medicine.lv skaitļos

Lietotāji online45
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Fermentēts simbiotiskais ierauga dzēriens AVIZO veselības un labsajūtas veicināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Fermentēts simbiotiskais ierauga dzēriens AVIZO veselības un labsajūtas veicināšanai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu simbiotisko ierauga dzērienu AVIZO. Izvēlei tiek piedāvāti divi dzēriena veidi - rīsu ieraugs VAI auzu ieraugs ar cidonijām.


Lana, 42 gadi

Novembra mēnesī pieteicos fermentēta simbiotiskā ierauga dzēriena AVIZO Rīsu ierauga testēšanai.
Sākotnēji ar zināmu skepsi izlasīju reklāmrakstu, tomēr mani uzrunāja kāda aktuāla īpašība –  imūnsistēmas stiprināšana. Tieši tas, kas šajā laika periodā ikvienam no mums ir svarīgi, jo, kā zināms, arī Covid-19 neslinko un ziemas periodā atkal kļuvis aktīvs, bet arvien mazāk cilvēku izvēlas vakcinēties. Lai izvairītos no riska slimot arī ar saaukstēšanās slimībām, 
t.sk. gripu, izvēlējos ļauties eksperimentam par šī interesantā produkta iedarbību uz organismu un veselību kopumā.

Iepakojuma izmērs mani pārsteidza – liela 1 L pudele, kas atgādina piena pudeli. Lietošanā ērta, jo katru dienu ir paredzēta tikai 1 deva: pirms lietošanas sakratot pudeli, ielēju apmēram 1 ēdamkaroti glāzē un pievienoju kādu 1/3 daļu glāzes ar tīru, filtrētu ūdeni. Izdzēru uzreiz pēc pusdienu maltītes.  Garša neitrāla, austrumnieciska un patīkama, bet grūti atrast precīzu garšu salīdzinājumu ar kādu zināmu produktu vai dzērienu, teiktu, vairāk kā sald-skābpiens.  Man patika lietot atšķaidītā veidā, lai nav pārāk koncentrēts un organismā nonāk vieglākā formā ar lielāku šķidruma daudzumu.

Ikdienā uztvēru šo rīsa ierauga produktu kā vitamīnu, īpaši neuztraucos par tā reakciju ar citiem vitamīniem un uztura bagātinātājiem, ko lietoju pārsvarā no rīta (dzelzs, B un C)  un vakarā (Omega un Mg).

Lietošanas rezultātā jau pirmajā nedēļā izjutu patīkamas izmaiņas – pēc bagātīgām un smagāka ēdiena maltītēm kuņģis darbojās apbrīnojami ātri, uz vakaru jutos viegla. Tomēr tas nedaudz veicināja apetīti vakarā, lai gan no rīta arī sajūta bija laba, nejutu pilnuma sajūtu vēderā pat pēc sēņu mērcēm vai neveselīgām uzkodām, vai vakariņām ātrās ēdināšanas restorānā. Tas vieglums, protams, ietekmē pašsajūtu, kā arī līdz ar to pilnīgi noteikti – imunitāti. Ir veselīga ēstgriba, spēks, enerģija, kustība, bet organismā notiek normāla uzturvielu uzņemšana un aktīva pārstrāde. Patīkami, ka šis ir dabisks un ekoloģisks produkts, tam nav sintētisku piedevu un ķīmijas. Tas tik un tā ir efektīvs, jo jau nedēļas laikā, lietojot katru dienu, ir sajūtamas pirmās izmaiņas. AVIZO lietošanas laikā visas iegādātās Coca-Cola pudeles (esmu tās fans) noliku tālākos plauktos. AVIZO kuņģa darbināšanas efekts ir tik pat jaudīgs, bet pie tam arī dabīgs. Ja parēķina, ka šis ir koncentrēts produkts, arī naudas izteiksmē tas sanāk izdevīgāks nekā iepriekšminētais ballīšu dzēriens. Intereses pēc iegādājos AVIZO auzu ieraugu sev un vecākiem (dāvanai Ziemassvētkos). Tam ir tāda pati konsistence, bet pēc garšas vairāk atgādina turku kefīru (Airan), ja lieto neatšķaidītā veidā. Pilnīgi noteikti atvieglos dzīvi pēcsvētku periodā. Pārliecinoši varu teikt šim produktam jā un ieteikt arī citiem, jo esmu to pārbaudījusi un sasniegusi jūtamus rezultātus.

Paldies Medicine.lv un Veselības veikalam par novatorisko produktu un sniegto iespēju to iepazīt! Lai mums un jums visiem gaiši, svētīti, priecīgi un ar veselību piepildīti svētki!

Santa, 45 gadi

Meklēju informāciju par dabīgiem fermentētiem produktiem, kas satur dzīvās baktērijas, lai uzlabotu veselību, tāpēc mani ļoti ieinteresēja raksts portālā Medicine.lv par fermentēto simbiotisko ierauga dzērienu AVIZO. Priecājos, ka sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" tiek dota iespēja notestēt fermentēto ierauga dzērienu AVIZO. Dzīvās un labvēlīgās baktērijas veicina normālu gremošanas trakta darbību, stiprina imūnsistēmu un vispārējo cilvēka veselību. Īpaši vēlējos uzlabot gremošanas trakta  darbību, jo mani nomoka vēdera pūšanās, burkšķēšana, šķidra vēdera izeja. Tāpat man ir svarīgi uzlabot imunitāti, jo bieži slimoju ar vīrusa saslimšanām. Arī mana ģimenes ārste ieteica palietot bifido  baktērijas.

Saņēmu testēšanai AVIZO auzu ieraugu ar cidonijām. AVIZO ir krēmkrāsas dzēriens, pildīts viena litra plastmasas pudelē. Manuprāt, dizains ir vienkāršs, gaumīgs, atbilstošs dabīgam produktam  – baltais labi saskan ar maigi zaļo, attēlots arī cidonijas auglis. Logotipā ir skaists dzīvības zieds, kas atspoguļo dzīvās baktērijas.

Uzsākot lietot, vispirms sakratīju dzērienu, lai tas kļūtu viendabīgs. Smarža bija spēcīga – kā jau raudzētam produktam vai kā labi saraudzētām bērza sulām, vai skābētiem kāpostiem. Pagaršojot tīru AVIZO dzērienu, garša bija labi saraudzēta, skābena, savukārt cidoniju garša un smarža gan nebija ļoti izteikta. Tā kā man garšo gan saraudzētas bērza sulas un arī svaiga skābētu kāpostu sula, tad arī AVIZO dzēriena smarža un garša man patika.

Lietoju AVIZO trīs reizes dienā katrā ēdienreizē, atšķaidot karoti dzēriena uz glāzi ūdens. Izdzēru patīkamo skābeno dzērienu pus glāzi pirms ēšanas un otru pusi pēc ēšanas. Man iegaršojās viegli skābenais, atspirdzinošais dzēriens un galvenais, ka tas darīja savu dziedinošo darbu. Lietošana ir ērta un patīkama. Kad sanāca doties ārpus mājas, paņēmu sagatavoto dzērienu līdzi.

Pirmajā nedēļā gan sajutu tādu kā tīrīšanās efektu, mans gremošanas trakts jūtami noreaģēja uz AVIZO. Bet pēc pāris dienām viss sakārtojās un tas bija labi, ka process notiek. Pēc mēneša lietošanas veselība un pašsajūta ir patiesi uzlabojusies. Gremošanas trakta darbība ir normalizējusies, jūtos tik labi, jo mani vairs nemoka gāzes un burkšķēšana un vēdera izeja ir normāla. Jūtu spēka un enerģijas pieplūdumu un līdz ar to arī garastāvoklis ir uzlabojies. Domāju, ka arī imunitāte uzlabosies, jo patiesībā imunitāte sākas gremošanas traktā. Noteikti turpināšu lietot šo vērtīgo, dzīvo veselības dzērienu AVIZO. Paldies par iespēju notestēt!

Inga, 42 gadi

Pēdējā laikā esmu atklājusi veselības portālu Medicine.lv kā vietu, kur varu atrasts vērtīgas publikācijas un iepazīt jaunus uztura bagātinātājus un dabīgos kosmētikas līdzekļus. Šoreiz mani uzrunāja piedāvājums iepazīt un uzreiz arī izmēģināt fermentētu simbiotisko ierauga dzērienu AVIZO veselības un labsajūtas veicināšanai, ko piedāvā  "Veselības veikals". Iepazīstoties ar aprakstu, uzzināju, ka AVIZO fermentētais ierauga dzēriens nav zāles vai uztura bagātinātājs, bet gan dabīgs un veselīgs, bioloģisks  produkts, kas ir raudzēts ar rīsiem vai auzu pārslām un satur dzīvās labvēlīgās baktērijas. Tāpēc ar lielu interesi pieteicos izmēģināt AVIZO ar rīsu ieraugu, jo esmu rīsu cienītāja un šim dzērienam nav nekādu papildu augļu piedeva. Mērķis – vēlos uzlabot imunitāti un pašsajūtu un izvairīties no vīrusiem. Tāpat pirms kāda laika bija izgājusi antibiotiku kursu kopā ar bifidobaktērijām, bet pašsajūta tomēr nebija atjaunojusies. Parādījās izteiktākas gremošanas trakta problēmas, vēdera pūšanās, gāzes un šķidra vēdera izeja, smaguma sajūta pēc ēšanas. Esmu sapratusi, ka gremošanas orgānu mikroflora nav pilnībā atjaunojusies un man noteikti noderētu dzīvās un labvēlīgās baktērijas.

Saņēmu testēšanā 1 litra plastmasas pudeli ar AVIZO rīsu ieraugu. Dizains ir vienkāršs un gaumīgs, ar logo, kurā attēlots dzīvības zīme. AVIZO pirms lietošanas sakratīju un tas ir tāds balts dzēriens ar izteiktu raudzējuma smaržu un skābenu garšu kā labi ieraudzētām bērza sulām. Atcerējos, kā bērnībā pie vecmāmiņas laukos vasarā dzērām tik garšīgās raudzētās bērza sulas. Lietoju vienu karoti AVIZO fermentēto dzērienu atšķaidot ar glāzi ūdens, pusi izdzerot pirms katras ēdienreizes un pusi pēc ēdienreizes. Man šis dzēriens atšķaidītā veidā ļoti iegaršojās, jo tas ir arī viegli skābens un patīkami atveldzējošs, manuprāt, karstā vasarā to būtu vēl patīkamāk baudīt. Kad pusdienas ieturēju ārpus mājas, pagatavoju AVIZO dzērienu un ņēmu līdzi savā mazajā pudelītē. Lietošana ir ērta un patīkama.

Uzsākot lietošanu, biju paspējusi apaukstēties un tāpēc izmēģināju AVIZO tīrā veidā nelielā daudzumā pa vienai karotei. Un tas ļoti palīdzēja, jo iesnu laikā mutē nokļuva vīrusi un sāka kairināt mutes gļotādu un kaklu, bet pēc pāris reizēm pēc AVIZO dzēriena lietošanas tīrā veidā saukstēšanās simptomi pārgāja. Man sanāca lietot AVIZO ar rīsu ieraugu gandrīz mēnesi un vēl pilnīgi visu neesmu izlietojusi, sanāks vēl kādai nedēļai.

Rezultāti ir ļoti labi, jo ir ievērojami uzlabojusies pašsajūta, un gremošanas mikroflora ir sākusi atjaunoties. Esmu atbrīvojusies no vēdera pūšanās un gāzēm, un vēdera izeja ir normāla. Esmu pārliecinājusies, ka fermentēts simbiotiskais ierauga dzēriens AVIZO lieliski palīdz veselības un labsajūtas veicināšanai. Noteikti turpināšu lietot AVIZO dzērienu, jo tā ir veselības garša! Sirsnīgs paldies!

Marija, 41 gads

Man ir ļoti slikta kuņģa darbība, zarnas uzņemto pārtiku pārstrādā ļoti lēni. Lai to uzlabotu, bieži papildus ēdienam uzņemu arī uztura bagātinātājus ar dzīvajām baktērijām, kas pieejamas aptiekā, un līdz šim biju ar to arī mierā. Tad internetā, Medicine.lv portālā, pamanīju, ka iespējams notestēt fermentētu simbiotisko ierauga dzērienu AVIZO, izvēlējos rīsu ieraugu. Pieteicos, uzrakstot Medicine.lv redakcijai, un tajā pašā dienā produktu saņēmu testēšanai. 

AVIZO fermentētais simbiotiskais rīsu ierauga dzēriens ir 1 L, caurspīdīgā pudelē un pats šķidrums ir gaišā krāsā, līdzīgs pienam, ar skābu smaržu. Lietoju šo  rīsu ierauga dzērienu veselu mēnesi, katru dienu iedzerot pa vienai ēdamkarotei ēšanas laikā rīta pusē un ēdamkaroti vakarpusē. 

No sākuma vēders sāka briesmīgi rūkt un pietūkt, veidojās ļoti daudz gāzes. Tomēr ar laiku vēdera pūšanās pārgāja un vēdera darbība normalizējās, arī kopējā pašsajūta sākusi pamazām uzlaboties, tāpēc es noteikti AVIZO lietošu arī turpmāk un iesaku visiem vismaz izmēģināt šo produktu savas gremošanas sistēmas veselības veicināšanai.

Aija, 38 gadi

Ikdiena man ir ļoti stresaina un paiet vienā skriešanā. Ir ļoti daudz un dažādi darbi un pienākumi, kurus jāpaspēj izdarīt. Līdz ar to mana visjutīgākā vieta, uz kuru stress iedarbojas visvairāk, ir tieši vēders. Krampji un spazmas vēderā ir mana ikdiena. Nav tā, ka nepaēdu, tomēr lielākoties ēdienreizes ir ļoti ātras un ne visai kvalitatīvas. Lai līdzsvarotu vēdera veselību, nolēmu to ik pa laikam pabarot ar kādām dzīvām baktērijām. Par raudzētiem dzērieniem biju dzirdējusi jau iepriekš, bet nu nolēmu kādu no tiem arī pamēģināt. Portālā Medicine.lv pamanīju, ka var notestēt fermentētu simbiotisko dzērienu AVIZO, izvēlējos izmēģināt auzu ierauga dzērienu ar krūmcidonijām. AVIZO ir bālgans un skābs raudzēts produkts, tam ir interesanta garša. Lietoju šo dzērienu vairākas reizes dienā, ēšanas laikā un vakarā pirms gulētiešanas. Neteiktu, ka pamanīju radikālas pārmaiņas, tomēr tas, ko ievēroju – vēdera izeja sāka kļūt ļoti sistemātiska. Tas bija ļoti pozitīvi, jo līdz šim vēdera darbība bieži vien bija problemātiska un sajūtas diezgan sāpīgas. 

Redzot uzlabojumus, fermentēto simbiotisko ierauga dzērienu AVIZO lietošu biežāk arī turpmāk un iesaku to arī citiem!

Paula, 33 gadi

Biju daudz laba dzirdējusi par AVIZO ierauga dzērienu no savas mammas, kas to lieto gremošanas uzlabošanai, tāpēc nolēmu arī pati pamēģināt. Bija interesanti, vai šis produkts palīdzēs ko mainīt sakarā ar manu diezgan regulāro vēdera pūšanos. Arī imunitāte pēdējos pāris mēnešus ir švakāka, bieži saķeru saaukstēšanos. Izvēlējos izmēģināt AVIZO auzu ierauga dzērienu ar krūmcidonijām, jo priekš pirmās pieredzes šķita, ka tas varētu garšot labāk.

Auzu ierauga dzēriena garšā tomēr cidonijām raksturīgo nesajutu, taču garša bija tīri patīkama, kad atšķaidīju nelielu daudzumu dzēriena ar ūdeni, tāda skābena. Domāju, ka vasarā šis dzēriens ļoti labi palīdzētu veldzēt slāpes. Lietoju auzu ierauga dzērienu katru dienu, taču lietošanas laiki un daudzums atšķīrās. Reizēm iedzēru tikai divas reizes dienā – pusglāzi atšķaidīta dzēriena pirms un pusglāzi pēc ēdienreizēm. Dažreiz gribējās iedzert šo produktu tāpat vien. Devas ar ēdamkaroti nemērīju, vienkārši uz aci pavisam nedaudz ielēju glāzē un atšķaidīju ar ūdeni. Bija dienas, kad šo dzērienu sanāca lietot biežāk (sapratu, ka tāda ierobežojuma, cik daudz var lietot, nav).

Rezultāti ir tiešām labi. Pagājis jau mēnesis un esmu secinājusi, ka šī mēneša laikā vēdera pūšanās epizodes bija krietni retākas. Arī pēc ēšanas vairs nav tik liela smaguma sajūta kā agrāk. Turklāt AVIZO dzēriens ir palīdzējis izskaust no manas ikdienas gāzētās limonādes, ko agrāk sanāca dzert diezgan bieži, kas arī, iespējams, palīdzēja vēderam sajusties labāk. Par imunitātes uzlabošanos vēl grūti spriest, bet, izpētot vairāk informācijas par šī dzēriena īpašībām, sastāvu, ir liela cerība, ka tas tik tiešām var kļūt par spēcīgu atbalstu imunitātei, tāpēc plānoju AVIZO iegādāties regulāri un atrast savu īsto garšu. Paldies!

Justīne, 45 gadi

Mana problēma pēdējā laikā ir aizcietējumi un neregulāra vēdera izeja, tāpēc pieteicos AVIZO testēšanai, jo zināju, ka tas labi palīdz regulēt vēdera darbību. Vēlējos izmēģināt AVIZO auzu ierauga dzērienu ar cidonijām, jo iepriekš biju jau kaut kad sen mēģinājusi rīsu ierauga dzērienu, bet tas pēc garšas īsti nepatika, kaut arī jūtami uzlaboja pašsajūtu.

Auzu ierauga dzēriens ar cidonijām ir skābenāks par rīsu ieraugu un, atšķaidot ar ūdeni, pavisam nedaudz, bet tomēr atgādina ogu dzērienu, tāpēc šis ierauga dzēriena veids man gluži labi patika.

Pārsvarā auzu ierauga dzērienu ar cidonijām lietoju tieši, lai padzertos, veldzētu slāpes, bet bija reizes, kad pievienoju arī zupām, atsevišķi porcijā, nevis zupas katlā. Jāsaka, ka zupas garšu tas it nemaz nemainīja, jo klāt tika lietots arī krējums, kas arī ir skābs. Taču ēdiena vērtība pieauga. Lietoju AVIZO atšķaidītā veidā katru dienu, gan pirms un pēc, gan starp ēdienreizēm.

Mana iepriekš minētā problēma mazinājās ar katru dzēriena lietošanas dienu. Vēdera pašsajūta pamazām kļuva labāka. Palietojot AVIZO mēnesi, novēroju, ka vēdera izeja kļuvusi regulārāka un normalizējās, kas savukārt uzlaboja ar kopējo pašsajūtu dienas laikā. Apsveru domu AVIZO lietot regulāri, nevis, kā iepriekš, tikai kad nomoka kāda veselības problēma, īpaši tāpēc, ka man ir nosliece uz vēdera darbības traucējumiem, kā arī nevaru savu uzturu nosaukt par 100% pilnvērtīgu un veselīgu. Arī lasītais par AVIZO produktiem pavisam noteikti iedrošina, jo tam piedēvētas tik daudz un dažādas pozitīvas īpašības! Paldies, ka atgādinājāt par šo vērtīgo produktu!

Kate, 27 gadi

Mana ikdiena ir diezgan aktīva, bieži vien sanāk kaut kur steigties, kas savukārt izraisa stresu. Bet stresa iespaidā gandrīz vienmēr, 95% gadījumu, cieš mans vēders  - tas uzpūšas, apgrūtinot tālākās ikdienas gaitas un sabojājot noskaņojumu. Palasot par AVIZO, sapratu, ka tas varētu man palīdzēt šo lietu atrisināt, tāpēc pieteicos izmēģināt AVIZO rīsu ierauga dzērienu. Vēlējos auzu ierauga dzērienu ar cidonijām, bet tas, diemžēl, jau bija "izķerts". :) Bet priecājos, ka sanāca saņemt testēšanai šo produktu, jo mērķis bija nevis laba garša, bet gan veselība.

Rīsu ierauga dzēriens pretēji tam, ko sagaidīju, bija pat tīri baudāms - atšķaidīju vienu līdz divas ēdamkarotes (uz aci) AVIZO ar ūdeni un ieguvu mēreni skābenu, atveldzējošu dzērienu, ko lietoju regulāri - pirms un pēc ēšanas, kā arī reizēs, kad vienkārši vēlējos ko padzerties.

Biju patīkami pārsteigta par AVIZO iedarbību. Tas tik tiešām jūtami atviegloja manas sajūtas. Pie tāda paša dienas režīma vēders pūtās retāk un, tiklīdz jutu, ka vēders kļūst tāds jocīgs, tā iedzēru ar ūdeni atšķaidītu AVIZO, ko biju sagatavojusi sev līdzņemšanai 0,5 l pudelē. Reizēm, arī kad dzēru sulu, mēdzu pievienot tai AVIZO. AVIZO ir ne tikai vērtīgs, bet arī praktisks dzēriens, ko var lietot gan atšķaidītu ar ūdeni, gan pievienot kādam iecienītam dzērienam, piemēram, apelsīnu sulai, gan arīdzan pievienot to ēdieniem, ko vēl neesmu, bet noteikti pamēģināšu, jo iegādājos jau nākamo pudeli. Šis produkts viennozīmīgi kādu laiku vēl paliks manā ikdienā. Paldies!

Inta, 48 gadi

Jau rudenī, pavājinoties imunitātei, sāku meklēt produktus imunitātes stiprināšanai, un tā uzgāju informāciju par AVIZO. Palasot sapratu, ka šis produkts ir noteikti jāizmēģina, īpaši tāpēc, ka tas ir dabīgs, turklāt nav pat uztura bagātinātājs, bet tam ir tik daudz lielisku īpašību. Testēt saņēmu rīsu ierauga dzērienu.

Lietoju to, sekojot lietošanas rekomendācijām. Pirms lietošanas sakratīju, jo, kad pudele kādu laiku pastāv, var redzēt dzēriena nogulsnes pudeles apakšā. Pēc atvēršanas turēju to ledusskapī. Sākumā garša un aromāts likās specifiski, bet ar laiku pieradu un garša pat iepatikās - tā ir viegli skābena, dzēriens labi remdē slāpes.

Lietoju produktu vienu mēnesi un vēl turpinu. Vienubrīd bija sajūta, ka tā kā velk uz saaukstēšanās pusi, deguns palika tāds dīvains, tā kā uz iesnām, arī kaklā sāka kņudēt. Bet kaut kur lasīju, ka AVIZO var lietot ne tikai iekšķīgi, bet arī ārīgi, piemēram, uz brūcēm, pumpām - ātrākai dziedēšanai, kā arī ieziest degunā, lai likvidētu sliktās baktērijas un mazinātu iesnas. Tad nu pamēģināju tā izdarīt vairākas reizes. Uzreiz neko nesajutu, bet nākamajā dienā savādā pirmsiesnu sajūta bija prom. Tāpat arī pamēģināju tīrā veidā AVIZO iedzert pāris reizes dienā ar cerību, ka tas palīdzēs kaklam. Kakls pasāpēja kādas divas dienas, tad pārgāja. Savādi, jo parasti, ja jūtu saaukstēšanās simptomus, tie gandrīz vienmēr progresē, lai kādus vitamīnus, tējas es lietotu, bet šoreiz slimība gāja secen.  Varbūt, protams, sakritība, bet domāju, ka tas varēja būt arī AVIZO nopelns. Esmu ieinteresēta papētīt AVIZO produktus tuvāk un izmēģināt tos dažādam pielietojumam, tāpēc noteikti iegādāšos vēl. Paldies!

Krista, 35 gadi

Iespēju pieteikties uz fermentētā simbiotiskā ierauga dzēriena AVIZO testu ieraudzīju gluži netīšām - meklējot informāciju portālā Medicine.lv. Piesaistīja dzēriena apraksts un dabiskais sastāvs. Lai gan neko tādu iepriekš nebiju izmēģinājusi, zināju, ka fermentēti produkti labvēlīgi iedarbojas kā uz gremošanas sistēmu, tā uz imunitāti. Vasarā pārslimoju Covid vīrusu, kā rezultātā abās šajās sfērās piedzīvoju veselības traucējumus. Pastāvīgi bija iepriekš nenovēroti gremošanas traucējumi, vēdera pūšanās, smaguma sajūta, bieži slimoju un saaukstēšanos piedzīvoju teju ik mēnesi. Turklāt produkta sastāvā atrodamas arī šķiedrvielas, kas tāpat ir gana būtiskas veselībai un nereti netiek uzņemtas pietiekamā daudzumā. Nolēmu, ka šis produkts man jāizmēģina.

Testam saņēmu AVIZO augu ieraugu ar cidonijām - šis dzēriens papildus bagātināts ar bioloģisko cidoniju sulu, kas noteikti ir vēl viens ieguvums veselībai. Dzēriena dizains ir ļoti pievilcīgs, apliecina tā dabīgo un augstvērtīgo sastāvu. Tilpums - 1 litrs. Tā kā dienas deva ir viena karote, šāds tilpums garantē, ka dzēriena pietiks gana ilgam laikam, tādējādi ļaujot pilnvērtīgi novērtēt tā iedarbību. Dzērienam ir skābena garša, kas iesākumā likās specifiska, taču ātri vien pie tās pieradu - garša atgādina sarūgušas bērzu sulas. Nojaušama arī cidonija, kas padara dzērienu nedaudz skābenāku. Dzēriena karoti ik reiz samaisīju kopā ar ūdeni un lietoju aptuveni divas trīs reizes dienā. Ļoti jauki, ka sagatavotais dzēriens nav jāizdzer vienā paņēmienā - lietoju to, kā norādīts, daļu pirms, bet daļu - pēc ēšanas.

Labvēlīgo dzēriena iedarbību sajutu, šķiet, jau tajā pašā vai nākamajā dienā. Ja iepriekš pat pēc tam, kad biju uzņēmusi viegli sagremojamus produktus, šķita, ka novērojama smaguma sajūta, pat viegls nelabums, šoreiz nepatīkamās sajūtas izpalika, jutos labi. Laika gaitā uzlabojās vēdera izeja, noregulējās apetīte. Arī kopējā pašsajūta nu ir labāka, bet imunitāte pilnīgi noteikti ir uzlabojusies. Domāju, ka šo dzērienu noteikti iegādāšos atkārtoti - vērtīgs un dabīgs produkts, ko varu ieteikt arī citiem! Paldies!

AVIZO tiek pārdots interneta veikalā https://avizoprodukti.lv, kā arī veikalā Rīgā, Katoļu ielā 19.

SIA "Veselības veikals"
Adrese: Katoļu iela 19, Rīga, LV-1003
Tālrunis: +371 66778877, +371 22076307
Mājaslapas:
https://avizoprodukti.lv
https://veselibasveikals.lv/lv/
E-pasts: info@akvavita.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.