medicine.lv skaitļos

Lietotāji online82
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Signe, 41 gads

Šogad, ziemas un pavasara periodā, sanāca bieži slimot un februārī ''nolikos'' ilgstoši un pamatīgi. Neskaitāmas zāles un antibiotikas pamatīgi novājināja manu imunitāti. Lai gan antibiotiku lietošanas laikā pēc ģimenes ārsta ieteikuma papildus lietoju uztura bagātinātājus zarnu mikrofloras uzlabošanai, vēders tik ātri neatkopjas un vēl joprojām jūtams diskomforts. 

Veselības portālā Medicine.lv bija publicēts raksts par ho-fi® original Na+ hlorofilīnu. Lasot rakstu, sapratu, ka šis produkts ir piemērots tieši man, jo tas stiprina novājinātu imunitāti, palīdz uzlabot fiziskās un garīgās spējas, izvada toksīnus, kas man ir īpaši svarīgi, un aktivizē vielmaiņas procesus. Turklāt tas mērķēti atjauno organismā bojātās šūnas. Visvairāk mani uzrunāja mūsu pašu, no Latvijas egļu skujām iegūtais hlorofilīns, kuru iegūst vietējais vadošais mežzinātnes institūts ''Silava''.

Testējot šo produktu, pirmais, ko pamanīju, bija citāds enerģijas pieplūdums – nebija vairs sevi jāpiespiež kaut ko darīt, domas pašas sakārtoja veicamos darbus un bez grūtībām tos arī izdarīju. Otrkārt, pamazām mazinājās ne tikai fiziskais, bet arī garīgais nogurums. Šīs divas man svarīgās lietas liek padomāt par šī produkta arī turpmāku lietošanu ikdienā. Es noteikti iesaku šo ho-fi® original Na+ hlorofilīnu kā labu un efektīvu ikdienas uztura papildinātāju možam garam, labai fiziskai pašsajūtai un arī vēdera komfortam!

Zaiga, 59 gadi

Mazmeitiņa ieteica ik pa laikam palasīt vērtīgus rakstus medicine.lv. Portālā ir tiešām ļoti vērtīgi raksti, kā arī atsauksmes, ieteikumi un noderīgas rekomendācijas – gan vispārīgi par veselību, pieejami arī Produktu testi, kur var pamēģināt, notestēt un uzrakstīt, kas ir bijis vērtīgs un noderīgs. Līdz manīm nonāca 3 pudeles testa produkta ho-fi® original Na+ hlorofilīna tumši zaļā krāsā – viena 1 litra un divas 250 ml pudelītes. Lai arī sākotnēji produkta izskats – zaļais šķidrums – nešķita pievilcīgs, mani ļoti uzrunāja skuju smarža un viegli rūgtenā garša. Ja pievērtu acis, domātu, ka tas ir kāds viegls sulas koncentrāts. ho-fi® original Na+ hlorofilīnu izvēlējos testēt zemās imunitātes, biežā noguruma un sliktās pašsajūtas dēļ. 

Jau pēc pirmajām produkta lietošanas dienām pamanīju, ka manāmi uzlabojas vielmaiņa. Tas man bija liels pārsteigums, jo manos gados ir tik daudz ko mēģināts šīs lietas labā darīt. Un līdz šim panākumi bija ļoti pieticīgi. Vēl pamanāmi uzlabojas garastāvoklis un vēlme kaut ko aktīvi darīt –staigāt gar jūru, parušināties savās dobēs dārzā, parotaļāties ar mazbērniem, uzcept gaidāmiem ciemiņiem kūku… Īsāk sakot – izmaiņas ir pietiekami daudz, lai es varētu droši ieteikt izmēģināt šo ho-fi® original Na+ hlorofilīnu  – Latvijas dabas sniegto spēku organisma restartam!

Evita, 36 gadi

Mani uzrunāja Medicine.lv publikācija par organisma restartu un iespēju notestēt Latvijas zīmola Everlab radīto uztura bagātinātāju ho-fi original Na+hlorofilīnu. Produkta sastāvā ir  hlorofilīns, kas iegūts no Latvijas egļu skujām un ir ļoti vērtīgs un dabīgs, palīdzot restartēt organismu. Atcerējos, ka bērnībā laukos pie vecmāmiņas katru dienu apēdām pa kādam egļu jaunajam dzinumam – kā vērtīgu vitamīnu. Iepazīstoties ar ho-fi aprakstu, sapratu, ka šis dzēriens man lieti noderēs, lai atgūtu spēkus un uzlabotu vispārējo labsajūtu. Ziemā un pavasarī bieži slimoju un lietoju zāles, tāpēc jūtos nogurusi, un mana imunitāte ir novājināta.

Protams, arī atgriežoties darbā, bija lielāka slodze un stress, un esmu nogurusi gan garīgi, gan fiziski. Esmu kļuvusi nervozāka un man ir pazudis dzīvesprieks. Dēļ nespēka biežāk izvēlos palikt mājās un pagulēt, esmu miegaina. Tāpēc biju priecīga, ka saņēmu testēšanā zaļo vitamīnu dzērienu ho-fi, kur komplektā bija viena litra pudele un divas mazās 250 ml pudeles, kopā 1,5 litri. Ja ieteicamā dienas deva ir 50 ml  ho-fi dzēriena, tātad sanāk veselam mēnesim.

Uztura bagātinātājam ho-fi vienkāršs un gaumīgs dizains, kā dabīgam produktam. Tas ir pildīts glītās plastmasa pudelēs, kas ir zaļā egļu krāsā, lai pasargātu no saules stariem, un arī pats dzēriens ir skaistā, piesātinātā tumši zaļā tonī. Ho-fi smarža un garša man patīk, var sajust un izgaršot egļu skujas. Šis Na+ hlorofilīna dzēriens ir kā dzīvības eliksirs – tīrs, dabīgs, atsvaidzinošs.

Lietoju, kā ieteikts, ho-fi 50 ml dienā no rīta, šim dzērienam piemeklēju mazo 50 ml glāzīti.

Pēc atvēršanas glabāju ho-fi ledusskapī un karstajā laikā bija patīkami atsvaidzināties ar vēso un garšīgo dzērienu. Dodoties brīvdienās ārpus mājas, mazo pudelīti bija ērti paņemt līdzi. Lietošana ērta, vienkārša.

Mēneša laikā mana pašsajūta patiešām ir uzlabojusies. Pamazām sajutu spēka pieplūdumu un nu jau nogurums ir ievērojami samazinājies. Esmu kļuvusi mundrāka, aktīvāka un dzīvespriecīgāka. Ir uzlabojusies darba kvalitāte, vairs neesmu tik nervoza. Pietiek spēka arī aktivitātēm svaigā gaisā un ar prieku izbaudu vasaru. Pieņemu, ka pašsajūta uzlabojās arī pateicoties tam, ka tika izvadīti uzkrātie toksīni, un organismam palika vieglāk, visi procesi sāka atjaunoties. Plānoju vēl vienu mēnesi palietot spēcinošo ho-fi original Na+ hlorofilīnu, lai turpinātu uzlabot imunitāti. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem! Paldies par šo brīnišķīgo iespēju restartēt organismu!

Jolanta, 52 gadi

Vienmēr ar interesi sekoju jaunumiem, ko piedāvā Latvijas ražotāji, un labprāt izmantoju iespēju testēt dabas produktu ho-fi® original Na+ hlorofilīnu.

Produkta iepakojums ir patīkamā meža krāsā, atturīgs, bet gaumīgi noformēts pudeles dizains, papildināts ar nepieciešamo lietošanas informāciju. Par dozēšanu 50 ml dienā iesākumā bija jāpiedomā, kādu mērtilpumu izmantot, tāpēc būtu jauki, ja tiktu pievienota mērglāze, bet kopumā ir skaidri norādījumi par lietošanu un devām. 

Par smaržu un garšu – tumši zaļais produkta tonis atbilda produkta aprakstam un sastāvam, bez īpaši specifiskas smaržas, bet ar egles skuju garšu, ko sākumā bija grūti pieņemt, bet, turpinot lietot, jau raisīja patīkamas sajūtas un netraucēja – patiešām, īsta meža garša un smarža!

Lietoju ieteicamo ho-fi devu ik rītu, šobrīd ho-fi ir lietots 1/2 mēnesi, turpināšu lietot vismaz vienu mēnesi, lai sajustu Latvijas dabas spēku! Tā kā ho-fi lietots neilgu periodu un produkts nav zāles, bet gan uztura bagātinātājs, tad saprotu, ka efekts būs jūtams ilgtermiņā, bet jau tagad varu apliecināt, ka produkts strādā un palīdz restartēt organismu, aktivizē vielmaiņu, stiprina novājināto imunitāti pēc tumšā perioda un intensīva darba perioda un manam organismam (kuņģa-zarnu traktam) tas patīk!

Paldies, ražotājam par inovatīviem produktiem un iespēju izmēģināt! Lai top!

Inta, 50 gadi

Mana pirmā iepazīšanās ar hlorofilīnu notika mežā, kad pirmo reizi nogaršoju egļu jaunos dzinumus – draudzene pavasarī ieteica uzturā kādu brīdi palietot viegli pieejamos jaunos egļu dzinumus, un man tie uzreiz iegaršojās. Otrā iepazīšanās, jau citādā formātā, notika caur piedāvājumu www.medicine.lv testēt  ho-fi® original Na+ hlorofilīnu. Biju priecīga, ka radās iespēja salīdzināt ar mežā atrodamo un medicīniski izstrādātu uztura bagātinātāju.

Piesakoties produkta testēšanai, saņēmu vienu 1000 ml un divas 250 ml tilpuma plastmasas pudeles ar  ho-fi® original Na+ hlorofilīnu. Testa produktu lietoju katru rītu pa 50 ml. Garša patīkama, nedaudz skābena. Uzsāku to lietot, lai stiprinātu savu imunitāti, jo bieži vien iepriekš - pavasarī un rudenī - piemeklēja saaukstēšanās, tāpēc bija cerība, ka, palietojot  ho-fi® original Na+ hlorofilīnu, atbrīvošos no šīs problēmas. Un rezultāts ir jūtams – iesnas un sāpošs kakls nav vairs mani piemeklējuši. Izcils produkts, un tā lietošanas rezultāts ir acīmredzams. Iesaku. Paldies par veselībai vērtīgo produktu!

Ilze, 45 gadi

Tā kā esmu trīs aktīvu bērndārznieku un viena skolnieka māmiņa, tad mana ikdiena paiet ļoti aktīvi un saspringti. Pēc garā rudens un ziemas perioda jutos diezgan sagurusi un izsmelta, tāpēc biju priecīga, ieraugot, ka tiek piedāvāts izmēģināt Ho-fi original Na+hlorofilīns. Pieteicos produkta testam, jo jau iepriekš biju dzirdējusi labas atsauksmes. Mani uzrunāja ne tikai produkta labās īpašības, bet arī tas, ka produkts tiek pildīts pudelēs no otrreiz pārstrādātas plastmasas. Man ir svarīgi, lai mani bērni augtu zaļā un sakoptā vidē ar pēc iespējas mazāk atkritumiem.

Produktu saņēmu 1l un 2 x 250ml pievilcīga dizaina pudelēs. Lietošanai ērtākas, manuprāt, ir mazās pudelītes, jo viegli var paņemt somā līdzi, ja dodas brīvdienās. Produktu lietoju katru dienu 1 reizi dienā pēc brokastīm. Tā kā dienas deva ir 50 ml, būtu jauki, ja pudelei būtu pievienots mērtrauciņš vieglākai dozēšanai.

Pirmajās pāris dienās man ne visai gāja pie sirds produkta garša, bet pēc dažām lietošanas reizēm pieradu un man pat iegaršojās. Na+hlorofilīns smaržo un garšo pēc svaigām egļu skujām, kas varbūt nav tā ierastākā garša, bet tā noteikti nav nepatīkama, asociējas ar Latvijas bagātību – skaistajiem, zaļajiem mežiem.

Pēc gandrīz divu nedēļu lietošanas jūtu patīkamas pārmaiņas savā pašsajūtā – jūtos mundrāka, no rītiem ir vieglāk pamosties un enerģijas pietiek ilgākam laikam. Kopumā produktu vērtēju pozitīvi un domāju, ka tas noteikti manā dzīvē būs uz palikšanu, plānoju atkārtot Na+hlorofilīna kursu arī rudenī. :)

Agris, 34 gadi

ho-fi® original Na+ hlorofilīns tika aprakstīts kā uztura bagātinātājs, kas palīdz tikt galā ar ilgstošu fizisko un garīgo nogurumu, kas man konkrētajā dzīves posmā bija ļoti aktuāls jautājums.

Uztura bagātinātāju lietoju katru rītu pa 50 ml viena mēneša garumā. Pudelītes dizains ir ļoti patīkams, rada "luksus" preces iespaidu. Garša, smarža un krāsa, lai gan īsti neuzrunāja, noraida šaubas, ka produkts varētu sastāvēt no mākslīgām garšvielām/krāsvielām. Tik tiešām – šķīdums garšo un smaržo pēc skujām.

Pēc ilgstošas lietošanas novēroju augstāku enerģijas līmeni ikdienā un pat tādu kā nomierinošu efektu. Par imunitātes stiprināšanu ir grūtāk spriest tik īsā laika posmā, lai gan jāatzīst, ka izvairījos no pavasara saaukstēšanās produkta lietošanas laikā.
Kopumā šis produkts man ļoti patika, un labprāt atgrieztos pie šī uztura bagātinātāja arī rudenī.

Sandra, 42 gadi

Pieteicos izmēģināt  ho-fi® original Na+ hlorofilīnu, jo piesaistīja produkta apraksts – iepriekš nekad nebiju par tāda veida uztura bagātinātāju dzirdējusi, un tas šķita patiešām vērtīgs. Vienmēr esmu domājusi, ka dabā atrodams teju viss cilvēka organismam ikdienā nepieciešamais, tāpēc šis dzēriens, kas radīts, izmantojot Latvijas egļu skujas, mani patiešām ieinteresēja.

Produkts ir nelielā, tumšā pudelītē, dizains ir askētisks, vienlaikus vienkāršs, bet elegants. Dzēriena garša ir izteiksmīga un specifiska, atzīšu, ka sākotnēji pie tās bija nepieciešams pierast, taču, ņemot vērā labumus, ko tas sniedz veselībai, tas noteikti ir tā vērts. Produktam nav īpaši izteiktas smaržas, instrukcija ir pavisam vienkārša un lietošana – ērta, ja vien pie rokas ir mērtrauciņš, jo dzēriena dienas deva ir 50 mililitri.

Šobrīd produktu lietoju trīs nedēļas un ieteikto kursu (vienu mēnesi) noteikti pabeigšu. Varu teikt, ka man ir uzlabojusies pašsajūta, jūtos mundrāka un enerģiskāka, labāk guļu un ikdienā mazāk izjūtu nogurumu. Man grūti teikt, kādu iespaidu produkts ir atstājis uz manu imunitāti un vielmaiņu, taču organisms noteikti ir restartējies pēc ziemas un ieguvis jaunu sparu. Paldies, ka devāt iespēju izmēģināt tik interesantu produktu!

Ina, 34 gadi

Pieteicos ho-fi testēšanai, jo ļoti ieintriģēja apraksts, kurā teikts, ka ho-fi palīdz tikt galā ar ilgstošu fizisko un garīgo nogurumu, stiprina novājinātu imunitāti, izvada toksīnus, atjauno un aktivizē vielmaiņas procesus, kā arī kopumā restartē organismu. Tā kā jau labu laiku esmu pievērsusies veselīgam dzīvesveidam, tad man bija aktuāli attīrīt organismu no visa liekā un uzlabot savu pašsajūtu.

Lai gan sākotnēji man bija grūtības ar produkta lietošanu tā specifiskās garšas dēļ, pēc dažām dienām jau pieradu un varēju iedzert dienas devu bez šķobīšanās. :) Saprotu, ka ne viss, kas veselīgs, ir garšīgs. Turklāt palīdzēja doma, ka tas ir dabīgs produkts, kas nesīs manam organismam tikai labumu.  Garšo un smaržo tik tiešām pēc skujām. 

Nu jau testēšanai izsniegtais produkta daudzums iet uz beigām un varu teikt tikai labus vārdus. Ho-fi lietošanas laikā sajutos enerģiskāka, biežāk biju pacilātā noskaņojumā, enerģijas un spēka pilna! Palēnām sakārtojās arī kuņģa darbība, tas tik bieži vairs nepūšas kā agrāk, kas liek secināt, ka iepriekš vēdera pūšanās, iespējams, signalizēja par toksīnu klātbūtni organismā. Tāpat man ir uzlabojusies vēdera izeja, jo iepriekš bieži saskaŗos ar aizcietējumiem, bet tagad viss ir labi. 

Esmu apmierināta ar šo produktu un, ļoti iespējams, palietošu to arī rudens-ziemas periodā imunitātes stiprināšanai, jo ierasti tas ir laiks, kad visbiežāk slimoju. Liels paldies par šo iespēju!

Vaira, 56 gadi

Ar gadiem mans kuņģis arvien sliktāk pārstrādā daudzus pārtikas produktus, bieži saskaros ar smaguma sajūtu vēderā, sāpēm, arī ikdienā tas ietekmē manu pašsajūtu, esmu nervozāka. Tāpēc ļoti uzrunāja ho-fi apraksts, kas solīja palīdzēt izvadīt toksīnus no organisma un aktivizēt vielmaiņu, un kopumā uzlabot pašsajūtu. Jo veselība kopumā tomēr lielā mērā atkarīga tieši no kuņģa veselības. un tā, kas tajā "dzīvo".

Testēšanā saņēmu 3 zaļas, plastmasas pudeles  - viena litra un divas 250 ml pudelītes, kuras bija ļoti kompaktas un ērtas ņemšanai līdzi, dodoties atpūtā ārpus mājas. Tā kā esmu dabas produktu piekritēja, ho-fi garša un smarža man bija pilnībā pieņemami un neradīja nekādas lietošanas grūtības. Piemeklēju atbilstoša tilpuma glāzīti un turēju to redzamā vietā, lai tā katru rītu būtu pa rokai, lai iedzertu ho-fi dienas devu. Tomēr ieteiktu ražotājam padomāt, lai mērtrauks nāktu komplektā līdzi, piemēram, kā noskrūvējams pudeles korķis-mērglāze. Pudeli glabāju ledusskapī, tādējādi vasaras karstumā bija vēl patīkamāk iedzert šo dzērienu, tas atsvaidzināja.

Vēl neesmu izlietojusi visas -ho-fi pudelītes, taču jāatzīst, ka kopumā jūtos krietni labāk nekā iepriekš, jūtos dzīvīgāka, ir lielāka vēlme ikdienā izkustēties, kaut ko padarīt. Un pats svarīgākais - mazāk saskaros ar vēdera diskomfortu. Saprotu, ka manā vecumā ar uztura bagātinātāju vien nevar cerēt uz pilnīgi veselu organismu, bet priecē, ka ho-fi ir palīdzējis sajusties kaut mazdrusciņ labāk. Šobrīd apsveru domu palietot to ilgstošāk un novērot efektu ilgtermiņā. Mīļš paldies!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Kontaktinformācija:

AS "Biolat"

Tālrunis:+371 67949723
 +371 67949723
 info@biolat.lv
Adrese: Rīgas 111, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169
Interneta veikals: www.everlab.lv/collections/veikals
Mājaslapa: https://www.biolat.lv/

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.