medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12813
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: HealthAid Brainvit® smadzeņu darbības veicināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid Brainvit® smadzeņu darbības veicināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Brainvit®" smadzeņu darbības veicināšanai.

Inga, 39 gadi

Iepazīstoties ar aktualitātēm portālā Medicine.lv, mani piesaistīja produktu testu sadaļa, kur tika piedāvāta iespēja notestēt “HealthAid Brainvit” uztura bagātinātāju smadzeņu darbības veicināšanai. "Brainvit" ir  bagātīgs augu, antioksidantu, vitamīn , minerālvielu, aminoskābju komplekss. Tā sastāvā esošais Ginkgo biloba ir viens no pazīstamākajiem augiem un ir pierādīts, ka tas palīdz saglabāt atmiņu un koncentrāciju paaugstināta stresa laikā. Šobrīd pēc grūtās ziemas ir novērojams pavasara nogurums un tieši  šāds spēcinošais komplekss man ļoti noderētu, tāpēc uzreiz pieteicos izmēģināt “Brainvit” uztura bagātinātāju, turklāt esmu lasījusi  pozitīvas atsauksmes arī par citiem  "HealthAid Baltics" produktiem.

Jau kādu laiku strādāju paaugstināta stresa stāvoklī un jūtu, ka sāk samazināties koncentrācijas spējas, kā arī dēļ lielā informācijas apjoma nespēju visu atcerēties un dažreiz uzturēt skaidru domāšanu noguruma dēļ. Rezultātā sapratu, ka ir vajadzīga atpūta. Izdevās izbrīvēt nelielu atvaļinājumu, kura laikā, lai parūpētos par smadzeņu darbības uzlabošanu, sākot lietot “Brainvit” kompleksu. Uztura bagātinātāja iepakojums ir pievilcīgs, tam ir patīkams koši zaļās, violetās un baltās krāsas salikums. Tumšā stikla pudelītē ir 60 kapsulas, paredzētas mēnesim. Tabletes ir lielākas nekā parasti esmu lietojusi, jo kompleksā ir tik daudz sastāvdaļu. Smarža ir kā jau vitamīniem, bet man patīk. Pirmajās reizēs bija tā grūtāk norīt to palielo tableti, bet vēlāk jau pieradu un, uzdzerot pietiekami daudz ūdens, viss bija kārtībā. Nesajutu arī nekādu garšu. Lietoju “Brainvit” uztura bagātinātāju pa vienai tabletei divas reizes dienā pēc ēšanas. Tāpat pāris nedēļas atpūtos un izbaudīju brīnišķīgo pavasari, veltot laiku sportiskām aktivitātēm dabā. Un, atgriežoties darba režīmā, pašsajūta būtiski uzlabojās, mēneša laikā lietojot “Brainvit” uztura bagātinātāju. Esmu atguvusi enerģiju, dzīvesprieku, vairs neizjūtu tādu stresu, koncentrēšanās spējas ir uzlabojušās. Un ar skaidru domāšanu atmiņa arī ir laba. Esmu ļoti gandarīta par rezultātiem! Un esmu sapratusi, ka arī atvaļinājums un sportiskās aktivitātes ir svarīgas. Paldies Medicine.lv un  "HealthAid Baltics" par šo brīnišķīgo iespēju!

Anita, 56 gadi

Mans ikdienas darbs saistīts ar intensīvu komunikāciju ar klientiem. Klientu apkalpošanas sfērā strādājot ir vienlaicīgi jādara vairāki darbi – jāklausās klienta teiktais, jāanalizē situācija, jāsaprot piemērotākais risinājums un jāveic papildu darbības datorā. Tas prasa milzīgu koncentrēšanos, jo iespējamās pieļautās kļūdas labot prasa ļoti daudz darba un enerģijas. Šad tad kvalitatīva atpūta ir vislabākā, tomēr bieži tas nav iespējams. Un, ja arī ir atvaļinājums vai brīvāka nedēļa, tad primāri laiks tiek veltīts obligātiem darbiņiem vai ģimenei. Lai kaut kā atvieglotu garīgo stāvokli, pastāvīgi esmu dažādu uztura bagātinātāju meklējumos. Tie palīdz vieglāk visu uztvert un koncentrēties. Portālā medicine.lv tika dota iespēja izmēģināt un novērtēt “HealthAid Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai. Tabletes ir paliela izmēra, dzeltenā krāsā, uzdzerot ūdeni, tās ir viegli norīt un ir praktiski bez garšas.

Dzēru “HealthAid Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai divas reizes dienā veselu mēnesi. Jāatzīst, ka ar laiku tiešām es sāku justies it kā vieglāk un ar ''vēsāku'' prātu komunicēju ar klientiem. Nav tā, ka kaut ko krasi mainīju vai darīju labāk, vienkārši mainījās mana attieksme, jo prāts visu uztvēra mazliet citādāk. Es ļoti pozitīvi vērtēju šo izmaiņu sevī un ticu, ka HealthAid “Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai to iespaidoja. Es iesaku lietot “HealthAid Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai ikdienā cilvēkiem, kam darbs saistīts ar lielu garīgo slodzi!

Zanda, 24 gadi

Pieteicos testēt “HealthAid Brainvit” uztura bagātinātāju smadzeņu darbības veicināšanai, jo šobrīd rakstu akadēmisko noslēguma darbu, kam nepieciešama koncentrēšanās un ilgas darba stundas, lasot, pētot un analizējot dažādus materiālus. Lai gan parasti man tas nesagādā nekādas grūtības, pēdējā laikā novēroju zināmas grūtības koncentrēties, pastāvīgu miegainību, šķita, ka smadzenes nespēj darboties uz pilnu jaudu, bija dienas, kad likās – grūti pat salikt kopā vārdus, lai izveidotu teikumu. Tā kā darba nodošanas termiņi strauji tuvojās, nolēmu, ka nepieciešams ko darīt lietas labā.

Produkta lietošana ir diezgan ērta – kā ierasts, to nepieciešams lietot vienu reizi dienā, pēc ēšanas. Tiesa, jāizdzer divas tabletes uzreiz, un, ņemot vērā, ka tās ir paliela izmēra, noteikti būs kāds, kam tas nešķitīs ērti. Uztura bagātinātāju lietoju 30 dienas, lietojot to, kā norādīts instrukcijā – pa divām tabletēm uzreiz pēc brokastīm. Lai gan nereti mēdzu aizmirst par to, ka jālieto uztura bagātinātājs, šoreiz biju izveidojusi atgādni tālrunī – vēlējos pilnvērtīgi izvērtēt tā iedarbību.

Kopumā varu teikt, ka vēlamo efektu panācu. Šķiet, ka uzlabojušās koncentrēšanās spējas, varu ilgāku laiku pavadīt strādājot, mazinājusies miegainība un, iespējams, pat uzlabojusies atmiņa. Ja iepriekš regulāri ņēmu darba pauzes, tad šobrīd varu pastrādāt ilgāk, uzmanība ir noturīgāka, darbi vedas raitāk un produktīvāk. Paldies par doto iespēju pamēģināt šo produktu!

Gunita, 33 gadi

Aprīlis bija ļoti noslogots darba ziņā. Bija jāstrādā ar milzīgu informācijas apjomu, kas ar laiku sāka ietekmēt manas darba spējas. Pasliktinājās ne tikai koncentrēšanās spējas, bet arī atmiņa. Sāku aizmirst lietas, kas notikušas pagājušajā nedēļā vai pat pāris dienas atpakaļ. Sen nebija būts arī atvaļinājumā, līdz ar to nogurums bija ļoti jūtams. Piedāvājums izmēģināt Healthaid Brainvit” nāca tieši laikā. Iepazīstoties ar aprakstu, sapratu, ka tas ir kaut kas, ko man vajadzētu noteikti pamēģināt. Turklāt šim uztura bagātinātājam lielākoties ir dabīgs sastāvs, kas ir vēl viens liels pluss.

Lietoju “Healthaid Brainit” stingri saskaņā ar instrukciju. Tabletes ir palielas, tomēr, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens, lietošana problēmas nesagādāja. Nekāda smarža un garša nebija jūtama. Ērta lietošana, jo jālieto tikai vienu reizi dienā. Lietoju parasti pēc brokastīm, jo tad parasti lietoju arī citus uztura bagātinātājus un zāles un tā bija vieglāk atcerēties. Papildus atsāku aktīvāk nodarboties ar sportu, jo atcerējos, ka savulaik sports man palīdzēja labāk atslābināties un kopumā justies labāk.

Aptuveni divu nedēļu laikā pēc uztura bagātinātāja lietošanas uzsākšanas sajutu pozitīvas pārmaiņas – kad bija kādi rakstu darbi, domas raisījās kaut kā raitāk. Iepriekš noguruma dēļ šādi darbi krietni ievilkās, jo nebija ne iedvesmas, ne spējas koncentrēties, tad, palietojot “Healthaid Brainvit”, izmaiņas bija ļoti pamanāmas. Arī kopumā sajutos mierīgāka un nosvērtāka, mazāk aizsvilos. Domāju, ka “Healthaid Brainvit” apvienojumā ar fiziskām aktivitātēm man labi palīdzēja. Ņemšu to vērā un arī nākotnē, kad radīsies vajadzība, iegādāšos tieši šo produktu, jo esmu to jau pārbaudījusi un pārliecinājusies par tā efektivitāti. Paldies!

Inta, 56 gadi

Man ir tas vecums, kad organisms prasa parūpēties par to vairāk nekā jaunībā, līdz ar to man ir aktuāli dažādi uztura bagātinātāji un vispārīgi padomi, kā profilaktiski padomāt par savu veselību. Smadzeņu darbības uzlabošana bija viens no maniem mērķiem, jo ikdienā strādāju ar daudz un dažādiem datiem, gan ar drukātiem dokumentiem, gan datorā. Pamanīju, ka tiklīdz pieaug stress un darba kļūst vairāk, man sāk pieklibot atmiņa un, protams, pazeminās arī spēja koncentrēties. Šķiet, ka visa kā ir tik daudz, ka pat uz kaut ko vienu ir grūti koncentrēties. Galvā valdīja haoss. Tas savukārt atsaucās uz noskaņojumu. Tāpēc bija vajadzīga palīdzība no malas, un pieteicos notestēt “Healthaid Brainvit”. Iepriekš jau biju lietojusi citus šī ražotāja uztura bagātinātājus un tie iedarbojās ļoti labi, līdz ar to biju pārliecināta, ka arī šoreiz nevilšos.

Lietoju uztura bagātinātāju no rītiem pēc brokastīm, divas tabletes, uzdzerot glāzi ūdens. Lietošana nekādus sarežģījumus nesagādāja, taču padomāju, ka tabletes ir diezgan lielas – ne katrs varētu lietot šo uztura bagātinātāju. Sākumā pamēģināju pārlauzt uz pusēm vienu tableti, bet tas īsti neizdevās, savukārt griezt ar nazi nebūtu nedz ērti, nedz droši, tāpēc izvēlējos lietot tabletes veselā veidā, norīt nebija problēmu. Pluss ir arī tas, ka tabletēm nav garšas un smaržas.

Apmēram pēc divām nedēļām atskārtu, ka ir uzlabojusies mana produktivitāte darbā, ko bija vienkārši novērtēt pēc atskaišu satura – saraksts ar padarītajiem darbiem bija audzis. Lai arī tā īsti neko nemanīju pašsajūtā, galva acīmredzot bija sākusi strādāt labāk. Savukārt fakts, ka tiku veiksmīgi galā ar visiem darbiem, neko neatstājot uz vēlāku laiku, pozitīvi atsaucās arī uz noskaņojumu, turklāt bija arī vairāk laika atpūtai. Līdz ar to mana pieredze ar “Healthaid Brainvit” vērtējama pozitīvi – kā vienmēr. Plānoju vēl kādu laiku turpināt lietot šo uztura bagātinātāju. Paldies!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus var SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī BENU, "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:

SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd. Lielbritānija.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Lauma Medical kompresijas izstrādājumi

Lauma Medical kompresijas izstrādājumi

Kompresijas izstrādājumi ir viens no galvenajiem līdzekļiem vēnu varikozes slimību profilaksei un ārstēšanai. Uzzināsim vairāk par Lauma Medical kompresijas izstrādājumiem! 

Aktuālie piedāvājumi

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Kā sagatavoties vasarai? Un ne tikai…

Kā sagatavoties vasarai? Un ne tikai…

Pavisam drīz mūs sagaida vasara, kad dzīve šķiet vienkāršāka, patīkamāka, interesantāka un garšīgāka. Šajā rakstā aplūkosim svarīgus gremošanas trakta slimību profilakses aspektus un sniegsim praktiskus padomus, kas palīdzēs rūpēties par savu organismu. 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt dabīgo matu toniku ar rozmarīnu, keratīnu un zīda proteīniem.

RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvā testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai. 

“Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

“Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt uztura bagātinātāju “Ginerra”.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...