medicine.lv skaitļos

Lietotāji online88
Aktīvie uzņēmumi12813
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "Hypnosols Sleep Support" – iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Hypnosols Sleep Support" – iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr. Pakalns SELECT" piedāvāja testēt produktu iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai – "Hypnosols Sleep Support".

Annija, 23 gadi

Jūnijā pieteicos testēt produktu iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai – "Hypnosols Sleep Support". Studēju universitātē, un mācību gada noslēgumā pietrūka laika, ko veltīt veselīgam miegam, turklāt piedzīvoju pastāvīgu stresu, kas atstāja negatīvu ietekmi uz veselību un pašsajūtu. Arī pēc tam situācija neuzlabojās – bija grūti iemigt, naktī bieži modos un no rītiem jutos neizgulējusies. Tā kā nevēlējos lietot medikamentus, meklēju dabīgu preparātu, kas man spētu palīdzēt.

Produkta lietošana ir pietiekami vienkārša un neradīja nekādus sarežģījumus. Lietoju produktu aptuveni 20-30 minūtes pirms gulētiešanas. Ievēroju, ka aizmigt patiešām izdodas daudz labāk, jutos mierīgāka, nosvērtāka, mazinājās saspringums un trauksme. Pēc vairāk nekā nedēļu ilgas lietošanas jūtami uzlabojās miega režīms un vairs nebija nepieciešamības lietot produktu ikdienā. Paldies!

Banner 280x280

Sanita, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt "Hypnosols Sleep Support" līdzekli iemigšanai, jo regulāri nākas doties komandējumos. Man ir grūti adaptēties laika zonu maiņām un parasti jūtos slikti vēl vairākas dienas pēc atgriešanās.

Lietoju produktu reizēs, kad mainījās miega ritms, atbilstoši lietošanas instrukcijai, neilgi pirms gulētiešanas, ņemot vērā norādījumus tieši ceļošanai. Ievēroju, ka šis līdzeklis man patiešām palīdz. Iemigšana nesagādāja tik ierastās grūtības pat pirmajā dienā pēc ierašanās citā valstī. Domāju, ka noteikti produktu lietošu arī turpmāk.

Dace, 42 gadi

Pieteicos testēt "Hypnosols Sleep Support", jo reizēm pēc stresa pilnas dienas ir grūti iemigt.

Produkta iepakojums ir neliels, taču tas jāatšķaida ar ūdeni, līdz ar to pietiek gana ilgam laikam, īpaši, ja nav nepieciešamības lietot regulāri. Noformējums ir gaumīgs, mūsdienīgs. Lietošana gana ērta, taču man nerādās pārliecība, ka ik reizi iepilinu precīzi norādīto preparāta daudzumu.

Produkts priekš manis bija ļoti iedarbīgs. Nesalīdzināmi atviegloja iemigšanu reizēs, kad šķita, ka miegs kavēsies visu nakti, ļoti labi nomierināja, palīdzēja atslābināties un relaksēties. No rīta nebija smaguma sajūtas, jutos moža un izgulējusies. Domāju, ka uzlabojās arī miega kvalitāte kopumā. Paldies par iespēju piedalīties produkta testēšanā!

Māra, 46 gadi

Jūnijā man bija iespēja izmēģināt "Hypnosols Sleep Support" preparātu iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai. Lietojot šo produktu, mana miega kvalitāte uzlabojās jau pēc pāris dienām. Jutu, ka pusstundu pēc preparāta lietošanas esmu jau gatava doties gulēt. Pirmo lietošanas nedēļu vēl modos nakts laikā, bet jau pēc nedēļas nogulēju visu nakti bez pamošanās.

Hypnosols ir ērti lietot un viegli dozēt, garša ir līdzīga kā zāļu tējai, līdz ar to nav nepieciešams preparātam uzdzert papildus šķidrumu. Ļoti noderīgs līdzeklis, ko glabāt mājas aptieciņā.

Marija, 36 gadi

Pieteicos sadarbībā ar medicine.lv testēt produktu iemigšanai  "Hypnosols Sleep Support". Pirms tam nebiju ievērojusi "Dr. Pakalns SELECT" produktus. Mani uzrunāja gan produkta kastītes dizains, gan, protams, tā dabīgais sastāvs. Pāris reizes mēnesī man mēdz būt problēmas ar iemigšanu un veselīgu miegu – pie vainas var būt gan stress darbā, gan pilnmēness, gan citi faktori.

Lietoju produktu pirms gulētiešanas, reizēs, kad jutu, ka ir grūti iemigt. Baldriāns un pasiflora  samazināja spriedzi , melatonīns palīdzēja ātrāk iemigt, un miegs patiešām bija ciešāks, turklāt pašsajūta no rīta uzlabojās, vieglāk varēju pamosties.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un lietošu "Hypnosols Sleep Support" arī turpmāk. Paldies par brīnišķīgo, dabīgo produktu!

Karīna, 29 gadi

Savas dzīves laikā diezgan bieži saskaros ar tādu problēmu kā bezmiegs, ir grūti iemigt un miegs ir saraustīts, varu pamosties no jebkura trokšņa. Tāpēc, ieraugot veselības portālā medicine.lv piedāvājumu pieteikties "Hypnosols" testēšanai, uzreiz rīkojos.

"Hypnosols" lietoju gandrīz katru vakaru īsi pirms gulētiešanas, cenšos izvairīties no biežas tā lietošanas, jo negribētos vienmēr paļauties tikai uz kādiem palīglīdzekļiem. Taču reizēs, kad galva ir pilna ar domām, iemigt ir kaitinoši grūti, un nekas cits neatliek kā iedzert šos pilienus.

Pilieni nebija sarežģīti lietojami, taču tiem ir specifiska smarža un arī garša sastāvā esošā baldriāna dēļ, kas ne katram varētu iet pie sirds. Man personīgi ar to nav problēmu – piecus pilienus atšķaidu ar glāzi ūdens un izdzeru, pēc tam uzreiz dodos pie miera.

Par šo produktu varu teikt tikai to labāko – iemigšanas laiks kļuva krietni īsāks, un no rīta pamodos izgulējusies. No visiem iemigšanai paredzētiem līdzekļiem, ko esmu mēģinājusi, "Hypnosols Sleep Support" man patika vislabāk, tāpēc to noteikti vienmēr glabāšu savā zāļu lādītē.

Paldies!

Inga, 36 gadi

"Hypnosols Sleep Support" iemigšanas līdzekļa testēšanai nolēmu pieteikties, jo darba dienās man, cilvēkam, kurš strādā garīgu darbu, kvalitatīvs miegs ir vitāli nepieciešams. Neizguļoties nākamajā dienā galva parasti ir dulla, un tas ļoti traucē koncentrēties darbam un ģenerēt jebkādas idejas.

Lietoju to, kā rakstīts instrukcijā – piecus pilienus atšķaidot ar nelielu daudzumu ūdens. Aptuveni pusstundas laikā jau var just pirmo efektu – parādās miegainība, kļūstu mierīgāka un atbrīvotāka, vairs pa galvu nešaudās nekādas domas par darbu un citām ikdienišķām rūpēm. Ņemot vērā tik ātru rezultātu, turpināšu šo produktu lietot arī turpmāk reizēs, kad jutīšu, ka nevarēšu iemigt. Paldies!

Annika, 32 gadi

Uzreiz vēlos pateikt paldies par iespēju izmēģināt tik efektīvu līdzekli iemigšanai kā "Hypnosols"! No visiem manis mēģinātajiem līdzekļiem iemigšanas atvieglošanai šis deva vislabāko rezultātu.

"Hypnosols" testēšanai pieteicos, jo pēdējā laikā, aptuveni mēnesi, pusotru, dažādu sakrājušos problēmu dēļ jūtos nomākta, depresīva, ir zudis prieks par lietām, kas agrāk izraisīja pozitīvas emocijas. Līdz ar to ir parādījušies arī miega traucējumi. Savukārt bezmiega dēļ mans noskaņojums dienas laikā kļūst vēl sliktāks un nestabilāks. Tāpēc kaut kas ar to bija jādara.

"Hypnosols" lietoju regulāri, īsi pirms došanās gulēt. Stingri ievēroju arī lietošanas instrukciju. Patīkami pārsteidza tas, cik ātri šis līdzeklis sāka darboties! Es jau biju pavisam aizmirsusi, kā tas ir – normāli aizmigt! Pateicoties šim brīnumam, miegs sāka nākt jau aptuveni pēc pusstundas līdz 40 minūšu laikā. Attiecīgi, zinot aptuveno iedarbības laiku, varēju plānot savu miegu, lai no rīta justos  izgulējusies un gatava darbam.

Arī produkta iepakojums ir ļoti gaumīgi izstrādāts, taču tas, manuprāt, nav galvenais, jo man svarīga ir efektivitāte un kvalitāte nevis vizuālās īpašības.

Vēlreiz – liels paldies!

Ligita, 30 gadi

"Hypnosols Sleep Support" vēlējos pamēģināt, jo reizēs, kad man ir kādi sarežģījumi privātajā dzīvē, emocionāli pārdzīvojumi, tas uzreiz atsaucas uz mana miega kvalitāti un iemigšanas procesu. Kaut arī vakaros jūtos nogurusi un šķiet, ka aizmigt varēšu ātri, tā tomēr nenotiek – visu nakti grozos, nāk karstuma viļņi, svīstu, bieži ceļos augšā. Rezultātā nākamā diena ir sabojāta – sliktas darbaspējas, slikts garastāvoklis, kļūstu viegli aizkaitināma. Ar katru dienu pēc šādām nemierīgām naktīm kļūst tikai sliktāk, tāpēc, ieraugot medicine.lv, ka var pieteikties "Hypnosols Sleep Support" testam, nekavējoties pieteicos.

Produktu lietot nebija sarežģīti, taču nepatika tā garša un smarža, neskatoties uz to, ka atšķaidīju instrukcijā norādītos piecus pilienus ar veselu glāzi ūdens. Tomēr, tā kā man bija būtisks tieši efekts, to varēja pieciest.

Novērotais rezultāts – aptuveni pēc 20 minūtēm, pusstundas, jutu, ka sāku atslābt un kļūt mierīgāka. Neskatoties uz maniem lielajiem pārdzīvojumiem, kuru dēļ ir ļoti grūti aizmigt, iemigšanas laiks, pateicoties šim līdzeklim, kļuva krietni vien īsāks. Nakts laikā nemodos. No rīta pašsajūta, protams, labāka. Par cik esmu diezgan emocionāla būtne, domāju, ka šāds līdzeklis iemigšanai jātur vienmēr aptieciņā, lai nemocītos ar bezmiegu un daudzajām domām, kas uztrauc.

Paldies!!

Mārīte, 24 gadi

"Hypnosols" testam vēlējos pieteikties, jo šķita, ka nenāktu par ļaunu mājas aptieciņā glabāt arī kādu līdzekli, kas palīdzētu ātrāk iemigt un izgulēties. Esmu vakara cilvēks, tāpēc no rītiem ir drausmīgi grūti pamosties, kā dēļ nereti sanāk aizgulēties un kavēt darbu. Iedomājos, ka varētu ar šī līdzekļa palīdzību nedaudz "paregulēt" savu miegu.

"Hypnosols" pielienus, atšķaidot ar glāzi ūdens, lietoju ātrāk nekā parasti devos gulēt. Agrāk gāju gulēt tikai pēc 12-iem naktī, bet jāceļas bija jau 6.30. Loģiski, ka ar šādiem gulētiešanas paradumiem nākamajā rītā pašsajūta nevar būt ideāla. Lai laicīgi iemigtu un varētu pagulēt vismaz 8 stundas, "Hypnosols" pilienus iedzēru jau nedaudz pēc 22.00 un devos gultā. Biju izbrīnīta par "Hypnosols" ātro iedarbību! Pietika ar pusstundu, lai jau čučētu saldā miegā! Turklāt no rīta pamostoties nebija nekādas smaguma sajūtas un apdulluma, kas mēdza būt, kad mēģināju citus iemigšanas līdzekļus, pat no parastām melatonīna tabletēm reizēm pamošanās bija diezgan smaga. Plānoju šo produktu palietot ilgstošāk, lai organisms pierastu pie pareizā gulētiešanas režīma.

Liels paldies par šādu iespēju!

Autors: hypnosols
Autors: hypnosols

Ražotājs un izplatītājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija.

https://www.e-menessaptieka.lv/lv/catalog/nervu-sistemai/miegam/pilieni-un-sirupi/1082781

Produktu iegādāties iespējams Latvijas aptiekās!

Uztura bagātinātajs  neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Lauma Medical kompresijas izstrādājumi

Lauma Medical kompresijas izstrādājumi

Kompresijas izstrādājumi ir viens no galvenajiem līdzekļiem vēnu varikozes slimību profilaksei un ārstēšanai. Uzzināsim vairāk par Lauma Medical kompresijas izstrādājumiem! 

Aktuālie piedāvājumi

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Kā sagatavoties vasarai? Un ne tikai…

Kā sagatavoties vasarai? Un ne tikai…

Pavisam drīz mūs sagaida vasara, kad dzīve šķiet vienkāršāka, patīkamāka, interesantāka un garšīgāka. Šajā rakstā aplūkosim svarīgus gremošanas trakta slimību profilakses aspektus un sniegsim praktiskus padomus, kas palīdzēs rūpēties par savu organismu. 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt dabīgo matu toniku ar rozmarīnu, keratīnu un zīda proteīniem.

RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvā testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai. 

“Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

“Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt uztura bagātinātāju “Ginerra”.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...