medicine.lv skaitļos

Lietotāji online410
Aktīvie uzņēmumi11975
Nozares raksti1538
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Glisodin® – organismu aizsargājošs vairogs pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Glisodin® – organismu aizsargājošs vairogs pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi

2021. gada novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "3GW/trīs zelta vaļi” piedāvāja testēt "Glisodin®" uztura bagātinātāju organisma aizsardzībai no osksidatīvā stresa un ādas skaistumam.

Kate, 30 gadi

Man ir gaiša, jutīga sejas āda ar noslieci uz apsārtumu, ir paplašinātas poras. Ja vasarā ādas stāvoklis lielākoties ir apmierinošs, tad rudens un ziemas sezonā mana āda izskatās nespodra, pastiprinās jutīgums un apsārtums, saasinās ādas problēmas. Tāpat ādas stāvokli būtiski ietekmē ikdienā piedzīvotais stress un ēdienkarte – nereti parādās sāpīgas zemādas pumpas, komedoni jeb melnās pinnes, novērojamas arī citas problēmas. Pieteicos testēt „Glisodin” uztura bagātinātāju organisma aizsardzībai no osksidatīvā stresa un ādas skaistumam, jo piesaistīja produkta sastāvs, šķita, ka tas varētu būt piemērots tieši man.

Produktam ir gaumīgs dizains, minimālisma stilā, tas ir pieejams kapsulu veidā. Pirmo mēnesi lietoju divas kapsulas dienā, nākamos divus mēnešus –  pa vienai kapsulai dienā. Uztura bagātinātāju parasti lietoju no rītiem, kā ieteikts instrukcijā, turklāt tā man arī bija ērtāk – pirms dienas steigas. 

Banner 280x280

Rezultātus bija iespējams novērot jau pirmajā mēnesī. Kombinācijā ar citiem sejas kopšanas produktiem pamanīju, ka ādas stāvoklis uzlabojies – izsitumi parādījās retāk, āda šķita gludāka un dzīvīgāka, uzlabojās sejas krāsa. Kursa garumā tāpat nozuda arī apsārtums, par ko man īpaši liels prieks, āda ir maigāka, nav alerģisku reakciju pret kosmētikas līdzekļiem (ar tām dažkārt saskāros iepriekš, pat nemainot ierastos produktus). Kopumā mana āda izskatās ievērojami labāk, esmu ļoti gandarīta par rezultātu. Paldies par iespēju pamēģināt!

Sanita, 45 gadi

Mani uzrunāja medicine.lv publicētais raksts  "GliSODin ® – tavs sabiedrotais ceļā uz skaistumu un veselību", kur bija pastāstīts par antioksidantu labvēlīgo iedarbību un  bioaktīvo SOD formu kapsulu veidā, kas palīdz cīņā ar oksidatīvo stresu. Ļoti noderīga informācija, jo pirms tam biju dzirdējusi par antioksidantiem, bet līdz galam to nebiju izpratusi un pievērsusi tam uzmanību. Tāpēc ļoti priecājos par brīnišķīgo iespēju izmēģināt "Glisodin®" uztura bagātinātāju organisma aizsardzībai no osksidatīvā stresa un ādas skaistumam.

Pieteicos uzreiz testam novembra sākumā. Testēšanai tika piedāvāts trīs mēnešu kurss, kas ir ļoti pareizi, lai varētu novērtēt rezultātus.

„GliSODin” ir Francijā radīts uztura bagātinātājs, un tā  galvenā sastāvdaļa ir melones ekstrakts, kura satāvdaļa ir enzīms - SOD.

Pārskatot savu ēdienkarti, īpaši ziemas mēnešos, secināju, ka lietoju pārāk maz svaigu augļu un dārzeņu, un tā nav nemaz tik veselīga, lai nodrošinātu visus vajadzīgos vitamīnus un minerālvielas. Kā arī jāatzīstas, ka novecošanās process ir neizbēgams. 

Man ir pazemināta imunitāte ar visām izrietošajām veselības problēmām, kas saasinās aukstajos ziemas mēnešos. Ļoti traucējoša problēma ir sausa un jutīga sejas āda, un ir parādījušies pigmentu plankumi, arī uz pārējām ķermeņa daļām, īpaši rokām un kājām. Ir ļoti sausa āda un pat niezoša sajūta, īpaši ziemas sezonā. Esmu izmēģinājusi dažādus krēmus, bet tie nav devuši vēlamo rezultātu. Tāpēc ļoti ceru uz labiem rezultātiem, lietojot „GliSODin” uztura bagātinātāju, parūpējoties arī iekšķīgi par ādas skaistumu un imunitātes uzlabošanu.

Uztura bagātinātāja dizains ir vienkāršs, baltais ar zaļo, zaļā krāsa asociējās ar dabīgumu. Pudelīti var ērti paņemt līdzi, dodoties izbraucienos.

Lietoju divas kapsulas no rīta, uzdzerot glāzi ūdens. Lietošana nerada problēmas, jo kapsulas nav pārāk lielas un tās ir bez smaržas un garšas.

Turpināju lietot arī krēmus, lai mitrinātu un barotu sauso ādu ārēji. Cītīgi katru dienu lietoju uztura bagātinātāju.

Aptuveni pēc diviem mēnešiem sajutu uzlabojumus, pašās sausākajās ķermeņa daļās uz kājām un rokām ādas stāvoklis jau bija normāls. Patiesībā sen jau biju aizmirsusi par niezošo sajūtu un āda vairs nelobījās. Pēc trīs mēnešu „GliSODin” lietošanas rezultāti ir ļoti labi. Varu teikt, ka imunitāte ir uzlabojusies, jo pa šo laiku nebija novērojamas nopietnas saslimšanas, kā tas ir bijis citās ziemas sezonās.

Sejas āda ir kļuvusi veselīgāka un vairs nav sausa un jutīga. Pigmentu plankumi uz sejas ādas ir samazinājušies par 50%. Kopumā sejas āda izskatās mirdzošāka, gludāka. Esmu atguvusi normālu ķermeņa ādas stāvokli un vairs neprasās tik daudz un tik bieži lietot krēmus, lai mitrinātu ādu.  Francijā radītais uztura bagātinātājs „GliSODin” ir attaisnojis manas cerības.

Noteikti iesaku izmēģināt šo efektīvo uztura bagātinātāju.

Paldies medicine.lv un “Glisodin" produkcijas izplatītājam SIA "3GW/trīs zelta vaļi” par šo brīnišķīgo iespēju!

Tamāra, 32 gadi

Bieži lasu rakstus par veselību un skaistumu, šoreiz uzdūros medicine publicētajam produkta „Glisodin” testam, kā arī atradu vēl vienu rakstu medicine.lv par šo produktu, kur bija vēl plašāka informācija. Sapratu, ka man šis produkts noteikti jāpamēģina.

Tā kā, diemžēl, esmu smēķētāja, mans organisms pastāvīgi pakļauts oksidatīvajam stresam, kā arī ir aptaukošanās, un tas viss kopā, protams, atsaucas arī uz veselību (bieži saaukstējos), kā arī ir redzams uz ādas. Tā ir pasausa, vietām dažreiz mēdz lobīties. Arvien redzamākas paliek arī sejas krunciņas, īpaši tā saucamā dusmu grumba starp uzacīm un smaida līnijas lūpu zonā. Īpaši sāku satraukties, kad pamanīju, ka pēc ilgākas smaidīšanas vai smiešanās, vai arī šķoboties spoguļa priekšā uz sejas neilgu laiku paliek tādas smalkas līnijas ādas locījuma vietās, kas lika domāt, ka āda zaudējusi elastību. Viss iepriekš minētais – neskatoties uz to, ka katru dienu tīru ādu ar micelāro ūdeni un lietoju mitrinošu krēmu, kā arī kosmētiku pandēmijas laikā, strādājot no mājām, praktiski nelietoju, līdz ar to sejas āda ne ar ko nav noslogota. Vēl pirms dažiem gadiem par ādu vispār nevarēju sūdzēties – kamēr draudzenes sūdzējās par pinnēm un citām ādas problēmām, mana sejas āda bija gluda, viernmērīgā tonī, nevienas pinnes, vienvārdsakot – normāla. Bet ar gadiem sāku pamanīt dažādas nepilnības, kas protams, skumdina. Vienā vietā uz vaiga ir arī tāds pavisam neliels apsārtumiņš, pat nesaprotu, kas tas ir, jo pumpa tā nav. Un tas jau vairākus mēnešus nepāriet, lai cik cītīgi es tīrītu un koptu ādu. Āda kļuvusi tāda blāvāka, izskatos kopumā vecāka nekā jūtos. Protams, saprotu, ka liela daļa problēmu ir no smēķēšanas, tāpēc to ļoti vēlos atmest, bet tas nav viegli un prasa laiku. Arī liekais svars atstāj ne visai labu iespaidu.

Ieraugot informāciju par „Glisodin”, manī radās cerība, ka šis produkts varētu kaut nedaudz manu organismu pasargāt, pabarojot ar antioksidantiem, kā arī uzlabot ādas stāvokli, imunitāti, jo nekad iepriekš nebiju neko līdzīgu lietojusi.

„Glisodin” lietoju pa 2 kapsulām no rīta, uzdzerot glāzi ūdens, – visus trīs mēnešus. Paralēli turpināju lietot kopjošo kosmētiku, kā arī sāku katru dienu veikt kardiotreniņus. Tāpat arī mēģināju samazināt izsmēķēto cigarešu daudzumu dienā. „Glisodin” lietošana nekādas grūtības nesagādāja un ātri vien kļuva par rutīnu. Tagad, kad šis uztura bagātinātājs ir beidzies, ir sajūta, ka kaut kā trūkst, taču, par cik ievēroju iepriecinošus rezultātus, plānoju tuvākajā laikā iegādāties vēl trīs bundžiņas ar kapsulām.

Pirmo efektu uz ādas pamanīju aptuveni pēc mēneša. Bija pazudis tas nelielais sārtais laukumiņš uz vaiga, kā arī sejas āda izskatījās gludāka un svaigāka. Pēc trīs mēnešiem sapratu, ka arī grumbiņas nav tik ļoti pamanāmas kā iepriekš, kas ļoti iepriecināja. Āda vairs nav sausa, tās stāvoklis kļuvis kopumā apmierinošs. Šad tad, protams, uzmetas kāda pumpiņa, bet tā ātri vien pāriet. Tāpat pēc trim mēnešiem atskārtu, ka šo laiku ne reizi neesmu slimojusi – iepriekš ziemas sezonā šajos mēnešos varēju pat trīs četras reizes apaukstēties, bet šoreiz – nekā, kas liek secināt, ka uztura bagātinātājs ir atstājis pozitīvu iespaidu arī uz imunitāti. Esmu parliecināta, ka, ja es nesmēķētu, rezultāts būtu vēl labāks. Ir radies papildu stimuls beidzot atbrīvoties no šī kaitīgā ieraduma, kā arī vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm, jo nevar paļauties tikai uz uztura bagātinātāju vien. Jā, tas ievērojami uzlabo situāciju, taču maksimālus rezultātus, esmu pārliecināta, var dabūt tikai ar kompleksu pieeju. Esmu atradusi sev labu „palīgu”, kas pasargā mani iekšēji no oksidatīvā stresa un sniedz atbalstu organismam kopumā. Man ir liels prieks, ka testēšanai „Glisodin” tika piedāvāts trīs mēnešu kursam un ne mazāk, jo tādējādi bija iespējams novērot un izvertēt rezultātus.

Milzīgs paldies par iespēju iepazīties un pamēģināt šo produktu!

Iegādāties šo un citus "Glisodin" produktus jūs varat SIA "3GW/trīs zelta vaļi” mājaslapā www.glisodinbaltic.com, tāpat arī www.megango.lv, "Homeopātiskajā aptiekā", "Anti Aging Institute", VC4, "Dr. Kremņeva klīnika", "Lāzerplastikas klīnika" u. c.

“Glisodin" produkcijas izplatītājs Latvijā:
SIA "3GW/trīs zelta vaļi”

Ražotājs: ISOCELL NUTRA, Francija

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Gatavojamies rudens sezonai kopā ar FITODROGA DERMOCOSMETIC

Gatavojamies rudens sezonai kopā ar FITODROGA DERMOCOSMETIC

Ir pienācis laiks padomāt par pāreju uz rudens sezonu un to, kādi ir piemērotākie sejas kopšanas līdzekļi ādas komforta nodrošināšanai. Ādas kopšanai aicinām izvēlēties īpaši izstrādātus un dermatoloģiski testētus produktus no FITODROGA DERMOCOSMETIC, ko iekļaut savā ikdienas ādas kopšanas rituālā.

Aktuālie piedāvājumi

Holivudas pīlings vai kā padarīt ādu tīru dažos soļos

Holivudas pīlings vai kā padarīt ādu tīru dažos soļos

Kāpēc Holivudas pīlings? Tā ir iespēja pēc procedūras justies kā zvaigznei ar tīru un mirdzošu ādu. Uzzināsim par šo unikālo procedūru, kas derēs pat visjutīgākajai ādai! 

Kriptolīze – efektīvs veids, kā atbrīvoties no mandeļu korķiem

Kriptolīze – efektīvs veids, kā atbrīvoties no mandeļu korķiem

Apmēram 5–10% cilvēku mēdz būt tā saucamie mandeļu korķi jeb tonsilīti. Vairumam tie rada nepatīkamu smaku no mutes, daudziem arī diskomforta sajūtu kaklā. Labā ziņa – no mandeļu korķiem var atbrīvoties, izmantojot efektīvu metodi, kuru sauc par kriptolīzi. Kas tas ir un kā norit procedūra, skaidro LOR klīnikas otorinolaringologs ILZE SOKOLOVA.

Virtuālās tūres medicīnā

Virtuālās tūres medicīnā

Pēdējā desmitgadē digitālās tehnoloģijas ir veiksmīgi ienākušas veselības aprūpē, radot revolucionārus risinājumus gan pacientiem, gan medicīnas personālam. Viens no šiem inovatīvajiem līdzekļiem ir virtuālās tūres, kas piedāvā iespēju virtuāli apmeklēt ārstniecības iestādes un slimnīcas. Apskatīsim, kā virtuālās tūres ietekmē medicīnas nozari un kā tās var izmantot dažādās jomās.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "MindSet” – sabalansēts aktīvo vielu komplekss smadzeņu darbības uzlabošanai

Testa rezultāti:

Augustā Medicine.lv redakcija sadarbībā ar starptautisku zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu smadzeņu darbības uzlabošanai “MindSet” – sabalansētu vitamīnu, aminoskābju un citu aktīvo vielu kompleksu, kas veicina asinsriti, atmiņu un uzmanību, kā arī kognitīvās spējas.

Testa rezultāti: Jaunais LIVEO probiotiku komplekss kapsulās

Testa rezultāti: Jaunais LIVEO probiotiku komplekss kapsulās

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SAGITUS Latvijas Farmācijas uzņēmumu piedāvāja testēt jaunumu – iecienīto LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu kapsulās, bet tagad lielākā iepakojumā (ar 21 vienu kapsulu).

Testa rezultāti: HealthAid Atrotone ® – atbalsts lokanam ķermenim jebkurā vecumā

Testa rezultāti: HealthAid Atrotone ® – atbalsts lokanam ķermenim jebkurā vecumā

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Atrotone®" locītavu, mugurkaula un skrimšļu veselības veicināšanai.

Testa rezultāti: Apimi lūpu balzami veselām un mirdzošām lūpām vasarā

Testa rezultāti: Apimi lūpu balzami veselām un mirdzošām lūpām vasarā

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt un salīdzināt komplektu no diviem "Apimi" lūpu balzamiem – Lūpu balzamu ar bišu vasku un Lūpu spīdumu.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

VCA poliklīnika "Dole": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VCA poliklīnika

Esi laipni gaidīts VCA poliklīnikā "Dole", Maskavas ielā 357, Rīgā, tirdzniecības centra "Dole" 2. stāvā. Sper soli pretī veselībai ar Veselības centru apvienību!

"Agetis supplements" – zinātniski pamatoti uztura bagātinātāji: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Emelin® FF Liquid" nodrošina kontrolētu maksimālu uzsūkšanos ar maigu ietekmi uz kuņģi. Tā pagatavojuma veids (šķidrā forma) nodrošina ātrāku un labāku dzelzs uzsūkšanos organismā.