medicine.lv skaitļos

Lietotāji online39
Aktīvie uzņēmumi12749
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid  MagCitra®" – uztura bagātinātāju nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai.

Kristīne, 32 gadi

Pieteicos testēt uztura bagātinātāju "HealthAid MagCitra ", jo ģimenes ārste ieteica palietot magniju. Un, tā kā esmu medicine.lv lasītāja, tad tieši laikā pamanīju iespēju pamēģināt  šo uztura bagātinātāju.

Iepazīstoties ar informāciju, mani uzrunāja, ka magnija citrāts 1900 mg ir ar augstu uzsūkšanās spēju. Apzinos, ka, iespējams, ar uzturu neuzņemu vajadzīgo magnija daudzumu. Tāpat esmu arī lietojusi kādu laiku medikamentus un, protams, gatavojoties rudens sezonai, noderētu arī uzlabot imunitāti.

Tā kā augusta mēnesī man bija atvaļinājums, tad pievērsos fiziskajām aktivitātēm, sportošanai, lai atbrīvotos no pāris liekajiem klilogramiem un uzlabotu pašsajūtu. Taču nepatīkamais faktors bija tas, ka parādījās muskuļu sāpes, sasprindzinājums un pat krampji, arī naktī guļot sarāva kāju krampī. Problēmas, kas jau nomocīja pirms tam, bija nogurums un diezgan bieži arī bezmiegs. Tāpēc konsultējos ar ģimenes ārsti un viens no ieteikumiem bija palietot magniju.

Lietoju magniju no rīta tukšā dūšā 2 tabletes. Tās ir bez smaržas un bez garšas, bet diezgan lielas. No sākuma tas mani satrauca un bija problēmas norīt, bet tad pieradu; uzdzerot pietiekami daudz ūdens, tās viegli noslīdēja lejā.

Turpināju sporta aktivitātes,bet tomēr sevi nepārslogoju. Pašsajūta mēneša laikā ir uzlabojusies, pazuda muskuļu sasprindzinājums un krampji. Nogurumu vairs nejūtu, bet to, iespējams, ietekmēja arī atvaļinājums. Arī atgriežoties darbā, vairs nav tāds satraukums un stress, ir labāks garastāvoklis, kā arī ir uzlabojies miegs.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Esmu sapratusi, ka magnija trūkums var radīt veselības problēmas, tāpēc svarīgi uzņemt magniju uztura bagātinātāja veidā, ja tas neizdodas ar uzturu.

Paldies  SIA "HealthAid Baltics" un Medicine.lv par šo iespēju!

Katrīna, 30 gadi

Nesen veicu analīzes, kur tika konstatēts, ka man ir pazemināts magnija līmenis. Jau kādu laiku jutos nogurusi, trūka enerģijas. Kad portālā medicine.lv ieraudzīju, ka iespējams testēt SIA "HealthAid Baltics" produktu "HealthAid MagCitra®", uzreiz pieteicos. Tā kā ikdienā nelietoju dzīvnieku izcelsmes produktus, piesaistīja arī tas, ka šis uztura bagātinātājs ir piemērots arī vegāniem un veģetāriešiem.

Uztura bagātinātāju lietoju katru dienu, divas tabletes dienā, no rītiem. Sākotnēji nekādas pārmaiņas nejutu, taču sapratu, ka tas ir normāli – paiet zināms laiks, kamēr organisms atjauno resursus. Pēc tam, kad produktu biju regulāri lietojusi aptuveni divu nedēļu garumā, ievēroju, ka uzlabojusies kopējā pašsajūta – pa dienu vairs nenāca miegs, jutos mundrāka, šķita, ka ir vairāk enerģijas. Kopumā varu teikt, ka samazinājusies arī nervozitāte.

Plānoju šo produktu lietot arī turpmāk. Paldies par iespēju pamēģināt!

Elīna, 42 gadi

Strādāju dienā ilgas stundas un darbs ir ļoti paaugstinātā stresa režīmā, saistīts ar cilvēku apkalpošanu. Līdz ar to man ir nepieciešamība pēc uztura bagātinātājiem, kuriem ir muskuļus atslābinošs un nervu sistēmu stabilizējošs efekts. Draudzene ieteica medicine.lv portālā testējamo produktu „HealthAid MagCitra”, kas tieši ir piemērots manām vajadzībām – vislabākais atbalsts gan nervu sistēmai, gan veselīgai muskuļu darbībai.

„HealthAid Magcitra” iepakojumu vērtēju kā modernu, vizuāli pievilcīgu, uz etiķetēm skaidri uzrakstīta anotācija, viss ir saprotams. Lietoju uztura bagātinātāju pa divām tabletēm dienā. Katru atsevišķā laikā, tukšā dūšā. Tukšā dūšā tādēļ, lai labāk uzsūktos. Pēc tam gan vairākas reizes pa maziem malkiem uzdzēru divas glāzes ūdens.

Pēc nedēļas es jutos daudz līdzsvarotāka ikdienas darbā un saskarsmē ar cilvēkiem. Manāmi bija uzlabojusies redze un uztveršanas spējas. Kājās darbadienas beigās vairs nejutu nelielos krampjus, kas bija iepriekš.

Produktu atbalstu arī tāpēc, ka tas nesatur cukuru, sāli, krāsvielas, kas, manuprāt, šodien ir ļoti svarīgi – neuzņemt neko lieku. Iesaku šo preperātu lietot pie paaugstinātas spriedzes darbā vai ikdienā un pie vieglām krampjveida sāpēm muskuļos.

Paldies!

Inese, 31 gads

Pieteicos Medicine.lv piedāvātajam „HealthAid Magcitra” testam, jo kādu laiku iepriekš ginekoloģe bija izrakstījusi palietot magniju+B6 kopā ar vienu medikamentu; bija aizdomas, ka man varētu būt vēnu problēmas, kuru dēļ bija neizskaidrojamas sāpes. Uz šī produkta testa laiku magnijs jau bija beidzies, tāpēc vēlējos to pamēģināt, lai nostiprinātu rezultātu un sniegtu ilgāku atbastu savai veselībai. Tāpat ļoti bieži vakaros jūtu saspringumu kāju ikros, tie liekas tādi smagnēji, īpaši dienās, kad trenējos – palasot aprakstu par „HealthAid Magcitra”, sapratu, ka tas varētu nākt par labu arī šo sūdzību sakarā.

Jau iepriekš biju daudz lasījusi par magnija vērtīgajām īpašībām, bet sapratu, ka ar uzturu to neuzņemu tik, cik organismam nepieciešams, bet iegādāties uztura bagātinātāju kaut kā vienmēr izkrita no prāta. Mani īpaši uzrunāja tas, ka „HealthAid Magcitra” ir ar augstu uzsūkšanās spēju, kā arī saudzīgu sastāvu – bez konservantiem, krāsvielām un aromatizētājiem, kas ir pilnīgā liekas sastāvdaļas cilvēka organismam.

Arī produkta iepakojuma dizains uzreiz vieš uzticību – dizains ir lakonisks un gaumīgs, nav nekas pārspīlēts, uz iepakojuma ir visa nepieciešamā informācija saprotamā veidā, nekāda papildu informācija nav jāmeklē (dažkārt, pērkot uztura bagātinātājus vai jebkurus citus produktus veselībai un skaistumam, apraksts ir tik skops, ka rodas vēlme pameklēt papildu info).

Lietoju uztura bagātinātāju pirmo nedēļu pa divām tabletēm uzreiz pēc brokastīm. Pēc tam devu smazināju līdz vienai tabletei, jo papildus dzēru citu uztura bagātinātāju, kas arī satur magniju, tāpēc, lai nepārspilētu ar uzņemto magnija daudzumu, nolēmu dzert pa vienai tabletei. Kopumā „HealthAid Magcitra” līdz šim brīdim lietoju kādas trīs nedēļas. Vienīgais mīnusiņš, manuprāt, ka tabletes ir pārāk lielas, bet var pierast. Taču ne visiem tādas varētu būt piemērotas ikdienas lietošanai. Pozitīvi tas, ka tabletēm nav ne smaržas, ne garšas un pēcgaršas.

Tas, ko pamanīju – sākotnējās sūdzības par neizskaidrojamām sāpēm pazuda (lietojot magniju kopā ar ārsta izrakstīto medikamentu). Sāpes līdz šim ne reizi nav piemeklējušas. Papildus pamanīju, ka arī pirmsmenstruāciju periodā, kad parasti cietu no stiprām, velkošām sāpēm vēdera lejasdaļā, kā arī ļoti svārstīga noskaņojuma, magnijs palīdzēja – sāpes bija paciešamas, bet noskaņojums bija stabilāks. Savukārt saspringums kājās, ko jutu vakaros, gan vēl nav tā īsti pazudis, varbūt vienīgi kļuvis nedaudz retāks, bet pieļauju, ka problēma jau bija ielaista, līdz ar to ir nepieciešams ilgāks laiks, lai uztura bagātinātājs varētu dot pozitīvo efektu.

Noteikti turpināšu lietot „HealthAid Magcitra”, jo iepakojums vēl nav beidzies, par cik lietoju mazāku devu, kā arī man ir svarīgi uzturēt optimālu sirds veselību un asins cirkulāciju (īpaši, ja tiešām man ir problēmas ar vēnām, kas vēl nav mērķtiecīgi pārbaudīts un diagnosticēts, bet ir tikai pieņēmumu līmenī), kā arī atvieglot pirmsmentruāciju simptomus un uzlabot nervu sistēmas veselību.

Paldies!

Mareks, 37 gadi

Vēlējos pamēģināt „HealthAid Magcitra”, jo ir problēmas ar paaugstinātu asinsspiedienu un sirds dažkārt mēdz ātri dauzīties, kas rada trauksmi. Pēc asins analīžu veikšanas un kardiologa ieteikuma man ir svarīgi palietot magniju apvienojumā ar ārsta izrakstītajām zālēm pret paaugstinātu asinsspiedienu. Papildus sūdzība man bija enerģijas trūkums ikdienā, kas apvienojumā ar sirds problēmām traucēja kvalitatīvi paveikt savu darbu un justies normāli.

Palasot „Magcitra” aprakstu, sapratu, ka tas varētu būt efektīvāks nekā citi magnija preparāti, jo citrātam ir augstāka uzsūkšanās spēja. Manā gadījumā maksimāla laba uzsūkšanās ir būtisks faktors. Uzslavējami ir arī tas, ka ražotājs padomājis arī par vegāniem un veģetāriešiem, līdz ar to padarot šo produktu piemērotu ikvienam cilvēkam.

Lietoju „Magcitra” pa divām tabletēm pēc pirmās ēdienreizes, papildus uzņemot arī zāles, D vitamīnu. Tabletes likās palielas, bet ar laiku pieradu, ir jāuzdzer lielāks ūdens daudzums. Uztura bagātinatājam nav nekādas smaržas vai garšas, kas, kā zināms, dažkārt var mazināt uztura bagātinātāju/zāļu lietošanas komfortu.

Lietoju „Magcitra” pagaidām divas ar pusi nedēļas, un novēroju, ka sirds ir kļuvusi nedaudz mierīgāka, kā arī augsts asinsspiediens nav tik bieži vairs (bet te, vsticamāk, arī zāles devušas savu efektu vai arī zāļu un uztura bagātinātāja kombinācija). Katrā ziņā kopumā es jūtos labāk, tāpēc uztura bagātinātāju vēl kādu laiku noteikti lietošu, jo redzu, ka tas nāk par labu. Mazinoties sūdzībām par sirdi, ikdienā arī pats jūtos mierīgāk, šķiet, enerģijas kļuvis vairāk, kas priecē. Pēc nedēļas ir plānots atkārtoti nodot asinsanalīzes, kā arī vēlāk apmeklēt kardiologu – tad varēšu labāk saprast magnija lietošanas rezultātu. Bet tikmēr – paldies, ka devāt iespēju pamēģināt šo uztura bagātinātāju.

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus jūs varat SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:

SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd., Lielbritānija

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Unikālais "OGA7 Cosmetics" ķermeņa un roku krēms normālai un sausai ādai

Unikālais

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "OGA7 Cosmetics" piedāvā testēt unikālu barojošo un mitrinošo ķermena un roku krēmu.

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā