medicine.lv skaitļos

Lietotāji online363
Aktīvie uzņēmumi12106
Nozares raksti1573
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Linda, 36 gadi

Ziemas sezonā arī man ļoti aktuāla tēma ir imunitātes uzlabošana un profilakse. Priecājos, ka, pateicoties medicine.lv piedāvājumam, man bija izdevība iepazīties un izmēģināt uztura bagātinātāju GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai. Mani uzrunāja, ka tas ir radīts Latvijā, dabīgs produkts un tam ir unikāls sastāvs: pienskābās laktobaktērijas, vitamīns C, beta glikāni no Šitakē sēnēm, topinambūra pulveris, kā arī selēns. Ģimenes ārste ieteica man lietot selēnu, lai uzlabotu vairogdziedzera darbību. Un jau pirms tam biju domājusi par vērtīgā topinambūra pulvera lietošanu. Brīnišķīgi, ka man radās iespēja izmēģināt produktu ar tik unikālu un vērtīgu sastāvu.

Gada sākumā  biju pārslimojusi populāro vīrusa slimību un mana imunitāte bija novājināta. Arī tagad esmu nedaudz apaukstējusies, ir iesnas un kakls ir jutīgs. Mans mērķis ir uzlabot imunitāti un kopējo pašsajūtu, jo jūtos sagurusi un man ir nespēks un vēlme biežāk pagulēt, kad vien tas ir iespējams.

GLYCOMUNE IMMUNO ir pārdomāts, gaumīgs dizains košās krāsās un izcelts, ka tas ir dabīgs produkts. Kastītē ir 30 kapsulas, tātad pietiks mēnesim. Lietoju vienu kapsulu aptuveni 15 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot pietiekoši daudz ūdens. Kapsula ir caurspīdīgā apvalkā, kur redzams balts pulverītis, tās ir vidēja izmēra, bez smaržas un garšas. Lietošana ir ērta un nesagādā grūtības.

Pēc mēnesi ilgas uztura bagātinātāja lietošanas pašsajūta ir uzlabojusies, jo ir samazinājies nogurums, vairs nav vēlmes dienas laikā pagulēt. Pietiek spēka arī fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā, un  kopā ar ģimeni izbaudām ziemas priekus. Šajā laikā man arī nav bijuši saaukstēšanās simptomi.

Noteikti turpināšu lietot GLYCOMUNE IMMUNO, lai stiprinātu un uzturētu imunitāti sev un savai ģimenei. Paldies par iespēju medicine.lv un mūsu ražotājam SIA  "Honestum"!

Zane, 32 gadi

Meklējot informāciju par imunitātes uzlabošanu, portālā medicine.lv izlasīju rakstu "Glycomune – tavas imunitātes sardzē! " un uzzināju, ka Latvijā ir radīts inovatīvs uztura bagātinātājs, kas dabīgā veidā stiprina imunitāti. Un tajā pašā laikā medicine.lv  tika piedāvāta arī brīnišķīga iespēja izmēģināt šo vērtīgo produktu imūnsistēmas stiprināšanai GLYCOMUNE IMMUNO. Priecājos, ka man izdevās pieteikties notestēt šo uztura bagātinātāju.

Man ir pazemināta imunitāte, bieži slimoju ar visādiem vīrusiem un arī saukstēšanās simptomi bieži nomoka. Darba spējas ir samazinātas, jo ir novērojams nogurums un nespēks un gribās pagulēt ilgāk. Arī darbs mēdz būt nogurdinošs, jo ir stresa situācijas. Tāpēc vēlos uzlabot imunitāti un ļoti ceru, ka arī pasšajūta uzlabosies.

Uztura bagātinātājs ir košā kastītē ar gaumīgu dizainu, kas, manuprāt, labi paliek atmiņā. Kastītē ir 30 kapsulas, izlasīju, ka causpīdīgais apvalks aizsargā preparātu, lai novērstu tā sadalīšanos kuņģī un nogādātu to zarnu traktā, kur tas uzsūcas. Kapsulas nav lielas un nesagādā grūtības tās norīt, uzdzerot pusglāzi ūdens. Smaržu un garšu nesajutu. Lietoju vienu kapsulu no rīta pirms ēšanas. Lietošana priekš manis ir ērta, jo jālieto tikai no  rīta; ja būtu vairākas reizes dienā, tad tas būtu apgrūtinoši.

GLYCOMUNE IMMUNO sanāca lietot mēnesi un novērotais efekts attaisnoja manas cerības. Mēneša laikā biju izvairījusies no slimošanas. Pašsajūta uzlabojās, samazinājās nogurums un parādījās pat enerģijas pieplūdums. Protams, turpināšu uzlabot imunitāti ar GLYCOMUNE IMMUNO un piekrītu, ka arī profilaktiski jārūpējas par imunitātes uzturēšanu. Manuprāt GLYCOMUNE IMMUNO  ir brīnišķīga dāvana svētkos. Sirsnīgs paldies SIA "Honestum", ka radījāt šo unikālo, inovatīvo uztura bagātinātāju rūpēs par mūsu imunitāti!

Sintija, 36 gadi

Oktobrī un novembrī man bija iespēja izmēģināt uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai GLYCOMUNE IMMUNO. Pieteicos testēt šo produktu, jo rudens un ziema, kā zināms, ir dažādu vīrusu un saslimšanu laiks. Šogad darbu bija tik daudz, ka ļoti gribējās izvairīties no ikgadējās slimošanas, saglabāt stipru imunitāti un augstu enerģijas līmeni. Interesanti šķita arī tas, ka preparāta aktīvā viela izstrādāta Latvijā un ir pilnīgi unikāla, tāpat arī tas, ka produktam pievienots gan C vitamīns, gan pienskābās baktērijas, kas labvēlīgi iedarbojas uz veselību.

Produktam ir krāsains, dzīvespriecīgs, uzmanību piesaistošs iepakojums. Tajā ir 30 kapsulas, kas nozīmē, ka lietot to iespējams viena mēneša garumā - ik dienas nepieciešams izdzert vienu kapsulu. Tas man likās ļoti ērti - uztura bagātinātāju parasti lietoju no rītiem, aptuveni 15-20 minūtes pirms brokastīm. 

Lietojot GLYCOMUNE IMMUNO, jutos labi, nebija nekādu blakņu, pašsajūta bija laba. Novēroju, ka uzlabojas pašsajūta, proti, mazinās tik ierastais nogurums - ja iepriekš jau ap pusdienlaiku nevarēju atkauties no miega, vairs tādu sajūtu nebija. Tāpat lietošanas laikā ne reizi neslimoju. Lai gan mājinieki bija apaukstējušies, man nebija ne iesnu, ne kakla sāpju. Jāpiemin, ka parasti esmu ļoti uzņēmīga pret dažādiem vīrusiem - ja kāds no tuviniekiem slimo, jau pēc dažām dienām esmu slima arī es. Šoreiz tā nenotika, un par to man ir liels prieks. Paldies par iespēju pamēģināt! Lai visiem stipra veselība!

Gunta, 43 gadi

Portālā Medicine.lv uzzinot par iespēju izmēģināt vēl vienu uztura bagātinātāju, manu uzmanību uzreiz piesaistīja atslēgas vārds tā nosaukumā – Immuno. Pēdējos gados imunitātes stiprināšanas nozīme tiek īpaši uzsvērta – gan vairojot organisma spējas pretoties sen pazīstamiem vīrusiem, gan  Covid -19. Tāpēc nolēmu pieteikties testam.

Apskatījos, ka šis produkts tiek ražots Latvijā, Siguldas novadā. Izrādās, tas pazīstams jau ne pirmo gadu, tātad gana pārbaudīts. Un vēl – uz iepakojuma kārbiņas rakstītajam "Unikāls sastāvs" ir īss pamatojums. Iepakojuma otrā pusē ir precīzs sastāvdaļu uzskaitījums ar katras sastāvdaļas  īpatsvaru 1 vai 2 kapsulās, kas ir ieteiktā dienas deva, gan arī divu sastāvdaļu procentu daudzums no NRV. Līdz šim nav nācies sastapties ar preperātu, kurā apvienojas pienskābo baktēriju liofilizāts, ar selēnu bagātināts raugs (nepieciešams normālas vairogdziedzera darbības nodrošināšanai, kas daudzām sievietēm (arī man)  ir aktuāli; Beta-glikāni, kas iegūti no slavenajām Šitakē sēnēm; acidofilās laktobaktērijas, kas man arī ir nepieciešamas; vitamīns C un pašās beigās minētais topinambūra pulveris, par kura nozīmīgumu esmu dzirdējusi jau sen, un šogad pat esmu ievākusi pirmo tā ražu, tiesa, vēl nelielu!

Glycomune Immuno oriģinālā ir 30 15 g vidēji lielas, baltas kapsulas, kas ievietotas kārbiņā, uz kuras, kā jau minēju, ir gana daudz informācijas gan par sastāvu, gan lietošanu, gan uzglabāšanu. Tā kā ieteiktā dienas deva ir 1-2 kapsulas, varētu teikt, ka uztura bagātinātājs pietiek apmēram 1 mēnesim. Labi, ka produktam ir arī samērā ilgs derīguma termiņš - 2 gadi. Kaut arī kapsulas forma parasti paredz to norīt neatvērtā veidā, daudziem produktiem vai medikamentiem ražotājs pieļauj tās lietot atvērtā veidā, saturu ieberot ūdenī vai citā šķidrumā. Šim produktam nav norādīts optimālais lietošanas veids vai ierobežojumi, kā arī, kad vislabāk to lietot - pirms ēšanas, ēšanas laikā vai pēc maltītes. Es izvēlējos tomēr paskatīties, kas "lācītim vēderā" !:) Pirmoreiz saskāros ar kapsulu, kurā nav birstošs pulveris, bet gan baltajā apvalkā ievietota brūngana, cietas masas granula, kuru papūloties var salauzt, tomēr tā pārāk nesadalās. Pieliekot pie mēles, tā garšo interesanti, kā jau garšo dabīgi produkti, sākotnējai neitrālajai garšai ļaujot atklāt arī mazu skābumiņu (te tomēr ir 75 % no nepieciešamās C vitamīna diennakts devas!). Arī vēsā ūdenī granula uzreiz nesadalījās, bet pēc laika tomēr granulas gabaliņi izšķīda, izveidojās duļķains iedzeltens, skābens šķidrums ar sīksīkiem gabaliņiem. Garšoja gana labi! Tomēr tālākajā testa gaitā izvēlējos lietot pa 1 kapsulai veselā veidā pēc ēšanas. Nejutu kādu īpašu sajūtu pēc tā lietošanas. Tā kā labās baktērijas lietoju samērā regulāri, mans gremošanas trakts pie tām ir pieradis. Lietoju arī vitamīnus.  Par selēna lietošanas, kas arī ir šī produkta sastāvā, nozīmi pēc 1 mēneša laikam tomēr ir pāragri spriest.

Lai arī uz iepakojuma nav norādīts, cik ilgi šo produktu būtu vēlams lietot un  pēc kāda laika kursu vajadzētu atkārtot, domāju, ka ar 1 iepakojumu par reālu iedarbīgumu vēl nevar runāt, bet katrā ziņā tā ir jauna pieredze un laba sajūta, ka ir kaut kas darīts savas imunitātes stiprināšanā! Paldies par piedāvāto iespēju!

Daiga, 36 gadi

Rudens un ziemas laikā ļoti jādomā un jārūpējas par imūnsistēmas stiprināšanu. Tādēļ, kad ieraudzīju medicine.lv ievietoto aicinājumu testēt GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai, labprāt pieteicos. Vispirms jau tāpēc, ka izgudrots un ražots ir tepat, Latvijā, „Honestum” uzņēmumā Siguldā. Un man ir svarīgi, ka sastāvā esošās vielas ir patiešām vērtīgas un iedarbīgas. Galvenā ir aktīvā viela VitaExim - dabīgie pienskābo baktēriju glikopeptīdi. Tie izstrādāti speciāli, lai izdalītās aktīvās vielas izslēgtu pārdozēšanas risku un neizsauktu nelabvēlīgas blakusparādības. Galvenais to uzdevums aktivizēt imūnsistēmu.

Kapsulas baltā krāsā iepakotas glītā kastītē. Uzņēmu pa vienai kapsulai dienā, kādu laiciņu pirms maltītes. Instrukcijā norādīts - 15 minūtes pirms maltītes, biežāk sanāca kādas 5-10 minūtes. Norīt viegli, uzdzerot glāzi tīru ūdeni. Lietoju uztura bagātinātāju vienu mēnesi.

Grūti saprast tā iedarbību, jo lietoju arī citus uztura bagātinātājus, un kopumā jūtos dienas laikā pietiekami enerģiska. Tomēr mēneša laikā ne reizi neesmu izjutusi saaukstēšanās simptomus, kaut apkārt daudzi slimoja. Ticu, ka GLYCOMUNE IMMUNO nāk par labu manai veselībai. Tam ir labs un galvenais – dabīgs sastāvs, tāpēc turpināšu to lietot, lai vērtētu iedarbību ilgtermiņā.

Ir patīkami redzēt, ka pasaules līmeņa uztura bagātinātājus veselības uzlabošanai izgudro un ražo tepat, pie mums, un es noteikti iesaku imūsistēmas stiprināšanai lietot  GLYCOMUNE IMMUNO.

Ilze, 32 gadi

Uztura bagātinātāju klāsts ir milzīgi plašs un apjukt tajā ir viegli. Tādēļ, lai dziļāk iepazītos ar kādu konkrētu uztura bagātinātāju, nolēmu pieteikties produktu testēšanai portālā medicine.lv.

Produktu testu piedāvājumā bija GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai. Galvenā sastāvdaļa ir VitaExim, kas ir  dabīgie pienskābo baktēriju glikopeptīdi. Forši, ka labus preparātus ražo arī pie mums un nemaz nav jāpērk ārzemju ražojumi, par kuru izcelsmi parasti šaubos.

Kapsulas iepakotas košā kastītē, jālieto tikai viena dienā 15 minūtes pirms ēdienreizes, uzdzerot šķirdumu. Ir viegli atcerēties par lietošanu. Tā nu regulāri tās dzēru un pēc divām nedēļām sapratu, ka par spīti šim ziemīgajam laikam es vēl neesmu slimojusi vai kaut nedaudz saaukstējusies, vai vienkārši šķaudījusi, kā tas parasti ar mani notiek šādā laikā.

Protams, tā var būt arī sagadīšanās, taču, palasot vairāk par šī uztura bagātinātāja vērtīgo sastāvu, mani pārliecina, ka  GLYCOMUNE IMMUNO ir patiesi efektīvs imūnsistēmas stiprināšanai, pateicoties tā unikālajam sastāvam. Paldies, ka devāt iespēju iepazīt šo uztura bagātinātāju!

Katrīna, 32 gadi

Bija vēlme pamēģināt šo uztura bagātinātāju, jo tam ir interesants sastāvs – nekad nebiju lietojusi uztura bagātinātājus, kuros būtu apvienots c vitamīns ar pienskābajām baktērijām. Tie abi man ir aktuāli. C vitamīns – protams, imunitātei, pienskābās baktērijas – kuņģa labsajūtai (bieži uzpūšas vēders, līdz ar to bija cerība, ka šis uztura bagātinātājs varētu nākt par labu).

Palasīju sīkāku info ražotāja mājaslapā, kur piesaistīja fakts, ka kapsulas gatavotas pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina, ka „kapsula nešķīst kuņģa skābajā vidē, tādējādi nogādājot aktīvās vielas zarnu traktā, kur tās tiek visefektīvāk uzņemtas.” Līdz ar to šāda uztura bagātinātāja iedarbībai vajadzētu būt efektīvākai. Ražotāja mājaslapā neatradu informāciju, ko dara topinambūra pulveris, taču internetā atradu, ka tas ir augstvērtīgs inulīna avots, bet inulīns palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs, kā arī labvēlīgi ietekmē gremošanas sistēmu.

Lietošana nesagādāja nekādas neērtības, dzēru pa vienai kapsulai pēc brokastīm. Kad saņēmu uztura bagātinātāju, vīrs bija apslimis, tāpēc šis uztura bagātinātājs bija tieši laikā. Sapratu, ka jānopērk vēl viena paciņa, lai varam abi ar vīru kopā lietot šo produktu imunitātei.

Mēnesi lietojot, secināju, ka, neskatoties uz vīra slimošanu, mana imunitāte to izturēja un es neaplipinājos (agrāk jau sen būtu arī saslimusi). Labs bonuss ir arī tas, ka jutos enerģiskāka, kaut parasti ziemas laikā izjūtu nogurumu un tādu kā pesimismu; nepatīk ziemas laika tumsa, tā ļoti ietekmē noskaņojumu. Arī vīrs saka, ka, lietojot šo uztura bagātinātāju, slimošana šķita vieglāka, jo nebija tik liela bezspēka kā parasti pie saaukstēšanās. Pēc 7 dienām vīrs jutās jau pavisam labi. Protams, ārstējās arī ar zālēm, bet domāju, ka arī GLYCOMUNE IMMUNO sastāvā esošais C vitamīns, selēns deva organismam papildu spēku uzveikt saaukstēšanos. Plānojam GLYCOMUNE IMMUNO palietot vēl, vismaz ziemas sezonā, lai nostiprinātu imunitāti.

Paldies!

Linda, 37 gadi

Pieteicos Glycomune Immuno testēšanai brīdī, kad sajutu pirmos saaukstēšanās simptomus. Bija parādījušās iesnas, bet šobrīd nav īstais laiks slimot, daudz darba.

Manuprāt, uztura bagātinātājam ir labi pārdomāts sastāvs, pārsteidza C vitamīna un pienskābo laktobaktēriju savienojums vienā uztura bagātinātājā. Pierasts bija šos abus lietot kā atsevišķus uztura bagātinātājus.

Produkta dizains ir vienkāršs un labi saprotams. Izceltas tā galvenās priekšrocības - unikāls sastāvs un dabīgs produkts. Lieliski, ka ir jālieto tikai pa 1 kapsulai dienā, jo to ir vienkārši atcerēties. Tāpat pluss ir tas, ka nav jūtama ne garša, ne smarža, kas lietošanu atvieglo. Kapsula ir neliela, tāpēc to ir viegli norīt.

Palietojot nedēļu, mani izbrīnīja, ka saaukstēšanās tā arī nepārgāja nākamajā stadijā, kas parasti būtu bijusi kakla sāpes. Iesnas arī tā arī tālāk neaizgāja - kopumā tās man bija tikai to nedēļu, turklāt tikai no rītiem un vakaros, pa dienu - it kā būtu vesela. Protams, lietoju arī deguna pilienus, bet pat ar tiem parasti iesnas ir jūtamas, tikai norit vieglāk, atvieglo elpošanu. Šī patiesi bija dīvaina saaukstēšanās, ne šis ne tas. :) Iespējams, laikus sāku lietot Glycomune Immuno un deguna pilienus, tāpēc imunitāte tika galā.

Vēlos pavērot vēl tālāk, kā šis uztura bagātinātājs ietekmēs manu pašsajūtu un imunitāti, tāpēc iegādājos vēl vienu iepakojumu, jo manuprāt mēnesis ir par maz, lai varētu objektīvi spriest par uztura bagātinātāju iedarbību. Katrā ziņā - produkts un tā vienkāršā lietošana mani apmierināja, nekādus mīnusus nemanīju. Paldies par šo iespēju!

Andis, 39 gadi

Vēlējos izmēģināt uztura bagātinātāju Glycomune Immuno, jo ik ziemu pastiprināti izjūtu enerģijas izsīkumu, bieži ir slikts noskaņojums, galvassāpes. Ja pavasarī, vasarā, rudens sākumā esmu enerģisks, daudz nodarbojos ar sportu, esmu pārsvarā dzīvespriecīgs, tad ziemā viss mainās pilnībā uz pretējo pusi. Tas ietekmē arī kopējo veselību, esmu uzņēmīgāks pret vīrusiem. Palasot Glycomune Immuno sastāvu, sapratu, ka tas varētu palīdzēt man justies labāk un stiprināt organismu. Nekad iepriekš līdzīgu sastāvdaļu kombināciju nebiju redzējis citiem uztura bagātinātājiem. Turklāt ar mani ir tā - itkā saprotu, ka var taču aiziet līdz aptiekai un palūgt kādu uztura bagātinātāju, taču vienmēr atrodas kādas atrunas, tad nav laika, tad vēl kas cits. Bet te -  iespēja pamēģināt bez maksas. Labs iegansts sākt rūpēties par sevi.

Pie mana darba režīma ļoti labi tas, ka uztura bagātinātājs lietojams tikai vienu reizi dienā. Parasti to lietoju no rītiem pēc brokastīm, taisoties uz darbu. Labi arī tas, ka tam nav ne garšas, ne smaržas. 

Pirmās pārmaiņas sajutu aptuveni pēc pusotras nedēļas. Grūti tā raksturot, bet kopumā, ja salīdzina ar laiciņu iepriekš, jutos labāk, kaut kā enerģiskāk, pieļauju, ka Glycomune Immuno sastāvā esošā C vitamīna dēļ, jo C vitamīns veicina enerģiju, kā arī labvēlīgi darbojas uz nervu sistēmu. To arī sāku pamazām just, arī sieva saka, ka mazāk "aizsviļos" par sīkumiem. Nekādus citus uztura bagātinātājus nelietoju, tāpēc domāju, ka tieši Glycomune Immuno varēja būt tas, kas "vainīgs" pie pašsajūtas uzlabošanās. Papildus novēroju, ka ir uzlabojusies vēdera pašsajūta. Ja iepriekš samērā bieži bija diskomforts vēderā, tad šobrīd tas ir ievērojami mazinājies, kas varētu būt, pateicoties uztura bagātinātāja sastāvā esošajām pienskābajām baktērijām. 

Mans secinājums - šobrīd man daudzmaz patīk, kā es jūtos, gan fiziski, gan emocionāli, esmu sagaidījis no uztura bagātinātāja to, ko cerēju sagadīt. Es gan neesmu aktīvs uztura bagātinātāju lietotājs, taču, par cik jau esmu iepazinies un pārliecinājies par iedarbību, noteikti lietošu Glycomune Immuno tieši ziemas periodos, lai justos labāk, spēcīgāk, enerģiskāk.

Paldies!

Jūlija, 25 gadi

Rudens/ziema man kā daudziem ir biežas slimošanas laiks. Uzturu nevaru nosaukt par pilnvērtīgu, un pavisam noteikti nesaņemu organismam nepieciešamo, kas atsaucas uz pašsajūtu un veselību. Vitamīnus sanāk lietot diezgan periodiski, ko, protams, vajadzētu mainīt.  Nodomāju, ka šis produktu tests ir laba iespēja sākt rūpēties par savu veselību, īpaši aukstajā sezonā. Turklāt oktobrī biju pamanījusies saaukstēties. Slimoju kādu pusotru nedēļu, bet, arī atveseļojoties sekas palika - biju apātiskāka, miegaināka kā parasti, ātri iestājās nogurums. Saprotu, ka saslimšana bija atņēmusi spēkus organismam, tāpēc vajadzēja to "pabarot" ar vitamīniem. Tad nu pieteicos produkta Glycomune Immuno testēšanai.

Produkta dizains ir ļoti jauks, pozitīvās, dzīvespriecīgās krāsās, izceļot pašu galveno - Immuno (imunitāte), unikāls sastāvs (ieintriģē - raisa interesi uzzināt, ar ko tad tik unikāls) un dabīgs produkts (esmu PAR visu dabīgo). Par unikālo sastāvu pārliecinājos, tiklīdz izlasīju produkta aprakstu - VitaExim aktīvā viela, vitamīna C, selēna un pienskābo laktobaktēriju apvienojums, kas ir neparasti priekš manis, topinambūra pulveris (pat nezinaju, kas tas tāds!). Turklāt padomāts arī par pašas kapsulas apvalku, lai nodrošinātu maksimālu sastāvdaļu uzsūkšanos organismā.

Tad nu ar interesi sāku lietot - pa vienai kapsulai dienā (lietoju, kā sanāca - dažreiz no rīta, dažreiz pusdienlaikā). Par iedarbību sāku apdomāt pēc kādām divām nedēļām, līdz tam dzīvoju un lietoju uztura bagātinātāju, neko no tā negaidot. Pēc divām nedēļām atkārtu, ka mans enerģijas līmenis ir kļuvis lielāks un noskaņojums nav tik pesimistisks. No rītiem kaut kā vieglāk bija pamosties par spīti tumsai istabā. Turklāt arī fakts, ka lietoju produktu ar tik vērtīgu sastāvu, tomēr deva to apziņu, ka rūpējos par savu organismu un dodu tam ko vērtīgu. Par imunitātes uzlabošanas efektu gan nevaru neko pateikt, jāskatās, jālieto uztura bagātinātājs ilgtermiņā (vienīgi prasās, lai ražotājs varētu precizēt - cik ilgi ir ieteicams). Taču enerģiskāka kļuvu viennozīmīgi, bija lielāks darba spars.

Esmu apmierināta ar šī produkta testēšanas periodu un pateicos par iespēju izmēģināt. Apsveru iespēju paturpināt tā lietošanu, jo arī cena man šķiet pieņemama!

Iegādāties GLYCOMUNE produktus visai ģimenei iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī ražotāja e-veikalā par izdevīgām cenām: www.glycomune.lv

Sīkāku informāciju par produktu un konsultāciju varat saņemt, zvanot uz tālruni +371 25438708.

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Honestum", Mores iela 2a, Sigulda, Siguldas novads.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunums Latvijas tirgū: mini-nebulaizers EVOLU nano AIR MINI – revolūcija elpceļu saslimšanu ārstēšanā

Jaunums Latvijas tirgū: mini-nebulaizers EVOLU nano AIR MINI – revolūcija elpceļu saslimšanu ārstēšanā

EVOLU nano AIR MINI – tas ir inovatīvs risinājums rūpēm par jūsu un jūsu tuvinieku veselību. Uzzināsim par šī inhalatora priekšrocībām, kas padarīs ārstēšanas procesu efektīvāku un ērtāku!

Hialuronskābes nozīme ādas mitrināšanā

Hialuronskābes nozīme ādas mitrināšanā

Ādas kopšanas līdzekļu izvēle nav jābūt cīņai pret ādas novecošanos, bet drīzāk rūpēm par ādu. Hialuronskābe ir viens no svarīgākajiem un spēcīgākajiem mitrinātājiem. Noskaidrosim, kāpēc ieteicams iekļaut hialuronskābes serumu savā ikdienas rutīnā!

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Intīmā higiēna – atklāj saaudzīgu ikdienas intīmās higiēnas kopšanu un aizmirsti par kairinošu sajūtu savā intīmajā zonā!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu “Griffonia”.

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Silmachy remedies” piedāvā testēt dabīgas un saudzīgas ziepes intīmajai higiēnai.

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Ginkovital®" perifērās asins cirkulācijas un kognitīvo funkciju veicināšanai.

"BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts veselības atbalstam

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvā testēt BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Ārsts osteopāts, ķirurgs Andris Zemītis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Ārsts osteopāts, ķirurgs Andris Zemītis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Kas ir osteopātija? Osteopātija ir medicīniskās diagnostikas un ārstēšanas sistēma. Tās pamatā ir filozofija par struktūras (anatomiskā uzbūve) un funkcijas (fizioloģija) vienotību, kā arī cilvēka ķermeņa spēju pašatjaunoties un pašdziedināties.

Aprūpes skola: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Aprūpes skola: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Rūpes par citiem – gan profesionāli, gan ģimenē – paņem ļoti daudz spēka. Cilvēkiem, kas to dara, ir nepieciešams stiprs atbalsts, lai viņi varētu turpināt rūpēties par citiem. Aprūpes skola ir tapusi, lai sniegtu šo atbalstu.