medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12557
Nozares raksti1406
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Enija, 35 gadi

Man ir mazs bērns (3 gadi) un šoruden nācās pārslimot vīrusu. Tā rezultātā bija jāiziet arī antibiotikas kurss. Pamanīju, ka mazais uz kursa beigām palika tāds nervozāks un nemierīgāks. Rādīja uz vēderu un teica, ka sāp. Vērsos pie mūsu ģimenes ārstes un viņai bija aizdomas par izmainītu vēdera saturu, kas var izraisīt sāpes un nepatīkamas sajūtas, gluži kā gāzes. Ieteikums bija palietot bifido baktēriju saturošus līdzekļus, paredzētus īpaši bērniem.

Draudzene medicine.lv portālā pamanīja, ka tiek piedāvāts testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Pieteicāmies un ātri tos saņēmām. Tie ir jau sapakoti gatavās devās un ir ērti lietojami. Kas bija svarīgi mums - lai tie nesatur piena olbaltumvielas un to sastāvdaļas, kā arī krāsvielas, saldinātājus, aromātvielas un laktozi.

Bērnam labāk palika jau pēc pirmajām lietošanas reizēm, vairs neteica, ka sāp vēderiņš. Pulverīšus lietoja dažādi - vienu reizi kopā ar putru, citu reizi iemaisījām dzērienā. Tādējādi še pulverīši ir bērnam vieglāk uzņemami un nerada sarežģījumus arī māmiņām. Mans secinājums – ļoti labs pienskābo un bifidobaktēriju komplekss nemierīgam bērna vēderiņam! Paldies!

Gunta, 48 gadi

„Liveo” pienskābo un bifidobaktēriju kultūru kompleksu pieaugušajiem daudzkārt jau esmu lietojusi, bet par „Liveo” pilieniem bērniem uzzināju no dēla ģimenes, kurā aug mazs puisītis, kuram novembrī būs 2 gadi. Tāpēc mani ieinteresēja iespēja izmēģināt šo uztura bagātinātāju bērniem arī pulverveidā.

„Liveo” pilienus jaunajiem vecākiem bija ieteikusi ģimenes ārste. Tie tika lietoti pēc nepieciešamības, kad zīdaiņa ēdienreizēm tika pievienoti jauni produkti vai bija vēdera problēmas. Iedarbība bijusi laba.

Tā kā bērniņš jau paaudzies, nolēmām pamēģināt arī pulverīšu versiju.

„Liveo” produktus jau var atpazīt pēc viena dizaina kārbiņām, atšķiras tikai ornamenta malas krāsa. Pilieniem tā ir zaļa, pulverīšiem-gaiši zila. Būtu labi, ja bērniem paredzētajiem produktiem būtu vienojošs krāsas akcents. Ja vecāki parasti sāk ar pilieniem, kas ir zaļas atzīmes iepakojumā, atpazīstamāk būtu bērniem domātajiem produktiem izmantot zaļās krāsas toņus.

Ja pilieniem norādīts, ka pietiek 21 dienai (pēc ārstes ieteikuma - 8 pilieni vienai devai), tad pulverīšu instrukcijā norādīts, ka standarta lietošana ir pa 1 maisiņam dienā - tātad 8 dienām. Kāpēc tieši 8? Par to nav informācijas.

Pulverīši iepakoti kompaktos maisiņos ar pārtrauktas līnijas atzīmi, bet bez perforācijas. Manuprāt tas ir labi, jo samazina risku mazam bērnam pašam atvērt iepakojumu, to spēj tikai pieaugušais, nogriežot ar šķērēm malu.

Pirms došanas bērnam nolēmu novērtēt produktu pati. Tam ir patīkama, gandrīz nemanāma garša. Ieberot ūdenī, pulverītis ātri izšķīst. Arī izšķīdinātā veidā garšo labi, garša ļoti viegla. Ieberot jogurtā, papildu garšas nianses pat nav jūtamas. Tā kā uz iepakojuma rakstīts, ka produkts nesatur laktozi un saldinātājus, to var arī gaidīt!

Kad šķidrumu ar izšķīdināto pulverīti piedāvājām bērnam, diemžēl sākās grūtības, jo mazais negribēja dzert. Mazliet izdevās, bet visa deva netika uzņemta. Vēlāk mēģinājām pulverīti iejaukt kādā putrveida vēsākā ēdienā, bet arī tad visu nepieciešamo devu vienā reizē neizdevās iedot. Ar ierastajiem pilieniem gāja vieglāk, pie tiem bērns jau ir pieradis. Vecākiem drošāka garantija, ka vajadzīgā deva ir kompakta un viegli saņemama!

Domāju, ka „Liveo kids” pulverīši būs noderīgi, kad bērns jau būs paaudzies. Tā kā produkts paredzēts līdz 12 gadu vecumam, „Liveo” noteikti saglabās savu vietu un nozīmi bērna uztura un veselības programmā!

Paldies par piedāvāto iespēju!

Juta, 38 gadi

Gribēju pamēģināt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu satrauktam vēderam, jo tas īpaši piemērots bērniem. Manai meitai regulāri pūšas vēders, arī citiem ģimenē reizēm gadās vēdera problēmas, kad šis produkts lieti noderētu. Ļoti uzrunāja tas, ka produkts attīrīts, tajā nav krāsvielu, saldinātāju un citu piedevu.

Man ļoti patika produkta lietošana - ieberot pulverīti ūdenī, tas izšķīst, dzērienam ir saldena un laba garša. Lai gan parasti meita negrib dzert nekāda veida zāles, šo pulverīti dzēra labprāt, un tas priecē. Ļoti noderīgi ir arī tas, ka produktu var droši pievienot citiem dzērieniem un ēdieniem - tas noteikti būs īpaši vērtīgi mazākiem bērniņiem.

Efekts bija lielisks - reizēs, kad izmēģinājām, salīdzinoši ātrā laikā nepatīkamās sajūtas pārgāja, diskomforts mazinājās. LIVEO vērtīgo baktēriju komplekss noteikti arī turpmāk būs mūsu mājas aptieciņā.

Alise, 33 gadi

Manai meitiņai ir 2 gadi, un septembra sākumā bijām saskārušās ar vēdera darbības traucējumiem, mazā bieži raudāja un viņai nepatika, ja skārās klāt puncim. Ģimenes ārsts ieteica palietot labās jeb bifidobaktērijas, kā vienas no efektīvākajām nosauca tieši LIVEO zīmola produktus. Meklējot informāciju par šo produktu internetā, uzdūros piedāvājumam medicine.lv bez maksas izmēģināt „Liveo Kids”, uzreiz pieteicos.

Tajā pašā dienā, dodot meitiņai viņas iecienīto putru, piejaucu pulverīti klāt, viņa pat nepamanīja nekādu atšķirību. Biju priecīga, ka tik vienkārši sanāca mazajai „iebarot” pulverīti, jo parasti ir grūti viņu pierunāt apēst kaut ko jaunu, iepriekš neredzētu. Arī pati pagaršoju putru un tiešām pulverītis neizmainīja putras garšu.

Tā kā man pašai bieži pūšas vēders, pulverīti lietoju arī es – ieberot mutē un uzdzerot ūdeni, citreiz sajaucot ar ūdeni un izdzerot. Garša ir viegli saldena, kā aprakstā arī rakstīts.

Mani novērojumi – meitiņa jau pašā pirmajā dienā jutās mierīgāka, tik daudz neraudāja, ar katru dienu situācija uzlabojās un jau pēc 3-4 dienām jutās pavisam labi. Varēju artviegloti uzelpot, jo bija sāpīgi dzirdēt, kā viņa raud un mokās! Arī man pulverītis palīdzēja – lietoju to pasrasti pirms pusdienām, kad ēdienreize bija visbagātīgākā, un vēders nepūtās. Apsveru domu iegādāties pieaugušajiem domāto LIVEO versiju, kas ir kapsulās, jo šāds lietošanas veids personīgi man šķiet ērtāks, savukārt „Liveo Kids” vienmēr būs mājas aptieciņā, lai sniegtu ātru palīdzību savam bērnam vēdera darbības traucējumu gadījumā.

Liels paldies, ka devāt iespēju pamēģināt šo produktu tieši tad, kad tas bija nepieciešams!

Aleksejs, 37 gadi

Pieteicos „Liveo Kids” testam, jo manam puikam, kam ir 12 gadi, bieži pūšas vēders. Kā jau bērnam, viņam patīk šad tad apēst saldumus, sāļās uzkodas, gāzētos dzērienu u. tml., bet viņa vēders uz to reaģē ne visai labi. Sieva pakonsultējās ar ģimenes ārstu, kas ieteica padot probiotikas, kā arī, protams, samazināt saldumu, sāļo našķu un saldināto, gāzēto dzērienu uzņemšanu bērnam. Tā arī izdarījām, bet bērns gan par to nebija īpaši priecīgs, taču saprata, ka tas nāks par labu viņa pašsajūtai. Lai bērns justos labāk, sieva atrada dažādu veselīgo „našķu” receptes, ko dot bērnam reizēs, kad viņš grib ko garšīgu.

Ar LIVEO pulverīšu lietošanu nebija nekādu problēmu, sajaucām pulverīti glāzē ūdens un bērns bez problēmām to izdzēra. Teica, ka garša „ normāla” un var dzert. Šad tad arī mēs ar sievu iedzērām pa pulverītim pirms kādām bagātīgākām ēdienreizēm, lai izvairītos no vēdera pūšanās. Palīdzēja.

Biju domājis, ka „Liveo Kids” nepalīdzēs uzreiz, bet tikai pēc kāda laika, taču bērns teica, ka sajūta ir labāka jau tajā pašā dienā.

Esam apmierināti ar šo produktu un līdzīgos gadījumos pirksim to arī turpmāk, jo cena šim produktam arī ir laba. Paldies!

Mārīte, 53 gadi

Manai meitai ir 5 gadus jauns puika, mans mazdēliņš. Pēdējo divu mēnešu laikā bija biežas sūdzības par vēdergraizēm, bija izmainīta arī vēdera izeja. Pamanot iespēju pamēģināt „Liveo Kids”, biju priecīga un pieteicos, jo pēc apraksta šķita, ka šis ir labs produkts – nesatur neko lieku, ne laktozi, ne krāsvielas, ne saldinātājus – tikai visu vērtīgo.

Meita pulverīti jauca klāt dabīgajām sulām, kas mājās bieži tiek pagatavotas, līdz ar to bērns pat nepamanīja – ļoti ērts risinājums visiem vecākiem, kam bērni nav pierunājami lietot kādus vitamīnus, uztura bagātinātājus. Meita vērojot situāciju, secināja, ka aptuveni pēc 2 dienām nepatīkamās sajūtas, sūdzibas bērnam bija mazinājušās. Pēc nedēļas bija jau pavisam labi – vēdergraizes bija pazudušas, vēdera izeja normāla. Profilaksei tika iegādāts un izlietots vēl viens iepakojums. Un tagad jau kādu laiku, nelietojot šo pulverīti, arī sūdzību nav bijis.

Esmu priecīga, ka pamanīju šo vērtīgo piedāvājumu pamēģināt „Liveo Kids” un palīdzēju atrisināt problēmu! Paldies medicine.lv un LIVEO!

Lauris, 38 gadi

Mums ir 12 gadus veca meitiņa, mēnesi atpakaļ viņa saslima un bija nepieciešams lietot antibiotikas. Taču pēc antibiotiku lietošanas sākās problēmas ar vēderu -  sūdzējās teju katru dienu par vēdersāpēm, citreiz bija vēdera pūšanās, arī vēdera izeja dažreiz sagādājusi grūtības. Piezvanījām ģimenes ārstam, kas teica, ka noteikti jāpadod probiotikas kādu laiku.

Sākām meklēt, kuras būtu labākas, un atradām, ka medicine.lv piedāvā probiotikas testēšanai. Palasot arī papildu informāciju internetā par šo produktu, sapratām, ka „Liveo Kids” varētu būt mums piemērots.

Meita labprāt dzēra „Liveo Kids”, vienkārši sajaucot pulverīti ūdens glāzē, teica, ka esot nedaudz salda un tikpat kā nemanāma garša. Lietoja to vienu reizi dienā un vienmēr pirms ēšanas, jo baidījās, ka pēc ēšanas atkal būs klāt vēdersāpes, kā tas pārsvarā arī bija. Pirmajā dienā izmaiņas nekādas nebija, bet likām turpināt lietot. Sākot ar otro dienu, meita teica, ka jūtoties jau nedaudz labāk, vēdersāpes nebija tik izteiktas, kā parasti. Kad bija izlietojusi jau vairāk nekā pusi iepakojuma, teica, ka vēders vairs īpaši nepūšoties un nesāpot. Tomēr profilakses pēc sarunājām, ka viņa pabeigs šo iepakojumu un nopirksim vēl vienu. Nu jau vairāk nekā divas nedēļas meita nav sūdzējusies par vēdersāpēm un cita veida vēdera diskomfortu nemaz, par ko esam atviegloti un priecīgi.

Sanita, 25 gadi

Pieteicos testam, jo manai 10 gadīgajai māsai sākās vēdera vīruss (bija vemšana, sāpes vēderā, bezspēks u. tml.). Diemžēl ģimenes ārsts nebija sazvanāms, līdz ar to nācās pašiem ārstēties. Ārstēšanās noritēja pārsvarā, dzerot oglīti, daudz ūdens un daudz guļot. Ieraudzīju medicine. lv piedāvājumu un sarunāju ar vecākiem, ka pieteikšos testam.

„Liveo Kids” māsai deva divas reizes dienā, sajaucot ar glāzi ūdens, jo šķita, ka šādā situācijā labāk devu palielināt. Protams, vecāki nopirka vēl vienu iepakojumu, bet to lietoja pa vienam pulverītim dienā, jo kādā 3., 4. dienā pēc „Liveo „kids” lietošanas māsa sajutās jau nedaudz labāk, vemšana bija retāka un pat ēstgriba sāka palēnām atgriezties – ja iepriekš viņa ar nepatiku un ļoti mazas porcijas varēja ieēst, ēda labi, ja vienu divas reizes dienā, tad pēc dažām dienām jau pašai sagribējās ēst. Ar pulverīša lietošanu problēmu nebija, jo māsa, protams, gribēja ātrāk izveseļoties. Nezinām, kā būtu, ja nelietotu „Liveo”, bet šķita, ka tas palīdzēja ātrāk sajusties labāk. Turklāt arī tā lietošana bija ērta – iepakojums bija ērti atplēšams, pulverītis ātri izšķīda ūdenī. Vecāki uzsvēra, ka pozitīvi ir arī tas, ka „Liveo”” nesatur nekā lieka, piemēram, krāsvielas, saldinātājus u. tml., kas padara šo līdzekli īpaši piemērotu bērniem.

Paldies!

Jana, 29 gadi

Vēlējos izmēģināt "Liveo Kids", jo man ir 4 gadus vecs dēliņš, kuram pēdējā laikā katru dienu sāp vēderiņš, kā arī bieži ir aizcietējumi, kā rezultātā viņš kļūst nervozs un atsakās bieži ēst. Arī man un manam vīram gadās, ka pūšas vai sāp vēders, tāpēc iedomājos, ka būtu labi, ja mājās būtu šāds produkts.

Mēs, pieaugušie, "Liveo Kids" lietojām pāris reizes - , kad bija vēdera diskomforts un nekā cita, kas varētu palīdzēt justies labāk, nebija pa rokai, turklāt galvenokārt tas bija paredzēts mūsu dēlam. Jāsaka, ka, iedzerot šādu pulverīti, sajauktu ar ūdeni, pirms ēšanas, patiešām bija labāka pašsajūta - man diezgan regulāri uzpūtās vēders pēc miltu ēdieniem, bet kopā ar "liveo" izdevās izvairīties no šīm nepatīkamajām sajūtām. Savukārt dēlam devām pulverīti katru dienu, iegādājāmies papildu iepakojumu un kopumā kādas divas nedēļas to lietoja. Grūti pateikt, kurā brīdī tieši "Liveo" palīdzēja, bet, vērojot situāciju tās divas nedēļas  - šķita, ka dēliņš kļuva mierīgāks jau kādā 3. dienā, arī noskaņojums viņam bija labāks, bija priecīgāks. No ēdiena vairs tik bieži neatteicās. Gadījās vēl dažas sāpju epizodes "Liveo Kids" lietošanas laikā, bet otrajā nedēļā jau bija pilnīgs miers un mazais vairs neniķojās. Vēdera izeja bija normāla. 

"Liveo Kids" jaucu klāt jogurtam, tāpēc dēliņš nemaz nepamanīja, ka to lieto, un jāsaka, ka tas ir patiešām ļoti ērti, ka to var jaukt kopā ar ēdieniem un dzērieniem. Katram gadījumam nopirkām vēl vienu "Liveo Kids" iepakojumu, lai stāv mājās katram gadījumam. Kā arī nopirku sev un vīram pieaugušajiem domātās "Liveo" kapsulas, jo mums tā ērtāk lietot - lietojam pēc nepieciešamības, kad ir vēdera diskomforts.

Paldies par šo tiešām vērtīgo produktu!

Lelde, 38 gadi

Pati lietoju "LIVEO" kapsulās, salīdzinoši regulāri, jo ikdiena darbā ir stresaina un no stresa man vienmēr ir vēdera pūšanās, kas apgrūtina darbu. Tā kā man vienmēr "LIVEO" palīdz ļoti labi, tad vēlejos pamēģināt arī bērniem domātos pulvērīšus, jo man ir divus un četrus gadus jauni dēls un meita, un šajā vecumā diezgan bieži bērniem mēdz būt kādi vēdera darbības traucējumi. Turklāt meita nepanes laktozi, līdz ar to esam ierobežoti zāļu, uztura bagātinātāju izvēlē, kā arī uzturs ir jāpielāgo.

"Liveo Kids" bija nepieciešamība palietot manai meitai, vairākas dienas bija caureja un sāpēja vēders. Tā kā ģimenes ārsts nebija pieejams, pakonsultējos ar farmaceiti, kādas zāles varētu lietot, kā arī teicu, ka mājās ir "Liveo Kids" pulverīši.  Viņa teica, ka "Liveo Kids" ir ļoti labs līdzeklis un noteikti palīdzēs uzlabot situāciju. Varot skatīties pēc situācijas - dot vienu vai divas reizes dienā. Pirmās divas dienas devu pa diviem pulverīšiem dienā, iejaucot sulas glāzē, pēc tam pa vienam, kamēr izlietoja visu iepakojumu. Vēdersāpes bija mazākas jau otrajā dienā, arī caureja mazinājās un trešajā ceturtajā dienā pazuda pavisam, vēdera izeja kļuva normāla. Nezinu, no kā bija šī kaite, varbūt kaut ko ne to apēda, bet "Liveo Kids" palīdzēja. Pats labākais ir tas, ka to var iedot bērnam, viņam pat nemanot! :) Tagad arī "Liveo Kids" būs pastāvīgi mūsu mājas aptieciņā. :)

Iegādāties LIVEO produktus (pulverīšu, pilienu un arī kapsulu veidā) iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī paša ražotāja e-veikalā: www.e-sagitus.lv.

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Sagitus", E. Smiļģa iela 2A, Rīga, Latvija

Vairāk informācijas:

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu. 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Pēkšņas izmaiņas svarā? Jānodod analīzes!

Pēkšņas izmaiņas svarā? Jānodod analīzes!

Svara palielināšanās vai samazināšanās bez redzama iemesla, drēbju izmēra maiņa ir signāls, ka jāpievērš uzmanība savam ķermenim un ir laiks nopietni parūpēties par sevi, nododot analīzes, kuras parādīs, kas pašlaik notiek ar organismu un vai ir kādas izmaiņas. 

Aktuālie piedāvājumi

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Vai tavs uzņēmums nesen sācis darboties, un tu prāto, kā ātri un efektīvi par to informēt savus potenciālos klientus? Varbūt tavam uzņēmumam jau kādu laiku ir sava mājaslapa vai profils sociālajos tīklos, taču tu meklē veidu, kā padarīt uzņēmumu vēl atrodamāku?

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Kādēļ drotaverīns jau daudzus gadus ir iedarbīga alternatīva līdzekļiem pret spastiskām sāpēm vēderā? 

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt matus spēcinošo cieto šampūnu tumšiem vai gaišiem matiem un kondicionieri.

Testa rezultāti: HealthAid® Aloe Vera gel – nomierinoša un atjaunojoša alvejas želeja

Testa rezultāti: HealthAid® Aloe Vera gel – nomierinoša un atjaunojoša alvejas želeja

Maijā un jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt alvejas želeju "HealthAid® Aloe Vera gel" (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes