Testa rezultāti: GoImmune lollipops – dabas iedvesmota kāruma izvēle imunitātei

Testa rezultāti: GoImmune lollipops – dabas iedvesmota kāruma izvēle imunitātei

Augustā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas kompāniju Silvanols piedāvāja testēt GoImmune lollipops - sūkājamas ledenes imunitātes stiprināšanai.

Marta, 28 gadi

Pieteicos testēt produktu, jo šķita ļoti interesants pats koncepts – C vitamīns kā konfekte. Šķita, ka tā varētu būt laba alternatīva, kā dot vitamīnus bērnam bez niķošanās. Tāpat arī uzticos Silvanola produkcijai.

Produkts ir gana ērti lietojams, taču papīrs, kurā ietīta konfekte, mēdz pielipt, līdz ar to pats bērns to attaisīt īsti nevar – produkts rūpīgi jāapskata, pirms došanas bērnam. Tā kā attaisīšana pašam ir viens no bērna priekiem, šis nedaudz traucēja. Citādāk ļoti jauki un ērti.

Garša ir lieliska! Mazajam garšoja, pagaršoju arī pati, un tiešām ne tikai vērtīgs, bet arī ļoti gards kārums! Esmu sajūsmā tieši par produkta garšu.

Paldies par šo iespēju, noteikti iegādāsimies vēl.

Jana, 36 gadi

Pieteicos izmēģināt Silvanols GoImmune Lollipops, jo visai ģimenei uz rudeni vēlējos nodrošināt papildu vitamīnu devu, tādējādi izvairoties no slimošanām. Tāpat produkts likās kaut kas jauns un interesants.

Jauks iepakojums, vizuāli pievilcīgs un ērti lietojams. Garšas ļoti labas. Izmēģinājām produktus ar aveņu un melleņu garšu – tiešām garšīgi, ne ar ko sliktāk par parastajām konfektēm, turklāt ar vērtīgu vitamīnu devu.

Bērniem ļoti patika, un produktus labprāt lietojām arī mēs ar vīru – dienas našķa vietā. Labs produkts visai ģimenei – garšīgs veids, kā parūpēties par papildu vitamīniem.

Inese, 33 gadi

Pieteicāmies Silvanols un medicine.lv produkta testam, lai pamēģinātu kaut ko jaunu, turklāt vitamīnus imunitātei ģimenē tāpat lietojam regulāri.

Testam lietojām divu veidu produktus – ar aveņu un ar melleņu garšu. Avene vairāk patiks tiem, kam patīk saldākas garšas, savukārt mellene – tiem, kas dod priekšroku mazāk intensīvam saldumam. Varu teikt, ka abi produkti ir ļoti gardi. Tāpat patika arī iepakojums, lietošanas ērtums. Ļoti interesants un jauks produkts.

Lietojot GoImmune Lollipos, neesam slimojuši, jūtamies labi un ceram, ka tā būs arī visu rudeni. Noteikti turpināsim lietot šos produktus arī turpmāk!

Maija, 32 gadi

Augustā un septembrī izmēģinājām Silvanols GoImmune Lollipops – uztura bagātinātāju imunitātes stiprināšanai. Manuprāt, šis periods ir īstais, kad sākt domāt par imunitāti un organisma stiprināšanu, īpaši, atsākoties skolas un bērnudārza gaitām.

Produkts ir ļoti salds, tāpēc vecākiem papildus jādomā par cukura ierobežošanu, samazinot citu našķu daudzumu. Garša ir laba, tāpēc, dodot bērnam, problēmu nebūs – Lollipops līdzinās citām līdzīgām konfektēm uz kociņa, taču tam ir arī pievienotā vērtība – C vitamīns, cinks utt.

Iepakojums ir gana ērts, bērns to var attaisīt pats, taču iepakojums var pielipt, tāpēc tam jāpievērš pastiprināta uzmanība.

Pagaidām par produkta sniegto efektu grūti spriest. Plānojam to lietot arī rudens mēnešos, kamēr neslimojam, jo tad papildus šim produktam nekas nav nepieciešams. 

Juris, 34 gadi

Pieteicāmies produkta testam, jo rudens periodā bērniem nepieciešami vitamīni, un šis šķita interesants veids, kā tos sagādāt.

Produktu lietojām profilakses nolūkos, pa vienai konfektei dienā. Iepakojuma vizuālais noformējums ir labs, taču pašu iepakojumu gribētos arī lielāku – tas īpaši svarīgi ģimenēs, kur ir vairāki bērni. Tāpat produktu diezgan neērti izņemt no iepakojuma, tiesa, tā tas ir ar gandrīz visām kociņkonfektēm. Mazākajiem bija vajadzīga palīdzīga vecāku roka. 

Produkta visstiprākā puse nenoliedzami ir garša! Konfektes garšoja visiem trīs bērniem, un visi atzina tās par ļoti gardām. 

Kamēr produktu lietojām, neviens neslimoja. Labprāt to kādreiz iegādāsimies vēl!

Agnese, 20 gadi

Priecājos par iespēju izmēģināt Silvanola GoImmune Lollipops - sūkājamas ledenes. Esmu jau lietojusi Silvanola citus produktus un esmu ļoti apmierināta. Uzskatu, ka par imunitāti ir jāparūpējas jau laicīgi – vasarā.

Pirms lietošanas jau biju nedaudz apaukstējusies. Man patika ideja, ka ledenes ir uz kociņa, atcerējos bērnību, noteikti bērniem tas ļoti patiks un būs kā kārums. Abas garšas – gan aveņu, gan melleņu – ir brīnišķīgas, taču man vislabāk patika melleņu, jo tā bija izteiktāka un nebija tik salda. Tā kā bija nedaudz apsārtis kakls, tad, lietojot sūkājamās ledenes, jutos labāk un ātri atbrīvojos no šis problēmas. 

Esmu atradusi produktu, ko lietošu arī turpmāk. Paldies Silvanolam par jaunu produktu!

Kate, 43 gadi

Vēlējos pamēģināt Silvanola GoImmune Lollipops kā profilaktisku līdzekli – produktu, kas stiprinātu imunitāti pirms sākusies vīrusu sezona. 

Lietoju to vienu reizi dienā, profilaksei. Ļoti patīkama augļu garša, atgādināja parastu sūkājamo konfekti, nebija sajūtas, ka tiek lietoti vitamīni. Patika iepakojums un lietošanas veids, ērti un parocīgi.

Visumā ieteiktu šo produktu gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Una, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt Silvanols GoImmune Lollipos, jo vitamīnu formāts un lietojamība likās ļoti saistoša bērniem.

Bērnam ļoti garšoja, patika un labprāt ēda šo uztura bagātinātāju. Varbūt mazliet neapmierināja iepakojums, ko bija ļoti grūti atvērt un papīrs pielipa pie ledenes, ņemot to nost. Taču ledenes izmērs ir labs, bērns var apēst vienā reizē. Lietojām profilaktiski 1x nedēļā. Garša laba, neko daudz neatšķiras no parastajām veikalā nopērkamajām kociņkonfektēm, kas ir kā našķis. Efektu nenovēroju īstermiņā, liekas, ka iepakojumā ir pārāk maz šo ledeņu, jo pietiek īsam termiņam. Tāpat mazliet māc par to, ka šim produktam ir pievienots ļoti daudz cukurs.

Taču kopumā jauks produkts.

Madara, 35 gadi

Izvēlējos izmēģināt Silvanols GoImmune Lollipops, jo manam bērnam ir  diezgan vāja imunitāte. Uzrunāja tas, ka ledeņu sastāvā ir tikai dabīgas vielas, tās nesatur konservantus kā daudzi citi uztura bagātinātāji, kā arī tas, ka ledenes ir uz kociņa, kas padara to īpaši piemērotu lietošanai bērniem. Arī man pašai organisma aizsargspējas nav tik labas kā gribētos  - bieži saķeru iesnas vai klepu. Turklāt par plūškoka imunitāti stiprinošām īpašībām zināju jau sen, kā arī C vitamīnu ikdienā nesanāk uzņemt pietiekamā daudzumā, taču šajās ledenēs šīs sastāvdaļas ir apvienotas, kas vēl vairāk pamudināja mani pieteikties šī uztura bagātinātāja testam. 

Bērnam un arī man ļoti patika ledeņu garša, īpaši melleņu. Pārsteidza, ka tās gandrīz nemaz neatškiras no pārtikas veikalos nopērkamajām ledenēm uz kociņa. Ja jāizvēlas, tad labāk savam bērnam pērku GoImmune ledenes nekā parastās, kas satur krāsvielas un garšas pastiprinātājus. Arī ledeņu iepakojums ir pievilcīgs un ērti lietojams.

Lietojām ledenes kā bija norādīts uz iepakojuma, kaut arī bērns tās prasīja biežāk patīkamās, saldās garšas dēļ. 

Grūti pateikt, vai ledenes sniedz kādu efektu. Lai to saprastu, tās jālieto ilgāku laiku, tāpēc turpināšu lutināt savu bērnu un sevi ar šo gardo uztura bagātinātāju arī turpmāk.

Svetlana, 25

Pieteicos testēt Silvanola produktu imunitātes stiprināšanai, jo šāda veida uztura bagātinātājs vēl nebija mēģināts. Tā kā man ļoti garšo saldumi, vēlējos izmēģināt, kā varētu garšot šāda veida produkts.

Ļoti patika produkta garša, gribējās to lietot pat biežāk nekā ieteicams – tā varētu būt problēma, dodot produktu maziem bērniem. Uztura bagātinātājs šķiet kā našķis un rezultātā gribas vēl un vēl. Iepakojums man patika, izskatās gaumīgi. Tiesa, vienā reizē varētu iegādāties uzreiz lielāku.

Ievēroju arī to, ka uztura bagātinātājs lieliski mazina apetīti starp ēdienreizēm, tādējādi mazinot kāri pēc neveselīgas našķošanās un ļaujot pieturēties pie iepriekš izstrādātā maltīšu plāna. 

Liene, 29 gadi

Silvanols GoImmune Lollipops vēlējos testēt, jo labprāt lietoju šī ražotāja produktus un labprāt izmēģinu kaut ko jaunu. 

Patīkams pārsteigums bija tas, ka kastītē ir piecas konfektes, nevis 3, kā biju pieredzējusi, lietojot citu ražotāju konfektes. Diemžēl ar papīrīša noņemšanu no konfektes ir pagrūti, tas aizņem kādu laiku un bērnam iedot šādu konfekti pašam notīrīt būtu riskanti. Iepakojums ir patīkams acīm, nav uzkrītošs, patīk ka visi LONG-GO ir vienāda stila. Skaidri salasāms kādam nolūkam ir šis produkts. Kā arī ir ļoti viegli atšķirams, kādi produkti ir pieaugušajiem, kādi bērniem. Iepakojums pēc savas idejas ir ļoti parocīgs, somā daudz vietas neaizņem. 

Bērnam uztura bagātinātājs tika iedots pēc pirmajām nelielām klepus pazīmēm, un, apzinoties, ka tur ir daudz cukura, īpaši bieži netika dotas. Personīgi arī pati neatteicos pagaršot – patīkams našķis, kad gribas kaut ko saldu.

Dodu priekšroku aveņu garšai, ļoti patika, un bērns arī labprātīgi apēda līdz galam. Salīdzinot ar cita ražotāja šāda veida konfektēm, bērns šo apēda līdz galam, nevis apsūkāja un nometa kaut kur. Gan melleņu, gan aveņu garša ir ļoti patīkama, nav pretklepus sīrupa piegarša.

Mani tāpat iepriecināja, ka šis produkts satur smiltsērkšķu eļļu,  C vitamīnu, kas pēc savas būtības ir daudzos pretklepus sīrupos priekš bērniem.

Aplūkojot cenas interneta aptiekās, pamanīju, ka šis produkts ir arī par ļoti izdevīgu cenu –  ~3EUR

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu un tā garšu. Es vairāk to ieteiktu kā nelielu našķi bērniem par labiem darbiņiem.

Katrīna, 40 gadi

Par Silvanols produktiem jau agrāk biju dzirdējusi labas atsauksmes, tāpēc nolēmu pieteikties produkta GoImmune lollipops testēšanai. Man ir divi bērnu dārza vecuma bērni, un, kā zināms, dārziņš ir tā vieta, kur mazie diezgan bieži viens no otra saķer dažādas kaites. Tāpēc meklēju ko tādu, kas varētu uzlabot manu bērnu imunitāti un pasargāt  no saslimšanām.

Abi bērni mēdz niķoties, kad mēģinu pierunāt viņus iedzert jebkādas zāles vai vitamīnus, tāpēc ledenes likās ērts produkts šajā ziņā - bērni ļoti labprāt to ēd un prasa vēl.

Arī pati pagaršoju GoImmune ledenes. Tik tiešām - ļoti patīkama un salda augļu garša! Turklāt arī cena ir pieņemama. Tāpēc arī turpmāk turpināšu iegādāties šo profilakses līdzekli savām atvasēm.

Baiba, 25 gadi

Jau televīzijā biju pamanījusi GoImmune ledeņu reklāmu, kas mani ieinteresēja. Tad uzzināju, ka medicine.lv rīko šī produkta testu un nedomājot pieteicos.

GoImmune lollipops lietoju profilakses nolūkos, 1-3  reizes dienā (kā norādīts uz iepakojuma), jo ik gadu rudens sākumā mani piemeklē saaukstēšanās un ir nepieciešama papildu aizsardzība. Tā kā esmu liels saldummīlis, ļoti iepriecināja GoImmune uztura bagātinātāja garša! Patika gan aveņu, gan melleņu kociņkonfektes. Koncepts patiešām interesants - našķis un profilaktisks līdzeklis vienā produktā.

Tāpat Silvanols produktam ir ļoti veiksmīgs, košs iepakojuma dizains, kas piesaista uzmanību.

Kopumā esmu apmierināta un pateicīga par iespēju izmēģināt šo uztura bagātinātāju, ieteikšu to arī citiem!

Lana, 33 gadi

Paldies medicine.lv par GoImmune ledeņu testu! Pieteicos, jo patīk izmēģināt jaunas lietas, īpaši, ja tas nāk par labu veselībai.

Skaists iepakojums, ērta lietošana un makam draudzīga cena. Un pats galvenais - brīnišķīga garša! Manuprāt GoImmune lollipops ir lielisks risinājums, kā sevi veselīgi palutināt ar kādu kārumu. Noteiktu turpināšu to lietot imunitātes stiprināšanai.

Sanita, 32 gadi

Pieteicos medicine.lv piedāvātajam produkta testam, jo mans bērns (6 gadi) kā reiz ir nedaudz apaukstējies un ir nepieciešami vitamīni mazā organisma aizsargspēju stiprināšanai. Piesaistīja tas, ka ledenes ir uz kociņa - agrāk aptiekās nebiju neko tamlīdzīgu redzējusi. 

Meitiņa bija sajūsmā par GoImmune kociņkonfektēm! Par to, vai ledenes atviegloja saaukstēšanās simptomus, gan grūti teikt, jo papildus devu arī citas zāles un vitamīnus. Taču patīk, ka varēju ar šādu saldumu iepriecināt savu bērnu slimošanas laikā.

Vienīgais, kas būtu jāuzlabo - papīrs, kurā ietīta konfekte. Pagāja laiks, kamēr dabūju to nost - bērnam pašam to izdarīt būtu grūti.

Bet kopumā - lielisks, ērts un gards profilakses līdzeklis! Paldies!

Izplatītājs: SIA "Silvanols", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija

Produktus var iegādāties visos aptieku tīklos.

http://www.longgo.lv

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Kokaīna bīstamā spēle

Kokaīna bīstamā spēle

Kokaīna lietošana izraisa ļoti spēcīgu atkarību, un tā ir ļoti daudzu nelabvēlīgu seku avots, kas var atstāt iespaidu uz visu turpmāko dzīves kvalitāti. Pat ja ir nācies saskarties ar šo bīstamo vielu, savlaicīgi jāvēršas pie narkologa, lai kopīgi rastu individuālu risinājumu.

Aktuālie piedāvājumi

Pirmās palīdzības kursi – kur atrast?

Pirmās palīdzības kursi – kur atrast?

Pirmās medicīniskās palīdzības kursu apliecības derīguma termiņš ir 5 gadi. Cik daudzi no mums arī atminas kursos apgūto, ja kādu reizi ir bijusi nepieciešamība tos iziet? Kur sākt meklēt, ja šī nepieciešamība vai vēlme ir atkārtoti radusies? 

Medicīniskā izziņa – neatņemama tiesību iegūšanā

Medicīniskā izziņa – neatņemama tiesību iegūšanā

Medicīniskā izziņa autovadītājam ir nepieciešama, lai atzītu vadītāju par tiesisku vadīt transporta līdzekli un viņa veselības stāvokli par adekvātu. Tādā veidā arī pašam vadītājam ir piespiedu iespēja pārliecināties par noteiktiem veselības rādītājiem.

Video

Bērnu onkoloģija Latvijā: Kur vērsties pēc palīdzības? (VIDEO)

Bērnu onkoloģija Latvijā: Kur vērsties pēc palīdzības? (VIDEO)

Jau trešo gadu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Saulaino dienu bibliotēkā BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) organizēja ekspertu diskusiju par bērnu onkoloģiju Latvijā. Šogad diskusijas mērķis bija kopīgi pārrunāt vecākiem pieejamo informatīvo, finansiālo un emocionālo atbalstu bērnu onkoloģisko saslimšanu gadījumā, kā arī sniegt informāciju par ārstēšanas norisi.

Produktu testi

Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvā testēt sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu - SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2 IN 1.

Testa rezultāti: "Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Testa rezultāti: "Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr.Pakalns SELECT" piedāvāja testēt produktu iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum.

"Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

"Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr.Pakalns SELECT" piedāvā testēt produktu iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum.

Uzņēmējs runā

Kokaīna bīstamā spēle

depression

Kokaīna lietošana izraisa ļoti spēcīgu atkarību, un tā ir ļoti daudzu nelabvēlīgu seku avots, kas var atstāt iespaidu uz visu turpmāko dzīves kvalitāti. Pat ja ir nācies saskarties ar šo bīstamo vielu, savlaicīgi jāvēršas pie narkologa, lai kopīgi rastu individuālu risinājumu.