medicine.lv skaitļos

Lietotāji online277
Aktīvie uzņēmumi12506
Nozares raksti4515
Ekspertu atbildes20493
Testa rezultāti: LIVEO – pienskābo un bifidobaktēriju komplekss pieaugušajiem un bērniem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: LIVEO – pienskābo un bifidobaktēriju komplekss pieaugušajiem un bērniem

1_liveo_titulbilde_15045270_600x400

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testēt LIVEO® 4 pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu kapsulās pieaugušajiem un bērniem.

Kate, 25 gadi

Pieteicos izmēģināt LIVEO – pienskābo un bifidobaktēriju kompleksa kapsulas, jo labu laiku cīnos ar vēdera uzpūšanos, kairināto zarnu sindromu, nespēku un pat izsitumiem uz sejas. Biju lasījusi, ka šādi simptomi var liecināt par labvēlīgo baktēriju disbalansu zarnu traktā. Ļoti ilgi meklēju un domāju, kuras pienskābo baktēriju kapsulas lai lietoju, un tad ieraudzīju mājaslapā Medicine.lv iespēju pieteikties testam.

Man ļoti patīk, ka iepakojums (bundžiņa) ir neliels un ērti atverams. To var ērti nēsāt līdzi arī somiņā, jo reizēm rīta steigā izkrīt no prāta tās iedzert. Kapsulas ir ļoti nelielas, par ko esmu priecīga, jo man ir grūtības norīt lielākas tabletes. Tabletēm nesajutu nekādu izteiktu garšu vai smaržu, kas nemaz nav nepieciešama, ņemot vērā, ka tās ir vienkārši jānorij. Kapsulas lietoju reizi dienā no rīta ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni. 

Pēc viena produkta (10 kapsulu) izmēģinājuma drastiskas izmaiņas nenovēroju, bet esmu pamanījusi, ka izsitumi sāk mazināties, kā arī palēnām atgriežas enerģija. Ir mazinājusies arī vēdera pūšanās, taču pavisam pazudusi tā vēl nav. Turpināšu lietot, jo redzu šīm kapsulām potenciālu!

Agnese, 26 gadi

Pateicoties medicine.lv piedāvātajam testam, pieteicos  izmēģināt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu. Tā kā mani pēdējā laikā bija sākušas mocīt vēdera problēmas, tas ir, vēdera pūšanās un arī caureja, tad uzreiz pieteicos izmēģināt šo produktu. Šajā mēnesī saistībā ar izmaiņām manā darba grafikā mans uzturs bija diezgan nepilnvērtīgs un arī ēdienreizes bija jāizlaiž, un visas šīs izmaiņas man radīja stresu. Tāpēc arī secināju, ka tas arī ir iemesls vēdera problēmām.

Iepazinos ar produkta aprakstu un mani uzrunāja, ka tas ir pienskābo un bifidobaktēriju komplekss. Vienīgi biju pārsteigta, ka iepakojumā bija tikai 10 kapsulas. Produkta iepakojums ir neliels, ērti paņemams līdzi. Kapsulas mazas un viegli norijamas.

Kā ieteikts, lietoju pa vienai  LIVEO kapsulai no rīta. Jau pēc pāris dienām pašsajūta uzlabojās,

vēdera pūšanās nebija tik ļoti izteikta. Izlietoju visas 10 kapsulas un pēc šī kursa biju atbrīvojusies no vēdera pūšanās un arī caurejas vairs nebija. Kaut gan sākumā biju skeptiska par to, ka ir tikai 10 dienu kurss, esmu priecīga, ka tik ātri izdevās sakārtot zarnu trakta līdzsvaru. 

Saprotu, ka zarnu trakta veselība ir ļoti svarīga, lai arī būtu laba imunitāte, it īpaši sākoties rudens sezonai.

Paldies par vērtīgo produktu!

Kristīne, 24 gadi

Vēlējos izmēģināt šo produktu, jo nepilnvērtīga uztura un arī stresa dēļ esmu saskārusies ar dažādiem gremošanas trakta traucējumiem, kā arī lietojusi dažādus medikamentus, kas tādējādi izjaukuši zarnu mikrofloras līdzsvaru. Lietoju pa vienai LIVEO kapsulai dienā, un pašsajūta patiesi uzlabojās, šobrīd neesmu vairs saskārusies ar gremošanas trakta traucējumiem.

Iepakojums ir neliels, tādēļ to ir ļoti ērti paņemt līdzi somiņā, dodoties ikdienas gaitās. Tāpat arī pati produkta lietošana nesagādāja nekādas problēmas. Kapsulām nepiemīt specifiska smarža vai garša, tās ir vienkārši uzņemt, uzdzerot glāzi ūdens.

Paldies!

Alla, 46 gadi

Ieraugot medicine.lv produktu  LIVEO® 4 pienskābo un bifidobaktēriju kompleksa kapsulās pieaugušajiem un bērniem bezmaksa testu nolēmu izmēģināt, jo uzrunāja produkta sastāvs. Turklāt manai pusaudzei, skolā mācībām sākoties, ievēroju, ka stresa ietekmē sākās problēmas ar vēderu. Tā kā viņa uzturā gandrīz nelieto piena produktus, nolēmu papildināt to ar LIVEO 4 kompleksa kapsulām, kuras būs labas viņas vēdera mikroflorai.

It sevišķi patika šī produkta iepakojums un kapsulu lielums - mazas, kompaktas un bez papildu smaržas, ko uzsvēra arī mana meita, ka tās ir tik maziņas kapsulas, kuras viegli norīt.

Kapsulas lietojam, kā noradīts uz iepakojuma. Meitas vēdera labsajūta redzami uzlabojas. Patīkami ir tas, ka, lietojot uztura bagatinātāju  LIVEO® 4 pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu, uzlabojas arī meitas sejas āda, kā saka "efekts uz sejas", kas iepriecināja manu meitu pusaudzi.

Kopumā esam pateicīgas par iespēju iepazīties ar LIVEO produkciju un apmierinātas ar kapsulu iedarbību, tāpēc turpmāk turpināsim to lietot.

Paldies medicine.lv par iespēju notestēt!

Gunta, 57 gadi

LIVEO 4 pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu kapsulās es līdz šim nebiju lietojusi, lai gan līdzīgus uztura bagātinātājus kā papildterapijas līdzekli KZS simptomu mazināšanai pēc ārstu ieteikumiem izmantoju apmēram 10 gadus. Dakteri vienmēr ir uzsvēruši, ka rezultātu var sasniegt, lietojot šos preperātus ilgstoši. Testa piedāvājums portālā medicine.lv deva iespēju izmēģināt vēl vienu no plašā piedāvājuma klāsta!

Šo preperātu sāku lietot uzreiz pēc iepriekšējā - līdzīga, bet komplicētāka līdzekļa kursa pabeigšanas. Pirmais pozitīvais iespaids - maza izmēra kapsulas kompaktā, hermētiski noslēdzamā kārbiņā!

Lietošanā vadījos pēc pamatinstrukcijas - 1 kapsula dienā ēdienreizes laikā kopā ar vēsu dzērienu. Pēc kapsulas norīšanas nebija nekāda diskomforta vai pēcgaršas. Kaut arī kapsula ir jānorij neatvērta, tomēr vienreiz gribējās pagaršot, kāds tad īsti ir pulverītis matricē baktēriju aizsardzībai - jāteic, ka garša ļoti patīkama!

Tā kā LIVEO 4 oriģinālā ir tikai 10 kapsulas, tad pieļauju, ka zarnu mikrofloras uzturēšanai atsevišķam kursam būtu nepieciešams papildinājums. Es pati ar LIVEO 4 īso kursu esmu apmierināta, jo pašsajūta ir saglabājusies pietiekami stabila. Nākotnē gribu izmēģināt arī LIVEO pilienus. Paldies par pozitīvas pieredzes iespēju!

Violeta, 30 gadi

Pieteicos LIVEO 4 pienskābo un bifidobaktēriju kompleksa izmēģināšanai, jo jau mēnešiem ilgi mani nomoka periodiski vēdera aizcietējumi un teju katru dienu vēdera pūšanās. Tiklīdz tiek izlaista kāda ēdienreize vai ir mazākais stress, kā arī, ja tiek pa ātro kaut kas apēsts, vēders uzpūšas. Pamanīju medicine.lv šādu iespēju izmēģināt labās baktērijas, un, protams, nedomājot pieteicos, jo ikdienā tik ļoti nedomāju par to, ka vajadzētu tādas nopirkt. Tāpēc vēlējos vispirms pamēģināt un saprast, vai ar to mana situācija uzlabosies.

Vispirms jau mani patīkami pārsteidza kompaktais iepakojums, ko var ļoti ērti iemest somiņā un paņemt līdzi, kur vien nepieciešams. Arī kapsulas ir ļoti maziņas, kas ir pozitīvi, jo, lai arī man nav problēmu ar zāļu uzņemšanu tablešu vai kapsulu veidā, tomēr labi, ka ir pārdomāts kapsulas izmērs priekš tiem, kam šādas problēmas ir. Tā kā LIVEO ir kapsulu formā, nekādu piegaršu un smaržu nejutu, kas arī ir laba īpatnība, jo bieži saskaros ar uztura bagātinātājiem, kas nelabi ož un līdz ar to sagādā nelielu diskomfortu, tos uzņemot.

Lietoju LIVEO, sekojot instrukcijai – vienu reizi dienā, ēšanas laikā, parasti no rītiem. Jāsaka, ka jau pēc viena iepakojuma izlietošanas pamanīju patīkamas pārmaiņas – vēders vairs tik bieži neuzpūtās un  arī vēdera izeja bija uzlabojusies, tāpēc noteikti paturpināšu lietot LIVEO vēl kādu laiku, lai nostiprinātu efektu. Paldies!

Elza, 32 gadi

Bieži profilaktiski lietoju pienskābās baktērijas, gan antibiotiku lietošanas gadījumos, gan lai līdzsvarotu zarnu mikrofloru, tāpēc nolēmu pamēģināt arī šo jauno produktu.

Patīk šī produkta iepakojums, tas ir ērts gan līdzņemšanai, gan uzglabāšanai! Kapsulas nav lielas, tādēļ to ērti var lietot arī bērni, jo kapsuliņas ir viegli norijamas. LIVEO lietoju pāris reizes profilaktiski, lai uzlabotu zarnu mikrofloru, kā arī pēc antibiotiku lietošanas kursa. Grūti novērtēt efektu, jo arī pirms tam biju lietojusi līdzīgus uztura bagātinātājus, tāpēc jūtamas atšķirības nav, taču zinu, ka tas nāk manai gremošanas sistēmai par labu!

Paldies par šo iespēju izmēģināt patiešām vērtīgu produktu veselībai!

Maira, 28 gadi

Tā kā pavisam nesen atklājās, ka man ir sēnīte zarnu traktā, biju priecīga, ka radusies iespēja pamēģināt bez maksas vērtīgās pienskābās un bifidobaktērijas LIVEO. Sēnīte rada ļoti daudzas veselības prolēmas, sākot ar vēdera pūšanos, aizcietējumiem, beidzot ar psiholoģisko un, protams, fizisko diskomfortu, jo no tās nav tik vienkārši atbrīvoties.

Lietoju LIVEO 10 denas, sekojot instrukcijām uz iepakojuma. Necerēju, ka tik īsā laikā jutīšu kādus uzlabojumus, jo uztura bagātinātāji parasti jālieto ilgstoši, taču LIVEO deva pirmos pozitīvos rezultātus jau pēc trim četrām dienām – bija mazāks vēdera diskomforts, kā rezultātā uzlabojās arī emocionālā pašsajūta. Tāpēc nolēmu turpināt to lietot arī pēc iepakojuma izlietošanas, lai varētu novērtēt rezultātus ilgtermiņā. Pēc laiciņa plānoju arī iziet pārbaudi un vēlreiz pārbaudīt vēderu, lai saprastu, vai labvēliīgas izmaiņas notikušas arī zarnu traktā.

Uzslavēju kompakto un vizuāli pievilcīgo iepakojumu, man patīk, ka to var ņemt līdzi jebkur, jo tas neaizņem daudz vietas. Tomēr manuprāt, 10 kapsulas ir par maz, arī pašā iepakojumā ietilptu vairāk kapsulu, bet profilaksei gn jau ka pietiek arī ar 10 kapsulām.

Paldies medicine.lv un SIA SAGITUS par šo produktu!

Kristīne, 22 gadi

Vēlējos palietot LIVE 4 pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu sava nepilnnvērtīgā un neregulārā uztura dēļ, ko pagaidām man neizdodas piekoriģēt tā, kā vajadzētu, līdz ar to bieži vien man sāpm vēders, ir dedzināšana un citas vēdera problēmas. Turklāt, kam gan nepatīk  bez maksas kaut ko labu pamēģināt. :-)

Izlietoju 10 kapsulas, kā bija teikts instrukcijā un tad sāku domāt, vai ir kādas pozitīvas pārmaiņas. Atskārtu, ka 10 dienu laikā nebija tik bieži vēdera diskomforts kā iepriekš, tāpēc laikam jau labās baktērijas savu uzdevumu paveica. Pakonsultējos ar savu ģimenes ārsti par šo uztura bagātinātāju un tā lietošanas pamatotību manā gadījumā, un viņš apstiprināja, ka man tas nāks par labu, kā arī ieteica iegādāties vēl vienu iepakojumu, ko arī izdarīju.

Par uztura bagātinātāja dizainu varu teikt tikai to labāko – tas ir pārdomāts gan lieluma ziņā, gan arī vizuāli šķiet pievilcīgs, tagad tas ir katru dienu man līdzi, kad dodos uz darbu, jo kapsulu sanāk iedzert tikai darbā, kur brokastoju, jo mājās nav laika.

Esmu apmierināta ar šo pieredzi, tāpēc noteikti iesaku LIVEO!

Kate, 36 gadi

Kad ieraudzīju medicine.lv produkta testu, kurā piedāvātas LIVEO 4 pienskābās un bifidobaktērijas, pieteicos, jo tieši tobrīd biju slima ar angīnu un lietoju antibiotikas. Palūdzu māsu, lai atved man šo produktu testu, jo visi ārsti iesaka antibiotiku lietošanas laikā paralēli lietot arī labās baktērijas gremošanas darbības uzlabošanai un līdzsvaram.

Antibiotikas biju lietojusi trīs dienas, pirms sāku lietot LIVEO, un man jau bija problēmas ar vēderu  -  man ir ļoti jutīgs kuņģis. :( Uzskatu, ka man ļoti paveicās, ka bija šāda iespēja pamēģināt tieši to, kas man ir vajadzīgs, jo LIVEO palīdzēja stabilizēt pašsajūtu! Tas bija viegli lietojams un pat ar uztūkušām mandelēm nesagādāja problēmas to norīt, tāpēc paldies ražotājiem, kas ir padomājuši rūpīgi pie kapsulas lieluma! Esmu apmierināta ar LIVEO iedarbību, tāpēc turpmāk, kad būs nepieciešamība, būšu uzticīga šim produktam. Paldies!

Juris, 43 gadi

Pieteicos testēt LIVEO 4 kompleksu, jo diezgan ilgi biju saaukstējies un bija jālieto ļoti daudz dažādi medikamenti, kas, saprotams, nenāk par labu kuņģim, tāpēc nodomāju, ka labās baktērijas varētu palīdzēt manu stāvokli kaut cik uzlabot.

Lietoju kapsulas, pieturoties pie instrukcijas – vienu reizi dienā ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni. Lietošana bija ļoti ērta. Pateicoties kapsulu mazajam izmēram, tās nebija grūti norīt, pat ņemot vērā to, ka man bija ļoti iekaisis kakls un ēšana bija apgrūtināta. Par efektu gan neko pateikt nevaru, jo izlietoju tikai vienu iepakojumu, un 10 dienu laikā mana veselība bija uzlabojusies, līdz ar to zāles pārtraucu lietot un papildus LIVEO neiegādājos, taču efekts, cik man zināms, jānovēro, ilgtermiņā lietojot jebkuru uztura bagātinātāju. Taču biju pārliecināts, ka daru sev labu, lietojot pienskābās un bifidobaktērijas, jo arī iepriekš esmu ko līdzīgu lietojis līdzīgās situācijās. Paldies, ka dodat cilvēkiem šādu iespēju izmēģināt veselībai labus produktus!

Kaspars, 31 gads

Vēlējos profilaktiski palietot labvēlīgās baktērijas kuņgā un zarnu traktam, jo pēdējā laikā sācis "streikot" vēders – gan uztura dēļ, jo aizņemtības dēļ nevaru ēst pilnvērtīgu pārtiku un bieži sanāk ēst ātrās uzkodas, gan arī lielāka stresa dēļ. Tā kā vēdera diskomforts ikdienā man nav vajadzīgs, jo ir daudz jātieks ar klientiem un jājūtas labi, tad bija cerība, ka LIVEO man palīdzēs.

Ražotāji ir labi pārdomājuši LIVEO dizainu – pudelīte ir ļoti kompakta, ērti ņemama līdzi. Varvūt sākumā ir nedaudz neērti atvērt pudelītes vāciņu – ļoti stingri aizvērts ciet, bet pēc tam jau attiasīt iepakojumu nesagādāja itin nekādas problēmas. Kapsulas arī ir pavisam mazas, līdz ar to ar rīšanu sarežgījumu nebija. Lietoju kapsulas pēc instrukcijas vienu reizi dienā. Vienīgais, kas mpārsteidza, ka tādā pudelītē ir tik maz kapsulu, kaut vietas tur ir pietiekami, lai ietilpinātu vēl dažas kapsulas un lai pietiktu ilgākam laikam.

Tā kā kapsulas LIVEO lietoju tikai 10 dienas, šobrīd vēl ir grūti pateikt, kāda bija iedarbība, jo uztura bagātinātāji jālieto parasti ilgstoši. Iespējams, ka vēdera problēmas ir retākas kļuvušas, bet to tiešām vajadzētu saprast ilgākā laika posmā, tāpēc, iespējams, nopirkšu vēl vienu iepakojumu, lai to izvērtētu!

Paldies, ka iepazīstinājāt ar priekš manis jaunu un noderīgu produktu!

Lelde, 35 gadi

Manai meitiņai ir 2 gadiņi, un biju pamanījusi, ka viņa pēdējā laikā bieži sākusi raudāt un turēt vēderiņu. Arī vēdera izeja bija apgrūtināta, bija aizcietējumi. Konsultējoties ar ģimenes ārstu, mums tika ieteikts palietot bifidobaktērijas vai nu jogurtu, piena produktu vai uztura bagātinātāju formā. Ieraugot medicine.lv šādu iespēju izmēģināt LIVEO un rūpīgāk izpētot informāciju, kā arī lūdzot padomu ārstam, pieteicos, jo bija tiešām ļoti aktuāli.

Uzreiz iepriecināja, ka kapsulas ir maziņas, līdz ar to bērnam tās bija viegli norīt, un  man nebija problemātiski viņu uz to pierunāt. Devu pa vienai kapsulai katru dienu pusdienu laikā. Pagāja piecas dienas, kuru laikā papildus vairāk arī dzērām pienu, jogurtiņus, un meitiņa bija kļuvusi mierīgāka, kā arī vēdera izeja normalizējās, par ko man ļoti liels prieks, jo biju satraukusies par viņas veselību! Tāpēc milzīgs paldies medicine.lv, ka rīkojat šādus produktu testus, kas tiešām var kādam noderēt tad, kad visvairāk nepieciešams.

Tija, 42 gadi

Augusta beigās biju saķērusi vēdera vīrusu, tas bija briesmīgs periods, kura laikā neko nevarēju ieēst, tikai ūdeni padzerties. Ārsts ieteica obligāti palietot pienskābās baktērijas, lai līdzsvarotu gremošanas sistēmas vidi. Tieši ģimenes ārsts bija tas, kurš ieteica pieteikties šim testam, jo bija kā reiz to pamanījis medicine.lv. Palūdzu meitu, lai sānem šo produktu priekš manis un uzreiz tai pat dienā sāku lietot. Aiz sliktas pašsajūtas gan iedzēru divas uzreiz, bet nākamajā dienā vienu.

Palietojot uztura bagātinātāju divas dienas, mana pašsajūta kļuva nedaudz labāka, sāka palēnām atgriezties arī apetīte, bet aiz uzmanības neko smagnēju vēl neēdu, tikai zupiņas, jogurtus u. tml., kā arī paralēli LIVEO. Man patika, ka LIVEO kapsulas ir mazas, līdz ar to domāju, ka ikvienam tās būs vienkārši norīt. Labi arī tas, ka tām nav ne smaržas, ne garšas, kas pie vēdera vīrusa, kad viss izraisa nelabumu, ir ļoti vietā. LIVEO iedarbojās patiešām ātri, tāpēc turpmāk, kad būs līdzīgas situācijas  mūsu ģimenē, noteikti to iegādāšos.

Laura, 27 gadi

Diezgan bieži slimoju ar kakla saslimšanām, un arī rudens sākums nebija izņēmums – saķēru kakla iekaisumu un viss kakls bija pietūcis. Ārsts izrakstīja kaudzi ar zālēm un paralēli ieteica nopirkt arī labās baktērijas kuņģim, lai zāļu iespaidā tas nesāktu protestēt. Labi, ka ieraudzīju LIVEO produkta testu medicine.lv, jo uz to brīdi nebija iespējas iegādāties probiotikas, ņemot vērā, ka izrakstītās zāles bija diezgan padārgas.

Kakla tūskas dēļ arī nevarēju normāli ēst ēdienu, pārsvarā daudz dzēru šķidrumu, tāpēc padomāju, ka bifidobaktēriju un pienskābo komplekss līdzēs arī šajā ziņā, jo negribēju, lai papildus kakla problēmām zāļu dēļ sāktos arī vēdera problēmas.

Lietoju LIVEO visu iepakojumu, pa vienai kapsulai dienā. Kapsulas ir maziņas, tāpēc tas man bija liels atvieglojums, jo varēju tās mierīgi norīt. Par efektu spriest ir grūti, jo kakla sāpes un tūska bija vienīgais, uz ko koncentrējos, taču man šķiet, ka no slimības tiku ātrāk vaļā nekā parasti. Var jau būt, ka tās ir tikai iedomas, bet noteikti zinu, ka probiotikas savu labo darbiņu tomēr paveica, jo ir bijusi pieredze ar līdzīgām.

Paldies! Produkta tests bija tieši laikā!

Iegādāties Liveo® produktus visai ģimenei iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās.

Ražotājs un izplatītājs: SIA SAGITUS, E.Smiļģa iela 2A, Rīga, Latvija

Vairāk informācijas:

- Mājaslapā: www.liveo.lv
Facebookhttps://www.facebook.com/LiveoLatvija
Instagramhttps://www.instagram.com/liveolatvija/

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Atjaunojiet veselību pēc iespējas dabiskākā veidā

Atjaunojiet veselību pēc iespējas dabiskākā veidā

HEALICA ir veselības un ārstniecības centrs, kura galvenais uzdevums – atjaunot jūsu veselību pēc iespējas dabiskākā veidā, palīdzot organismam rast vajadzīgos resursus.

Bailes un dzīve baiļu ēnā

Bailes un dzīve baiļu ēnā

Cilvēks baidoties neko nevar mainīt, bet nebaidoties var pasargāt savu ķermeni no saslimšanas. Dziedniece Sallija sniedz konsultācijas un pamāca, kā cilvēkam pašam sakārtot enerģiju.

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

"Sinurin" – atvieglo elpošanu, mitrina un aizsargā deguna gļotādu

"Sinurin" – atvieglo elpošanu, mitrina un
aizsargā deguna gļotādu

Oktobrī un novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvā testēt dabīgus ēterisko eļļu pilienus elpošanas atvieglošanai, deguna gļotādas mitrināšanai un aizsardzībai. 

Testa rezultāti: HealthAid Livercare® – organisma attīrīšanai un detoksikācijai

Testa rezultāti: HealthAid Livercare® – organisma attīrīšanai un detoksikācijai

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinatāju organisma attīrīšanai un detoksikācijai HealthAid Livercare®.

PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai  

PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai  

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr. Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu elpceļu veselībai un imūnsistēmai.

Uzņēmējs runā

Zobu tehniskā laboratorija DENTALAB

dental

DENTALAB laboratorijā strādā augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj tikt galā ar jebkuras sarežģītības un nozīmes uzdevumiem – ātri, droši un kvalitatīvi.