medicine.lv skaitļos

Lietotāji online162
Aktīvie uzņēmumi12712
Nozares raksti1396
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: GOImmune un GOImmune KIDS uztura bagātinātāji imunitātei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: GOImmune un GOImmune KIDS uztura bagātinātāji imunitātei

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas kompāniju LONGGO piedāvāja testēt GOImmune un GoImmune KIDS uztura bagātinātājus imunitātei pieaugušajiem un bērniem.

GOImmune pieaugušajiem

Estere, 29 gadi

Tuvojoties lielajiem ziemas mīnusiem, cenšos veltīt papildu rūpes imunitātes stiprināšanai – veselīgi ēst, pietiekami ilgi gulēt un veltīt laiku atpūtai. Uz dažāda veida vitamīniem un uztura bagātinātājiem, kas paredzēti šim nolūkam, parasti skatos skeptiski. GOImmune uztura bagātinātāju imunitātei vēlējos izmēģināt galvenokārt tādēļ, ka tas ražots no dabīgām sastāvdaļām, turklāt uzrunāja tā lietošanas forma – sprejs jāpūš tieši zem mēles.

Ērts un kompakts iepakojums, ko parocīgi nēsāt līdzi ikdienā, neaizņem daudz vietas. Lietošana ir ļoti ērta. Iepūst līdzekli zem mēles var teju jebkurā vietā, turklāt tas nerada nepatīkamu pēcgaršu, līdz ar to nav vajadzības kaut ko uzēst vai uzdzert. Garša ir neitrāla – nedaudz rūgti saldena, katrā ziņā noteikti ne nepatīkama.

Lietoju produktu kā paredzēts instrukcijā – divas reizes dienā, divus pūtienus zem mēles. Lietošanas laikā jutos labi, nekādas izmaiņas nenovēroju, taču arī neslimoju, neskatoties uz to, ka darba kolēģiem bija nepatīkamas vīrusu saslimšanas. Domāju, ka šo produktu lietošu arī turpmāk.   

Olita, 23 gadi

Vēlējos pamēģināt GOImmune uztura bagātinātāju imunitātei, jo rudens un ziema, kā zināms, ir tas periods, kad imunitāte ir visvārīgākā. Arī mani ik sezonu neizbēgami piemeklē iesnas un klepus, reizēm arī nopietnākas saslimšanas.

Produkts man patika. Garša ir ļoti laba, salda, iepakojums glīts, viegli lietojams. Produkta pietika ilgam laikam. Šāda veida uztura bagātinātājam ļoti grūti novērtēt tiešo iedarbību, bet varu teikt, ka šosezon neesmu slimojusi – nekādu iesnu, klepus, pat ne sāpoša kakla. Grūti pateikt, ar ko tas saistīts, bet esmu priecīga, ka izmēģināju šo līdzekli, un turpināšu to izmantot. Paldies!

Zane, 25 gadi

Vēlējos izmēģināt uztura bagātinātāju, jo ziemas laikā ir īpaši svarīgi parūpēties par savu veselību un uzlabot imunitāti. Vispirms pozitīvi novērtēju produkta lietošanas ērtumu. Tas ir neliels un parocīgs – varēju to paņemt līdzi pat mazā somiņā. Uztura bagātinātāju ir ļoti vienkārši lietot, uzpūšot to zem mēles. Nav nepieciešami kādi papildrīki kā, piemēram, sīrupu gadījumā, nav arī jāuzdzer ūdens. Ļoti iepatikās arī produkta garša – pēc sajūtām šķita kā dabīga augļu sula.

Produktu lietoju divas reizes dienā, kā norādīts lietošanas instrukcijā. Tā lietošanas periodā man nebija nekādu sūdzību par savu veselības stāvokli, tādēļ uzskatu, ka šis uztura bagātinātājs ir efektīvs.

Sanda, 34 gadi

Izvēlējos pamēģināt GoImmune, jo aukstajos mēnešos bieži vien slimoju – cerībā, ka varbūt kāds līdzeklis spētu uzlabot manu imunitāti.

Patīk, ka produkts ir pavisam neliels un to ir ērti paņemt līdzi ikdienas gaitās. Lai arī tas ir mazs, tā tilpums ir pietiekošs visai ilgam lietošanas laikam. Vienīgi produkta garša man bija nedaudz par skābu.

GoImmune lietoju trīs reizes dienā, jo vēlējos izteiktāku efektu. Tas nelika vilties, jo lietošanas laikā mana pašsajūta uzlabojās un es nesaslimu pat tad, kad uzturējos saaukstējušos cilvēku kompānijā.

Marika, 41 gads

Tā kā nesen biju slimojusi, vēlējos uzlabot savu imunitāti. Ieinteresēja šis produkts, jo tas ir tik ļoti vienkārši lietojams. Divas – trīs reizes dienā to uzpūtu zem mēles – pārsvarā no rīta un vakarā. Izmantoju to mājās, taču produktu noteikti būtu arī ērti ņemt līdzi ārpus mājas, jo iepakojums ir neliels.

Ļoti patika produkta garša – tas drīzāk šķita kā kārums nevis medikaments, tādēļ tā lietošana bija patīkama pieredze.

Lietojot uztura bagātinātāju, visai ātri uzlabojās pašsajūta un spēju atgūties no slimības radītā noguruma. Noteikti turpināšu to lietot arī turpmāk.

Tija, 58 gadi

Gribēju izmēģināt GOImmune uztura bagātinātāju, jo vēlējos stiprināt imunitāti un uzrunāja produkta formāts un lietošanas veids.

Produkta lietošanas veids ir ļoti ērts un parocīgs. Nav vajadzīgs lietot sīrupus vai tabletes, kam nepieciešams uzdzert ūdeni, šo spreju var jebkurā brīdī iepūst mutē zem mēles. Ļoti laba garša. Arī iepakojums ļoti smuks, un to ērti paņemt līdzi. Piebildīšu tikai, ka pēc ilgstošas lietošanas nedaudz sāka ķerties dozators, taču varbūt tā nav problēma, kas skar visus.

Lietoju divas reizes dienā, no rītiem un vakaros, pa diviem pūtieniem zem mēles. Pieļauju, ka produkta efektivitāte novērojama ilgstošā laika periodā, jo īpašas pārmaiņas nejutu. Taču slimot neslimoju un kopumā jūtos labi. Paldies par šo iespēju izmēģināt uztura bagātinātāju imunitātei!

Zanda, 37 gadi

Pieteicos testēt uztura bagātinātāju GOImmune, jo pēdējā laikā jutu, ka imunitāte kļuvusi vājāka, dažādas saslimšanas piemeklē biežāk un vajadzīgs kāds līdzeklis, kas organismam palīdzētu.

Produkts ir mazā pudelītē, ļoti ērti lietojams. Esmu sajūsmā par spreja formātu! Tabletes reizēm aizmirstu iedzert un, izejot no mājas, konstatēju, ka jau par vēlu. Šo produktu, savukārt, var paņemt līdzi un lietot tad, kad pašai ērtāk. Arī garša ir salda un patīkama, varēja just, ka sastāvā ir aveņu sula.

Izlietoju visu iepakojumu un varu teikt, ka jūtos labāk. Veselība uzlabojusies, pēdējā laikā neslimoju. Domāju, ka produkts ir efektīvs un noderēs katram, īpaši ziemā.

Baiba, 24 gadi

Vēlējos testēt GOImmune, jo nekad iepriekš nebiju lietojusi šāda veida produktus, tai skaitā papildu līdzekļus stiprākai imunitātei, un gribēju pamēģināt, kāds varētu būt radītais efekts.

Izsmidzinātāja formas produkts ir ļoti ērts lietošanai, tiešām padomāts par lietotāju un viņa vajadzībām. Iepakojums ir pievilcīgs, patīk krāsas un dizains. Produktam ir saldena augļu garša, man tiešām patika.

Lietoju līdzekli 1-2 reizes dienā, pēc situācijas un iespējām. Pagaidām neizjūtu īpašas pārmaiņas, bet jūtos labi, saslimšanu nav, ar vīrusiem neesmu saskārusies. Noteikti lietošu šo līdzekli arī tālāk, lai novērotu iedarbību ilgtermiņā.

Gunta, 53 gadi

Mani vienmēr piesaistījuši dabīgi produkti, īpaši tad, ja tie ražoti Latvijā. Uzņēmuma LONGGO piedāvātais produkts GOImmune ir tieši tāds un tāpēc uzreiz piesaistīja manu uzmanību.

Uzsākot lietot produktu, piesaistīja gan ērtais un vienkāršais iepakojums, gan lietošanas veids. Garša ir patīkama. Instrukcijā minēts, ka lietošanas veids zem mēles dod ātru efektu – šis fakts man šķita īpaši interesants.

Visu lietošanas periodu jutos ļoti labi, pilna enerģijas. Neslimoju, lai gan darbabiedriem bija saaukstēšanās pazīmes. Man šis produkts ļoti patika, iedarbība pārliecināja un varu to ieteikt arī citiem.

Rota, 32 gadi

Pieteicos produkta testam, jo rudens periodā daudz slimoju, tādējādi iekavējot visus darbus un ikdienas pienākumus. Lai ziemā nepiedzīvotu šo pašu problēmu, nolēmu, ka kaut kas jādara savas veselības labad. Varu teikt, ka esmu apmierināta, un produkts ir efektīvs. Tas ir viegls un ērts ikdienas lietošanai, garša ir laba. Manuprāt, veselība tiešām uzlabojusies. Bija situācijas, kad jutu, ka saaukstēšanās tūliņ, tūliņ būs klāt, tad sāku produktu lietot intensīvāk – 3 reizes dienā, un galu galā viss bija kārtībā. Paldies, plānoju šo uztura bagātinātāju izmantot ikdienā arī turpmāk.

GOImmune KIDS

Solvita, 28 gadi

Pieteicāmies produkta testam GOImmune KIDS, jo rudenī un ziemā meitiņa regulāri slimo – tikko kā pēc slimošanas atgriežas dārziņā, nākamajā dienā atkal jauns vīruss klāt un tā bez gala. Šķita piesaistoši tas, ka produktu var ērti lietot, tas ir drošs bērnam un tam ir upeņu garša, kas radīja pārliecību, ka mazajai nevarētu būt īpaši protesti.

Produkts maziem bērniem tiešām ir ļoti piemērots. Daudz ērtāks nekā tabletes vai sīrupi. Mazā lietoja uztura bagātinātāju ļoti labprāt, par garšu nesūdzējās, teica, ka viss labi un garšīgi. Pēc kāda laika jau pati atgādināja, ka pienācis brīdis iepūst ikdienišķo devu. Tas mūsu gadījumā ir ļoti nepierasti, jo parasti no jebkāda veida preparātu lietošanas meita cenšas izvairīties.

Efekts bija jūtams! Slimojām arvien mazāk, meitiņa pati jūtas labi, bija mundra un dzīvespriecīga. Arī uz dārziņu sanāca iet bez ilgajām pauzēm. Pilnīgi noteikti iegādāšos šo līdzekli arī turpmāk un lietosim to ikdienā ne vien gada aukstajā laikā, bet arī citos periodos.

Zane, 25 gadi

Tā kā pieteicos testēt GoImmune pieaugušajiem, nolēmu izmēģināt arī produktu, kas domāts bērniem. Mani bērni slimo samērā bieži – dēls retāk, meita biežāk. Reizēm vīrusus izdodas tikai apārstēt, un iesnas turpinās pat vairākus mēnešus. Īsāk sakot, šis produkts mums ļoti noderētu.

Kā jau iepriekš norādīju, produkts ir ļoti ērts, viegli lietojams. Domāju, ka pat mazāki bērni to var lietot paši, vecāku uzraudzībā. Process kā tāds jau varētu šķist interesants. Garša bērniem patika, atgādinājusi sulu.

Aktīva lietošana nepalika bez rezultātiem. Aptuveni pēc mēneša, šķiet, bērnu veselība bija uzlabojusies, slimošanas daudzums samazinājies, un atveseļošanās process notika ātrāk. Varu ieteikt šo produktu citiem vecākiem.

Maruta, 29 gadi

Pieteicos produkta testam GOImmune uztura bagātinātājs imunitātei, jo produkts ir dabīgs un drošs bērniem pēc divu gadu vecuma. Manai meitiņai ir trīs gadi.

Produkts varētu šķist maza izmēra, bet ar tā saturu pietiek ilgam laikam. Meitai ļoti garšoja šis uztura bagātinātājs, lietoja bez tiepšanās, pēc iepūšanas bija priecīga. Pagaršoju šo uztura bagātinātāju arī pati – garša tiešām ir ļoti laba un bērnam piemērota. Produkts arī ir ļoti ērti lietojams, to var ātri iepūst, un bērnam tas nav papildus jānorij.

Rezultāts, manuprāt, bija novērojams. Meita lietošanas periodā bija vesela, neskatoties uz to, ka bērnudārzā bija bērniņi ar vīrusiem, iesnām un klepu. Esmu priecīga par šo iespēju – domāju, ka šis līdzeklis man aiztaupīja daudz uztraukumu. Paldies.

Aija, 34 gadi

Izvēlējos pamēģināt GO Immune KIDS, jo mana meita (6 gadi), pēdējā gada laikā bija daudz slimojusi un es meklēju līdzekļus, kas spētu uzlabot viņas imunitāti.

Produkts ir pietiekami vienkāršs tā lietošanā, tādēļ meita varēja to lietot patstāvīgi, kā arī ņemt līdzi ārpus mājas, jo iepakojums nav liels.

Meita bija sajūsmā par produkta garšu, tāpēc tā lietošana kļuva par patīkamu ikdienas rituālu. To izmantojām divas reizes dienā, kā norādīts uz iepakojuma.

Noteikti turpināsim lietot šo līdzekli arī turpmāk, jo man patīk tā sastāvs un veselīgās īpašības, bet meitai tas ir kā našķis – šķiet tik garšīgs. Tā lietošanas periodā meitiņa neslimoja un jutās labi.

Māra, 33 gadi

Vienmēr meklēju veidus, kā uzlabot sava bērna veselību, lietojot pēc iespējas dabīgākus līdzekļus. Mani piesaistīja produkta sastāvs un tā lietošanas ērtums – man bija svarīgi, lai bērns to varētu lietot arī pats, piemēram, atrodoties skolā.

Jāsaka, ka dēls ir ļoti izvēlīgs un viņam daudz kas negaršo. Īpaši grūti viņam ir piespiest dzert zāles, jo to garša parasti nav patīkama. Par laimi šī produkta garša dēlam ļoti patika, tādēļ to lietot bija viegli.

Pagaidām grūti spriest par produkta efektivitāti, jo to lietojām neilgu laiku, taču šajā laikā bērns par veselības problēmām nesūdzējās.

Svetlana, 29 gadi

Līdzekli imunitātes stiprināšanai bērniem izvēlējos, jo man ir 2 gadus jauna meita, kurai ar imunitāti ir lielas problēmas, turklāt ir dažādas alerģijas, līdz ar to vēlējos pamēģināt šo te līdzekli.

Iepakojuma ērtumu vērtēju kā vidēji labu, vienīgi sprejs ir diezgan neērti lietojams – maziem bērniem no 2 gadu vecuma būtu labāk, ja tas nebūtu tik šķidrs, jo paliek šķidruma traipi uz ķermeņa un uz drēbēm. Garšu vērtēju kā labu, bērnam garšo. Patīkams ogu aromāts. Iepakojums ir pievilcīgs, taču neizceļas.

Lietojām 1-2 reizes dienā, īpašu efektu pagaidām nenovēroju, taču turpināsim to lietot arī tālāk, lai novērotu rezultātu ilgākā laika periodā.

Evija, 32 gadi

Pieteicos testam medicine.lv portālā, lai iegūtu lietošanai līdzekli, kas spētu stiprināt bērna imunitāti ziemas periodā. Likās ļoti uzrunājošs iepakojums tieši bērniem. Bērns ļoti labprāt lietoja imunitātes līdzekli. Garša patika. Pati atgādināja, ka jālieto. Ļoti ērts iepakojums, var lietot jebkurā brīdī un vietā. Lietojām no rīta un vakarā pa diviem pūtieniem zem mēles. Turpināsim lietot!

Santa, 28 gadi

Vēlējos izmēģināt GOImmune līdzekli imunitātes stiprināšanai, jo mani vienmēr ir piesaistījuši dabīgas izcelsmes produkti, ļoti patīk Latvijas zīmolu ražojumi, uzskatu, ka bērna veselībai vislabākās ir tieši dabīgās vielas.

Iepakojums ir jauks un neitrāls. Neliels un ļoti ērti lietojams. Arī pats lietošanas veids izdomāts atjautīgi, manuprāt, ļoti parocīgi tieši priekš bērniem, kuriem līdzekli dod vecāki. Garša ir patīkama, pat meita teica, ka produkts ir garšīgs. Pamanot pirmās saaukstēšanās pazīmes, ar šo preparātu palīdzējām organismam cīnīties ar vīrusu. Nevaru apgalvot, vai un cik daudz tieši preparāts palīdzēja, bet slimības pazīmes ātri pazuda, un temperatūra atkāpās. Produkts mūs pārliecināja! Labprāt iegādātos to vēlreiz.

Līga, 38 gadi

Mani ieinteresēja GO Immune KIDS, jo tas ir Latvijā ražots, dabīgs produkts. Man ir svarīgi, lai produkti, ko dodu savam bērnam, būtu pēc iespējas dabīgāki. Tā kā ziemas laikā nereti gadās saslimt, vēlējos notestēt uztura bagātinātāja efektivitāti imunitātes uzlabošanā.

Pozitīvi vērtēju produkta nelielo iepakojuma izmēru un lietošanas vienkāršību – arī pats bērns var to paveikt patstāvīgi. To lietojām divas reizes dienā.

Bērnam ļoti garšo saldumi, tādēļ uztura bagātinātāja arī gāja pie sirds – tas ir salds, taču bez pārspīlējuma.

Manuprāt, uztura bagātinātājs ir labs papildinājums ikdienas imunitātes uzlabošanas pasākumos un labs līdzeklis profilaksei. Lietosim to arī turpmāk.

Inese, 36 gadi

Vēlējos izmēģināt šo produktu kā profilakses līdzekli savam dēlam, kurš pašlaik iet dārziņā un saskaras ar daudziem citiem bērniem, līdz ar to palielinājās saslimšanas risks.

Patīkami, ka tas ir vietējais produkts, turklāt veidots no dabīgām izejvielām, kas nav mazsvarīgi.

To lietojām aptuveni divas reizes dienā – no rīta un vakarā.

Par laimi produkta lietošanas procedūra nesagādāja nekādas grūtības, jo tā garša ir ļoti salda un bērnam patika.

Tā lietošanas laikā dēls neslimoja – pat tad, kad bija kontaktējies ar apslimušiem bērniem dārziņā. Domāju, ka lietosim to vēl.

 

Izplatītājs: SIA "LONGGO", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija

Produktus var iegādāties visos aptieku tīklos.

http://www.longgo.lv

 

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Lai pēdu āda būtu veselīga un maiga, par to jārūpējas katru dienu. Apimi pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu ir piemērots pēdu ādas kopšanai ikdienā.

Aktuālie piedāvājumi

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Vasarās kondicionieri bieži tiek izmantoti ne tikai birojos, veikalos un automašīnās, bet arī mājās. Taču, lai neiedzīvotos veselības problēmās, pats svarīgākais – kondicionieri lietot pareizi! Par būtiskām lietām, kas noteikti jāņem vērā, stāsta LOR Klīnikas otolaringoloģe, profesore Ligija Ķīse.

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziedniece, gaišreģe Diāna Audra iesaka meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai, ko var veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvāja izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Raidījums "Izstāsti Latvijai"  sveic savus ilgstošos partnerus DR. MAURIŅA KLĪNIKU 10 GADU JUBILEJĀ! Lai netrūkst ne darba, ne panākumu vēl daudzus gadus!

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA “Cilmes šūnu banka” ir “FamiCord Group” pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada, kas ir lielākā cilmes šūnu banka Eiropā. Uzmanību, topošās māmiņas! Jūsu lēmums par nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanu ir ļoti svarīgs gaidāmā bērniņa dzīvē! Uzziniet vairāk, lai izdarītu pārdomātu izvēli!