medicine.lv skaitļos

Lietotāji online35
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Madara, 33 gadi

Aprīlī testēju Coral Club Ginerra pret vēdera uzpūšanos, meteorismu, vēdersāpēm, iekaisumu un caureju. Ņemot vērā straujo pāreju no ziemā pieejamiem produktiem uz pavasara-vasaras pašaudzētiem dārza produktiem, kuru lietošana pārsteidz organismu un var sanākt dažādas neveiklas situācijas, vēlējos pamēģināt šādu produktu. Papildus lietoju arī  uztura bagātinātāju – šķiedrvielu pulveri – no cita zīmola, tāpēc, lai pilnībā nodrošinātos pret pārsteigumiem, uzsāku lietot “Ginerra” uztura bagātinātāju.

Produkta iepakojums ir klasisks, ērts lietošanā, visur var paķert līdzi. Lietoju 1 kapsulu dienā. 

Pirmais, ko uzreiz pamanīju, uzsākot lietošanu, ka man pazuda grēmas, kā arī krekšķis, apguļoties horizontāli, ko izraisīja pārmērīgais kuņģa skābes daudzums. Šis uztura bagātinātājs man deva iespēju justies komfortabli, pazuda “krekšķis”, kas nav uzskatāms par klepu, bet gan sakrājušos izklepošanas materiālu (biezas siekalas), kas, lai gan uznāca dienā tikai kādas 3-4 reizes, bet pamatīgi. Līdz ar to varu teikt tikai atzinīgus vārdus, ka šis produkts sniedz efektu un ir iedarbīgs. Mīļš paldies par dāvāto iespēju!

Aivija, 26 gadi

Lai gan no veselības un sportiskā viedokļa daudz un bieži tiek ieteikts, es pat teiktu, uzstāts, ka uzturā jālieto daudz svaigu dārzeņu, augļu un ogu, man, tos lietojot uzturā, uzpūšas vēders un šad tad ir arī vēdergraizes. Lai no tā izvairītos, lietoju dažādas gāzu novēršanas zāles un arī tautas metodes. Tomēr lielākoties, tās ilgāku laiku lietojot, pazūd vēlamais efekts un tās pārstāj darboties.

Internetā ieraudzīju Medicine.lv rakstu par gremošanas sistēmas veselību un iespēju pamēģināt Ginerra uztura bagātinātāju. Izlasot rakstu sapratu, ka tas, iespējams, piemērots tieši man. Ginerra ir kapsulas, kuras iepakotas zaļganīgā kartona kastītē. Iepakojums ir otrreizēji pārstrādājams un kapsulas ērti var paņemt līdzi, ja tas nepieciešams. 

Ginerra lietoju, jo sastāvā ir vērtīgi augu ekstrakti un aminoskābes, kā arī unikāls maisījums gļotādu veselībai. Lietojot šo Ginerra uztura bagātinātāju mēnesi, vienu reizi dienā pec ēšanas, pamanīju, ka vēdera uzpūšanās gandrīz pazudusi un manāmi uzlabojusies mana pašsajūta.

Es noteikti iesaku šo Ginerra uztura bagātinātāju vismaz izmēģināt tiem, kuri ikdienā cieš no pastiprinātas gāzu veidošanās zarnās!

Katrīna, 43 gadi

Tā kā es biju iepazinusies ar produkta reklāmu, Coral Club Ginerra mani ieinteresēja ar savu sastāvu un pozitīvajām atsauksmēm. Un, tā kā jau esmu pārliecinājusies par Coral Club Coral Mine efektīvo iedarbību, pilnībā ļāvos uzticēties arī šim produktam pat to vēl nepamēģinājusi.

Iepakojums ir elegants, moderns un informatīvs. Izmērs ir atbilstošs produkta daudzumam un ērti glabājams. Lietošana ir ļoti vienkārša. Kapsulas ir viegli norijamas, un deva ir skaidri norādīta uz iepakojuma. Kapsulām nav izteiktas smaržas. Kapsulas ir gludas un viegli norijamas.

Lietoju Ginerra divas reizes dienā, no rīta un vakarā, kopā ar ēdienu. Lietoju to regulāri, katru dienu. Jau pēc dažām nedēļām pamanīju uzlabojumus. Vēdera uzpūšanās samazinājās, zarnu darbība kļuva regulāra un kopumā jutos daudz labāk. Arī slikta dūša vairāk nav atkārtojusies. Tagad jūtos enerģiskāka un man ir mazāk gremošanas problēmu. Viegli jūtos pat pēc sparģeļu vai sēņu mērces apēšanas.

Esmu ļoti apmierināta ar Ginerra iedarbību, un tāpēc turpināšu to lietot. Šī ir lieliska uztura piedeva, kas man ir palīdzējusi uzlabot gremošanas sistēmas veselību un pašsajūtu. Es noteikti ieteiktu to citiem, kuri cīnās ar gremošanas problēmām.

Olga, 43 gadi

Līdz ar pavasari - kā jau daudzi - vēlējos ēst veselīgāk, ēdienkartē iekļaujot vairāk sezonas produktu, tostarp svaigus augļus, dārzeņus, zaļumus un garšaugus. Lai gan kopumā jūtos labāk, ir vairāk enerģijas un sajūta ir vieglāka, tomēr pamanīju, ka ir parādījušies nelieli gremošanas sistēmas traucējumi, piemēram, kuņģa dedzināšana un vēdera pūšanās. Tā kā šie simptomi bija viegli un nesagādāja īpašu diskomfortu, nolēmu, ka sākotnēji mēģināšu situāciju uzlabot, lietojot atbilstošus uztura bagātinātājus. Ieraudzīju iespēju testēt Ginerra gremošanas sistēmas veselībai un pieteicos.

Produkts ir dzīvespriecīgi zaļas krāsas iepakojumā, un uz tā attēlotas galvenās sastāvdaļas - opuncijas un olīvu lapas. Lietošana ir ērta - dienā jāizdzer tikai viena kapsula ēšanas laikā, un to nav grūti paturēt prātā. Uztura bagātinātāju lietoju aptuveni trīs nedēļu garumā, un tam bija labs efekts. Nemainot ēdienkarti, izdevies atbrīvoties no gremošanas sistēmas traucējumiem, vairs nepiedzīvoju nekādas nepatīkamas izjūtas pēc maltītes, jūtos labi. Noteikti iesaku šo uztura bagātinātāju ikvienam, kurš vēlas parūpēties par savu gremošanas sistēmu un uzlabot ēdienkarti!

Denija, 26 gadi

Vēlējos izmēģināt Ginerra, jo bieži saskaros ar vēdera problēmām.

Ginerra iepakojuma lielums un vizuālais noformējums ir estētisks un tīkams, man personīgi ļoti nepatīk, ja “vitamīni” un “uztura bagātinātāji” izskatās pēc medikamentiem, tāpēc šī produkta kopējais dizains ir ļoti praktisks un ērts. 

Runājot par lietošanas ērtumu - kā ar jebkurām kapsulām arī ar šo lietošanu nebija nekādu problēmu. Lietoju Ginerra katru dienu vienu kapsulu pēc ēšanas. Tā kā produktu uzsāku lietot vēlāk un ir pagājušas vien pāris nedēļas, pagaidām vēl būtiskas izmaiņas neesmu paspējusi novērot, taču noteikti turpināšu lietot šo produktu un rūpīgi sekošu līdzi izmaiņām. Esmu pārliecināta, ka produkts ar šādu dabīgu sastāvu nāks tikai par labu manam organismam, bet ir vēl nedaudz jāpagaida. Paldies!

Ilze, 32 gadi

Veselības portālā Medicine.lv atradu publikāciju par gremošanas sistēmas veselību,

kas šobrīd man ir aktuāla tēma. Ļoti jauki, ka, iepazīstoties ar aprakstu, uzreiz tika dota iespēja notestēt starptautiskā zīmola “Coral Club” uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai. Izvēlējos izmēģināt šo uztura bagātinātāju, jo tam ir, manuprāt, unikālas sastāvdaļas, kas labvēlīgi iedarbojas uz kuņģa un zarnu trakta gļotādu un palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību.

Sākoties pavasarim, cenšos uzturā ieviest vairāk  svaigus dārzeņus, ogas, lai būtu vairāk šķiedrvielu.Tāpēc pēdējā laikā esmu novērojusi  vēdera pūšanos un caureju. 

Saskāros arī ar tādiem nepatīkamiem simptomiem kā palielināts skābes daudzums un grēmas. Konsultējos arī ar ģimenes ārsti un ievēroju viņas ieteikumus.

Uztura bagātinātājs “Ginerra” arī lieti noderēs, lai uzlabotu gremošanas sistēmas veselību. Iepakojumam ir ļoti patīkams,  pavasarīgi maigi  zaļš tonis un dizains ir gaumīgs un labi izstrādāts. Uztura bagātinātājam “Ginerra” iepakojumā ir 60 kapsulas, ja lieto, kā ieteikts, līdz 2 kapsulām dienā, tad sanāk mēnesim.

Kapsulas ir vidēja izmēra, caurspīdīgas un tajās ir gaiši brūns pulverītis. Tās ir bez smaržas un garšas un lietošana nesagādā grūtības. Lietoju pa vienai kapsulai divas reizes dienā, no rīta un vakarā, ēšanas laikā. Mēneša laikā pašsajūta ir uzlabojusies. Centos ievērot arī veselīgāku uzturu un pārējos ārsta ieteikumus. Ir ievērojami mazinājusies vēdera pūšanās un normalizējusies vēdera izeja. Normalizējās arī skābes daudzums un atbrīvojos no grēmām un atraugām. Sajūta, ka iekaisums tika dziedināts, jo tagad jau gremošanas sistēmas darbība ir stabilizējusies. Sanāca arī sagrēkot, jo tika rīkoti pāris pavasara atklāšanas pikniki, kuros gan centos nepārēsties, bet svaigā gaisā ir tik laba apetīte! :) Manuprāt, pateicoties uztura bagātinātājam “Ginerra”, ar gremošanu arī pēc šiem piknikiem viss bija kārtībā. Esmu pateicīga par šo brīnišķīgo iespēju iepazīt un pārliecināties par uztura bagātinātājam “Ginerra”  iedarbību!

Dace, 41 gads

Tā kā arī iepriekš esmu lietojusi Coral Club produktus, vēlējos pamēģināt arī šo, jo rūpes par savu veselību ir manu prioritāšu augšgalā.

Uzrunāja tas, ka kapsulas sastāvā ir tikai dabiskas vielas, nekādu ķīmisku piejaukumu. Pirms preparāta lietošanas biju novērojusi vēdera pūšanos, kas ir diezgan nepatīkams simptoms.

Sākot lietot šīs kapsulas, pēc nedēļas vēdera pūšanās bija būtiski samazinājusies, kā arī uzlabojās vēdera izeja. Arī šīs problēmas novēršanā varētu ieteikt šīs kapsulas, it sevišķi, ja ir sēdošs darbs un ir maz aktivitāšu ikdienā.

Kapsulas ir viegli paņemt līdzi un lietot katru dienu jebkur, kur esi. Tās ir iepakotas blisterī pa 15 kapsulām, nav arī pārlieku lielas, ir viegli norijamas, uzdzerot ūdeni. Paldies!

Katrīna, 34 gadi

Sakarā ar ēšanas paradumu izmaiņām, kas galvenokārt saistītas ar paaugstinātu stresu un vasaras laika tuvošanos, izdomāju izmēģināt "Ginerra" uztura bagātinātāju, kas solījās atvieglot ar ēšanas paradumiem saistītos diskomfortus. Šīs kapsulas nāk spilgti zaļā iepakojumā, kas spēj piesaistīt uzmanību. Tādējādi bija grūti piemirst par tām, ejot garām. Kapsulas pašas par sevi ir nedaudz palielas, bet tās ar ūdens palīdzību var viegli norīt. Produkta iepakojuma krāsa nedaudz asociējas ar tādu kā dabīgumu un no dabas nākušām vērtībām, tādēļ nebija bažu par mākslīgi veidotām sastāvdaļām.

Par cik ieteicamais lietošanas biežums bija reizi dienā, dzēru tās no rītiem, kopā ar brokastīm. Kapsulu lietošanas laikā piedzīvoju dažādas situācijas, kad ēšanas paradumi nebija tie regulārākie vai veselīgākie, bet jāatzīst, ka brīnumainā kārtā iepriekš izjustais diskomforts vēderā tiešām samazinājās. Kādreiz diezgan bieži cīnījos ar paaugstinātu kuņģa skābes ražošanu, kas noveda pie dedzinošas sajūtas, bet, lietojot šīs kapsulas, šāda veida ēšanas sekas tik tiešām ir retāk. Vēdera uzpūšanās gadījumi arī ievērojami samazinājās. Šobrīd šo uztura bagātinātāju vairs nelietoju, jo neesot to ieteicams bez pārtraukuma lietot ilgāk par mēnesi, bet tas noteikti ir kas tāds, kam pievērsīšu turpmāk uzmanību veikalu plauktos.

Laine, 35 gadi

Kuņģa darbības traucējumi ir biežs pavadonis manā ikdienā, tāpēc, kad ir iespēja, izmēģinu dažādus produktus gremošanas uzlabošanai. Esmu pamanījusi, ka vēders biežāk uzpūšas pēc noteiktiem dārzeņiem, piemēram, kāpostiem, kartupeļiem u. c., kā arī stresa situācijās. Tāpat pūšanās piemeklē, kad apēdu to, pie kā ikdienā mans kuņģis nav pieradis, piemēram, dodoties ciemos. Tāpēc ļoti vēlējos izmēģināt Ginerra un saprast, vai šis varētu būt īstais risinājums, lai turpmāk izvairītos no šīm nepatīkamajām sajūtām.

Ginerra kapsulas ir standarta izmēra, viegli norijamas, uzdzerot ūdeni, nav ne smaržas, ne garšas. Lietoju tās vienu reizi dienā pēc vakariņām – tas visbiežāk saskāros ar vēdera pūšanos. Lietojot kapsulas vienu mēnesi, tik tiešām jutu atvieglojumu. Lai arī vēdera pūšanās vēl turpina piemeklēt, tomēr tas vairs nenotiek tik regulāri kā agrāk, līdz ar to kopumā mana pašsajūta ir uzlabojusies. Šobrīd vēroju kuņģa uzvedību, ievērojot ieteikto pārtraukumu Ginerra lietošanā, un pagaidām sajūtas ir bez izmaiņām uz negatīvo pusi, šķiet, ka vēdera darbība ir līdzsvarojusies, tāpēc liels paldies, ka devāt iespēju iepazīties ar šo produktu, paturēšu to prātā!

Anda, 46 gadi

Palielinoties uzņemtajam šķiedrvielu daudzumam, tiešām esmu novērojusi biežāku vēdera uzpūšanos, kā arī aizcietējumus. Tomēr šajā karstajā laikā nav vēlēšanās ēst neko daudz un smagu, tāpēc lielāks akcents ir uz dārzeņiem un augļiem. Rezultātā jāsadzīvo ar kuņģa niķošanos. Palasot par Ginerra, bija cerība, ka tas palīdzēs situāciju atvieglot, tāpēc pieteicos testam.

Ginerra lietošana ir pavisam vienkārša, ir viegli atcerēties to lietot vienu reizi dienā pēc ēšanas. Izvēlējos to lietot vakaros pēc darba, kad ierasti ir lielākā ēdienreize. Kapsulas ir viegli norijamas, nav jūtama nekāda garša un smarža, kas ir pozitīvi. Mēneša laikā, paralēli cenšoties sekot līdzi uzņemtajam šķiedrvielu daudzumam, vēdera pašsajūta ir uzlabojusies un vēdera izeja arī ir normalizējusies un kļuvusi regulārāka. Līdz ar to secinu, ka Ginerra darbojas, un es noteikti vēlēšos izlietot tā kursu vēlreiz pēc mēneša vai diviem, par cik instrukcijā teikts, ka nevar lietot bez pārtraukuma ilgāk kā 4 nedēļas. Paldies par pozitīvo pieredzi!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties – https://lv.coral.club/shop/ginerra.html

Koraļļu klubs veikals, SIA
+371 67389200
lv.coral.club
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi/

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.