medicine.lv skaitļos

Lietotāji online166
Aktīvie uzņēmumi12712
Nozares raksti1396
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Jaunais FarinGospray "apelsīnu" – dabīgs izsmidzināms līdzeklis iekaisuša kakla dziedēšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Jaunais FarinGospray "apelsīnu" – dabīgs izsmidzināms līdzeklis iekaisuša kakla dziedēšanai

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silvanols" piedāvāja testēt 100% dabīgu "FarinGospray" līdzekli ar apelsīnu garšu iekaisuša kakla dziedēšanai. 

Inese, 32 gadi

Pieteicos testēt "FarinGospray" izsmidzināmo līdzekli iekaisušam kaklam, jo piedāvājums ļoti aktuāls ziemas sezonai. Ģimenē diemžēl slimojam diezgan regulāri un sākotnēji labprātāk izvēlamies dabīgus preparātus simptomu ārstēšanai, nevis spēcīgus medikamentus. "Silvanols" produktus lietojam ikdienā, tāpēc zināju, ka šī zīmola līdzekļiem var uzticēties, tāpat piesaistīja arī tas, ka produktu drīkst lietot bērni un tam ir jauna – apelsīnu garša. 

Iepakojums izcili ērts! Pūšamais uzgalis ir garš, atšķirībā no daudziem līdīgiem produktiem, kā rezultātā to īpaši ērti lietot maziem bērniem.

Garša saldena, maiga, nav izteikta. Eļļainā konsistence ļoti labi iedarbojās uz kairinātu kaklu – noņēma sāpes, likās, ka izveidojas tāda kā aizsargkārtiņa, kas teju uzreiz mazina nepatīkamos simptomus. Lietojām līdz ar pirmajiem saslimšanas simptomiem un visu slimošanas laiku. Tiešām palīdzēja. Domāju, ka produkta sastāvā atrodamās ārstnieciskās vielas iedarbojas ļoti efektīvi, neļaujot slimībai kļūt nopietnākai. Paldies! Kā vienmēr, lietojot "Silvanols" produkciju, esmu ļoti apmierināta!

Ina, 49 gadi

Pieteicos medicine.lv un "Silvanols" testam, lai izmēģinātu jauno apelsīnu "FarinGospray" iekaisušam kaklam. Vēlējos pamēģināt produktu, jo mans hobijs ir dziedāšana, līdz ar to kaklam ir papildu slodze, tas bieži iekaist, jūtamas sāpes. Šādās situācijās dodu priekšroku dažādiem uztura bagātinātājiem un līdzekļiem ar dabīgas izcelsmes sastāvdaļām. Izpētot šo produktu, secināju, ka tas ir man piemērots.

Iepakojums ir neliels, viegli nēsājams līdzi un ērti lietojams. Pudelītes izsmidzināmais uzgalis ir neierasti garš, un tas ir ļoti labi – preparāts uzreiz nonāk uz rīkles sieniņas, kur efektīvi var ārstēt iekaisumu. Garša ir tīri patīkama. Iesākumā šķita nedaudz specifiska, bet pēc pāris lietošanas reizēm garšas kārpiņas pierod. Turklāt produkta radītais efekts ir tik patīkams, ka garša kombinācijā ar to pat sāk šķist ļoti laba.

Vismaz manā gadījumā "FarinGospray" palīdzēja gandrīz tūlīt – kakla sāpes praktiski pazuda uzreiz. Pēc pāris lietošanas dienām jau jutos pavisam labi – iekaisums bija pārgājis. Ļoti labs produkts, lietošu to pēc vajadzības arī turpmāk.

Mārīte, 37 gadi

"Faringo Spray" testam nolēmu pieteikties, jo "Silvanols" ir uzticams zīmols, kas piedāvā tiešām iedarbīgus un, galvenais, DABĪGUS līdzekļus. Lietoju gan ražotāja piedāvātos uztura bagātinātājus ikdienā, gan arī saslimstot izvēlos pamatā "Silvanols" produkciju.

Šoreiz "Faringo Spray" eļļu paņēmu savam dēlam (5 gadi), kurš bērnudārzā bija "saķēris" vīrusu. Zinot, ka Faringo eļļa ir dabīgs produkts, biju droša, ka varu to bērnam dot, nesatraucoties par blaknēm. Mazajam bija iekaisis kakls, saaukstēšanās pēc standarta programmas, un iesnas. Par "FarinGo" lietošanu bērna ārstēšanai konsultējos arī ar ģimenes ārstu, kas apstiprināja, ka šo līdzekli noteikti varu dot savam bērnam papildus ārsta izrakstītajiem ārstniecības līdzekļiem. Nedēļu trīs reizes dienā smidzināju eļļiņu bērnam kaklā - lietošana sarežģījumus nesagādāja, bērns labprāt to lietoja,  jo patika garša. Pēc nedēļas, atkal apmeklējot ģimenes ārstu, tika secināts, ka mazajam kakla iekaisums ir ievērojami mazinājies, un ārsts ieteica turpināt dot "FarinGo", līdz iekaisums pilnībā pāries. Tā arī darīju, un  bērniņš drīz vien atveseļojās.

Papildus "FarinGoSpray" iedarbībai, kas deva labu rezultātu, vēlos izcelt arī produkta noformējumu - vizuāli piesaistošs, pirmajā brīdī nemaz neatgādina zāles, bet gan kādus garšīgus vitamīnus, tāpēc arī puikam neradās nekādu "aizdomu" un viņš labprāt piekrita šo eļļiņu lietot. 

Paldies medicine.lv un "Silvanols", ka dodat iespēju pamēģināt patiešām labus un iedarbīgus produktus no uzticamiem un drošiem ražotājiem, kam ir svarīga cilvēku veselība.

Inese, 30 gadi

Pieteicos "FarinGospray" eļļas testam, jo bieži piemeklē saaukstēšanās ar tai raksturīgajiem simptomiem, tādiem kā pietūcis, sāpošs, sūrstošs un niezošs kakls ar kaitinošo skrāpējošo sajūtu, spēcīgs, biežs un rejošs klepus un, protams, iesnas. Tā nu gadījās, ka arī brīdī, kad tika piedāvāts testam šis produkts, biju tikko kā apslimusi, jutu, ka sāk iekaist kakls, jo parādījās sūrstoša sajūta. Uzreiz sāku lietot "FarinGoSpray" - kā teikts instrukcijā. Pēc pāris dienām, pateicoties eļļai, sūrstošā sajūta jau bija pazudusi un sākās saaukstēšanās nākamā jeb klepošanas stadija, kurā arī "FarinGo" labi noderēja. Klepus parasti ir ļoti kairinošs, tāpēc eļļu lietoju, lai mitrinātu rīkles gļotādu un atvieglotu klepus izraisīto diskomfortu kaklā. Domāju, ka "FarinGoSpray" ir labs līdzeklis gadījumos, kad saaukstēšanās sākusies tikko, nevis kad slimība jau ielaista.

Par garšu - parasti man slimojot nepatīk smidzināt kaklā eļļas to garšas un konsistences dēļ, bet, pateicoties vieglai apelsīnu pēcgaršai, kas raksturīga "FarinGoSpray", lietošana bija patīkamāka, tāpēc domāju, ka šis būs ērts pretsaaukstēšanās līdzeklis arī maziem bērniem, kurus nereti ir grūtāk pierunāt iedzert jebkādas zāles. Lietošana, pateicoties garajam uzgalim, grūtības nesagādāja. Vizuālais noformējums - pievilcīgs, kas raksturīgs daudziem "Silvanols" produktiem. 

Nevaru par produktu teikt neko sliktu, jo tas tiešām sniedza labu efektu, veicinot atveseļošanos, taču, protams, kompleksā ar citām zālēm. Kopumā esmu apmierināta. Paldies par iespēju izmēģināt šo produktu.

Daiga, 34 gadi

Iepriekš esmu lietojusi "FarinGospray" gan sev, gan bērnam. Vēlējos pamēģināt jauno produktu ar apelsīnu garšu, jo klasiskais bērnam nepatika garšas dēļ. Apelsīnu garša patīkami uzlabo garšu, kas patika tieši bērnam. Lietoju profilaktiski bērnam iesnu gadījumā. Pati lietoju kakla sāpju gadījumā, tiklīdz parādījās pirmie simptomi. Palīdzēja, un kakla sāpes pārgāja divu dienu laikā. Sprejs patīkami ieeļļo kaklu un mazina sausuma sajūtu rīklē. 

Olga, 38 gadi

Tā kā regulāri saaukstēšanās gadījumos bieži lietoju LongGO produkciju un esmu apmierināta ar šo sēriju, gribēju pamēģināt arī jauno "FarinGospray" ar apelsīnu garšu. Lietoju apaukstēšanās gadījumā, pie pirmajiem simptomiem kakla sāpju gadījumā. Lietoju piecas  dienas gan tāpēc, lai mazinātu iekaisumu, gan profilaktiski arī vēl trīs dienas pēc iekaisuma mazināšanās. Jāatzīst, ka labāk tomēr patīk klasiskais variants bez apelsīnu garšas, bet efekts bija labs, noteikti turpināšu lietot šo produktu nepieciešamības gadījumā. Iepakojums un lietojamība ir  ļoti ērta, ar garo spreju var medikamentu viegli iepūst problēmzonā. 

Kristīne, 26 gadi

Pieteicos testēt "Silvanola" jauno "FarinGospray" apelsīnu izsmidzināmo līdzekli laikā, kad jau biju apaukstējusies un nepatīkamas sajūtas radīja iekaisušais kakls. Parasti gan izlīdzos ar kakla skalošanu ar sālsūdeni un tējām, bet, iepazīstoties ar "FarinGospray" dabīgo sastāvu, mani tas uzrunāja un nolēmu izmēģināt, jo nav jau laika slimot un kakla sāpes patiešām ir nepatīkamas.

Man ļoti patika, ka garais izsmidzināmais uzgalis nogādā līdzekli tieši tur, kur ir apsārtums, un tas patiešām ir ērti un viegli lietojams. Pirms lietošanas biju nedaudz satraukusies par to, ka būs nepatīkamas sajūtas, līdzīgi kā bērnībā, kad bija jādzer smiltsērkšķu eļļa, bet, pateicoties tam, ka sajutu apelsīnu aromātu, līdzeklis man likās patīkams un maigs. Jau pēc pirmās lietošanas reizes sajutu, ka skrāpējošās sajūtas samazinājās un izveidojās tāda eļļas aizsargkārtiņa. Pēc pāris dienām kakla sāpes pilnībā pazuda, un apsārtums samazinājās.

Esmu ļoti priecīga, ka "FarinGospray"  sadziedināja  kakla iekaisumu. Paldies Silvanolam par jauno dabīgo apelsīnu izsmidzināmo līdzekli! Tagad tas vienmēr būs manā aptieciņā.

Margarita, 47 gadi

Vēlējos pamēģināt jauno "FarinGospray" ar apelsīnu, jo tobrīd biju saaukstējusies. Kakla iekaisums mani piemeklē bieži, neatkarīgi no sezonas, tāpēc arvien meklēju efektīvu palīgu šādām situācijām.

Eļļa-sprejs kaklam, garša maiga, nav pārāk uzmācīga. Rada samērā patīkamu pēcgaršu. Iepakojums ir parocīgs, viegli nēsāt arī līdzi un lietot ikdienā, neatkarīgi no atrašanās vietas. Maigais, dabiskais sastāvs nomierina sakairinātu kaklu, palīdz dziedēt. Darbojas ilglaicīgi – efekts jūtams vēl labu laiku pēc tam, kad produkts lietots. Ļoti laba alternatīva, ja nav vēlme ķerties pie zālēm ar ķīmiju.

Juta, 38 gadi

Mums profilakses un ārstēšanās nolūkos patīk izmantot pēc iespējas dabīgus produktus! "Silvanols" produkti mums mājās sastopami vienmēr. Bērniem īpaši patīk aveņu un melleņu "GoImmune lollipops" inunitātes stiprināšanai.

"FarinGospray" izsmidzināmo līdzekli ģimenē lietojam jau sen. Kad ir sāpošs vai apsārtis kakls, arī ģimenes ārsts parasti iesaka "FarinGospray". Agrāk, kad bija pieejams tikai smiltsērkšķu "FarinGospray", kaklā pēc spreja lietošānas jutu traucējošu kņudināšanu. Arī bērniem smiltsērkšķu "FarinGospray" ne visai patīk. Kad parādījās "FarinGospray" ar piparmētru, lietošana kļuva daudz tīkamāka. Visa ģimene pagājušo nedēļu pavadījām mājās, ārstējot kaut kādu vīrusu, ko pavada iesnas, sāpošs kakls, temperatūra... Mums bija iespēja lietot jauno "FarinGospray" ar apelsīnu. Pēc spreja lietošanas kaklā ātri bija jūtama uzlabošanās, noņēma krekšķināšanu, ko izraisīja kakla sāpes, un patika arī apelsīnu garša. Kā jau par visu, katram ir savs! Vīram vislabāk patīk "FarinGospray" ar smitsērkšķiem, dēliņam vislabāk patīk jaunais apelsīnu, bet mums ar meitu vienlīdz labi patīk piparmētru un apelsīnu! Noteikti iesaku lietot "FarinGospray" gan pieaugušajiem, gan īpaši ģimenēs ar maziem bērniem, jo bērni labprāt ļauj to smidzināt kaklā.

Biruta, 37 gadi

Uzreiz varu teikt, ka FarinGospray ar apelsīnu man ļoti patika. Lietoju līdzekli gan sev, gan bērnam. Ērts iepakojums un lietošanas veids. Dabīgs bez konservantiem un alergēniem. Ļoti patīkama pēcgarša un sajūta pēc kakla apstrādes. Galvenais, ka šis ir vienīgais līdz šim lietotais līdzeklis kaklam, no kura manam bērnam nav bail, jo neizraisa kairinājumu kaklā un nepatīkamu pēcgaršu. Ļoti labs produkts. Iesaku to cilvēkiem, kuri seko līdz savai veselībai un nevēlas lietot produktus, kas pārsātināti ar ķīmiju.

Juris, 31 gads

Izmēģināt "FarinGospray" iekaisušam kaklam nolēmu pēc drauga ieteikuma. Ieinteresēja arī jaunā garša, konkrēti - apelsīna. Produkts ir pietiekami ērti lietojams, vienīgi to ir grūti "izsmidzināt" tā, lai eļļa vienmērīgi noklātu iekaisušo zonu. Iepakojuma izmērs ir optimāls, ikdienā ērti paņemams līdzi. Noformējums ir gana vienkāršs un vienlaikus arī pamanāms. Patīk tas, ka nav pārspīlēta dizaina. "FarinGospray" lietoju apmēram nedēļu, trīs reizes dienā, pēc ēšanas, 40-60 minūtes pēc tā lietošanas neko neuzdzerot un neēdot. Lietoju konkrēti iekaisušu, pietūkušu mandeļu gadījumā. Produktam ir patīkama, maiga (arī atsvaidzinoša) apelsīnu un smiltsērkšķu garša. Produkts uzreiz pēc lietošanas mazina iekaisuma radīto diskomforta sajūtu rīklē, mazina mandeļu pietūkumu. Paldies!

Guntis, 38 gadi

Pieteicos testēt "FarinGospray" ar apelsīnu, jo ziemas sezonā jebkādi naturāli līdzekļi, kas var palīdzēt saaukstēšanās gadījumā, ir ļoti noderīgi. Produkts ir ērti lietojams gan pieaugušajiem, gan bērniem. Patika tas, ka, atšķirībā no citiem līdzīgi lietojamiem līdzekļiem, pats smidzinātājs ir pietiekami izturīgs. Produkta vizuālais iepakojums ir patīkams, tīrs. Iepakojuma lielums apmierinošs. Lietojām līdzekli gan profilaktiski, gan pie skrāpējoša klepus. Lai gan garša nav salda, tomēr apelsīnu eļļas dēļ tā ir ļoti patīkama. Tieši tāpēc patīk arī bērniem, kas ir svarīgi. Kakla skrāpēšanos un citas nepatīkamās sajūtas produkts atvieglo diezgan jūtami, kas arī apliecina, ka līdzeklis ir efektīvs. 

Liene, 29 gadi

Pieteicos medicine.lv un "Silvanols" "FarinGospray" testam, jo ap šo laiku vienmēr noķēru klepu, kā arī šī zīmola līdzekļus jau esmu iecienījusi.

Iepakojums parocīgs, viegli lietojams, nekas nekrīt nost un nelūst, izturīgs. Lietošana, pēc manām domām, bija parocīga, jo sprejs tika dots divus gadus vecam bērnam, un pateicoties garajam spreja smidzinātājam, zāles uzreiz nokļuva kaklā, kas samazina iespēju, ka bērns tās izspļaus. Arī iepakojuma dizains ir patīkams, skaidri salasāms produkta nolūks. Saprotams, kādai vecuma grupai preparāts ir domāts. 
Produkts tika lietots ļoti bieži, pamatojoties uz to, ka tieši šobrīd ir gripas un vīrusu laiks. Pārsvarā lietoja bērns, kuram pat ļoti patika šī līdzekļa lietošana. Garša patīkama, nepaliek mutē nepatīkama pēcgarša, kas raksturīga pēc daudziem citiem šāda veida preparātiem. Varu teikt, ka jau pēc divu dienu lietošanas klepus jūtami samazinājās.

Diāna, 24 gadi

Izmēģināju "FarinGospray" ar apelsīnu, jo kaklā radās diskomforts, sāpes un niezoša sajūta. Produkts ir ļoti ērti lietojams. Kompakts iepakojums ar saistošu dizainu. Lietoju divas reizes dienā - no rīta un vakarā. Lietoju periodā, kad kaklā bija jūtams iekaisums. Līdzekļa garša ir patīkama un garda. Produkts ļoti ātri palīdzēja atbrīvoties no nepatīkamajām izjūtām kaklā.

Anna, 32 gadi

Pieteicos testēt "FarinGospray" ar apelsīnu iekaisuša kakla ārstēšanu, jo ārā ir ziema - apkārt visi slimo, vienmēr pastāv iespēja, ka kāds tevi apdāvinās ar neaizmirstamu karsto vakaru gultā ar tempertatūru 38. Labāk lai somiņā vienmēr ir līdzī kādi preparāti pret saaukstēšanos.

Produkts lietojams viegli un ērti, mīnuss bija tas, ka nav aizsardzības "trubiņai". Somiņā iepakojums var palikt netīrs un ir jāmazgā pirms lietošanas. Iepakojums tiešām ir labs - gan lielums, gan krāsa, gan dizains - atbilst gaidam un visiem standartiem. 

Produktu lietoju uzreiz, tikko kā jutu, ka sāk sāpēt kakls. Garša priekš manis ir ne sevišķi patīkama, jo eļļainā konsistence vispār nav tīkama, taču tas bija skaidrs jau iepriekš un zinu, ka citiem līdzīgiem produktiem tā ir vēl nepatīkamāka. Tāpat varu teikt, ka produkts ir ļoti efektīvs – kakls nomierinājās, sāpes pazuda un līdz nopietnai slimošanai tā arī nenonācu. 

Tāpat gribu pievērst uzmanību tam, ka, lasot sastāvu biju ļoti patīkami izbrīnīta par tik dabīgiem komponentiem, un to varēja just arī lietojot preparātu -  nebija nedabīga ķīmiska efekta un garšas.Tiešām eļļa ļoti maigi un patīkami iedarbojās.

Paldies par produktu, noteikti lietošu arī turpmāk.

Autors: faringospray_apelsinu
Autors: faringospray_apelsinu

Ražotājs: SIA "SILVANOLS", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija

https://www.silvanols.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Elpceļu / plaušu saslimšanas":

Nedēļas tēma

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Lai pēdu āda būtu veselīga un maiga, par to jārūpējas katru dienu. Apimi pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu ir piemērots pēdu ādas kopšanai ikdienā.

Aktuālie piedāvājumi

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Vasarās kondicionieri bieži tiek izmantoti ne tikai birojos, veikalos un automašīnās, bet arī mājās. Taču, lai neiedzīvotos veselības problēmās, pats svarīgākais – kondicionieri lietot pareizi! Par būtiskām lietām, kas noteikti jāņem vērā, stāsta LOR Klīnikas otolaringoloģe, profesore Ligija Ķīse.

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziedniece, gaišreģe Diāna Audra iesaka meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai, ko var veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvāja izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Raidījums "Izstāsti Latvijai"  sveic savus ilgstošos partnerus DR. MAURIŅA KLĪNIKU 10 GADU JUBILEJĀ! Lai netrūkst ne darba, ne panākumu vēl daudzus gadus!

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA “Cilmes šūnu banka” ir “FamiCord Group” pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada, kas ir lielākā cilmes šūnu banka Eiropā. Uzmanību, topošās māmiņas! Jūsu lēmums par nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanu ir ļoti svarīgs gaidāmā bērniņa dzīvē! Uzziniet vairāk, lai izdarītu pārdomātu izvēli!