medicine.lv skaitļos

Lietotāji online119
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testēt LIVEO® pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu pilienos.

Gunta, 43 gadi

Labo baktēriju jēdziens pazīstams katram, kam šad tad sāp vēders, un es neesmu izņēmums. Tāpēc tās lietoju laiku pa laikam – gan profilaktiski, gan pēc medikamentu lietošanas. Ja sākumā lielas izpratnes par to atšķirību nebija, arī aptiekās bieži vien neko sīkāk ieteikt nevarēja, tad tagad sabiedrības izpratne ir augusi. Arī es cenšos saprast vairāk. Tāpēc, uzzinot par iespēju izmēģināt LIVEO pilienus, kas ir pienskābo un bifidobaktēriju suspensija eļļā, un apskatoties, ka visvairāk pozitīvi rezultāti iegūti tieši pētījumos ar Lactobacillus un Bifidobacterium saturošām probiotikām, kuras ir LIVEO pilienu sastāvdaļas, nolēmu pieteikties testam. Šos pilienus nebiju lietojusi, bet pieredze ar probiotiku lietošanu suspensijas eļļas veidā bija pirms vairākiem gadiem (kāda Somijas ražotāja preparāts ar D vitamīnu), un tā bija laba un ērta.

8 ml „Liveo” pilienu ir iepildīti tumša stikla pudelītē, tāpēc to krāsu var redzēt, tikai iepilinot karotītē. Lietošanas pamācībā īpaši uzsvērts, ka pudelīti pirms lietošanas jāsakrata. Tā nepieciešamību acīmredzot apliecina tas, ka gaišie pilieni pēc norādītās darbības veikšanas patiešām nav caurspīdīgi (diezgan šķidras, nedaudz lipīgas, eļļainas konsistences). Tātad nogulsnes ir bijušas. Lai viss labums nepaliktu  noslēdzošajai  21. lietošanas dienai (kā norādīts uz iepakojuma kārbiņas), to centos neaizmirst un darīt pirms katras lietošanas reizes.

„Liveo” pilieni ieteikti ļoti plašam lietotāju lokam – no zīdaiņiem līdz pieaugušajiem. Rekomendēti 6 pilieni dienā vai pēc ārsta norādījuma. Ārstiem nejautāju, bet devu gan par dažiem pilieniem palielināju, jo 6 pilienu deva manā vecumā likās pārāk maza. Līdz ar to 21 dienai, kā norādīts uz iepakojuma, nepietika. Lietošana gan ir ērta, jo pudelītei ir pilinātājierīce.

„Liveo” pilienu pamatā ir īpaši attīrīta saulespuķu eļļa, kā antioksidants sastāvā minēta arī citronskābe. Laikam tāpēc šķidrums ir garšīgs, viegli ieskābens! To lietoju lielākoties pēcpusdienā, vairākas stundas pēc kāda medikamenta iedzeršanas, lai novērstu varbūtējo diskomfortu, tā mēģinot līdzsvarot zarnu trakta mikrofloru. Dažkārt tos lietoju bez kādām piedevām, bet bija reizes, kad iepilināju kādā vēsā jogurtā, biezpiena krēmā u. tml. „Liveo” pilienu garšu šajos produktos praktiski nejūt.

Vai bija efekts? Domāju, ka jā, jo neizjutu īpašu diskomfortu, kaut arī nācās palietot zāles.Tas varētu būt arī „Liveo” nopelns. Man šķiet, ka tas ir arī ērtākais probiotiku lietošanas veids – var sajaukt ar piedevām – šķidrumu vai kādu ēdienu, bet var uzņemt tikai pašu uztura bagātinātāju. Liels pluss ir arī tas, ka šie pilieni nesatur laktozi un saldinātājus, neprovocējot meteorismu. Norādīts, ka pēc atvēršanas pudelītes saturu jāizlieto 4 nedēļu laikā, turot istabas temperatūrā, tomēr es to uzglabāju ledusskapī. Neraugoties uz jūtīgo sastāvu, šim uztura bagātinātājam tomēr ir ilgs derīguma termiņš, šķiet, divi gadi. Arī tas ir labi.

Paldies par piedāvāto iespēju! LIVEO noteikti turpmāk būs manā mājas aptieciņā! :)

Inese, 28 gadi

Priecājos par medicine.lv piedāvāto iespēju notestēt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu vēderam no Latvijas ražotāja SIA  "Sagitus".

Pirms pāris nedēļām dēļ nopietna iekaisuma biju izgājusi antibiotiku kursu kopā ar ģimenes ārstes ieteiktajām probiotikām. Taču zarnu trakta darbība vēl arvien bija traucēta. Vēders bija uzpūties, mocījos ar  gāzēm un caureju.

Tāpēc ļoti noderēja piedāvājums izmēģināt LIVEO labo baktēriju kompleksu, jo ārste ieteica, ka jāturpina lietot probiotikas. Mani ļoti ieinteresēja, ka LIVEO baktērijas ir pilienu veidā, jo iepriekš lietotās baktērijas bija kapsulu veidā un man bija grūtības tās norīt.

LIVEO pilienu iepakojuma dizains labi izstrādāts – gaumīgs, košās krāsās, un teksts ir labi salasāms, ir izcelts galvenais. Pārsteigums bija, ka kastītē pudelīte ir mazāka nekā biju iedomājusies, bet, tā kā pilieni ir paredzēti 21 dienai un mazo pudelīti ir ērti paņemt līdzi, tad viss kārtībā. Pudelītei ir dozators un, pateicoties tam, var ērti iepilināt vajadzīgo pilienu skaitu.

Lietoju katru rītu 6 pilienus kopā ar ēdienu,tas ir ļoti ērti, jo nav jāudzer ūdens, kā tas ir, lietojot kapsulas.Konsistence kā vieglai eļļai. Pilieni bija bez smaržas un garšas, arī tas ir ļoti labi. Un, kā ieteikts, pirms katras lietošanas reizes sakratīju pudelīti, lai baktērijas nenosēstos pudelītes dibenā. Lietošana bija ļoti ērta un un vienkārša. Cītīgi katru dienu lietojot, tā arī sanāca – aptuveni 21 dienas kurss.

Jau pirmajā nedēļā caureja vairs nebija tik izteikta un pašsajūta sāka uzlaboties. Izlietojot visu LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu vēderam, esmu sasniegusi vēlamos rezultātus. Zarnu trakta darbība ir normalizējusies  un esmu atbrīvojusies no nepatīkamajām spiedošajām sajūtām, gāzēm un caurejas. Vēdera mikroflora ir atjaunota un pašsajūta ir ļoti laba un vairs nav jāstreso par burkšķošo vēderu.

Paldies par šo brīnišķīgo iespēju izmēģināt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu pilienos vēdera veselībai!

Anita, 32 gadi

Piedāvājums izmēģināt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu vēderam nāca tieši laikā. Lai arī cenšos ēst veselīgi, ēdu vairāk dārzeņus, izvairos no neveselīgiem našķiem un citiem kuņģi kairinošiem ēdieniem, gandrīz katru vakaru, vairāku mēnešu garumā, mani nomocīja vēdera pūšanās. Nodomāju, ka pie vainas ir labo baktēriju trūkums, tāpēc vēlējos pamēģināt LIVEO.

LIVEO pilienu pudelīte ir ļoti kompakta un nepieciešamības gadījumā ērti paņemama līdzi. Uz pudelītes ir visa nepieciešamā informācija. Lietoju pilienus, kā norādīts, – pa sešiem dienā. Pilināju līdzekli tieši mutē un uzdzēru nedaudz ūdens. Nekādu garšu nesajutu, pēc konsistences kaut kas līdzīgs eļļai. Pietika vairāk nekā 21 dienai, jo gadījās dienas, kad aizmirsu tos lietot.

Lai arī pilnībā vēdera pūšanās problēma netika atrisināta, tomēr tā nomocīja ievērojami retāk, par ko, visticamāk, varu pateikties tieši LIVEO, jo neko citu tā lietošanas laikā nemainīju savā dzīvesveidā un uzturā. Tā kā efekts tika pamanīts, tad nopirku vēl vienu pudelīti, lai saprastu iedarbību ilgtermiņā. Ļoti ceru, ka izdosies atbrīvoties no tik traucējošās problēmas kā vēdera pūšanās. Paldies!

Sintija, 47 gadi

Septembra sākumā biju saķērusi iekaisumu, kas bija jāarstē ar antibiotikām. Diemžēl ar imunitāti nevaru lepoties un iekaisumi, saaukstēšanās piemeklē diezgan bieži, kas nozīmē, ka ir bieži jālieto medikamenti, kas, protams, ietekmē kuņģa un zarnu trakta veselību, tāpēc bija nepieciešams kaut kas, kas situāciju kaut nedaudz stabilizētu, uzlabotu. Tāpēc vēlējos izmēģināt LIVEO pilienus. Pirms tam uzjautāju arī ģimenes ārstam, vai man tie būtu ieteicami, un ārsts teica, ka pavisam noteikti man šāda veida līdzekļi būtu jālieto. Man arī diezgan bieži ir problēmas ar vēdera izeju medikamentu lietošanas laikā un pēc tam – aizcietējumi, vēdera uzpūšanās, līdz ar to bija ļoti liela cerība, ka ar pienskābajām un bifido baktērijām sanāks kā uzlabot savu pašsajūtu.

LIVEO pilieni pildīti mazā pudelītē ar dozatoru, kas ļauj izpilināt tieši tik pilienus, cik nepieciešams. Pilieni tek normālā ātrumā, lai nebūtu ilgi jāgaida un lai var uzņemt precīzu ieteicamo dienas devu. Nekādu garšu un aromāti pilieniem nesajutu, kas, manuprāt, ir labi, jo esmu diezgan jutīga uz dažādām garšām un smaržām un mēdz būt, ka viens no šiem faktoriem traucē uzņemt medikamentus vai uztura bagātinātājus, taču LIVEO lietošana bija ļoti komfortabla. Pilienus iepilināju tējkarotē un tad uzdzēru pāris malkus ūdens – tā vienkārši ir pierasts, lietojot zāles un uztura bagātinātājus. Tomēr patiesībā nemaz neprasās neko uzdzert pa virsu.

Pirmās pozitīvās izmaiņas sajutu aptuveni pēc 4-5 dienām. Tā kā pilienus sāku lietot tajā laikā, kad kārtējo reizi pēc antibiotiku lietošanas mocījos ar vēdera aizcietējumiem un pūšanos, varēju pilnvērtīgi novērtēt LIVEO efektu. Vēdera izeja kļuva mīkstāka un kopumā vēdera paššajūta uzlabojās, kas būtiski uzlaboja manu garastāvokli, jo tika atvieglotas ilgās mocības. Protams, bija arī epizodes, kad atkal vēders niķojās, taču, turpinot LIVEO lietot līdz beigām, vēdera pašsajūta un vēdera izeja normalizējās pavisam. Izlēmu, konsutlējoties ar ārstu, ka arī turpmāk lietošu pienskābās un bifido baktērijas un tieši no LIVEO, jo tās man palīdzēja, turklāt pilieni ir ļoti ērti lietojami un par pieņemamu cenu.

Paldies liels par iespēju pamēģināt!

Laura, 34 gadi

Pieteicos LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksa testēšanai, jo manu bērnu (4 gadi) piemeklēja rotavīruss ar visiem tam raksturīgajiem simptomiem. :( Pirmās slimības dienas vakarā, kad parādījās pirmie simptomi, sāku meklēt informāciju internetā, kā situāciju uzlabot; ārsts tik vēlu vairs nebija sazvanāms. Un pamanīju iespēju pieteikties LIVEO testēšanai un nekavējoties to izdarīju. Nākamajā rītā sazvanīju pediatru, kas arī stingri ieteica palietot labās baktērijas, ļoti labi izsakoties par LIVEO, kā arī papildus rekomendēja dzert daudz šķidruma, gan parastu ūdeni, gan sālsūdeni. Ar steigu devos pakaļ LIVEO un sāku to dot mazajam, pa sešiem pilieniem, ka ieteikts.

Bērna pašsajūta sāka uzlaboties nākamās dienas vakarā-trešās dienas rītā; sejiņa jau izskatījās labāk, ne tik bāla un savārgusi. Vemšana vairs nebija tik bieža, arī mazāk niķojās. Līdz ceturtajai dienai vīrusu bijām veiksmīgi pieveikuši, domāju, ka LIVEO nospēlēja lielu lomu atveseļošanās procesā, turklāt esmu ļoti pateicīga Medicine.lv portālam un LIVEO ražotājam, ka iespēja testēt šo produktu parādījās tik laicīgi! Turpinājām lietot pilienus līdz pašam beigām, lai stabilizētu bērna kuņģa mikrofloru.

Milzīgs paldies!

Kaspars, 53 gadi

Vēlējos pamēģināt LIVEO pilienus, jo hroniskas saslimšanas dēļ lietoju daudz dažādas zāles, kas izjauc līdzsvaru kuņģī un rada milzīgu diskomfortu ikdienā, jo vienubrīd piemeklē aizcietējumi, nākamajā dienā jau var būt caureja, bet visbiežākā problēma ir vēdersāpes. Tas, protams, ļoti atsaucas uz noskaņojumu, nemaz nerunājot par darba spējām. Ģimenes ārsts jau agtāk bija rekomendējis palietot labās baktērijas, taču kaut kā tā arī nav sanācis tās iegādāties, kā arī neticēju, ka tas diži ko līdzēs. Tomēr kāpēc gan nepamēģināt, ja šāda iespēja tiek dota bez maksas.

Pārsteidzoši, ka vienā mazā pudelītē ir tik milzīgs daudzums labo baktēriju! Nodomāju, ja šī LIVEO pilienu pudelīte man dos kādu atvieglojumu, tad pirkšu vēl un tomēr sekošu ārsta norādījumiem, ko agrāk neievēroju.

LIVEO lietoju, kā norādīts instrukcijā, sešus pilienus dienā, iepilinot tējkarotē. Pilienu garšu un aromātu nesajutu, neitrāla, tāpēc bija diezgan vienkārši tos lietot.

Jāatzīst, ka velti neieklausījos savā ārstā jau agrāk un nelietoju šāda veida produktu, jo tas tiešām palīdz atvieglot pašsajūtu! Man ļoti bieži sāpēja vēders iepriekš, praktiski katru dienu. Taču, palietojot LIVEO aptuveni nedēļu vai nedaudz vairāk, vēdersāpes kļuva retākas, varbūt divas reizes pa nedēļu. Biju izbrīnīts, kā tas var būt, ka šādi pilieni, vēl tik mazītiņā pudelītē, ko turklāt var lietot arī zīdaiņi, tā maina pašsajūtu, sāku lasīt informāciju internetā un atradu dažādus parliecinošus pētījumus, kas apliecina, ka pienskābās un bifidobaktērijas tiešām palīdz normalizēt zarnu trakta darbību. Lai arī manis minētās vēdera problēmas vēl šad tad mēdza uzrasties, jo tomēr lietoju lielu medikmentu daudzumu ikdienā, tomēr kopumā es sajutos atvieglotāk un noskaņojums bija labāks. Pavisam noteikti turpināšu lietot LIVEO pilienus! Paldies, ka devāt iespēju pamēģināt un pārliecināties, ka šāds produkts tomēr var dot daudz pašsajūtas uzlabošanai.

Anita, 45 gadi

Vēlējos pamēģināt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu, jo periodiski ir zarnu darbības traucējumi, turklāt tobrīd slimoju ar Covid-19, kas būtiski pasliktināja vēdera darbību un labsajūtu.
 
Pilieniem ir krāsains un piesaistošs iepakojums, skaidri uzrakstīts viss, kas jāzina, iepakojums ilustrē arī to, ka šie pilieni ir piemēroti bērniem un zīdaiņiem, kas ir papildu ērtība vecākiem, kuri meklē šādu produktu saviem mazuļiem. Pati pudelīte ir viegla un neliela, lietošana ērta. Tā kā esmu jutīga pret dažādām garšām, ļoti iepriecināja tas, ka šos pilienus iespējams pievienot gan ēdieniem, gan dzērieniem, tādējādi nedomājot par to, kāda būs pēcgarša. Tas jau atkal īpaši būtiski, domājot par jaunāko paaudzi. Tiesa, jāņem vērā, ka tos nedrīkst pievienot karstiem ēdieniem un dzērieniem, tāpēc tos liku klāt galvenokārt sulai, ko ierasti dzeru no rītiem. Pievienojot pilienus sulai, nebija nekādas piegaršas, tāpēc arī paliku pie šī lietošanas veida.
 
Pirmo efektu jutu jau otrajā dienā - situācija pēc pārslimotās vīrusa infekcijas uzlabojās, vēdera darbība normalizējās un jutos ievērojami labāk. Varēja just, ka vēders "nomierinās", atjaunojās apetīte, normalizējās zarnu darbības funkcijas. Ņemot vērā, ka arī pirms tam lietoju dažādus preparātus, kam bija jāpalīdz, droši varu teikt, ka šis priekš manis izrādījās efektīvākais. Noteikti varu ieteikt šo produktu pie dažādām vīrusu infekcijām un citos gadījumos, kad tas nepieciešams. Savu uzdevumu tas paveic lieliski un bez blaknēm. Paldies par doto iespēju pamēģināt!

Sandra, 51 gads

Tiklīdz parādījās informācija par iespēju izmēģināt LIVEO pilienus, nekavējoties pieteicos, jo esmu lietojusi šāda veida produktus, kas ražoti no  bifido baktērijām, un biju apmierināta. Arī tas, ka šis ir Latvijā ražots produkts, mani piesaistīja un jāsaka, ka neesmu vīlusies nemaz.

Priecē, ka Latvijā tiek radīti šāda veida produkti, kas pilnībā neatpaliek no ražotājiem, kam tirgū ir lielākas priekšrocības. Arī iepakojums šķita ļoti pievilcīgs. Zaļā krāsa uzreiz uzrunā ar to, ka tas ir dabīgs produkts, katrā ziņā zaļās krāsas asociācija ir tieši šāda.

Arī lietošanā šis produkts bija ļoti ērts. Sākotnēji, izlasot lietošanas instrukciju, radās jautājums – kā lai īsti lieto; sākumā bija vēlme to pilināt tējkarotē un pēc tam apēst, taču, pamēģinot iepilināt uzreiz mutē, tas nemaz nebija tik sarežģīti un gala rezultātā tas pat šķita ļoti ērti, ka nav vajadzīgi nekādi papildu piedrumi, piemēram, tējkarote, pipete vai kas tamlīdzīgs. Man ļoti patika šī produkta lietošana un tieši šī ideja iepilināt uzreiz mutē.

Produktu sākumā mēģināju izgaršot un nevarēju saprast tā garšu. Jāsaka, ka pirmais iespaids ir, ka tiek lietota eļla, un tas ir saprotams, jo tā ir suspensija eļļā. Bet var, protams, arī izgaršot tādu kā nelielu skābumiņu, kas rosina asociāciju ar rūgušpienu vai ko tamlīdzīgu. Bet katrā ziņā garša ir patīkama.

Šos pilienus centos lietot, tieši kā ir norādīts. Lai neaizmirstu lietot, noliku pudelīti uz virtuves letes, kur parasti tiek gatavots ēdiens, un līdz ar to, tā kā šie pilieni bija acu priekšā ēdienreizēs, tas palīdzēja neaizmirst tos lietot. Pilināju mutē tieši ēšanas laikā.

Jāsaka, ka arī rezultātu jutu – krietni uzlabojās vēdera izeja un zarnu trakta darbība. Rezultātā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu un domāju, ka laiku pa laikam to patiešām ir vērts izmantot. Katrā ziņā iesaku šo produktu arī draugiem un paziņām kā labu Latvijā ražotu produktu, ar kuru varam lepoties.

Anna, 32 gadi

Šī rudens sezona iestājās ar gripu, lielu iekaisumu un antibiotiku kursa iziešanu. Parasti cenšos atturēties un izvairīties no antibiotiku lietošanas. Tomēr šogad nācās tās lietot. Ģimenes ārste ierosināja kopā ar antibiotikām dzert arī pienskābās baktērijas, lai uzturētu kuņģa mikrofloras balansu un nesāktos vēdera problēmas. Biju dzirdējusi, ka daudziem pēc antibiotiku kursa sākas nākošās problēmas – vēdera sāpes. Līdz ar to sāku meklēt informāciju medijos par šādiem līdzekļiem un medicine.lv pamanīju Produkta testu „LIVEO pilieni – pienskābo un bifido baktēriju komplekss”. Uzreiz pieteicos un nākošā dienā no medicine.lv saņēmu pilienus testēšanai.

Pilieni ir pavisam mazā iepakojumā, tie noteikti jāsakrata pirms lietošanas, jo pudelītes apakšā ir nogulsnes. Instrukcijā rakstīts, ka 6 pilieni jāpilina tējkarotē, es gan vienkārši 6 pilienus uzpilināju uz mēles, ko var ļoti ērti izdarīt, un virsū dzēru sulu vai ēdu ēdienu. Garša ir viegli saldskāba, bet drīzāk neitrāla, līdz ar to tā nemaz netraucēja. Dienas gaitā vēders varbūt vairāk burbuļoja nekā parasti, nu tā kā kurkstēja, bet citu blakusefektu nebija. Un jāsaka godīgi, pēc antibiotiku kursa ieziešanas mans vēders jutās tik labi, it kā es zāles nebūtu lietojusi. Noteikti iesaku šos ērti lietojamos LIVEO pilienus vēdera mikrofloras uzlabošanai un līdzsvara uzturēšanai.

Jana, 28 gadi

Man ir divi mazi bērni, kuri iet bērnudārzā. Vasaras mēnesī bērni jau izslimoja pamatīgu vēdera vīrusu, kura mums izvērtās ilga, mokoša un ar antibiotiku lietošanu. Ir pienācis rudens un atkal mums abiem bērniem ir vīruss un ir noteikts zāļu kurss, lai tiekam atkal veseli. Pēc vasaras kursa abiem bērniem vēderi kļuva stipri jutīgi. Ēdot ogas un augļus, parādījās nelielas sāpes un tie pārstrādājās ne tik labi, kā parasti. Vēršoties pēc padoma pie citām mammām, tās ieteica kopā ar zālēm lietot arī kādu pienskābo un bifido baktērijām bagātinātu uztura bagātinātāju. Kā ieteikums tika nosaukts LIVEO, tāpēc to arī sāku meklēt. Meklējot nonācu medicine.lv portālā, kur piedāvā testēt dažādus produktus, t.sk.  LIVEO pilienus – pienskābo un bifido baktēriju kompleksu. Pieteicos to testēšanai un drīz vien tos saņēmu.

Bērniem devu precīzi, kā norādīts instrukcijā. Karotē iepilināju 6 labi sakratītus LIVEO pilienus. Tos viegli bērniem iemānīt, jo nav nepatīkamas un intensīvas garšas un smaržas. Bērni paši nākamajā dienā atgādināja, ka jālieto pilieni. Līdz ar to kā mazu bērnu mamma pēc savas pieredzes varu ieteikt  LIVEO pilienus kā vērtīgu palīglīdzekli antibiotiku lietošanas laikā zarnu mikrofloras balansam bērniem.

 

Iegādāties LIVEO produktus visai ģimenei iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī ražotāja e-veikalā!

Ražotājs un izplatītājs: SIA SAGITUS, E. Smiļģa iela 2A, Rīga, Latvija

Vairāk informācijas:

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".