Testa rezultāti:MADARA Smart Antioxidants acu krēms pret ādas nogurumu

Testa rezultāti:MADARA Smart Antioxidants acu krēms pret ādas nogurumu

Augustā un septembrī medicine.lv sadarbībā ar Madara Cosmetics piedāvā testēt Smart Antioxidants acu krēmu pret ādas nogurumu.

Katrīna, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt MADARA Smart Antioxidants acu krēmu pret ādas nogurumu, jo manā ikdienā ir gana daudz stresa, kas neizbēgami atstāj ietekmi uz ārējo izskatu. Zem acīm ir tumši loki, nereti, it īpaši no rītiem, acis ir pietūkušas. Tāpat parādījušās smalkas krunciņas. Acu āda prasa īpašu kopšanu, tāpēc cenšos izvēlēties augstvērtīgus līdzekļus, kas spētu pilnvērtīgi par to parūpēties. MADARA ir zīmols, kas izpelnījies manu atzinību, tāpēc labprāt izmēģinu ko jaunu no viņu produkcijas.

Iepakojums ir vizuāli ļoti pievilcīgs. Patīkami toņi, ērti lietojams. Krēmam ir saldena, ļoti jauka smarža, bieza konsistence, kas vienlaikus gan baro, gan mitrina ādu, veidojot aizsargslāni un radot ļoti patīkamas sajūtas. Lai gan krēms iesūcas diezgan ilgi, tas mani netraucēja, jo to lietoju vakaros, pirms gulētiešanas.

Efekts ir lielisks – kā jau visiem produktiem, ko esmu lietojusi no MADARAS. Sajūtas burvīgas, no rītiem āda ap acīm izskatās ievērojami labāk. Samazinājušies gan tumšie loki, gan maisiņi zem acīm, tāpat nemanāmākas palikušas sīkās grumbiņas acu kaktiņos. Šis noteikti ir viens no maniem labākajiem šī gada jaunatklājumiem skaistumkopšanas jomā.

Digna, 44 gadi

Pieteicos medicine.lv produktu testam MADARA Smart Antioxidants acu krēms pret ādas nogurumu, jo tieši tobrīd meklēju sev krēmu acu zonai. Šis bija lielisks piedāvājums, jo tā kā MADARA kosmētika ietilpst vidējā cenu kategorijā, baidījos to iegādāties, iepriekš neizmēģinot.
Kopumā varu teikt tikai to labāko. Krēms ir neliels, taču, pateicoties tā biezajai konsistencei, tas nepieciešams vien pavisam nedaudz, līdz ar to tūbiņas pietiek ilgam laikam. Patīkama smarža, viegli klājas, nevainojami iesūcas ādā, neatstāj taukainuma sajūtu. Aromātu jutu vēl ilgi pēc lietošanas, turklāt šķita, ka āda ir "pabarota" visu atlikušo dienu. Ļoti iepriecināja arī rezultāts – āda kļuva tvirtāka, atjaunota, pazuda pietūkums acu zonā.

Patiešām labs produkts, ko noteikti iegādāšos vēlreiz! Liels paldies par šo iespēju!

Ilze, 53 gadi

Vēlējos pamēģināt MADARA Smart Antioxidants acu krēmu pret ādas nogurumu, jo MADARA ir viens no maniem iecienītākajiem zīmoliem – esmu pārliecinājusies, ka šī ražotāja produkti ne vien patīk manai ādai, bet arī sniedz gaidīto efektu. Tā kā vēl nebiju mēģinājusi neko no jaunās Smart Antioxidants sērijas, bez kavēšanās pieteicos testam.

Sievietēm manā vecumā par savu ādu jārūpējas īpaši, veltot tam gan laiku, gan papildu līdzekļus. Cenšos izmantot tikai kvalitatīvus produktus, kas ļautu pēc iespējas ilgāk saglabāt ādu gludu un veselīgu. Nogurums un stress, protams, nenāk par labu, tāpēc viena no sejas kosmētikas funkcijām, manuprāt, ir arī tā radīto seku maksimāla novēršana. Šajā ziņā krēms man patiesi patika – pēc dažām lietošanas reizēm redzēju vērā ņemamus uzlabojumus. Āda ap acīm bija dziļi mitrināta, loki zem acīm – gaišāki. Pozitīvās pārmaiņas bija ne tikai vizuālas, bet arī sajūtu līmenī. Rezultāts pēc ilgstošas lietošanas patiešām ir tā vērts!

Krēms ir arī vizuāli patīkamā, mūsdienīgā iepakojumā, smaržo lieliski. Labi klājas, nav taukains vai smags.

Labs, kvalitatīvs produkts ikdienas lietošanai! Tiešām iesaku izmēģināt sievietēm pēc 30!

Iveta, 51 gads

Pieteicos testēt MADARA acu krēmu pret ādas nogurumu, jo vēlējos izmēģināt ko jaunu. Mana sejas ādas kopšanas rutīna ir nemainīga jau vairākus gadus, esmu atradusi vairākus sev tīkamus produktus un nedaudz baidos izmēģināt ko iepriekš nelietotu.

Ļoti patika tūbiņas noformējums, materiāls – jau tikai paņemot rokā produktu, ir skaidrs, ka tas ir kvalitatīvs. Ērti lietojams, tūbiņas uzgalis ļauj paņemt tieši vajadzīgo daudzumu krēma. Intensīvs, taču patīkams aromāts, pats krēms ir biezs, piemērots jutīgajai acu zonai. Sajūtas lietojot ir labas. Krēms viegli klājas, labi izsmērējas, pēc iemasēšanas labi iesūcas ādā. Arī efekts ir acīmredzams – no rītiem izskatos labāk izgulējusies, vakaros vairs nav novērojami tumšie loki zem acīm. Esmu ļoti apmierināta. Paldies, ka ļāvāt man uzdrīkstēties!

Sarmīte, 39 gadi

Pieteicos testēt Smart Antioxidants acu krēmu pret ādas nogurumu, jo vēlos parūpēties par savām acīm. Iepazīstoties portālā medicine.lv ar produkta aprakstu, tas mani uzrunāja un priecājos izmēģināt MADARA kosmētiku.

Pirms krēma lietošanas mani satrauca tas, ka zem acīm ir parādījušies tumši loki, acu āda ir nogurusi, no rītiem arī nedaudz pietūkusi un, protams, arī mazas krunciņas liek par sevi manīt.

Ļoti patika krēma iepakojums, un tas cik ērti var izspiest nepieciešamās pāris pilītes krēma. Produkta smarža dabīga, var sajust maģisku augu buķeti.

Lietoju acu krēmu no rīta un vakarā, ļoti maigs un nomierinošs, krēms lieliski pabaroja un mitrināja ādu acu zonā.

Pēc kāda laika jau ievēroju, ka loki zem acīm kļuvuši gaišāki, un arī pietūkums mazinājies.

Mēneša laikā āda bija kļuvusi starojošāka, tvirtāka, pats galvenais – samazinājās tumšie loki, un arī krunciņas vairs tik ļoti nebija redzamas. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un priecājos, ka esmu atradusi acu krēmu, kas brīnišķīgi rūpējās par manu acu ādu. Paldies!

Agnese, 33 gadi

Pieteicos izmēģināt Smart Antioxidants acu krēmu pret ādas nogurumu. Lai gan vēl esmu jauna, tomēr pamanīju, ka zem acīm jau manāmas nelielas krunciņas. Iepriekš lietoju dažādus acu krēmus, bet īpaši nepiedomāju, kādu labāk izvēlēties. Laika gaitā pamanīju nelielās krunciņas zem acīm, bet domāju, ka tā jābūt un no tām nav iespējams atbrīvoties.

Tad radās iespēja pamēģināt šo krēmu, un esmu ļoti priecīga! Rezultāts tiešām šķiet pārsteidzoši labs! Pirmkārt, ļoti patīk, kā krēms klājas uz ādas, kāda ir tā tekstūra, otrkārt, patīkama, maiga smarža, bet pats galvenais varu skaļi gavilēt, jo manas mazās krunciņas nu ir palikušas pagātnē, principā tās vairs nemaz nav redzamas! Krēmu lietoju 2x dienā no rīta un vakarā katru dienu. Kopumā jūtos daudz starojošāka. Paldies!

Ziedīte, 55 gadi

Priecājos par iespēju izmēģināt MADARA acu krēms pret ādas nogurumu.

Mana lielākā problēma bija tumšie loki zem acīm. Tā nu ir sagadījies, ka strādāju maiņu darbu, diemžēl arī pa naktīm, un, tā strādājot, tomēr ir grūti perfekti izgulēties un justies labi. Arī manas acis jau pēc mēneša bija stipri nogurušas, un parādījās tumši loki, no kuriem nespēju atbrīvoties. Liku gurķu maskas un kumelīšu kompreses, ledus gabaliņus. Ar laiku sajūta bija nedaudz labāka, bet loki īpaši nemazinājās, biju ļoti satraukta, liku pūderus un tonālo krēmu, lai tos nomaskētu, bet vienalga tos redzēju. Tad sāku lietot šo krēmu un tiešām pārsteidzoši, bet pēc trīs nedēļu lietošanas no rīta un vakarā, loki ir krietni mazinājušies, pat gandrīz nemanāmi, to pamanījis pat mans vīrs, un par to liels prieks. Šī lietiņa tagad vienmēr ir atrodama manā somiņā. Krēms tīkams ādai, maigs ar fantastisku struktūru un smaržu. Lietojot patīk, ka jūtu dabas pieskārienu, sajūta tāda it kā produkts būtu tik tikko un dabas vielām gatavots un svaigi uzjaukts, tas dod enerģiju un spēku manām acīm. Katru rītu un vakaru uzklājot to, manas acis man saka "PALDIES" par šo dabas radīto brīnumu, un es pati jūtos fantastiski!

Tija, 41 gads

Pieteicos testēt MADARA acu krēmu pret ādas nogurumu, jo esmu atbilstošajā vecuma grupā, un ļoti vēlējos izmēģināt šo līdzekli.

Iespaidi – patīkama konsistence un jauka smarža. Viegli klājas. Manai ādai pagāja kāds laiciņš, kamēr pilnībā iesūcās, tāpēc lietoju to tikai vakaros, pirms gulētiešanas. No rītiem šķita pārlieku barojošs, ja uzreiz uzklāju dekoratīvo kosmētiku, āda kļuva nedaudz taukaina. Vakaros bija ideāli.

Efekts arī ļoti labs – pirmos rezultātus pamanīju jau pēc dažām lietošanas reizēm. Manāmi samazinājās tumšie loki zem acīm, pazuda plakstiņu pietūkums. Regulāri lietojot krēmu mēneša garumā situācija ir uzlabojusies vēl vairāk. Ļoti pozitīvi vērtējams produkts, ko noteikti lietošu arī turpmāk.

Līga, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt MADARA acu krēmu, jo šis ir viens no maniem mīļākajiem zīmoliem – regulāri izmantoju iespēju iegādāties kaut ko no šīs produkcijas. Vēlējos redzēt arī to, kāds varētu būt produkta efekts.

Iepakojums ir ļoti ērts un kompakts. To viegli iespējams paņemt līdzi visur, kur devos. Tā kā krēms palīdz novērst negulētu nakšu radītās sekas, izmantoju to komandējumos, un rezultāts nudien iepriecināja – pat pēc pāris gulētām stundām izskatījos tāpat, kā ierasts. Krēmu ir viegli uzklāt, tas ātri iesūcas ādā. Smarža ir patīkama, nav uzmācīga vai traucējoša.

Produktu lietoju katru dienu, vakaros. Īpaši vēlos uzslavēt tā tūlītējo atsvaidzinošo efektu, spēju noņemt pietūkumu. Arī kopumā āda kļuvusi dzīvīgāka, vizuāli izskatās labāk. Paldies par šo iespēju!

Monta, 44 gadi

Septembrī un oktobrī testēju MADARA Smart Antioxidants acu krēmu pret ādas nogurumu. Produkts ir ļoti labs. Patīk gan tā glītais un ērtais iepakojums, gan īpašības. Lieliski klājas, labi smaržo.

Kopumā varu teikt tikai to labāko – šis ir kvalitatīvs un augstvērtīgs krēms ar labu sniegto efektu. Jau pēc mēneša lietošanas rezultāts bija acīmredzams – krēms noņem gan tūsku, gan tumšos lokus zem acīm. Mazās grumbiņas ap acīm izlīdzinās, kļūst nemanāmākas. Esmu ļoti apmierināta, paldies par šo iespēju!

 

http://www.madaracosmetics.lv

facebook.com/madaracosmetics

instagram.com/madaracosmetics

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

  • Ess 25.05.2018 10:38
    Lasu super atsauksmes, bet liekas, ka tā ir reklāma. lasīju vienā blogā, ka brīnumi nebūšot, bet itkā neesot slikts. https://mybproductdiary.blogspot.com/2018/05/madara-cosmetics-smart-antioxidants.html

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Dzirdes noslēpumi

Dzirdes noslēpumi

Dzirdes saglabāšanas jautājumā ļoti svarīga ir profilakse. Sertificēts otolaringologs ar 30 gadu pieredzi, Dr.Sc. med. Aleksandrs Matisons konsultē un veic nepieciešamās procedūras Rīgas slimnīcas "BIKUR HOLIM" poliklīnikā.

Aktuālie piedāvājumi

Par trombofīlijas ģenētisko testēšanu

Par trombofīlijas ģenētisko testēšanu

Trombofīlija ir organisma pastiprināta tieksme veidot trombus. Šāds stāvoklis var būt gan iedzimts, gan iegūts. Kādi ir trombožu cēloņi, kādi ir trombofīlijas risku pastiprinoši vides un dzīvesveida faktori un kā no tiem izvairīties? 

Masāžas spēks

Masāžas spēks

Ne vienmēr muguras sāpju gadījumā ir jālieto medikamenti vai jātērē nauda neskaitāmām fizioterapijas vizītēm, jo lielāko daļu no šīm problēmām var atrisināt ar efektīvu masāžu. Pranamat masāžas elementi lotosa ziediņu formā masē ķermeni, sniedzot sasprindzinājuma atslābumu, sāpju mazināšanos un pašsajūtas uzlabošanos.

Video

Dietoloģe: Kā izvairīties no bērna aptaukošanās? (VIDEO)

Dietoloģe: Kā izvairīties no bērna aptaukošanās? (VIDEO)

Piektdaļai Latvijas bērnu ir liekais svars, un aptaukošanās proporcija bērnu vidū turpina pieaugt. Starptautiskajā pārtikas dienā, 16. oktobrī, ir vērts atgādināt, cik svarīgi ir lietot veselīgu pārtiku un ievērot veselīga dzīvesveida paradumus ģimenē, jo tas ietekmē gan pieaugušo, gan bērnu veselību.

Produktu testi

Testa rezultāti: Dabas Lāse – auzu pārslu putras ar vitamīniem un mikroelementiem

Testa rezultāti: Dabas Lāse – auzu pārslu putras ar vitamīniem un mikroelementiem

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar "Dabas Lāse" piedāvāja izmēģināt gardas un veselīgas auzu pārslu putras ar vitamīniem un mikroelementiem.

GoRespiro kapsulas un balzams elpceļu veselībai

GoRespiro kapsulas un balzams elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA Silvanols piedāvā testēt GoRespiro – Latvijā izstrādātus un ražotus iemīļotus dabas vielu kompleksus elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Testa rezultāti: Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA Silvanols piedāvāja testam Rinogel DROPS.

Uzņēmējs runā

Dzirdes noslēpumi

Dzirde_2

Dzirdes saglabāšanas jautājumā ļoti svarīga ir profilakse. Sertificēts otolaringologs ar 30 gadu pieredzi, Dr.Sc. med. Aleksandrs Matisons konsultē un veic nepieciešamās procedūras Rīgas slimnīcas "BIKUR HOLIM" poliklīnikā.

Par trombofīlijas ģenētisko testēšanu

dna

Trombofīlija ir organisma pastiprināta tieksme veidot trombus. Šāds stāvoklis var būt gan iedzimts, gan iegūts. Kādi ir trombožu cēloņi, kādi ir trombofīlijas risku pastiprinoši vides un dzīvesveida faktori un kā no tiem izvairīties?