medicine.lv skaitļos

Lietotāji online416
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Kliņģerītes & Samtenes ziede veselām un maigām pēdām : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Kliņģerītes & Samtenes ziede veselām un maigām pēdām

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar zīmola RUUTe® izveidotāju Inesei Vasiļevsku piedāvāja testēt dabisku Kliņģerītes & Samtenes ziedi veselām un maigām pēdām.

Signe, 30 gadi

Ziemā, kad pastāvīgi nākas staigāt siltos zābakos, pēdu āda ir raupja, sausa, vietām sabiezējusi un saplaisājusi, tāpēc ik gadu, tuvojoties pavasarim, šai ķermeņa zonai veltu papildu rūpes. Ieraugot portālā medicine.lv iespēju testēt zīmola RUUTe® kliņģerīšu un samteņu ziedi veselām un maigām pēdām, uzreiz pieteicos. Piesaistīja tas, ka produkts gatavots ar rokām un ir 100 % dabīgs.

Uzreiz var redzēt, ka īpaši piedomāts par produkta dizainu – iepakojums ir ļoti elegants, to patīkami turēt rokās, jau zīmola logo liek domāt par kaut ko latvisku un dabīgu. Tā kā pievēršu lielu uzmanību ne vien produkta efektam, bet arī pašam lietošanas procesam, šis iepakojums noteikti ir tāds, kam dotu priekšroku, arī iegādājoties produktu veikalā.

Ziede burvīgi smaržo, ir maiga, to ir viegli uzklāt, rada patīkamu sajūtu jau uzreiz pēc lietošanas. Produktu lietoju katru otro dienu, vakaros, pirms gulētiešanas. Reizēm – lai iegūtu izteiktāku efektu – pēc ziedes uzsmērēšanas uzvilku kokvilnas zeķes, ko atstāju kājās uz visu nakti.

Šis noteikti ir produkts, ko labprāt ieteikšu arī citiem! Rezultāts patiešām ir lielisks! Jūtamas izmaiņas bija novērojamas jau pēc vienas lietošanas reizes – pēdu āda šķita maigāka, vizuāli izskatījās labāk. Pēc ilgstošas lietošanas manas pēdas ir pilnībā gatavas pavasara sezonai – āda ir sadzijusi, tā ir maiga un atjaunota. Paldies!

Mārīte, 36 gadi

Jau ilgāku laiku nav bijusi iespēja apmeklēt savu pedikīra meistari un, iepazīstoties ar portāla medicine.lv piedāvājumu izmēģināt dabisku Kliņģerītes & Samtenes ziedi veselām un maigām pēdām, uzreiz pieteicos un priecājos, ka izdevās kļūt par testētāju.

Jāatzīstās, ka neesmu lietojusi nekādus krēmus vai ziedes pēdām, jo pirms tam, regulāri apmeklējot pedikīra speciālisti, viss bija kārtībā. Taču tagad mana pēdu āda ir sausa un sabiezējusi, īpaši uz papēžiem. Garas darba dienas beigās pēdas ir nogurušas un mēdz sasvīst, un dažreiz, pārāk daudz staigājot, tiek noberztas.

Iepazinos ar zīmola RUUTe izveidotājas Ineses Vasiļevskas ieteikumiem, kā parūpēties par pēdiņām, lai tās būtu veselas un koptas. Ļoti noderīgi padomi! Izmēģināju siltā ūdens vannu ar kumelīšu uzlējumu un sāli. Atbrīvoju pēdiņas no noguruma un saspringuma un pēc tam kārtīgi noslaucīju kājas, iesmērēju  pēdas ar Kliņģerītes & Samtenes ziedi. Kāju vanniņas gan taisīju reizi nedēļā.

Produktam ir vienkārš dizains, uzsverot dabīgās ziedes sastāvdaļas, un ziede ir tumšā, nelielā stikla trauciņā, kuru var paņemt līdzi. Konsistence ir kā jau ziedei, bet, iesmērējot un rūpīgi iemasējot, tā ļoti labi uzsūcas un neatstāj taukainas pēdas. Ziedei ir patīkama lavandas smarža, taču sajūtama arī klīņgerīte un nedaudz samtene, kopā veidojot brīnišķīgu aromātu buķeti. Varbūt vienīgi nedaudz rūgtena, bet tik un tā man ļoti patīk, turklāt tā ir dabīga smarža.

Lietojot šo ziedi, man iepatikās izmasēt visu pēdiņu un kāju pirkstiņus. Brīnišķīgs, relaksējošs ikvakara rituāls! Pēdiņas kļuva siltas, un pēc tam vēl uzvilku zeķītes, lai saglabājas siltums un ziede labāk iedarbojas.Tā kā papēžiem bija ļoti lieli sabiezējumi, izmēģināju arī pumeku to noņemšanai; darīju to pakāpeniski.

Jau pēc nedēļas sajutu pirmos uzlabojumus, bet pēc mēneša rezultāti ir ļoti labi! Esmu atbrīvojusies no sabiezējumiem un sausās ādas, pēdiņas ir maigas, veselīgas un koptas. Un vairs nejūtu tik lielu saspringumu un nogurumu pēc garas darba dienas, jo sanāk katru vakaru iesmērēt ziedi izmasēt pēdas. Esmu sapratusi, ka par kāju pēdām ir jārūpējās katru dienu.

Paldies RUUTe radītājai Inesei Vasiļevskai par 100% dabīgo Kliņģerītes & Samtenes ziedi veselām pēdiņām!

Evita, 53 gadi

Pēdas kopt un uzturēt labā formā man ieaudzināja jau no bērnības – laicīgi ņemt nost lieko biezo ādu, mērcēt kājas sālsūdenī. Pieaugot to visu ievēroju, bet šad tad āda tomēr ir par sausu  un sprēgā. Tas noteikti ir saistīts ar to, ka ļoti maz lietoju uzturā taukus un eļļu saturošu pārtiku, pārsvarā pārtieku no augļiem, īpaši citrusa, dārzeņiem un dažādām putraimu piedevām. Īpaši tagad, ziemas periodā, āda uz pēdām ir ļoti sausa. Tāpēc atsaucos uz portālā medicine.lv publicēto piedāvājumu testēt Kliņģerītes & Samtenes ziedi. Ar prieku pieteicos, īpaši uzzinot, ka tā tiek ražota Latvijā. Viss latviskais mani ļoti aizrauj!

Tumšā stikla iepakojums ir ļoti moderns. Ziede ir dzeltenīgā krāsā, viegli iemasējas. Pamasēju tā ilgāk, jo taukainā ziede tik ātri vis neuzsūcas. Bet, ilgāk masējot, tā lieliski iedarbojas uz ādu gan plānajās vietās, gan uz papēžiem, kur biezāks. Un – kā smaržo! Šī dabīgā, dzidrā smarža vien ir daudz vērta! Samasētas pēdiņas ievilku zeķītēs, un no rīta tās bija kā no jauna piedzimušas. Esmu ļoti apmierināta ar ziedes sniegto efektu!

Rekomendēju un iesaku šo lielisko Latvijā radīto un ražoto ziedi ikdienas kāju pēdu kopšanai!

Jana, 31 gads

Man ir plakanā pēda un šādu pēdu īpašniekiem sausa, sabiezējusi papēžu āda ir izplatīta problēma. Esmu mēģinājusi daudz un dažādus krēmus pēdām, gan Latvijā ražotus, gan ārzemju, taču nekādu ievērojamu efektu nesaņēmu, tāpēc ar laiku atmetu krēmiem ar roku un vienkārši pati periodiski sabiezējušo ādu noņēmu ar speciālu instrumentu un pēdu vīli, pēc tam uzsmērējot kādu no mājās esošajiem krēmiem. Izlasot aprakstu par RUUTE Kliņģerītes & Samtenes ziedi, biju ieinteresēta – piesaistīja solījums, ka ziede mīkstina un atjauno sausu, saplaisājušu un sabiezējušu pēdu un papēžu ādu, kā arī mazina ādas sabiezējumu veidošanos, atjauno un dziedē. Tāpēc nolēmu pamēģināt šo produktu.

Produkts iepatikās, jau to saņemot – vienkārša un eleganta stikla burciņa, patīkami turēt rokās, rada labu pirmo iespaidu. Jau pirmajā vakarā to pamēģināju, sekojot līdzi Ineses Vasiļevskas ieteikumiem – pēdas kārtīgi nomazgāju, nosusināju, apstrādāju ar pēdu vīli un iemasēju ziedi. Tā ir taukaina, bet labi uzsūcas ādā. Šo rituālu veicu tieši pirms miega (lavandas smarža lieliski iederas šādā rituālā pirms miega), tāpēc, cerot uz labiem rezultātiem, uzvilku arī zeķītes un devos gulēt. No rīta pēdu āda bija jūtami mīkstāka un maigāka! Redzot šos pirmos pozitīvos rezultātus, ziedi sāku lietot katru vakaru, kā arī reizei nedēļā taisīju pēdu vanniņas, kas man ļoti iepatikās. Pēc mēneša pēdu ādas izskats ir krietni uzlabojies un papēžu āda vairs nav tik cita kā iepriekš. Protams, vēl nav ideāla, bet, regulāri un ilgstoši lietojot, jūtu, ka šī ziede palīdzēs man panākt vēlamo rezultātu.

Noteikti iesaku arī citiem, kam ir pēdu ādas problēmas, pamēģināt šo dabisko ziedi!

Ineta, 25 gadi

Ikdienā diezgan daudz laika pavadu aktīvi, daudz staigāju, tāpēc dienas beigās kājas un pēdas ir saspringušas un nogurušas. Uz dienas beigām pēdu āda arī sāk sāpēt, un viss, ko vēlos, ir apgulties, un lai vīrs izmasē pēdas. :) Daudz staigājot, pēdu āda ir cieta un raupja; aizņemtības dēļ arī nesanāk ik vakaru pienācīgi par tām parūpēties, tikai nomazgāt. Taču palasot par RŪUTE pēdu ziedes labajām īpašībām, radās tomēr vēlme vairāk savas pēdas palutināt.

Ziede iepatikās jau ar pašu iepakojumu – nezinu, kāpēc, bet man patīk krēmi tieši stikla burciņās.  Atverot burciņu, sajutu patīkamo aromātu, gribējās iespējami ātrāk sākt lietot šo ziedi. Visu to laiku, kamēr iemasēju ziedi pēdās, priecēja un nomerināja jaukais lavandas aromāts. Kad ziede uzsūcās, uzvilku zeķītes. Lietoju ziedi vakaros, tāpēc ar zeķītēm kājās devos gulēt.

Efekts no rīta ļoti patika – mīkstas, maigas un smaržīgas pēdas! Nākamajā vakarā jau palūdzu vīram pēdu masāžu ar šo ziedi, kas vēl vairāk uzlaboja šīs ziedes lietošanas pieredzi – apvienojumā ar ziedes patīkamo konsistenci, jauko lavandas smaržu un vīra prasmīgajām rokām. Pēc kārtīgas pēdu masāžas efekts bija vēl labāks, turklāt tas saglabājas arī nākamajā dienā. Staigāšana kļuva patīkamāka un komfortablāka, pēdu āda dienas beigās vairs tā nesāp.

Ziedi lietoju regulāri – vai nu pati vai ar vīra iesaistīšanos un tagad, pēc mēneša, varu teikt, ka pēdu ādas stāvoklis ir tiešām kļuvis ievērojami labāks. Pavisam noteikti šo ziedi iegādāšos vēl, turklāt tai ir gluži pieņemama cena – tā kā ziede vienā reizē neaiziet daudz, tad ar to pietiek ilgam laikam.

Paldies!

Vairāk informāciju par dabiskajiem pēdu kopšanas līdzekļiem var atrast: http://www.ruute.lv/veikals/category/ziede-pedam/

No savvaļā ievāktiem un ar mīlestību kultivētiem augiem ādas skaistumam un veselībai www.ruute.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Aknu sargs

Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvā izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvā izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...