēģināt „Marusha” serumu, jo rūpīgi kopju savu sejas ādu, lai aizkavētu ādas novecošanos, kas diemžēl jau vietām uz sejas ir pamanāma – sīku grumbiņu veidā ap acīm un muti. Tāpat uz sejas ir parādījies pavisam neliels pigmenta plankums, ko nekādi neizdodas likvidēt. Tas ir redzamā vietā un, kaut arī citiem nav īpaši pamanāms, mani gan tas kaitina. Arī kopumā prasījās uzlabot sejas ādas stāvokli un izlīdzināt tās toni, padarīt to gludāku un zīdaināku. „Marusha” serums ieintriģēja ar tā daudzveidīgo un dabīgo sastāvu. Biju gandrīz pārleicināta, ka tam vajadzētu dot redzamu rezultātu, tāpēc pieteicos testēšanai.

Serums ir kompaktā, tumšā pudelītē, ar korķītī iestrādātu pipeti – ļoti ērti, jo tā ir vienkāršāk dozēt serumu un izmantot to tieši tik, cik vajadzīgs, vienā reizē. Biju nedaudz pārsteigta par tā konsistenci. Iepriekš lietojot citus serumus, biju pieradusi, ka tie ir šķidrāki, ne tik eļļaini. Taču manas bažas pazuda pirmajā lietošanas reizē, neskatoties uz eļļai līdzīgo konsistenci, serums ļoti ātri uzsūcās un āda pēc tā nepalika taukaina. Pēc seruma uzklāšanas bija ļoti patīkama sajūta, āda kļuva zīdaina un maiga, patīkama pieskārienam.

Lietoju serumu stingri saskaņā ar instrukciju, no rīta un vakarā, gan sejais, gan ādai ap acīm, īpašu uzmanību pievēršot vietām, kur manāmas grumbiņas un kur ir kaitinošais pigmentācijas plankums. Pēc gandrīz mēnesi ilgas lietošanas esmu ļoti apmierināta ar rezultātu – pigmentācijas plankums ir kļuvis gaišāks, arī grumbiņas nav tik pamanāmas, šķiet, sejas ādas tonis ir izlīdzinājies un kopumā sejas āda izskatās veselīgāka, tāda kā starojošāka! Esmu iepriekš ilgstoši lietojusi dažādus citus sejas kopšanas līdzekļus, bet tie pat pēc vairāku mēnešu lietošanas nav devuši nekādu pamanāmu rezultātu, turpretim „Marusha” serums – gan!

Esmu priecīga, ka dabūju pamēģināt šo efektīvo serumu, un, ņemot vērā, ka tas no visiem manis mēģinātajiem līdzekļiem izrādījies visiedarbīgākais, turpināšu to lietot arī turpmāk! Paldies!

Violeta, 55 gadi

Par cik ļoti rūpējos par sejas ādu – jo tā ir redzamākā ķermeņa daļa –, man vienmēr ir aktuāli dažādi jaunumi sejas kosmētikas jomā, īpaši tie, kas palīdz palēnināt novecošanos. Par „Marusha” zīmolu iepriekš neko nebiju dzirdējusi, tāpēc bija interesanti pieteikties un pamēģināt serumu sejai. Turklāt tik daudz laba par to uzrakstīts aprakstā – „dziļi mitrina, pabaro un atjauno, izlīdzina sīkās grumbiņas un līnijas, uzlabo ādas krāsu, paceļ noslīdējušus plakstiņus, aizsargā, padara ādu tvirtāku...” Nevarēju nepamēģināt. Arī sastāvs ļoti interesants un pats galvenais – dabīgs!

Tā kā daudz atrodos ārpus mājas, man ir svarīgi, ka regulāri lietojamo kosmētiku varu ņemt līdzi. Un „Marusha” sejas serums, pateicoties tā mini pudelītei, tam ir ideāli piemērots. Turklāt man patīk, ka serumam ir pipetīte, nevis, piemēram, izsmidzinātājs, kas līdzīgas konsistences līdzekļus parasti izsmidzina par daudz un to lietošanu padara ķēpīgu (ir tādi lietoti).

Man patīk, ka serumam nav tāda ļoti izteikta aromāta, jo man ir diezgan jutīga oža, un daudzi aromāti, kas citiem patīk, mani nogurdina, dažreiz pat izraisa galvas sāpes, tāpēc cenšos izvairīties no tādiem ļoti smaržīgiem kosmētikas līdzekļiem. „Marusha” serums ir ļoti atbilstošs manām prasībām.

Lietoju serumu regulāri, divas reizes dienā. Pateicoties tā konsistencei, serumu vienā reizē nav nepieciešams lietot daudz, tas lieliski klājas un ļoti ātri uzsūcas, atstājot patīkamu, zīdainu sajūtu uz ādas. Lietojot gandrīz mēnesi, serums vēl nedaudz ir palicis, līdz ar to secinu, ka tas ir ļoti izdevīgs – neskatoties uz tā kompaktajiem izmēriem, ar to pietiek ilgāk nekā mēnesim.

Par efektu – esmu patīkami pārsteigta. Man iepriekš bija vietām apsārtusi sejas āda, kas parasti ir ļoti izteikta parādība tieši rudenī, kad biežāk ir vējš, lietus un kļūst arvien vēsāks. Sejas ādas tonis ir izlīdzinājies un āda, šķiet, kopumā kļuvusi tāda kā mīkstāka, maigāka, veselīgāka. Īpaši iepriecina zona ap acīm – ir kļuvušas mazāk pamanāmas grumbiņas, arī pelēcīgie loki zem acīm, kas bieži vien no rītiem bija manāmi, ir mazinājušies. Kolēģi darbā negaidīti izteica komplimentu, ka es itkā staroju. :)  Liels paldies, „Marusha” serums man ir patīkams atklājums un apsveru domu arī turpmāk to lietot.

"MARUSHA Nord Ecosmetic"

Tālrunis: +371 26310000
Mājaslapa: www.marusha.lv
E-pasts: marushacosmetic@gmail.com
Adrese: Nākotnes iela 30, Garkalne, Ropažu novads, LV-2137
Instagramhttps://www.instagram.com/accounts/login/?next=/marusha_nord_ecosmetic/
Facebookhttps://www.facebook.com/marushanordecosmetic/
Google My Business: Marusha Nord Ecosmetic - Sustainable & Plant Based

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Jaunās māmiņas ādas skaistums

Jaunās māmiņas ādas skaistums

Grūtniecības laikā vai arī pēc bērniņa piedzimšanas māmiņas āda var izmainīties. Un tas ir pavisam dabisks un normāls process. Dr. Mauriņa klīnikas dermatoloģe Dr. Juta Maskalāne stāsta, kā rīkoties, ja tiek pamanītas pārmaiņas, kas būtu jādara un ar ko jākonsultējas. 

Aktuālie piedāvājumi

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Intīmā higiēna – atklāj saaudzīgu ikdienas intīmās higiēnas kopšanu un aizmirsti par kairinošu sajūtu savā intīmajā zonā!

Kas jāņem vērā, izvēloties cimdus?

Kas jāņem vērā, izvēloties cimdus?

Izvēloties vienreizlietojamos cimdus, svarīgi ņemt vērā jomu, kurā tie tiks izmantoti, kā arī iespējamie darba riski. Uzzināsim dažādu materiālu cimdu priekšrocības un trūkumus! 

Ja vaigi zied... jeb rozācija

Ja vaigi zied... jeb rozācija

Dinsbergas klīnikas dermatoloģe Dr. Jūlija Boļšakova: Rozācija Latvijā ir izplatīta, taču likvidēšana iespējama ar lāzerprocedūru.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu “Griffonia”.

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Silmachy remedies” piedāvā testēt dabīgas un saudzīgas ziepes intīmajai higiēnai.

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Ginkovital®" perifērās asins cirkulācijas un kognitīvo funkciju veicināšanai.

"BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts veselības atbalstam

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvā testēt BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Vitabiotics" uztura bagātinātāji no Anglijas: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Vitabiotics" – labākie uztura bagātinātāji no Anglijas! "Vitabiotics" pārstāv populāros zīmolus – "Perfectil", "Wellwoman", "Wellman", "Neurozan", "Cardioace", "Pregnacare", "Menopace" un citus.

Kosmētikas interneta veikals Amarina.lv: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Kosmētikas interneta veikals Amarina.lv: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Kosmētikas interneta veikals Amarina.lv ir domāts katrai sievietei, kura grib izskatīties pievilcīga, eleganta un skaista! "Amarina" jau vairāk nekā 12 gadus piedāvā saviem klientiem augstas kvalitātes preces, savlaicīgi reaģējot uz pārmaiņām skaistuma industrijas tirgū.