medicine.lv skaitļos

Lietotāji online76
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: HealthAid Neuroforte® – sinerģisks atbalsts smadzeņu un nervu veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid Neuroforte® – sinerģisks atbalsts smadzeņu un nervu veselībai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "Neuroforte®" smadzeņu un nervu veselībai.

Iveta, 38 gadi

Septembra mēnesī, bērnam atsākot skolas gaitas, sajutu lielāku slodzi un sasprindzinājumu, jo papildus saviem darba pienākumiem nācās sekot līdzi bērna skolas gaitām. Vēlējos izmēģināt „Neuroforte” uztura bagātinātāju smadzeņu un nervu veselībai, jo sajutu pārslodzi gan fiziski, gan garīgi. Stresa dēļ samazinājās koncentrēšanās spējas, sajutu, ka nedaudz pasliktinājās atmiņa, parādījās arī galvas sāpes, nogurums. Tāpēc nolēmu, ka vajadzētu palietot vitamīnus un mēģināt samazināt slodzi. Turklāt uztura bagātinātaja sastāvā ir arī Ginko Biloba ekstrakts, par kura vērtīgajām īpašībām jau biju lasījusi iepriekš.

Pirmais iespaids - zaļā krāsa uztura bagātinātāja noformējumā ir nomierinoša.

Tabletes gan likās diezgan lielas un no sākuma bija grūtības norīt, bet drīz vien pieradu un uzdzēru pietiekami daudz ūdens. Tablete bija bez garšas un bez smaržas.

Lietoju vienu tableti no rītiem pēc ēšanas. Ja būtu jālieto biežāk, neatliktu laika, tāpēc labi, ka visa dienas deva ir vienā tabletē.

Sākumā atbrīvojos no galvas sāpēm un sīkšanas ausīs. Pretsāpju līdzekļus es nelietoju, tāpēc sapratu, ka tas ir no „Neuroforte”. Pagāja pāris nedēļas un pašsajūta uzlabojās, samazinājās nogurums. Mēneša laikā uzlabojās koncentrēšanās spējas un vairs nebiju tik aizmāršīga. Vairs nebija tik biežas garastāvokļa maiņas. Ir sajūta, ka darbi ir vieglāk paveicami.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Plānoju turpināt lietot uztura bagātinātāju „Neuroforte”.

Paldies par šo testa iespēju portālam medicine.lv un "HealthAid Baltics" par šo vērtīgo produktu!

Katrīna, 31 gads

Mani ļoti ietekmē rudens un ziema, tumšie rīti un vakari. Katru gadu, pienākot rudenim, jūtos miegaināka, šķiet, ka prāts vairs nedarbojas tik asi, kā ierasts, ir dienas, kad ir grūti pat izkāpt no gultas, jūtos nomākta un nervoza. Ieraudzīju piedāvājumu testēt "Neuroforte®" smadzeņu un nervu veselībai un uzreiz pieteicos.

Lietošana ir ļoti vienkārša, produkts pieejams tablešu veidā, tas nozīmē, ka to var ērti lietot jebkur - galvenais, lai pa rokai ir glāze ūdens, ko uzdzert. Lietoju uztura bagātinātāju vienu reizi dienā, uzreiz pēc brokastīm.

Pēc mēnesi ilgas lietošanas varu teikt tikai to labāko - jūtos enerģiskāka, mundrāka, ikdienas stresus uztveru daudz mierīgāk. Ja iepriekš no rītiem nespēju kārtīgi pamosties pat vairākas stundas, tagad jūtos daudz labāk jau drīz pēc tam, kad esmu piecēlusies. Kas vēl svarīgi - ir pazuduši muskuļu krampji, kas agrāk mani bieži vien piemeklēja miegā. Domāju, ka par to varu pateikties sastāvā atrodamajam magnijam. Paldies! Šo produktu, domājams, lietošu vēl.

Evita, 47 gadi

Esmu sākumskolas skolotāja, un ikdienas darbs ir saistīts ar ļoti augstu uzmanības koncentrēšanu un uztraukuma līmeni. Ik pa laikam, sekojot medicīnas speciālistu ieteikumiem, es meklēju līdzekļus, kuri pasargātu mani un mīkstinātu šos simptomus. Parasti meklēju līdzekļus, kuru sastāvā ir magnijs, vitamīni, minerālvielas. Tad pamanīju medicine.lv portālā produktu „HealthAid Neuroforte”, kas satur daudz vitamīna B6, magniju, Ginka biloba, ārstniecības augus u. c., un, protams, nolēmu pieteikties tā izmēģināšanai, lai saprastu, vai šis uztura bagātinātājs palīdzētu man ikdienā justies labāk un mierīgāk.

Līdzeklis ir ērtā iepakojumā, stikla pudelītē, ērti visur paņemams līdz. Praktisks lietošanā, jo dienā paredzēta viena tablete.

Nomierinošu un līdzsvarotas pašsajūtas efektu, paejot noteiktam lietošanas laikam (aptuveni nedēļai vai divām), varēja just visas dienas garumā, kas uzlaboja darba spējas un arī noskaņojumu. Tāpēc noteikti iesaku šo līdzekli pie paaugstinātas nervozitātes un stresaina darba. 

Paldies!

Violeta, 31 gads

Šajā saspringtajā pandēmijas un ierobežojumu laikā jutos ļoti slikti, īpaši, pastāvīgi lasot negatīvas ziņas par to, kas notiek valstī, kādi ierobežojumi gaidāmi, cik daudz cilvēku saslimst un nomirst utt. Tas būtiski ietekmēja manas darba spējas, koncentrēšanos – prāts, šķiet, kļuva haotiskāks, jo nevarēju ilgstoši koncentrēties darba uzdevumiem. Arī atmiņa sāka pievilt. Ilgi tā vairs dzīvot nevarēju, tāpēc biju priecīga, ka ir iespēja pamēģināt vērtīgu produktu nervu sistēmai un emocionālam līdzsvaram „Neuroforte”. Ļoti uzrunāja arī tā sastāvs, kurā ietilpst Ginkgo Biloba, C vitamīns, B6 vitamīns.

Lietoju „Neuroforte” vienu mēnesi, iedzerot pa vienai tabletei dienā – kā nu kuro reizi, citreiz no rīta pēc brokastīm, citreiz tuvāk vakarpusei. Sākumā šķita, ka tablete ir par lielu, taču, uzdzerot lielu daudzumu ūdens, tableti bija viegli norīt. Arī citiem „HealthAid” produktiem ir raksturīgs liels tabletes izmērs, bet pie tā var pierast, jo, manuprāt, galvenais ir iedarbība, nevis vizuālais izskats, lielums, smarža vai garša.

Iedarbību sāku palēnām ievērot aptuveni pēc nedēļas, pusotras. Lai arī vēl joprojām bija pārdzīvojumi par valstī notiekošo, tomēr darbam izdevās koncentrēties ievērojami labāk, mācēju atlsēgties no blakuslietām un visu uzmanību pievērst tikai darba lietām. Arī atmiņa vairs tik bieži nepievīla. Papildus tam sāku justies labāk no rītiem – iepriekš bija grūti pierunāt sevi piecelties (strādājot no mājām, tas ir grūtāk nekā tad, kad fiziski jādodas uz darbu), bieži gadījās aizgulēties. Tagad varu piecelties bez problēmām, nav tik smaga sajūta no rītiem. Redzot šīs pārmaiņas, iegādājos vēl vienu „Neuroforte” iepakojumu efekta nostiprināšanai, jo jūtos patiešām krietni labāk.

Paldies!

Valentīna, 56 gadi

„Neuroforte” testam pieteikties ieteica meita. Viņa bija pamanījusi un uztraucās par to, ka esmu kļuvusi nervoza, daudz pārdzīvoju – protams, par to, kādā grūtā laikā šobrīd dzīvojam. Man bija bail par savu nākotni, jo pastāvēja risks, ka varu zaudēt savu darbu ieilgušo ierobežojumu valstī dēļ. Arī veikalos un komunālo pakalpojumu jomā viss kļuvis dārgāks, līdz ar to finansiāli kļuva sarežgītāk, kas, loģiski, būtiski ietekmēja nervu veselību, emocionālo stāvokli ikdienā, fizisko pašsajūtu. Man gribējās vairāk gulēt, viss rādījās melnās krāsās, bija sarežģīti ieraudzīt ko pozitīvu šajā dzīvē. Protams, šad tad padzēru dabīgus nomierinošos līdzekļus, tādus kā baldriāns, bet tie deva tikai īslaicīgu efektu.

Lietojot „Neuroforte” kādas divas nedēļas (+/-), pa vienai tabletei pēc brokastīm, meita bija pamanījusi, ka vairs tik daudz nesūdzos par dzīvi, ka esmu sākusi pat biežāk smieties un jokot; arī pašai šķiet, ka domas kļuvušas „saulainākas” nekā bija iepriekš. Protams, ik pa laikam uznāca „melnie” (kā jau visiem, tas ir normāli), bet kopumā es jutos labāk, kā arī papildus es izvairos lasīt un skatīties visas šīs negatīvās ziņas internetā un TV, lai lieku reizi nesatrauktos. Esmu pārrēķinājusi savu ikmēneša budžetu atbilstoši situācijai, līdz ar to vairs nejūtos tik saspringta par to. Arī darbā, paldies Dievam, viss ir nokārtojies, kas arī pozitīvi atsaucies uz manu emocionālo stāvokli. Sapratu, ka ar negatīvām domām mēs paši darām sev pāri, bet, domājot pozitīvāk, arī viss apkārtējais neliekas tik slikts. Esmu ļoti apmierināta ar „Neuroforte” iedarbību.

Vienīgais – jāsaka, ka tablete gan man bija par lielu, bija grūti norīt to, tāpēc sadalīju to uz pusītēm. Garšu un smaržu nekādu nejutu, viss cits lietošanas ziņā bija labi.

Paldies par šo produktu! Noteikti rekomendēju ikvienam, kam arī šajā laikā ir liela spriedze un uztraukumi!

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus jūs varat SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:
SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd. Lielbritānija

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".