medicine.lv skaitļos

Lietotāji online377
Aktīvie uzņēmumi12790
Nozares raksti1631
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Glisodin® – organismu aizsargājošs vairogs pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Glisodin® – organismu aizsargājošs vairogs pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi

2021. gada novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "3GW/trīs zelta vaļi” piedāvāja testēt "Glisodin®" uztura bagātinātāju organisma aizsardzībai no osksidatīvā stresa un ādas skaistumam.

Kate, 30 gadi

Man ir gaiša, jutīga sejas āda ar noslieci uz apsārtumu, ir paplašinātas poras. Ja vasarā ādas stāvoklis lielākoties ir apmierinošs, tad rudens un ziemas sezonā mana āda izskatās nespodra, pastiprinās jutīgums un apsārtums, saasinās ādas problēmas. Tāpat ādas stāvokli būtiski ietekmē ikdienā piedzīvotais stress un ēdienkarte – nereti parādās sāpīgas zemādas pumpas, komedoni jeb melnās pinnes, novērojamas arī citas problēmas. Pieteicos testēt „Glisodin” uztura bagātinātāju organisma aizsardzībai no osksidatīvā stresa un ādas skaistumam, jo piesaistīja produkta sastāvs, šķita, ka tas varētu būt piemērots tieši man.

Produktam ir gaumīgs dizains, minimālisma stilā, tas ir pieejams kapsulu veidā. Pirmo mēnesi lietoju divas kapsulas dienā, nākamos divus mēnešus –  pa vienai kapsulai dienā. Uztura bagātinātāju parasti lietoju no rītiem, kā ieteikts instrukcijā, turklāt tā man arī bija ērtāk – pirms dienas steigas. 

Banner 280x280

Rezultātus bija iespējams novērot jau pirmajā mēnesī. Kombinācijā ar citiem sejas kopšanas produktiem pamanīju, ka ādas stāvoklis uzlabojies – izsitumi parādījās retāk, āda šķita gludāka un dzīvīgāka, uzlabojās sejas krāsa. Kursa garumā tāpat nozuda arī apsārtums, par ko man īpaši liels prieks, āda ir maigāka, nav alerģisku reakciju pret kosmētikas līdzekļiem (ar tām dažkārt saskāros iepriekš, pat nemainot ierastos produktus). Kopumā mana āda izskatās ievērojami labāk, esmu ļoti gandarīta par rezultātu. Paldies par iespēju pamēģināt!

Sanita, 45 gadi

Mani uzrunāja medicine.lv publicētais raksts  "GliSODin ® – tavs sabiedrotais ceļā uz skaistumu un veselību", kur bija pastāstīts par antioksidantu labvēlīgo iedarbību un  bioaktīvo SOD formu kapsulu veidā, kas palīdz cīņā ar oksidatīvo stresu. Ļoti noderīga informācija, jo pirms tam biju dzirdējusi par antioksidantiem, bet līdz galam to nebiju izpratusi un pievērsusi tam uzmanību. Tāpēc ļoti priecājos par brīnišķīgo iespēju izmēģināt "Glisodin®" uztura bagātinātāju organisma aizsardzībai no osksidatīvā stresa un ādas skaistumam.

Pieteicos uzreiz testam novembra sākumā. Testēšanai tika piedāvāts trīs mēnešu kurss, kas ir ļoti pareizi, lai varētu novērtēt rezultātus.

„GliSODin” ir Francijā radīts uztura bagātinātājs, un tā  galvenā sastāvdaļa ir melones ekstrakts, kura satāvdaļa ir enzīms - SOD.

Pārskatot savu ēdienkarti, īpaši ziemas mēnešos, secināju, ka lietoju pārāk maz svaigu augļu un dārzeņu, un tā nav nemaz tik veselīga, lai nodrošinātu visus vajadzīgos vitamīnus un minerālvielas. Kā arī jāatzīstas, ka novecošanās process ir neizbēgams. 

Man ir pazemināta imunitāte ar visām izrietošajām veselības problēmām, kas saasinās aukstajos ziemas mēnešos. Ļoti traucējoša problēma ir sausa un jutīga sejas āda, un ir parādījušies pigmentu plankumi, arī uz pārējām ķermeņa daļām, īpaši rokām un kājām. Ir ļoti sausa āda un pat niezoša sajūta, īpaši ziemas sezonā. Esmu izmēģinājusi dažādus krēmus, bet tie nav devuši vēlamo rezultātu. Tāpēc ļoti ceru uz labiem rezultātiem, lietojot „GliSODin” uztura bagātinātāju, parūpējoties arī iekšķīgi par ādas skaistumu un imunitātes uzlabošanu.

Uztura bagātinātāja dizains ir vienkāršs, baltais ar zaļo, zaļā krāsa asociējās ar dabīgumu. Pudelīti var ērti paņemt līdzi, dodoties izbraucienos.

Lietoju divas kapsulas no rīta, uzdzerot glāzi ūdens. Lietošana nerada problēmas, jo kapsulas nav pārāk lielas un tās ir bez smaržas un garšas.

Turpināju lietot arī krēmus, lai mitrinātu un barotu sauso ādu ārēji. Cītīgi katru dienu lietoju uztura bagātinātāju.

Aptuveni pēc diviem mēnešiem sajutu uzlabojumus, pašās sausākajās ķermeņa daļās uz kājām un rokām ādas stāvoklis jau bija normāls. Patiesībā sen jau biju aizmirsusi par niezošo sajūtu un āda vairs nelobījās. Pēc trīs mēnešu „GliSODin” lietošanas rezultāti ir ļoti labi. Varu teikt, ka imunitāte ir uzlabojusies, jo pa šo laiku nebija novērojamas nopietnas saslimšanas, kā tas ir bijis citās ziemas sezonās.

Sejas āda ir kļuvusi veselīgāka un vairs nav sausa un jutīga. Pigmentu plankumi uz sejas ādas ir samazinājušies par 50%. Kopumā sejas āda izskatās mirdzošāka, gludāka. Esmu atguvusi normālu ķermeņa ādas stāvokli un vairs neprasās tik daudz un tik bieži lietot krēmus, lai mitrinātu ādu.  Francijā radītais uztura bagātinātājs „GliSODin” ir attaisnojis manas cerības.

Noteikti iesaku izmēģināt šo efektīvo uztura bagātinātāju.

Paldies medicine.lv un “Glisodin" produkcijas izplatītājam SIA "3GW/trīs zelta vaļi” par šo brīnišķīgo iespēju!

Tamāra, 32 gadi

Bieži lasu rakstus par veselību un skaistumu, šoreiz uzdūros medicine publicētajam produkta „Glisodin” testam, kā arī atradu vēl vienu rakstu medicine.lv par šo produktu, kur bija vēl plašāka informācija. Sapratu, ka man šis produkts noteikti jāpamēģina.

Tā kā, diemžēl, esmu smēķētāja, mans organisms pastāvīgi pakļauts oksidatīvajam stresam, kā arī ir aptaukošanās, un tas viss kopā, protams, atsaucas arī uz veselību (bieži saaukstējos), kā arī ir redzams uz ādas. Tā ir pasausa, vietām dažreiz mēdz lobīties. Arvien redzamākas paliek arī sejas krunciņas, īpaši tā saucamā dusmu grumba starp uzacīm un smaida līnijas lūpu zonā. Īpaši sāku satraukties, kad pamanīju, ka pēc ilgākas smaidīšanas vai smiešanās, vai arī šķoboties spoguļa priekšā uz sejas neilgu laiku paliek tādas smalkas līnijas ādas locījuma vietās, kas lika domāt, ka āda zaudējusi elastību. Viss iepriekš minētais – neskatoties uz to, ka katru dienu tīru ādu ar micelāro ūdeni un lietoju mitrinošu krēmu, kā arī kosmētiku pandēmijas laikā, strādājot no mājām, praktiski nelietoju, līdz ar to sejas āda ne ar ko nav noslogota. Vēl pirms dažiem gadiem par ādu vispār nevarēju sūdzēties – kamēr draudzenes sūdzējās par pinnēm un citām ādas problēmām, mana sejas āda bija gluda, viernmērīgā tonī, nevienas pinnes, vienvārdsakot – normāla. Bet ar gadiem sāku pamanīt dažādas nepilnības, kas protams, skumdina. Vienā vietā uz vaiga ir arī tāds pavisam neliels apsārtumiņš, pat nesaprotu, kas tas ir, jo pumpa tā nav. Un tas jau vairākus mēnešus nepāriet, lai cik cītīgi es tīrītu un koptu ādu. Āda kļuvusi tāda blāvāka, izskatos kopumā vecāka nekā jūtos. Protams, saprotu, ka liela daļa problēmu ir no smēķēšanas, tāpēc to ļoti vēlos atmest, bet tas nav viegli un prasa laiku. Arī liekais svars atstāj ne visai labu iespaidu.

Ieraugot informāciju par „Glisodin”, manī radās cerība, ka šis produkts varētu kaut nedaudz manu organismu pasargāt, pabarojot ar antioksidantiem, kā arī uzlabot ādas stāvokli, imunitāti, jo nekad iepriekš nebiju neko līdzīgu lietojusi.

„Glisodin” lietoju pa 2 kapsulām no rīta, uzdzerot glāzi ūdens, – visus trīs mēnešus. Paralēli turpināju lietot kopjošo kosmētiku, kā arī sāku katru dienu veikt kardiotreniņus. Tāpat arī mēģināju samazināt izsmēķēto cigarešu daudzumu dienā. „Glisodin” lietošana nekādas grūtības nesagādāja un ātri vien kļuva par rutīnu. Tagad, kad šis uztura bagātinātājs ir beidzies, ir sajūta, ka kaut kā trūkst, taču, par cik ievēroju iepriecinošus rezultātus, plānoju tuvākajā laikā iegādāties vēl trīs bundžiņas ar kapsulām.

Pirmo efektu uz ādas pamanīju aptuveni pēc mēneša. Bija pazudis tas nelielais sārtais laukumiņš uz vaiga, kā arī sejas āda izskatījās gludāka un svaigāka. Pēc trīs mēnešiem sapratu, ka arī grumbiņas nav tik ļoti pamanāmas kā iepriekš, kas ļoti iepriecināja. Āda vairs nav sausa, tās stāvoklis kļuvis kopumā apmierinošs. Šad tad, protams, uzmetas kāda pumpiņa, bet tā ātri vien pāriet. Tāpat pēc trim mēnešiem atskārtu, ka šo laiku ne reizi neesmu slimojusi – iepriekš ziemas sezonā šajos mēnešos varēju pat trīs četras reizes apaukstēties, bet šoreiz – nekā, kas liek secināt, ka uztura bagātinātājs ir atstājis pozitīvu iespaidu arī uz imunitāti. Esmu parliecināta, ka, ja es nesmēķētu, rezultāts būtu vēl labāks. Ir radies papildu stimuls beidzot atbrīvoties no šī kaitīgā ieraduma, kā arī vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm, jo nevar paļauties tikai uz uztura bagātinātāju vien. Jā, tas ievērojami uzlabo situāciju, taču maksimālus rezultātus, esmu pārliecināta, var dabūt tikai ar kompleksu pieeju. Esmu atradusi sev labu „palīgu”, kas pasargā mani iekšēji no oksidatīvā stresa un sniedz atbalstu organismam kopumā. Man ir liels prieks, ka testēšanai „Glisodin” tika piedāvāts trīs mēnešu kursam un ne mazāk, jo tādējādi bija iespējams novērot un izvertēt rezultātus.

Milzīgs paldies par iespēju iepazīties un pamēģināt šo produktu!

Iegādāties šo un citus "Glisodin" produktus jūs varat SIA "3GW/trīs zelta vaļi” mājaslapā www.glisodinbaltic.com, tāpat arī www.megango.lv, "Homeopātiskajā aptiekā", "Anti Aging Institute", VC4, "Dr. Kremņeva klīnika", "Lāzerplastikas klīnika" u. c.

“Glisodin" produkcijas izplatītājs Latvijā:
SIA "3GW/trīs zelta vaļi”

Ražotājs: ISOCELL NUTRA, Francija

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Uzņēmumi nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2023

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā