medicine.lv skaitļos

Lietotāji online165
Aktīvie uzņēmumi12712
Nozares raksti1396
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Gunta, 48 gadi

Jau pirms vairākiem gadiem saņēmu mediķu rekomendācijas labas veselības saglabāšanai uzturu bagātināt ar pienskābajām baktērijām. Sākumā pret to izturējos nedaudz skeptiski, jo nekādu īpašu atšķirību pēc sākotnējās lietošanas nejutu. To pastāstīju arī ārstiem, bet tad saņēmu norādījumus, ka to jādara ilgstoši, regulāri, tikai tad lietošanai ir nozīme. Tāpēc tagad cenšos diezgan regulāri kursa veidā lietot dažādus labo baktēriju preperātus. Iespēja izmēģināt Healthaid Acidophilus likās saistoša, jo šo uztura bagātinātāju vēl nebiju lietojusi. Turklāt te ir pieejama līdzsvarota gan Acidophilus, gan Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija!

Healthaid Acidophilus ir iepakots ērtā tumša stikla pudelītē un ievietots kārbiņā.Tajā ievietots arī mitruma absorbētājmaisiņš. Līdz ar to preparāta uzglabāšanai nodrošināti labi apstākļi. Produktam ir ilgs derīguma termiņš, bet lietošanas pamācībā gan norādīts, ka pēc atvēršanas produktu labāk uzglabāt ledusskapī, lai maksimāli saglabātu dzīvo baktēriju skaitu, kas tomēr var samazināties. Pudelītē ir 60 samērā nelielas, caurspīdīgas kapsulas, kas piepildītas ar baltu pulveri. Ieteicamā dienas norma ir 1 kapsula, bet to var palielināt līdz 3 kapsulām. Iedrošina arī tas, ka produktu var lietot jau no 6 gadu vecuma. Tas nesatur piena produktus, glutēnu, raugu, soju un ir piemērots arī vegāniem!

Kaut arī atļauta 3 kapsulu dienas norma, es sāku ar vienas kapsulas devu, un to neesmu palielinājusi. Tā kā ir nepieciešamība lietot arī recepšu medikamentus, esmu lasījusi, ka pienskābo baktēriju preperātus nav jēgas lietot kopā vai uzreiz pēc zālēm, bet to labāk darīt pēc vairākām stundām. Cenšos sekot šim ieteikumam.

Tā kā vienas kapsulas deva nodrošina produkta pietiekamību diviem mēnešiem, tests vēl turpinās. Arī par efektu vēl grūti spriest, bet jūtu zināmu stabilitāti. Domāju, ka sava nozīme te ir arī Healthaid Acidophilus!

Paldies!

Evita, 35 gadi

Pateicoties portālam medicine.lv, atradu priekš sevis aktuālu piedāvājumu izmēģināt Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju uztura bagātinātāju, lai uzlabotu gremošanas sistēmas darbību un arī imunitāti. Diemžēl iekaisuma dēļ pirms tam biju izgājusi antibiotiku kursu. Tā kā nebija citu variantu un bija jālieto antibiotikas, vienlaicīgi lietoju cita ražotāja probiotikas. Pēc šī kursa tomēr saglabājās gremošanas problēmas. Vēl arvien mocījos ar caureju, kas bija biežāka nekā parasti, mocīja nepatīkamas gāzes un dažreiz sajutu sāpes vēderā. Pievienojās arī nogurums un nespēks. Tāpēc nolēmu, ka noteikti vēlos turpināt lietot probiotikas, lai atgūtu zarnu mikrofloras līdzsvaru. Brīnišķīgi, ka ir iespēja izmēģināt jaunu uztura bagātinātāju, jo nevarēju izlemt, kādu produktu labāk lietot.

Uztura bagātinātāja dizains vienkāršs, pudelītē 60 kapsulas. Tas ir labi, jo pietiks vismaz mēnesim. Kapsulas ir bez smaržas un garšas. Lietošana ir ērta, jo kapsulas nav lielas. Lietoju pa vienai kapsulai divas reizes dienā, no rīta un vakarā, uzdzerot pietiekami daudz ūdens.

Pašsajūta uzlabojās jau pēc pāris dienām. Vēdera izeja normalizējās, atbrīvojos no sāpēm. Vēlāk izjutu arī to, ka notiek zarnu attīrīšanās. Ļoti labi, ka atbrīvojos no visa, kas tur bija sakrājies, arī no gāzēm. Pēc pāris nedēļām vēderā vairs nebija tā spiedošā sajūta un arī vidukļa apkārtmērs ir samazinājies. Tad sāku lietot pa vienai kapsulai no rīta. Rezultātā pašsajūta uzlabojusies, esmu atbrīvojusies no noguruma un atgriezies dzīvesprieks, lai izbaudītu ilgi gaidīto vasaru. Ceru, ka arī imunitāte, lietojot uztura bagātinātāju Acidophilus, turpinās uzlaboties.

Paldies  SIA "HealthAid Baltics" par brīnišķīgo iespēju izmēģināt Acidophilus labās baktērijas, jo tagad esmu pārliecināta par šo uztura bagātinātāju un zināšu, ko izvēlēties!

Kristīne, 38 gadi

Maijā pieteicos testēt SIA "HealthAid Baltics" produktu "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju. Testam pieteicos, jo nesen biju pārslimojusi vīrusu, kura ārstēšanai bija jālieto antibiotikas, pēc zāļu kursa pastāvīgi mocīja vēdera darbības traucējumi, pēc maltītes regulāri bija diskomforts, smaguma sajūta, vēders uzpūtās, ikdienā bija nepatīkamas sajūtas un šķita, ka organisms nepanes pavisam ikdienišķus produktus, kas agrāk neradīja nekādas problēmas, piemēram, svaigus augļus vai piena produktus. Cerēju, ka uztura bagātinātājs spēs šo situāciju uzlabot.

Produkts ir pieejams kapsulās, ir lietojams viegli un ērti – kā jau visi līdzīgi produkti. Īpaši uzteicami ir tas, ka šis uztura bagātinātājs piemērots arī vegāniem, nesatur nekādas krāsvielas un konservantus – tādējādi rodas papildu drošības sajūta, ka tas neradīs zarnām papildu kairinājumu un neizraisīs nepatīkamas blaknes. Uzutra bagātināju lietoju tā, kā rakstīts instrukcijā, proti, vienu kapsulu dienā, visbiežāk no rītiem, pēc brokastīm. Tā kā konkrēts lietošanas laiks nebija norādīts, tā man vienkārši bija ērtāk. 

Novēroju, ka pēc pāris lietošanas dienām pašsajūta uzlabojās. Lai gan vēders reizēm joprojām niķojās, pazuda smaguma sajūta un mazinājās diskomforts. Pēc divām nedēļām jau jutos pavisam labi – ja iepriekš lietotie preparāti sniedza vien īslaicīgu atvieglojumu, tad šis patiešām palīdzēja, par ko man ir liels prieks! Pēc izlietotā kursa šobrīd lietošanu esmu pārtraukusi, taču noteikti šo produktu iegādāšos, lai nepieciešamības gadījumā lietotu atkārtoti.

Inta, 32 gadi

Vēlējos pamēģināt Healthaid Acidophilus, jo jau iepriekš centos iespējami regulāri lietot labās baktērijas dažādu uztura bagātinātāju veidā – diezgan ilgstoši cīnījos ar vēdera diskomfortu, pūšanos un apgrūtinātu vēdera izeju. Taču būtisku efektu no lietotajiem uztura bagātinātājiem nesajutu. Jā, vēdera pūšanās bija retāk, bet pavisam tā arī nepazuda. Šī problēma bieži vien ietekmēja noskaņojumu, vēlmi kustēties, kaut kur doties ārpus mājas. Jau iepriekš biju lietojusi citus Healthaid produktus, un tie izrādījās ļoti efektīvi, tāpēc bija cerība, ka arī šis uztura bagātinātājs neliks vilties.

Kā jau raksturīgi Healthaid uztura bagātinātājiem – arī šim ir vienkāršs un saprotams dizains. Ļoti patika, ka Acidophilus ir nelielu kapsulu formā –salīdzinot ar citiem Healthaid uztura bagātinātājiem, kas bija palielu tablešu formā, ko  ne vienmēr izdevās veiksmīgi norīt un tāpēc prasījās sakošļāt, sajūtot to garšu, šis ir patiešām ērts risinājums, kas krietni atvieglo lietošanu. Nekādas neskaidrības šī uztura bagātinātāja lietošanas laikā neradās, lietošana bija elementāra. Izdevās arī katru dienu atcerēties iedzert dienas devu, jo vēlējos atbrīvoties no savas vēdera kaites.

Aptuveni 10 dienas lietoju uztura bagātinātāju pa 3 kapsulām dienā. Šo 10 dienu laikā es sajutos krietni labāk, vēders neputās nevienu pašu dienu! Loģiski, ka arī noskaņojums bija labs, jo nebija tā traucējošā diskomforta, ko rada vēdera pūšanās, kā arī vēdera izeja ar katru dienu normalizējās, līdz kļuva pavisam normāla.

Nolēmu, ka pāriešu uz vienu kapsulu dienā, lai šis vērtīgais produkts pietiek ilgākam laikam. Līdz ar to uztura bagātinātājs vēl nav izlietots – manā gadījumā ar to kopā pietiks mēnesim un 10 dienām. Palasīju, ka labās baktērijas jāuzņem ir ik dienu, lai ilgtrmiņā būtu efekts, tāpēc noteikti plānoju turpināt lietot tieši Healthaid uztura bagātinātāju, jo tas necerēti ātri deva rezultātu! Paldies!

Olga, 43 gadi

Mēnesi atpakaļ biju saaukstējusies (kā man šķita), kas pie visas zāļu un uztura bagātinātāju lietošanas tomēr aizgāja tālāk, bija diezgan dziļš un baiss klepus ­– noskaidrojās, ka esmu saķērusi bakteriālu infekciju. Daktere izrakstīja antibiotikas 10 dienām. Antibiotikas nākas lietot ļoti reti, bet, kad jālieto, tad 100% vienmēr ir problēmas ar kuņģi – sāpes, aizcietējumi, pūšanās utt.  Tā kā paralēli antibiotikām ieteicams lietot probiotikas, sāku meklēt, kādas būtu labākas (daktere neko konkrētu nerekomendēja, teica, ka jebkuras derēs, lai skatos pēc finansiālām iespējām). Meklējot probiotikas, uzgāju piedāvājumu Medicine.lv – izmēģināt Healthaid Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju. Biju priecīga, jo piedāvājums nāca tieši laikā!

Uzrunāja, ka iepakojumā ir 60 kapsulas, kas, ja lieto pa vienai kapsulai, pietiek diviem mēnešiem – diezgan ilgam laikam! Tomēr savā situācijā nolēmu palietot pa 2 kapsulām, lai ātrāk sajustos labāk.

Lietoju vienu kapsulu no rīta un vienu uz vakarpusi, kopā ar ēdienu, jo tā ir rekomendējamā lietošana probiotikām. Lietošana ir diezgan ērta, kapsulas ir pavisam nelielas, viegli norijamas, bez garšas.

Mēneša laikā biju pavisam tikusi vaļā no infekcijas, kā arī uzlabojusi kuņģa darbību ar Acidophilus – izjutu milzīgu atvieglojumu! Beidzot varēju atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Ļoti svarīgi, ka 10 dienu laikā, kamēr bija jālieto antibiotikas, vēders neiesāpējās ne reizi, vēdera izeja bija pilnīgi normāla. Noteikti atcerēšos šo uztura bagātinātāju, un lietošu pēc nepieciešamības!

Paldies!

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus var SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:

SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv

Ražotājs: "HealthAid" Ltd. Lielbritānija

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

Sagitus, SIA

Sagitus, SIA

Latvijas farmācijas uzņēmums SIA "Sagitus". Medicīnas preču un uztura bagātinātāju ražošana un izplatīšana. Mūsu zīmoli: Nateo D vitamīns imunitātei, kaulu, zobu, muskuļu veselībai; Liveo pienskābo un bifidobaktēriju komplekss, Liveo Intime pienskābās baktērijas sievietēm, medicīniskās sejas maskas.

Nedēļas tēma

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Lai pēdu āda būtu veselīga un maiga, par to jārūpējas katru dienu. Apimi pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu ir piemērots pēdu ādas kopšanai ikdienā.

Aktuālie piedāvājumi

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Vasarās kondicionieri bieži tiek izmantoti ne tikai birojos, veikalos un automašīnās, bet arī mājās. Taču, lai neiedzīvotos veselības problēmās, pats svarīgākais – kondicionieri lietot pareizi! Par būtiskām lietām, kas noteikti jāņem vērā, stāsta LOR Klīnikas otolaringoloģe, profesore Ligija Ķīse.

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziedniece, gaišreģe Diāna Audra iesaka meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai, ko var veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvāja izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Raidījums "Izstāsti Latvijai"  sveic savus ilgstošos partnerus DR. MAURIŅA KLĪNIKU 10 GADU JUBILEJĀ! Lai netrūkst ne darba, ne panākumu vēl daudzus gadus!

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA “Cilmes šūnu banka” ir “FamiCord Group” pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada, kas ir lielākā cilmes šūnu banka Eiropā. Uzmanību, topošās māmiņas! Jūsu lēmums par nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanu ir ļoti svarīgs gaidāmā bērniņa dzīvē! Uzziniet vairāk, lai izdarītu pārdomātu izvēli!

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. +371 67808496
 2. http://www.sagitus.lv
 3. info@sagitus.lv
 4. (Sagitus)
 5. (Nateo)
 6. (Liveo)
 7. (Sagitus)
 8. (Nateo)
 9. (Liveo)

Darba laiks

 • P.900-1700
 • O.900-1700
 • T.900-1700
 • C.900-1700
 • P.900-1700
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003510715
 2. LV40003510715
 3. 21.09.2000
 4. Rīga, Eduarda Smiļģa iela 2A, LV-1048
 5. 2020

Apraksts

Latvijas farmācijas uzņēmums SIA "Sagitus". Medicīnas preču un uztura bagātinātāju ražošana un izplatīšana. Mūsu zīmoli: Nateo D vitamīns imunitātei, kaulu, zobu, muskuļu veselībai; Liveo pienskābo un bifidobaktēriju komplekss, Liveo Intime pienskābās baktērijas sievietēm, medicīniskās sejas maskas.

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Farmācija, uztura bagātinātāji, vitamīni, probiotikas, probiotiku komplekss, laktobaktērijas, bifidobaktērijas, pienskābās baktērijas, pilieni zīdaiņiem, pilieni bērniem, holekalciferols, D3 vitamīns, LGG, BB12, BB-12, probiotiķi, labās baktērijas, imunitāte, kaulu veselība, zobu veselība, zāļu ražošana, vēdera darbības traucējumi, vitamīni, D vitamīns, veselība, uztura bagātinātāju ražotājs, stiprināt veselību, imunitātes stiprināšana, intīmā veselība, intīmajai profilaksei, vitamīni sievietēm, maksts mikroflora, zarnu mikroflora, uztura bagātinātāji sievietēm, vitamīni bērniem, vitamīni zīdaiņiem, vitamīni grūtniecēm, vitamīni senioriem, vitamīni 40+, kolikas, zarnu trakta veselībai, kaulu veselībai, locītavu veselībai, senioriem, zivju eļļa, Omega-3, omega3, medicīnas iekārtas, medicīniskās maskas, sejas maskas, respiratori, FFP2, FFP3, Liveo, Ch.Hansen, Liveo Intime, Nateo, Sagitus, internetaptieka, bezrecepšu medikamenti, interneta veikals, interneta aptieka, ražots Latvijā, Latvijas produkts, Nateo D vitamīns, Nateo pilieni, Nateo kapsulas, želejvitamīni, Nateo D Gummy, Nateo D Plus, Nateo D 4000, Nateo D Forte, Nateo D Pro, Liveo pilieni, Liveo kapsulas, Liveo pulverīši.


 


Vairāk

Foto 12

nateo 2000 kapsulas
nateo 4000 kapsulas
nateo d gummy želejvitamīni
nateo d pilieni forte
nateo d pilieni pro
nateo d pilieni
nateo d plus kapsulas
liveo 4 pienskābās un bifidobaktērijas kapsulās
liveo intime pienskābās baktērijas
liveo kids pienskābās un bifidobaktērijas pulverīšos
liveo pienskābās un bifidobaktērijas
liveo pilieni pienskābās un bifidobaktērijas

Preču zīmes

Mājas lapa internetā