medicine.lv skaitļos

Lietotāji online180
Aktīvie uzņēmumi12726
Nozares raksti1340
Ekspertu atbildes20869
Testa rezultāti: Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju veselīgiem matiem.

Evita, 42 gadi

Trausli, plāni un gaiši mati man ir kopš bērnības. Ir lietoti dažādi maisījumi, maskas, šampūni un preparāti. Parasti visi centieni beidzas kā akcijas pasākums, un mati ir tādi, kādi tie ir. Vienmēr izmēģinu ko jaunu, ja pamanu piedāvājumus, tāpēc, ieraugot šo uztura bagātinātāju kā iespēju testēt medicine.lv portālā, uzreiz pieteicos.

„ Hair-Vit” uztura bagātinātāja stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem iepakojums ir liels, satur 90 kapsulas, lietojams vienu reizi dienā. Man bija svarīgi, ka sastāvā nav glutēns un mākslīgās krāsvielas un smaržvielas, turklāt tas satur daudz dzelzi. Līdzeklis ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu visas nepieciešamās uzturvielas veselīgiem matiem. 

Lietoju „Hair-Vit” divas nedēļas. Vispirms pamanīju, ka matiem parādījās izteikts spīdums, tos palika vieglāk izķemmēt. Tie it kā piepildījās un palika vijīgi un mīksti. Pēc apmēram otrās nedēļas bija jūtams biezāks un lielāks matu apjoms. Katrā ziņā mati ir mainījušies un kļuvuši daudz biezāki, mirdzošāki un kuplāki.

Iesaku šo uztura bagātinātāju cilvēkiem, kuri cieš no trausliem un bojātiem matiem, kā efektīgu līdzekli.

Modris, 46 gadi 

Man ir pāri 40 gadiem. Mati jau paliek sirmāki un retāki, arvien biežāk parādās blaugznas. Tāpēc sieva ieteica pamēģināt palietot medicine.lv portālā piedāvāto uztura bagātinātāju „Hair-Vit®” kapsulās.

Kapsulas ir tumši brūnā krāsā, tās ir viegli uzņemt kopā ar brokastīm, par cik kapsulām nav izteiktas smaržas un garšas. Neskatoties uz kapsulu lielumu, tās bija viegli norīt.

Sākumā īpaši neticēju, ka notiks kāds brīnums, un matu stāvoklis uzlabosies. Dzēru „Hair-Vit” katru rītu, pa vienai kapsulai. Un apmēram pēc sešām dienām pamanīju, ka blaugznas pazuda. Mati, šķiet, ātrāk auga un palika īpaši spīdīgi, it kā būtu kādu dārgu masku tajos ielicis. Tādu efektu nu pavisam negaidīju!

Mani ļoti apmierina „Hair-Vit” sniegtais efekts, tāpēc es noteikti turpināšu lietot šo uztura bagātinātāju un iesaku arī citiem vīriešiem ar līdzīgām matu problēmām to noteikti izmēģināt!

Ieva, 35 gadi

Priecājos par ļoti vērtīgu piedāvājumu portālā medicine.lv, kur tika piedāvāts testēt „Hair – Vit” uztura bagātinātāju stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem. Pieteicos testēt uzreiz, jo šo uztura bgātinātāju tika piedāvāts testēt kā trīs mēnešu kursu. Manuprāt, tas ir svarīgi, lai varētu novērtēt rezultātus, matu stāvokļa uzlabojumus.

Uztura bagātinātājs nav lēts, taču, iepazīstoties ar aprakstu, sastāvu un ņemot vērā, ka iepakojums domāts trīs mēnešu kursam, sapratu, ka cena ir pilnībā atbilstoša. Uzskatu, ka to patiešām ir vērtīgi izmēģināt, jo tas sniedz labus rezultātus, turklāt, ja matu veselība ir svarīga, tad arī cena ir pieņemama.

Man ir pusgari mati, kurus arī krāsoju reizi divos mēnešos. Jau ilgāku laiku mani mati bija sausi, ar spurainiem, bojātiem galiem, kas, protams, izskatījās neveselīgi. Mati sāka arī izkrist un kļuva plānāki. Līdz ar to mērķis izaudzēt garākus matus bija jātliek un spurainos matu galus nācās apgriezt. Iespējams, mans neveselīgais matu stāvoklis ir saistīts arī ar ilgstošo stresu un veselības pasliktināšanos.

Pirmais, ko darīju, lai cīnītos ar matu problēmām, – sāku lietot matu veselību uzlabojošo šampūnu un kondicionieri, kā arī matus atjaunojošās maskas. Rezultāti nebija tik labi, kā biju gaidījusi. Tad, pateicoties medicine.lv piedāvājumam, ķēros pie matu uzlabošanas, iekšķīgi lietojot „Hair – Vit” uztura bagātinātāju. Tā sastāvā ir B vitamīni, dzelzs, cinks, jods un aminoskābes, kas ir ļoti vērtīgs sastāvs, lai uzlabotu ne tikai matu, bet arī vispārējo veselības stāvokli. 

Lietoju uztura bagātinātāju no rīta ēšanas laikā. Kapsulas ir  bez smaržas un nav lielas, lietošana likās ļoti ērta, turklāt labi, ka kapsulas jālieto tikai vienu rezi dienā.

Pirmos uzlabojumus sajutu otrajā mēnesī – samazinājās matu izkrišana, mati vairs nebija tik sausi un spuraini. Vieglāk bija matus ieveidot, jo tie bija kļuvuši gludāki, spīdīgāki un un kuplāki. Šīs izmaiņas pamanīja arī mani ģimenes locekļi un uzslavēja, ka nu jau mana frizūra esot kā pēc salona apmeklējuma.

Nu jau pagājuši gandrīz trīs mēneši, un rezultāti ir ļoti labi redzami - mati ir spīdīgi, biezāki, spēcīgāki, vieglāk ieveidojami. Ļoti priecājos, ka nu varēšu izaudzēt garus, skaistus un veselīgus matus!

Arī apmeklējot savu frizieri, secinājām, ka ir vismaz par 50% samazinājies sirmo matu apjoms. Iespējams, tas saistīts ar  „Hair – Vit” uztura bagātinātāja lietošanu, kaut par sirmiem matiem aprakstā nekas nebija minēts.

Esmu ļoti pateicīga medicine.lv un  "HealthAid Baltics " par šo brīnišķīgo iespēju izmēģināt tik vērtīgu uztura bagātinātāju! Tagad esmu pārliecināta par tā efektu, un, manuprāt, rezultāts ir uz 110%!

Paldies!

Anna, 30 gadi

Vēlējos pamēģināt uztura bagātinātāju „Hair-Vit®” stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem, jo dažādu skaistumkopšanas procedūru rezultātā mati bija kļuvuši trausli, nespodri un viegli lūza. Mani mati ir garumā nedaudz pāri pleciem, tos regulāri taisnoju, veidoju, žāvēju ar fēnu, katru mēnesi krāsoju. Pēdējā laikā biju pamanījusi, ka matu stāvoklis kļuvis kritisks - aplūzuši matu gali, mati šķita plānāki, nedzīvāki, nestiepās garumā. Turklāt pēc ziemas perioda situācija pasliktinājās vēl vairāk. Ierastie kopšanas produkti vairs nesniedza gaidīto rezultātu, tāpēc izlēmu, ka pienācis laiks ņemt talkā uztura bagātinātājus.

„Hair-Vit®” izvēlējos tā vieglās lietošanas (tikai viena kapsula dienā) un bagātīgā sastāva dēļ. Patika arī tas, ka ar vienu iepakojumu pietiek trim mēnešiem. 

Kapsulas lietoju regulāri, trīs mēnešu garumā, no rītiem, ēdot brokastis. Ja pirmajās nedēļās šķita, ka nekādas izmaiņas nav novērojamas, tad pēc kāda laika ievēroju, ka matu stāvoklis patiešām nedaudz uzlabojies - lūšana samazinājās, bija sajūta, ka mati ir vijīgāki, mīkstāki un gludāki. Kas iepriecināja īpaši - pamanīju, ka parādījušies daudz mazie matiņi, īpaši pie matu līnijas. 

Paldies par iespēju pamēģināt! Tā kā matiem priekšā vēl ilga veseļošanās, šo produktu noteikti iegādāšos vēl.

Laura, 31 gads

Ieraudzīju medicine.lv iespēju notestēt „Hair-Vit” uztura bagātinātāju un biju ļoti ieinteresēta, jo iespēja uzlabot matu veselību un izskatu ir ļoti aktuāla. Palasīju sastāvu un sapratu, ka uztura bagātinātājs nāks par labu ne tikai maniem matiem, bet visam organismam kopumā, jo sastāvs ir patiešām bagātīgs! Manam organismam pavisam noteikti kaut kā trūkst, jo pastiprināti izkrīt mati un jau gadu nevaru atbrīvoties no blaugznām. Īpaši daudz mati krīt ārā, tos mazgājot, kā arī ķemmējot – visa matu suka pilna ar matiem jau pēcdažām dienām. L Savukārt blaugznas atgriežas pat pēc aptiekā pirktu līdzekļu lietošanas, visi līdzekļi palīdz tikai uz laiku. L Tāpēc ļoti cerēju, ka „Hair-Vit” varēs vismaz nedaudz uzlabot stāvokli. Turklāt iepriecināja tas, ka testam tiek piedāvāts iepakojums ar 90 kapsulām – trīs mēnešiem, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai varētu izvērtēt uztura bagātinātāja iedarbību.

„Hair-Vit” lietošana nebija grūta, tikai viena kapsula dienā, un tā ir viegli norijama. Kapsulām nav ne smaržas, ne garšas, līdz ar to nekas netraucē tās lietot. Pirmās divas trīs nedēļas nekādus matu izskata uzlabojumus nepamanīju, tāpēc jau sabēdājos, ka arī šis līdzeklis nepalīdzēs. Tomēr turpināju lietot kapsulas, jo cerēju, ka varbūt ir nepieciešams ilgāks laiks, lai organismā notiktu kādas izmaiņas, kas ietekmēs arī matu veselību. Lietoju kapsulas, neieciklējoties un pastāvīgi nevērojot matu stāvokli. Aptuveni pēc diviem mēnešiem, mazgājot un ķemmējot matus, atskārtu, ka rokās un matu sukā izkritušo matu daudzums vairs nav tik izteikti liels, kā bija sākumā! Pamēģināju pat speciāli vairākas reizes izbraukt ar pirkstiem caur matiem, lai redzētu, cik daudz izkritīs, bet nē – rokās palika divi trīs matiņi, kas ir pilnīgi normāli! Iepriekš tie bija vismaz kādi 30–50 mati, kas krita laukā! Tāpat arī man vīrs pamanīja izmaiņas, sakot, ka mani mati kļuvuši krietni spīdīgāki, kā pēc friziera apmeklējuma! Biju ļoti laimīga par šādiem rezultātiem. Tiesa gan, blaugznas gan vēl bija, kaut arī ne tik izteikti redzamas, taču domāju, ka tas tad, visticamāk, saistīts ar ko citu, nevis vitamīnu trūkumu – to noteikti mēģināšu noskaidrot sadarbībā ar ārstu.

Par cik sagaidīju solītos rezultātus, noteikti iegādāšos vismaz vēl vienu „Hair-Vit” iepakojumu, kā arī ieteikšu šo uztura bagātinātāju mammai un draudzenēm. Paldies!

Iegādāties šo un citus "HealthAid" produktus Jūs varat SIA "HealthAid Baltics" interneta veikalā: www.healthaid.lv, kā arī "Saules" un "Homeopātiskajā" aptiekās!

"HealthAid" produkcijas izplatītājs Latvijā:
SIA "HealthAid Baltics"
www.healthaid.lv
Ražotājs: "HealthAid Ltd.", Lielbritānija.

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Triholoģija / matu veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Neatliekamā palīdzība veselības aprūpei – digitālā transformācija

Neatliekamā palīdzība veselības aprūpei – digitālā transformācija

Izmantojot gudrus tehnoloģiju rīkus, veselības aprūpes pakalpojumus var digitāli pārveidot, nodrošinot savlaicīgu piekļuvi nepieciešamajai aprūpei ikvienam, mediķiem darbojoties proaktīvi un nodrošinot pacientam personalizētus padomus.

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

"Vegan Fox" komplekts – Rožu micelārais ūdens ādas attīrīšanai un Mīkstinošs sejas krēms

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvā testēt mīkstinošu sejas krēmu un micelāro ūdeni ādas attīrīšanai "Vegan Fox".

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā