medicine.lv skaitļos

Lietotāji online207
Aktīvie uzņēmumi12082
Nozares raksti1506
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: HealthAid Brainvit® smadzeņu darbības veicināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid Brainvit® smadzeņu darbības veicināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Brainvit®" smadzeņu darbības veicināšanai.

Inga, 39 gadi

Iepazīstoties ar aktualitātēm portālā Medicine.lv, mani piesaistīja produktu testu sadaļa, kur tika piedāvāta iespēja notestēt “HealthAid Brainvit” uztura bagātinātāju smadzeņu darbības veicināšanai. "Brainvit" ir  bagātīgs augu, antioksidantu, vitamīn , minerālvielu, aminoskābju komplekss. Tā sastāvā esošais Ginkgo biloba ir viens no pazīstamākajiem augiem un ir pierādīts, ka tas palīdz saglabāt atmiņu un koncentrāciju paaugstināta stresa laikā. Šobrīd pēc grūtās ziemas ir novērojams pavasara nogurums un tieši  šāds spēcinošais komplekss man ļoti noderētu, tāpēc uzreiz pieteicos izmēģināt “Brainvit” uztura bagātinātāju, turklāt esmu lasījusi  pozitīvas atsauksmes arī par citiem  "HealthAid Baltics" produktiem.

Jau kādu laiku strādāju paaugstināta stresa stāvoklī un jūtu, ka sāk samazināties koncentrācijas spējas, kā arī dēļ lielā informācijas apjoma nespēju visu atcerēties un dažreiz uzturēt skaidru domāšanu noguruma dēļ. Rezultātā sapratu, ka ir vajadzīga atpūta. Izdevās izbrīvēt nelielu atvaļinājumu, kura laikā, lai parūpētos par smadzeņu darbības uzlabošanu, sākot lietot “Brainvit” kompleksu. Uztura bagātinātāja iepakojums ir pievilcīgs, tam ir patīkams koši zaļās, violetās un baltās krāsas salikums. Tumšā stikla pudelītē ir 60 kapsulas, paredzētas mēnesim. Tabletes ir lielākas nekā parasti esmu lietojusi, jo kompleksā ir tik daudz sastāvdaļu. Smarža ir kā jau vitamīniem, bet man patīk. Pirmajās reizēs bija tā grūtāk norīt to palielo tableti, bet vēlāk jau pieradu un, uzdzerot pietiekami daudz ūdens, viss bija kārtībā. Nesajutu arī nekādu garšu. Lietoju “Brainvit” uztura bagātinātāju pa vienai tabletei divas reizes dienā pēc ēšanas. Tāpat pāris nedēļas atpūtos un izbaudīju brīnišķīgo pavasari, veltot laiku sportiskām aktivitātēm dabā. Un, atgriežoties darba režīmā, pašsajūta būtiski uzlabojās, mēneša laikā lietojot “Brainvit” uztura bagātinātāju. Esmu atguvusi enerģiju, dzīvesprieku, vairs neizjūtu tādu stresu, koncentrēšanās spējas ir uzlabojušās. Un ar skaidru domāšanu atmiņa arī ir laba. Esmu ļoti gandarīta par rezultātiem! Un esmu sapratusi, ka arī atvaļinājums un sportiskās aktivitātes ir svarīgas. Paldies Medicine.lv un  "HealthAid Baltics" par šo brīnišķīgo iespēju!

Anita, 56 gadi

Mans ikdienas darbs saistīts ar intensīvu komunikāciju ar klientiem. Klientu apkalpošanas sfērā strādājot ir vienlaicīgi jādara vairāki darbi – jāklausās klienta teiktais, jāanalizē situācija, jāsaprot piemērotākais risinājums un jāveic papildu darbības datorā. Tas prasa milzīgu koncentrēšanos, jo iespējamās pieļautās kļūdas labot prasa ļoti daudz darba un enerģijas. Šad tad kvalitatīva atpūta ir vislabākā, tomēr bieži tas nav iespējams. Un, ja arī ir atvaļinājums vai brīvāka nedēļa, tad primāri laiks tiek veltīts obligātiem darbiņiem vai ģimenei. Lai kaut kā atvieglotu garīgo stāvokli, pastāvīgi esmu dažādu uztura bagātinātāju meklējumos. Tie palīdz vieglāk visu uztvert un koncentrēties. Portālā medicine.lv tika dota iespēja izmēģināt un novērtēt “HealthAid Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai. Tabletes ir paliela izmēra, dzeltenā krāsā, uzdzerot ūdeni, tās ir viegli norīt un ir praktiski bez garšas.

Dzēru “HealthAid Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai divas reizes dienā veselu mēnesi. Jāatzīst, ka ar laiku tiešām es sāku justies it kā vieglāk un ar ''vēsāku'' prātu komunicēju ar klientiem. Nav tā, ka kaut ko krasi mainīju vai darīju labāk, vienkārši mainījās mana attieksme, jo prāts visu uztvēra mazliet citādāk. Es ļoti pozitīvi vērtēju šo izmaiņu sevī un ticu, ka HealthAid “Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai to iespaidoja. Es iesaku lietot “HealthAid Brainvit” smadzeņu darbības veicināšanai ikdienā cilvēkiem, kam darbs saistīts ar lielu garīgo slodzi!

Zanda, 24 gadi

Pieteicos testēt “HealthAid Brainvit” uztura bagātinātāju smadzeņu darbības veicināšanai, jo šobrīd rakstu akadēmisko noslēguma darbu, kam nepieciešama koncentrēšanās un ilgas darba stundas, lasot, pētot un analizējot dažādus materiālus. Lai gan parasti man tas nesagādā nekādas grūtības, pēdējā laikā novēroju zināmas grūtības koncentrēties, pastāvīgu miegainību, šķita, ka smadzenes nespēj darboties uz pilnu jaudu, bija dienas, kad likās – grūti pat salikt kopā vārdus, lai izveidotu teikumu. Tā kā darba nodošanas termiņi strauji tuvojās, nolēmu, ka nepieciešams ko darīt lietas labā.

Produkta lietošana ir diezgan ērta – kā ierasts, to nepieciešams lietot vienu reizi dienā, pēc ēšanas. Tiesa, jāizdzer divas tabletes uzreiz, un, ņemot vērā, ka tās ir paliela izmēra, noteikti būs kāds, kam tas nešķitīs ērti. Uztura bagātinātāju lietoju 30 dienas, lietojot to, kā norādīts instrukcijā – pa divām tabletēm uzreiz pēc brokastīm. Lai gan nereti mēdzu aizmirst par to, ka jālieto uztura bagātinātājs, šoreiz biju izveidojusi atgādni tālrunī – vēlējos pilnvērtīgi izvērtēt tā iedarbību.

Kopumā varu teikt, ka vēlamo efektu panācu. Šķiet, ka uzlabojušās koncentrēšanās spējas, varu ilgāku laiku pavadīt strādājot, mazinājusies miegainība un, iespējams, pat uzlabojusies atmiņa. Ja iepriekš regulāri ņēmu darba pauzes, tad šobrīd varu pastrādāt ilgāk, uzmanība ir noturīgāka, darbi vedas raitāk un produktīvāk. Paldies par doto iespēju pamēģināt šo produktu!

Gunita, 33 gadi

Aprīlis bija ļoti noslogots darba ziņā. Bija jāstrādā ar milzīgu informācijas apjomu, kas ar laiku sāka ietekmēt manas darba spējas. Pasliktinājās ne tikai koncentrēšanās spējas, bet arī atmiņa. Sāku aizmirst lietas, kas notikušas pagājušajā nedēļā vai pat pāris dienas atpakaļ. Sen nebija būts arī atvaļinājumā, līdz ar to nogurums bija ļoti jūtams. Piedāvājums izmēģināt Healthaid Brainvit” nāca tieši laikā. Iepazīstoties ar aprakstu, sapratu, ka tas ir kaut kas, ko man vajadzētu noteikti pamēģināt. Turklāt šim uztura bagātinātājam lielākoties ir dabīgs sastāvs, kas ir vēl viens liels pluss.

Lietoju “Healthaid Brainit” stingri saskaņā ar instrukciju. Tabletes ir palielas, tomēr, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens, lietošana problēmas nesagādāja. Nekāda smarža un garša nebija jūtama. Ērta lietošana, jo jālieto tikai vienu reizi dienā. Lietoju parasti pēc brokastīm, jo tad parasti lietoju arī citus uztura bagātinātājus un zāles un tā bija vieglāk atcerēties. Papildus atsāku aktīvāk nodarboties ar sportu, jo atcerējos, ka savulaik sports man palīdzēja labāk atslābināties un kopumā justies labāk.

Aptuveni divu nedēļu laikā pēc uztura bagātinātāja lietošanas uzsākšanas sajutu pozitīvas pārmaiņas – kad bija kādi rakstu darbi, domas raisījās kaut kā raitāk. Iepriekš noguruma dēļ šādi darbi krietni ievilkās, jo nebija ne iedvesmas, ne spējas koncentrēties, tad, palietojot “Healthaid Brainvit”, izmaiņas bija ļoti pamanāmas. Arī kopumā sajutos mierīgāka un nosvērtāka, mazāk aizsvilos. Domāju, ka “Healthaid Brainvit” apvienojumā ar fiziskām aktivitātēm man labi palīdzēja. Ņemšu to vērā un arī nākotnē, kad radīsies vajadzība, iegādāšos tieši šo produktu, jo esmu to jau pārbaudījusi un pārliecinājusies par tā efektivitāti. Paldies!

Inta, 56 gadi

Man ir tas vecums, kad organisms prasa parūpēties par to vairāk nekā jaunībā, līdz ar to man ir aktuāli dažādi uztura bagātinātāji un vispārīgi padomi, kā profilaktiski padomāt par savu veselību. Smadzeņu darbības uzlabošana bija viens no maniem mērķiem, jo ikdienā strādāju ar daudz un dažādiem datiem, gan ar drukātiem dokumentiem, gan datorā. Pamanīju, ka tiklīdz pieaug stress un darba kļūst vairāk, man sāk pieklibot atmiņa un, protams, pazeminās arī spēja koncentrēties. Šķiet, ka visa kā ir tik daudz, ka pat uz kaut ko vienu ir grūti koncentrēties. Galvā valdīja haoss. Tas savukārt atsaucās uz noskaņojumu. Tāpēc bija vajadzīga palīdzība no malas, un pieteicos notestēt “Healthaid Brainvit”. Iepriekš jau biju lietojusi citus šī ražotāja uztura bagātinātājus un tie iedarbojās ļoti labi, līdz ar to biju pārliecināta, ka arī šoreiz nevilšos.

Lietoju uztura bagātinātāju no rītiem pēc brokastīm, divas tabletes, uzdzerot glāzi ūdens. Lietošana nekādus sarežģījumus nesagādāja, taču padomāju, ka tabletes ir diezgan lielas – ne katrs varētu lietot šo uztura bagātinātāju. Sākumā pamēģināju pārlauzt uz pusēm vienu tableti, bet tas īsti neizdevās, savukārt griezt ar nazi nebūtu nedz ērti, nedz droši, tāpēc izvēlējos lietot tabletes veselā veidā, norīt nebija problēmu. Pluss ir arī tas, ka tabletēm nav garšas un smaržas.

Apmēram pēc divām nedēļām atskārtu, ka ir uzlabojusies mana produktivitāte darbā, ko bija vienkārši novērtēt pēc atskaišu satura – saraksts ar padarītajiem darbiem bija audzis. Lai arī tā īsti neko nemanīju pašsajūtā, galva acīmredzot bija sākusi strādāt labāk. Savukārt fakts, ka tiku veiksmīgi galā ar visiem darbiem, neko neatstājot uz vēlāku laiku, pozitīvi atsaucās arī uz noskaņojumu, turklāt bija arī vairāk laika atpūtai. Līdz ar to mana pieredze ar “Healthaid Brainvit” vērtējama pozitīvi – kā vienmēr. Plānoju vēl kādu laiku turpināt lietot šo uztura bagātinātāju. Paldies!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus var SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī BENU, "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:

SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd. Lielbritānija.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dziedinošs uzturs veselībai

Dziedinošs uzturs veselībai

Meklējot veselīga uztura vadlīnijas, cilvēks nereti jūtas pazudis informācijas pārbagātībā, jo ir tik daudz dažādu diētu un brīžam pilnīgi pretēju ieteikumu. Uztura speciāliste un uzturzinātniece Silvija Ābele iepazīstinās ar GAPS uztura terapiju!

Aktuālie piedāvājumi

Dievu garšviela: viss par safrāna labvēlīgajām īpašībām

Dievu garšviela: viss par safrāna labvēlīgajām īpašībām

Mūsdienās ne visi zina, ka safrāns var ne tikai uzlabot pazīstamu ēdienu garšu, bet arī palīdzēt cīņā pret vairākām slimībām gan kā pretiekaisuma līdzeklis, gan kā viela, kas uzlabo garīgās spējas, mieru, miegu un jaunību. 

Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

Rūpes par kājām sākas tieši ar apavu izvēli, taču ne visi tam pievērš uzmanību. Pareizi un ērti profesionālie apavi ir veselu kāju garantija, ietekmē vispārējo fizisko stāvokli un samazina saistīto slimību attīstības risku. 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: FITODROGA 3 soļu programma gudrām rūpēm par ādas skaistumu pavasarī

Testa rezultāti: FITODROGA 3 soļu programma gudrām rūpēm par ādas skaistumu pavasarī

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Fitodroga" piedāvāja testēt FITODROGA DERMOCOSMETIC komplektu sejas ādas kopšanai.

100% alvejas gels un izsmidzināms nomierinošais losjons “Aloe First”

100% alvejas gels un izsmidzināms nomierinošais losjons “Aloe First”

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar Alveja.lv piedāvā testet alvejas gelu pret ādas apdegumiem un nomierinošu alvejas losjonu ādas nomierināšanai un šūnu atjaunošanai pie dažādiem ādas bojājumiem.

MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļa matu augšanas veicināšanai

MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļa matu augšanas veicināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļu matu augšanas un ataugšanas stimulēšanai un sausas galvas ādas barošanai un mitrināšanai.

"Safrino" stresa mazināšanai un smadzeņu darbības veicināšanai

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvā testēt "Safrino", kurā apvienots patentēts Irānas safrāna ekstrakts un mioinozitols. Produkta iedarbība ir vērsta uz stresa mazināšanu, miera un nosvērtības sekmēšanu un smadzeņu darbības, fokusa un koncentrācijas spēju uzlabošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Imunosil Sambucus" imunitātes veicināšanai no "Lotos Pharma": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Bērniem trūkst tieši iegūtās imunitātes, kuru organisms attīsta dzīves laikā, tādēļ uzņēmība pret infekcijām ir augstāka. Mainoties gadalaikiem un laikapstākļiem, palielinās arī iespēja saslimt ar kādu no vīrusu infekcijām, ko visbiežāk saucam vienkārši par saaukstēšanos.

Mentālā veselība ar "Sedanorm" no SIA "Lotos Pharma": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mentālā veselība ar

Kā rūpēties par mentālo veselību? Lai mazinātu stresu, ievies savam organismam draudzīgu dienas kārtību – plāno to, atrodi balansu starp darbu un atpūtu, socializējies un regulāri tiecies ar draugiem, ja lasi ziņas, tad ierobežo tam veltīto laiku.