medicine.lv skaitļos

Lietotāji online371
Aktīvie uzņēmumi12790
Nozares raksti1631
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Ginkovital®" perifērās asins cirkulācijas un kognitīvo funkciju veicināšanai.

Elīna, 44 gadi

Oktobra mēnesī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja piedalīties uztura bagātinātāja "Ginkovital®" izmēģināšanā. Garīgas un fiziskas pārslodzes periodā, kā arī lai uzlabotu koncentrēšanās spējas, pieteicos testēšanai nekavējoties, jo ginks, kā zināms, izsenis populārs ar to, ka veicina smadzeņu darbību, īpaši, ja ir problēmas ar atmiņu. Tā kā ikdiena ar jaunu tehnoloģiju un informācijas aprites ātruma palielināšanos ir kļuvusi tik steidzīga un uzdevumu, kā arī pienākumu visās jomās (darbs, ģimene) ar katru brīdi kļūst arvien vairāk, ar vecumu sāku izjust nepieciešamību veicamos darbus pierakstīt, jo tie patiešām aizmirstas un vēlāk – kā ar bomi pa galvu…ak vai, kā es to varēju aizmirst! Dažreiz arī aizmirstas, kur pierakstīju, vai vispār pierakstīju, un kur noliku to blociņu vai lapiņu. Un, diemžēl, arī tautā izslavētā biezpiena ēšana diez ko nepalīdz, jo dažreiz veikalā aizmirstas to pat nopirkt, ja nav līdzi sagatavota iepirkumu saraksta.

Papildus reklāmā izlasīju, ka testam paredzētais uztura bagātinātājs var stiprināt nervus un sirds muskuļus, kā arī pasargāt acs tīkleni no bojājumiem un regulēt asinsvadu tonusu un elastību visā ķermeņī - t.sk. rokās, kājās. Tas ir svarīgs faktors, īpaši, kad ir asinsrites problēmas, piemēram, zems asinsspiediens, kā manā gadījumā.

Katrā Ginkovital kapsulā ir ievērojams koncentrāts (50:1) divdaivu ginka lapu ekstrakta. Lasīju internetā, ka ir veikti klīniski pētījumi un noskaidrots, ka  efektivitāte piemīt tādiem ginka preparātiem, kuri satur vismaz 24% flavonglikozīdu un 6% terpēnlaktonu. Šis uztura bagātinātājs satur minēto daudzumu aktīvo vielu.

Iepakojums ir klasisks, burciņā ir 30 kapsulas. Lietoju 1 kapsulu dienā ēdienreizes laikā, uzdzerot negāzētu, tīru ūdeni. Ērti. Nejutu ne specifisku garšu, ne smaržu.
Mēneša laikā ievērojamas izmaiņas nejutu, bet, iespējams, ja lietotu ilgāku laika periodu, piemēram 2-3 mēnešus, pārmaiņas būtu novērojamas. Lai gan pēcpusdienā pēc kārtīgas maltītes pamanīju, ka mazāk nāk miegs. Darba spējas ir šobrīd labas, enerģijas pietiek līdz dienas beigām. Domāju, ka šis uztura bagātinātājs spēj mazināt demences riskus un kopumā, straujāk izdzenājot asinis pa visu ķermeni, restartē ekstremitāšu funkcionalitāti, uzlabo pašsajūtu visu vecumu cilvēkiem. Paldies par sniegto testēšanas iespēju!

Ieva, 48 gadi

Pateicoties veselības portālam Medicine.lv, atklāju brīnišķīgu iespēju iepazīt un izmēģināt sev aktuālus uztura bagātinātājus. Oktobra mēnesī sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" tika piedāvāts izmēģināt  uztura bagātinātājs "Ginkovital (R)"  veselīgai asinsritei un  kognitīvo funkciju veicināšanai. Priecājos, ka man izdevās kļūt par testētāju, jo, konsultējoties ar savu ģimenes ārsti, tieši saņēmu ieteikumu palietot ginko biloba saturošu uztura bagātinātāju.

Esmu novērojusi, ka man pēdējā laikā salst rokas un kājas arī normālā istabas temperatūrā. Un ir zināms, ka divdaivu ginka ekstrakts veicina perifēro asins cirkulāciju. Tāpat sakarā ar izmaiņām darbā ir radusies pārslodze, lielāks stress. Un līdz ar to arī sajūtu nogurumu, nespēku un ir samazinājušās koncentrācijas spējas. Secināju arī, ka atmiņa arī vairs nav tik laba, jo ir jāatceras lielāks informācijas apjoms. Tāpēc ļoti noderēja kāda spēcinoša vitamīnu deva un ginko biloba bija piemērots.

"Ginkovital(R)" vizuālais noformējums ir gaumīgs un acīm tīkams, uzmundrinošais zaļais tonis ar kastaņu brūno toni un balto. Uztura bagātinātājs ir nelielā tumši brūnā stikla pudelītē, kurā ir 30 tumši zaļas kapsulas. Kapsulas ir normāla vidēja izmēra un, lietojot 1 reizi dienā, pietiek mēnesim. Kapsulas ir bez smaržas un garšas. Lietošana ir ērta.

Kā ieteikts, lietoju vienu  kapsulu reizi dienā no rīta, uzdzerot pietiekamu ūdens daudzumu. Rezultāti pēc mēneša patiešām ir pamanāmi, jo pašsajūta ir uzlabojusies. Koncentrācijas spējas  un atmiņa uzlabojās un līdz ar to paaugstinājās arī darba kvalitāte, un tāpēc vairs neizjūtu tik izteiktu stresu, un tas man ir ļoti svarīgi. Jūtos mundrāka un ir samazinājies nogurums  un uzlabojusies miega kvalitāte. Šajā testa periodā arī biju uzsākusi  elpošanas vingrošanu pie fizioterapeita, līdz ar to, protams, arī šīs fiziskās aktivitātes uzlaboja veselību un pašsajūtu. Tāpat priecājos arī par to, ka vairs nav tik izteikti aukstas rokas un kājas un asinsrite ir uzlabojusies.

Plānoju turpināt lietot HealthAid Ginkovital(R), jo esmu pārliecinājusies par tā efektivitāti. Paldies par šo brīnišķīgo iespēju!

Elīze, 34 gadi

Nolēmu izmēģināt GinkoVital, jo ar darbiem un pienākumiem piesātinātā ikdiena nereti atsaucas uz atmiņu. Tāpat kādu laiku esmu novērojusi, ka periodiski mēdz tirpt un salt kāju un roku pirksti. Pieļauju, ka tas saistīts ar asinsrites traucējumiem. Līdz ar to GinkoVital ir ļoti atbilstošs produkts, lai to uzlabotu.

Lietoju, kā norādīts instrukcijā, pa vienai tabletei dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Kapsula ir neliela bez īpašas garšas un smaržas, viegli norijama. Lietoju GinkoVital 3 nedēļas un esmu novērojusi uzlabojumus roku un kāju tirpšanā – tā ir mazinājusies, tādēļ noteikti turpināšu lietot, lai varētu novērtēt efektu pēc pilna izieta kursa.

Aija, 62 gadi

Ar gadiem ik pa laikam jūtu, ka atmiņa paliek mazliet sliktāka. Nav tā, ka gluži neko neatceros. Tomēr mēdzu piemirst vārdus un notikumus biežāk nekā agrāk. Protams, nāk gadi, un tad jau tas ir it kā pašsaprotami un pat dabiski. Tomēr es cenšos aktīvi dzīvot, lai visiem iespējamiem veidiem attālinātu šo slinko atmiņu. Piemēram, risinu krustvārdu mīklas, ceļoju, sportoju, cenšos daudz sarunāties ar draugiem, radiem, mazbērniem, lai tādā veidā tomēr saglabātu atmiņu un koncentrēšanās spēju. 

Pamanījum Medicine.lv rakstu par HealthAid Ginkovital veselīgai asinsritei. Es lietoju uztura bagātinātājus asinsrites veselībai un nolēmu pamēģināt arī šos  HealthAid Ginkovital veselīgai asinsritei, jo laba asinsrite  būtiski ietekmē cilvēka atmiņu un koncentrēšanās spēju. 

Mazas, tumšas kapsuliņas ir iepakotas tumšā stikla burciņā. Kapsulas ir pavisam maziņas, tādēļ tās ir viegli norīt, uzdzerot pat pavisam mazu malciņu ūdens. Arī nekādu izteiktu garšu nejutu.

Kamēr testēju šīs  HealthAid Ginkovital kapsulas veselīgai asinsritei, pagāja divas nedēļas. Vai nu man tikai tā liekas, vai tiešām  HealthAid Ginkovital iedarbojas, bet es sāku bez sajaukšanas mazbērnus saukt īstajos vārdos. Iepriekš parasti tos sajaucu, tādējādi mazbērnos izsaucot smieklu jūru. Arī veikalā man vieglāk atcerēties, kas pērkams un kas jau ir ledusskapī.

Pēc šiem saviem labsajūtas uzlabojumiem es noteikti šo uztura bagātinātāju HealthAid Ginkovital veselīgai asinsritei lietošu arī turpmāk un noteikti iesaku arī citiem, it sevišķi sava gadagājuma cilvēkiem!

Laura, 33 gadi

Pieteicos Ginkovital testēšanai, jo pēdējā laikā vakaros jutu, ka kājas ir vairāk pietūkušas un smagnējas, kā arī biežāk naktīs pamodos no tā, ka bija notirpusi viena vai otra roka. Arī kājas pēc ilgākas sēdēšanas mēdza notirpt biežāk nekā parasti. Tāpēc nodomāju, ka nebūtu slikti palietot kādu līdzekli asinsrites veicināšanai, vislabāk dabīgu.

HealthAid Ginkovital ir nelielas, tumši zaļas kapsulas, tām nav jūtama ne smarža, ne garša, tās ir viegli norīt. Lietoju pa vienai kapsulai pirmajā dienas pusē, parasti pēc brokastīm, jo tad lietoju arī citus uztura bagātinātājus.

Mēneša laika patiešām sajutu atvieglojumu, tirpšanas epizodes bija retākas, arī kāju tūska mazinājās. Papildus pamanīju, ka ir uzlabojušās koncentrēšanās spējas un domāšana, jo bija vieglāk paveikt darba uzdevumus, kur nepieciešama radoša domāšana. Lai nostiprinātu efektu, esmu iegādājusies papildu iepakojumu, ko turpinu lietot. Paldies!

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus var SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:

SIA "HealthAid Baltics"

www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd. Lielbritānija.

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.