medicine.lv skaitļos

Lietotāji online272
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

Vineta, 33 gadi

Pieteicos HealthAid produkta Digeston PLUS testēšanai, jo diezgan regulāri saskaros ar vēdera uzpūšanos, kā arī mēdz būt aizcietējumi, tāpēc nolēmu, ka papildu atbalsts manai gremošanas sistēmai nāktu tikai par labu.

Produkta lietošana bija ērta - tikai vienu reizi dienā. Lietoju to no rītiem pēc brokastīm. Tablete ir optimāla lieluma, viegli norijama, uzdzerot ūdeni. Bez smaržas un garšas.

Lietojot HealthAid Digeston Plus vienu mēnesi, novēroju, ka šajā laikā krietni mazāk saskāros ar kuņģa problēmām un kopumā jutos labāk., kaut ēšanas paradumos neko nemainīju. Arī iepriekš biju lietojusi dažādus uztura bagātinātājus gremošanai, taču neviens nav devis tik pamanāmu efektu tik īsā laikā. Šo uztura bagātinātāju jau esmu iegādājusies vēl vienu iepakojumu un turpinu lietot, tad kādu laiku būs pārtraukums. Visticamāk, saskaroties atkārtoti ar iepriekš minētajām problēmām, došos uz aptieku tieši pēc šī produkta. Paldies!

Aina, 43 gadi

Ikdienā šad tad ciešu no vēdera uzpūšanās un pastiprinātu gāzu veidošanās. Parasti vēders ir uzpūties kā balons un ir milzīgs diskomforts ikdienas gaitās un pašsajūtā. Pat grūti pašai saprast, no kā tas galvenokārt ir, jo it kā lielākoties ēdu normālu ēdienu, ieturu sakarīgu dienas režīmu un ēdienreizes. Reizēm vēderā gāzes parādās no stresa, kad kaut kas noiet greizi un nespēju ietekmēt notikumu gaitu. Kad sastresojos, nereti sāku ēst ātrās uzkodas, cepumus, riekstiņus, kolu vai šokolādi ar kafiju. Un tad tas viss arī sākas - vēders uzpūšas, parādās gāzes un rodas milzīgs diskomforts. No gāzēm nemaz tik viegli vaļā nevaru tikt. Tās pāriet tikai vēlā vakarpusē, kad tiek paēstas normālas vakariņas, parasti siltais ēdiens. 

Jebkurā gadījumā uzskatu, ka tam jāpieiet mazliet medicīniski. Tādēļ meklēju kādus palīglīdzekļus, kas novērš vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos. Lasot padziļinātu informāciju medijos, uzgāju rakstu par HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. Tas ir unikāls tīri vegānisku gremošanas enzīmu maisījums, kas satur 600 miljonus dzīvotspējīgu Lactobacillus un Bififobacteruium pienskābo baktēriju celmu maisījumu. Tās, kā izrādās, palīdz papildināt cilvēka zarnu traktā esošās labās baktērijas. Tas ir tieši tas, ko es meklēju, jo vienā tabletē ir gan augu izcelsmes enzīmi, gan augļu ekstrakti, gan draudzīgās baktērijas un hlorīds. Tas viss nodrošina gremošanas komfortu un zarnu darbības komfortu!

Pieteicos šim produktam portālā Medicine.lv  un saņēmu to skaisti noformētā iepakojumā, baltā plastmasas pudelītē. Pašas tabletes ir rozīgā krāsā un pietiekami mazas, lai tās reizi dienā norītu kopā ar uzņemto ēdienu. 

Regulāri lietojot HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram, vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos pamanīju ievērojami retāk! Tas bija patīkams pārsteigums man, jo līdz šim ar šo problēmu īsti netiku galā. Šis HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram noteikti būs manā rokassomiņā regulāri līdzi, jo tas lieliski novērš manu līdzšinējo problēmu - vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos vēderā. Es noteikti iesaku cilvēkiem ar līdzīgām problēmām lietot HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram!

Harijs, 63 gadi

Janvārī Medicine.lv izlasīju piedāvājumu un nolēmu izmēģināt HealthAid Digeston® PLUS, un tagad vēlos dalīties ar iespaidiem un rezultātu. Mani iedvesmoja šī produkta reklāma uzlabot gremošanas komfortu un atjaunot zarnu darbības līdzsvaru. Tā kā esmu vecāks cilvēks ar šādām problēmām, izvēlējos šo uztura bagātinātāju kā palīdzību uzlabot savu pašsajūtu ikdienā.

Iepakojuma dizains ir vienkāršs, bet informatīvs. Man patīk, ka iepakojums ir pietiekami liels, lai var izlasīt uztura bagātinātāja sastāvu un citas norādes. Burkā tabletes ir ovālveida, laša krēma krāsā. Tabletes ir viegli norīt, un es novērtēju to, ka pietiekami lietot vienu tableti 1 reizi dienā. Lietošana ir ērta un neprasa daudz laika. Tabletēm nav nepatīkama smarža un tās ir vidēja izmēra, gludas, norijot neizraisa diskomfortu. Lietoju vienu tableti dienā ēšanas laikā, kā norādīts uz iepakojuma. Lietoju regulāri, katru dienu, jo vēlējos iegūt stabilu rezultātu.

Pēc 2 nedēļu lietošanas jutu uzlabojumus. Samazinājās vēdera uzpūšanās, gremošana kļuva vieglāka, un neizjutu tik lielu diskomfortu pēc ēšanas, vēders pēc smagas pārtikas nesāpēja, mazāk uzpūtās. Esmu apmierināts ar rezultātiem un turpināšu lietot Digeston® PLUS kā daļu no savas ikdienas veselības aprūpes rutīnas. Šis uztura bagātinātājs ir manī izraisījis pozitīvas izmaiņas, un es to noteikti iesaku tiem, kuri cieš no līdzīgām gremošanas problēmām, it īpaši gados vecākiem cilvēkiem.

Vienu dienu meita ciemojoties atrada HealthAid Digeston® PLUS virtuvē pie kafijas kastes. Viņa, domādama, ka tas ir tāds kā īpašs brīnumlīdzeklis, nolēma izmēģināt vienu tableti, jo viņai tajā dienā sāpējis vēders. Bet izrādījās, ka šis nav ātrais “sos” līdzeklis pēc smagākas ēdienreizes. Efekts rodas, to lietojot ilglaicīgi, nostabilizējot gremošanas problēmu un vairāk mainot paradumus un piedomājot pie ēšanas kultūras ikdienā. Jā, šis uztura bagātinātājs lika man aizdomāties, ko es daru nepareizi. Man, piemēram, patīk ātri ēst un nepietiekami sakošļāt ēdienu. Tas, piemēram, ir viens no pēcsajūtas diskomforta cēloņiem, kuru varu mainīt tikai pats arī bez uztura bagātinātāja palīdzības. Tas pats arī attiecas uz dažādu gāzētu dzērienu biežu lietošanu ikdienā.

Paldies Medicine.lv un SIA "HEalthAid Baltics" par šo iespēju izmēģināt HealthAid Digeston® PLUS!

Inese, 42 gadi

Veselības portālā Medicine.lv mani uzrunāja publikācija par uztura bagātinātāju HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram, jo man tā ir aktuāla tēma. Iepazinos ar aprakstu un sapratu, ka  Digeston PLUS man būtu ļoti piemērots. Un uzreiz pieteicos iespējai notestēt šo uztura bagātinātāju, kas priekš manis bija jaunums. Man ir gremošanas probēmas, diskomforts pēc ēšanas, vēdera pūšanās un gāzes,

un mēdz būt arī aizcietējumi, neregulāra vēdera izeja. Konsultējoties ar ārstu, noskaidroju, ka manas gremošanas, zarnu trakta problēmas rodas 
no tā, ka pārtika netiek labi sagremota un netiek ražoti vajadzīgie fermenti. Ārsts ieteica arī palietot Lacto un bifido baktēriju kompleksu, lai uzlabotu un uzturētu normālu kuņģa - zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru.

Uztura bagātinātājā Digeston PLUS, ko piedāvā "HealthAid Baltics" tabletes sastāvā ir augu izcelsmes enzīmi, augļu ekstrakti, labās baktērijas un hlorīds, lai veicinātu veselīgu gremošanas trakta darbību. Digeston PLUS iepakojums ir gaumīgs, patīkamos toņos, norādītas arī visas sastāvdaļas. Vidēja izmēra plastmas burciņā ir 30 rozā tabletes, tātad sanāk mēnesim, jo jālieto pa vienai dienā. Tabletes ir bez smaržas un garšas. Vienīgais, tablete ir paliela, vismaz priekš manis, un sākumā biju noraizējusies, vai neradīsies grūtības to norīt. Bet satraukumam nav pamata, jo tā ir garena, gluda, nejutu diskomfortu, to norijot.

Lietoju Digeston PLUS vienu tableti no rītiem ēšanas laikā. Lietošana ir ērta un vienkārša, tikai vienreiz dienā. Mēneša laikā pašsajūta ir uzlabojusies un esmu ļoti apmierināta ar sasniegtajiem rezultātiem. Mans vēders vairs nav uzpūties kā balons un nav smaguma sajūta pēc ēdienreizēm. Jūtos pārliecināta, ka vairs nebūs jāsatraucas par diskomfortu, ko radīja vēdera pūšanās un gāzes. Vēdera izeja ir normalizējusies un vairs nav izteikti vēdera aizcietējumi. Uzlabojoties kuņģa - zarnu trakta darbībai, uzlabojās arī dzīves kvalitāte un es to ļoti novērtēju. Esmu atguvusi enerģiju un dzīvesprieku! Sirsnīgs paldies par iespēju iepazīt un izmēģināt HealthAid Digeston PLUS!

Katrīna, 37 gadi

Gremošanas darbības traucējumi mani piemeklē periodiski - reizēm nav nekādu sūdzību, bet reizēm piedzīvoju smaguma sajūtu, vēdera pūšanos, ir diskomforts, pastiprināti veidojas kuņģa skābe. Šīs sajūtas nākas piedzīvot regulāri, un gada sākumā situācija saasinājās. Svētku periodā tika apēsts vairāk nekā ierasts, turklāt maltītes nereti bija treknākas, sātīgākas. Līdz ar to, uzsākot gadu, vēdera darbības traucējumi bija saasinājušies, sagādājot ne mazums nepatīkamu mirkļu. Ieraudzīju, ka portālā Medicine.lv publicēts aicinājums pieteikties produktu testam - izmēģināt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram - un pieteicos.

Produkta iepakojums ir gana liels - 30 tabletes. Produktu ieteicams lietot vienu reizi dienā, ēšanas laikā, un, tā kā vēlējos savest kārtībā gremošanas sistēmu, to arī stingri ievēroju, uztura bagātinātāju lietojot mēneša garumā, parasti, ēdot pusdienas. Tablete ir viegli norijama, tai nav izteiktas smaržas un garšas, līdz ar to lietošana ir gana ērta. 

Lietojot uztura bagātinātāju, novēroju, ka situācija pakāpeniski uzlabojas, un varu teikt, ka šobrīd nepatīkamo simptomu vairs praktiski nav. Neesmu piedzīvojusi ne vēdera pūšanos, ne dedzināšanas sajūtu un noteikti iesaku šo produktu ikvienam, kas vēlas sakārtot gremošanas sistēmu un parūpēties par savu pašsajūtu un veselību.

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus var SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:

SIA "HealthAid Baltics"

www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd. Lielbritānija.

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Aknu sargs

Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvā izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvā izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...