medicine.lv skaitļos

Lietotāji online323
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Jaunais LIVEO probiotiku komplekss kapsulās : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Jaunais LIVEO probiotiku komplekss kapsulās

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SAGITUS Latvijas Farmācijas uzņēmumu piedāvāja testēt jaunumu – iecienīto LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu kapsulās, bet tagad lielākā iepakojumā (ar 21 vienu kapsulu).

Evita, 37 gadi

Portālā Medicine.lv lasot rakstus, ieraudzīju interesantu sadaļu "Produktu testi", un lielu interesi radīja iespēja bez maksas izmēģināt mani interesējošo produktu “Liveo”, jo tieši tajā laika periodā lietoju antibiotikas Laima slimības ārstēšanai. Tā kā ārstēšanas kurss ir ilgstošs, tad arī probiotiķi ir nepieciešami.

Biju patīkami pārsteigta, ka ražotājs ir padomājis par lielāku daudzumu kapsulu vienā iepakojumā. Viens iepakojums der visai ģimenei, manā gadījumā ar to pietika gan antibiotiku lietošanas laikā, gan arī pēc ārstēšanas pārtraukšanas. Iepakojums ir ļoti ērts un parocīgs lietošanā. Kapsulas iepildītas mazā, vieglā plastmasas trauciņā, ko var droši ņemt līdzi un tas somiņā neaizņem daudz vietas. 

Lietoju vienu kapsulu vienu reizi dienā uzreiz pēc pusdienām. Kapsulas ir mazas, viegli norijamas, uzdzerot glāzi ūdens, bez smaržas un garšas. Patika, ka kapsulas ir bez saldinātājiem un laktozes, kas manā gadījumā ir būtiski.

Lietojot šo probiotiķi, klasiskās sūdzības no gremošanas trakta pēc antibiotiku lietošanas netika novērotas. Paldies par doto iespēju!

Marina, 24 gadi

Man nesen bija diezgan smaga zoba raušanas procedūra, kura sagādāja ne mazums sāpju un raižu. Pēc raušanas tukšais zoba dobums iekaisa un nācās iet pie zobārsta visu vēlreiz tīrīt un savest kārtībā. Rezultātā man izrakstīja spēcīgas antibiotikas, kuras bija jālieto 2 nedēļas. Tā kā antibiotikas nesen jau biju slimošanas laikā lietojusi, šī jau bija otrā reize mēneša laikā. Es esmu ļoti jutīga uz antibiotikām. Palieku apātiska, miegaina, strauji mainās vēdera pašsajūta. Tai pasliktinoties, arī pati jūtos ļoti slikti. Tādēļ paralēli antibiotiku lietošanai parasti lietoju arī kādu probiotiku kompleksu.

Īstajā laikā medicine.lv portālā ieraudzīju, ka var testēt jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās. Jau agrāk biju lietojusi LIVEO probiotikas un efektivitāte tām ir tiešām augsta. Šim probiotiku kompleksam ir jauns dizains – baltā plastmasas tūbiņā ir lielāks kapsulu skaits, 21 kapsula, ar ko pietiek 3 nedēļām. Probiotikas palīdz gan antibiotiku lietošanas laikā, gan ceļojumu laikā, kad ir stress vai nepilnvērtīgs uzturs. No pienskābām un bifidobaktērijām šeit ir iekļautas LGG un B-12 baktērijas, kuras nodrošina pilnīgu izšķīšanu zarnās pie remdenas temperatūras lietošanas laikā un augstu iedarbības efektivitāti sārmainā vēdera vidē. Šīs probiotikas ir teicamas tādā ziņā, ka nesatur nevienu saldinātāju, krāsvielu, laktozi vai aromatizētājus. 

Šoreiz, lietojot antibiotiku kursa laikā šo  jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās, mana kuņģa un zarnu darbība nejuta tikpat kā nekādu izmaiņu. Vēders jutās lieliski un viss bija kārtībā! Visiem, kam jālieto antibiotiku kurss vai kam ir nelāgi ar vēdera veselību, iesaku lietot papildus šo jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās!

Sandra, 34 gadi

Darba ietvaros nākas ļoti bieži ceļot. Lidošana un dzīvošana viesnīcās pastāvīgi izjauc manu ikdienas ritmu un zarnu veselību iedzen tādās kā sprukās. Daudz kafijas, neregulāras un nepilnvērtīgas ēdienreizes rada vēdera uzpūšanos, gāzu veidošanos un tādus kā krampjus un spazmas, kā arī ļoti neregulāru vēdera izeju. Bieži jūtu lielu diskomfortu, mokos ar vēdera sāpēm un to dēļ izraisīto slikto pašsajūtu. Cenšos izlīdzēt ar jogurtiem un citiem it kā veselīgiem dzērieniem un ēdieniem, tomēr stress dara savu un šis diskomforts tā arī nekur nepazūd. Tā nu internetā, meklējot kādu piemērotu vēderu regulējošu līdzekli, ieraudzīju medicine.lv portālā publicētu rakstu par  jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās, kurš piemērots stresa, nepiemērota uztura un uztura izmaiņu ceļojuma laikā gadījumos, – tieši kā priekš manis! Nekavējoties pieteicos uz testēšanu, lai izmēģinātu un sniegtu atsauksmi. 

Jaunais  LIVEO probiotiku komplekss kapsulās iepakots modernā, krāsainā kartona kastītē, pašas kapsulas iepildītas baltā tūbiņā. Kādu laiciņu nevarēju saprast, kā tūbiņu atvērt, tomēr tiku galā. Iekšā ir 21 maza kapsuliņa ar LGG un B-12 pienskābām un bifidobaktērijām. 

Dzēru pa vienai dienā, kopā ar uzņemto ēdienu, un izvairījos no karstu dzērienu lietošanas, jo baktērijas var iet bojā pie paaugstinātas temperatūras. 

Pēc nākošā ceļojuma brauciena jutos, it kā nekur nebūtu lidojusi. Nav gluži tā, ka šīs jaunās LIVEO probiotiku kompleksa kapsulas izmainīja manu dzīvi, tomēr noteikti jūtos daudz labāk. Un mans vēders ir pateicīgs par šīm  jaunajām LIVEO probiotikām, kuras turpmāk vienmēr ceļojot ņemšu līdzi un iesaku tās arī citiem!

Ilze, 42 gadi

Lai gan ikdienā lielākoties ēdu samērā veselīgi, vasaras sezonā šo noteikumu nereti pārkāpju.  Atvaļinājumu laiks, dažādi izbraukumi pie dabas, ceļojumi uz ārvalstīm, biežāka maltītes ieturēšana ārpus mājas – tas viss būtiski ietekmē ierasto režīmu, kā rezultātā pamanīju, ka vēders sācis niķoties un parādījušies kuņģa darbības traucējumi. Nolēmu, ka līdz ar ēdienkartes sakārtošanu nepieciešams arī palietot probiotikas, un pieteicos Medicine.lv LIVEO probiotiku kompleksa testēšanai.

Produkts ir bērniem drošā iepakojumā un šādu sistēmu vēl iepriekš nebiju redzējusi. Iespējams, būtu noderīgi pievienot arī atvēršanas instrukciju. Dizainiski iepakojums ir glīts, paciņa ir skaisti violetos toņos, kapsulu pudelīte ir neliela un parocīga. Uztura bagātinātājs jālieto vienu reizi dienā, un to ieteicams darīt ēšanas laikā. Šo nosacījumu stingri ievēroju, lietojot LIVEO kapsulu pie brokastīm. Tas gan bija iespējams tikai tāpēc, ka nelietoju kafiju – šo produktu nevajadzētu lietot kopā ar karstiem dzērieniem, jo tie var ietekmēt labo baktēriju dzīvotspēju.

Uzlabojumus jutu jau pēc dažām dienām. Šķiet, ka gremošanas sistēma darbojas labāk un raitāk. Vairs nebija nepatīkamu sajūtu pēc ēšanas vai ēdienreižu starplaikos. Efekts bija ātrs un pārliecinošs. Lietojot produktu divu nedēļu garumā, visi simptomi, ar ko biju saskārusies iepriekš, izzuda pilnībā. Iepriekš lietotiem līdzīgiem produktiem efekts noteikti nebija novērojams tik ātri un paliekoši. Noteikti iesaku šo produktu ikvienam, kam nepieciešams parūpēties par gremošanas sistēmas veselību, lieliska izvēle, paldies!

Olga, 36 gadi

Pieteicos veselības portālā medicine.lv izmēģināt LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu kapsulās, ko piedāvā Latvijas Farmācijas uzņēmums SAGITUS. Šis piedāvājums man bija ļoti aktuāls, vēlējos izmēģināt jaunas probiotikas pēc antibiotiku lietošanas. Protams, iepriekš lietoju antibiotikas kopā ar cita ražotāja probiotikām, bet pēc kursa tomēr ir saglabājušas gremošanas problēmas. Mani nomocīja tādi gremošanas traucējumi kā, piemēram, slikta dūša, vemšana, uzpūties vēders, šķidra vēdera izeja, samazināta ēstgriba.

Zinu, ka ir ļoti svarīgi atjaunot labās baktērijas gremošanas traktā un tad arī uzlabosies pašsajūta, jo imunitāte slēpjas vēderā. Noderīgs bija apraksts par pienskābām baktērijām un bifidobaktērijām un to vērtīgo iedarbību. Īpaši vēlos izcelt, ka LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksā ir 21 kapsula, kas, manuprāt, ir ļoti vērtīgi, lai atjaunotu labo baktēriju līdzsvaru. Parasti citu ražotāju iepakojumā ir tikai 10 kapsulas, kuras sanāk lietot kopā ar antibiotikām, taču man ar to parasti bija par maz, lai uzlabotu gremošanu.

LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksam ir gaumīgs, ļoti labi izstrādāts dizains, patīkamie violetie toņi labi saskan ar zilo LIVEO logo. Iepakojumā ir neliela, kvalitatīva plastmasas pudelīte, kurā ir 21 kapsula, ,kas ir ļoti ērti, lai paņemtu līdzi, dodoties komandējumos. Kapsulas ir pavisam nelielas, baltas, bez smaržas un garšas.

Lietoju pa vienai kapsulai no rīta kopā ar ēdienu. Lietošana ir ļoti ērta, un cik labi, ka jālieto tikai vienu reizi dienā! Pašsajūta uzlabojās pamazām, vairs nemocīja sliktā dūša un vemšana, un arī caureja samazinājās. Pēc 21 dienas gremošanas trakta darbība uzlabojās un normalizējās un atbrīvojos arī no vēdera pūšanās un burkšķēšanas. Atgriezās arī vēlme izbaudīt ēdienu un viss likās garšīgāks nekā pirms tam. Līdz ar to arī vispārējā pašsajūta ir uzlabojusies. LIVEO labās baktērijas paveica savu darbiņu! Sirsnīgs paldies “Sagitus” par iespēju izmēģināt!

Jolanta, 34 gadi

Par LIVEO produktiem biju dzirdējusi tikai pozitīvu, bet nebija izmēģināts šis uztura bagātinātājs pieaugušajiem kapsulās (lietots tikai pulverīšu produkts ģimenes bērniem). Uzrunāja arī tas, ka produkts ražots Latvijā (arī NATEO D vitamīna produktus ģimenē jau lietojam).

Produkta LIVEO iepakojums – gan ārējais, gan kapsulu – ir vizuāli pievilcīgs, askētisks, mierīgos toņos un tajā pat laikā informatīvi pilnīgs un ērts lietošanai, ir skaidri redzama informācija par produkta mērķgrupu, sastāvu, formu (kapsulas), lietošanu, devām. LIVEO kapsulām nav nekādu specifisku smaržas un garšas īpašību, arī kapsulu izmērs ir optimāls, kas padara lietošanas procesu patīkamu un, ja vēl ir jūtams pozitīvs efekts, tad produkts ir sasniedzis savu mērķi. 

Produktu lietoju, lai palīdzētu uzturēt zarnu mikrofloru līdzsvarā, kad vēdera pūšanās un ikdienas stress, nepilnvērtīgs uzturs radīja diskomforta sajūtu un prasījās pēc zarnu trakta mikrofloras uzlabošanas. Jutu, ka nepieciešams garāks probiotiku lietošanas kurss. Lietoju pa 1 kapsulai dienā, uzņemot kopā ar ēdienu, visu 21 dienu lietošanas kursu.

Labvēlīgais efekts patiešām ir jūtams, mana zarnu trakta darbība ir uzlabojusies, vēdera pūšanās mazinājusies, jūtos lieliski un noteikti turpināšu produktu LIVEO 4 lietot arī turpmāk. Produktam no LIVEO noteikti jābūt katras mājas aptieciņā!

Anna, 28 gadi

Visu dzīvi mokos ar sliktu vielmaiņu, vēdera izeja pastāvīgi no tā cieš un ir diezgan sāpīga. Regulāri uzkrājas gāzes un bieži netieku pie regulārām ikdienas maltītēm. It kā cenšos vismaz reizi dienā normāli paēst, tomēr tādi mēģinājumi neglābj kopīgo situāciju un vēders ir diezgan jutīgs. Ja vēl apēdu kādu augli, kas ir it kā veselīgs, tad vēders uzreiz uzpūšas, veidojas gāzes un darbā atrasties tādā stāvoklī ir diezgan mokoši. Bieži mēģinu izlīdzēties ar sodas dzeršanu, taču ilgtermiņā tas labus rezultātus nedod. 

Lai kaut ko darītu veselības labā, sāku meklēt padomus, rakstus, kuros būtu kāda izsmeļoša informācija, kas man varētu palīdzēt uzlabot zarnu veselību. Tā nu ieraudzīju Latvijas veselības portālā Medicine.lv rakstu par jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās. Pieteicos un jau tajā pašā dienā pie tā tiku un sāku lietot.

Produkts ir gaumīgā kartona kastītē un pašas kapsulas baltā cilindriskā trauciņā. Lietoju pa vienai kapsulai reizi dienā, reizēm pa divām. Centos tajā laikā nelietot karstu, jo tādā veidā ciestu labās vēdera baktērijas, tās var iet bojā. 

Pēc kādas nedēļas, kamēr lietoju jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās, pirmais, ko pamanīju, ka mazāk uzpūtās vēders. Tas radīja lielu atvieglojumu, jo pastāvīgi staigāt “uzpūstai kā balonam” bija tiešām apgrūtinoši. Manāmi samazinājās dedzinošā sajūta pakrūtē un kopumā sāku justies daudz labāk. Sāku arī vairāk pievērst uzmanību veselīgākam uzturam un biežākām un regulārākām ēdienreizēm. Es noteikti iesaku šo jauno LIVEO probiotiku kompleksu kapsulās lietot visiem, kam ir problēmas ar vēdera veselību! Paldies!

Justīne, 33 gadi

Pieteicos LIVEO probiotiku izmēģināšanai, jo savu uzturu varu novērtēt kā nepilnvērtīgu, iespējams, tāpēc manā ikdienā, īpaši vakaros, bieža parādība ir vēdera uzpūšanās. Lai arī cenšos uzturu koriģēt, tomēr pagaidām nav izdevies ievērot ik dienu regulāras ēdienreizes un uzņemt tajās visu organismam nepieciešamo. Ieraugot Medicine.lv iespēju testēt LIVEO probiotiku kompleksu, radās cerība, ka šis produkts varētu manu situāciju kā uzlabot.

LIVEO probiotikas ir nelielas kapsulas bez garšas un smaržas; lietoju tās, kā norādīts lietošanas instrukcijā – vienu reizi dienā ēšanas laikā, parasti brokastīs. Ar vienu iepakojumu pietika 21 dienai, un mans secinājums ir, ka šis ir iedarbīgs produkts vēdera labsajūtas sakārtošanai, jo probiotiku lietošanas laikā vēdera pūšanās piemeklēja krietni retāk, kaut neko savā uzturā nebiju mainījusi. Tātad manai zarnu mikroflorai tiešām pietrūka labo baktēriju, ja reiz ir jūtami šādi uzlabojumi. Šo produktu noteikti paturēšu prātā periodos, kad vēders atkal sajutīsies nelāgi.

Paldies!

Inga, 25 gadi

Augusta beigās uz nedēļu bija plānots doties uz Īriju pie radiniekiem. Un, atceroties iepriekšējās reizes, kad tur biju, sapratu, ka man, konkrēti – manam kuņģim, ir nepieciešams kāds atbalsts no malas, jo tur dēļ atšķirīgā uztura ļoti bieži saskāros ar diskomfortu – vēdera pūšanos, sāpēm, smagumu, kas, protams, negatīvi ietekmēja tur pavadīto laiku. Ieraugot, ka ir iespēja pieteikties uz produkta – LIVEO probiotiku kompleksa – testēšanu, biju priecīga un cerību pilna, ka šis produkts palīdzēs uzlabot manas atpūtas citā valstī kvalitāti un, ja ne novērsīs, tad vismaz mazinās vēdera problēmas.

LIVEO probiotikas sāku lietot jau laicīgi, augusta vidū, un jāsaka, ka esmu ļoti priecīga, ka iepazinu šo produktu, jo tas man ievērojami palīdzēja. Šoreiz mana atpūta Īrijā pagāja lieliski un es tikpat kā nesaskāros ar vēdera pūšanos un sāpēm, neskatoties uz uztura izmaiņām. Pavisam noteikti arī turpmāk šo produktu iegādāšos, kad būs plānots kāds ceļojums vai kad gadīsies sastapties ar kuņģa darbības traucējumiem. Ļoti iedarbīgs produkts, ko iesaku arī citiem, kurus mēdz nomocīt vēdera problēmas. Paldies!

Agnese, 45 gadi

Ierasti augusts darbā ir ļoti intensīvs un līdz ar to – stresa pilns. Tas atsaucas arī uz manu pašsajūtu – biežāk ir vēdergraizes un sāp galva. Situāciju vēl sliktāku padara tas, ka man nepietiek laika kārtīgi un regulāri paēst. Ieraudzīju Medicine.lv piedāvājumu testēt uztura bagātinātāju no LIVEO, probiotiku kompleksu, un nodomāju, ka pienācis beidzot laiks parūpēties par sevi un savu pašsajūtu ikdienā. Turklāt, tā kā visspilgtāk manas pašsajūtas problēmas novērojamas augustā, nodomāju, ka tas ir ideāls laiks, lai izmēģinātu un novērtētu šo produktu.

LIVEO probiotiku kompleksa iepakojuma dizains ir uzrunājošās, mierīgās krāsās, uz iepakojuma ir visa nepieciešamā informācija – kas tas ir par produktu, kam domāts, kas ir tā sastāvā un kā to lietot. Liela priekšrocība – produkts nesatur laktozi, uz ko esmu diezgan jutīga. Arī pret saldinātājiem un aromatizatoriem produktos mana attieksme ir skeptiska.

Probiotikas lietoju katru dienu gandrīz vienā un tajā pašā laikā, pa vienai kapsulai ēdienreizes laikā. Nekādu garšu un smaržu nejutu, kas ir labi, jo šīs īpašības ir tās, kas dažos gadījumos traucē lietot uztura bagātinātājus vai medikamentus. Uzlabojumus pašsajūtā sajutu aptuveni nedēļas laikā – kopumā stresainākajās dienās jutos labāk nekā iepriekš, ja arī kādu dienu bija kāds diskomforts vēderā, tad tas nebija tik ļoti jūtams, kā tas būtu bijis iepriekš, un netraucēja ikdienas gaitām. Savukārt, novērtējot sava vēdera pašsajūtu visā probiotiku lietošanas laikā, varu teikt, ka esmu ļoti apmierināta, jo efekts bija ļoti labi pamanāms. Bija liela atšķirība starp to, kā jutos šajā stresa periodā, kad nelietoju probiotikas, un to, kā jutos, lietojot LIVEO. Guvu vēl vienu pierādījumu tam, ka stress ir liels kaitēklis mūsu pašsajūtai, bet LIVEO ar to spēja tikt galā, bagātinot zarnu mikrofloru ar tai tik nepieciešamajām labajām baktērijām. Milzīgs paldies Medicine.lv un SAGITUS! 

Iegādāties LIVEO produktus visai ģimenei iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī ražotāja e-veikalā par patīkamām cenām: www.e-sagitus.lv

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Sagitus", Ozolkalnu iela 11, Mārupe, LV-2167

Vairāk informācijas:

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTAJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Arvien vairāk siltais laiks par sevi liek manīt, kas liek domāt par to, ka drīz jau varēsim sauļoties. Lai kā mums patiktu šis process, pārmērīga saules iedarbība ir būtisks faktors, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb fotonovecošanos. Kā pasargāt sejas ādu no saules, zilās gaismas un apkārtējās vides piesārņojuma?

Aktuālie piedāvājumi

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Žoržs Žabūrs ir asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists un flebologs. Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Žoržs Žabūrs ir arī Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.