medicine.lv skaitļos

Lietotāji online344
Aktīvie uzņēmumi12819
Nozares raksti1595
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu “Griffonia”.

Janīna, 34 gadi

Gada tumšajā laikā, kad saules nav nemaz, ir lietains, sniegains un diena ir vairāk tumša nekā gaiša, arī pašsajūta un garastāvoklis bieži ir ne visai labs. Bieži vien tā notiek pat  bez īpaša iemesla! Lai gan aktīvi piekopju veselīgu dzīvesveidu, sportoju, alkoholu un cukurotos dzērienus nelietoju, nesmēķēju, gaļu neēdu, tik un tā bieži uznāk slikts garastāvoklis.  Bieži šādos gadījumos līdz parastais D jeb tā saucamais ''saules'' vitamīns. Tomēr ne vienmēr tas nostrādā un diena kārtējo reizi paiet ne visai. Internetā, meklējot un lasot dažāda veida rakstus, pamanīju portāla Medicine.lv rakstu par ''Griffonia'' nervu sistēmas atbalstam, ''Coral Club'' piedāvāto produktu ar grifonijas sēklu ekstraktu, kurš tiek definēts par aminoskābju avotu jeb ''laimes hormonu''. Tas kombinācijā ar dažādiem B grupas vitamīniem palielina endorfīna sintēzi smadzenēs, līdz ar ko uzlabojas mentālā veselība, kā, piemēram, vakarā vieglāk pēc dienas ir aizmigt. To izlasot, nolēmu pieteikties šo produktu notestēt. Jau nākošajā dienā to saņēmusi, sāku testēšanu un novērtēšanu. 

Baltā plastmasas pudelītē ir kapsulas, kuras uzņēmu katru dienu pa vienai, uzdzerot glāzi ar ūdeni. Paejot kādam laikam, izteikti nekādas izmaiņas nejutu, proti, nav tā, ka tagad uzreiz iemiegu. Toties ļoti uzlabojās pašsajūta un domāšanas ātrums, tas gan jāatzīst. Arī mentālā pašsajūta palika labāka, arī ar visu to, ka pēdējās dienās laiks ārā ir mitrs un nepatīkami auksts.

Tāpēc es iesaku ''Griffonia'' nervu sistēmas atbalstam kā risinājumu, lai gada tumšajā periodā tiktu galā ar ne visai labu pašsajūtu. Lietojot “Griffonia”, tiešām rodas iespaids, ka vismaz kaut kas sevis labā tiek darīts!

Elza, 35 gadi

Mana darba ikdiena prasa daudz enerģijas un stresa noturību. Mēdz būt vakari, kad  pēc piesātinātās darba dienas neizdodas atslābināties un mierīgi iemigt, kas savukārt pasliktina miega kvalitāti. Tāpēc internetā sāku interesēties par iespējām, kā uzlabot savu pašsajūtu un dzīves kvalitāti, un atradu veselības portālā Medicine.lv rakstu par "Griffonia'' nervu sistēmas atbalstam, ko piedāvā uzņēmums ''Coral Club''. Uzreiz pieteicos produktu notestēt.

Izmaiņas uzreiz, tuvākajā laikā, protams, nesajutu. Taču, pacietīgi lietojot, pēc instrukcijas, uztura bagātinātājam jau esot gandrīz pa pusei izlietotam, tomēr secināju, ka esmu kļuvusi kopumā nedaudz mierīgāka, un ir laba apziņa, ka sevis labad esmu pareizi darījusi, ka pieteicos nostēt šo produktu. Vēl turpinu produktu lietot, tāpēc pilnvērtīgi spēšu novērtēt tā iedarbību tikai pabeidzot kursu. Tā kā jau šobrīd esmu manījusi pozitīvas izmaiņas, tad ir cerība, ka šis uztura bagātinātājs arī turpmāk veiksmīgi palīdzēs nostabilizēt nervu sistēmu un miega kvalitāti. Paldies par iespēju iepazīties ar šo produktu. Ja gala rezultātā efekts būs tāds, ko sagaidīju, tad šo produktu domāju lietot periodiski, kad jutīšu tādu vajadzību.

Sanita, 34 gadi

Mani uzrunāja veselības portālā Medicine.lv publicētais raksts "Laimes avots" , kurā bija aprakstīts par serotonīna lomu cilvēka veselībā. Ļoti aktuāla tēma priekš manis, kā parūpēties par stipru nervu sistēmu, kā pretoties stresam, kā saglabāt labu garastāvokli un veselīgu miegu.

Pateicoties publikācijai, uzzināju, ka ir tāds eksotisks augs grifonija, kam  piemīt unikāla spēja palielināt serotonīna līmeni. Priekš manis grifonija, ko sauc arī par “augu antidepresantu”, bija jaunums. Uzreiz arī atradu Medicine.lv piedāvājumu notestēt uztura bagātinātāju "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam, kas tika piedāvāts sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club". Sapratu, ka man ļoti noderētu šis "laimes hormons". Darbā man ir jāapgūst daudz jaunas informācijas un jāpierod pie jaunas vides, varētu teikt, ka esmu izkāpusi no savas komforta zonas. Protams, tie ir jauni izaicinājumi, bet līdz ar to ir palielinājies stresa līmenis, parādījusies trauksmes sajūta, garastāvokļa maiņas un aizkaitinātība. Jāatzīst, ka ir parādījušās arī miega problēmas, vakaros ir grūti aizmigt un miegs ir trausls, kā arī grūti pamosties. Dēļ darba slodzes pietrūkst laika fiziskām aktivitātēm un arī uzturs vienmēr nav tas veselīgākais. Ģimenes ārste man ieteica palietot arī B grupas vitamīnus. Izpētīju, ka "Griffonia" kā galvenā sastāvdaļa ir grifonijas sēklu ekstrakts (50 mg) un arī vitamīni B6 un B12.

Uztura bagātinātāja "Griffonia" dizains ir vienkāršs, baltais ar patīkamu, nomierinošu zaļu toni un, manuprāt, attēlots arī grifonijas augs. Baltajā, nelielajā plastmasas pudelītē ir 60 mazas, caurspīdīgas kapsulas ar baltu pulverīti. Lietošana ir ļoti ērta, katru rītu kopā ar ēdienu un malku ūdens uzņemu vienu kapsulu, kura ir bez smaržas un garšas. Lietojot pa vienai kapsulai dienā, sanāk diviem mēnešiem.

Šajā periodā saņēmos un veltīju laiku atpūtai un fiziskām aktivitātēm. Palutināju sevi ar baseina un pirts apmeklējumu, kas arī palīdzēja noņemt stresu un relaksēja. Esmu lietojusi uztura bagātinātāju "Griffonia" veselu mēnesi un pašsajūta ir jūtami uzlabojusies. Jūtos pozitīvāka un nosvērtāka, garastāvoklis ir uzlabojies un vairs nav šī izteiktā garastāvokļa maiņa. Esmu atbrīvojusies no trauksmes sajūtas un arī stress vairs nav tik izteikts. Priecājos, ka tagad man ir veselīgs miegs un, labi izguļoties, uzlabojas dzīves kvalitāte. Esmu pārliecinājusies par uztura bagātinātāja "Griffonia" efektivitāti un turpināšu to lietot. Paldies par šo brīnišķīgo iespēju izbaudīt "laimes hormonu"!

Inita, 34 gadi

Izlasot rakstu par “Coral Club” “Griffonia” produktu, uzreiz sapratu, ka gribu pieteikties šim testam un izmēģināt šo produktu. Spriedze ikdienā, nogurums, miega traucējumi un nervozitāte – tas bija par mani.

Uz iepakojuma ir detalizēts apraksts gan par produkta sastāvu, gan par produkta lietošanu. “Coral Club” “Griffonia” ir ļoti viegli lietojams uztura bagātinātājs, tā ir kapsula, kas jāiedzer vienu reizi dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Produktam nav garšas un smaržas. Tas ir neitrāls.

Kapsulu lietoju, kā ieteikts – vienu reizi dienā, brokastu laikā. Un viennozīmīgi varu teikt – man ir uzlabojies miegs. Iepriekš tas bija trausls un modos pāris reizes naktī. Bija arī grūtības iemigt. Bet, kopš lietoju “Griffonia”, miega kvalitāte ir acīmredzami uzlabojusies. Arī spriedze un nervozitāte ir mazinājusies.

Paldies Medicine.lv par iespēju pieteikties testam! Noteikti varu ieteikt “Coral Club” “Griffonia” arī citiem!

Gunta, 43 gadi

“Griffonia” kapsulas manā rīcībā testa nolūkā nonāca nedaudz vēlāk. Izvēli visvairāk  ietekmēja ziņkāre, kas tas par nedzirdētu augu! Vēl ieinteresēja apraksts, ka šis uztura bagātinātājs palīdz pret stresu,  kura klātesamību šobrīd laikam lielākā vai mazākā mērā izjūt gandrīz ikviens... Grifonija nervu sistēmas atbalstam – tieši tāds ir solījums! Jauki!

Grifonijas sēklu ekstrakta 60 kapsulas satilpst pārsteidzoši mazā, baltā pudelītē. Tā ir ērta, neaizņem daudz vietas. Pudelītes saturam ir dubultaizsardzība. Kad beidzot tā ir vaļā, kā pirmo acis ierauga un pirksti satausta… vates piciņu! Vairs neatceros, kad pēdējo reizi to redzēju kāda zāļu vai uztura bagātinātāju iepakojumā. Bet tas ir saprotams, jo kapsulas aizņem vien pusi no pudelītes satura, un gan jau nebūtu labi, ka pārvietošanas laikā kapsulas tur berzētos cita gar citu. Tur starp ļoti mazām kapsuliņām pamanu arī mitruma ķērājpaciņu. Iekšā viss sauss un labā kārtībā.

Uz pašas pudelītes ievēroju izsmeļošu uztura bagātinātāja satura aprakstu. Iepriecina, ka sastāvā ir arī vitamīni B6 un B12. Kam paredzēts preparāts, to uz tulkotās instrukcijas uzlīmes izlasīt nevar, bet ir minēti ierobežojumi. Informācija gan atrodama ražotāja mājaslapā. Tur arī izlasu, ka lietošana var būt kursa veidā pa vienai kapsulai ēšanas laikā viena vai divu mēnešu garumā. Mazās kapsuliņas satur smalku, baltu pulveri, kas, atverot kapsulu un pieliekot pie mēles, izrādās gana pikants. Tomēr norijot kapsulu veselu, to jau nejūt. Patīkami, ka kapsulas ir mazas, viegli norijamas.

Tā kā testa perioda sākumā man bija jālieto daži medikamenti un biju saņēmusi arī profilaktisku poti, nolēmu neeksperimentēt. Tāpēc grifonijas iepazīšana vēl tikai sākusies. Cenšos to neaizmirst un lietot pusdienu laikā. Pagaidām par īpašām izmaiņām nevaru spriest. Saprotu, ka rudens un ziemas laikā šis uztura bagātinātājs varētu būt īpaši labs atbalsts pašsajūtas uzlabošanai. Cerams! Patīkami, ka uztura bagātinātājam ir gana ilgs derīguma termiņš – divi gadi.

Paldies par piedāvāto iespēju!

Katrīna, 32 gadi

Pieteicos testēt “Griffonia” uztura bagātinātāju nervu sistēmas atbalstam, jo šobrīd ir ļoti saspringts dzīves posms, kā rezultātā piedzīvoju ne vien pastiprinātu stresu, bet arī izteiktu trauksmi, panikas lēkmes un garastāvokļa svārstības. Ir grūtības iemigt, slikta miega kvalitāte. Piesaistīja šī produkta apraksts, proti, tas darbojas ne vien kā nervu sistēmas stabilizētājs, bet arī palīdz organismam izstrādāt tā sauktos laimes hormonus. 

Produkts ir nelielā iepakojumā, ko ērti ņemt līdzi. Uz iepakojuma atainots, šķiet, pats grifonijas augs. Tā kā vairumam šis augs noteikti ir svešs, vizualizācija ir ļoti veiksmīga. Tabletes ir nelielas, un tās jālieto vienu reizi dienā. Tā arī darīju un uztura bagātinātāju uzņēmu vienu reizi dienā, ēdienreizes laikā, visbiežāk kopā ar brokastīm.

Kopumā lietošanas laikā jutos mēreni. Lai gan stresa bija gana daudz, šķiet, ka pašsajūta nedaudz ir uzlabojusies un vieglāk tieku galā ar stresa faktoriem un saspringtām situācijām. Noteikti uzlabojies miegs – ātrāk aizmiegu, labāk guļu, no rītiem vairs nav “salauztās” sajūtas, kas bija raksturīga iepriekš. Domāju, ka turpināšu lietot šo uztura bagātinātāju, lai saprastu tā iedarbību ilgtermiņā un noskaidrotu, vai tas man ir piemērots.

Anastasija, 33 gadi

Vēlējos izmēģināt “Griffonia” uztura bagātinātāju, jo mana pašsajūta un stāvoklis pēdējā laikā nebija no spožākajiem un cerēju, ka ar šī uztura bagātinātāja palīdzību varēšu gūt stabilāku noskaņojumu, vieglāk iemigt.

“Griffonia” tabletes ir nelielā, glītā burciņā, tablešu izmērs ir ļoti mazs, tādēļ tās var viegli norīt. Lietošana bija patiešām ērta. Produktam nebija izteiktas smaržas un garšas.

Produktu lietoju 2,5 nedēļas, reizi dienā pēc ēšanas. Papildus lietoju arī multivitamīnus sievietēm un magniju pirms gulētiešanas.

Godīgi sakot, pagaidām nenovēroju nekādu efektu uz manu pašsajūtu. Taču, kad pirms vairākiem gadiem pēc psihoterapeita ieteikuma mēģināju citu līdzīgu uztura bagātinātāju, arī tad nenovēroju nekādu iedarbību. Iespējams, vajadzīgs ilgāks laiks. Bet paldies par iespēju pamēģināt!

Žanna, 43 gadi

Uztura bagātinātāju “Griffonia”, nolēmu izmēģināt, jo man ikdienā ir ļoti svarīgs kvalitatīvs miegs. Ieraugot tādu iespēju Medicine.lv, uzreiz pieteicos. Iepriekš par “Griffonia” jau biju dzirdējusi kā par produktu, kas normalizē veselīga miega posmus. Augsti novērtēju gan tā ražotāju – “Coral Club”, gan paša produkta dabisko sastāvu – grifonijas ekstraktu un vitamīnus B2 un B6.

Saņemot produktu testēšanai, uzreiz atzīmēju tā kompakto iepakojumu – maza izmēra burciņa, ko ērti turēt rokā. To var bez problēmām paņemt līdzi mazā somiņā, kas padara tā lietošanu ikdienā patiešām ļoti ērtu. Pats produkts ir mazu kapsulu formā – ideālas lietošanai gan kopā ar ēdienu, gan vienkārši uzdzerot glāzi ūdens. Pie tam kapsulām nav nekādas garšas, līdz ar to tās neietekmē ne ēdiena, ne dzēriena garšu.

Lietoju “Griffonia” pirmajā dienas pusē, vienu kapsulu dienā. Kā jau pieminēju, man bija nepieciešams uzlabot miega kvalitāti – mūsu ģimenē ir mazs bērns un naktīs man bieži nākas pamosties vairākas reizes, no rīta pamosties līdz šim bija ļoti grūti. Jau pēc dažām dienām novēroju, ka nakts laikā man pietiekami viegli bija piecelties un pēc tam atkal aizmigt, no rīta piecelties varu pat bez skaļas modinātāja skaņas. Jā, miega uzlabošanas efekts bija noteikti jūtams – ar tām pašām astoņām miega stundām pašsajūta no rīta man tagad ir pavisam citāda, jūtos, ka esmu izgulējusies un varu enerģiski uzsākt dienu. Esmu ļoti apmierināta ar “Griffonia” produktu, jo tas palīdzēja man atjaunot miega kvalitāti pietiekami īsā laika posmā. Līdz ar miega kvalitātes uzlabošanos nāca arī daudz labāks garastāvoklis visas dienas laikā.

Jolanta, 52 gadi

Ar “Coral club” produktiem esmu jau pazīstama, tāpēc ar prieku izmantoju iespēju novembrī testēt produktu “Griffonia”! Kvalitāte un pieredze – lieliska.

“Griffonia” iepakojums ir askētisks, bet uzrunājošs. :) Gan pudelītes tilpums, forma, noformējuma krāsu izvēle, gan informācija uz iepakojuma ir skaidra un izsmeļoša, bez nekā lieka! Arī produkta kapsulu forma ir ērta un optimāla izmēra, bez specifiskas smaržas un garšas. Kurss paredzēts 2 mēnešiem, lai optimāli sasniegtu vēlamo rezultātu.

Produkts satur optimālu daudzumu grifonijas sēklu ekstrakta, vitamīnus B6 un B12, kā arī palīgvielas. Lietojot produktu, jūtami uzlabojās garastāvoklis, ir dziļāks un mierīgāķs miegs, samazinājās depresijas sajūta, aizkaitināmība, trauksme un emocionālā nestabilitāte. Tas it sevišķi ir svarīgi rudens periodā – saglabāt mieru un laimes sajūtu. Arī darbā, tuvojoties gada noslēgumam, ir lielāka slodze gan fiziski, gan emocionāli, kas prasa koncentrēšanos, mieru un "sevis mīlēšanu", lai "neizdegtu"! 

Produktu lietoju pa vienai kapsulai ik dienas un turpināšu to lietot visu paredzēto kursu, man patīk! Produkts tiešām palīdz tikt galā ar emocionālo un fizisko nogurumu!

Dana, 33 gadi

Pēc dabas esmu emocionāls cilvēks, un ik pa laikam, īpaši rudenī / ziemā, man bieži uznāk depresīvs noskaņojums, neizskaidrojamas skumjas, kas atsaucas arī uz miega kvalitāti – ilgi nevaru iemigt un nakts laikā miegs ir saraustīts. Izlasot aprakstu par “Griffonia”, bija liela cerība, ka šis uztura bagātinātājs palīdzēs mani “sapurināt” un uzlabos pašsajūtu.

“Griffonia” ir ērtā, kompaktā pudelītē, kas noformēta košās, patīkamās krāsās. To ir ērti paņemt līdzi pēc nepieciešamības. Kapsulas arī ir nelielas, viegli norijamas, bez smaržas un garšas. Tiesa gan, uz iepakojuma trūkst informācijas par to, kam īsti tas domāts, apraksts atrodams ražotāja mājaslapā un nu arī Medicine.lv.

Lietoju produktu vienu reizi dienā no rītiem, pēc ēšanas. Lietošana pavisam parasta, nekādas neskaidrības neradās. Tā kā pudelītē ir 60 kapsulas, tās vēl lietoju, bet līdz šim esmu jau paspējusi pamanīt to, ka garastāvoklis dienas laikā ir stabilāks, neitrālāks, ir spēks vairāk domāt pozitīvi. Arī miegs, šķiet, uzlabojas, jo nakts laikā pamostos krietni retāk – agrāk varēju pamosties divas trīs reizes, bet tagad mostos tikai vienu reizi un vairāk uz rīta pusi. Vēl gan nav noregulējies miega režīms, joprojām vēlu aizmiegu, bet te man jāpiestrādā arī pašai, protams. :) Kopumā esmu apmierināta ar līdzšinējo “Griffonia” lietošanas pieredzi un paturēšu to prātā arī nākamajā rudens, ziemas sezonā! Paldies!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties: https://lv.coral.club/shop/griffonia.html

Koraļļu klubs veikals, SIA

+371 67389200
lv.coral.club
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Dr. Mauriņa klīnika akciju "Vēnu pavasaris" organizē jau 14. gadu un šis ir laiks, kad ārsti aicina pārbaudīt kāju asinsvadu veselību. Uzzināsim, kā notiek vēnu problēmu diagnostika un kā atšķiras ārstēšanas metodes – skleroterapija no lāzeroperācijas?

Aktuālie piedāvājumi

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Apjukt sejas kopšanas līdzekļu piedāvājumā šobrīd ir vieglāk nekā jebkad. Mārketinga saukļu un zīmolu solījumu džungļos izdarīt pareizās izvēles, nekaitējot savai ādai un vienlaikus nepārmaksājot par ādas kopšanas līdzekļiem, ir izaicinājums. Uzzināsim, kāpēc izvēlēties dabiska sastāva ādas kopšanas līdzekļus un kas jāzina, tos izvēloties?

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Pavasaris ienes ne vien vairāk saules gaismas, bet arī lielāku motivāciju pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ir būtiski piedomāt, kā atsākam šīs fiziskās aktivitātes – skriešanu, nūjošanu, soļošanu u.c. Fizioterapeite Aiga Korpa dalās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā ikvienam aktīvas dzīves piekritējam. 

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļus.

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.